Coma - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 15:58   #301
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Coma

ja nie oglądałam więc się nie wypowiem ... a co się działo .. albo nie działo ?
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:12   #302
Andriotti
Rozeznanie
 
Avatar Andriotti
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 531
Dot.: Coma

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
świetnie
żałuję tylko, że nie zostałam do końca na SNL, bo byłam tak wykończona, że zasypiałam wręcz

Trochę zdziwiła mnie średnia wieku. Zamiast studentów widziałam więcej gimnazjalistów

Gimnazjaliści to jeszcze nic... Moja siostra ma 12 lat i jej ulubiona piosenkarka to Miley Cyrus, a ulubiony zespół Coma...

Lubię Comę, ale ostatnio zapanowała jakaś wszechobecna moda na ten zespół i średnio mi się to podoba.
Jeśli chodzi o teksty, to niektóre metafory, fragmenty piosenek i ogólny temat to dla mnie mistrzostwo np. uwielbiam cały tekst "trujące rośliny" i "popołudnia bezkarnie cytrynowe", ale przyznam że kilka tekstów wydaje mi się naciąganych i mam wrażenie że są pisane na siłę.
Mimo wszystko Roguckiego cenię, między innymi za dużą charyzmę i to, że wśród polskich rockowych zespołów zajęli już z Comą jakieś miejsce i odznaczyli swój niepowtarzalny klimat.
__________________
"Codziennie możemy żyć pełnym życiem. To nasz wybór. Postawa jest wszystkim."

Słoneczne Reggae przygoda na Jamajce,
gdy zamykam oczy,
to czuję się jak w bajce (;
Andriotti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:47   #303
enjoythesilence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 86
GG do enjoythesilence
Dot.: Coma

Kocham Coma za słowa i tekty, za muzykę, ale nie zespól ogółem, bo się skomercjalizowali.
Teraz jest wielka moda na Coma i aż mnie to zniesmacza.
__________________

Thoughts become things!

Impossible is nothing.

Happiness is easy.
enjoythesilence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 20:50   #304
NeedToFeelLoved
Raczkowanie
 
Avatar NeedToFeelLoved
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 70
Dot.: Coma

"pierwsze wyjście z mroku" jedyna ich świetna płyta. Oj kiedyś ich wiecej słuchałam naprawde dobrze grają. rogucki ma chyba najlepszy męski rockowy głos jaki do tej pory słyszałam. czesto wracam do tej muzyki jak jestem wkurzona głównie i pomaga jak sobie tych szarpidrutów posłucham piosenki z tej płyty tekstowo naprawde świetne. Szkoda tylko ze chyba zmierzają ku komercjalizacji, zaliczaja lipne imprezy opola, fryderyki... mogą stacic troche fanow przez to. ogładałam kiedyś jak rogucki zdobywal nagrode na konkursie piosenki aktorskiej za "100 tysiecy jednakowych miast".. naprawde ten facet ma talent, wzrusza i porusza ja obok tego wykonania nie przeszłam obojętnie szkoda żeby ten zespół sie zmarnował dla 'polskiej muzyki rozrywkowej'....
NeedToFeelLoved jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:11   #305
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Coma

(na marginesie o ile się nie mylę w opolu nie występowali)
ale ja o czym innym ...bo tak sobie właśnie myślałam o tej całej komercjalizacji ... i rozumiem ból fanów.. ale z drugiej strony chłopaki chyba nie mają innej pracy tzn raczej się teraz z koncertów i z zespołu utrzymują więc chyba lepiej dla nich że grają więcej koncertów??

a co do toptrendy to oglądałam na youtube ...i roguc głos miał zjechany równo ... no ale jak od wtorku do piątku ten koncert w sopocie był jego trzecim to struny głosowe mogły się trochę zjechać
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/

Edytowane przez farfalla
Czas edycji: 2009-06-27 o 21:13
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:36   #306
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Coma

W Opolu nie byli, więc chyba nie idą aż tak bardzo w komercję, skoro woleli zagrać koncert w innym mieście niż tam się pojawić Myślę, że oni sami nie myśleli, że odniosą aż taki sukces, że będą wszędzie zapraszani itp. Chociaż nie zaprzeczam, że często się ostatnio pojawiają w mediach ;p
__________________


RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 21:59   #307
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Coma

Cytat:
Napisane przez NeedToFeelLoved Pokaż wiadomość
"pierwsze wyjście z mroku" jedyna ich świetna płyta. Oj kiedyś ich wiecej słuchałam naprawde dobrze grają. rogucki ma chyba najlepszy męski rockowy głos jaki do tej pory słyszałam. czesto wracam do tej muzyki jak jestem wkurzona głównie i pomaga jak sobie tych szarpidrutów posłucham piosenki z tej płyty tekstowo naprawde świetne. Szkoda tylko ze chyba zmierzają ku komercjalizacji, zaliczaja lipne imprezy opola, fryderyki... mogą stacic troche fanow przez to. ogładałam kiedyś jak rogucki zdobywal nagrode na konkursie piosenki aktorskiej za "100 tysiecy jednakowych miast".. naprawde ten facet ma talent, wzrusza i porusza ja obok tego wykonania nie przeszłam obojętnie szkoda żeby ten zespół sie zmarnował dla 'polskiej muzyki rozrywkowej'....
To prawda, ale najlepsze utwory to byly moim zdaniem demowki do PWZM, potem bylo juz tylko gorzej. Na duchu uniosl mnie jeszcze album ZSWASZ, ale hipertrofia mocno mnie rozczarowala, choc mimo wszystko slucham i lubie.

Roguc wczoraj zaspiewa trujace rosliny, moim zdaniem najlepszy utwor z albumu, ale bylo to tak beznadziejne,ze mi sie plakac zachcialo. Przecieralam oczy ze zdziwienia. Kocham ten zespol, uwielbiam roguca, ale koncerty sprzed kilku lat, a to co graja na zywo teraz (bylam miesiac temu) to naprawde niebo a ziemia. Komercja rzadzi...

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
(na marginesie o ile się nie mylę w opolu nie występowali)
ale ja o czym innym ...bo tak sobie właśnie myślałam o tej całej komercjalizacji ... i rozumiem ból fanów.. ale z drugiej strony chłopaki chyba nie mają innej pracy tzn raczej się teraz z koncertów i z zespołu utrzymują więc chyba lepiej dla nich że grają więcej koncertów??

a co do toptrendy to oglądałam na youtube ...i roguc głos miał zjechany równo ... no ale jak od wtorku do piątku ten koncert w sopocie był jego trzecim to struny głosowe mogły się trochę zjechać
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 13:21   #308
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Coma

Widzialam tylko fragment i jeszcze antena mi sie zepsuła wiec miałam zaśnieżony obraz. No, ale widziałam, jak wyszli, dostali jakaś nagrodę i wysmiali to dodając "no comment" Ze o co chodzilo?

Zauważyłam, ze coma kiedys nie chciala sie pokazywac na takich imprezach. Zespol byl, Roguca nie bylo. Ostatnio zas jak by na sile probuje udowodnic ze takie nagrody maja gdzies, ale na imprezach sie pojawiają. Kiedyś nawet Fryderyki mieli gdzieś, a teraz w Opolu się nie pojawili, nagrody eski odebrał zespoł bez wokalisty, w Sopocie sie pokazali. Takie niby "mamy to gdzie, ale nagrody z checia biora" Lepiej juz jakby wycowyali swoje nominacje, jesli na tym im nie zalezy.

Fajnie, ze sa nagradzani, ale mam wrazenie sami sie juz gubia w tym co kiedys soba prezentowali, a co robia dzisiaj.

Edytowane przez madiaa
Czas edycji: 2009-06-29 o 13:22
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:30   #309
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Coma

Cytat:
Napisane przez madiaa Pokaż wiadomość
Widzialam tylko fragment i jeszcze antena mi sie zepsuła wiec miałam zaśnieżony obraz. No, ale widziałam, jak wyszli, dostali jakaś nagrodę i wysmiali to dodając "no comment" Ze o co chodzilo?

Zauważyłam, ze coma kiedys nie chciala sie pokazywac na takich imprezach. Zespol byl, Roguca nie bylo. Ostatnio zas jak by na sile probuje udowodnic ze takie nagrody maja gdzies, ale na imprezach sie pojawiają. Kiedyś nawet Fryderyki mieli gdzieś, a teraz w Opolu się nie pojawili, nagrody eski odebrał zespoł bez wokalisty, w Sopocie sie pokazali. Takie niby "mamy to gdzie, ale nagrody z checia biora" Lepiej juz jakby wycowyali swoje nominacje, jesli na tym im nie zalezy.

Fajnie, ze sa nagradzani, ale mam wrazenie sami sie juz gubia w tym co kiedys soba prezentowali, a co robia dzisiaj.
No comment - chodziło o to, pokazali filmik z jego znajomymi ze szkolnych lat... było tam kilka śmiesznych urywek z ich szkolnego życia i takie tam...

A co do reszty mam identycznie zdanie jak Ty... zdziwiło mnie strasznie, że oni zaczęli występować na takich festiwalach.. to już się robi nie ta sama Coma... Uwielbiam ich piosenki... teksty... dlatego, że to był zespół taki... hm... można powiedzieć że niedostępny dla wszystkich... bo ani nie puszczali ich w radio... ani nie było ich widać w telewizji... mam po prostu mieszane uczucia teraz
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:38   #310
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Coma

Właśnie obejrzałam filmik na youtubie ;-)

Co do Sopotu dobrze ze wystąpili,, zasłużyli na to. W końcu to nagroda za ilość sprzedanych płyt. Kiedys w takich konkursach wystepowalo ich troje, a dzisiaj na szczycie mamy takie zespoly jak Coma, Czeslaw Spiewa, Marie Peszek. Niech polska scnea muzyczna sie zmienia na lepsze.

Uwazam tez, ze zespol Coma wcale nie musi unikac takich konkursow, ale niech zachowuja sie normalnie. Kasia Nosowska tez jest wielka artystka, ma mase fanow, ale w telewizji, prasie (nie brukowcach) sie pokazuje. To nie jest złe, poki artysta zostaje sobą i gra muzyke, a nie pajacuje.

Trzeba tandete wybic z polskiego rynku.

Edytowane przez madiaa
Czas edycji: 2009-06-29 o 13:39
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 13:46   #311
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Coma

Też prawda... podobało mi się właśnie po wystąpieniu Comy jak powiedział że Polska muzyka zmienia się na lepsze czy jakoś tak... bo faktycznie coraz mniej tej tandety tam... a z drugiej strony się może dziwne wydawać... wcześniej na takich scenach występowały jakieś marne gwiazdki.. zespoły... a tu patrzysz Twój ulubiony zespół / wokalista... za dużo już tego miernoty było i teraz u niektórych może być lekkie zdziwienie...
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 13:51   #312
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Coma

No, ale z tego co czytalam gwiazda wieczoru byl Feel No pasowal do nagrodzonych artystow jak nic Organizatorzy dalej wciskaja ludziom kicz, ale zawsze znajda sie tacy co sluchaja tego co usylasza w radio albo tv.

A co do wykonania Roguca trujacaych roslin ....potrafi śpiewać lepiej. Mysle, ze nie umiał wkupić sie w taka nijaka publikę. Koncerty typowo rokowe maja inna atmosfere.

Edytowane przez madiaa
Czas edycji: 2009-06-29 o 13:53
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:29   #313
Mortyshja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 876
Dot.: Coma

Tak Tak... co do śpiewania to słuchałam go z niedowierzaniem... jego głos czy na koncertach czy tak ogólnie w innych warunkach brzmi w ogóle inaczej niż ten co na top trendy... jednak atmosfera i ludzie robią swoje i dużo dają pewnie dla wokalisty...
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... bo nie jesteś sam...


Mortyshja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:20   #314
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Coma

Niedawno natknelam sie na Ekhart, i rozlozyl mnie na lopatki. Czy ktos moglby mi wytlumaczyc tekst ? Czy ma cos wspolnego z filozofia Mistrza Ekharta ?
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 17:37   #315
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Coma

Wszyscy ostatnio zwracają uwagę na to iż wkoło Comy robi się głosno, zaczyna się publiczne spijanie śmietanki, dopóki nie odczuje się tego na jakości muzy to nie mam nic przeciw, to że zespół staje się coraz bardziej popularny, wychodzi z podziemia i maleńkich sal na deski wielkich imprez jest po części ich świadomym wyborem który ja szanuje. Nie każdy chce być jak Kazik
Znam Come od prawie 5lat ale w uwielbienia wpadłam okolo 2lat temu i czekam w jakim kierunku sie rozwinie.
Lubię też solo Roguca, jego "Ballada o próżności" powala mnie na kolana
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:25   #316
LadyBe
Raczkowanie
 
Avatar LadyBe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 106
Dot.: Coma

Coma jest boska, miałam zaszczyt być na woodstocku gdy zdobyli złotego bączka
Uwielbiam ich "Pasażera"
LadyBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:41   #317
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coma

Mnie też nie podoba się ta popularność Comy. W końcu będą oklepani i wszyscy będą ich "fanami"...

Wogóle ostatnia płyta to dla mnie jakaś porażka. Kompletnie nie w ich stylu, teksty do bani. Masakra jakaś
Rogucki sam zresztą charyzmatyczny jest, bo jest, ale jak go zobaczyłam na koncercie to mnie otępiało. Ubiera się beznadziejnie! Jak jakiś piętnastolatek co chce być cool. Tak śpiewać, a tak się ubierać
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:01   #318
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Coma

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Wszyscy ostatnio zwracają uwagę na to iż wkoło Comy robi się głosno, zaczyna się publiczne spijanie śmietanki, dopóki nie odczuje się tego na jakości muzy to nie mam nic przeciw, to że zespół staje się coraz bardziej popularny, wychodzi z podziemia i maleńkich sal na deski wielkich imprez jest po części ich świadomym wyborem który ja szanuje. Nie każdy chce być jak Kazik
Znam Come od prawie 5lat ale w uwielbienia wpadłam okolo 2lat temu i czekam w jakim kierunku sie rozwinie.
Lubię też solo Roguca, jego "Ballada o próżności" powala mnie na kolana
Jak dla mnie to juz sie to odczuwa i to bardzo, kazdy koncert na ktorym mialam okazje byc (a bylo ich chyba 4) byl gorszy od poprzedniego... Wyczuwam juz zmeczenie materialu;(
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:17   #319
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: Coma

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to juz sie to odczuwa i to bardzo, kazdy koncert na ktorym mialam okazje byc (a bylo ich chyba 4) byl gorszy od poprzedniego... Wyczuwam juz zmeczenie materialu;(
Ciężko jednoznacznie stwierdzić iż zmiana stylu muzycznego jest efektem rosnącej popularności (chociaż najczęściej tak jest) czasem sami muzycy robią to świadomie by "spróbować" czegos nowego, to że ostatnia płyta jest gorsza jest subiektywnym uczuciem.
Generalnie ilość koncertów, wywiadów może przyprawić ich o zmęczenie materiału, nie dziwie się , ale może robią to dla fanów, (a może potrzebuja kasy i kochają się w swojej popularności).
Troche zaczyna to śmierdzieć... mam nadzieje że kapela nie zgnije od tych fleszy i popularności i będzie płodzić takie cuda jak kiedyś.
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 20:09   #320
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Coma

A ja niestety coraz czesciej mysle, ze takich cudow jak kiedys juz nie bedzie...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 23:04   #321
Ilona~~
Raczkowanie
 
Avatar Ilona~~
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 145
Dot.: Coma

mnie również to nie pasuje. bo niedługo mogą porównywać Come do kolejnego wylansowanego przez tv zespołu. Pewnie Ci z Comy nie są zadowoleni. ale pewnie już niedługo ślad po nich w tv zniknie. bo w końcu kolejną gwiazdę będą musieli pokazać. żałosne to troche. ale jakoś trzeba wytrzymać ;]
a Come to ja bardzo lubie
Ilona~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:50   #322
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Coma

Jesli nie byliby zadowoloeni, to nie pchaliby sie do tv, jakos do tej pory maly rozglos im nie przeszkadzal.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 15:53   #323
Ilona~~
Raczkowanie
 
Avatar Ilona~~
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 145
Dot.: Coma

czasem ludzie stając się sławnym nie widzą co robią. może ich też to dopadło i żałuję.
Ilona~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 13:29   #324
candy1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: Coma

a ja mam takie pytanko, niedługo wybieram sie na koncert comy i nie mam pojęcia w co się ubrać, wiem wiem strasznie głupi problem no ale liczę na pomoc
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=367759 targowisko-książki
candy1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:14   #325
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Coma

Myślę, że to nie jest jakieś bardzo ważne ja na pierwszym byłam w koszulce Comy, na drugim w zwykłej koszulce na ramiączkach, bo na sali było upiornie gorąco

wiadomo, że w szpilkach raczej nie pójdziesz.
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 16:51   #326
evciak89
Raczkowanie
 
Avatar evciak89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 98
Dot.: Coma

Ubierz się tak jak Ci wygodnie. Myślę, że nikt nie zwróci na to uwagi. Przecież idziesz na koncert posłuchać muzyczki, a nie na wybieg...
__________________
<---- Klik



Studentka WST
evciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:42   #327
Karolaa25
Rozeznanie
 
Avatar Karolaa25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Za górami, za lasami....
Wiadomości: 536
Dot.: Coma

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Mnie też nie podoba się ta popularność Comy. W końcu będą oklepani i wszyscy będą ich "fanami"...

Wogóle ostatnia płyta to dla mnie jakaś porażka. Kompletnie nie w ich stylu, teksty do bani. Masakra jakaś
Rogucki sam zresztą charyzmatyczny jest, bo jest, ale jak go zobaczyłam na koncercie to mnie otępiało. Ubiera się beznadziejnie! Jak jakiś piętnastolatek co chce być cool. Tak śpiewać, a tak się ubierać
Może nie użyłabym słowa porażka, ale również jestem zawiedziona ostatnia płytą. Zdecydowanie lepiej odbieram piosenki z wcześniejszej twórczości zespołu: Ostrość na nieskończoność, System, Leszek Żukowski, Daleka droga do domu, Anioły i wiele, wiele innych. Genialne
Karolaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 19:04   #328
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Coma

Dopiero dzisiaj znalazłam watek

Comy słucham od 2 lat dopiero, ale odkąd zaczęłam ciągle wracam do tych samych utworów.
Oczywiście najlepsze wg mnie płyta to właśnie "pierwsze wyjście z mroku"

Zamiłowaniem do zespołu zaraził mnie kolega, kiedyś usłyszałam u niego na tel fragment piosenki "Zbyszek" , gdy usłyszałam te głos od razu zaczęłam szperać w internecie co to za utwór i jaki zespól.
Tak się zaczęło..
dzisiaj słucham codziennie, uspokaja mnie ta muyzka, duzo wspomnień sie z nia wiąże.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 10:54   #329
asienka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Za kryształową ścianą słów...
Wiadomości: 149
Dot.: Coma

dawno już nie zaglądałam do tego wątku...
niedługo Coma zagra w Stodole, już się nie mogę doczekać
__________________



Blask płonących świec
odbija w oczach lustrem twoje myśli...

asienka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:55   #330
inwencja
Zadomowienie
 
Avatar inwencja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 251
Dot.: Coma

Cytat:
Napisane przez asienka89 Pokaż wiadomość
dawno już nie zaglądałam do tego wątku...
niedługo Coma zagra w Stodole, już się nie mogę doczekać
Komu dobrze , ja chętnie pojechałabym do brata na weekend 26-28.03 do Łodzi w takim razie, chyba że raczą przyjechać do Białegostoku to nie będę się tak bawić
__________________


There's only one way to soothe my soul.


inwencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.