nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 21:10   #2881
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny a ja mam takie pytanie jakie odcienie wpadaja tak w bardziej w zółć?t ja kupilam sobie odcien 250 fresh beige skora tlusta mieszana w drogeii odcien wydawal mi sie dobry ale jak juz pomalowalam sie w domu to on mi wpada w roz i tak srednio mi sie podoba. teraz zastanawiam sie nad odcieniem 300 jaki on jest wpada w zółć??
Tak, odcień 300 wpada w żółć

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
a czy kolory Fresh Beige i Warm Golden też wpadają w żółć tak jak Golden Beige?
Z Fresh Beige zdania są podzielone , a Warm Golden zdecydowanie wpada w żółć i ma tej żółci nawet dużo więcej (no i jest o ton ciemniejszy).

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Który kolor jest najciemniejszy od Golden Beige - Warm Golden czy Fresh Beige ? ale tez chciałabym zeby wpadał w żółć
Zdecydowanie Warm Golden.

touch of pink - ja też mam cerę mieszaną i używam tego do mieszanej/tłustej, ale policzki mam normalne, nie suche, żadnych suchych skórek etc., więc tu raczej trudno mi doradzić.
Co do koloru - też mam dość jasną cerę, ale bardzo blada nie jestem i w tej chwili odcień Sand Beige jest dla mnie idealny. Nude jest raczej na 100% różowy; czy ciemny, czy jasny - tego niestety nie wiem.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:11   #2882
GlorRriA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 7
GG do GlorRriA Wyślij wiadomość przez MSN do GlorRriA Send a message via Skype™ to GlorRriA
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam!
Ja używam terazRevlon ColorStay 180 Sand Beige (Combination/Oily Skin) myślę o kupieniu na allegro paru tubek po 5ml i zmieszaniu odrobinę jaśniejszego koloru.
Moje pytanie: czy któraś z Was używa również korektora pod oczy ColorStay? Jeśli tak, to pomóżcie: który korektor mogłabym dokupić sobie do podkładu Sand Beige?
GlorRriA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:01   #2883
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A jeśli moja twarz nie jest ani żółta ani różowa, to jaki kupić?

To już sama nie wiem czy kupić do normalnej czy do tłustej mam raczej suchą cerę, ale czasem się przetłuszcza...
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:19   #2884
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez touch of pink Pokaż wiadomość
A jeśli moja twarz nie jest ani żółta ani różowa, to jaki kupić?

To już sama nie wiem czy kupić do normalnej czy do tłustej mam raczej suchą cerę, ale czasem się przetłuszcza...
Ja wybrałabym odcień w tonacji żółtej, róż wg mnie wygląda tylko dobrze na policzkach
Jesli Twoja cera jest raczej sucha i tylko czasem się przetłuszcza, to chyba lepiej jest wziąć ten do cery suchej. Ten drugi może jeszcze bardziej Cię wysuszyć.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:08   #2885
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jaki bedzie odpowiednik koloru 330 natural tan activ nie w forumlue activ a zwyklej?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 17:01   #2886
Deszcz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, czy jesteście absolutnie pewnie że podkłady Revlonu sprzedawane na allegro są oryginalne ? Zastanawiam się czy komukolwiek opłacała się sprowadzać ze Stanów Zjednoczonych hurtowe ilości kosmetyków skoro musi płacić cło. Jak myślicie ?
Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:17   #2887
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Deszcz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jesteście absolutnie pewnie że podkłady Revlonu sprzedawane na allegro są oryginalne ? Zastanawiam się czy komukolwiek opłacała się sprowadzać ze Stanów Zjednoczonych hurtowe ilości kosmetyków skoro musi płacić cło. Jak myślicie ?
O to samo miałam zapytać

I jeszcze jedno - czy jest szansa, że kolor buff jest bardzo jasny? Przeglądałam filmiki na youtube gdzie dziewczyny używały właśnie tego koloru i wypadał różnie. Mam jasną skórę, ale obawiam się, że będzie za ciemny... Z kolei ivory wpada podobno w róż, więc zupełnie nie pasuje - moja skóra jest jasna, ale bardziej w żółtej tonacji.
Sprawdzić na żywo nie mam możliwości i mam problem który kolor zamówić
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 20:26   #2888
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Calebia Pokaż wiadomość
O to samo miałam zapytać

I jeszcze jedno - czy jest szansa, że kolor buff jest bardzo jasny? Przeglądałam filmiki na youtube gdzie dziewczyny używały właśnie tego koloru i wypadał różnie. Mam jasną skórę, ale obawiam się, że będzie za ciemny... Z kolei ivory wpada podobno w róż, więc zupełnie nie pasuje - moja skóra jest jasna, ale bardziej w żółtej tonacji.
Sprawdzić na żywo nie mam możliwości i mam problem który kolor zamówić

Buff powinien być dobry według mnie jest on nawet bardzo jasny... ale to już zależy od cery
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:16   #2889
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Buff powinien być dobry według mnie jest on nawet bardzo jasny... ale to już zależy od cery
Dziękuję za odpowiedź. Właśnie chyba na buff się zdecyduję Tylko jak z oryginalnością podkładów z allegro? Można zamawiać bez obaw?
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 18:06   #2890
aga_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Drogie dziewczyny proszę Was o pomoc, właśnie kończy mi się colorstay i musze koniecznie już zamówić nowy. Od roku używam odcienia 200 nude (sucha/normalna cera), ale chciałabym teraz wypróbować inny, mianowicie zastanawiam się nad 180 sand beige. Nude jest taki raczej ziemisty, a chciałabym coś bardziej ciepłego, zółtego ale wciąż jasnego. I własnie na tym polega moje pytanie, czy sand beige do cery suchej/normalnej jest niezaciemny? Nie chce za ciemnego podkładu, już wiele razy popełniłam ten błąd :/ Niedawno kupiłam MF lasting performance kolor 105 i jest stanowczo za ciemny... Używałam też dermablend w odcieniu nude i on mi pasował, był w odcieniu żółtego i nie byl ciemny, chciałabym zeby ten sand beige był właśnie podobny do nude z dermablendu... Serdecznie proszę o odpowiedź.
aga_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 09:59   #2891
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wiem, że już się to pewnie przewinęło kilka razy, ale muszę spytać bo nie widzę:

kolor 180 jest w odcieniu żółtym, tak? a nude? jeśli oba są żółte, to który jest bardziej ziemisty i jaśniejszy?
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 11:45   #2892
lucja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nadarzyn
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny mam dla was radę- jestem ciemną brunetka o ciemnej karnacji i czarnych oczach. W tej chwili mam odcień 240 medium beige ale zamierzam zmienić go na 250 fresh beige bo ten jest za żółty a wolałabym bardzej różowy. Śledze forum od jakiegoś czasu i widze, że zastanawiacie się nad wyborem kolorów. Nie kupujcie kolorów powyżej 300 bo są już ciemne a to jak wiecie nie wygląda ładnie. Na stronie revlon.com można zobaczyć kolory- są naprawde bardzo podobne do rzeczywistych.



http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=15


---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

180-jest żółty
200- prawie pomarańczowy
220- ten jest w miare "ziemisty"

Edytowane przez lucja88
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:48
lucja88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:18   #2893
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A ja mam takie małe pytanie
Parę lat temu używałam revlona do cery tłustej (odcień buff) i teraz chciałabym wrócić do niego. Mam zamiar kupić na allegro ale zupełnie nie wiem jaki odcień... Napewno chciałabym żółty, ciemniejszy trochę od buff (żeby nie być taka blada)... Mam nadzieję, że wasze doświadczenie mi pomoże, bo chodzę po drogeriach i zdecydować się nie mogę, poza tym kompletnie nie mam wyczucia jeżeli chodzi o odcienie Czekam na Wasze opinie
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:29   #2894
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez natalia132 Pokaż wiadomość
A ja mam takie małe pytanie
Parę lat temu używałam revlona do cery tłustej (odcień buff) i teraz chciałabym wrócić do niego. Mam zamiar kupić na allegro ale zupełnie nie wiem jaki odcień... Napewno chciałabym żółty, ciemniejszy trochę od buff (żeby nie być taka blada)... Mam nadzieję, że wasze doświadczenie mi pomoże, bo chodzę po drogeriach i zdecydować się nie mogę, poza tym kompletnie nie mam wyczucia jeżeli chodzi o odcienie Czekam na Wasze opinie
Proponuję Sand Beige (180).
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 14:16   #2895
goodangel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 61
GG do goodangel Wyślij wiadomość przez MSN do goodangel
Thumbs up Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hey dziewczyny, ostatnio zakupilam Revlona i jest wedlug mnie dobry... mysle ze nie jest az tak ciezki i nie zatyka porow
Ale slyszalam ze lepszy jest cleanique i Dior nie wiem narazie nie sprawdze bo nie stac mnie
Moze zakupie probki
goodangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 18:04   #2896
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam prosbe mozecie doradzic mi jaki powinnam wybrac odcien Revlona do cery suchej i normalnej?Jestem typem karnacji:zima,czyli szukam odcienia rozowo-brazowego lub rozowo-bezowego.Zastanawiam sie nad Fresh Beige, True Beige lub Natural Tan... gory dziekuje za odpowiedz

Edytowane przez Marcia1984
Czas edycji: 2009-12-05 o 18:16
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 10:31   #2897
awsqer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny pomozcie

Mam zamiar kupic ten podklad a zastanawiam sie nad kolorem, w sensie zaczelam chodzic na solarium przed studniowka... i nie wiem wlasnie jaki odcien wziasc zastanawiam sie nad Medium Beige tylko czy on nie wpada w roz?

z gory dzieki za odp
awsqer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:37   #2898
sunshine23
Przyczajenie
 
Avatar sunshine23
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
GG do sunshine23
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Właśnie kończy mi się butelka tego podkładu i mam zamiar kupić następną jest rewelacyjny, mam cerę mieszaną, oprócz niego nakładam ziemię egipską na kości policzkowe bardzo delikatnie i efekt super, Naprawdę polecam

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

ja mam color saind beige 180, jest naprawdę super, bardzo naturalny odcień, tego podkładu w ogóle nie widać na buzi, zero efektu maski i starcza naprawdę na długo może powinien bardziej kryć wtedy już byłby idealny...ale jak mówią ideałów nie ma Pozdrawiam
sunshine23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 19:07   #2899
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a ja chyba zmienię podkład, tylko na co... Buff za ciemny, ivory za rozowy, swiece sie, po tym dla tlustej mam zmasakrowana skore... ech... nawet nie kryje mojej skory tak idealnie (a mam bez wypryskow itp)... sama nie wiem...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 20:50   #2900
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dzis odebralam paczke z allegro z podkladami.. niestety chyba sa to podroby. na opakowaniu podklad ma kolor 330 Rich Tan, jednak ja zamawialam kolor 330 Naturl Tan ( i taka nazwa zostala napisana odrecznie na cenie przyklejonej do zakretki). Czy ktoras z was wie dlaczego tak moze byc? czy mam sie nie ludzic i byc pewna, ze otrzymalam podroby?
napisze ejszcze, ze gdy spojrze na buteleczke pod pewnym kontem, to prz jej dolnej krawedzi widze 4 cyferki..
z gory dziekuje za pomoc
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:50   #2901
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Stałam się posiadaczką tego podkładu po paru latach używania wyłącznie podkładów sypkich mineralnych Ale ostatnio coś nie chcą współpracować z moją cerą, wchodzą w pory, wałkują się Obawiałam się trochę tego podkładu, bo pamiętam, że kiedyś po wersji bez Soft Flexu miałam wysyp wyprysków na twarzy

Wrażenia:

* Odcień dobrałam w ciemno, bo kupiłam na allegro, wiedziałam, że chcę jasny i żółtawy i trafiłam - 150 Buff.
* Faktycznie można nim osiągnąć naturalny efekt
* Kryje, ale nie aż tak żeby zakrył moje przebarwienia potrądzikowe (w przeciwieństwie do podkładów mineralnych), a szkoda
* Nie moge powiedzieć nic na temat matu (bo nakładałam na niego jeszcze puder ryżowy dla zmatowienia) i trwałości (bo miałam na twarzy kilka razy na 2-3 godziny)
* Chyba na prawdę nie zapycha porów, bo nie miałam po nim wysypu

Ogólnie osoby z raczej ładną cerą, bez blizn i przebarwień będą bardzo zadowolone

Mnie się bardzo efekt podoba, ale nie kryje za dobrze i trudno mi potem ukryć te przebarwienia nawet korektorem tez Revlona ColorStay.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dzis odebralam paczke z allegro z podkladami.. niestety chyba sa to podroby. na opakowaniu podklad ma kolor 330 Rich Tan, jednak ja zamawialam kolor 330 Naturl Tan ( i taka nazwa zostala napisana odrecznie na cenie przyklejonej do zakretki). Czy ktoras z was wie dlaczego tak moze byc? czy mam sie nie ludzic i byc pewna, ze otrzymalam podroby?
napisze ejszcze, ze gdy spojrze na buteleczke pod pewnym kontem, to prz jej dolnej krawedzi widze 4 cyferki..
z gory dziekuje za pomoc
Na 100% nie jestem pewna, ale może to dlatego, że podkład jest np. z USA albo innego kraju, a gdzie indziej mają inne nazwy i dopisali taką żeby łatwiej było skojarzyć, bo np. takie nazwy występują w Polsce.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Czytałam skład i na początku pisze: Active Ingredient: TITANIUM DIOXIDE 7,3%.

Więc chyba chodzi o składnik aktywny. Kiedy pierwszy raz nałożyłam ten podkład to po demakijażu wydawało mi się jakby wypryski się trochę zmniejszyły, zasuszyły dlatego zaraz czytałam skład i tak mi się wydaje, że to może ten składnik? Jak myślicie?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:05   #2902
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

iwona200 a jaki mialas podklad mineralny ktory ładnie kryje
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:07   #2903
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
iwona200 a jaki mialas podklad mineralny ktory ładnie kryje
Dla mnie najlepiej L'oreal True Match (wiem, że to nie 100% minerał ), poza tym miałam tez EVERYDAY MINERALS (formuła Intensive) on kryje juz gorzej, ale lepiej niż ten Revlon
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:09   #2904
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepiej L'oreal True Match (wiem, że to nie 100% minerał ), poza tym miałam tez EVERYDAY MINERALS (formuła Intensive) on kryje juz gorzej, ale lepiej niż ten Revlon
aha ale Ty mówisz o tym sypkich tak? i naprawdę tak dobrze kryją?
nakładasz je na krem? (jaki?) nie znika z twarzy? nie wysusza??

matko ale pytań

edit;
o tym mówisz?
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1781522
http://www.allegro.pl/item821377785_...o.html#gallery
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2009-12-11 o 22:12
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:13   #2905
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
aha ale Ty mówisz o tym sypkich tak? i naprawdę tak dobrze kryją?
nakładasz je na krem? (jaki?) nie znika z twarzy? nie wysusza??

matko ale pytań

edit;
o tym mówisz?
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1781522
http://www.allegro.pl/item821377785_...o.html#gallery
Tak, o sypkich Żaden podkład w płynie nie krył tak dobrze u mnie jak ten mineralny L'oreal A mam sporo zaczerwienień, przebarwień czerwonych i jeśli mnie za bardzo nie wysypie to jestem w stanie obejśc się bez korektora

Raczej nie na krem, bo się wałkuje (ten podkład sypki) i miedzy innymi dlatego zakupilam zwykly podklad bo musze uzywac kremu z filtrem

Raczej nie znika Ja byłam zadowolona z trwałości, nie miałam z tym jakichś większych problemów Wiadomo, że jak dotykasz często twarzy to sie ściera

Mnie nie wysuszył, ale ja mam tłustą cerę
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:16   #2906
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Tak, o sypkich Żaden podkład w płynie nie krył tak dobrze u mnie jak ten mineralny L'oreal A mam sporo zaczerwienień, przebarwień czerwonych i jeśli mnie za bardzo nie wysypie to jestem w stanie obejśc się bez korektora

Raczej nie na krem, bo się wałkuje (ten podkład sypki) i miedzy innymi dlatego zakupilam zwykly podklad bo musze uzywac kremu z filtrem

Raczej nie znika Ja byłam zadowolona z trwałości, nie miałam z tym jakichś większych problemów Wiadomo, że jak dotykasz często twarzy to sie ściera

Mnie nie wysuszył, ale ja mam tłustą cerę
aha
no właśnie o to chodzi że ja mam suchą i jak nie posmaruję kremem to tragedia
a miałaś kiedyś z tych co linki podałam?
ten z revlona fajny jest jak dla mnie (chociaż srednio kryje) ale denerwuje mnie to że butelka nie ma atomizera
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:21   #2907
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
aha
no właśnie o to chodzi że ja mam suchą i jak nie posmaruję kremem to tragedia
a miałaś kiedyś z tych co linki podałam?
ten z revlona fajny jest jak dla mnie (chociaż srednio kryje) ale denerwuje mnie to że butelka nie ma atomizera
Tamtych nie miałam

Jesli masz suchą i musisz używać kremu to raczej nie polecam sypkich ;( U mnie nawet gdy się wchłonął krem i na niego nałozyłam puder jedwabny lub ryżowy i dopiero podkład sypki to i tak się wałkował One mają to do siebie, że najlepiej wyglądają nałozone na suchą oczyszczoną skórę
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 22:44   #2908
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Tamtych nie miałam

Jesli masz suchą i musisz używać kremu to raczej nie polecam sypkich ;( U mnie nawet gdy się wchłonął krem i na niego nałozyłam puder jedwabny lub ryżowy i dopiero podkład sypki to i tak się wałkował One mają to do siebie, że najlepiej wyglądają nałozone na suchą oczyszczoną skórę
ahaok dziękuję Ci Iwonko
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:13   #2909
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Deszcz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jesteście absolutnie pewnie że podkłady Revlonu sprzedawane na allegro są oryginalne ? Zastanawiam się czy komukolwiek opłacała się sprowadzać ze Stanów Zjednoczonych hurtowe ilości kosmetyków skoro musi płacić cło. Jak myślicie ?

Dawno się tu nie udzielałam ale na to pytanie moge odp. Szperałam w necie, pytałam się znajomych i wyszło, że wszystkim tym sprzedajacym bardzo opłaca się ten biznes z podkładami Revlonu . Kosmetyki tej firmy nie są uważane za ,,prestiżowe" w USA. Chodzi o to, że tam ta marka cieszy sie popularnoscią, bo są dobre i tanie. Tylko u nas przyjęło się, że revlon to taka ,,lepsza marka". Sama używam kosmetyków revlonu i uważam ze są bardzo dobre, ale czesto słysze, że skoro używam ich podkładu to musi mnie być na niego stać. Dlatego w sumie moge zgodzić się z tym. Znajomy będać w stanach interesował się troche tymi podkładami i wyszło, że kosztują one w przeliczeniu na zł jakieś 20-25zł.

Przeszukujac neta, natknęłam się też na dystrybutora tej marki i z tego co piszą wynika, że przy zamówieniu 100szt. cena wychodzi 23-25zl/szt.

Jeżeli ktoś zaopatrza się w takich miejscach i wystawia na allegro za 34-38zł/szt, to ma z kazdej buteleczki jakieś 9-13zł, od tego trzeba odliczyć koszta wystawienia aukcji, które nie są aż tak duże. W sumie za 100s szt. można zarobić 700-1000zł.

Edycja: No tak nie doczytałam jeszcze tego cła, ale nawet płacąc cło i biorąc inne kosmetyki (zazwyczaj na aukcjach mają też inne) i tak zarobek jest spory. Zapewne część dorabia tak do poborów, a inni żyją z tego.

Edytowane przez idzia111
Czas edycji: 2009-12-12 o 11:17
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:00   #2910
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
(......)podklad mineralny ktory ładnie kryje
Pozwole sobie swoje 5 groszy wtrącić ja mam co ukrywać i mogę polecić Astora tego z pędzelkiem, byłam bardzo mile zaskoczona jego właściwościami kryjącymi, pozatym ostatnio na makijażu u kosmetyczki zostałam pomalowana mineralnym sypkim Revlona, pod to tylko miejscowo korektor a wyglądałam super
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.