Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 14:02   #571
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

oto fotki przy świetle dziennym
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 17:46   #572
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

India - niezłe przejście od platyny po średni brąz. bardzo naturalny kolor. A gdzie Damian teraz przyjmuje? Moja przyjaciółka chodzi do Marcello od 6 lat....

Mion - ja pamiętam salon Mirek jeszcze z czasów, gdy mieścił się na pl. Teatralnym. Czesano mnie tam do ślubu. Widziałam jak p. Mirek czesał ale tylko takie "swoje" klientki. oficjalnie wówczas do niego zapisów nie było. Kiedyś powędrowałam więc na Nowy Rynek po zmianę koloru z...jaśniutkiego piaskowego blondu na cit ciemniejszy i bardzo miła fryzjerka powiedziała, ze kolor jest tak ładny,że szkoda niszczyć włosy na kolejne farbowanie czy balayage. Byłam jej wdzięczna za szczerą opinię, gdzie indziej pewnie nikt nie martwiłby się kondycją moich włosów tylko zrobił wszystko byleby zainkasować pieniądze.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:57   #573
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Zalezało mi na naturalnym efekcie, żeby odrosty za bardzo nie rzucały się w oczy Damian ma teraz swoj salon "Damiano" na Szosie Chełmińskiej na przeciwko Lidla
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 07:24   #574
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Jestem po dekoloryzacji!
Nie mam jak wrzucić zdjęć chwilowo, ale postaram się pod koniec tygodnia. Z prawie czarnych włosów mam teraz taki karmelowy blond (dużo w tym rudości, ale nieostrej, kolor jest ładny i jednolity). Idę jeszcze za miesiąc, żeby dojść do koloru podobnego do naturalnego, ale jestem bardzo zadowolona. PS- siedziałam 5 godzin
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 15:12   #575
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

super, że jesteś zadowolona czekamy na zdjęcia
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:51   #576
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Czy salon "Damiano" ma swoja strone w internecie?
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:58   #577
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Strony w necie chyba jeszcze nie ma, bo w sumie salon jest otwarty dopiero od września
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 19:58   #578
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Byłam niedawno w Feminarium, mają promocję dla studentek - balejaż w jednym kolorze blond 90 zł. Bardzo miła obsługa, sympatyczne miejsce.
Jestem zadowolona
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:25   #579
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Zastanawiam sie wlasnie nad "Feminarium" i "Damiano"... Ktory salon lepszy jesli chodzi o farbowanie?

india83: potrzebowalabym numer telefonu do salonu, bo niestety na co dzien nie mieszkam w Toruniu...
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 20:36   #580
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja polecam Damiano , nr 605 602 559

W Feminarium miałam fryzurke ślubną- rewelacja, byłam bardzo zadowolona. Lecz jeśli chodzi o koloryzację to wybieram Damiana
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 21:56   #581
aniajpg
Przyczajenie
 
Avatar aniajpg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 27
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

zrezygnowałam w końcu z marcello bo dzwoniąc przełożyć wizytę usłyszałam, że jestem zapisana na farbowanie do kogoś innego (zapewne do pani tam pracującej) i to mnie zdziwiło. w końcu byłam u faceta osobiście i się do niego zapisywałam. miałam dzwonić później, bo był na urlopie.. ale olałam. poza tym zaproponowano mi dekoloryzację i farbowanie na brązy, podczas gdy mówiłam o ochronie cienkich i wypadających - także zwątpiłam.

w końcu poszłam do pana damiana kawałek dalej i byłam ciekawa, czy zrobi metamorfozę czy wyjdę bez zmian. fryzjer powiedział, że mam ładne długie włosy i szkoda je ścinać "będzie pani miała czas nosić krótkie". z jednej strony cieszę się bo miałam pierwszy raz cięcie maszynką na stojąco (trwało to 10 sekund) i ponoć włosy przez to unoszą się na końcówkach. z drugiej strony chyba chciałam coś z pazurkiem, ale bez tracenia na objętości. może po prostu jest to niewykonalne i zostałam z grzeczną fryzurką na szkolną dziewczynkę.

pan damian może niektóre panie zaślepić urodą niżeli umiejętnościami bo jest niebrzydki jednak ocenię kunszt i pomysłowość tego pana po drugiej wizycie za 1-2 miesiące. pozdrowionka

Edytowane przez aniajpg
Czas edycji: 2009-12-11 o 22:01
aniajpg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 23:18   #582
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez aniajpg Pokaż wiadomość
pan damian może niektóre panie zaślepić urodą niżeli umiejętnościami bo jest niebrzydki jednak ocenię kunszt i pomysłowość tego pana po drugiej wizycie za 1-2 miesiące. pozdrowionka
Twoje stwierdzenie wywołało u mnie uśmiech i zapewniam, że ja z tego powodu salonu pana Damiana nie odwiedzam. Jestem młoda mężatką, póki co zapatrzona tylko w męża, a p. Damian zupełnie nie jest w moim typie po prostu odpowiada mi jako fryzjer i jestem zadowolona z efektów koncowych jego pracy(zreszta zdjecia nawet zamieszczałam) i to jest jedyny powod dla ktorego tam chodzę jeżli chodzi o umiejetnosci fryzjerskie to juz mam pewne porównanie i uważam, że obecny wybór na ta chwile jest najlepszy.
Życzę szczęscia w odnalezieniu fryzjera, który sprosta Twoim wymaganiom i włosom. Niestety wiem, że to wcale nie jest takie proste
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 11:09   #583
frytaa37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

ja powiem tak Damian jest doskonałym fryzjerem jeszcze nikt mnie nigdy nie obciął jak on, mam okrągła twarz,a on dobrał mi tak fryzurę, że automatycznie włosy wydłużyły mi twarz znamy się bardzo długo jesteśmy w tym samym fachu,zawsze wiedziałam,że będzie z niego dobry fryzjer już niedługo chciałabym się wybrać do niego na ścięcie i farbowanie bo tylko jemu mogę zaufać i wytłumaczyć wszystko... i zrozumie za 1 razem Mężczyzna który z niczego zrobi coś ! POLECAM !Widziałam jego dzieła,a poza tym dziewczyny być w rękach takiego przystojnego pana ?? Sama przyjemność )
frytaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:33   #584
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Tak Was sobie podczytuje od czasu do czasu zeby byc na bierzaco. Ja od paru lat chodzilam do Wizardu (co pislam kilka stron wczesniej) Kilka miesiecy temu bylamu p. Mirka na Nowym Rynku fakt wyszlam bardzo zadowolona, fajnie mnie obstrzygł, efektownie ułozył włosy. Bardzo mi sie podobało. Wiec postanowilam po 2 miesiacach znowu sie zapisac nastrzyzenie. Tym razem chcialam cos innego hmm... no niestety nie udało sie. P. Mirek stiwerdził ze szkoda ciac wlosy z długosci wiec je tylko bardziej wycieniowal. Co nie bardzo mi sie podobalo, bo przeciez chcialam jakiejs zmiany. W koncu umowilam sie na 28 grudnia do Marcina mam nadzieje ze ta fryzura ktora sobie wybralam bedzei mi pasowala i zostane tak obstrzyzona
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 00:02   #585
mistty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam, dziwię się, że tak mało razy padła w tej obszernej dyskusji nazwa Doriano... Dla mnie to salon fryzjerski numer 1 w Toruniu, nie zdarzyło mi się wyjść od nich niezadowoloną. Ceny dość wysokie, strzyżenie jakieś 45zł, baleyage ok. 220zł (ze strzyżeniem i modelowaniem) ale naprawdę warto! A żeby było warto bez obaw, szczerze polecam panią Ewe i panią właścicielkę- Agnieszkę . Dziwi mnie aż tak dużo pochlebnych opinii na temat Wizzardu...hm... jak dla mnie włoski za bardzo "poszarpane" chociaż fakt faktem dla fryzur krótkich może być naprawdę dobry.
mistty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:38   #586
maja77
Przyczajenie
 
Avatar maja77
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 10
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Doriano to najgorszy salon w jakim byłam do tej pory, odradzam każdemu kto nie chce wyjść załamany. W zeszłym roku zostałam tam tak ostrzyżona, że wstydziłam się wyjść na ulicę. Po pierwsze za krótko, po drugie krzywo Jak wyjaśniałam przed strzyżeniem jaką fryzurkę chcę mieć to fryzjerka mówiła, że dokładnie wie o co mi chodzi, więc albo jej nie wyszło, albo jednak mnie nie zrozumiała... w co wątpię. Efekt końcowy był taki, że szefowa pani Agnieszka stwierdziła... cyt. "z tego nie da się już nic poprawić, trzeba poczekać, aż odrosną to z tyłu, wtedy będzie można wyrównać". Nigdy więcej już tam nie poszłam i na 100% nie pójdę.
maja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 23:01   #587
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja juz jestem po wizycie w Wizardzie. Wyszlam bardzo zadowolona, fryzura zostala idealnie dobrana. Fakt panna ktora mi myla wlosy robila to dosc nieumiejetnie. No ale wlosy zostaly osrzyzone rewelacyjnie. Od samego poczatku istnienia stzryge sie u Marcina (szefa)Strzyzenie 40 zl.Cena twierdze nie za duza u Mirka na N. Rynku placilam 55zl. Jutro wrzuce fotki
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 10:12   #588
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Elmoska - super! Czekam na fotki.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 15:25   #589
wirika
Przyczajenie
 
Avatar wirika
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 24
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny polecam z czystym sumieniem salon DAMIANO (sz. chełmińska 170a). Byłam dziś, spędziłam ok 4h nieporównywalna zmiana mojego wyglądu. Moje poszukiwania doskonałego fryzjera zostały zakończone Pan Damian słucha, doradza no i cena... bardzo przystępna już pomijam fakt, że pan Damian wszystko co robi, robi to z ogromną pasją i zaangażowaniem. Naprawdę polecam!
wirika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 15:37   #590
celinac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Polecam Kasię ze studia expert na Warszawskiej. Widać w jej pracy wielkie zaangażowanie, bardzo sympatyczna i miła. Cięcie rewelacja - tzn. tak jak chciałam a nie jakieś abstrakcyjne pomysły innych wizjonerów i bajerantów Płaciłam 35 zł.
celinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 16:58   #591
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez wirika Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam z czystym sumieniem salon DAMIANO (sz. chełmińska 170a). Byłam dziś, spędziłam ok 4h nieporównywalna zmiana mojego wyglądu. Moje poszukiwania doskonałego fryzjera zostały zakończone Pan Damian słucha, doradza no i cena... bardzo przystępna już pomijam fakt, że pan Damian wszystko co robi, robi to z ogromną pasją i zaangażowaniem. Naprawdę polecam!

Napisz jak cenowo jest w Damiano ?
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 17:21   #592
wirika
Przyczajenie
 
Avatar wirika
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 24
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość

Napisz jak cenowo jest w Damiano ?
regeneracja, ścięcie, farbowanie 130 zł (włosy długość do brody) myślałam, że zapłacę dużo więcej.
wirika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 12:18   #593
Fonsitos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Heh, dziewczyny - jak to zwykle bywa, moja ulubiona fryzjerka się wyprowadziła z Torunia i od maja zeszłego roku co jedna wizyta to klops. Po bliżej nieokreślonym czymś, które mi zafundowała fryzjerka z Laurenta w Copernicusie odechciało mi się wszystkiego. Mam dość próbowania.
Widzę że poszerza się lobby Damiana z Chełmińskiej. Powiedzcie, robił którejś z Was boba, ale takiego ostro wycieniowanego z tyłu, z przodu maksymalnie długie, ścięte po wyraźnym skosie patrząc od tyłu? I jakie koszty takiego strzyżenia u Damiana są? Jak długo czeka się z wizytą?

Jak nie Damian to macie kogoś, kto ma rękę do takich fryzur? Zdesperowana jestem jak mało kto.
Fonsitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 12:02   #594
olala123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Uzasadnienie: Nikomu nie polecam salonu DAMIANO na sz. Chełmińskiej a zwłaszcza własciciela Pana Damiana. Jednym słowem - Tragedia! Nakładał mim kolor godzine ( w niektórych miejscach ta farba już zastygła) nic nie robił sobie z moich uwag! zdążył nałożyć i po chwili zaczoł szybko myć, w jego oczach widziałam niepewność a w lustrze ciemno zielony kolor włosów!!! Szok! Naładał mi farbe drugi raz twierdząc, że to wina moich włosów! No i oczywiście po wysuszeniu zielony kolor pozostał w niektórych miejscach! Przy modelowaniu szarpał moje włosy, robił to chaotycznie co strasznie bolało - twierdził, ze to również wina moich włosów gdyż są zbyt gęste a on nie ma odpowiedniej szczotki do takich włosów. Modelował chyba ze dwie godziny, robił to chaotycznie i niesumiennie - jak by sie co dopiero uczył - takie odniosłam wrażenie! Gdy przyszło do zapłaty Pan Damian schował się na zapleczu a mnie skasowano za dwie koloryzacje! Juz nigdy tam nie pójdę - Horror! Odradzam ten salon wszystkim dbającym o swoje włosy i ceniącym swój czas.
olala123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 17:58   #595
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Fonsitos Pokaż wiadomość
Heh, dziewczyny - jak to zwykle bywa, moja ulubiona fryzjerka się wyprowadziła z Torunia i od maja zeszłego roku co jedna wizyta to klops. Po bliżej nieokreślonym czymś, które mi zafundowała fryzjerka z Laurenta w Copernicusie odechciało mi się wszystkiego. Mam dość próbowania.
Widzę że poszerza się lobby Damiana z Chełmińskiej. Powiedzcie, robił którejś z Was boba, ale takiego ostro wycieniowanego z tyłu, z przodu maksymalnie długie, ścięte po wyraźnym skosie patrząc od tyłu? I jakie koszty takiego strzyżenia u Damiana są? Jak długo czeka się z wizytą?

Jak nie Damian to macie kogoś, kto ma rękę do takich fryzur? Zdesperowana jestem jak mało kto.
Mnie Damian ścinał na boba w zeszłym roku i byłam bardzo zadowolona, nawet gdy włosy odrosły fryzurka ładnie sie układała. Trudno powiedzieć jak to wygląda cenowo, bo wtedy Damian pracował jeszcze w Marcelo i dodatkowo miałam robiony balejaż.
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 10:51   #596
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Fonsitos Pokaż wiadomość
Heh, dziewczyny - jak to zwykle bywa, moja ulubiona fryzjerka się wyprowadziła z Torunia i od maja zeszłego roku co jedna wizyta to klops. Po bliżej nieokreślonym czymś, które mi zafundowała fryzjerka z Laurenta w Copernicusie odechciało mi się wszystkiego. .
a ja jestem z fryzjerki z Copernicusa zadowolona (nawet nie wiedziałam ze to Laurent) - nawet bardzo zadwolona
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2010-01-17 o 17:18
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:20   #597
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Właśnie tak często bywa - jednej dziewczynie dany fryzjer obcina włosy świetnie - komuś innemu już takie cięcie się nie spodoba. Nie wiem czy to kwestia włosów, gorszego dnia fryzjera...Nie zawsze nam pasuje...ja tyle lat chodziłam do jednego fryzjera, zawsze byłam zadowolona ale przez te lata fryzura niewiele się modyfikowała a i kolor też praktycznie non stop to samo. Postanowiłam więc udać się tym razem do kogoś innego i...od 2 miesięcy nie wiem do kogo a włosy rosną...

Chciałam iść do Damiana ale koleżanka, która chodziła do Marcello mówi, ze kiedy razem z Marcinem pracowali pod jednym dachem i Damian jej nakładał balayage to była identyczna sytuacja jak u olala123 - baaardzo długo to trwało i koleżanka wściekła zawołała Marcina aby to on jej to robił bo w końcu do niego sie zapisywała a nie do Daminana. W międzyczasie Damian wziął się za obcinanie grzywki jej małej córeczki i....podobno koleżanka non stop mu pokazywała, że tu ząb, tu krzywo...Kurcze w sumie nie mogę skreślać też totalnie tego fryzjera bo kilka osób bardzo chwali, kilka gani, cena też odpowiednia...


Ostatnio jedna z Koleżanek była w salonie na starówce gdzieś pod krzywą wieżą - słyszałyście coś o nim?
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło

Edytowane przez Aranka
Czas edycji: 2010-01-17 o 11:21
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 14:55   #598
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny, która może mi polecić salon gdzie robią ładny balejaż? Zależy mi na schodzeniu z odcieni złota do blondu.

Edytowane przez Mion
Czas edycji: 2010-01-22 o 21:30
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 14:23   #599
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

india83, a pochwaliłabys sie swoja ślubna fryzurką? mnie ta imprezka czeka we wrześniu tego roku i myslę o feminarium ze względu na kompleksowe usługi, ale póki co byłam tylko u kosmetyczki, i wyszłam zadowolona.
sama szukam teraz dobrego fryzjera, bo moje włosy dawno go nie widziały, obecnie zapuszczam je na slub, ale chyba czas na jakieś delikatne podcięcie
div58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 10:21   #600
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez div58 Pokaż wiadomość
india83, a pochwaliłabys sie swoja ślubna fryzurką? mnie ta imprezka czeka we wrześniu tego roku i myslę o feminarium ze względu na kompleksowe usługi, ale póki co byłam tylko u kosmetyczki, i wyszłam zadowolona.
sama szukam teraz dobrego fryzjera, bo moje włosy dawno go nie widziały, obecnie zapuszczam je na slub, ale chyba czas na jakieś delikatne podcięcie
OK, później wrzuce fotki.

Co do Damiana to rzeczywiście pracował sam, więc mi tez wydało mi się podejrzane, że mogłby kasowac ktoś inny
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.