Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 17:31   #1561
brownsuger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Podpisuję moje jadło U/R. Wiesz dlaczego?
Bo jedząc "tyle" utrzymuję wagę, natomiast zamierzam zgubić 3kg.
Jakbym jadła bigos na śniadanie,i drugie napewno by mi się nie udało.
Piszę bez złosliwości, fajnie jak któraś z dziewczyn napisała,że nie musisz żreć samego białka,żeby chudnąć. Zazdroszczę, niestety mój metabolizm woła o pomstę do nieba..Więc jadło jest jakie jest.
Jak se pościelesz-tak się wyśpisz.
Zaraz "żreć" To mój jadłospis niedzielny, luzacki, w sumie z r mający niewiele wspólnego. Lubię sobie zrobić odstępstwo od diety, bo inaczej umarłabym z nudów. Ja mam do zrzucenia szóstkę A mam 164 cm wzrostu i w tym momencie 66 kilosów, ale dycha już za mną I naprawdę na dużym jadle. Jutro wkleję mój normalny erowy jadłospis. I jeśli mówisz, że masz taki metabolizm, to ok, sorry, że Cię uraziłam, po prostu się na tym nie znam. A ćwiczysz coś?
brownsuger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:32   #1562
paszka016
Raczkowanie
 
Avatar paszka016
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Wiadomości: 399
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

bardzo nie lubie jesc na noc .
__________________
"żyjemy nie tak jak chcemy,ale tak jak potrafimy"

21.06.2009 - Ten jedyny <3

38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-51-52
paszka016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:33   #1563
MissWorld
Raczkowanie
 
Avatar MissWorld
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 325
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

może moje jadło ktoś oceni?R/U

(4posiłki tylko bo późno wstałam)
śn: 2 duże kromki razowca z twarogiem i szynką drobiową z pomidorem, papryką i nieszczęsnym ogórkiem
2śn: jogo z płatkami owsianymi i otrębami
obiad: zupa brokułowa z dwoma jajkami i jabłko później
kolacja: bedzie ryba z jakimś warzywem i może migdały


Edytowane przez MissWorld
Czas edycji: 2010-01-03 o 17:35
MissWorld jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:35   #1564
AlekzFragile
Raczkowanie
 
Avatar AlekzFragile
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 108
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Pppppp Mam nadzieję
Śn : trzy kromy zwykłego chleba
2 z pasztetem domowej roboty i ogórkiem konserwowym
1 z masłem, grubym plastrem pieczonego schabu, pekinką i ogórkiem
pomarańcza
II Śn : czekoladowa kaśka , kubek czerwonego barszczu, 2 paszteciki - dojadane resztki z sylwestra
Ob: dużo ziemniaczków z natką pietruszki i tłuszczykiem, 3 skrzydełka z kurczaka ( pomysł na skrzydełka z miodem - żadna rewelacja ), sałatka z pekinki, ogórka, jajka, marchewki, jabłka, pora i majonezu
D : Mleczna kanapka z biedronki
Pod: kawa z mlekiem, 2 kawałki sernika z rodzynkami
Kol : sałatka z obiadu, 3 średnie kromki zwykłego chleba z masłem, jajem, polędwicą i ogórkiem - teraz

I wielki ból trzustki czyli jutro dieta tj. jajka na miękko, manna
AlekzFragile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:36   #1565
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
bardzo nie lubie jesc na noc .
aha, no tak. przeciez kolacje jesz o 21 a chodzisz spac o 22.
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:40   #1566
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez brownsuger Pokaż wiadomość
Zaraz "żreć" To mój jadłospis niedzielny, luzacki, w sumie z r mający niewiele wspólnego. Lubię sobie zrobić odstępstwo od diety, bo inaczej umarłabym z nudów. Ja mam do zrzucenia szóstkę A mam 164 cm wzrostu i w tym momencie 66 kilosów, ale dycha już za mną I naprawdę na dużym jadle. Jutro wkleję mój normalny erowy jadłospis. I jeśli mówisz, że masz taki metabolizm, to ok, sorry, że Cię uraziłam, po prostu się na tym nie znam. A ćwiczysz coś?
Spoko, nie uraziłaś mnie Dycha to ładnie, napewno uda Ci się osiągnąć zamierzony cel.Dobrze,że nie popadłaś w skrajność.
Ja również mam odstępstwa od grzecznego jedzenia, w zasadzie codziennie wpada coś słodkiego i grzesznego, ale od wczoraj zaczęłam 100dni bez słodyczy Zobaczymy jak długo.
Tak ćwiczę, teraz miałam 2tyg przerwy bo byłam w domu na świeta, więc tylko delikatne w domu, brzuchy i stretching, a teraz wrociłam do Wawy i 4 razy w tyg siłownia + 1 raz aerobic
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:21   #1567
brownsuger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Podpisuję moje jadło U/R. Wiesz dlaczego?
Bo jedząc "tyle" utrzymuję wagę, natomiast zamierzam zgubić 3kg.
Jakbym jadła bigos na śniadanie,i drugie napewno by mi się nie udało.
Piszę bez złosliwości, fajnie jak któraś z dziewczyn napisała,że nie musisz żreć samego białka,żeby chudnąć. Zazdroszczę, niestety mój metabolizm woła o pomstę do nieba..Więc jadło jest jakie jest.
Jak se pościelesz-tak się wyśpisz.

aaaaaaaaaaaa moje jadło r masz w sumie powyżej, nie to niedzielne, bez bigosiku

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Spoko, nie uraziłaś mnie Dycha to ładnie, napewno uda Ci się osiągnąć zamierzony cel.Dobrze,że nie popadłaś w skrajność.
Ja również mam odstępstwa od grzecznego jedzenia, w zasadzie codziennie wpada coś słodkiego i grzesznego, ale od wczoraj zaczęłam 100dni bez słodyczy Zobaczymy jak długo.
Tak ćwiczę, teraz miałam 2tyg przerwy bo byłam w domu na świeta, więc tylko delikatne w domu, brzuchy i stretching, a teraz wrociłam do Wawy i 4 razy w tyg siłownia + 1 raz aerobic
A mnie w tym miesiącu nie stać na karnet na fittness więc sobie będę w domu ćwiczyć te ćwiczonka z youtube, abs legs czy coś tam, nie pamiętam mam nadzieję, że się zmobolizuję albo i nie i myślę nad tą szóstką Weidera
brownsuger jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 18:21   #1568
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Wracam i prosze o mocnego kopa bo sie pogubilam juz calkiem...

Dzisiaj chyba U ale od jutra solidne P:

1. 2 kromki chleba tostowego z maslem, ogorkiem, ketchupem, szynka jakas wieprzowa, mjnezem, sosem paprykowym, kawa z mlekiem, pomarancza

2. duzy sledz w occie z cebula, marchewka, chlebem i sosem paprykowym

3. 3 ziemniaki, piers panierowana smazona, z 3 lychy cwikly, ciastko, kawa z mlekiem

4. 2 jablka, kilka chipsow

5. omlet z jaja, kawalka piersi z kuraka, sera zoltego, sosu paprykowego, smietany ketchupu muszardy, szynki jw, ogorka

to chyba nie wygada na p
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:26   #1569
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Uuuuu
  • owsianka : 6 -7 łyżek ,do tego garść orzechów laskowych,włoskich,3 wkruszone kostki czekolady,rodzynki,zalane mlekiem 1,5%
  • pomarańcza,grahamka z szynką chudą,sałatą, mały talerzyk sałatki z tuńczykiem,ryżem,kukurydz ą
  • filet z morszczuka w panierce,ryż curry,kiszona kapusta (spora porcja),brokuły gotowane,maleńki talerzyk rosołku
  • capuccino,2 gałki lodów orzechowych,2 lampki szampana
  • jajecznica z 4 jaj,z cebulką,2 kromki razowca z twarogiem chudym i kiełkami,pomidor posypany bazylią,solą,pieprzem




proszę o ocenkę...jakoś sporo mi się wydaje.
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:26   #1570
Black-lulu
Rozeznanie
 
Avatar Black-lulu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 812
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Black-lulu Pokaż wiadomość
Wczorajsze "U"
1. 40g cornflakesów ze szklanką mleka 2% i odrobiną cukru, jabłko, mandarynka, herbata pokrzywowa
2. 2 kromki chleba żytniego, prażonego z freskiem czosnkowym, jabłko, English breakfast tea
3. Pół woreczka ryżu paroboiled z ok. 300g szpinkaku smażonego na maśle ze śmietanką i garścią orzechów włoskich, szklanka kompotu z wiśni
4. Serek wiejski z brzoskwinią (Piątnica), pierniczek alpejski truskawkowy, 2 kostki mlecznej, pomarańczo, mandarynka, jabłko, kawa ze śmietanką 18% i 1/2 łyżeczki cukru
5. 200g wiejskiego z ketchupem, przyprawą do mięs i czosnkiem granulowanym; kromka żytniego prażonego z masłem, herbata pokrzywowa
PO KOLACJI: marchewka, jabłko


Proszę o ocenę
Podbijam
__________________
You talk to God, you're religious. God talks to you, you're psychotic.



http://airellejab.pinger.pl/ Uzewnętrzniam się

https://twitter.com/#!/AirelleJab Tweet Tweet
Black-lulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:54   #1571
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
Uuuuu
  • owsianka : 6 -7 łyżek ,do tego garść orzechów laskowych,włoskich,3 wkruszone kostki czekolady,rodzynki,zalane mlekiem 1,5%
  • pomarańcza,grahamka z szynką chudą,sałatą, mały talerzyk sałatki z tuńczykiem,ryżem,kukurydz ą
  • filet z morszczuka w panierce,ryż curry,kiszona kapusta (spora porcja),brokuły gotowane,maleńki talerzyk rosołku
  • capuccino,2 gałki lodów orzechowych,2 lampki szampana
  • jajecznica z 4 jaj,z cebulką,2 kromki razowca z twarogiem chudym i kiełkami,pomidor posypany bazylią,solą,pieprzem



proszę o ocenkę...jakoś sporo mi się wydaje.
Jak dla mnie świetnie!
Są nnkt,są ryby,są jaja, warzywa i przyjemności.
Naprawdę gratuluję takiego urozmaicenia.
A czy dużo? Sprawa indywidualna. Jeżeli utrzymujesz, to czym się przejmować?! Ciesz się,że możesz sobie na to pozwolić!
Pozdrawiam
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 19:00   #1572
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U
  1. jajecznica z 2 jaj,z cebulką i szczypiorkiem, bułka z pestkami dyni z szynką,pomidorem i pastą warzywną
  2. kabanos,szklanka kakao
  3. pierś kurczaka GOTOWANA z bulionem warzywnym, ziemniaki zapiekane na mega mega ostro + 200 g surówki wiosennej,piwko
  4. będzie wieśniak polany jogurtem naturalnym,kilka ogórkow konserwowych + orzeszki felixa,parę garści

z góry dziekuję za wszystkie uwagi
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:07   #1573
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Moje U :

Sn : dwie kromki chlebka ciemnego wieloziarnistego z serkiem topionym paprykowym , pomidorkiem i szczypiorkiem ( 300 kcal) jakaś wędlinka? no i wybacz, ale raczej 300kcal tutaj nie ma...

2sn : talerz roosołku ( akurat byl w porze drugiego sniadania 200 kcal) jakiś makaron/ryż?

O: ziemniaczki , buraczki z sloika , kotlet schabowy (700 ? kcal) kotlet musiał być mamuci albo kopa ziemniaków(w co wątpię patrząc na to ile jadasz)

P: jogurt naturalny 110g , 2 marchewki ( 170 kcal) >

K: serek wiejski 200 g (200 kcal) dwie mandarynki (70 kcal) echh, od obiadu nie zjadłaś nic konkretnego...

1640 po przeliczeniu troche malo .
no i co w związku z tym masz zamiar zrobić?
jadłospis ogólnie kiepski, brak nnkt, mało warzyw, małe posiłki, niezbyt wartościowe.
wybacz, ale to niekoniecznie skończy się happy ednem...



Cytat:
Napisane przez AlekzFragile Pokaż wiadomość
Pppppp Mam nadzieję
Śn : trzy kromy zwykłego chleba
2 z pasztetem domowej roboty i ogórkiem konserwowym
1 z masłem, grubym plastrem pieczonego schabu, pekinką i ogórkiem
pomarańcza mhm, ok
II Śn : czekoladowa kaśka , kubek czerwonego barszczu, 2 paszteciki - dojadane resztki z sylwestra fajnie
Ob: dużo ziemniaczków z natką pietruszki i tłuszczykiem, 3 skrzydełka z kurczaka ( pomysł na skrzydełka z miodem - żadna rewelacja ), sałatka z pekinki, ogórka, jajka, marchewki, jabłka, pora i majonezu pyszniaście
D : Mleczna kanapka z biedronki
Pod: kawa z mlekiem, 2 kawałki sernika z rodzynkami zamiast kawki-kakao/mleczko/jogo
Kol : sałatka z obiadu, 3 średnie kromki zwykłego chleba z masłem, jajem, polędwicą i ogórkiem - teraz smacznie

I wielki ból trzustki czyli jutro dieta tj. jajka na miękko, manna
a od czego boli Cię brzuszek?
jadłospisiak fajny jeżeli tyjesz na tym chociaż ja bym podciągnęła go pod eleganckie U

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
Wracam i prosze o mocnego kopa bo sie pogubilam juz calkiem... ekhem

Dzisiaj chyba U ale od jutra solidne P:

1. 2 kromki chleba tostowego z maslem, ogorkiem, ketchupem, szynka jakas wieprzowa, mjnezem, sosem paprykowym, kawa z mlekiem, pomarancza do tego dodamy jakąś sałateczkę lub jaja na twardo/miękko i będzie miło a zamiast kawusi wypijemy kakao/mleko, prawda?

2. duzy sledz w occie z cebula, marchewka, chlebem i sosem paprykowym x 2 i elegancko

3. 3 ziemniaki, piers panierowana smazona, z 3 lychy cwikly, ciastko, kawa z mlekiem daj więcej ziemniaczków

4. 2 jablka, kilka chipsow echh..tutaj chyba sama wiesz?

5. omlet z jaja, kawalka piersi z kuraka, sera zoltego, sosu paprykowego, smietany ketchupu muszardy, szynki jw, ogorka tylko 1 jajco?

to chyba nie wygada na p
Słońce ja tu jutro P z prawdziwego zdarzenia pragnę widzieć

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
Uuuuu
  • owsianka : 6 -7 łyżek ,do tego garść orzechów laskowych,włoskich,3 wkruszone kostki czekolady,rodzynki,zalane mlekiem 1,5% szuperrrr
  • pomarańcza,grahamka z szynką chudą,sałatą, mały talerzyk sałatki z tuńczykiem,ryżem,kukurydz ą mniamniuśnie
  • filet z morszczuka w panierce,ryż curry,kiszona kapusta (spora porcja),brokuły gotowane,maleńki talerzyk rosołku b.ładnie
  • capuccino,2 gałki lodów orzechowych,2 lampki szampana ulala, jakaś okazja?
  • jajecznica z 4 jaj,z cebulką,2 kromki razowca z twarogiem chudym i kiełkami,pomidor posypany bazylią,solą,pieprzem ciekawe połączenie



proszę o ocenkę...jakoś sporo mi się wydaje.
nieeeee jest ładnie
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:19   #1574
brownsuger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
Wracam i prosze o mocnego kopa bo sie pogubilam juz calkiem...

Dzisiaj chyba U ale od jutra solidne P:

1. 2 kromki chleba tostowego z maslem, ogorkiem, ketchupem, szynka jakas wieprzowa, mjnezem, sosem paprykowym, kawa z mlekiem, pomarancza

2. duzy sledz w occie z cebula, marchewka, chlebem i sosem paprykowym

3. 3 ziemniaki, piers panierowana smazona, z 3 lychy cwikly, ciastko, kawa z mlekiem

4. 2 jablka, kilka chipsow

5. omlet z jaja, kawalka piersi z kuraka, sera zoltego, sosu paprykowego, smietany ketchupu muszardy, szynki jw, ogorka

to chyba nie wygada na p
To masz tego kopa! Jedz więcej!!!!

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
Uuuuu
  • owsianka : 6 -7 łyżek ,do tego garść orzechów laskowych,włoskich,3 wkruszone kostki czekolady,rodzynki,zalane mlekiem 1,5%
  • pomarańcza,grahamka z szynką chudą,sałatą, mały talerzyk sałatki z tuńczykiem,ryżem,kukurydz ą
  • filet z morszczuka w panierce,ryż curry,kiszona kapusta (spora porcja),brokuły gotowane,maleńki talerzyk rosołku
  • capuccino,2 gałki lodów orzechowych,2 lampki szampana
  • jajecznica z 4 jaj,z cebulką,2 kromki razowca z twarogiem chudym i kiełkami,pomidor posypany bazylią,solą,pieprzem




proszę o ocenkę...jakoś sporo mi się wydaje.
A ja tak sobie czytam to Twoje jadło od jakiegoś czasu i mi się podoba. A co do alko nie mam nic, bo sama lubię piwko (choć dziś masz szampana, nie lubie następna alkoholiczka się pojawiła bez obrazy ofc)
brownsuger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:30   #1575
_Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 168
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze U

1. 3 wielkie kromy razowca, garść krewetek w oleju, 2 grube plastry sera półtłustego, pomidor, pare plasterków ogrórka, pare oliwek + jabłko

2. duży jogurt naturalny z kawą zbożową i cynamonem + dwie duże garści orzechów + 4 łyżki otrębów + 2 mandarynki

3. Smażony tuńczyk + 1/2 woreczka kaszy gryczanej + gotowane brokuły + surówka z marchewki + kawa zbożowa

4. Pół papryki, pomidor, szczypiorek + pół jogurtu greckiego wymieszanego z meeegaa dużym kawałem sera półtłustego

oceni ktoś?
_Angie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:38   #1576
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U a powinno być p ;(
śn. 2 jajka na miekko, 3 kromki chleba z maslem i wędlinką na to ogórek;
jabłko
IIśn. 2 kawały piernika z orzechami; kilka mandarynek; dużo grzybków w occie
ob. miska zupy jarzynowej; 2 nalesniki ze szpinakiem i twarogiem, zapiekane z serem żóltym;
czekoladka lodowa, orzeszki włoskie (nie wiem ile bo rozłupywane i jedzone - korzystam poki moge i nic sie nie dzieje strasznego)
p; kawał ciasta czeskiego, kawa zbozowa ze smietanka i cukrem, kilka herbatnikow smarowanych skondensowanym mlekiem(taki karmel z tego wychodzi po gotowaniu, wiecie o co chodzi); kanapka z masłem i serem wędzonym
k; serek homo waniliowy; 2 kromki razowca z masłem, sałatą i polędwicą sopocką na to ogórek; 2 chochelki zupy mlecznej z makaronem
pomarańcza
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:42   #1577
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Kika - dziei, teg m bylo trzeba ;]

Brownsuger - dziekuje
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:45   #1578
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Dzisiejsze (chyba marne) niedzielne U:

I Śn.: dwie kromki razowca z masłem, 4 plastry polędwicy drobiowej, spory plaster żółtego sera, kawałek papryki na jednej kanapce i odrobina keczupu na drugiej + mandarynka

II Śn.: dwa kawałki keksu z ogromną ilością bakalii, herbata, garść orzechów ziemnych, jabłko.

Obiad: dwa pulpety z chudego mięsa wieprzowego w jakimś delikatnym sosie, ziemniaki, ogórki konserwowe (chyba 5)
Deser: cukierek czekoladowy z nadzieniem advocat i herbata

Podwieczorku brak, bo bardzo późno wstałam i zwyczajnie nie zmieściłabym.


Kolacja: dwie kromki razowca z masłem, twaróg półtłusty (chyba z 100g) z miodem

Przed chwilą: pokrojona jedna pomarańcza i banan, wymieszane, pokropione sokiem z cytryny i posypane cukrem waniliowym. + gorąca herbata bo prawie zamarzłam na dworze.

Mocno źle? Proszę o ocenę...
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:46   #1579
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość

a od czego boli Cię brzuszek?
jadłospisiak fajny jeżeli tyjesz na tym chociaż ja bym podciągnęła go pod eleganckie U



kika, trzustka boli od kazdego tluszczu, czekolady i mnostwa innych rzeczy


aha, w zoltym serze nie ma nnkt


/powiedzialam co wiedzialam/
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 19:56   #1580
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
kika, trzustka boli od kazdego tluszczu, czekolady i mnostwa innych rzeczy


aha, w zoltym serze nie ma nnkt


/powiedzialam co wiedzialam/
o matko! ale palnęłam głupotę
Dziękuję za uwagę
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:18   #1581
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez magdalena0603 Pokaż wiadomość
uuuuu
  • owsianka : 6 -7 łyżek ,do tego garść orzechów laskowych,włoskich,3 wkruszone kostki czekolady,rodzynki,zalane mlekiem 1,5%
  • pomarańcza,grahamka z szynką chudą,sałatą, mały talerzyk sałatki z tuńczykiem,ryżem,kukurydz ą
  • filet z morszczuka w panierce,ryż curry,kiszona kapusta (spora porcja),brokuły gotowane,maleńki talerzyk rosołku
  • capuccino,2 gałki lodów orzechowych,2 lampki szampana
  • jajecznica z 4 jaj,z cebulką,2 kromki razowca z twarogiem chudym i kiełkami,pomidor posypany bazylią,solą,pieprzem




proszę o ocenkę...jakoś sporo mi się wydaje.
pięknie !!! Brawo brawo brawo!!
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:21   #1582
ar22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 270
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez ar22 Pokaż wiadomość
a nadaje sie to na P????? czy nie bardzo??????jaka forme ruchu wybrać żeby nie przytyć tłuszczem tylko mięśniami??? zależy mi na tym zeby brzuszek pozostał płaski....ale nie przy mojej obecnej wadze czyli 45 kg...bo to masakara....same kości....ale brzuszek ok
podbijam!!!!:prosi :
ar22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:53   #1583
Cristin@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Co do pytania dlaczego nadal jestem na U a nie na P. Zwyczajnie sie boje :/ zreszta te moje u i tak nie sa idealne a staram sie bardzo.

Tak wiec dzisiejsze U:

ŚNIADANIE(10.00)
2 łyżki sałatki z kurczaka, selera, rodzynek, ananasa i majonezu, łyżka sałatki greckiej z białym serem, pól ogromnego jabłka. Herbata.

IIŚNIADANIE(14.00)
Kawałek wczorajszego tortu urodzinowego (czekoladowo-wiśniwy). Herbata z cytryna.

OBIAD(16.30)
2 łyżki bialego ryzu, troche chinszczyzny domowej.

KOLACJA(18.30)
Rolmops śledziowy, łyżka ćwikły.
Po: bylam u babci wiec wpadł kawałek sernika i herbata.

Może byc?
Cristin@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:57   #1584
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

moge zaczac straszyc?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:59   #1585
Cristin@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 359
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
moge zaczac straszyc?
mnie? ... tak
Cristin@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:04   #1586
saksofonistka
Raczkowanie
 
Avatar saksofonistka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 30
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Co do pytania dlaczego nadal jestem na U a nie na P. Zwyczajnie sie boje :/ zreszta te moje u i tak nie sa idealne a staram sie bardzo.

Tak wiec dzisiejsze U:

ŚNIADANIE(10.00)
2 łyżki sałatki z kurczaka, selera, rodzynek, ananasa i majonezu, łyżka sałatki greckiej z białym serem, pól ogromnego jabłka. Herbata.

IIŚNIADANIE(14.00)
Kawałek wczorajszego tortu urodzinowego (czekoladowo-wiśniwy). Herbata z cytryna.

OBIAD(16.30)
2 łyżki bialego ryzu, troche chinszczyzny domowej.

KOLACJA(18.30)
Rolmops śledziowy, łyżka ćwikły.
Po: bylam u babci wiec wpadł kawałek sernika i herbata.

Może byc?
od dawna obserwuję wątek jako gość, ale postanowiłam się zarejestrować.
jak dla mnie Twoje jadłospisy można określić tylko słowem MASAKRA. dwie łyżki ryżu na obiad?! śniadanie - sałatka, zero chleba i pół jabłka? dziewczyno, mam za sobą przygody z ed i powiem Ci, że daleko nie zajdziesz odżywiajac się w ten sposób. twoje porcje są naprawdę żalosne, ciekawe jaka normalna osoba nalozylaby sobie lyzke cwikly na talerz i nazwala te ogromna porcję kolacją.
starasz sie? nie widac. a chodzisz chociaz do psychologa? bo jezeli ani nie jesz, ani sie nie leczysz, to gdzie tu jakiekolwiek staranie sie?

przegladalam dłuuugo dietetykę i na poczatku b. mi pomogła rozkrecic metabolizm itd. teraz jednak dochodze do wniosku, ze dla osob z ed obserwowanie czyjegos 'starania sie' i jego oszukwiania siebie i innych moze albo wkurzać, albo pograzac w chorobe. obawiam sie ze to moj pierwszy iostatni post na dietetyce.
przepraszam za ton, ale nie wytrzymalam. chyba wizażanka Santos ma rację, że cristine trzeba po prostu ignorowac zeby sobie nie psuc nerwow. jak chce sie zabijac na raty to droga wolna, my zadbajmy o swoje zdrowie i kom.nerwowe. :/
saksofonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:05   #1587
viline1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 330
GG do viline1988
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Co do pytania dlaczego nadal jestem na U a nie na P. Zwyczajnie sie boje :/ zreszta te moje u i tak nie sa idealne a staram sie bardzo.

Tak wiec dzisiejsze U:

ŚNIADANIE(10.00)
2 łyżki sałatki z kurczaka, selera, rodzynek, ananasa i majonezu, łyżka sałatki greckiej z białym serem, pól ogromnego jabłka. Herbata. Czemu tylko pół jabłka ??? Jakieś pieczywko do tego ??? Mało !!!

IIŚNIADANIE(14.00)
Kawałek wczorajszego tortu urodzinowego (czekoladowo-wiśniwy). Herbata z cytryna. To jako dodatek do 2 śniadanie a gdzie coś konkretnego ???Mało !!!

OBIAD(16.30)
2 łyżki bialego ryzu, troche chinszczyzny domowej. Ja na rrr jem pół torebki ryżu i tej chińszczyzny powinno być dużo a nie trochę. Mało !!!

KOLACJA(18.30)
Rolmops śledziowy, łyżka ćwikły. A żeś pojadła??? Nie za dużo czasem Mało !!!
Po: bylam u babci wiec wpadł kawałek sernika i herbata.

Może byc?
Ja laik, wiem że Twój jadłospis jest zły a Ty tego nie widzisz. Obudz się księżniczko bo niedługo się za latarnią schowasz.
__________________
Dbanie o ciałko a więc:
*zbilansowana dietka:
bez słodyczy
bez badziewnego jedzenia
*siłownia 3 x tyg
*interwały 1 x tyg (przygotowanie do HIIT-a)
viline1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:16   #1588
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
mnie? ... tak

wiem, ze bedziesz sie rozkoszowac tym, co jest na pv i mowic, ze ciebie to nie dotyczy. ja tez tak mowilam, wiesz?
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:37   #1589
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
ten temat byl juz poruszany,nawet mala awantura wyszla swego czasu

iza,wez mi nie przypominaj nawet; ale cristina moze napisac, moze to cos da?
Cytat:
Napisane przez Cristin@ Pokaż wiadomość
Co do pytania dlaczego nadal jestem na U a nie na P. Zwyczajnie sie boje :/ zreszta te moje u i tak nie sa idealne a staram sie bardzo.

Tak wiec dzisiejsze U:

ŚNIADANIE(10.00)
2 łyżki sałatki z kurczaka, selera, rodzynek, ananasa i majonezu, łyżka sałatki greckiej z białym serem, pól ogromnego jabłka. Herbata.

IIŚNIADANIE(14.00)
Kawałek wczorajszego tortu urodzinowego (czekoladowo-wiśniwy). Herbata z cytryna.

OBIAD(16.30)
2 łyżki bialego ryzu, troche chinszczyzny domowej.

KOLACJA(18.30)
Rolmops śledziowy, łyżka ćwikły.
Po: bylam u babci wiec wpadł kawałek sernika i herbata.

Może byc?
iza...razi w oczy..lamie regul...
mozesz usunac??

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
wiem, ze bedziesz sie rozkoszowac tym, co jest na pv i mowic, ze ciebie to nie dotyczy. ja tez tak mowilam, wiesz?
to nic nie da..
tez swego czasu probowalam..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 23:32   #1590
Neja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 82
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Ja również jestem pogrążona w ed i bardzo boję się przełamywania itd.
Jak obserwuję zachowanie Cristiny to niestety widzę po części siebie, choć może nie aż do takiego stopnia...
Jednak bardzo zależałoby mi żeby dowiedzieć się czym grozi takie długotrwałe wygłodzenie organizmu?
Zwracam się tu z ogromną prośbą szczególnie do kicikasi lub innych zorientowanych Wizażanek, żeby mnie uświadomiły
Niestety chyba nie można wysłać do mnie pw, a ja nie potrafię zmienić tego ustawienia
Więc baaardzo proszę jeśli reszta dziewczyn nie miałaby nic naprzeciwko to może napiszcie o tych zagrożeniach tu na forum?Bardzo proszę:pros i:
Neja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.