Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 22:18   #3301
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
oba mam w Warszawie a siedzę chwilowo u siebie na Syberii, więc tylko z pamięci że bardzo porównywalne, chociaż dotykając rączką moonlight wydaje się być delikatniejszy.
W następnym tygodniu obiecuję szerszą recenzję
Dziękuję
bo próbuję sobie racjonalnie wytłumaczyć, że nie potrzebuję dome blush skoro mam moonlight
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:22   #3302
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wy to robicie w tak krótkim czasie?Mi makijaż zajmuje dobre 15-20 minut...:| a nie maluje oczu w jakieś spektakularne wzory :P
dzieci, kochana, dzieeeci
Ja nakładałam do tej pory, podkład, korektor pod oczy, podkreślenie brwi, tusz do rzęs, róż, błyszczyk na usta. Czasami cienie, ale rzadko, bo wykraczają poza mój limit czasowy

wiedzma86 - to pudrem ryżowym się pewnie zainteresuję, a minta raczej nie potrzebuję

Atria_C - o to dobrze, że jesteś, nie będzie mi tak łyso samej
A na którym wątku mogę sobie powymieniać swoje uwagi dot. pielęgnacji z BU i ZSK? Jest jakiś ogólny taki, wspólny? Nie hiperzaawansowany?

To ja pewnie będę miała do oddania te intensive. A jest jakiś wątek wymiankowy?
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:32   #3303
Atria_C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
GG do Atria_C
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

No, obydwie nie unmiemy sie malować, fajnie:P

Dzieci nie mam, studiuję, Ja się maluję w biegu, zazwyczaj wogóle się nie malowałam, to paskudne forum mnie zmusiło:p

Wstaję,myję buzię, nakładam dużo kremu Johnson, ubieram się. I maziam oko parę razy (i tak zawsze wychodzi brzydkie i bure, zauważyłam że minerały i tak mi się zbierają w załamaniu powieki), nie ma sensu więcej bo i tak wychodzi takie sobie. Plus maskara dwa maźnięcia na oko. Szybko wysypuję minerałki, z pół minutki się pomaziam pędzelkiem, na to skrobia ziemniaczana póki co i voila!

Tylko troche widać, że mam coś na buzi ( w sensie ten postarzający tynk) ale jest coraz lepiej
Atria_C jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:32   #3304
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dziękuję
bo próbuję sobie racjonalnie wytłumaczyć, że nie potrzebuję dome blush skoro mam moonlight
to niezłe tłumaczenie, zalezy jak moonlight zniesie wiele intensywnych prań (wybacz, pranie )
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:33   #3305
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny mam pytanie - czy ta promocja beauty perks dotyczy również pędzli ?? Czyli że jak zamówię co najmniej 5 pędzli to już mam 25% zniżki ?

Sama nie mogę się doczytać, gdyż mój angielski jest delikatnie mówią słabiutki... :|

A i jeszcze pytanie - kiedy nalicza się ten rabat ? Automatycznie po dodaniu tych 5 pełnowymiarowych produktów do zamówienia ??
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:47   #3306
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie - czy ta promocja beauty perks dotyczy również pędzli ?? Czyli że jak zamówię co najmniej 5 pędzli to już mam 25% zniżki ?

Sama nie mogę się doczytać, gdyż mój angielski jest delikatnie mówią słabiutki... :|

A i jeszcze pytanie - kiedy nalicza się ten rabat ? Automatycznie po dodaniu tych 5 pełnowymiarowych produktów do zamówienia ??
tak, promocja dotyczy również pędzli, rabat sam wskakuje jak w koszyku jest odpowiednia liczba pełnowymiarowych produktów
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:48   #3307
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

czy dobrze kojarzę, że Intensive Fair to najjaśniejszy korektor? dla mnie ciut zbyt żółtawy/za ciemny
kolorystycznie odpowiadał mi Pearl Beige, który teraz figuruje jako Lucent Face Powder, tylko z kolei ten był trochę zbyt błyszczący
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 22:53   #3308
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
czy dobrze kojarzę, że Intensive Fair to najjaśniejszy korektor? dla mnie ciut zbyt żółtawy/za ciemny
kolorystycznie odpowiadał mi Pearl Beige, który teraz figuruje jako Lucent Face Powder, tylko z kolei ten był trochę zbyt błyszczący
Intensive fair jest obecnie najjaśniejszym kryjącym, matowym korektorem, wpada raczej w róż niż w żółć...Może spróbuj użyć podkładu jako korektora? Formuła intensive nałożona punktowo sprawdza się świetnie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:55   #3309
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Agunia_S Pokaż wiadomość
A jest jakiś wątek wymiankowy?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305251
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 23:03   #3310
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tak, promocja dotyczy również pędzli, rabat sam wskakuje jak w koszyku jest odpowiednia liczba pełnowymiarowych produktów
dzięki wielkie!


a mam jeszcze pytanie odnośnie kolorów podkładów.
Do tej pory moim idealnym kolorem był FAIRLY LIGHT.
Ale teraz troszkę się opaliłam i potrzebuję czegoś ciemniejszego. Jaki kolor będzie w tej samej tonacji tylko ciemniejszy o ton czy dwa ?
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 00:01   #3311
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Atria_C, co do cieni to wiele Wizażanek zauważyło, że te pearl/shimmer szybciej odkładają się w załamaniu niż matowe, więc może zależy jakich używasz i oczywiście ważna jest też baza pod cienie (bazy ma kilka firm mineralnych, ale można też kupić stacjonarnie za ok. 9zł Joko z tanszych, a z drozszych np.Artdeco)
I cienie dobrze jest nakładać metodą "pac, pac, pac" jak to Cathy pisze
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 00:04   #3312
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, pomóżcie raz jeszcze w doborze podkładu idealnego Jakiś czas temu pisałam o perypetiach z doborem, w ostatnich próbach (i zupełnie wbrew moim oczekiwaniom) kategoria golden okazała się dla mnie najlepsza z dotychczas próbowanych.

Mam fawn i winged b. Fawn jest ciut za jasny, winged - zdecydowanie za ciemny i za żółty. Mieszam fawn z multitasking neutral i dodaję ciut winged --> efekt na załączonych zdjęciach (plus róż come what may). Niestety, nie jest to TO, a nie wyciągając wniosków z poprzednich chybień kolorystycznych zakupiłam oba w bigach.

Teraz zdaje mi się, że mam nieco zieleni w cerze - widać to na szyi chyba najbardziej, dlatego zastanawiam się nad oliwkami. Chciałabym coś, co będę mogła mieszać z posiadanymi goldenami. Czy olive neutral zdałby egzamin? A może celować w olive medium i mieszać z dużą ilością fawna? A może po prostu zainwestować w minta i nim dodawać zieleni?

Acha, po tym jak pomaziałam się żółtkami i zadowolona poleciałam na uczelnię, napotkana koleżanka z niepokojem i troską spojrzała na mnie, i zapytała czy dobrze się czuję - bo wyglądam jakby mi było zimno i słabo (podobna sytuacja zdarzyła mi się już po raz drugi - wcześniej po globalnym użyciu korektora multi-tasking). Może fawn jest jednak zbyt jasny? Może nie ta kategoria? Znalezienie swojego koloru to chyba Odyseja jedna wielka ..

Edytowane przez nadzi
Czas edycji: 2010-01-22 o 00:06
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 01:03   #3313
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Intensive fair jest obecnie najjaśniejszym kryjącym, matowym korektorem, wpada raczej w róż niż w żółć...Może spróbuj użyć podkładu jako korektora? Formuła intensive nałożona punktowo sprawdza się świetnie
dzięki za odpowiedź. moja cera ostatnio kapryśna się zrobiła i niektóre odcienie, wcześniej ok, wydają się na niej żółtawe... Mam obecnie Cool Fair matte, może się sprawdzi punktowo. Czasem mi się nie chce nakładać na twarz podkładu czy pudru, jak np. idę do sklepu, nakładam wtedy sam korektor no i coś mi z tym Intensive zaczęło zgrzytać.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 07:57   #3314
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dostałam w końcu moje try me free WINK WINK
boskie!!

- Butterfly Kisses- ciut podobny do Golden Medal ale bardziej żółty i drobinki są takie bardziej błyszczące
- Countryside piękny brąz, na oku jaśniejszy niż się wydaje patrząc na zdjęcie, przepiękne mieniące się drobinki (dosyć mocne)

- Movie Night - duże rozczarowanie - dla mnie wygląda jak podkład, matowy, nijaki


zamawiałam próbke różu Tea Time - pokochamy się
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 08:48   #3315
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Aaa jeszcze miałam dodać dla pociechy niektórym może, że moja paczka była na 87$ i nie było vatu

Cienie EDM na gołą powiekę są u mnie strasznie nietrwałe, po 2 godzinach już bledną.
Czy są jakieś sposoby na utrwalenie ich? (ale nie chcę chemicznych baz pod cienie, z silikonem i konserwantami... coś mi pozostaje?)
Poradźcie coś
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:00   #3316
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Atria_C Pokaż wiadomość
No, obydwie nie unmiemy sie malować, fajnie:P

Dzieci nie mam, studiuję, Ja się maluję w biegu, zazwyczaj wogóle się nie malowałam, to paskudne forum mnie zmusiło:p

Wstaję,myję buzię, nakładam dużo kremu Johnson, ubieram się. I maziam oko parę razy (i tak zawsze wychodzi brzydkie i bure, zauważyłam że minerały i tak mi się zbierają w załamaniu powieki), nie ma sensu więcej bo i tak wychodzi takie sobie. Plus maskara dwa maźnięcia na oko. Szybko wysypuję minerałki, z pół minutki się pomaziam pędzelkiem, na to skrobia ziemniaczana póki co i voila!

Tylko troche widać, że mam coś na buzi ( w sensie ten postarzający tynk) ale jest coraz lepiej
wiesz, ja też miałam ten problem z cieniami..
ale zaintersowałam się mixing medium (czy jak tam się to pisze.. )
tutaj masz do tego watek! https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306012 oczywiscie wszystko dzięki Cathy
tak ogolnie mixing jest prościutki w przygotowaniu i spokojnie na dłuugo wystarcza, a cienie są o wiele łatwiejsze w aplikowaniu - i przedewszytkim kolor jaki sie uzyskuje..
polecam

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
Dostałam w końcu moje try me free WINK WINK
boskie!!

- Butterfly Kisses- ciut podobny do Golden Medal ale bardziej żółty i drobinki są takie bardziej błyszczące
- Countryside piękny brąz, na oku jaśniejszy niż się wydaje patrząc na zdjęcie, przepiękne mieniące się drobinki (dosyć mocne)

- Movie Night - duże rozczarowanie - dla mnie wygląda jak podkład, matowy, nijaki


zamawiałam próbke różu Tea Time - pokochamy się
O!
to coś czuję, ze z tymi cieniami sie polubimy
a taki właśnie cielisty cien na powiekę jest mi potrzebny

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
dzięki wielkie!


a mam jeszcze pytanie odnośnie kolorów podkładów.
Do tej pory moim idealnym kolorem był FAIRLY LIGHT.
Ale teraz troszkę się opaliłam i potrzebuję czegoś ciemniejszego. Jaki kolor będzie w tej samej tonacji tylko ciemniejszy o ton czy dwa ?
ja raczkami i nózkami podpisuje się pod tym pytaniem!!
też mi bedzie potrzebny jakiś ciemniejszy kolorek zbliżony do tego...
wczesniej chyba fairly summer byłby dobry...? a teraz..?
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:07   #3317
kate27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do kate27
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie raz jeszcze w doborze podkładu idealnego Jakiś czas temu pisałam o perypetiach z doborem, w ostatnich próbach (i zupełnie wbrew moim oczekiwaniom) kategoria golden okazała się dla mnie najlepsza z dotychczas próbowanych.

Mam fawn i winged b. Fawn jest ciut za jasny, winged - zdecydowanie za ciemny i za żółty. Mieszam fawn z multitasking neutral i dodaję ciut winged --> efekt na załączonych zdjęciach (plus róż come what may). Niestety, nie jest to TO, a nie wyciągając wniosków z poprzednich chybień kolorystycznych zakupiłam oba w bigach.

Teraz zdaje mi się, że mam nieco zieleni w cerze - widać to na szyi chyba najbardziej, dlatego zastanawiam się nad oliwkami. Chciałabym coś, co będę mogła mieszać z posiadanymi goldenami. Czy olive neutral zdałby egzamin? A może celować w olive medium i mieszać z dużą ilością fawna? A może po prostu zainwestować w minta i nim dodawać zieleni?

Acha, po tym jak pomaziałam się żółtkami i zadowolona poleciałam na uczelnię, napotkana koleżanka z niepokojem i troską spojrzała na mnie, i zapytała czy dobrze się czuję - bo wyglądam jakby mi było zimno i słabo (podobna sytuacja zdarzyła mi się już po raz drugi - wcześniej po globalnym użyciu korektora multi-tasking). Może fawn jest jednak zbyt jasny? Może nie ta kategoria? Znalezienie swojego koloru to chyba Odyseja jedna wielka ..
A próbowałaś mieszać sam Fawn z WB? Ewentualnie zmienić proporcje i mniej dodawać multitasking neutral, a więcej WB?
Wg mnie na fotkach szyja odcina Ci sie od twarzy, tzn szyja jest bardziej ciepła, żółtawa a twarz zaróżowiona...
kate27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:37   #3318
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

nadzi, możesz wziąć do mieszania i/lub przetestowania zestaw try me free olive albo np. tweakery z egm: KLIK
nie wydaje mi się, zebyś miała za jasną twarz w stosunku do szyi i wyglądala w związku z tym na chorą, rzeczywiście to kwestia kolorystyki, twarz jest za różowa.


Kuraiko daj znać jak się sprawdzi podklad nakładany punktowo
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:40   #3319
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
dzięki wielkie!


a mam jeszcze pytanie odnośnie kolorów podkładów.
Do tej pory moim idealnym kolorem był FAIRLY LIGHT.
Ale teraz troszkę się opaliłam i potrzebuję czegoś ciemniejszego. Jaki kolor będzie w tej samej tonacji tylko ciemniejszy o ton czy dwa ?
Light Medium Beige jest o ton ciemniejszy i ma jakby nieco więcej beżowych tonów. Po opaleniu się w lecie używałam go (a wcześniej FL) i pasował.
Nie wiem jaki jest Fairly Summer i ciemniejsze z kategorii Beige. No i wszystko zależy od tego, jak bardzo jestescie opalone

A przy okazji mam takie pytanie: czy próbowal ktoś używać jako bronzera / "kontura" podkładu o parę tonow ciemniejszego od normalnie używanego? Soft Bronzer mi się kończy i nie wiem, czy nie powinnam zamiast niego wziąć właśnie czegoś takiego?

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2010-01-22 o 09:44
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 09:49   #3320
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad pędzelkiem Everyday Eye Shadow, bo przydałby mi się jakiś pędzelek do sypkich cieni czy dobrze kombinuję, że najkorzystniej cenowo wyszłoby zamówienie pędzelka łącznie z np zestawem Try Me Free (10,21 dolara). czy też są inne możliwości, kombinacje? bo o zamówieniu darmowych próbek myślałam tak czy owak, wyszłoby na to samo co odsypki z allegro, a w słoiczkach
A skad ta cena? Jesli zamowisz sam pedzelek i zestaw Try Me Free, to za zestaw zaplacisz 1 centa tylko plus koszty przesylki. Jesli nie chcesz zamawiac nic wiecej to tak ci sie oczywiscie najlepiej oplaci, chyba, ze podlaczysz sie do zamowienia zbiorowego i zamowisz pedzelek z upustem ale wtedy za zestaw musialabys zaplacic we wspolnym zamowieniu 5$ chyba, ze Organizatorka, by ci odstapila swoj.

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie raz jeszcze w doborze podkładu idealnego
Hej Rowniez wydaje mi sie (tak widac na zdjeciach na moim monitorze), ze podklad jest troche za jasny i za rozowy w stosunku do szyi i rzeczywiscie mozesz sprawiac zwlaszcza w sztucznym oswietleniu wrazenie chorej, bladej. Sprobuj mieszanek. Masz ladna cere
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:54   #3321
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Właśnie weszłam na stronę EDM i widzę, że dodali nowe kolory wiosenne Little Black Dress i Wish You Were Here. Jest też w sprzedaży Rock Anthem. Wczoraj wieczorem ich nie widziałam.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:01   #3322
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Właśnie weszłam na stronę EDM i widzę, że dodali nowe kolory wiosenne Little Black Dress i Wish You Were Here. Jest też w sprzedaży Rock Anthem. Wczoraj wieczorem ich nie widziałam.
tak, też zauważyłam takie dzikie te kolory, to chyba w ramach ożywienia wiosennego
widzę ze dwa cienie z kolekcji new wave można kupić osobno a co z french films? ja się tak napaliłam na ten cień ale przecież nie kupię kolekcji
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:16   #3323
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Poszukuję jakiejś bazy pod makijaż, która by mnie nie zapchała, przy pomocy której minerały EDM nie świeciłyby mi się po 3 godzinach na twarzy. Mam trochę przesuszoną buzię z uwagi na korzystanie z maści od dermatologa. Kremy typu Johnsosn, filtry typu Lirene mnie zapychają. Primery typu kaolin, bambus czy dryflo działają tylko chwilę.
Mogłabym poprosić o odesłanie mnie do jakiegoś wątku z bazami (może mineralnymi jakimiś?) ewentualnie o wypisanie nazw i firm - abym mogła odnaleźć je sobie w internecie i o nich poczytała?
Może macie na forum jakąś 'rewelację' której warto spróbować przy moich problemach z suchością i świeceniem?


Ogólnie buzia zaraz po nałożeniu minerałów wygląda fajnie, ale po kilku godzinach te lekkie suche miejsca zaczynają być widoczne i świecę się.

Proszę o pomoc!
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-01-22 o 10:18
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:49   #3324
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Może TU? Jeśli Cię nie zapychają silikony to Monistat jest chyba niezły
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 14:17   #3325
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość

Ogólnie buzia zaraz po nałożeniu minerałów wygląda fajnie, ale po kilku godzinach te lekkie suche miejsca zaczynają być widoczne i świecę się.

Proszę o pomoc!
A probowalas kukurydzianka/ziemniaczanka?
Ja po retinolu tak sie swiece jak mnie przesuszy normalnie lifting bez skalpela, taka napieta skora
Jesli mam mozliwosc to w ciagu dnia zmywam makijaz, nakladam znowu duzo kremu i znowu sie maluje (mineraly lagodza u mnie podraznienia, wiec wole tak niz bez makijazu), jesli nie to ratuje sie kukurydzianka
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:56   #3326
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Czy któraś z dobrych duszyczek mogłaby mi porównać Winged Butter z Buttered Tan?? Używam domieszki WB w formule o-glo (niezły kurczak) - jak ma się do niego Buttered Tan, może macie swatche??
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:16   #3327
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

[QUOTE=vril;16631041]A skad ta cena? Jesli zamowisz sam pedzelek i zestaw Try Me Free, to za zestaw zaplacisz 1 centa tylko plus koszty przesylki. Jesli nie chcesz zamawiac nic wiecej to tak ci sie oczywiscie najlepiej oplaci, chyba, ze podlaczysz sie do zamowienia zbiorowego i zamowisz pedzelek z upustem ale wtedy za zestaw musialabys zaplacic we wspolnym zamowieniu 5$ chyba, ze Organizatorka, by ci odstapila swoj.[/QUOTE]

zrobiłam znowu test - jak wrzucam do koszyka Try Me Free i np. Eye Blending Brush, to mam do zapłaty 6 dolarów i wyliczone koszty przesyłki na 4.37 = 10.37
przy wrzuceniu Try Me Free i Everyday Eye Shadow Brush - do zapłaty koszt pędzla 5 dolarów + koszty przesyłki 5.21 = 10.21. takie same koszty przesyłki są przy wrzuceniu TMF i Eye Kabuki Junior czyli 6 + 5.21 = 11.21. kupiłam już "zwykły" pędzelek, powiedzmy że interesowałby mnie jakiś za 6 dolarów, zapłaciłabym wtedy
powiedzmy, że brałabym jakiś pędzelek za 6 dolarów, to by mnie wyniosło ok. 30,10-32,5zł w tym koszt pędzla po odjęciu kosztu próbek ok. 17,5-20zł. dobrze liczę?
jeszcze myślałam o wsadzeniu do zamówienia np. balsamu do ust albo próbki Pearl Beige, a to chyba w zbiorowych aktualnie niewykonalne?

rozwielitka ----> jednak podkład nie kryje aż tak dobrze jak korektor, po niecałych 2 godzinach wypryski stały się trochę widoczne. ale może ja nie potrafię dobrze nakładać podkładu, do tego nakładam na krem nawilżający, może to ma znaczenie.

201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:26   #3328
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Hm... dla mnie najtańszym wyjściem byłoby o ile jest taka możliwość - zamówienie dla siebie try me do domu [3.53$] i w zbiorowym pedzel - 4.45$ za pędzel [ale to tylko gdy jest organizatorka z Twojego miasta... i mogłabyś osobiście odebrać...]

ale to dużo kombinowania...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 20:54   #3329
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

hihi to równie dobrze sama mogłabym zorganizować zbiorowe tylko nie chce mi się w to bawić xD (odpowiedzialność i takie tam )

(a, tylko Try Me 4 próbki to wysyłka ponad 4 dolary)

Edytowane przez 201610052004
Czas edycji: 2010-01-22 o 21:00
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 22:14   #3330
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A jeżeli chodzi o świecenie się buzi po formule intensive,to lepiej zainwestowac w puder wykańczający,primer czy formułę matte?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.