Nimfomanki ;), cz. 2 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 08:18   #1111
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Eve_Dream Pokaż wiadomość
Nie uwierzysz, ale poznałam go w ..necie..
Mało tego, spotkaliśmy się po dwóch latach takiej wirtualno-głosowej znajomości i od samego początku twierdzi, że się zakochał we mnie i ..trzymie go do dziś..
Spec od lodu, a taki ..gorący..
Uroczo romantyczny..

Mam nadzieję, że przestanie wyjeżdżac na te lodowce i osiądzie w domu..

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Chociaż te ..powroty, też mają w sobie multum ..uroku..
Ale same wyprawy mogłyby byc znacznie krótsze..
kochana ja swojego też przez neta poznałam ale z sexem czekałam trochę bo go wogóle nie znałam musiałam go dokładnie rozszyfrowac jaki on jest hehe no i świrujemy jarzębinę do siebie już 4lata i 3 miesiące hehe w rocznicę 4 lat mi się oświadczył wkońcu hehe
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:08   #1112
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Nie było mnie tu 4 dni, a do nadrobienia miałam tyle, jakbym 2 tygodnie kompa nie odpalała.
W piątek u mnie w domu była impreza, spiłam się trochę z BSem i sex był boski... Taki niegrzeczny
A w weekend nauka i egzaminy, więc nic ciekawego.

--------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Witajcie

chciałabym Was tylko ostrzec iż kiedyś brałam Dianę na cerę i jednocześnie anty drogie nie były.. dobrze na nie reagowalam ale albo skurcze w lydkach albo znowu to tycie to spadek wagi. Nowa lekarka gdy spytala co biore i uslyszala- złapała się za głowę i powiedziala ze Diana to najgorsze co może być bo bardzo szkodzi wątrobie przez to że takie tanie .. Nie mówię że inne tańsze też muszą miećtylko przykre efekty jedynie ostrzegam.
Brałam Mercilon i byłam bardzo zadowolona. Dużo pudeleczko nie kosztowało Teraz zaczynam brać Jannine żeby sobie stan cery poprawić
Ja też brałam Dianę, ale dawno temu. U mnie nie było żadnych efektów ubocznych i czułam się bardzo dobrze. Miałam większą ochotę na sex niż po tych tabletkach na których jestem teraz.

--------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
a ja biore navynette i place za nie 25-27 zl. nie mam zadnych skutkow ubocznych ale sie wlasnie zastanawiam czy nie zmienic na jakies tansze... co myslicie?

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



rozanielona opowiadalam o 6 razach ale to przez czas wieczora i calej nocy
Ja też teraz jestem na Novynette i co prawda są drogie, ale mnóstwo ludzi je zachwala i są ponoć bardzo dobre. Zresztą 30 zł na miesiąc to też nie jest olbrzymi wydatek, biorą pod uwagę korzyści

--------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
A jaaa??!!

A co ze mną? Też chcę

Pozwolę sobie dziewczyny zadać Wam pytanie..
Próbowałyście kiedyś czegoś z inną dziewczyną Albo czy chociaż myślałyście kiedyś o tym
Ja uważam się trochę za bi. Kilka razy całowałam się z dziewczyną (było zupełnie inaczej) i kiedyś próbowałam trochę więcej...

--------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Ja bym z 10 chciała
Ja dzisiaj właśnie skończyłam dietę kopenhaską i 5 kg mniej w 13 dni

--------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Napisane przez Ravissante Pokaż wiadomość
gra ktoras z was w sims 3? bo mam problem
Ja gram bardzo namiętnie
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 13:34   #1113
Paajkaa
Zadomowienie
 
Avatar Paajkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ul. 665 - sąsiadka Szatana
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Halo dzień dobry drogie panie Przepraszam,że się tak wtrącę, ale szukam z moim BSem jakichś pomysłów na urozmaicenie życia seksualnego W samochodzie, gdzieś tam w lesie, nad jeziorem-wszystko to już było, ostatnio od dłuuuższego czasu tylko łóżko i klasyk, trzeba coś nowego, coś szalonego wprowadzić,w sypialni oczywiście, bo na plener zbyt zimno, dlatego nie chodzi mi o miejsce, a o jakieś zabawy, ale co i jak to ma wyglądać ? Zupełnie nie wiem Błagam pomóżcie, myślę,że chyba trafiłam w dobre miejsce? Pozdrawiam!
__________________
Tylko mnie nazywa kochaniem.
To moje terytorium pod jego ubraniem.





Paulina jestem !

Paajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 13:46   #1114
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Paajkaa Pokaż wiadomość
Halo dzień dobry drogie panie Przepraszam,że się tak wtrącę, ale szukam z moim BSem jakichś pomysłów na urozmaicenie życia seksualnego W samochodzie, gdzieś tam w lesie, nad jeziorem-wszystko to już było, ostatnio od dłuuuższego czasu tylko łóżko i klasyk, trzeba coś nowego, coś szalonego wprowadzić,w sypialni oczywiście, bo na plener zbyt zimno, dlatego nie chodzi mi o miejsce, a o jakieś zabawy, ale co i jak to ma wyglądać ? Zupełnie nie wiem Błagam pomóżcie, myślę,że chyba trafiłam w dobre miejsce? Pozdrawiam!
może jakieś gadżety erotyczne??bardzo fajnie urozmaicają życie sexualne
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 14:00   #1115
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Eve_Dream Pokaż wiadomość
Od samego początku naszej ..realnej już znajomości, mieszkamy razem..

Z tym, to w ogóle był śmiech.. Na naszym pierwszym spotkaniu, już w pierwszej godzinie, wylądowaliśmy w łóżku (w końcu po 2 latach znajomości, można, no nie?..), a następnego dnia już u niego zamieszkałam..

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

Jesteśmy razem już ponad 4 lata, tzn. mieszkamy razem..
Nie, małżeństwem jeszcze nie jesteśmy, dopóki nie będziemy gotowi na dziecko, nie mamy zamiaru brac ślubu..

---------- Dopisano o 01:47 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------



Widzisz, moje relacje z KM są oparte na absolutnej szczerości, jak są jakieś wątpliwości, to po prostu mówimy to sobie, u nas nie ma czegoś takiego, jak wstyd..
Trudno mi radzic, bo ja bym z KM porozmawiała o tym..

O kurde, jak dla mnie fantastyczny początek znajomości I od razu Wam było dobrze razem w łóżku I że tak pozwole sobie zapytać, którym Twoim partnerem seksualnym jest?

Cytat:
Napisane przez Ravissante Pokaż wiadomość
ja z moim obecnym od samego poczatku przezywalam orgazmy a w miare jak jestem z nim sa coraz dluzsze i częstsze

musze spróbować ten rodzaj seksu



no ja tez wole na ostro hihi

hihi to ja tez moge sie pojmowac za szczesciare

tez tak mam ze kilka razy dochodze podczas jednego stosunku ale to juz zaslugo mojego BSowego penisa cudenko MOJE !!!!!

hm no to nie wiem czy sie spotkalas z takim problemem mianowicie wszystko bylo oki i raz wchodze zeby zagrac a domow na parceli glownej i miejsc publicznych nie widac tylko zostaly niebieskie kwadraty w miejscach gdzie byly simy lataja po tych polach jak glupki i tylko moja rodzinka dziala i kilka innych ale wiekszosc wyglada tak probowalam juz z savemi ale nic nie dalo probowalam grac na innym miescie i to samo


ja mojego tez poznalam przez internet a jak sie potem okazalo mamy wspolnych znajomych

to jak on tam na tych lodowcach tak wymarznie to potem musisz go ogrzewać
To możemy sobie, że tak powiem, przybić piątkę

A co do moje sytarszego pytania o zarządzanie projektami, to chciałam spytać po prostu jak sobie radzisz z tymi zadaniami, bo ja mam teraz egzamin i trochę się gubię, bo miałam zerówkę z samej tesorii, aloe chyba nie zdam i trochę sie boje tych zadań Ale zobaczysz sama jak będziesz miała

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Nie było mnie tu 4 dni, a do nadrobienia miałam tyle, jakbym 2 tygodnie kompa nie odpalała.
W piątek u mnie w domu była impreza, spiłam się trochę z BSem i sex był boski... Taki niegrzeczny
A w weekend nauka i egzaminy, więc nic ciekawego.

--------------------------------------------------------------------------



Ja też brałam Dianę, ale dawno temu. U mnie nie było żadnych efektów ubocznych i czułam się bardzo dobrze. Miałam większą ochotę na sex niż po tych tabletkach na których jestem teraz.

--------------------------------------------------------------------------



Ja też teraz jestem na Novynette i co prawda są drogie, ale mnóstwo ludzi je zachwala i są ponoć bardzo dobre. Zresztą 30 zł na miesiąc to też nie jest olbrzymi wydatek, biorą pod uwagę korzyści

--------------------------------------------------------------------------



Ja uważam się trochę za bi. Kilka razy całowałam się z dziewczyną (było zupełnie inaczej) i kiedyś próbowałam trochę więcej...

--------------------------------------------------------------------------



Ja dzisiaj właśnie skończyłam dietę kopenhaską i 5 kg mniej w 13 dni

--------------------------------------------------------------------------



Ja gram bardzo namiętnie


I jak to jest coś więcej z dziewczyną.. Bo ja, w pewnym sensie.. chciałabym trochę

Kiedyś wytrwałam na kopenhaskiej.. 1 dzień Kompletne zero samozaparcia
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 14:01   #1116
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

jaka to jest ta dieta kopenhaska?? bo chciałam właśnie 5 kg schudnąc
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 15:04   #1117
Paajkaa
Zadomowienie
 
Avatar Paajkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ul. 665 - sąsiadka Szatana
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
może jakieś gadżety erotyczne??bardzo fajnie urozmaicają życie sexualne
Może coś polecasz, jestem zielona w tych sprawach akurat,ale zaraz popatrzę na allegro, dzięki!
__________________
Tylko mnie nazywa kochaniem.
To moje terytorium pod jego ubraniem.





Paulina jestem !

Paajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 15:07   #1118
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Paajkaa Pokaż wiadomość
Może coś polecasz, jestem zielona w tych sprawach akurat,ale zaraz popatrzę na allegro, dzięki!
np jakiś wibratorek jeśli tój facet jest otwarty na takie urozmaicenia lub masażer łechtaczki, w pierwszy dzień jak mi przyszedł pocztą to zaraz wypróbowałam i odleciałam można spróbowac z kulkami gejszy, korek analny oczywiście jeśli się lubi takie zabawy
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 15:13   #1119
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Paajkaa Pokaż wiadomość
Może coś polecasz, jestem zielona w tych sprawach akurat,ale zaraz popatrzę na allegro, dzięki!
witaj
ja mam wibratora przyjaciela
mój BS jest zachwyconymożemy się kochac we troje
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 15:15   #1120
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

albo poprostu popróbujcie różnych nowych pozycji, ja kupiłam mojemu tż taką grubą książkę z pozycjami i teraz szalejemy
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 16:54   #1121
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Eve_Dream Pokaż wiadomość
Od samego początku naszej ..realnej już znajomości, mieszkamy razem..

Z tym, to w ogóle był śmiech.. Na naszym pierwszym spotkaniu, już w pierwszej godzinie, wylądowaliśmy w łóżku (w końcu po 2 latach znajomości, można, no nie?..), a następnego dnia już u niego zamieszkałam..

Jesteśmy razem już ponad 4 lata, tzn. mieszkamy razem..
Nie, małżeństwem jeszcze nie jesteśmy, dopóki nie będziemy gotowi na dziecko, nie mamy zamiaru brac ślubu..
nieeee no, szczeka mi opadla! Ale to tylko dowodzi, jaka chemia miedzy wami byla... no i widac to jest TEN facet! a ze tyle ze soba jestescie od takiego niezwyklego poczatku... niesamowite
W tym momencie wierze, ze jednak jest milosc i namietnosc na swiecie i bajki we XXI wieku sie zdarzaja
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka

Edytowane przez meggara
Czas edycji: 2010-01-18 o 16:59
meggara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 17:14   #1122
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
I jak to jest coś więcej z dziewczyną.. Bo ja, w pewnym sensie.. chciałabym trochę

Kiedyś wytrwałam na kopenhaskiej.. 1 dzień Kompletne zero samozaparcia
Z dziewczyną jest zupełnie inaczej. Ale do tego dochodzi jeszcze zawstydzenie. Próbowałam raz, już trochę czasu temu, ale nigdy tego nie zapomnę. Chciałabym kiedyś jeszcze, ale teraz jestem w stałym związku, więc nic z tego, bo dla mnie to normalna zdrada.

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
jaka to jest ta dieta kopenhaska?? bo chciałam właśnie 5 kg schudnąc
Restrykcyjna 13-sto dniowa dieta, gdzie wykluczasz wszelkie pieczywo, makarony, ryże. Jesz gotowane mięso, jajka, mnóstwo warzyw (brokuły, sałaty), jogurty naturalne i trochę owoców. Zjadasz bardzo mało kalorii (od 300 do 700 dziennie), więc trzeba uważać. Natomiast jak wytrzymasz 13 dni (ciężko jest to znieść), to gwarantuję Ci efekty. Moja koleżanka schudła w 13 dni 9 kg.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:18   #1123
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

fajna historia z ta miloscia z internetu
ja zeby poznac swojego BSa pojechalam na grugi koniec polski spotkalismy sie na woodstocku i tak zostalismy razem
jak pojedziemy na nastepny woodstock to bedziemy siwtowac rocznice poznania sie

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

tez chcialabym zaczac taka diete ale przy tym zwariowanym krakowskim studenckim trybie zycia (nie mowie nawet o alkoholu ale o ilosci zuzywanej na codzien energii) to chyba padlabym jak mucha
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:21   #1124
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
tez chcialabym zaczac taka diete ale przy tym zwariowanym krakowskim studenckim trybie zycia (nie mowie nawet o alkoholu ale o ilosci zuzywanej na codzien energii) to chyba padlabym jak mucha
Też jestem krakowską studentką i w dodatku pracującą i jakoś dałam rade
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:24   #1125
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Z dziewczyną jest zupełnie inaczej. Ale do tego dochodzi jeszcze zawstydzenie. Próbowałam raz, już trochę czasu temu, ale nigdy tego nie zapomnę. Chciałabym kiedyś jeszcze, ale teraz jestem w stałym związku, więc nic z tego, bo dla mnie to normalna zdrada.



Restrykcyjna 13-sto dniowa dieta, gdzie wykluczasz wszelkie pieczywo, makarony, ryże. Jesz gotowane mięso, jajka, mnóstwo warzyw (brokuły, sałaty), jogurty naturalne i trochę owoców. Zjadasz bardzo mało kalorii (od 300 do 700 dziennie), więc trzeba uważać. Natomiast jak wytrzymasz 13 dni (ciężko jest to znieść), to gwarantuję Ci efekty. Moja koleżanka schudła w 13 dni 9 kg.
może się zdecyduję hehe
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:29   #1126
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
może się zdecyduję hehe
Dzień I:

Śniadanie:
kubek czarnej kawy
kostka cukru

Obiad:
2 jajka kurze na twardo, gotowany szpinak
1 pomidor
Jajka i pomidora kroimy w kostkę, szpinak (pół mrożonki) gotujemy do odparowania wody,
składniki mieszamy.

Kolacja:
duży befsztyk
sałata z oliwą i cytryną
Plaster wołowiny, ok. 20 dkg podsmażamy na oliwie, podlewjąc
wodą . Sałatę rwiemy na kawałki, skrapiamy oliwą z oliwek i cytryną.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:47   #1127
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Moja siostra kilka razy do tego podchodziła, ale była lekko nadgorliwa i do tego dorzuciła dośc intensywne ćwiczenia i od mometu jak zasłabła to odpuściła. A tej diety nie mozna tak zaczynać co chwile tylko dość długo trzeba odczekać przed następnym podejściem.
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:49   #1128
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Moja siostra kilka razy do tego podchodziła, ale była lekko nadgorliwa i do tego dorzuciła dośc intensywne ćwiczenia i od mometu jak zasłabła to odpuściła. A tej diety nie mozna tak zaczynać co chwile tylko dość długo trzeba odczekać przed następnym podejściem.
Jak przerwiesz między 1-6 dniem, to musisz się wstrzymać na pół roku, a jak 6- 13 dni, to musisz odczekać 2 lata aż możesz powtórzyć dietę.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:58   #1129
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Z dziewczyną jest zupełnie inaczej. Ale do tego dochodzi jeszcze zawstydzenie. Próbowałam raz, już trochę czasu temu, ale nigdy tego nie zapomnę. Chciałabym kiedyś jeszcze, ale teraz jestem w stałym związku, więc nic z tego, bo dla mnie to normalna zdrada.



Restrykcyjna 13-sto dniowa dieta, gdzie wykluczasz wszelkie pieczywo, makarony, ryże. Jesz gotowane mięso, jajka, mnóstwo warzyw (brokuły, sałaty), jogurty naturalne i trochę owoców. Zjadasz bardzo mało kalorii (od 300 do 700 dziennie), więc trzeba uważać. Natomiast jak wytrzymasz 13 dni (ciężko jest to znieść), to gwarantuję Ci efekty. Moja koleżanka schudła w 13 dni 9 kg.
no to moze sie skusze na ta diete po sesji
a jak sie wraca potem do normalnego jedzenia po tych 13 dniach to nie ma effektu jojo?
__________________

The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.

Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 18:13   #1130
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ravissante Pokaż wiadomość
no to moze sie skusze na ta diete po sesji
a jak sie wraca potem do normalnego jedzenia po tych 13 dniach to nie ma effektu jojo?
Ja nie rzucasz się od razu na jedzenie, to nie. Ta dieta uczy przede wszystkim REGULARNEGO jedzenia, tzn śniadanie 8-10, obiad 12-14, kolacja max do 18.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 18:18   #1131
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

o proszę to krakowianek tu trochę ja również. i tak jak Axaxax studiującą i pracującą.
A co do diet to mi bardziej przypadła do gustu South Beach. tam się zawsze czułam lekka i brzuch płaściutki. ale jakoś się posypało i ciężko było wrócić. w każdym razie polecam, albo chociaż niektóre zasady jak chcecie się zdrowo odżywiać
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 18:25   #1132
meggara
Wtajemniczenie
 
Avatar meggara
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 711
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

dobra jest metoda MŻ czyli Mniej Żreć Ograniczyć posiłki o połowę i nie jesc po 18. Efekt murowany
Tylko ze czlowiek miedzy posilkami chodzi glodny i zły przez pierwsze 3dni mialam ochote zjesc sciany. Ale silna wola, brak włażenia do kuchni i jakos ujdzie
Najgorsze chyba jest to nie jedzenie po 18stej nie lubie chodzic glodna spac... okropienstwo!
__________________
Zaprzeczam stwierdzeniom, że kot to coś pomiędzy psem a paprotką.
Psy są fajne.
Czasem potrzebne.
Ale koty to potęga.
Co Wizaż robi z Kobietami?
Odpowiedź:
Farmaceutka
meggara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 18:25   #1133
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez kakafoniaa Pokaż wiadomość
o proszę to krakowianek tu trochę ja również. i tak jak Axaxax studiującą i pracującą.
A co do diet to mi bardziej przypadła do gustu South Beach. tam się zawsze czułam lekka i brzuch płaściutki. ale jakoś się posypało i ciężko było wrócić. w każdym razie polecam, albo chociaż niektóre zasady jak chcecie się zdrowo odżywiać
na czym ta dieta polega??
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:41   #1134
kakafoniaa
Rozeznanie
 
Avatar kakafoniaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 599
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez meggara Pokaż wiadomość
dobra jest metoda MŻ czyli Mniej Żreć Ograniczyć posiłki o połowę i nie jesc po 18. Efekt murowany
Tylko ze czlowiek miedzy posilkami chodzi glodny i zły przez pierwsze 3dni mialam ochote zjesc sciany. Ale silna wola, brak włażenia do kuchni i jakos ujdzie
Najgorsze chyba jest to nie jedzenie po 18stej nie lubie chodzic glodna spac... okropienstwo!
ostatni posiłek jesz o 18 jak chodzisz spać o 21. jak chodzisz spać później to nawet należałoby zjeść późniejszą kolację bo tak jak mówisz żeby nie chodzić spać głodnym. I kolację najlepiej białkową. (tuńczyk, ser biały, kurczak gotowany, jajka...) zdąży się strawić zanim pójdzisz spać.

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
na czym ta dieta polega??
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=328714 tutaj na pierwszej stronie wyjaśnione co można a czego nie
__________________
SB (było i nie ma)
28.02'09
Dukan (jest)
7.04'10

- 13 kg
kakafoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 20:05   #1135
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

A ja tam wole jeść tak jak lubię Chociaż myślę, że odżywiam się dosyć zdrowo. Np. takich rzeczy jak hamburgery, pizza, frytki nie ruszam. No może raz na kilka miesięcy. Poza tym nauczyłam się jeść częściej, a mniej. A poza tym wszystkim to ja lubię sport, więc lubię sobie poćwiczyć jakiś aerobik, brzuszki i raz w tygdodniu basen I to wg. mnie najlepsza dieta
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 20:08   #1136
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Eve_Dream powiedz cos wiecej o tym seksie tantrycznym, bo zaczelam czytac na necie (zamiast sie uczyc na egzaminy- jestem na siebie o to potwornie zla) ale nic takiego KONKRETNEGO nie znalazlam...
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 20:21   #1137
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Witajcie

oj to niestety w kwestii Simsów 3 nie pomoge, nie znam się na tych kwestiach technicznych

a seksu tantrycznego też bym i spróbowała ale jak się za to zabrać hmmm
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 20:34   #1138
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

skoro jest Was tu tyle z Krakowa to moze polecicie mi jakiegos fryzjera, ktory uczesalby mnie tak do 50zl? biedna studentka jestem wiec mnie nie stac na nic wiecej
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:37   #1139
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Hehe tak czy siak to można powiedzieć, że trochę Ci zazdroszcze. Bo mój BS jest rzeczywiście Bogiem Seksu, ale o słabej kondycji Więc my przeważnie raz, ale baaardzo intensywnie
Mój też ale nie narzekam
Cytat:
Napisane przez Dama_pikowa Pokaż wiadomość
To ja jestem zdziwiona zupełnie, bo mi moja gin wystawiła recepty we wrześniu na 6 opakowań i nadal mi je przyjmują bez problemu
Pisałam na temat tabsów Cyprest, które są refundowane, wszystkie leki refundowane muszą być wykupione w terminie 30 dni, potem recepta traci ważność i możesz nabyć ten lek jedynie za 100% wartości bez refundacji.
Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Oooo to rzeczywiście się naraził. Też bym zła była
Ja tam nie jestem zła za takie rzeczy a nawet przeciwnie, jak BS się spije to dbam o Niego na drugi dzień, nie chcę, żeby kiedyś chował się z piciem przede mną, poza tym sama lubię wypić
Co do telefonu -> trzeba zrozumieć sytuację hehe

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Dochodzę bardzo szybko i przeżywam kilka orgazmów podczas jednego razu, czego wiele kobiec może mi pozazdrościć
Jak BS ma kondycję i jest dłużej, to też mam okazję przeżyć kilka O Dochodzę bardzo szybko, a po przerwie (niestety teraz zdarza się kilka dni przez szkołę) zajmuje mi to nawet niecałą minutę
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Eve, ja mojego też poznałam przez neta, choć chodziliśmy wtedy do jednej szkoły i go kojarzyłam
Mojego BS poznałam w sumie tez dzięki netowi a jesteśmy razem na roku
Rzecz polegała na tym, że się przypieprzył do mnie na forum kierunku i zapytałam się w PW o co chodzi (oczywiście widziałam który to i było to zamierzone ) no i tak sobie tam troszkę popisaliśmy, a jak się dowiedział kim jestem, to przeszliśmy na gg, bo mimo, że jeden rok, to rzadko się widywaliśmy na uczelni ze względu na różne grupy ćwiczeniowe (obecnie nawet na ćwiczenia razem łazimy). Po pewnym czasie zaczęliśmy po zajęciach chodzić na piwo i po półrocznej znajomości w końcu wyszło



Eve_Dream witam Fajny awatar
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:41   #1140
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Nimfomanki ;), cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Łaaał
Niczym para z "9 songs"
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Bardzo erotyczny I że tak powiem naturalny, z życia wzięty. Nie jakieś wyuzdane porno jak to zwykle bywa . Co tu dużo mówić: koncert, seks, koncert, seks i tak niemalże cały czas
Mam go chyba jeszcze na kompie. Taki średni, parka nieciekawa :P No i oprócz koncertu i seksu jeszcze lodowce

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Uff ja mam to szczęście, że dość często mam orgazm pochwowy
Ja samego pochwowego chyba nie mam bo czasem już sama nie wiem, tak jest cudownie najczęściej łączony i to kilkoma falami

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
fajna historia z ta miloscia z internetu
ja zeby poznac swojego BSa pojechalam na grugi koniec polski spotkalismy sie na woodstocku i tak zostalismy razem
jak pojedziemy na nastepny woodstock to bedziemy siwtowac rocznice poznania sie

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

tez chcialabym zaczac taka diete ale przy tym zwariowanym krakowskim studenckim trybie zycia (nie mowie nawet o alkoholu ale o ilosci zuzywanej na codzien energii) to chyba padlabym jak mucha

A na którym woodstocku?

Kraków... No trudno, mam niemiłe wspomnienia


Ach no i idę sie seksić

Edytowane przez Dama_pikowa
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:43
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.