¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-12-18, 16:13   #181
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 624
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

Srebrzyk,kilka kropel do wody i p³ukaæ w³osy.Myj szamponem do w³osów blond taki fioletowy z joanny tani a skuteczny niweluje ¿ó³tawy odcieñ,ale myj na zmiane z innym bo on wysusza,no i jaka¶ od¿ywka nawil¿aj±ca.Bêdzie dobrze...pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-19, 08:21   #182
ania86ka
Raczkowanie
 
Avatar ania86ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Poka¿ wiadomo¶æ
witam, mam pro¶bê - co zrobiæ z ¿ó³tymi odrostami? Mia³am baleja¿ i i fryzjera ufarbowano mi ca³o¶æ blondem - odrosty wysz³y kurczakowe Fryzjerka twierdzi, ¿e inaczej nie wyjdzie, ale kilka lat temu robi³am farb± sama w³osy z baleja¿em (bardzo jasnym), farbowa³am goldwellem i wyszlo super. A teraz - tak jak na zdjêciu. Co robiæ?
przestraszy³a¶ mnie bo w³a¶nie te¿ bym chcia³a bym zafarbowaæ swoje ciemne w³osy z du¿± przewag± blond pasemek na blond i boje siê tego odrostu. tylko moja fryzjerka powiedzia³a, ¿e muszê przyj¶æ z malutkim odrostem, bo kolor przy g³owie mo¿e byæ bardziej ¿ó³ty. i ¿e trzeba bêdzie farbowaæ w³osy co miesi±c. a TY jaki masz naturalny kolor w³osów??? te¿ ciemny? s³ysza³am jeszcze, ¿e ta ¿ó³æ z w³osów powoli schodzi, ale nie wiem jak to jest. a jest kto¶ mo¿e na tym forum, kto farbuje ciemne odrosty farb± i nie ma pomarañczowego odrostu???
ania86ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-19, 09:40   #183
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

Dziwie sie fryzjerce, na kazdych wlosach moze wyj¶æ blond, powinna¶ zareklamowaæ, bo nie obraz sie, ale wyglada to ¼le. Wiele raz mia³am podobna sytuacje po domowych eksperymentach i chodzi³am po ratunek do fryzjera - ten robi³ mi platynowe refleksy na odro¶cie i wygladalam dobrze.
P³ukanka nic nie da, jasne wlosy zrobia sie fioletowe albo niebieskie, a odrost jest tak mocno zolto - pomaranczowy ze nie z³apie go
Idz do fryzjerki, popro¶ o refleksy, bo nawet jakbys sama nalozyla np farbe 12/1 to te biale wlosy bed± fioletowe, siwe, a nie ma i tak gwarancji ze zlapie Ci odrost
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-19, 11:01   #184
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 624
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

czy je¶li na rozja¶nione pasemka na³o¿e farbe superrozja¶niaj±ca 111 z garniera to mi sie w³osy pokrusz±?czy ona tak bardzo rozja¶nia i nie mo¿na jej k³a¶æ na rozja¶nione w³osy????mam baleyage i chce na³o¿yæ na ca³o¶æ t± farbe....
HopeMAGDA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-19, 11:57   #185
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

Tez tak zrobilam, mialam fioletowe. Oczywiscie pokruszyc sie moga
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-19, 12:41   #186
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

ja ju¿ nie mam chyba si³y walczyæ z tym blondem i farbuje na ciemno- oczywiscie w ramach reklamacji u fryzjera... i bedzie to moja ostatnia wizyta u niej. W zeszlym roku mialam podobna sytuacje (u innej, malo doswiadczonej fryzjerki), ratowala odrost balejazem i wlosy mi sie cale pokruszyly, wiec nie radze..
olalicious07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-19, 16:46   #187
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 624
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

hmm...to jak± farbe na³o¿yc,¿eby mieæ ca³e w³osy blond...takie fajniutkie ja¶niutkie ju¿ nie musz± byæ popielate ale jasny blond...mam baleyage i co dalej..........?????dorad zcie mi blondyny!
HopeMAGDA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 18:06   #188
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

wow nie¼le cie ta fryzjerka za³twi³a i jak siê t³umaczy g³upio !!

natychmiast id¼ z reklamacj±, posz³a¶ po blond, ona siê zgodzi³a to mia³± zrobiæ blond a nie siê t³umaczy, ¿e to tak musi byæ - uwierz ni musi ! to fryzjerka zrobi³a b³±d i powinna to naprawiæ
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-12-20, 08:24   #189
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: ¿ó³te odrosty :(((

Nie poddawaj sie! Blond naprawde nie trudno osi±gnaæ (zalezy jeszcze jaki odcien, ale u fryzjerki z zadnym nie ma problemu)! A jak pofarbujesz na ciemny to juz do blondu nie wrocisz bo popalisz wlosy
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-08, 08:48   #190
malgosia0511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: ratunku mam zolte wlosy a chce biale

mam ten sam problem..;( wczoraj farbowala mi fryzjerka wlosy.. mialam blond pasemka i mialy ladny jasniutki odcien.bylam zadowolona. wczoraj poszlam do innej fryzjerki,aby nalozyla mi na calosc..i wyszly zolte wlosy zalamka;( jak myslicie czy moge sama nalozyc farbe jasny blond? i czy wyjdzie mi taki odcien na zoltych wlosach?prosze pomozcie!;(
malgosia0511 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-23, 22:04   #191
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 10 194
Dot.: kurczak:)

Muszê wam powiedzieæ ¿e p³ukanka nie zmieni tej ¿ó³ci, mo¿e tylko delikatnie j± przygasi ale to dopiero gdzie¶ po kilku stosowaniach i myciach g³owy codziennie (wiem po swoich do¶wiadczeniach ) Gorzej jest jak ¿ó³te wysz³y jedynie odrosty, wtedy trudniej jest u¿ywaæ tak czêsto p³ukankê bo w³osy na d³ugo¶ciach robi± siê szare wrêcz niebieskawe a odrost niestety dalej pozostaje ¿ó³ty.. :/
snowhitee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 22:26   #192
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: kurczak:)

pozostaje akcja --------> fryzjer, moze pasemka, moze po ca³o¶ci jaki¶ kolor, fryzjer napewno co¶ wymy¶li.
kedud86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-23, 22:56   #193
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 10 194
Dot.: ratunku mam zolte wlosy a chce biale

Cytat:
Napisane przez malgosia0511 Poka¿ wiadomo¶æ
mam ten sam problem..;( wczoraj farbowala mi fryzjerka wlosy.. mialam blond pasemka i mialy ladny jasniutki odcien.bylam zadowolona. wczoraj poszlam do innej fryzjerki,aby nalozyla mi na calosc..i wyszly zolte wlosy zalamka;( jak myslicie czy moge sama nalozyc farbe jasny blond? i czy wyjdzie mi taki odcien na zoltych wlosach?prosze pomozcie!;(

Fryzjerka pewnie robi³a Ci pasemka rozja¶niaczem tak? A ta druga po³o¿y³a na ca³o¶æ farbê czy te¿ rozja¶niacz? Moim zdaniem na ¿ó³tych w³oskach z³apie Ci na pewno jaki¶ popielaty odcieñ blondu. Dodatkowo mo¿esz próbowaæ tymi p³ukankami ale one cudów nie zdzia³aj±, napewno nie za pierwszym razem Powodzenia

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

snowhitee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-23, 23:07   #194
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 10 194
Dot.: kurczak:)

Cytat:
Napisane przez kedud86 Poka¿ wiadomo¶æ
pozostaje akcja --------> fryzjer, moze pasemka, moze po ca³o¶ci jaki¶ kolor, fryzjer napewno co¶ wymy¶li.

Dok³adnie masz racjê ja sama pamiêtam jak po "domowej" dekoloryzacji bieg³am w p³aczu skruszona do fryzjerki b³agaj±c o pomoc w takich ekstremalnych sytuacjach nie ma to jak profesjonalista.
snowhitee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-27, 17:34   #195
xRaissa
Raczkowanie
 
Avatar xRaissa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 296
GG do xRaissa
Dot.: ratunku mam zolte wlosy a chce biale

P³ukanki i szampony z fioletowym barwnikiem sprawi± ¿e w³osy nie bêd± ¿ó³te s± tanie i do kupienia w ka¿dej drogerii ,wskazówki jak u¿ywaæ masz na opakowaniu
xRaissa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 08:43   #196
caribean
Raczkowanie
 
Avatar caribean
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 37
GG do caribean
Exclamation ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Dziewczyny pomó¿cie! Wczoraj by³am u fryzjera, chcia³am mieæ ¶liczny jasny blond.. rozja¶ni³a mi w³osy, po czym na³o¿y³a farbê. Efekt na pocz±tku by³ ³adny, ale na nastêpny dzieñ kiedy siê obudzi³am i spojrza³am w lustro to siê za³ama³am! Mam ¿ó³te w³osy, i nie wiem co mam robiæ! Kupi³am p³ukankê Delia HF hair fashion SREBRNA. I nie wiem, czy mam jej u¿ywaæ czy i¶æ z powrotem do fryzjera i z³o¿yæ reklamacjê - da siê tak ? Nie chcia³abym ponownie p³aciæ... Dziêkujê z góry za odpowiedzi
__________________
You will never get my soul...

Edytowane przez caribean
Czas edycji: 2010-02-04 o 09:08
caribean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 09:07   #197
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Spróbuj p³ukank± mo¿e. Albo filetowymi szamponami np Joanny Ultra System. Z regu³y po rozja¶niaczu potrafi± ¿ó³te wyj¶æ. A fryzjerka mówi³a co¶ jakie mog± wyj¶æ w³osy? Bo je¶li uprzedza³a o ¿ó³tym kolorze to raczej z reklamacji nici bo Cie uprzedzi³a. Ja te¿ tak mia³am ale mi rudo zrobi³a. Fakt ¿e wcze¶niej mówi³a ze mog± wyj¶æ ¿ó³te b±d¼ rude ale nie my¶la³am ze tak rude!
Dobrze by by³o dowiedzieæ siê jakiego koloru farby u¿y³a. Ja poprosi³am jasny blond a zmiesza³a mi go z miedzianym ( st±d ta w¶ciek³a rudo¶æ). Mo¿e Tobie zamiast jasnego koloru jaki¶ z³oty po³o¿y³a a one takie ¿ó³tawe dla mnie s±.
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 09:21   #198
caribean
Raczkowanie
 
Avatar caribean
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 37
GG do caribean
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Fryzjerka nic nie mówi³a jaki kolor móg³by wyj¶æ - pyta³am tylko o rudy. Zaprzecza³a i mówi³a, ¿e wyjdzie ³adny kolorek. Zaufa³am i nie potrzebnie! S³ysza³am te¿ o tym, ¿e je¿eli bêdê kombinowaæ w³a¶nie z p³ukankami, szamponami itd to nie mog± nic wiêcej zrobiæ. Czyli jest opcja, ¿ebym posz³a tam jeszcze raz nie p³ac±c nic i pytaj±c o usuniêcie tego ¿ó³tka i na³o¿enie farby - kolejnej ?
__________________
You will never get my soul...
caribean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 09:26   #199
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Mo¿e id¼ i zapytaj jaka farbê Ci na³o¿y³a, powiedz, ¿e kolor Ci nie odpowiada i co mozna z tym zrobiæ. Tak jak dziewczyny wcze¶niej pisa³y, spróbuj fioletowy szmpon, jak siê go d³u¿ej trzyma na w³osach to eliminuje zóltawy odcieñ, tak jest w moim przypadku, ale to tez chyba zale¿y jaki masz odcieñ czy jest mocno ¿ó³ty
blondi1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 09:32   #200
caribean
Raczkowanie
 
Avatar caribean
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 37
GG do caribean
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e id¼ i zapytaj jaka farbê Ci na³o¿y³a, powiedz, ¿e kolor Ci nie odpowiada i co mozna z tym zrobiæ. Tak jak dziewczyny wcze¶niej pisa³y, spróbuj fioletowy szmpon, jak siê go d³u¿ej trzyma na w³osach to eliminuje zóltawy odcieñ, tak jest w moim przypadku, ale to tez chyba zale¿y jaki masz odcieñ czy jest mocno ¿ó³ty
Znajomi mówili mi, ¿e w s³oñcu nie s± a¿ takie bardzo ¿ó³te, ale nie wygl±daj± te¿ najlepiej. Ale to nic nie zmieni, je¿eli u¿yjê szamponu? Kiedy¶ w³a¶nie czyta³am o tym, ¿e dziewczyna wróci³a od fryzjera za³amana i próbowa³a co¶ z tym zrobiæ nak³adaj±c sklepow± farbê, po kilku dniach posz³a do tego samego salonu a one jej powiedzia³y, ¿e ju¿ nie moga tego zrobiæ bo na³o¿y³a inn± farbê. Wiêc spokojnie mogê u¿ywaæ tego i i¶æ do fryzjerki? A propo tego szamponu.. likwiduje on raz na zawsze ¿ó³ty odcieñ czy za ka¿dym razem trzeba go u¿ywaæ bo siê sp³ukuje?
__________________
You will never get my soul...
caribean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 09:43   #201
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

szampon trzeba nakladac raz na jakis czas, bo to szampon i bedzie sie splukiwal...
reklamacji mozesz probowac, ale mysle, ze skonczy sie na nalozeniu nowej farby w chlodnej tonacji...pytanie, jak bardzo zolte masz wlosy.jesli tylko to zolc i jest rownomierna, bez rudosci to szampon sie upora i znacznie ochlodzi kolor. co do plukanki to proponuje fioletowa, a nie srebrna.fiolet ladnie niweluje zolc. osobiscie polecam szmpony fioletowe, bo z plukankami i ich aplikacja jest troche zabawy. a taki szampon mozesz dluzej przetrzymac na wlosach i kontrolowac czas jego pozostania na nich,a a tym samym stopien ochlodzenia koloru.
karojen24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 09:46   #202
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Wychodz±c od fryzjera mia³a¶ ³adny kolor, a budz±c siê rano zrobi³ siê ¿ó³ty?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 09:54   #203
caribean
Raczkowanie
 
Avatar caribean
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 37
GG do caribean
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Na g³owie praktycznie mam 3 kolory - ¿ó³te, z³ote i platynowe. Na wierzchu s± kolory ¿ó³te i z³ote - w niektórych miejscach platyna...Skoro polecacie szampony to kupiê, mo¿e mi pomo¿e? Czy jednak lepiej i¶æ do fryzjera ¿eby mi trochê ochlodzi³ ten kolor? Kompletnie nie wiem co mam robiæ! Pierwszy raz mam tak± przygodê z w³osami..

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Wychodz±c od fryzjera mia³a¶ ³adny kolor, a budz±c siê rano zrobi³ siê ¿ó³ty?
Tak jako¶ wysz³o
Kiedy wysz³am od fryzjera kolor by³ do¶æ ³adny! Umy³am g³owe mentolowym szamponem [mo¿e dlatego?] obudzi³am siê rano i samo ¿ó³tko mi zosta³o na g³owie
__________________
You will never get my soul...

Edytowane przez caribean
Czas edycji: 2010-02-04 o 09:55
caribean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 09:59   #204
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 420
GG do moorph
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Idz z reklamacja, blondy maja prawo zolknac, ale nie w jeden dzien
moorph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 10:04   #205
caribean
Raczkowanie
 
Avatar caribean
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 37
GG do caribean
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Dopiero teraz zobaczy³am podnosz±c w³osy `z wierzchu` pod spodem to dopiero mam jajecznice! W³osy by³y idealnie u³o¿one kiedy stamt±d wróci³am, a przed chwil± zaczesa³am w³osy na drugi bok... Mo¿e w³±czy³y mi siê jakie¶ urojenia...
__________________
You will never get my soul...
caribean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 10:04   #206
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Mo¿e widzia³a¶ w³osy w innym ¶wietle. Blond owszem mo¿e z¿ó³kn±æ ale nie przez jedn± noc

Mo¿e ten szampon da³ taki efekt?
¯eby pozbyæ siê ¿ó³ci mo¿na stosowaæ: Regenal (Wella, szampon), p³ukanka (np. Delia lub Joanna).
Regenal nieco wysusza w³osy. Z p³ukank± te¿ trzeba ostro¿nie ¿eby nie mieæ fioletowych w³osów

Dziewczyny, jak mo¿na reklamowaæ kolor w³osów? Jako¶ nie mie¶ci mi siê to w g³owie.... Skoro klientka wysz³a z salonu i zap³aci³a... Nie by³am nigdy w takiej sytuacji... Raz tylko wyszed³ kolor, który nic a nic mi siê nie podoba³. Fryzjerka ufarbowa³a drugi raz.... zap³aci³am tyle, co za jedno farbowanie.
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 10:10   #207
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Ja u¿ywam do kazdego mycia, normalny szmapon a po¼niej nak³adam fiolotowy i trzymam go parê minut Z Joanny jest szampon i od¿ywka, u¿ywam tego i tego
blondi1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 10:11   #208
caribean
Raczkowanie
 
Avatar caribean
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 37
GG do caribean
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Bardzo mo¿liwe Jutro z samego rana pójdê jeszcze raz i zapytam co mogê z tym zrobiæ, a mam jeszcze jedno takie pytanie.. Czy gdybym znowu na³o¿y³a sklepow± farbê ¿eby sch³odziæ ten odcieñ pomog³oby ? wola³abym raz zrobiæ a porz±dnie, nie chcia³abym siê ci±gle mêczyæ z szamponami i innymi tego typu produktami

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywam do kazdego mycia, normalny szmapon a po¼niej nak³adam fiolotowy i trzymam go parê minut Z Joanny jest szampon i od¿ywka, u¿ywam tego i tego
Ok, dziêkujê S³ysza³am o tej Joannie du¿o pozytywnych zdañ, ale nie darzê sentymentu tej marce, nie mi³e wspomnienia
__________________
You will never get my soul...

Edytowane przez caribean
Czas edycji: 2010-02-04 o 10:13
caribean jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 10:17   #209
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Nie farbuj sama A ju¿ nie zimnym odcieniem.....
Chyba, ¿e chcesz mieæ piêkn± zieleñ
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-04, 10:20   #210
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: ¯ó³ty kolor w³osów po wizycie u fryzjera!

Cytat:
Napisane przez caribean Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo mo¿liwe Jutro z samego rana pójdê jeszcze raz i zapytam co mogê z tym zrobiæ, a mam jeszcze jedno takie pytanie.. Czy gdybym znowu na³o¿y³a sklepow± farbê ¿eby sch³odziæ ten odcieñ pomog³oby ? wola³abym raz zrobiæ a porz±dnie, nie chcia³abym siê ci±gle mêczyæ z szamponami i innymi tego typu produktami

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------



Ok, dziêkujê S³ysza³am o tej Joannie du¿o pozytywnych zdañ, ale nie darzê sentymentu tej marce, nie mi³e wspomnienia
To raczej nie jest najlepszy pomys³, lepiej nie farbuj! Do szamponu mo¿na siê przyzwyczaic, tym bardziej je¶li efekt jest naprawde dobry tak jak u mnie, nie wyobrazam sobie teraz nie u¿ywaæ go, chodzi³abym wtedy z zó³tymi wloskami
blondi1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-04-14 07:58:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.