Plotkowy dla Dietetyczek :) VI - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-22, 23:07   #241
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
no wlasnie jest tragedia

jestem od 2 dni w domu w lozku, chora na maxa i nie pomaga nic, slaniam sie na nogach a najgorsze,ze Szkocja zasypana, loty odwolane a ja mam pojutrze lecieci nie wiem czy polece!!!! spakowane jestem ale dzis odwolili wszystko a pieprzony snieg ciagle pada...nawet nie widze mojego auta tak zasypane.. skonczy sie na tym ze bede tu sama siedziala na swieta.. Dziewczyny zalamana jestem...prognoza pogody mowi ze ma padac jutro i w nocy tez...naet nie wiem jak mialabym na lotnisko dojechac bo cale glasgowe i moje osiedle totalnie zasypane..

jutro tez nie pojde do pracy bo mi naprawde tak zle, mam goracze,slaniam sie nogach, leki ie pomagaja, krew mi z nosa leciala dzis...

nei ma nic w lodowce oprocz jajka na twardo, paru pusek gruszku i 2 zamrozonych pizzy bo chcialam przed wyjazdem zjesc to co jest i nie kupowac bo na 2 tyg jade do Pl a teraz nie mam nawet jak dojsc czy dojechac do sklepu..

sasiedzi juz napisali ze w razie w z nimi mam spedzic swieta ale wiecie ze to nie o to chodzi..

chce do domu, do rodziny...

ide sie polozyc do gory zaraz.

Ewelko mam nadzieje,ze plany na nowy rok sie spelnia

a z przyjemniejszych rzeczy u mnie to ten moj szef z pracy o ktorym kiedys pisalam tu przeslal mi w piatek wielki kosz kwiatow...pierwszy raz w zyciu ktos mi kwiaty przeslal i to jakie... z zyczeniami wesolych swiat... aawwwhh.....
oj biedny, biedny, biedny Agolek
kochana, zdrówka życzę Ci przede wszystkim - mam nadzieję, że teraz jest taki chorobowy moment kulminacyjny, po którym będzie już tylko lepiej
No i zacznę chyba trzymać kciuki za polepszenie pogody w Glasgow... Wierzę w to, że na święta dotrzesz do domu, do rodziny, wypoczniesz, zregenerujesz siły i że to będzie wspaniały czas...zyczę Ci tego z całego serca

A z szefem to bardzo miło z jego strony - widać, że się facet stara

Dzien dobry wieczór
U mnie ostatnio pasmo niepowodzeń. Nie zaliczyłam ważnego koła, jak połowa roku wprawdzie, niemniej wkurzył mnie fakt, że koleżanka, która miała napisane dokładnie to samo co ja zaliczyła, a mi pozostaje przyłożyć się do poprawy... Z jednej strony to nawet dobrze bo jeśli wykuję się do poprawy, która jest na początku stycznia, to na egzamin przypadający pod koniec stycznia będę już miała sporo opanowane... I nie mam pretensji, że nie zaliczyłam bo tego się spodziewałam. Mam żal o niesprawiedliwość i obawę, że może jestem w takim razie z góry przeznaczona "do odstrzału"..echhh
Poza tym kotek. Choruje. Bardzo Zdecydowaliśmy, że skoro nie cierpi, nic go nie boli, a jedynie słabnie to nie będziemy go usypiać choć wiadomo, że już mu się nie poprawi. Niech umrze w domu, bez stresów, na spokojnie, tam gdzie jego miejsce. Serwujemy mu kroplówki i zastrzyki, żeby do końca mu pomagać choć lekarz i tak już nie daje szans...
Nie mam energii, ciągle chce mi się spać...
Przez ostatnie mrozy w aucie pozamarzała mi ropa (było ok minus 20, a auto nie jest garażowane ) i miałam z nim niezłe problemy...na szczęście się ociepliło i sytuacja uległa stabilizacji...
No i z TZ problemy były grube... mam jednak nadzieję, że sytuacja zmierza ku lepszemu...
Na dodatek nie wiem czy Sylwester wypali i czy wszystkie ważne dla mnie osoby na niego pojadą (planujemy 3dniowy wypad do pensjonatu)
A skoro chcę wyjechać w Sylwestra i Nowy Rok, a zatem wziąć wtedy wolne - to muszę pracować w święta
Błagam niech już ten rok się skończy, a kolejny będzie lepszy...

Z miłych rzeczy - miałam wczoraj wigilię pracowniczą i spędziłam super czas, było bardzo miło I dziś też spokojny dość, fajny dzień spędzony z mamą na zakupach i przedświątecznych przygotowaniach...

Idę zaraz do łóżeczka, jutro muszę kupić prezenty (ach ten refleks), pomoc mamie i znaleźć jeszcze czas dla tza

Buziaczyska kochane
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 18:46   #242
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Widze, ze u Was coś nieciekawe Agolek chory u Jabłuszka też nie tak jak powinno być....ech....

Agolek mam nadzieje, ze dojedziesz na święta do domu no i , że zdrówko Ci wróci bo jak tu się cieszyć świętami jak się jest chorym...

Jabłuszko ech...jesteśmy dwie, ja też nie zdałam dośc waznego kolokwium i idę je poprawiac po świętach i co do Sylwestra mamy podobnie bo się okazuję, ze nie spędzę go w takim gronie jakbym chciała i cały Sylwester staje pod znakiem zapytania teraz, no ale cóż....mam nadzieję, ze kotek wyzdrowieje

Ewelka nie daj się zadnemu ED!!! Nowy Rok to najlepsza pora na zmiany, zacznij od zmiany takich własnie pseudo przyjaciół, zobaczysz napewno znajdzie się ktoś komu można zaufac

Villne u mnie aż takiego szału nie ma na sprzątanie już, za to na pieczenie i gotowanie jest a moge wiedzieć gdzie mieszkasz tak dokładniej??Pytam tak z ciekawości bo mnie ta mała mieścina niedaleko Krakowa zaintrygowała, chociaz pewnie szansa jest jak 1 do miliona, zebyśmy mieszkały w tym samym miasteczku


A u mnie no to nic takiego ciekawego, wróciłam do domku w sobote, jeszcze się wystałam na mrozie bo autobus się spóznił 2 godzinyNo a w domku oczywiście pieczenie, sprzątanie jak to zwykle przed świętami bywa Kurcze miałam nadzieję, ze spędze Sylwestra z moimi koleżankami najlepszymi, których nie widziałam już ho ho ale narazie trochę marne szanse na to widzę....niby w akademiku szykuje się impreza, ale Sylwester jest w czwartek, potem zostaje piątek, sobota, niedziela...rodzina kręci na to nosem, bo myśleli, ze z nimi dłuzej posiedze....a pozatym nie wiem czy bedzie autobus wtedy kursował...no nic, zobaczymy jeszcze

W ogóle to z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam zdrówka przede wszystkim, miłości, przyjazni, spełnienia najskrytszych marzeń, rodzinnej, wesołej atmosfery, pyszności na stole, szampańskiej zabawy w Sylwestra i szczęścia i pogody ducha w Nowym Roku 2010!

Przesyłam Wam wirtualnego opłatka Do zobaczenia kochane
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 20:00   #243
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Villne u mnie aż takiego szału nie ma na sprzątanie już, za to na pieczenie i gotowanie jest a moge wiedzieć gdzie mieszkasz tak dokładniej??Pytam tak z ciekawości bo mnie ta mała mieścina niedaleko Krakowa zaintrygowała, chociaz pewnie szansa jest jak 1 do miliona, zebyśmy mieszkały w tym samym miasteczku
Mała mieścina ale nie niedaleko Krakowa :P Jestem ze Zduńskiej Woli pod Łodzią :P A w Krakowie studiuje
Wszystkiego wszystkiego najlepszego Ogromu miłości w nowym roku Żeby był lepszy niż ten obecny
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 21:44   #244
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witam,witam rączki całuję
Odpuściłam sobie ostatnie dni szkoły,kupiłam prezenty.Mamie korale perłowe,prześliczne do tego kolczyki i majtochy skromnie,bo 9 miała urodziny i sprezentowałam jej Jacka Danielsa
Tż-etowi kupiłam świetny sweterek w paski,jak go zobaczyłam na manekinie,to wiedziałam że musi byc mojego Tż-ta[a ten manekin jaki przystojny mmm,dla katowiczanek inf. że to manekin ze stoiska w Ślązaku na samym dole po lewej stronie,taki z brudką haha] a tata nic nie dostanie,bo -szkoda słów.
Generalnie w nocy z wczoraj na dziś[] spał u mnie Tż-et ,tak się za nim stęskniłam......... , w nocy było fantastycznie,odbiliśmy całe kilka dni haha .
A dziś przystroliśmy razem pięknie mój pokój,jest cały w lampakach kolorowych, ozdobach świątecznych-aż czuc karpika heh.
Gdybym już nie miała okazji,to Wesołego [nie alleluja ] mikołaja pod choinką [jakie oryginalne ] no i zdrowych ,szczęśliwych i spędzonych w rodzinnej atmosferze świąt
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 00:31   #245
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Kochane życzę Wam wspaniałych, radosnych, spokojnych świąt, żebyście wspominały ten czas jak najmilej i miały okazję zapomnieć o wszystkich kłopotach

Czytanie i komentowanie nadrobię w pierwszy dzień świąt, bo teraz juz padam na pyszczek a jutro przed Wigilią cały dzień przygotowań mnie czeka


aaaa i spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Schism
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 14:12   #246
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Wesołych Świąt Kochane

Edytowane przez Spaza
Czas edycji: 2009-12-24 o 14:13
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 14:18   #247
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Wesołych Świąt...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 15:38   #248
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Życzę wszystkim wesołych, spokojnych Świąt
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 20:51   #249
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Jestem, przejedzona
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 20:51   #250
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Agolek - ja również mam nadzieję, że się spełnią..
i dokładnie tak jak pisze Jabłuszko- to miło ze strony szefa

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Ewelka nie daj się zadnemu ED!!! Nowy Rok to najlepsza pora na zmiany, zacznij od zmiany takich własnie pseudo przyjaciół, zobaczysz napewno znajdzie się ktoś komu można zaufac
nie dam, oooj nie mogę się dać
tak tak najlepsza pora tylko, że ja niby mam silną wolę, ale czasem już z tego wszystkiego sama nie wiem co mam ze sobą zrobić i nie zawsze wychodzi :p
a co do przyjaciół- czasem już sama wątpię, czy uda mi się znaleźć takiego przyjaciela.. do tej pory tylko chyba dwie z moich naprawdę bliskich koleżanek mnie nie zawiodły. ale takie życie, nie ma się co rozczulać

no i ja troszkę późno, no ale


WESOŁYCH ŚWIĄT!
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 20:54   #251
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Ewelko ,jak Cie to pocieszy ,to ja nie mam żadnej koleżanki ,która mnie nigdy nie zawiodła,w sumie to nie mam żadnych koleżanek jedynie znajome ;-p to tak dla poprawy Twego humoru
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-24, 21:13   #252
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

eh no ja zawsze miałam ich pełno dlatego teraz jestem nieco zdziwiona, ale, w sumie nie wiem czy to moje odczucie czy prawda, zawsze czułam się i tak lekko odrzucona, bo wolały inne jednak jest mi trochę przykro, ale nie mam zamiaru zatruwac sobie tym życia, bo będą chciały to i tak jeszcze niedługo przyjdą
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 22:17   #253
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Przyjdą,a Ty wtedy im powiedz cya bambino ,możecie mnie pocałowac tam gdzie światło nie dochodzi

Eiiiiii,świntuchy,nie obżerajcie się tak,jaka wieś!
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2009-12-24 o 22:19
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 22:19   #254
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witajcie Kochane!

Mam nadzieję że sobie świętujecie spokojnie

Agolku jak przeczytałam o Twojej chorobie i problemach z wyjazdem to aż się przeraziłam ale z opisu na FB mniemam ze jednak jesteś w Polsce... więc mam nadzieję że wszystko jest ok, ale fajnie by było jakbyś się odezwała

Jabłuszko
przykro mi z powodu kotka i wszystkich innych problemów... oby od nowego roku było faktycznie lepiej u Ciebie

Ewelko i Karolinko
wiem ze kijowo jak koleżanki okazują się nie takie fajne jak się wydawały, ale dobrze ze się staracie nie przejmować, bo z koleżankami tak to jest niestety, przychodzą i odchodzą...


Jak już pisałam ja jestem zapracowana strasznie wczoraj wróciłam o 20 z pracy i o 22 dopiero przyjechałam do rodziców.. i nie zdążyłam upiec ciast, mama się musiała sama tym zająć. A dziś od rana gotowanie i szykowanie wigilii. Na szczęście wieczór był miły, prezenty się podobały i ogólnie jest ok, nareszcie sobie odpoczywam


Miłej reszty wieczorku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 22:20   #255
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

boże, tak się obżarłam, że nie mam siły się ruszyć
a tu jeszcze dwa dni świąt przed nami...
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 07:20   #256
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

jak dziewczyny idzie walka z świątecznymi łakociami ?
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 13:21   #257
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
jak dziewczyny idzie walka z świątecznymi łakociami ?
ja nie walczę w sumie to mnie nawet jakoś szczególnie nie ciągnie

Spałam dziś do 13, aż się zmęczyłam tym spaniem Na razie wszyscy gdzieś się rozleźli, ale później jedziemy na cmentarz i do kuzynek


miłego świątecznego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 15:25   #258
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Przyjdą,a Ty wtedy im powiedz cya bambino ,możecie mnie pocałowac tam gdzie światło nie dochodzi
dokładnie tak jak mówisz

to ja Cię pobiłam Ewuś i spałam prawie do 14 a teraz umieeeeram, nie lubię spać do tak późna usnęłam dop o 4 nad ranem ;/
i nie lubię pierwszego dnia świąt, straasznie nie lubię.
czekam na Kevina tylko
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "






Edytowane przez EwelkaaS
Czas edycji: 2009-12-25 o 17:38
EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 15:32   #259
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Wesołych Świąt!
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 18:46   #260
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI


Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Jabłuszko ech...jesteśmy dwie, ja też nie zdałam dośc waznego kolokwium i idę je poprawiac po świętach i co do Sylwestra mamy podobnie bo się okazuję, ze nie spędzę go w takim gronie jakbym chciała i cały Sylwester staje pod znakiem zapytania teraz, no ale cóż....mam nadzieję, ze kotek wyzdrowieje
echhh no to Tobie i sobie życzę poprawienia koła bo jak nie to...
No i mam nadzieję, że nawet jeśli w innym gronie to Sylwestra będziesz wspominała miło
Co do kotka, niestety, nie wyzdrowieje już... Także pozostaje mi wierzyć, że przynajmniej umrze bez męki, że po prostu któregoś dnia zaśnie,echh...
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
A u mnie no to nic takiego ciekawego, wróciłam do domku w sobote, jeszcze się wystałam na mrozie bo autobus się spóznił 2 godziny No a w domku oczywiście pieczenie, sprzątanie jak to zwykle przed świętami bywa Kurcze miałam nadzieję, ze spędze Sylwestra z moimi koleżankami najlepszymi, których nie widziałam już ho ho ale narazie trochę marne szanse na to widzę....niby w akademiku szykuje się impreza, ale Sylwester jest w czwartek, potem zostaje piątek, sobota, niedziela...rodzina kręci na to nosem, bo myśleli, ze z nimi dłuzej posiedze....a pozatym nie wiem czy bedzie autobus wtedy kursował...no nic, zobaczymy jeszcze
A czemu z koleżankami nie wyjdzie? Rodzina kręci nosem, wiadomo, ale na pewno nie będą źli, że wybywasz na Sylwka - a nie możesz na imprezę pojechać do akademca, a pozniej jeszcze na 2dni do domku wrócić...pewnie się zwyczajnie nie opłaca,ale tak pytam...
Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
W ogóle to z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam zdrówka przede wszystkim, miłości, przyjazni, spełnienia najskrytszych marzeń, rodzinnej, wesołej atmosfery, pyszności na stole, szampańskiej zabawy w Sylwestra i szczęścia i pogody ducha w Nowym Roku 2010!
Cytat:
Napisane przez viline1988 Pokaż wiadomość
Wszystkiego wszystkiego najlepszego Ogromu miłości w nowym roku Żeby był lepszy niż ten obecny
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Gdybym już nie miała okazji,to Wesołego [nie alleluja ] mikołaja pod choinką [jakie oryginalne ] no i zdrowych ,szczęśliwych i spędzonych w rodzinnej atmosferze świąt
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Kochane życzę Wam wspaniałych, radosnych, spokojnych świąt, żebyście wspominały ten czas jak najmilej i miały okazję zapomnieć o wszystkich kłopotach
Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt Kochane
Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt...
Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
Życzę wszystkim wesołych, spokojnych Świąt
Tyle życzeń naraz to chyba tylko na Wizażu można dostać
Wam też życzę wszystkiego co najlepsze w Święta i poza nimi, wiecie, że życzę Wam jak najlepiej kochane
Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Jestem, przejedzona
Nie Ty jedna - ja czuję się już jak wielki pasztet z kapustą i grzbami hahah
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Na szczęście wieczór był miły, prezenty się podobały i ogólnie jest ok, nareszcie sobie odpoczywam
Najważniejsze, że Wigilia udana
Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
i nie lubię pierwszego dnia świąt, straasznie nie lubię.
Dlaczego?

U mnie cóż... Wczoraj od 9 do 15 w pracy, przyszedł po mnie TŻ i pojechaliśmy sobie jeszcze na wigilijny spacerrr... Jak wróciłam do domu to szybko pomogłam w ostatnich przygotowaniach i już siadaliśmy do stołu Wigilia spokojna, przyjemna, prezenty podobały się wszystkim i to bardzo
Dzisiaj nie mogłam się wylegiwać tak długo jakbym chciała bo na 11do18 praca... echhh, niedawno wróciłam, zmęczona, dzień przeleciał szybciurem i w ogóle nie odczułam Świąt... no nic, wieczór przede mną, może będzie lepiej... Mam nadzieję, że jutro nie będę potrzebna w pracy i uda mi się choć jeden świąteczny dzień dostać wolny... trzymajcie kciuki
W ogóle w przyszłym tygodniu od środy do soboty jadę na sylwestrowy wyjazd więc mam nadzieję, że chociaż psychicznie wypocznę... urlop mi się przyda nie wiem tylko czy dobrze zrobiłam biorąc wolne tylko od środy do niedzieli, może powinnam zaserwować sobie cały tydzień bez pracy i poświęcić się tylko nauce, a pozniej zabawie i odpoczynkowi... nie wiem sama...
No nic, idę rodzinkować, trzymajcie się kochane i cieszcie świętami

Agolku kochany, daj znać jak tam
asiek - kogo moje zmęczone oczy widzą Co słychać kochana?
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 19:34   #261
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
asiek - kogo moje zmęczone oczy widzą Co słychać kochana?
Hmm... myślę, że mnie Oj dużo się pozmieniało, odkąd zniknęłam - dla własnego dobra w tamtym czasie . Zaczęłam terapię w maju, wreszcie znalazł się ktoś do kochania poza rodzinką - to już ponad 10 miesięcy , tata nas wizytuje na święta, bo znowu pracuje w Norwegii - chociaż z tym ostatnio trochę ciężko ale ogólnie cały rok, w porównaniu z poprzedni, na bardzo wielki plus. I tak sobie myślę, że chyba mogę zacząć tu znowu bywać

Święta jak zwykle w małym gronie, wczoraj dzień łakomstwa, dzisiaj już trochę mniej, ale ciasta własnego wypieku kuszą, oj kuszą . W tym roku byłam na Pasterce, więc cały dzień w domu spędziłam. Chyba wypadałoby się jutro gdzieś ruszyć, bo ileż można w domu siedzieć.

Jabłuszko -
zazdroszczę wyjazdu, chociaż na swoje plany też nie mam co narzekać W każdym razie, baw się dobrze i pamiętaj te najlepsze momenty
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 21:15   #262
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Dlaczego?
nie lubię tej atmosfery

i w końcu wyjdzie na to, że kolejny sylwester przesiedzę w domu chciałabym się wyrwać chociaż w tym roku
dlatego Tobie Jabłuszko też zazdroszczę wyjazdu wybaw się i odpocznij od tej pracy
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 21:21   #263
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak mówisz

to ja Cię pobiłam Ewuś i spałam prawie do 14 a teraz umieeeeram, nie lubię spać do tak późna usnęłam dop o 4 nad ranem ;/
i nie lubię pierwszego dnia świąt, straasznie nie lubię.
czekam na Kevina tylko
ja też zasnęłam późno, koło 3.30, dlatego tak późno wstałam
a czemu akurat 1 dnia świąt nie lubisz? edit: już doczytałam
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Co do kotka, niestety, nie wyzdrowieje już... Także pozostaje mi wierzyć, że przynajmniej umrze bez męki, że po prostu któregoś dnia zaśnie,echh...


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość

U mnie cóż... Wczoraj od 9 do 15 w pracy, przyszedł po mnie TŻ i pojechaliśmy sobie jeszcze na wigilijny spacerrr... Jak wróciłam do domu to szybko pomogłam w ostatnich przygotowaniach i już siadaliśmy do stołu Wigilia spokojna, przyjemna, prezenty podobały się wszystkim i to bardzo
super

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Dzisiaj nie mogłam się wylegiwać tak długo jakbym chciała bo na 11do18 praca... echhh, niedawno wróciłam, zmęczona, dzień przeleciał szybciurem i w ogóle nie odczułam Świąt... no nic, wieczór przede mną, może będzie lepiej... Mam nadzieję, że jutro nie będę potrzebna w pracy i uda mi się choć jeden świąteczny dzień dostać wolny... trzymajcie kciuki


Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
W ogóle w przyszłym tygodniu od środy do soboty jadę na sylwestrowy wyjazd więc mam nadzieję, że chociaż psychicznie wypocznę... urlop mi się przyda nie wiem tylko czy dobrze zrobiłam biorąc wolne tylko od środy do niedzieli, może powinnam zaserwować sobie cały tydzień bez pracy i poświęcić się tylko nauce, a pozniej zabawie i odpoczynkowi... nie wiem sama...
nauka nie zając


Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Hmm... myślę, że mnie Oj dużo się pozmieniało, odkąd zniknęłam - dla własnego dobra w tamtym czasie . Zaczęłam terapię w maju, wreszcie znalazł się ktoś do kochania poza rodzinką - to już ponad 10 miesięcy ,
wow, super

BTW strasznie miło Cię widzieć
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
tata nas wizytuje na święta, bo znowu pracuje w Norwegii - chociaż z tym ostatnio trochę ciężko ale ogólnie cały rok, w porównaniu z poprzedni, na bardzo wielki plus. I tak sobie myślę, że chyba mogę zacząć tu znowu bywać


Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Święta jak zwykle w małym gronie, wczoraj dzień łakomstwa, dzisiaj już trochę mniej, ale ciasta własnego wypieku kuszą, oj kuszą . W tym roku byłam na Pasterce, więc cały dzień w domu spędziłam. Chyba wypadałoby się jutro gdzieś ruszyć, bo ileż można w domu siedzieć.
ano ja też jutro wybędę wieczorem poza grono rodzinne a dokładniej do TŻ-a

Siedzę sobie z rodzinką przy drinkach i jest miło mogłyby te święta być trochę dłuższe
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2009-12-25 o 21:22
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 22:04   #264
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

wow, super

BTW strasznie miło Cię widzieć



ano ja też jutro wybędę wieczorem poza grono rodzinne a dokładniej do TŻ-a

Siedzę sobie z rodzinką przy drinkach i jest miło mogłyby te święta być trochę dłuższe
przerwa mogłaby być dłuższa
Was też jest strasznie miło widzieć
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 22:44   #265
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Hmm... myślę, że mnie Oj dużo się pozmieniało, odkąd zniknęłam - dla własnego dobra w tamtym czasie . Zaczęłam terapię w maju, wreszcie znalazł się ktoś do kochania poza rodzinką - to już ponad 10 miesięcy , tata nas wizytuje na święta, bo znowu pracuje w Norwegii - chociaż z tym ostatnio trochę ciężko ale ogólnie cały rok, w porównaniu z poprzedni, na bardzo wielki plus. I tak sobie myślę, że chyba mogę zacząć tu znowu bywać
Wspaniale Cieszę się, że tyle pozytywnych zmian no i że znowu zaczniesz tu bywać
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Święta jak zwykle w małym gronie, wczoraj dzień łakomstwa, dzisiaj już trochę mniej, ale ciasta własnego wypieku kuszą, oj kuszą . W tym roku byłam na Pasterce, więc cały dzień w domu spędziłam. Chyba wypadałoby się jutro gdzieś ruszyć, bo ileż można w domu siedzieć.
echhh u mnie drugi dzień łakomstwa, straszne to to :P No nic, w końcu święta, po świętach spasuję, od trzech dni rozpusty nic się chyba nie stanie :P
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Jabłuszko - zazdroszczę wyjazdu, chociaż na swoje plany też nie mam co narzekać W każdym razie, baw się dobrze i pamiętaj te najlepsze momenty

A Ty jakie masz plany?
Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
nie lubię tej atmosfery
ale ogólnie świątecznej czy atmosfera 1.dnia świąt jest jakaś inna niż w Wigilię albo 2.dzień świąt?
Cytat:
Napisane przez EwelkaaS Pokaż wiadomość
i w końcu wyjdzie na to, że kolejny sylwester przesiedzę w domu chciałabym się wyrwać chociaż w tym roku
dlatego Tobie Jabłuszko też zazdroszczę wyjazdu wybaw się i odpocznij od tej pracy
mam nadzieję, że będzie klawo
A Ty nie martw się, może Ci się coś jeszcze wyklaruje w ostatniej chwili
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ano ja też jutro wybędę wieczorem poza grono rodzinne a dokładniej do TŻ-a
mam nadzieję, że będzie fajnie...
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Siedzę sobie z rodzinką przy drinkach i jest miło mogłyby te święta być trochę dłuższe
ooooj tak, ja też siedzę, też z rodzinką, też przy drinkach i też fajnie, echhh....
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
przerwa mogłaby być dłuższa
Was też jest strasznie miło widzieć
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 22:54   #266
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
Wspaniale Cieszę się, że tyle pozytywnych zmian no i że znowu zaczniesz tu bywać

echhh u mnie drugi dzień łakomstwa, straszne to to :P No nic, w końcu święta, po świętach spasuję, od trzech dni rozpusty nic się chyba nie stanie :P


A Ty jakie masz plany?

Ja też się cieszę
Nic się nie stanie, ja mam dzisiaj mniejszą rozpustę, ale rozpustę. Ale jutro już chyba ładnie, bo nie wyrabiam żołądkowo

Moje plany? Hmm dwa dni i noce tylko we 2 jeśli się uda.
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 10:25   #267
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Wesolych Swiat kochane!!!!

przepraszam ze tak pozno ale dopiero mam dostep do laptopa siostry, ale musze szybciutko..

dolecialam ok choc lot spozniony ale niewazne, jestem totalnie prrzejedzona... maskara... ale takei pysznosci... do tego zaczelam antybiotyki wiec ostroznie z alko. czuj sie nadal cienko ale obecnosc rodzinki jakos mi to wynagradza, niedlugo jade odwiedzic rodzine wiec wiecej jedzenai i picia.. Boze, daj mi sile

wesolego 2 dnia swiat dla was!!! x x x
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 11:29   #268
madame_apple
Zadomowienie
 
Avatar madame_apple
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 522
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witam
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę
Nic się nie stanie, ja mam dzisiaj mniejszą rozpustę, ale rozpustę. Ale jutro już chyba ładnie, bo nie wyrabiam żołądkowo
No ja dziś zaczęłam ładnie, zobaczymy jak się dzień skończy bo jak zwykle wieczorem apetyt na świąteczne żarełko niestety największy^^
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Moje plany? Hmm dwa dni i noce tylko we 2 jeśli się uda.
uuuuu no to pięknie może być, zakochańcu
Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Wesolych Swiat kochane!!!!

przepraszam ze tak pozno ale dopiero mam dostep do laptopa siostry, ale musze szybciutko..

dolecialam ok choc lot spozniony ale niewazne, jestem totalnie prrzejedzona... maskara... ale takei pysznosci... do tego zaczelam antybiotyki wiec ostroznie z alko. czuj sie nadal cienko ale obecnosc rodzinki jakos mi to wynagradza, niedlugo jade odwiedzic rodzine wiec wiecej jedzenai i picia.. Boze, daj mi sile

wesolego 2 dnia swiat dla was!!! x x x
Ufff cieszę się, że wszystko dobrze u Ciebie, że dotarłaś do PL itd
Zdrowiej kochana i nie przejmuj się przejedzeniem - wszystkie, a przynajmniej większość z nas się z tym zmaga, taki urok świąt

Ja wczoraj położyłam się ok. 3, wstałam po 10 - lekkie śniadanko, trochę poćwiczyłam i póki co czekam na info czy pracuję czy niet... Jeśli tak to z bólem serca i żołądka będę musiała tam jechać, a jeśli jednak wpadnie wolne to pojadę z rodzicami do rodzinki, a później z TZ się spotkam Wolałabym wolne, wiadomoooo

Buźka Słoneczka, miłego dnia!
__________________
Rivers know this: there is no hurry
We shall get there some day...



madame_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 12:12   #269
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Witam Was kochane ;*
Wpadłam żeby Wam życzyć Wesołych Świąt ! Cieszcie się nimi , niech spełniają się Wasze marzenia , duuużo miłości , zdrowia , zadowolenia , poczucia szczęścia , Szczęśliwego Nowego Roku i abyście realizowały wszystkie swoje plany


Przepraszam ,że tak długo mnie nie było ,ale na prawdę nie mam na nic czasu . Spróbuje się poprawić i poczytać Was , bo często myślałam o plotkowym
Ogólnie u mnie dobrze . Zaczęłam cieszyć się życiem , jestem zadowolona z szkoły z której kiedyś chciałam się przepisać , oceny dobre ( sama w to nie wierze nawet) , no i znajomi również

Do usłyszenia ;*
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 12:25   #270
EwelkaaS
Wtajemniczenie
 
Avatar EwelkaaS
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 041
Dot.: Plotkowy dla Dietetyczek :) VI

Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
ale ogólnie świątecznej czy atmosfera 1.dnia świąt jest jakaś inna niż w Wigilię albo 2.dzień świąt?
ja odczuwam jakąś inna atmosfere zawsze w pierwszy dzień wigilijną atmosferę strasznie lubię, a drugiego dnia świąt nawet nie czuję ;D
Cytat:
Napisane przez madame_apple Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że będzie klawo
A Ty nie martw się, może Ci się coś jeszcze wyklaruje w ostatniej chwili
no własnie dziś przypomnialy sobie o mnie inne kolezanki.. jak miło
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja też zasnęłam późno, koło 3.30, dlatego tak późno wstałam
ja od ponad tygodnia zasypiam tak późno, już nie daję rady

Baby, a właśnie ostatnio zastanawiałam się gdzie się podziewasz że Cię nie widać no mam nadzieję, że o nas pamiętasz i znajdziesz dla nas trochę czasu.. cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku
__________________


" taka ludzka natura, że możemy mieć dobry przykład,
a i tak potrafimy tylko źle wybrać. "





EwelkaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.