Wszystko o Avonie - cz. 9 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 15:46   #3481
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
planet SPA HIMALAJSKIE JAGODY GOJI -mam wszystkie maseczki z serii SPA oprócz markoańskiej róży i tą himalajską uwazam za najgorszą. Moim zdaniem ani nie nawilza, ani nie odzywia, ani nie wygladza. Po prostu czuje sie jakbym nalozyla na chwile galaretke, a potem ją zmyla, zero rozsnicy w wygladzie cery. Jedyny jej plus to ładny zapach. Jezeli chodzi o maseczki ze SPA to najbardziej lubię sake i ryz, na drugim miejscu jest u mnie ta z biala herbata. A powiedzcie co sadzicie o tej marokanskiej? Jest teraz w netto, moze bym sie skusia. Albo z serii naturalsów, kiwi i cośtam, tez jest w netto 05, przypadla wam do gustu?

Jeśli chodzi o ta maseczke z naturals kiwi i cos tam nie polecam! Jak dla mnie tez zadna rewelacja :/ cieżko sie ja zmywa i wogole jest beznadziejna.Z naturalsów lubiałam jedna jedyna maseczke z barzoskwinia i mleczkiem migdałowym jak sie nie myle była taka ale niestety została wycofana a z obecnych to tylko ta maseczka peel off zielona herbata i cos tam
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 15:58   #3482
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

ja mam ta kiwi i uzywam jej przed oczyszczaniem twarzy, bo dobrze zmiekcza skore
emza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:06   #3483
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
To super. Dzieki Ten koles na Slowiczej co prawda nie sprawdza daty, ale w formularzu zwrotu wpisalam date dzisiejsza, zamykajaca sie w 3 miesiacach

Maseczki Marokanska Roza nie probowalam i nie ciagnie mnie nawet do niej, bo dla mnie niezastapiona jest maseczka blotna

Koleś nie musi sprawdzać daty, to nie jego interes. Natomiast Ty dla spokoju sumienia powinnać mieć potwierdzenie oddania zwrotu kolesiowi i podpisaną datę przez niego . Ja zawsze tak robię i dlatego mam pewność,że zwrot zostanie rozliczony choćby nie wiem jak długo u nich leżał. Jeśli posyłasz pocztą liczy się data stempla pocztowego, czyli tak samo oddanie w COK-u.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:06   #3484
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
nie ma jest tylko ta ulotka dla polecajacych co ja bym mogla dostac i na jakich warunkach jesli polece nowa kk ale dla nowej kk nie ma
no właśnie słyszałam, że jest ulotka, na której podane jest co i jak dla osób wstępujących. Może tylko liderzy takie posiadają?? albo OMS??
Bo przecież logiczne, że osoba wstępująca też musi cos z tego mieć, a nie tylko osoba polecająca ją?!
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:14   #3485
dodocia
Rozeznanie
 
Avatar dodocia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 743
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
czy żel liftingujący do biustu uzywa się jak balsam, czy jak żel do mycia, czyli woda itp??
klientka mi zadała takie pytanie i az zgłupiałam
a to nie jest tak, ze ten żel ma się wchłonąć? tak jak krem? nie stosowałam, ale taką odpowiedź sugeruje mi logika

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
właśnie przeglądam polski katalog nr5 i widzę że wchodzi u Was ten błyszczyk z musem

przestrzegam przed nim!

O-CHYDZ-TWO!!!

Mam kolor Pink Fluff

idzie do zwrotu oczywiście

podobnie jak lakier super-hiper-szybkoschnący Rose Amour - kolejny badziew

mam wstawiać zdjecia tych ich "cudów" póki jeszcze je mam w szafce?
wstaw wstaw ku przestrodze
__________________
Zakochana w rodzinie
Uzależniona od Avon
Stęskniona za haftowaniem
dodocia@buziaczek.pl
dodocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:16   #3486
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
właśnie przeglądam polski katalog nr5 i widzę że wchodzi u Was ten błyszczyk z musem

przestrzegam przed nim!

O-CHYDZ-TWO!!!

Mam kolor Pink Fluff

idzie do zwrotu oczywiście

podobnie jak lakier super-hiper-szybkoschnący Rose Amour - kolejny badziew

mam wstawiać zdjecia tych ich "cudów" póki jeszcze je mam w szafce?
Jeśli możesz to wstaw- nigdy nie zaszkodzi a na pewno się przyda

Z WĄTKU ZE ZDJĘCIAMI:
Cytat:
Napisane przez meakeangel Pokaż wiadomość
tuRmaNIA czy ten cień AQUADELIC jest niebieski czy zielony? bo na tych dwóch zdjęciach różnie wygląda.a ja się już napaliłam.;p
Odpisuję tutaj, bo tam się nie pisze Nie wiem jak on wygląda w rzeczywistości, bo jak napisałam- znalazłam te zdjęcia w Internecie
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:19   #3487
hypnotized28
Raczkowanie
 
Avatar hypnotized28
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: czasem tu czasem tam
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Drogie wizażanki orientujecie się może czy Połyskujący balsam do ciała z witaminą E o zapachu kwiatowym z ostatniej strony katalogu 03/2010 ma jakieś połyskujące drobinki? Chodzi mi głównie o to czy jest on podobny do czerwonego balsamu avon care, który jeszcze niedawno był na stronach wyprzedażowych?
hypnotized28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 16:29   #3488
martynka899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Witam serdecznie. Mam pewien problem i mam nadzieję, że któraś z was będzie umiała mi pomóc. otóż ostatnio zamawiałam paczke kurierem ups i przyszła prawidłowo w piątek. nie miałam tylko w kartonie jednej rzeczy o dośc sporej wartości mimo że widniała na fakturze . zadzwoniłam i reklamacje uwzględniono. ma dojsc z kolejnym zamówieniem.a dzisiaj o dziwo zadzwonił dzownek do drzwi. był to kurier UPS i przywiózł mi paczkę której nie zamawiałam, jej zawartosc jest identyczna jak ta która przyszła w piątek i nawet bez braku. numer faktury jest identyczny kwota rowniez. mam 2 takie same paczki z takim samym numerem faktury i teraz nie wiem co zrobic czy zadzwonic do avonu i t zgłoscic czy tez nie reagowac i liczyc ze pomylili sie na moja korzysc, dodam ze w strefie konsultantki widnieje tylko ta jedna pierwsza paczka i saldo jest na kwote jednego kartonu. o drugim nie ma zadnej wzmianki. prosze o pomoc. przytrafiło się to komuś z was?? prosze szybką odpowiedź. Dziękuje i pozdrawiam
martynka899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:30   #3489
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
ja bym do konca nie ufala tym rozmiarowkom. Moja mama wziela sobie ten pierscionek i po przylozeniu pasowala 10. a jednak jest za duzy

ale co do pierscionka.. sam w sobie jest cudownie piekny
A może wiesz ile mm miała 10-tka ? Mam katalog tylko w wersji elektronicznej i przyłożenie pierścionka raczej nie wchodzi w grę a bardzo mi się podoba
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:30   #3490
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Koleś nie musi sprawdzać daty, to nie jego interes. Natomiast Ty dla spokoju sumienia powinnać mieć potwierdzenie oddania zwrotu kolesiowi i podpisaną datę przez niego . Ja zawsze tak robię i dlatego mam pewność,że zwrot zostanie rozliczony choćby nie wiem jak długo u nich leżał. Jeśli posyłasz pocztą liczy się data stempla pocztowego, czyli tak samo oddanie w COK-u.
A tresc potwierdzenia oddania zwrotu mam sobie sama zredagowac czy oni maja przygotowane jakies "kwitki" tylko powinnam o nie poprosic?
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:42   #3491
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Z WĄTKU ZE ZDJĘCIAMI:

Odpisuję tutaj, bo tam się nie pisze Nie wiem jak on wygląda w rzeczywistości, bo jak napisałam- znalazłam te zdjęcia w Internecie
W piątek będę miała te cienie to dam znac jakie kolorki
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 16:49   #3492
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
W piątek będę miała te cienie to dam znac jakie kolorki
Czy ty moze jestes z Irlandii Pln? Poszukuje kogos kto by mi opowiedzial jak wyglada praca konsultantki w UK? Czy na podobnych zasadach jak w Polsce tzn jakie opustu, czy jest minimalny prog zamowienia by nie placic za dostawe itp?
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 16:59   #3493
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Czy ty moze jestes z Irlandii Pln? Poszukuje kogos kto by mi opowiedzial jak wyglada praca konsultantki w UK? Czy na podobnych zasadach jak w Polsce tzn jakie opustu, czy jest minimalny prog zamowienia by nie placic za dostawe itp?
Nie jestem z "południowej"
Tu masz jeden upust stały 21%, natomiast katalogi są za darmo (ile potrzebujesz) i dostawa też. Chyba minimalnego progu zamówień nie ma
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:12   #3494
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
właśnie przeglądam polski katalog nr5 i widzę że wchodzi u Was ten błyszczyk z musem

przestrzegam przed nim!

O-CHYDZ-TWO!!!
popieram-suchy, okropny.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:13   #3495
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

To i tak niezle, choc w Polsce jest wiekszy opust
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:15   #3496
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez martynka899 Pokaż wiadomość
konsultantki widnieje tylko ta jedna pierwsza paczka i saldo jest na kwote jednego kartonu. o drugim nie ma zadnej wzmianki. prosze o pomoc. przytrafiło się to komuś z was?? prosze szybką odpowiedź. Dziękuje i pozdrawiam
jak nie masz za to obciążenia w strefie, to sie nie przyznaj i tyle, masz pake za free
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:18   #3497
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
To i tak niezle, choc w Polsce jest wiekszy opust
no tak ale te darmowe katalogi i dostawy tu są super np. ostatnio dostałam 50 katalogów porozdawałam i mam zamówionko duże
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:36   #3498
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
czy żel liftingujący do biustu uzywa się jak balsam, czy jak żel do mycia, czyli woda itp??
klientka mi zadała takie pytanie i az zgłupiałam
Ja mam ten żel i jestem z niego bardzo zadowolona, tylko nie można go zbyt dużo nakładać bo zrobi się taka nieestetyczna widoczna powłoka.

Przepiszę z tubki SPOSÓB UŻYCIA: Codziennie rano nakładaj na skórę biustu ruchem ku górze. Zanim się ubierzesz odczekaj 30sekund lub do czasu się wchłonięcia produktu.
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:45   #3499
kasiuniap7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez martynka899 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Mam pewien problem i mam nadzieję, że któraś z was będzie umiała mi pomóc. otóż ostatnio zamawiałam paczke kurierem ups i przyszła prawidłowo w piątek. nie miałam tylko w kartonie jednej rzeczy o dośc sporej wartości mimo że widniała na fakturze . zadzwoniłam i reklamacje uwzględniono. ma dojsc z kolejnym zamówieniem.a dzisiaj o dziwo zadzwonił dzownek do drzwi. był to kurier UPS i przywiózł mi paczkę której nie zamawiałam, jej zawartosc jest identyczna jak ta która przyszła w piątek i nawet bez braku. numer faktury jest identyczny kwota rowniez. mam 2 takie same paczki z takim samym numerem faktury i teraz nie wiem co zrobic czy zadzwonic do avonu i t zgłoscic czy tez nie reagowac i liczyc ze pomylili sie na moja korzysc, dodam ze w strefie konsultantki widnieje tylko ta jedna pierwsza paczka i saldo jest na kwote jednego kartonu. o drugim nie ma zadnej wzmianki. prosze o pomoc. przytrafiło się to komuś z was?? prosze szybką odpowiedź. Dziękuje i pozdrawiam
to Ci sie trafiło , ja nigdy tak nie miała i nie wiem napraede co bym zrobiła
kasiuniap7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 17:50   #3500
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez martynka899 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Mam pewien problem i mam nadzieję, że któraś z was będzie umiała mi pomóc. otóż ostatnio zamawiałam paczke kurierem ups i przyszła prawidłowo w piątek. nie miałam tylko w kartonie jednej rzeczy o dośc sporej wartości mimo że widniała na fakturze . zadzwoniłam i reklamacje uwzględniono. ma dojsc z kolejnym zamówieniem.a dzisiaj o dziwo zadzwonił dzownek do drzwi. był to kurier UPS i przywiózł mi paczkę której nie zamawiałam, jej zawartosc jest identyczna jak ta która przyszła w piątek i nawet bez braku. numer faktury jest identyczny kwota rowniez. mam 2 takie same paczki z takim samym numerem faktury i teraz nie wiem co zrobic czy zadzwonic do avonu i t zgłoscic czy tez nie reagowac i liczyc ze pomylili sie na moja korzysc, dodam ze w strefie konsultantki widnieje tylko ta jedna pierwsza paczka i saldo jest na kwote jednego kartonu. o drugim nie ma zadnej wzmianki. prosze o pomoc. przytrafiło się to komuś z was?? prosze szybką odpowiedź. Dziękuje i pozdrawiam
Na Twoim miejscu nie kombinowałabym i zadzwoniła do nich. Niby jest tylko jedna faktura ale ktoś się może dojrzy i będziesz musiała zapłacić z własnej kieszeni.
Lepiej nie mieć nieprzyjemności
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:51   #3501
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Czy błyszczyki Iskrzące Glazwear sa tak samo pachnące jak klasyczne Glazwear? Czy mniej mdłe?


Cytat:
Napisane przez martynka899 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Mam pewien problem i mam nadzieję, że któraś z was będzie umiała mi pomóc. otóż ostatnio zamawiałam paczke kurierem ups i przyszła prawidłowo w piątek. nie miałam tylko w kartonie jednej rzeczy o dośc sporej wartości mimo że widniała na fakturze . zadzwoniłam i reklamacje uwzględniono. ma dojsc z kolejnym zamówieniem.a dzisiaj o dziwo zadzwonił dzownek do drzwi. był to kurier UPS i przywiózł mi paczkę której nie zamawiałam, jej zawartosc jest identyczna jak ta która przyszła w piątek i nawet bez braku. numer faktury jest identyczny kwota rowniez. mam 2 takie same paczki z takim samym numerem faktury i teraz nie wiem co zrobic czy zadzwonic do avonu i t zgłoscic czy tez nie reagowac i liczyc ze pomylili sie na moja korzysc, dodam ze w strefie konsultantki widnieje tylko ta jedna pierwsza paczka i saldo jest na kwotę jednego kartonu. o drugim nie ma zadnej wzmianki. prosze o pomoc. przytrafiło się to komuś z was?? prosze szybką odpowiedź. Dziękuje i pozdrawiam
kusiłoby mnie zostawienie sobie paczki ale może by kiedys doszli że dostałas dwie
no i to trochę nieuczciwe

Czy ktos cos wie o brakach Tuszu Pełni rzęs edycja specjalna z netto?

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2010-02-02 o 18:43
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:57   #3502
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
no tak ale te darmowe katalogi i dostawy tu są super np. ostatnio dostałam 50 katalogów porozdawałam i mam zamówionko duże
Jasne O ile na podobnych zasadach dziala Avon w Anglii to chetnie skorzystam
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:59   #3503
19patka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 334
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki orientujecie się może czy Połyskujący balsam do ciała z witaminą E o zapachu kwiatowym z ostatniej strony katalogu 03/2010 ma jakieś połyskujące drobinki? Chodzi mi głównie o to czy jest on podobny do czerwonego balsamu avon care, który jeszcze niedawno był na stronach wyprzedażowych?

tak dokładnie to ten sam balsam połyskujacy co w czerwonym opakowaniu kiedys był
19patka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:07   #3504
Kicia_89
Raczkowanie
 
Avatar Kicia_89
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 89
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez martynka899 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Mam pewien problem i mam nadzieję, że któraś z was będzie umiała mi pomóc. otóż ostatnio zamawiałam paczke kurierem ups i przyszła prawidłowo w piątek. nie miałam tylko w kartonie jednej rzeczy o dośc sporej wartości mimo że widniała na fakturze . zadzwoniłam i reklamacje uwzględniono. ma dojsc z kolejnym zamówieniem.a dzisiaj o dziwo zadzwonił dzownek do drzwi. był to kurier UPS i przywiózł mi paczkę której nie zamawiałam, jej zawartosc jest identyczna jak ta która przyszła w piątek i nawet bez braku. numer faktury jest identyczny kwota rowniez. mam 2 takie same paczki z takim samym numerem faktury i teraz nie wiem co zrobic czy zadzwonic do avonu i t zgłoscic czy tez nie reagowac i liczyc ze pomylili sie na moja korzysc, dodam ze w strefie konsultantki widnieje tylko ta jedna pierwsza paczka i saldo jest na kwote jednego kartonu. o drugim nie ma zadnej wzmianki. prosze o pomoc. przytrafiło się to komuś z was?? prosze szybką odpowiedź. Dziękuje i pozdrawiam
Ja miałam kiedyś sytuację, że czekałam na paczkę, która miała przyjść dostawą kurierską - nie przyszła w dniu, w którym miała przyjść i moja OMS zadzwoniła do warszawy i mieli ją przysłać 2 dni po tym pierwszym terminie i zdjęli mi opłatę za dostawę kurierską. Jak wróciłam do domu po spotkaniu z oms dostałam paczkę jednak był w niej wylany płyn do kąpieli. 2 dni później dostałam kolejną paczkę, której się nie spodziewałam i ją otwarłam a tam było to samo zamówienie i fakturka. W strefie miałam 2 faktury, czyli 2 razy bym musiała płacić. Z moją OMS wysłałyśmy paczkę z powrotem bez płynu, tamten rozwalony mogłam zatrzymać (zostało pół butelki) i tan dobry dałam koleżance.
OMS poradziła mi, że jeśli zdarzy się sytuacja, że dostanę paczkę z avonu, której nie zamawiałam, to powinnam odmówić przyjęcia takiej paczki.

A w sumie na Twoim miejscu nie wiem co bym zrobiła. Kusiłoby mnie poczekanie, aż minie jakiś miesiąc i jeśli nikt z avonu tym by się nie zainteresował to bym sobie przywłaszczyła te rzeczy chyba ale pewnie bym zadzwoniła by to wyjaśnić. Na swój koszt bym tego nie odsyłała oczywiście, mogliby mnie cmoknąć
__________________
I'm swimming in the smoke
Of bridges I have burned
So don't apologize
I'm losing what I don't deserve
What I don't deserve
Kicia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:31   #3505
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

No i mam problem.
Nieszczęsna torebka donatella - właśnie dziś dzwoniła kobitka że uszy jej się urywaja, tyle że mineły już 3 miesiące. Myślicie że uznają taką reklamacje?
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:37   #3506
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Dziewczyny, produkty z oferty demo wliczaja sie do bazy upustu?? chodzi mi o te szminki UCR czy demo 4 z katalogu 02/2010 zel i mydlo Magical no i produkty pomocne w sprzedazy bo nie moge nigdzie tego wyczytac:/ a od tego zalezy czy przekrocze 150 zl:/ pomóżcie
__________________
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:38   #3507
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Jasne O ile na podobnych zasadach dziala Avon w Anglii to chetnie skorzystam
no nie zupełnie, ja jestem konsultanką w UK

tutaj mamy tak:

katalogi płatne
zamówienie co 3 tygodnie - jeden termin ale możesz zrobić back order z poprzedniej kampani
progi opustowe to 20% przy zamówieniu od 78 do 150 funtów i 25% powyżej 150 funtów
przy zamówieniu poniżej 78 funtów nie ma żadnej opłaty za dostawę czy spakowanie paczki, po prostu płacisz takie ceny jak są w katalogu

jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:42   #3508
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, produkty z oferty demo wliczaja sie do bazy upustu?? chodzi mi o te szminki UCR czy demo 4 z katalogu 02/2010 zel i mydlo Magical no i produkty pomocne w sprzedazy bo nie moge nigdzie tego wyczytac:/ a od tego zalezy czy przekrocze 150 zl:/ pomóżcie
Wliczają się
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:43   #3509
szancik
Raczkowanie
 
Avatar szancik
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

dzieki, a gdzie to moge wyczytac ??
__________________
szancik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:43   #3510
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez szancik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, produkty z oferty demo wliczaja sie do bazy upustu?? chodzi mi o te szminki UCR czy demo 4 z katalogu 02/2010 zel i mydlo Magical no i produkty pomocne w sprzedazy bo nie moge nigdzie tego wyczytac:/ a od tego zalezy czy przekrocze 150 zl:/ pomóżcie
Tak, wliczaja sie, ale pod warunkiem ze sa dostepne (patrz, swiatelka przy skladaniu zanmowien)
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.