Spotkania Wielkopolanek :) odc.4 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-28, 14:00   #4351
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie.

Hmmm...jak było w BBB? Więc klub bardzo nowoczesny i snobistyczny tak bym to ujęła, fajne jest to że dzieciarni nie ma. Muzyka na początku nudna potem się rozkręciła ale rzeczywiście typowo klubowa. Ceny z kosmosu butelka Bolsa 0,7l 157,60zł szok, coca-cola 1l 50zł, sok 1l 20zł zdzierstwo okropne. Ja tego klubu nie polecam. Dobrze że towarzystwo było super. Wróciłyśmy o 2:00 do domu, dzisiaj choruję po tak drogiej wódce aż wstyd .

Jestem jak najbardziej za spotkaniem w piątek 4 grudnia (kurde ale ten czas zapinkala ).
Chętne niech piszą że są chętne .

Pozdrawiam.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 16:08   #4352
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

a ja dziś idę za zabaw andrzejkową. 0.7 finlandii się chłodzi :P
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 16:55   #4353
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iga się oczywiście piszę

ja dzisiaj byłam w SB, matko jakie tłumy...mierzyłam śliczną tunikę, ale zdrowy rozsądek mnie powstrzymał...kolejna w szafie to za dużo
ale wróciłam do domu z nowymi butami ehh już miałam się powstrzymać z wydatkami w tym miesiącu ale jakoś nie wyszło...
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 17:04   #4354
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Hmmm...jak było w BBB? Więc klub bardzo nowoczesny i snobistyczny tak bym to ujęła, fajne jest to że dzieciarni nie ma.
tego się spodziewałam byliśmy z tżetem tam na jedzeniu i oblookałam sobie ten klub
nie do końca odnajduję sie w takich miejscach a duży ścisk był?

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
dzisiaj choruję po tak drogiej wódce aż wstyd

ale faktycznie ceny z kosmosu


Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Chętne niech piszą że są chętne
ja

ale leń mnie dopadł
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 00:30   #4355
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witam wielkopolanki mozna do Was dołaczyc ??
apel do Poznanianek, mozecie mi polecić fajne solarium w Poznaniu, najlepiej centrum , z nowymi lampami ( przetestowane ) . Kurcze boje sie tak w ciemno iśc...
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:05   #4356
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez klaudynka19 Pokaż wiadomość
Witam wielkopolanki mozna do Was dołaczyc ??
apel do Poznanianek, mozecie mi polecić fajne solarium w Poznaniu, najlepiej centrum , z nowymi lampami ( przetestowane ) . Kurcze boje sie tak w ciemno iśc...
hej. na strzeleckiej jest fajne ;-)

witamy



ja po imprezce, było fajnie. jak się położyłam do wyrka miałam helikopter w główce. chyba za dużo wypiłam no ale miło się spało z facetem który nie chrapie haha

mój piesek jest chory. nie dość że ma chorą prostatę to jeszcze zapalenie pęcherza. chodzi i popuszcza krwią... już mi jest go tak żal, że szkoda mówić. wszyscy go wyganiają z pokojów, bo wiadomo że wszystko wybrudzi od tej krwi i biedak siedzi na korytarzu przez cały dzień i noc dostaje leki i zobaczymy kiedy mu przejdzie. biedak
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 15:47   #4357
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
hej. na strzeleckiej jest fajne ;-)

witamy



ja po imprezce, było fajnie. jak się położyłam do wyrka miałam helikopter w główce. chyba za dużo wypiłam no ale miło się spało z facetem który nie chrapie haha

mój piesek jest chory. nie dość że ma chorą prostatę to jeszcze zapalenie pęcherza. chodzi i popuszcza krwią... już mi jest go tak żal, że szkoda mówić. wszyscy go wyganiają z pokojów, bo wiadomo że wszystko wybrudzi od tej krwi i biedak siedzi na korytarzu przez cały dzień i noc dostaje leki i zobaczymy kiedy mu przejdzie. biedak
a nazwa? bo ulica długa ile kosztuje minuta i ile maja wyrek ?
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 20:01   #4358
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez klaudynka19 Pokaż wiadomość
a nazwa? bo ulica długa ile kosztuje minuta i ile maja wyrek ?
jak znajdę wizytówkę to Ci napiszę co i jak. minuta1 albo 1.20 zależy chyba na które łózko. dawno nie byłam już na solarium
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:34   #4359
klaudynka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

to pisaj prędko bo sie wybieram we wtorek
klaudynka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 08:38   #4360
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Daria, ale pies ma szanse na wyleczenie? Biedak...
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 09:27   #4361
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez klaudynka19 Pokaż wiadomość
to pisaj prędko bo sie wybieram we wtorek
strzelecka 16. tel 0616707980
Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Daria, ale pies ma szanse na wyleczenie? Biedak...
no ma ma. już nie popuszcza krwią.
no ale prostaty nie da się wyleczyć. powinien być wykastrowany, a mój ojciec się tak za to zabiera że szok Po prostu nie ma u mnie w domu czasu na to. nie ma osoby, która mogłaby posiedzieć z psem po zabiegu ten jeden do trzech dni. mój tata ma dwie prace. mama w ogole gada że szkoda na gada siana wydawać i to jest dla mnie przykre. Dla niej to lepiej żeby pies cierpiał i siedział cały czas na korytarzu na swoim materacyku. a tak sie przeciez nie da. dawniej nie narzekała, że pies śpi z nią w łózku, teraz jej przeszkadza, a przecież wiadomo, że skoro przyzwyczaili psa do różnych rzeczy to teraz trudno go odzwyczaić.
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 09:44   #4362
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

to smutne, że właściciele odwaracają się od swojego pupila musisz Daria przypilnować tej sprawy, bo szkoda psiaka
a czemu po kastracji pies wymaga aż trzydniowej opieki?
my kastrowaliśmy dwa koty, jeden po ok 12 godzinach stanął na nogi a drug szalał jeszcze w ten sam dzień po zabiegu
kotka po sterylce wymagała dłuższej opieki, bo miała szwy i kaftan...biedulka.
oba miały ok pół roku...nie wiem ile ma Twój pies
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 09:57   #4363
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Bry!

Ja niestety w piątek nie moge przyjść na spotkanie bo mam sobotę pracującą
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 11:43   #4364
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Dziewczyny.

IIGGAA mi z wygladu BBB sie podobalo, ale cena rezerwacji stolikow mnie przerazila od 400 zl do 800 zl . jak widac, napoje tez maja mega kosmicznie drogie . a szkoda...

ja tez sie pisze na 4 grudnia na ploteczki .

Asiaczek87 peeling kawitacyjny = ultradzwieki. zabieg przyjemny, malo inwazyjny, jednak oczyszcza skore tylko powierzchniowo. zatem jesli ktos ma problem bardziej zlozony to kawitacja nie pomoze.

a moj synus jest ze mna w domku do konca tygodnia. wzielam na niego L4. oczywiscie bylam z nim prywatnie w niedziele w certusie na starolece. szkrab nie ma antybiotyku i na szczescie oskrzela ma czyste. jednak ja wole dmuchac na zimne i dlatego postanowilam odizolowac go od smarkajacych dzieci z przedszkola, zeby nie bylo gorzej. trzeba zabic bakterie w zalazku.

a slyszalyscie o tej ciezarnej kobiecie z miejscowosci Chełm (niedaleko Zamościa), ktora urodzila dziecko na korytarzu szpitalnym . nasza "sluzba zdrowia" jest przerazajaca . dzisiaj w DDTVN byla poruszona ta afera. podejscie gosci - lekarza ginekologa i poloznej - bylo zenujace.

alez dzisiaj pieknie na dworku .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:49
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 12:23   #4365
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
to smutne, że właściciele odwaracają się od swojego pupila musisz Daria przypilnować tej sprawy, bo szkoda psiaka
a czemu po kastracji pies wymaga aż trzydniowej opieki?
my kastrowaliśmy dwa koty, jeden po ok 12 godzinach stanął na nogi a drug szalał jeszcze w ten sam dzień po zabiegu
kotka po sterylce wymagała dłuższej opieki, bo miała szwy i kaftan...biedulka.
oba miały ok pół roku...nie wiem ile ma Twój pies
mój pies ma 10 lat. ojciec nigdy go nie chciał kastrować, bo miał być dopuszczany do suczek. jednak potem stwierdziliśmy, że nie można tego robić, bo jest zbyt agresywny, więc po co sprzedawać złe geny. nie chciałabym żeby potomkowie mojego psa byli tego pokroju co mój pies
on ma już przeszło 10 lat. kastrację musimy zrobić bo ma przerost prostaty. boli go gdy siusia i jak dotyka go się za nerki to się "napina".
póki co, dostaje tabletki ziołowe na tą prostatę i specjalną karmę dla starszych psów z problemami.
weterynarz powiedziała że trzeba będzie z nim siedzieć te kilka dni po zabiegu, bo może sobie rozerwać te szwy czy zbytnio wylizać tą ranę (już nie pamiętam). wiem że mówiła że do trzech dni trzeba sie nim opiekować, żeby właśnie nie szalał.
muszę powiedzieć tacie żebyśmy wreszcie zrobili coś z tym psem. ja teraz mniej pracuje. mogę z nim posiedzieć przecież, tylko jak coś będzie nie tak to sama mogę nie dać rady. albo po prostu zrobić to "na weekend". wtedy jest większe prawdopodobieństwo że ojciec będzie w chacie i z nim posiedzi.
ten pies to by sie zes*** za moim ojcem. najchętniej to by z nim do pracy poszedł. jak tylko tata rusza sie z jednego pokoju do drugiego to pies zaraz się budzi i idzie za nim. nawet do kibla mu sie pcha

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość

a slyszalyscie o tej ciezarnej kobiecie z miejscowosci Chełm (niedaleko Zamościa), ktora urodzila dziecko na korytarzu szpitalnym . nasza "sluzba zdrowia" jest przerazajaca . dzisiaj w DDTVN byla poruszona ta afera. podejscie gosci - lekarza ginekologa i poloznej - bylo zenujace.

.
no własnie słyszałam , że kobieta przyszła już rodząca, a ci jej kazali usiąść i poczekać. bidulka nie doszła do krzesła w poczekalni i urodziła bobasa-wprost na ziemię. coś tam chyba się temu małemu uszkodziło masakra Biedne dziecko i matka
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 12:54   #4366
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Witajcie.

Ja też w domku delektuję się ciszą i spokojem korzystam bo nie wiadomo jak długo Kubuś będzie w przedszkolu, a tak bym chciała by do końca roku był zdrowy.
W tym tygodniu załatwię sprawę prezentów żeby potem nie było biegania na ostatnią chwilę. Ten listopad tak zleciał że się nie obejrzymy i święta będą.
Pogoda dzisiaj super ale czemu w listopadzie jest tak ciepło to wylęgarnia chorób i wirusów , siarczysty mróz by się przydał by to cholertwo wymroził.

Gdzie idziemy w piątek???


IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 17:46   #4367
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Gdzie idziemy w piątek???
no wlasnie, gdzie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 17:51   #4368
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja będę (teoretycznie) na diecie, więc preferowałabym knajpkę z pysznymi sałatkami, choć się nie upieram....coś konkretniejszego też chętnie zjem od alkoholu oczywiście nie stronię
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 18:12   #4369
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja jestem za Lawendą jak zawsze , lubię tam jeść i pić .

Smakuje mi też w Zielonej Werandzie ale obsługi i kolejnego tłumaczenia że czegoś nie ma lub właśnie zabrakło nie zdzierżę .

Jeśli macie jakąś nową propozycję z miłą chęcią sprawdzę w waszym towarzystwie oczywista.

Acha i o 19tej jak zwykle tak?
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 19:06   #4370
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Iguś Ty wiesz, ze ja za Lawenda jestem jak najbardziej . godzinie 19:00 takze mowie tak .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 19:23   #4371
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Aniu, Iga popieram Was w 100% i przy wyborze miejsca i co do godziny spotkania. Już teraz mam ochotę na pyszną sałatkę z kurczakiem ...

Dzisiaj byłam w końcu w pracy (wiem dziwnie to brzmi, ale już się trochę stęskniłam i za ludźmi i za innym widokiem niż moje mieszkanie i sąsiedni blok ) i było dość leniwie ale od jutra coś czuję zacznie się porządna praca...oby do świąt...
odnośnie świąt wczoraj kupiłam kolejny prezent tata odhaczony
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 09:41   #4372
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Do mnie wczoraj doszły prezenty dla siostry i siostrzenicy. Ale myślę, że jeszcze im coś dokupie. Został mi jeszcze; tata, mama i szwagier oraz druga cześć prezentu dla Michała. Jak na mnie to i tak niezły wynik bo ja zazwyczaj kupuje wszystko na ostatnią chwile. Czekam tylko na Matki Boskiej Pienieżnej

Dzisiaj P. Ela przyszła do pracy zasmarkana i kaszlaca, musiała bo konczyła robić godziny, a jak godziny nie beda zrobione to nie będzie wypłaty. A nikt oprócz niej sie tym nie zajmuje. No ale juz pojechała do domu. Zrobiłysmy z kolezanką wielkie wietrzenie sekretariatu bo pewnie pełno zarazkółw tutaj krązy, P. Ela (dorosła kobieta) nie zawsze ma zwyczaj zasłaniać ręka buzi w czasie kaszlu Ja myslę, ze do konca tygodnia raczej jej nie będzie. Z jednej strony bede miec tutaj mega zapierdal bo nie dosc ze do moim obowiazków dołozyli mo kolejne (za kumpla który jest na L4 i nie wiadomo kiedy wróci do pracy) to jeszcze ją będe musiała zastępować. Z drugiej strony lepiej żeby sie od nas odizolowała i nie zarazał reszty.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez Camilla
Czas edycji: 2009-12-01 o 09:50
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 10:47   #4373
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

nam też lista prezentow topnieje wczoraj tżet kupił swojemu chrześniakowi (jedyne dziecko do obdarowania) jakiś zestaw lego, chyba walec drogowy albo spycharkę .....nieważne.. ..była przecena w auchanie na 7ozł na ten zestaw (podobny kosztował prawie 200zl) i ludzie (podobno) brali po kilkanaście sztuk nawet

dziś chcemy podskoczyć jeszcze do superpharmu po jakieś perfumy dla rodzicow tżeta....a reszta ma przyjść pocztą
no i coś jeszcze tżetowi...myślę o maszynce do golenia, ale on niby nie chce, więc jeszcze nie wiem
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 11:54   #4374
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

ja na razie z prezentami stanelam. nie pojde z moim synkiem na zakupy , a wieczorem jak wraca tz do domu, to juz nie mam sily . zatem zostaja mi dwa przyszle tygodnie na szalenstwa zakupowe.

Camilla
lepiej byc samej w pracy, niz z chorymi ludzmi.

moj synus, pomimo choroby, ma nieograniczone poklady energii .

dzisiaj dla odmiany senna pogoda...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:14   #4375
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

To super że miejsce i godzina wam odpwiada .
AniuA zrobisz rezerwację jak się policzymy?

Ja dzisiaj pojechałam do Plazy i Pestki z ostrym posanowieniem pierwszych prezentów świątecznych, a kupiłam tylko chrześnicy sweterek z hello kitty bo podobno szaleństwo na jej punkcie jest w przedszkolu i tylko tyle jesli chodzi o prezenty .

Kupiłam Kubie spodnie w 5-10-15 jest tam teraz promocja dwie pary trzecia gratis naprawdę polecam super okazja i 50 zł w kieszeni .
W Cerrfour jest promocja na płyty dvd disney po 14zł więc też super okazja .

Dopisuję do spotkania Karolę30.

Edytowane przez IIGGAA
Czas edycji: 2009-12-01 o 13:24
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 13:34   #4376
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Ja niestety czekam na wypłatę i wtedy sie będe prezentować
Szkoda, że spotkanie w Barbórkę, bo ja do babci jadę. Ale następnym razem może się uda.
Przyznam szczerze, że tak do końca nie żałuje bo babcia jest zawodową kucharką Same rozumiecie.... Oj będzie potem dieta.....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 15:06   #4377
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

w piatek chetne i mogace zjawic sie na spotkanku (rezerwacja zrobiona w Lawendzie - nasz stoliczek w glebi po lewej )

  1. IIGGAA
  2. Karola30
  3. Magdzia81
  4. Taverney
  5. AaniaA

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2009-12-02 o 16:00
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 17:50   #4378
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Kolejny prezent zrobiony kupiłam też prezent dla cioci na imieniny (Ewa więc powiedzmy, że to też lekko świątecznie ) i kuzynce na parapetówkę, piękną pościel z bawełnianej satyny a teraz padam ze zmęczenia. Chyba zaraz uciekam do łazienki na relaksującą kąpiel przy świecach i z dobrą książką

Hmm wiesz Iga z tym sweterkiem podsunęłaś mi pomysł na prezent dla mojej siostrzenicy muszę się jej podpytać

Ale się cieszę na te nasze ploteczki...
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...

Edytowane przez magdzia81
Czas edycji: 2009-12-01 o 17:51
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 11:09   #4379
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

Dziewczyny, przepraszam, ale nie będzie mnie na spotkanku
w piątek idziemy na urodziny a potem na imprezę i dopiero dziś dostaliśmy zaproszenie
szkoda, mam nadzieję, że w styczniu zorganizujemy jakieś spotkanko
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 16:04   #4380
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek :) odc.4

czesc Dziewczynki.

Asiaczek87 a Ty zjawisz sie na spotkaniu?

u mnie pierwszy dzien @ i czuje sie srednio na jeza. ponadto jest to moj pierwszy @ po odstawieniu pigulek. ciekawe jak to przejde .

nic mi sie nie chce robic .

a co u Was Kochane?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.