Damskie perfumy jak feromony, szukam - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 16:03   #61
Vilga
Raczkowanie
 
Avatar Vilga
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
GG do Vilga
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Ten sam zapach może pachnieć skrajnie różnie nie tylko na 2 różnych osobach, ale i na tej samej kobiecie w zależności od dnia cyklu.
O tak! Na mnie np. Elle potrafi pachnieć na 5 różnych "sposobów". Przy innych perfumach też czuję różnicę, ale nie w aż tylu odmianach

Z tą oksytocyną to już lekkie przegięcie. To jest hormon. Działa na mięśniówkę gładką. Czyli np. przy porodzie (coby się macica kurczyła), przy karmieniu/dojeniu(po to się np. wykonuje masaż przedudojowy, żeby zwiększyć poziom oksytocyny we krwi)...
A więc musi być w krwiobiegu, nie słyszałam, żeby się jakoś "ulatniała" z ludziów, czy zwierząt i działała na innych przez nos... Tak mnie kiedyś uczyli, może mam nieaktualne informacje

A tak w temacie. Jak już (kiedyś) Kolega zidentyfikuje ten baśniowy zapach to mam taką cichą nadzieję, że się tą informacją podzieli na Forum.
Przyznam, że starsznie mnie ciekawi jaki zapach mógł wywołać takie intensywne odczucia

Edytowane przez Vilga
Czas edycji: 2010-02-05 o 16:05
Vilga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:09   #62
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Oksytocyna jest feromonem! W końcu przyciągnęła Prokuraturę do Samoobrony!
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:36   #63
pietrevv
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 67
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Szkoda że watek zszedł na inny tor. Bardzo szkoda. Już nie ma sensu go wskrzeszać chyba.

Nie jestem bywalcem tego forum ale nie wiem po co piszecie białą czcionką? Kto używa feromonów mnie nie obchodzi, może to być pijak spod butki. To nie świadczy o samych feromonach. Chcecie o nich pogadać, o ich skuteczności lub nie to idźcie na odpowiednie fora. Może zaspokoi to waszą ciekawość.
Nie używam żadnych zapachów z FM.
Może kobiece perfumy są inne, ja nie spotkałem by jakiś męski zmieniał zapach. Może to kwestia przyzwyczajenia do zapachu. Mi się zdarza, że gdy powieje mocno wiatr zimą to mówię sobie, hej co to za zapach, i dochodzę do tego, że to ja. Może nie czuć tak tych nut głowy od razu. Nie mam słabego nosa. Ale nie spotkałem się żeby jakiś zapach inaczej pachniał, może nieco inaczej ale nie żeby to był inny zapach. A miałem różne niszowce m.in. Creedy, Amouage, Carthusia i coś jeszcze.

Edytowane przez pietrevv
Czas edycji: 2010-02-05 o 16:37
pietrevv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:54   #64
Vilga
Raczkowanie
 
Avatar Vilga
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
GG do Vilga
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Szkoda że watek zszedł na inny tor. Bardzo szkoda. Już nie ma sensu go wskrzeszać chyba.
Chyba po prostu skończyły się typy... Kto miał jakieś propozycje to zapodał. Teraz (chyba) większość czeka na efektowną demaskację TEGO MAGICZNEGO ZAPACHU, a w międzyczasie rozwijają się tematy poboczne Co ma taką zaletę, że wątek jest ciągle na wierzchu
Vilga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 17:31   #65
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

z kolei spotykani przeze mnie często głupieli czując Aod, w którym wanilia jest bardzo mocna nawet jeden zrobił maślane oczy wąchcając z korka
Tu się zgodzę, AoD się podoba Ale tam ta wanilia jest mocno zaowalowana mrokiem.

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------



Co Ty ! klasyczne jednostki się ślinią
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 17:46   #66
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Szkoda że watek zszedł na inny tor. Bardzo szkoda. Już nie ma sensu go wskrzeszać chyba.

Nie jestem bywalcem tego forum ale nie wiem po co piszecie białą czcionką? Kto używa feromonów mnie nie obchodzi, może to być pijak spod butki. To nie świadczy o samych feromonach. Chcecie o nich pogadać, o ich skuteczności lub nie to idźcie na odpowiednie fora. Może zaspokoi to waszą ciekawość.
Nie używam żadnych zapachów z FM.
Może kobiece perfumy są inne, ja nie spotkałem by jakiś męski zmieniał zapach. Może to kwestia przyzwyczajenia do zapachu. Mi się zdarza, że gdy powieje mocno wiatr zimą to mówię sobie, hej co to za zapach, i dochodzę do tego, że to ja. Może nie czuć tak tych nut głowy od razu. Nie mam słabego nosa. Ale nie spotkałem się żeby jakiś zapach inaczej pachniał, może nieco inaczej ale nie żeby to był inny zapach. A miałem różne niszowce m.in. Creedy, Amouage, Carthusia i coś jeszcze.


no ale to nie o to chodzi ile niszowców miałeś tylko czy psikałeś sie symultanicznie z innymi osobami i porównywałeś? To ze perfumy mogą pachnieć inaczej na różnych osobach to nie jest kwestia do dyskusji-po prostu przyjmij ze tak jest-dziewczyny z tego forum spotykają sie w różnych miastach na zlotach i fakt innego pachnienia został wielokrotnie potwierdzony przez kilkunastu świadków zdarzenia.

A to ze perfumy na jednej kobiecie są bardziej zmienne niz na facecie tez możliwe-bo kobieta ma jednak większe wahania hormanów i moze stąd te zmiany.

A wątek nie zszedł na inne tory-ta dyskusja jest jak najbardziej powiązana z tematem, poza tym moze typy sie juz skończyły.

Tak myslę teraz może to były jakieś niszowe perfumy? moze jakieś zagraniczne u nas mało popularne-może mgiełki Victoria's Secret, a może jakiś YR...raczej bym obstawiała ze nie znajdziesz tego zapachu.
Na dobrą sprawę jak chcesz go znaleźć? testujesz na blotterach? na blotterze zapach tez pachnie inaczej niz na skórze, jeśli testujesz na swojej skórze to tez bez sensu-bo na damskiej i męskiej tez będzie inny efekt, juz chyba łatwiej kobiecie po testach odnaleźć damski zapach.
PO za tym w większosci przypadków-magiczność i czarodziejskośc zapachu to wynik chemii konkretnej kobiecej skóry i bedziesz tak szukał i szukał i znajdywał coś podobnego, ale z uczuciem ze to nie ta magia....a tymczasem,borem lasem to moze właśnie było to czego szukasz tylko rozpylone na papierze a nie na magicznej nosicielce
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 17:59   #67
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 631
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Szkoda że watek zszedł na inny tor. Bardzo szkoda. Już nie ma sensu go wskrzeszać chyba.

Nie jestem bywalcem tego forum ale nie wiem po co piszecie białą czcionką? Kto używa feromonów mnie nie obchodzi, może to być pijak spod butki. To nie świadczy o samych feromonach. Chcecie o nich pogadać, o ich skuteczności lub nie to idźcie na odpowiednie fora. Może zaspokoi to waszą ciekawość.
Jestem bywalczynią od 2005 i do dzisiaj nikt mnie nie przeganiał Myślę, że stosunek do feromonów - tak mój, jak i pozostałych stałych bywalców - jest mniej więcej w tym samym klimacie, jak ten do zapachów FM. Generalnie każdemu obiło się o uszy, ale nikt używać nie zamierza.

Tak z ciekawości zapytam - czym się objawiało działanie tych feromonów? Dziewczynom spadały majtki, biły się o Ciebie, rozdzierały ubrania?
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 18:26   #68
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Jestem bywalczynią od 2005 i do dzisiaj nikt mnie nie przeganiał Myślę, że stosunek do feromonów - tak mój, jak i pozostałych stałych bywalców - jest mniej więcej w tym samym klimacie, jak ten do zapachów FM. Generalnie każdemu obiło się o uszy, ale nikt używać nie zamierza.

Tak z ciekawości zapytam - czym się objawiało działanie tych feromonów? Dziewczynom spadały majtki, biły się o Ciebie, rozdzierały ubrania?
A ja bym z chęcią użyła feromonów... gdybym była ćmą
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:31   #69
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

A nie lepiej modliszką?
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:00   #70
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Vilga Pokaż wiadomość
Z tą oksytocyną to już lekkie przegięcie. To jest hormon. Działa na mięśniówkę gładką. Czyli np. przy porodzie (coby się macica kurczyła), przy karmieniu/dojeniu(po to się np. wykonuje masaż przedudojowy, żeby zwiększyć poziom oksytocyny we krwi)...
A więc musi być w krwiobiegu, nie słyszałam, żeby się jakoś "ulatniała" z ludziów, czy zwierząt i działała na innych przez nos... Tak mnie kiedyś uczyli, może mam nieaktualne informacje
a tak przy okazji, to jestem ciekawa, czy taki hormon może się wchłaniać wziewnie?
I przede wszystkim, czy możliwa jest legalna sprzedaz hormonu bez recepty?
Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Szkoda że watek zszedł na inny tor. Bardzo szkoda. Już nie ma sensu go wskrzeszać chyba.
a Insolence? Nie truskawki wprawdzie, ale blisko i ma dużą siłę pudru i rażenia
Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Chcecie o nich pogadać, o ich skuteczności lub nie to idźcie na odpowiednie fora. Może zaspokoi to waszą ciekawość.
byłam, czytałam i się szczerze uśmiałam chyba od czasu PUA nie miałam takiego ubawu
A tak przy okazji - co byś powiedział, gdyby to Ciebie kobieta uwiodła przy pomocy feromonów?
Cytat:
Napisane przez Vilga Pokaż wiadomość
Chyba po prostu skończyły się typy... Kto miał jakieś propozycje to zapodał. Teraz (chyba) większość czeka na efektowną demaskację TEGO MAGICZNEGO ZAPACHU, a w międzyczasie rozwijają się tematy poboczne Co ma taką zaletę, że wątek jest ciągle na wierzchu
i coraz więcej osób się przyłącza
Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Tu się zgodzę, AoD się podoba Ale tam ta wanilia jest mocno zaowalowana mrokiem.
a mrok to to, co tygryski lubią najbardziej
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
testujesz na blotterach? na blotterze zapach tez pachnie inaczej niz na skórze, jeśli testujesz na swojej skórze to tez bez sensu-bo na damskiej i męskiej tez będzie inny efekt, juz chyba łatwiej kobiecie po testach odnaleźć damski zapach.
PO za tym w większosci przypadków-magiczność i czarodziejskośc zapachu to wynik chemii konkretnej kobiecej skóry i bedziesz tak szukał i szukał i znajdywał coś podobnego, ale z uczuciem ze to nie ta magia....a tymczasem,borem lasem to moze właśnie było to czego szukasz tylko rozpylone na papierze a nie na magicznej nosicielce
kolejna racja
przypomniało mi się jeszcze 212 Sexy - na blotterze było sympayczne, słodko-owocowe, a na mojej skórze mdły i mydlany

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości zapytam - czym się objawiało działanie tych feromonów? Dziewczynom spadały majtki, biły się o Ciebie, rozdzierały ubrania?
a to pojechałaś
Tutaj możesz przeczytać opinie użytkowników tego cudu
http://ferum.pl/historie-feromony-w-...131216ee35e69b
Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
A ja bym z chęcią użyła feromonów... gdybym była ćmą
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
A nie lepiej modliszką?
ale nie wiem, czy u modliszek znaleziono
Za to ćmy wytwarzają takie silne feromony, ze samiec wyczuje samicę nawet z 3 km!
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-02-05 o 19:02
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:03   #71
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
A nie lepiej modliszką?
Modliszka ma tak hipnotyzujące spojrzenie, że nikt się jej nie oprze. Nie widzę potrzeby tuningowania feromonami tego nieodpartego uroku osobistego
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 19:04   #72
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ale nie wiem, czy u modliszek znaleziono
Za to ćmy wytwarzają takie silne feromony, ze samiec wyczuje samicę nawet z 3 km!
Muszą mieć, bo co by jadły...?

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Modliszka ma tak hipnotyzujące spojrzenie, że nikt się jej nie oprze. Nie widzę potrzeby tuningowania feromonami tego nieodpartego uroku osobistego
To zupełnie jak ja
Modliszka w oparach Habanity
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:13   #73
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Muszą mieć, bo co by jadły...?

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------


To zupełnie jak ja
Modliszka w oparach Habanity
No właśnie zapomniałam zaznaczyć, że ja tu naprawdę o modliszkach... a nie, że niby o sobie
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:16   #74
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
No właśnie zapomniałam zaznaczyć, że ja tu naprawdę o modliszkach... a nie, że niby o sobie
Czy te oczy mogą kłamać...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:17   #75
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

a ja się rujnuję na niszowce i kadzidła
Spoko loko, mój TŻ uważa Tumulte pH za wściekle seksowne I Black Tourmaline. I Kyoto. Także różnie bywa

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Escada Magentsim jest kiepska, i tyle.
Twoim subiektywnym zdaniem

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Być moze jak ktoś to zasugerował to był zapach który miałem okazję już wąchać, a tylko inaczej pachniał na tej dziewczynie, ale nie jestm do tej wersji przekonany. Bo zapach wcale nie rózni się tak mocno przy używaniu na skórze róznych osób
Jak nie wierzysz to możesz powąchać Angela na mnie i mojej siostrze. Dwa różne zapachy.

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Co do feromów. Nie wiem na jakich badaniach sie opierasz ale sztuczne feromony ludzkie (!) uzyskano laboratoryjnie już 20 lat temu (!) jak nie wczesniej. Pierwszym komercyjnym produktem na ich bazie był do dziś do kupienia Realm firmy Erox bodajże. Ale ich działanie... no nie było wcale (stężenie praktycznie zerowe). Obecnei produkuje się masowo sztuczne ludzkie feromony i sprzedaje. Naukowcom w laboratoriach daje się uzyskać coraz to nowsze rodzaje feromonów i substancji podobnych wydzielanych przez człowieka (np. oxytocina). Fakt są dorgie jak wysokiej półki niszowce. Fakt ich działanie nie jest do końca takie jakby się chciało i pozostawia wiele do życzenia, ale raczej nie powiedział bym, że nie działaja zupełnie. Miałęm okazję na mojej byłej dziewczynie wypróbować. Efekt, różnica była. Fakt czy przy obecnych produktach feromonowych nie lepiej sobie kupić ładny perfum z perfumerii - tutaj zdania są podzielone.
Te perfumy nie ten perfum

Podkreśliłam słowo komercyjny, zastanów się czemu...

A badania publikowane np. w Nature, Lancet, Science

Wiadomo, że pociąg do siebie czują osobniki o różnych cząsteczkach MHC, nie wiadomo jeszcze jak wyczuwają, że są różne, ale póki co nikt ludzkich feromonów nie znalazł. Świńskie, owadzie, różne, ale ludzkich nie. A firmy które sprzedają "feromony" zarabiają na tym kasę, więc napiszą dowolne cuda.

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Ja nie o feromonach chciałem tutaj pisać. Ale ja bym tak stanowczego stanowiska jakie ty zajęłaś w tym temacie bym nie zajmował, zwłaszcza gdy się nie ma doświadczenia. Nie wiem czego sie śmiać z oxytocyny, bardzo dobrze ponoć dziąła i jest związkiem "zaufania", jest wydzielany podczas stosunku.
Tylko że wydziela sie do krwi a nie do atmosfery

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Ze znaleziemiem nie powinno być problemu bo jest tylko jeden taki na tym rynku, jeśłi chodzi o Polskiego.
Już zaczęłam podejrzewać, że to Ty je mieszasz w kuchni, i później sprzedajesz, i dlatego będziesz bronił feromonów jak niepodległości

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a tak przy okazji, to jestem ciekawa, czy taki hormon może się wchłaniać wziewnie?
I przede wszystkim, czy możliwa jest legalna sprzedaz hormonu bez recepty?
Wchłonąć wziewnie się może, ma małą cząsteczkę. Ale bez recety legalnie nie można kupić, wsadzenie w kosmetyk tak aktywnej substancji, która moze wchłonąć się wziewnie na pewno nie byłoby legalne.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2010-02-05 o 19:19
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:25   #76
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

oj, dziewczyny, niegrzeczne, tak się śmiejecie z feromonów, zamiast poczytać opinie uzytkowników, jak kolega pisał...
Proponuję zacząć od moich faworytów z forum na temat feromonów:
http://ferum.pl/pierwszy-raz-z-phx-t1763.html
tekst roku "starałem sie po prostu złapać od tyłu tak jak zawsze i zaczac tanczyć" ja za takie chamstwo każę spadać, a natrętom z liścia walę
http://ferum.pl/moje-pierwsze-wrazen...npa-t1761.html
"dobrze jest uzupełnić się o brakujące elementy mojej osobowości" genialny tekst
http://ferum.pl/phx-disco-udandy-balet-t1136.html
http://ferum.pl/fero-a-laski-i-pasztetony-t1039.html

Przeczytajcie opinie, a wtedy będziecie się mogły wypowiadac na temat feromonów
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:35   #77
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość


Wiadomo, że pociąg do siebie czują osobniki o różnych cząsteczkach MHC, nie wiadomo jeszcze jak wyczuwają, że są różne, ale póki co nikt ludzkich feromonów nie znalazł. Świńskie, owadzie, różne, ale ludzkich nie. A firmy które sprzedają "feromony" zarabiają na tym kasę, więc napiszą dowolne cuda.


Tylko że wydziela sie do krwi a nie do atmosfery


Wchłonąć wziewnie się może, ma małą cząsteczkę. Ale bez recety legalnie nie można kupić, wsadzenie w kosmetyk tak aktywnej substancji, która moze wchłonąć się wziewnie na pewno nie byłoby legalne.

kurczę a już sobie robiąłm nadzieje, dziewczyny mnie tymi 3 km narobiły nadziei a tu bach nauka rozwiała wszystko w nic


teraz to ja chce znać nazwę tych perfum tej laski co na Pieteva podziałały jeszcze bardziej

bo to juz chyba ostatnia deska ratunku, jak nie urok, nie feromon to mzoe chociaz perfumy pomogą szczesciu
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:37   #78
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
oj, dziewczyny, niegrzeczne, tak się śmiejecie z feromonów, zamiast poczytać opinie uzytkowników, jak kolega pisał...
Proponuję zacząć od moich faworytów z forum na temat feromonów:
http://ferum.pl/pierwszy-raz-z-phx-t1763.html
tekst roku "starałem sie po prostu złapać od tyłu tak jak zawsze i zaczac tanczyć" ja za takie chamstwo każę spadać, a natrętom z liścia walę
http://ferum.pl/moje-pierwsze-wrazen...npa-t1761.html
"dobrze jest uzupełnić się o brakujące elementy mojej osobowości" genialny tekst
http://ferum.pl/phx-disco-udandy-balet-t1136.html
http://ferum.pl/fero-a-laski-i-pasztetony-t1039.html

Przeczytajcie opinie, a wtedy będziecie się mogły wypowiadac na temat feromonów
O k***a Oniemiałam

"Hostessa jedna przemykała obok mnie jakieś 5 razy, w odległości 30 cm co było dość śmieszne,później przeszedłem na drugi koniec sali i stałem koło Pani Agnieszki Maciąg w odległości 1 m, gdzie dawała wywiad na żywo. Reakcja Pani Agnieszki będzie moja słodką tajemnicą.."

__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2010-02-05 o 19:39
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:42   #79
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
O k***a Oniemiałam

"Hostessa jedna przemykała obok mnie jakieś 5 razy, w odległości 30 cm co było dość śmieszne,później przeszedłem na drugi koniec sali i stałem koło Pani Agnieszki Maciąg w odległości 1 m, gdzie dawała wywiad na żywo. Reakcja Pani Agnieszki będzie moja słodką tajemnicą.."

pewnei tez dała mu z liścia dlatego tajemnica aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa:haha ha:
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 19:44   #80
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

"dobrze jest uzupełnić się o brakujące elementy mojej osobowości"
genialny tekst

o jezu Maja! laże i kwicze
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:44   #81
Vilga
Raczkowanie
 
Avatar Vilga
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 164
GG do Vilga
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a tak przy okazji, to jestem ciekawa, czy taki hormon może się wchłaniać wziewnie?
I przede wszystkim, czy możliwa jest legalna sprzedaz hormonu bez recepty?
Szczerze powiedziawszy nie mam bladego pojęcia czy można podawać oksytocynę w inhalacji, czy ona się w ogóle nadaje do tego. Natomaist nawet jeśli się wchłania, to jest taki problem natury technicznej: jak policzyć ile się rzeczywiście wchłonęło a ile poszło w atmosferę?Jak jest potrzeba podania to się podaje dożylnie. A to w sytuacjach raczej okołoporodowych, a nie jakichś figo-fago, tete a tete itp.Nie słyszałam nigdy o innych sposobach. Co do Twojego drugiego pytania, to mam wątpliwości czy w ogóle można ją nabyć nie będąc lekarzem/weterynarzem.
Vilga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:45   #82
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
oj, dziewczyny, niegrzeczne, tak się śmiejecie z feromonów, zamiast poczytać opinie uzytkowników, jak kolega pisał...
Proponuję zacząć od moich faworytów z forum na temat feromonów:
http://ferum.pl/pierwszy-raz-z-phx-t1763.html
tekst roku "starałem sie po prostu złapać od tyłu tak jak zawsze i zaczac tanczyć" ja za takie chamstwo każę spadać, a natrętom z liścia walę
http://ferum.pl/moje-pierwsze-wrazen...npa-t1761.html
"dobrze jest uzupełnić się o brakujące elementy mojej osobowości" genialny tekst
http://ferum.pl/phx-disco-udandy-balet-t1136.html
http://ferum.pl/fero-a-laski-i-pasztetony-t1039.html

Przeczytajcie opinie, a wtedy będziecie się mogły wypowiadac na temat feromonów
Historia podrywacza mnie urzekła... Ale za przeproszeniem, jak wielkim kretonem trzeba być, żeby: a) zakupić feromony i zaaplikować je na "balety" b) pisać o tym na forum c) przy braku efektów sądzić, że to z winy złego dawkowania d) mieć w zanadrzu następny specyfik. I tak się w sumie zastanawiam, czy to tylko głupota, czy jakaś nie znana mi forma, która wyewoluowała z wielkiej desperacji
gidran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:46   #83
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
pewnei tez dała mu z liścia dlatego tajemnica aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa:haha ha:
To samo pomyślałam

A ten wątek? -> http://ferum.pl/bolesna-pomylka-t117...87757fdd418608

Ja mam nadzieję, że autorka nie pisała tego poważnie
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2010-02-05 o 19:47
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 19:58   #84
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
oj, dziewczyny, niegrzeczne, tak się śmiejecie z feromonów, zamiast poczytać opinie uzytkowników, jak kolega pisał...
Proponuję zacząć od moich faworytów z forum na temat feromonów:
http://ferum.pl/pierwszy-raz-z-phx-t1763.html
tekst roku "starałem sie po prostu złapać od tyłu tak jak zawsze i zaczac tanczyć" ja za takie chamstwo każę spadać, a natrętom z liścia walę
http://ferum.pl/moje-pierwsze-wrazen...npa-t1761.html
"dobrze jest uzupełnić się o brakujące elementy mojej osobowości" genialny tekst
http://ferum.pl/phx-disco-udandy-balet-t1136.html
http://ferum.pl/fero-a-laski-i-pasztetony-t1039.html

Przeczytajcie opinie, a wtedy będziecie się mogły wypowiadac na temat feromonów
Śmieszno i straszno

Ale to trochę smutne, jak bardzo musi tym biednym chłopaczkom brakować ludzkiej uwagi, że tak wielkie wrażenie robi na nich fakt, ze ktoś się przypadkiem otrze, kolezanka ze stancji poprawi kołnierzyk, albo ktoś się uśmiechnie?...

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
kurczę a już sobie robiąłm nadzieje, dziewczyny mnie tymi 3 km narobiły nadziei a tu bach nauka rozwiała wszystko w nic
Przykro mi bardzo

__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:03   #85
pietrevv
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 67
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Musze poszperać po tych zapachach. Posprawdzam te które podałyście. Też uważam, że nie znajde go.
Może to jakiś Victoria Secret, jak podpowiedziała jedna z was. Ale nie tak tandetny jak YR, napewno.

Skończcie już z tymi feromonami. Poczytajcie sobie o nich jak chcecie, sprawdziłem w wikipedi i piszą rzeczywiście, że nie znaleziono ludzkich feromonów i nie udowodniono ich istnienia, ale to są najwidoczniej bardzo bardzo stare informacje. Lub ten kto pisał, nie ma pojęcia o temacie. Bo co to jest niby: androstenone, androstenol, androsterone, teraz znają ich więcej ale często nie podaje się ich nazwy, może by konkurencja nie podchwyciła.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1...?dopt=Abstract
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1...?dopt=Abstract
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Dowody-naukowe

Pisałem już, a nie chce się powtarzać. Używałem. Działają jako tako, kwestia jest tylko tego, że dla mnie osobiście nie dość zadowalająco, są osoby którym dobrze służą, co może być argumentowane chemią ciała, sytuacją, tą drugą osobą i jej nastawieniem. Można im sporo zarzucić, ale są.
Nie rzucają się, raczej są chętniejsze do rozmów, bardziej otwarte, zainteresowane. Zapachu feromonu nie powiązują z samym jego zapachem ale z osobą. Działają na podświadomość. Dlatego jeśli jest wogóle bardziej zainteresowana np. kolegą to będzie jeszcze bardziej to potęgowało zainteresowanie kolegą niż tobą, mimo że ty się wypsikałeś feromonami. Takie moje spostrzeżenie, które gdzieś usłyszałem i się potwierdziło.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Nie rozumiem skąd w was taka zjadliwość i sączycie jad. Nie obchodzi was temat to dajcie spokój. Nie po to zakładałem ten wątek.

Pytałem o perfumy!
pietrevv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:06   #86
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Skończcie już z tymi feromonami. Poczytajcie sobie o nich jak chcecie, sprawdziłem w wikipedi i piszą rzeczywiście, że nie znaleziono ludzkich feromonów i nie udowodniono ich istnienia, ale to są najwidoczniej bardzo bardzo stare informacje. Lub ten kto pisał, nie ma pojęcia o temacie. Bo co to jest niby: androstenone, androstenol, androsterone
Na pewno związki te są feromonami dla świń, działają jak marzenie, loszki szaleją Sprawdzone, udowodnione, przebadane na wszystkie strony. A śmierdzą okrutnie możesz mi wierzyć

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Pisałem już, a nie chce się powtarzać. Używałem. Działają jako tako, kwestia jest tylko tego, że dla mnie osobiście nie dość zadowalająco, są osoby którym dobrze służą, co może być argumentowane chemią ciała, sytuacją, tą drugą osobą i jej nastawieniem. Można im sporo zarzucić, ale są.
Nie rzucają się, raczej są chętniejsze do rozmów, bardziej otwarte, zainteresowane. Zapachu feromonu nie powiązują z samym jego zapachem ale z osobą. Działają na podświadomość. Dlatego jeśli jest wogóle bardziej zainteresowana np. kolegą to będzie jeszcze bardziej to potęgowało zainteresowanie kolegą niż tobą, mimo że ty się wypsikałeś feromonami. Takie moje spostrzeżenie, które gdzieś usłyszałem i się potwierdziło.
Niesamowite, niezwykłe... Doprawdy...

Tak mi przyszlo do glowy, że zapachowy Graal to Innocent? Ma nutę leśnych owoców.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:10   #87
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Musze poszperać po tych zapachach. Posprawdzam te które podałyście. Też uważam, że nie znajde go.
Może to jakiś Victoria Secret, jak podpowiedziała jedna z was. Ale nie tak tandetny jak YR, napewno.
YR to znana i lubiana marka przez Wizażanki
nieładnie tak pozować na snoba, co tylko markowe i niszowe perfumy zna i ceni, a jego opinie dowodzą, że nie zdaje sobie sprawy z tak podstawowej sprawy jak różne moga być odcienie zapachu w zależności od skóry, na które je zaaplikowano. Więc zdziwiony, że nie padamy na kolana przed Twoją władczą mocą?

A co do feromonów, to sam umieściłeś je w tytule wątku i jeszcze pisałeś nam w kilku postach o nich. Już sam tytuł przyciąga ciekawskich i budzi kontrowersje
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-02-05 o 20:15
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:16   #88
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

A może Innocent Rock

własciwie to mozna tak zgadywać w nieskończoność

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

A może to była Nirmala
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:21   #89
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

E tam, jak nic Habanita...
Takie jest moje zdanie i całkowicie się z nim zgadzam
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 20:28   #90
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Damskie perfumy jak feromony, szukam

Cytat:
Napisane przez pietrevv Pokaż wiadomość
Musze poszperać po tych zapachach. Posprawdzam te które podałyście. Też uważam, że nie znajde go.
Może to jakiś Victoria Secret, jak podpowiedziała jedna z was. Ale nie tak tandetny jak YR, napewno.

Skończcie już z tymi feromonami. Poczytajcie sobie o nich jak chcecie, sprawdziłem w wikipedi i piszą rzeczywiście, że nie znaleziono ludzkich feromonów i nie udowodniono ich istnienia, ale to są najwidoczniej bardzo bardzo stare informacje. Lub ten kto pisał, nie ma pojęcia o temacie. Bo co to jest niby: androstenone, androstenol, androsterone, teraz znają ich więcej ale często nie podaje się ich nazwy, może by konkurencja nie podchwyciła.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1...?dopt=Abstract
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1...?dopt=Abstract
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/Dowody-naukowe

Pisałem już, a nie chce się powtarzać. Używałem. Działają jako tako, kwestia jest tylko tego, że dla mnie osobiście nie dość zadowalająco, są osoby którym dobrze służą, co może być argumentowane chemią ciała, sytuacją, tą drugą osobą i jej nastawieniem. Można im sporo zarzucić, ale są.
Nie rzucają się, raczej są chętniejsze do rozmów, bardziej otwarte, zainteresowane. Zapachu feromonu nie powiązują z samym jego zapachem ale z osobą. Działają na podświadomość. Dlatego jeśli jest wogóle bardziej zainteresowana np. kolegą to będzie jeszcze bardziej to potęgowało zainteresowanie kolegą niż tobą, mimo że ty się wypsikałeś feromonami. Takie moje spostrzeżenie, które gdzieś usłyszałem i się potwierdziło.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Nie rozumiem skąd w was taka zjadliwość i sączycie jad. Nie obchodzi was temat to dajcie spokój. Nie po to zakładałem ten wątek.

Pytałem o perfumy!

oj nie ma sie co złoscić , serio luz, laski po prostu dyskutują jak to laski lubimy dyskusje komentarze, no zrobiła się dyskusja i każdy ma coś do powiedzenia a w kwestii perfum są baaaaaardzo pomocne i chęci mają szczere, na prawdę czyste i szczere intencje.

mamy, bo ja też

a to ze feromony, o ktorych wspomniałeś to kontrowersyjny temat kwestia dyskusyjna dltego tez dyskusje normalka.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
E tam, jak nic Habanita...
Takie jest moje zdanie i całkowicie się z nim zgadzam
o boszsz ! brzmisz jakbyś uzupełniła się o brakujący element osobowości !

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-02-05 o 20:22
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.