Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozpoczęta - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 22:08   #1501
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

eluśka
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 22:13   #1502
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Cytat:
Napisane przez magdaka13 Pokaż wiadomość
Motylek - a co z twoim bratem jest?
Ma urazona dume bo go kiedys taka laska zucila...a teraz ta laska z jakims kolesiem mu eski i na gg pisza jakies ogrozki...a ON glopek wciaga sie w to....

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziewczyny pewnie, że czasem oglądam Miami Ink
od dawna chcę tatuaż ale zawsze się bałam, wahałam, a na początku wiadomo rodzice
ale skoro chcę tyle czasu to chyba nie chwilowy kaprys
chcę imię Filip na lewym nadgarstku

tatuaże kolorowe podobają mi się tylko te w japońskim stylu, duże np. na pół pleców ale w życiu nie chciałabym nic dużego
mój mąż ma kilka tatuaży i myśli o kolejnych, a te co ma chce popoprawiać coś dodać
podobno jak się zrobi jeden to chce się następny
ja jak coś drugi nadgarstek zarezerwuję dla córeczki Lenki

OOO fajne....Ja tez ogladam Miami Ink

a pomysl na tatuaz fajny....

Hejcia


Ja dzis jakas nieprzytomna...jestem.... .

Rozbilam w kuchni butelke po Kubusiu i do tego 2 szklanki....

a co najlepsze to Tatus moj mowi myj delkatnie bo jeszcze ci 2 szklanka pojdzie..i patrzec a tu rach....hehe


ide spac BUZKA
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 23:01   #1503
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Zanka, fajne kolorki, ja też lubię takie kolorowe mieszkanka
Ela
Motylku, przetłumacz bratu, bo głupie takie zachowanie, a potem jeszcze mogą to przeciwko niemu wykorzystać.
Lecę spać, bo jutro na 7 do pracy
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 06:35   #1504
Weriidiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 343
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Skarby Moje
Ja jak zwykle od 4 na nogach, dzieciatko mi spi to znow zagladm
Dziekuje za wszystkie komentarze, zawsze umiecie mnie podtrzymac na duchu kochane

dra skarbie ja rowniez proponuje zrobbic badanie krwi, bedziesz miala pewnosc A nie pisalam wam jakos 3 tyg temu moja znajoma z PL po (UWAGA) 9 latach staran urodzila sliczna coreczke

mischoko
o jak milo, w takim razie czekam na numerek phona a co do zagladania to jestem codziennie, poprawilm sie i to znacznie

zanka
no no gratuluje decyzji, a pomysl super. Sama bym sobie Filipka imie n nadgarstku zrobila lecz j za tatuazami nie jestem moj M. ma 2, starczy w rodzinie.
Zanka czekam na zdjatka jak juz skonczycie Fifkowi pokoik

magdaka13 wszystkie te szare myszki przynajmniej io ktorych mialam takie zdanie chca tatuaz
motylica fakt kochana dzieci sa przecudowne kochne i wspaniale lecz sa momenty ze do furi moga doprowadzic w 5 sek. Strasznie nie znosze takich zachowan u Filipa niestety sa to uroki wychowywania mluchow

ziuziunia no grubasek sie zaczyna z ciebie robic poprosimy o zdjecia brzuszka

aliszcze widze ze rowniez jestes z wielkopolski

gusiak23 no no to sie zabawisz w sobote. oczywiscie poprosimy relacje jak ja studniowka udala

eluska87
jestesmy z Toba


Codziennie jestem na biezaco, az dziwne gdyz u mne ciezko z systematycznoscia
__________________

CUD NARODZIN MOJEGO SYNA

Weriidiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:02   #1505
Mischoko
Zakorzenienie
 
Avatar Mischoko
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomości: 4 870
GG do Mischoko
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Zanka tatuaz jeee
Magdaka tak to prawda ale ja wciaz sie waham bo u mnei w miescie nie ma dobrych "tatuazystów" hihihi a do Londynu dopiero pewnie sie wybiore jak sie cieplej zrobi....
Werii kochana a ja durna sie pochwalilam i w koncu nic nie wyslalam ale juz sie poprawiam
Czesc Laseczki wreszcie piatek
__________________
Wszystko co dobre, jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie
Mischoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:19   #1506
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Hej

Ja z Malutka siedze sama wiec nie mam za bardzo czasu na nic, jedynie zdaze przeczytac.


dra trzymam kciuki i narazie nie gratuluje

Zanka fajny pomysl z imieniem na nadgarstku a imie Filip po Polsku czy w jakims jezyku?
Ja szukam jakiegos dywaniku dzieciego do malego pokoju.

MOj Tz 1ego lutego wyjezdza i wroci 12ego...w tym czasie mamy sczzepienia. jestem zalamana i sie boje. Bede musiala chyba z mama jechac taksowka, bo ani Tz ani mojego taty nie bedzie, zeby nas podwiózł

Dzis mialam koszmary ze ktos pukal do naszych drzwi i juz terz nie wiem czy to naprawde ktos w nocy pukal czy mi sie to snilo...a kazdym razie sie mozno przestraszylam
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:26   #1507
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Hej, wreszcie piątek a mnie się zaczynają ferie, 2 tygodnie wolnego
oczywiście że się pochwalę jak na studniówce było teraz muszę jakiś fryz sobie wymyślić. Na studniówce miałam loki, ale jak sobie popatrzyłam na zdjęcia to mi się wydaje że mi twarz pogrubiło, więc nie wiem czy znowu chcę
Domiś, trudno Ci będzie samej z maluszkiem, ale silna i dzielna babeczka z ciebie więc DASZ RADĘ!!!!!!
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 09:49   #1508
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Dziendoberek lejdies,

Ja akurat jem sniadanko
Mishoko - widze, ze ty dzisiaj ze mna kawe pijesz...a Pt wiadomo - lykednu poczatek!!! jakie plany na lykend?

Agusia - sama bym sie przeszla na studniowke...a kiecke juz masz obmyslona? ja na twoim miejscu bym koka zrobila, nie zadne loki, fale...tak bardziej elegancko byloby moim zdaniem przynajmniej...

Zanka - fajne kolory bedziecie mieli w mieszkaniu..bedzie tak radosnie...a firanki z Kubusiem Puchatkiem moim zdaniem strzal w 10ke
A co do tatuazy jeszcze - nie boisz sie ze bedziesz chciala miec nastepny? i nastepny? Jakie tatuaze ma twoj maz?
Mi sie te japonskie bardzo podobaja - ale szkoda byloby mi cale plecy zaslaniac takim malunkiem...choc jak bylam mala - a moj dziadek plywal wtedy na statkach jeszcze- to chcialam miec mape swiata wytatuowana na calych plecach
A teraz tak skromnie - na kostce mi sie marzy czarna jaszczurka z gwiazdkami.

Domi - szkoda, ze twoj maz wyjezdza..ale koniecznie wykorzystaj mame! niech poczuje jak to jest byc babcia...ona kolo ciebie blisko mieszka - wiec napewno bedzie zadowolona, ze moze pomoc...

Werdi - witam, witam i o zdrowie pytam? a tak serio - zapraszam na kawke
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:57   #1509
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Domi fakt może być ciężko, przede wszystkim że jest zima i sporo ubierania, taki techniczny szczegół, ale z TŻ poszłoby Wam szybko w przychodni malą rozebrać czy ubrać
w lecie to spoko, bo mało ubierania
a jak daleko macie przychodnię? może z wózeczkiem się przejdziecie
jak nie będzie wilgoci w powietrzu ani dużego mrozu można dłuższe dystanse przejść
ja nawet teraz miałam iść z młodym do lekarza, bo katarem miał i kaszel przez jedną noc, ale kaszel mu przeszedł a katarek się cofa więc stwierdziłam że nie idę, jeszcze mi się czymś zarazi, bo musialabym iść do dzieci chorych z głupim katarkiem
a już planowalam że zapiszę się na popołudnie żeby z mężem iść, bo młody tak się rusza, ucieka że ciężko go ubrać, potem ludzie się gapia w przychodni a ja nie mogę sobie dać rady z nim, to stresuje

wiecie, z tymi kolorami tu szalejemy, ale swoje mieszkanie chcę mieć stonowane i klasyczne
choć łazienka jest już błękitno biała, ale robiliśmy małym kosztem tą łazienkę u dziadka
jakby to bylo moje mieszkanie zrobiłabym inaczej, jakieś beżowe kafelki i droższe, ładniejsze

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

a jeśli chodzi o tatuaż to normalnie po polsku imię Filip
jakąś ładną lekko pochyłą czcionką
mam w głowie to ale nie umiem nazwać hehe

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

magdaka pisałam że jeszcze jeden zrobię jak bedę miała córeczkę
nie wiem czy obudzi się we mnie ta chęć posiadania więcej i więcej
mój mąż ma kilka, błędy młodości, dlatego chce je popoprawiać
jeden z salonu
jeden nawet sam sobie robił
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:06   #1510
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja w lutym idę na bal karnawałowy, już mam upatrzoną sukienkę na allegro i buty
chcę dopiąć sobie włosy, kupię treski na allegro i fryzjerka mi zrobi
muszę tylko iść do niej i wypytać czy sie tak da, to tylko na raz wiec chyba takie treski wystarczą
chcę żeby teściowej szczena opadła do ziemi hihi
będę barbie z brązowymi włosami
no no zanka

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Domi fakt może być ciężko, przede wszystkim że jest zima i sporo ubierania, taki techniczny szczegół, ale z TŻ poszłoby Wam szybko w przychodni malą rozebrać czy ubrać
w lecie to spoko, bo mało ubierania
u nas to by było wsio ryba bo ja i tak sama ubieram Kubka

Chociaż czasami jest cięzko

dra
- : kciuki:
zuzia - a pokaż brzuszek
domi - dasz radę


dzień dobry

zrąbała mi się pralka

wiecie co ?? wczoraj widziałam u mamy kawałek rozmów w toku i było o ciążach i staraniach znanych osób i wiecie co ?? była żona Wiśniewskiego ta Ania no i ona raz poroniła...mówi, że wtedy Michał (Wiśniewski) powiedział jej coś co jej utkwiło w pamięci, że "dzieci nienarodzone nie odchodzą...one poprostu zmieniają datę swojego przyjścia na świat" i ten cytat jest dla naszych dziewczynek staraczek
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:12   #1511
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

hej dziewuszki....

Zanka, nie chcę żebyś mnie źle zrozumiała, ale coś mi pół nocy nie dawało spokoju. Wiesz jacy ludzie mieszkają w naszym kraju nie wszyscy ale część jest niezbyt teges...... Więc chodzi mi o to, czy dobrze przemyślałaś ten nadgarstek? Kiedyś chyba będziesz szukać pracy, a że nasze społeczeństwo w większości uważa, że tatuaże to mają więźniowie, to możesz przez niego nie dostać pracy. Bo jakbyś dostała, to chyba latem w długim rękawie niebędziesz chodzić??
Przepraszam, mnie trochę to wystraszyło. Fajna dziewczyna jesteś i niechciałabym, żebyś miała z tego powodu kiedykolwiek jakiś problem. Więc proszę Cię, przemyśl dokładnie miejsce

Magdaka i szara myszka???? a to dobre...... a już od dawna wiem, że to jest ruda myszka i to wcale nie taka spokojna
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 10:15   #1512
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Dzieki dziewczyny i w ogole dzieki za komenatrze moich fotek na profilu

No to nieźle Wisniewski powiedzial jak na niego to bardzo madrze

Zanka mam dosc daleko wiec odpada spacerek wozkiem

a co do mieszkania i wystroju wnetrz to my szczerze powiem myslimy z Tz o wiekszym mieszkaniu...tutaj sie nie pomiescimy, jeszcze jak jedno dziecko by doszlo to nie ma szans. A chcemy zeby nasza Niunia miala ladny swoj pokoik, a do tego to za duzo zabawek nawet nie wejdzie Poza tym chcialabym osobno sypialnie- to jest podstawa...

Moja Skarbka mala zasypia...w koncu, oby sie zaraz nie obudzila
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:16   #1513
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Cytat:
Napisane przez Tadzieusz Pokaż wiadomość
hej dziewuszki....

Zanka, nie chcę żebyś mnie źle zrozumiała, ale coś mi pół nocy nie dawało spokoju. Wiesz jacy ludzie mieszkają w naszym kraju nie wszyscy ale część jest niezbyt teges...... Więc chodzi mi o to, czy dobrze przemyślałaś ten nadgarstek? Kiedyś chyba będziesz szukać pracy, a że nasze społeczeństwo w większości uważa, że tatuaże to mają więźniowie, to możesz przez niego nie dostać pracy. Bo jakbyś dostała, to chyba latem w długim rękawie niebędziesz chodzić??
Przepraszam, mnie trochę to wystraszyło. Fajna dziewczyna jesteś i niechciałabym, żebyś miała z tego powodu kiedykolwiek jakiś problem. Więc proszę Cię, przemyśl dokładnie miejsce

Magdaka i szara myszka???? a to dobre...... a już od dawna wiem, że to jest ruda myszka i to wcale nie taka spokojna
wiem, ale właśnie to miejsce jest przemyślane bo ubiorę zegarek i nic nie będzie widać
chcę mieć tatuaż w miejscu które jak chcę pokazuję a jak nie chcę to nie pokazują
po co mi tatuaż w miejscu gdzie nikt nie zobaczy?
przez rozstępy nie mam już gdzie zrobić
bo brzucha, bioder czy krzyża nigdy już nie pokażę światu poza tym chyba źle wyglądałby tatuaż na pochlastanej skórze
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:16   #1514
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Tadzieusz - to samo pisałam zance na mamuśkach ale już wiem jak ona to zrobi...ma obcykane cwaniara pod zegarkiem
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:22   #1515
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

co myślicie o tej sukience?
dziś powinnam zamówić bo czas goni
http://moda.allegro.pl/item885224090...mbka_r_36.html

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

no i z butami mam problem, nie umiem chodzić na wysokich obcasach poza tym mam szczupłą nogę i każde buty mi lecą
szukałam coś wygodnego z zapięciami żeby dobrze trzymały się na nogach
co myślicie o tych
http://moda.allegro.pl/item880391889...h_love_36.html
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:23   #1516
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

A mnie się właśnie marzy takie kolorowe mieszkanko, dla tego podoba mi się jak Zanka pisze, zielony, niebieski, super. Moje na pewno takie będzie, marzy mi się jakiś fiolet albo błękit w sypialni, czerwona ściana w salonie, już się nie mogę doczekać. Jasne stonowane mieszkanie też ładne i eleganckie, ale takie kolorowe weselsze
Madzia, pomyślę jeszcze nad tym kokiem, chociaż za bardzo nie lubię. Może coś fajnego znajdę. A sukienkę wykorzystam tę z sylwestra

Zanka, buty mi się bardzo podobają, ale sukienka mnie. Po 1 nie mój styl, nie ma ramiączek, przez co może być niewygodnie. Mnie by się bardziej podobało coś takiego:
http://moda.allegro.pl/item872396218...6.html#gallery
http://moda.allegro.pl/item881204389...4.html#gallery
albo takie co kiedyś Eluska pokazywała, nie mogę znaleźć teraz.
__________________
Mikołaj

Edytowane przez gusiak23
Czas edycji: 2010-01-15 o 10:34
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:27   #1517
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Zanka, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak poczekać i podziwiać efekt A z tym zegarkiem, to nieźle wymyśliłaś..

Co do sukienki, to wg mnie jeżeli masz szerokie biodra to odpada, bo je optycznie powiększy.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Zanuś, butki fajne, czarne, więc będą pasować do wielu rzeczy. Jedynie co mnie osobiście by denerwowało, to ta kokardka. A numer masz 36??? to poszukam Ci czegoś.
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:28   #1518
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

ogólnie mam figurę klepsydry
biodra- 85-86
pas- 69
ta sukienka jest fajna krótka, na mnie że jestem niska będzie dłuższa, czyli w sam raz, bo te kiecki do kolana i za kolano są dla mnie za długie, bo do pół łydki mi sięgają i skracają optycznie bardzo

tak ma 36 i szczupłą stopę więc ciężko znaleźć, 35 dobrze bo nie luźne ale bardzo gniotą w palec
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:32   #1519
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Zanka, no wymiary prawie jak ja ja mam jeszcze 155cm wzrostu, a co do butów to noszę 35, bo 36 mi latają. Do ślubu to miałam nawet 34 mam taką szczupłą stopę.....
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 10:33   #1520
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

ja mam 152 cm
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:33   #1521
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
wiem, ale właśnie to miejsce jest przemyślane bo ubiorę zegarek i nic nie będzie widać
chcę mieć tatuaż w miejscu które jak chcę pokazuję a jak nie chcę to nie pokazują
po co mi tatuaż w miejscu gdzie nikt nie zobaczy?
przez rozstępy nie mam już gdzie zrobić
bo brzucha, bioder czy krzyża nigdy już nie pokażę światu poza tym chyba źle wyglądałby tatuaż na pochlastanej skórze

Zanka a zbielały Ci te rozstepy? Ja mam pelno na posladkach i udach...brzuch na szczescie normlany..a i na piersiach smaruje kremem, ale posladki to mam w zebre:/
Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
co myślicie o tej sukience?
dziś powinnam zamówić bo czas goni
http://moda.allegro.pl/item885224090...mbka_r_36.html

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

no i z butami mam problem, nie umiem chodzić na wysokich obcasach poza tym mam szczupłą nogę i każde buty mi lecą
szukałam coś wygodnego z zapięciami żeby dobrze trzymały się na nogach
co myślicie o tych
http://moda.allegro.pl/item880391889...h_love_36.html

Zanka w sukience Cie widze jak najabardziej. Fajny kolor, i fason i mysle, ze na Tobie bedzie swietnie wygladala. Ale buty odpadaja:/ nie podobaja mi sie. Do tej sukienki nie pasowalyby tez. Zaraz Ci jakies poszukam


Zanka to malutko masz w biodrach, ja mam 98 cm teraz
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:42   #1522
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

a Ty jakie masz wymiary? mniej wiecej?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Zanka a zbielały Ci te rozstepy? Ja mam pelno na posladkach i udach...brzuch na szczescie normlany..a i na piersiach smaruje kremem, ale posladki to mam w zebre:/



Zanka w sukience Cie widze jak najabardziej. Fajny kolor, i fason i mysle, ze na Tobie bedzie swietnie wygladala. Ale buty odpadaja:/ nie podobaja mi sie. Do tej sukienki nie pasowalyby tez. Zaraz Ci jakies poszukam


Zanka to malutko masz w biodrach, ja mam 98 cm teraz
Domi częśc zbielało a częśc nie, nie wiem czy te czerwonawe to nowe rozstępy co wyszły podczas chudnięcia czy nie
najgorzej widać je jak pstryknę fotę aparatem, od błysku lampy one się całe błyszczą i widać je wyraźnie
czuje sie z nimi strasznie
kurcze ja się mierzę po 10 razy i wychodzi mi max 86 cm
to moje najszersze miejsce
a talia to to wcięcie nie? jestem tam mega wąska
zawsze miałam głębokie wcięcie
taka figura

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

co do butów cieżko coś mi znaleźć bo jest dużo co mi się podoba ale wiem że nie będę w nich umiała tańczyć
nie nauczyłam się chodzić na szpilkach i teraz mam problem

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

http://moda.allegro.pl/item878183577...czarne_36.html
te są ładne ale pewnie nie potańczę
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:45   #1523
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Zanka, nie wierzę, że jesteś mniejsza ode mnie ja zawsze byłam najmniejsza heh..... przynajmniej stopę masz większą

To już wiem, że sukienka tamta będzie dobra.... ale z butami to będzie problem, tzn ja bym miała bo ja lubię takie buty
http://moda.allegro.pl/item882238720...8_chix_36.html

Ja mam tańczenie z głowy, bo mój Paw nie lubi tańczyć Ale za to ja mogę sobie pozwolić na takie buty, bo w nich to się chodzi jak modelka i wszyscy zawsze się gapią.
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:50   #1524
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

ale w nich obcas 12 cm
za dużo ehh
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:50   #1525
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
aco do butów cieżko coś mi znaleźć bo jest dużo co mi się podoba ale wiem że nie będę w nich umiała tańczyć
nie nauczyłam się chodzić na szpilkach i teraz mam problem

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

http://moda.allegro.pl/item878183577...czarne_36.html
te są ładne ale pewnie nie potańczę

no własnie o takie peep toe mi chodzi i moga byc wygodne, to zalezy...

Kurcze mam taka ochote zjesc draze..cos by sie stalo jakbym wziela kilka? Mamuski?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:51   #1526
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Zanka te czarne buty nie do końca są ładne i wygodne. Wiem z doświadczenia Już tłumaczę:
1. obcas jest koszmarny, tzn. plastikowy i niestabilny. Do zmaszowych butów nie powinno być takiego obcasa, bo sa bardzo się odróżnia. Jeżeli musi być plastikowy, to żeby nie był tak błyszczący. A zresztą do tej wysokości powinien yć trochę grubszy, to by nadało stabilności.
2. Widzisz jak na zdjęciu przód buta jest zawinięty do góry?? To by sprawiło, że jakbyś je założyła, to przy każdym kontakcie z podłożem zmuszałoby Cię to do chodzenia. Poprostu lecisz do przodu. I żeby ustać prosto trzeba angażować mieśnie łydek, co przy długim staniu boli jak.....


Czerwone rozstępy to są nowe. I nowsze tym czerwieńsze
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:51   #1527
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ale w nich obcas 12 cm
za dużo ehh

zdecydowanie za duzo...taki styl, ale obcas z 5-6 cm
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:51   #1528
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

a jeszcze powiedzcie co myślicie o wlosach
http://www.allegro.pl/item872775545_...na_tasmie.html
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:57   #1529
Tadzieusz
Zadomowienie
 
Avatar Tadzieusz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 098
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Domi jedz, jednego za siebie drugiego za Poleńkę

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Zanka a widziałaś ten konkurs Racoon na wizażu??? zagraj a nuż coś wygrasz.

Peep toe to moje ulubione buty. Mogą być mega wysokie, ale jeśli palec wejdzie w dziurkę i się tam trzyma to już się chodzi

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Zanka a te???
http://moda.allegro.pl/item875563162...fiolet_36.html

Tylko są fioletowe. Ale na plus przemawia to, że są na platformie. Wtedy obcas wychodzi mniejszy i łatwiej się chodzi
Jakbyś kupiła i by nie pasowały to chętnie odkupię
Tadzieusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:59   #1530
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Lejdiski- najwspanialsze babeczki pod słońcem szaleją- IV część oficjalnie rozp

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
ja mam 152 cm


Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

Kurcze mam taka ochote zjesc draze..cos by sie stalo jakbym wziela kilka? Mamuski?
tylko lepiej w razie czego żeby nie byly czekoladowe...bo jeżeli czekoladowe to mniej

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Tadzieusz Pokaż wiadomość

Zanka a te???
http://moda.allegro.pl/item875563162...fiolet_36.html

Tylko są fioletowe. Ale na plus przemawia to, że są na platformie. Wtedy obcas wychodzi mniejszy i łatwiej się chodzi
Jakbyś kupiła i by nie pasowały to chętnie odkupię
mnie się wydaje, że są za "ciężkie" do tej sukienki
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.