Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 21:35   #2611
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

krowa118,no z Nim jednak chyba czuję się bezpieczniej :P
Ale on powiedział,że dobrze,że nie jadę szybciej,bo by się bał Przez to,że nie miał pedałów pod stopami
Dzięki za wiarę we mnie

Co do aku to mój TŻ kupił za ok 150 zł I działa jak należy

olilina,każdemu się może zdarzyć. Ważne,że się nic nie stało
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 21:54   #2612
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Olina nie przejmuj się, wszyscy czasami mamy chwile słabości. Przecież to nie zdarza się codziennie. Jesteś cala zdrowa następnym razem już bedziesz pamiętała żeby spojrzeć 2 razy.

Panna to w takim razie bierz tz i tyle. Teraz nie ma co szlaeć z prędkością bo ślisko jak nie wiem.

Mialam przed chwilka przykry incydent, przyszedł brat z psem siedziałąm w pokoju drzwi były przymkniete i królik tak sie psa wystraszył ze z zamkniętej klaki uciekł. Tak parze królik na zewnątrz a klatka dalej zamknieta. Yhh obserwowałam go i nadal obserwuje wygląda na zdrowego, nic mu nie jest. Dobrze ze klatka jest taka w miare luźna, niby zamknieta ale łątwo się poddaje.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 23:17   #2613
deesire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 42
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Mi nagminnie sie zdarza, że ktoś zajeżdża mi drogę. Jestem wyczulona już na tym punkcie bardzo. Ale no oby to była dla Ciebie nauczka i następnym razem popatrz dwa razy zanim wykonasz manewr ; ) A jak dziewczyny napisały dobrze, że sie nic nie stało, to najważniejsze.

Ja korzystając jeszcze z lodu na pustym wielkim parkingu wybrałam sie podrivtować ;D Frajde jak małe dziecko miałam ;D
deesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 00:38   #2614
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Kiedy jestem zmęczona,to gorzej jazda mi idzie... Ech... Nie wiem czy usnę ze strachu przed tą trasą... Niech jutro drogi będą w lepszym stanie Bo to będzie tragedia...
Idę spać,bo rano muszę wstać...
Trzymajcie kciuki! Jeszcze mocniej niż za te moje jazdy po mieście
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 08:15   #2615
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ja jestem happy, bo od jutra zaczynają się dodatnie temperatury Może w końcu będzie normalniej na drogach
Będzie chlapa

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
To drogo strasznie
Ja dałam za swój ok. 200zł, 230 o ile dobrze pamiętam.
A mam wersje Centry Plus, w zupełności wystarcza.
Jeśli masz czas podjedź na jakąś giełdę samochodową, tam mają taniej, ja kupowałam właśnie na giełdzie, dostałam normalnie gwarancję

Ehh zła jestem na siebie, dziś zajechałam drogę...
Na pasie którym jechałam stał autobus na awaryjnych, więc musiałam zmienić pas, którym akurat jechało mnóstwo samochodów i ja głupia zamiast zaczekać chciałam się wcisnąć Dobrze, że na tamtym pasie jechał ktoś z głową na karku i szybko zjechał na kolejny pas, bo byłoby nie ciekawie Nie widziałam go no...
Ano drogo, Centry takie są... ale z tymi 200 zł to mnie zaskoczyłaś. Może jeszcze gdzie popatrzę...
Dobrze, ze nic się nie stało, a Ty masz przestrogę na przyszłość

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Kiedy jestem zmęczona,to gorzej jazda mi idzie... Ech... Nie wiem czy usnę ze strachu przed tą trasą... Niech jutro drogi będą w lepszym stanie Bo to będzie tragedia...
Idę spać,bo rano muszę wstać...
Trzymajcie kciuki! Jeszcze mocniej niż za te moje jazdy po mieście
Będzie git!
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 12:06   #2616
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Panna Cola już Ci mówiłam że zawsze trzymam kciuki i za każdym razem tak mocno że mocniej się już nie da. Ciekawa jestem jak Ci pójdzie.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 12:08   #2617
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Będzie chlapa
Lepsza chlapa jak dla mnie niż lód... a czarny lód to już w ogóle
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 12:40   #2618
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Wiem, wiem, dobrze, że nic się nie stało, ale już raz miałam stłuczkę przed swoją bezmyślność (byłam pewna, że się zmieszczę) i obiecałam sobie, że teraz będę dwa razy bardziej uważać i znów mi się zdarzyła chwila ryzykadobrze, że tym razem skończyło się dobrze..


Krowa witam nową właścicielkę królisia
Sama mam królisię z tym, że ma już 5 latek, boi się nadal strasznie wszystkiego co obce, więc nic dziwnego, że Twój królik tak zareagował na obecność psa

Edytowane przez olilina
Czas edycji: 2009-12-22 o 12:41
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 14:21   #2619
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Rodzice wlasnie wzieli moj samochod i sie strasznie boje o niego wiem, ze to glupie, moj tata dluzej ma prawo jazdy niz ja jestem na tym swiecie, ale mimo wszystko uwazam, ze i tak ja jezdze nim najlepiej i mimo,iz zatankowali mi do pelna (wiec prawie 2 stowki w kieszeni - taksowka mieliby taniej ) to baaaardzo niechetnie uzyczylam im autka.
U mnie sniegu po kolana, 2 dni temu mnie zarzucilo na zakrecie, ze gdybym jechala szybciej niz 20km/h to bym wjechala w drzewo. pekl mi pierscien ABSu, po swietach chyba pojade to zrobic, bo ten poslizg mnie wystraszyl
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 16:08   #2620
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Też nie lubie jak mój tata bierze mój samochód i nim jeździ dlatego ja go ew wożę. Chociaż on już miliony km przejechał (a moze miliardy hehe) i "tirem" i osobówką i ciężarówkami i innymi. Jednak wydaje mi się za ja wyczuwam to auto lepiej, on jeździ zbyt agresywnie. Wiecie z autrem to jak z piórem nie porzycza się bo auto się przyzwyczaja do włąściciela (np przy użyciu sprzęgła to się czuje).

Tak mi go było szkoda że Ci mówie, prawie się popłakałam. Nic mu nie jest bryka dalej, on na szczescie jakiś strachliwy nie jest toteż zaraz po wyjsciu psa dalej radośnie kical nie przejmując się niczym ale bałam się ze może jest w lekkim szoku i nie widać obrażeń. Teraz coś pożera, pewnie zaraz będzie szkudził.

U mnie dziś temp na plusie, ciapa straszna, pojechałam umyć auto wyjeżdzamz myjni pada. W nocy na 100% będzie temp ujemna jak to wszystko zamarznie to będzie ostra jazda z "instynktownym kręceniem kierownicą"
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 16:17   #2621
strongbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
GG do strongbaby
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

To ja się witam ze wszystkim amatorkami. Dziś dołączyłam do waszego grona Plastik w kieszeni, samochód na parkingu, jutro pierwsza jazda Mąż trzęsie się ze strachu już od paru dni z obawy o swoją drugą miłość hahahhahahha
__________________
strongbaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 17:49   #2622
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez strongbaby Pokaż wiadomość
To ja się witam ze wszystkim amatorkami. Dziś dołączyłam do waszego grona Plastik w kieszeni, samochód na parkingu, jutro pierwsza jazda Mąż trzęsie się ze strachu już od paru dni z obawy o swoją drugą miłość hahahhahahha
będzie dobrze nie ma co się bać

powiem Wam że ostatnio jak wjeżdżałam w bramę do dziadków(a u nich nikt nie odśnieżał podjazdu) no i w bramie mnie zarzuciło tata stał koło bramy i jego mina była bezcenna a w oczach świeczki, tylko nie wiem czy ze strachu czy z zimna
__________________


It is the first step that is troublesome
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 21:21   #2623
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Dooobra,wróciłam xD
Matko,co to był za stres! xD Rano to prawie płakałam ze strachu... Do TŻ'a najpierw pojechałam swoim,lajcik. Potem przesiadka w Jego. Chyba dałam radę... Nie było najgorzej. Pomijam fakt,że raz mi zgasł Jak już byłam prawie u celu... xD
2 razy nawet wyprzedziłam :P raz mnie trochę na zakręcie zarzuciło :P TŻ już miał śmierć w oczach
Pokierował mnie przez rondo,takie z pasami,no ale... Nie komentował w sumie :P Czasem coś podpowiedział Żyjemy :P
Najgorszy jest ten stres...
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 21:29   #2624
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Najgorszy jest ten stres...
Z czasem będzie tylko lepiej

Mnie 2 dnia świąt czeka rola kierowcy dla mojego TŻ, jego brata z dziewczyną oraz kuzyna. Nie wiem jak moja Tośka ich udźwignie :P Jakieś 170 km do przejechania. Już się nie mogę doczekać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 22:04   #2625
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Panna to chyba teraz już ze wszystkim sobie poradzisz.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 22:41   #2626
jambose
Raczkowanie
 
Avatar jambose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W ramionach Twych <3
Wiadomości: 358
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Ja będę przywoziła tatę od dziadków... Wprawdzie to tylko 3 km, ale jeśli nadal będzie takie "coś" na szosach i poboczach, to ja już sikam ze strachu. Co z tego, że będą dodatnie temperatury, skoro mokry śnieg też jest śliski. Ech, ja za dużo myślę.
__________________
http://suwaczek.pl/cache/b01c2c4ee7.png
NASZ suwaczek

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podejściem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 22:57   #2627
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Nie bedzie tak źle. Dziś wracałam z miasta była szklaneczka.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 07:59   #2628
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez krowa118 Pokaż wiadomość
Panna to chyba teraz już ze wszystkim sobie poradzisz.
Dzięki Ja mam nadzieję Zaczynam się oswajać z autem i ruchem ulicznym :P Mam nadzieję,że się wyrobię i nabiorę wprawy

Vivienne
,no musi być tylko lepiej! Innej opcji nie widzę
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 09:37   #2629
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

PannaCola to gdzie byłas ??? Ja na swieta jade do rodziny i ponad 100km w jedna strone,mama juz sie obawia bo w mlodosci przezyla dwa wypadki i teraz bardzo boji sie jezdzic tym abrdziej a taka trase i te warunki drogowe ,ehh.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 10:33   #2630
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Kurcze tata dzwonił nie wiadomo czy wróci na święta po prostu pięknie. Znowu mnie czeka wyprwa pod Wrocek.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 14:02   #2631
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Moj tata z bracmi mieszkaja i pracuja w Danii, na szczescie juz wrocili do domku na swieta autostrady pozamykali przez ta pogode, do domu jechali 13 godzin
A swoja droga to krolas nie jest zbyt madrym stworzeniem, przeciez w klatce bylo bezpieczniej dobrze, ze jest caly i zdrowy
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 15:11   #2632
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

majorka: ) W Sieradzu byłam :P
krowa118,na pewno wróci Nie przejmuj się I chętnie do Wrocławia bym się wybrała
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 15:42   #2633
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

On się u siebie w domu nie mieści nie miał się gdzie ukryć to postanowił wyjść i ukryć się pewnie gdzies w pokoju. No za mądrze to on nie postąpił.

Nie wiem czy wróci bo jest w Anglii, biorąc czas pracy kierowców to jakoś cienko to widzę.
Ja powiem szczerze że w dzień to bym ogła jechac ale po nocy to już mi się nie chce :P Jednak 450km męczy.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 16:15   #2634
strongbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
GG do strongbaby
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

I przeszłam dziś chrzest bez L-ki na dachu Dwa razy mnie obtrąbili, raz zgasł. Raz zasłużenie bo wymusiłam pierwszeństwo zmieniając pas ruchu za mało zdecydowania z mojej strony było a za drugim razem bo mi zgasł a za mną stała duuuuża kolejka do wjazdu do tesco. Ale najważniejsze ze cała i zdrowa do domu zajechałam.
Mąż chyba do tej pory się cały trzęsie ze strachu hahahhaha, ale fakt nie czuje rozmiarów samochodu , yariska była malutka i wąska a my mamy dużego kombiaka. Ciągle krzyczał że za blisko prawej strony jade że zaraz w kogoś lusterkiem przywale no i z parkowaniem problem zaparkować skośnie i prostopadle jakoś zaparkuje ale z wyjechaniem juz gorzej jak ciasno ale do parkowania równoległego tyłem nawet nie chcę podchodzić Na jazdach parkowałam tak może tylko z 10 razy i boje się, a jeszcze jak za mną korek się robi i wszyscy czekają aż zaparkuje bo tak dziś było to wogóle masakra. Dziś pojechałam dalej znalazłam miejsce do zaparkowania skośnego i mąż się ze mną zamienił i dopiero wróciliśmy i zaparkował w miejscu do którego dążyliśmy I jeszcze te tłoki 0_o Specjalnie w południe wyjechałam ale dzis chyba wszyscy wcześniej z pracy powychodzili bo już po 13 były korki.
No ale nic, nie poddaje się. W radiu wygrałam 2h jazd doszkalających będę przez te 2h tylko parkować.
__________________
strongbaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 17:40   #2635
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

strongbaby nie przejmuj sie wiele osob tak ma po zdaniu prawka,zenie wyczuwa wielkosci auta, ja do tej pory prawie tak mam,a jezdze 3 miesiace hehhh, ile razy mam obawy czy sie zmieszcze czy nie zachacze itd.
PannaCola i co tak strasznie było w Sieradzu?? Gratuluje
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 18:11   #2636
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Cytat:
Napisane przez strongbaby Pokaż wiadomość
I przeszłam dziś chrzest bez L-ki na dachu Dwa razy mnie obtrąbili, raz zgasł. Raz zasłużenie bo wymusiłam pierwszeństwo zmieniając pas ruchu za mało zdecydowania z mojej strony było a za drugim razem bo mi zgasł a za mną stała duuuuża kolejka do wjazdu do tesco. Ale najważniejsze ze cała i zdrowa do domu zajechałam.
Mąż chyba do tej pory się cały trzęsie ze strachu hahahhaha, ale fakt nie czuje rozmiarów samochodu , yariska była malutka i wąska a my mamy dużego kombiaka. Ciągle krzyczał że za blisko prawej strony jade że zaraz w kogoś lusterkiem przywale no i z parkowaniem problem zaparkować skośnie i prostopadle jakoś zaparkuje ale z wyjechaniem juz gorzej jak ciasno ale do parkowania równoległego tyłem nawet nie chcę podchodzić Na jazdach parkowałam tak może tylko z 10 razy i boje się, a jeszcze jak za mną korek się robi i wszyscy czekają aż zaparkuje bo tak dziś było to wogóle masakra. Dziś pojechałam dalej znalazłam miejsce do zaparkowania skośnego i mąż się ze mną zamienił i dopiero wróciliśmy i zaparkował w miejscu do którego dążyliśmy I jeszcze te tłoki 0_o Specjalnie w południe wyjechałam ale dzis chyba wszyscy wcześniej z pracy powychodzili bo już po 13 były korki.
No ale nic, nie poddaje się. W radiu wygrałam 2h jazd doszkalających będę przez te 2h tylko parkować.
ja tak samo wyjechałam i nic to nie dało i też się zamieniałam na miejsca z tatą jak wjechaliśmy w jedna uliczkę gdybym jechała sama to bym w nią się wcale nie pakowała, zostawiłabym samochód tam gdzie by było więcej miejsca ale nie, tata to mnie traktuje jak ja bym miała prawo jazdy ze 20 lat i ciągle mi daję taką szkołę jazdy...dla mnie mój samochód jest też dużo za duży, nie ma to jak yariski
__________________


It is the first step that is troublesome
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 19:49   #2637
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Dlatego uważam że powinni uczyć na większych autach. Potem wiadomo ze ludzie szukaja czegoś większego, rodzinnego i wiadomo to rodzi problemy z prakowaniem itd. Powinny byc auta różnej wielkościa nie micry, yarisy, corsy, same maleństwa.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 20:34   #2638
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

majorka: ) Nie aż tak strasznie nie było :P Jakoś dojechałam Ostrożnie i bez szaleństw
krowa118,zgadzam się :P Choć właśnie w Sieradzu widziałam eLkę skodę fabię chyba Ale to było kombi! Się zdziwiłam :P
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 20:36   #2639
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

(12/18/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(12/23/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie. hurrrrra mam nadzieje ze jutro ktos tam pracuje
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 20:42   #2640
krowa118
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 357
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej?

Panna bo uczyć moga każdym samochodem, tylko wiadomo ze większośc ośrodków wybiera te pojazdy którymi zdaje się potem egzamin żeby się nauczyć obsługi.

Asia jutro urzędy pracują jednak radziłabym zadzwonić bo z ta stronką różnie bywa.
__________________
Przejechałam dopiero: 32 000km

"Jeździć szybko nie znaczy jeździć dobrze"
krowa118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.