Dot.: Powiększanie piersi cz.4 - Strona 304 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 11:12   #9091
Asia230707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez kurra Pokaż wiadomość
Ja to przez was zwiariuje , wszyscy mi mowia BIERZ WIEKSZE heheheh nie no ja chyba zostane przy 325 pierwszy wybor ok rok temu padl na jarlinskiego ale z biegiem czasu poznalam kilka dziewczyn ktore robily u niemkiewicz , mam z nimi kontakt oosbiscie wiec znam wszystkie szczegoly i przekonalam sie, na konsultacji tez bylo okej. dr jest luzny co nie kazdemu moze odpowiadac ale jak dla mnie jest okej. Na konsultacji dal mi 300 ml a potem od razu 375 do p[rzymiarki
Ja osobiscie znam dwie dziewczyny ktore byly operowane u dr.Niemkiewicza, tez chcialam u niego robic ze wzgledu na ciecie pod pacha ale uslyszalam na szczescie w pore ze pozniej piersi maja tendencje uciekac wlasnie pod pache i nawet bylam na konsultacji ale po rozmowie z nim i jego zboczonych tekstach, po tym jak poklepal mnie po tylku i jeszcze weszlam na gore,tam gdzie leza dziewczyny po zabiegu i zobaczylam te obskurne mini pokoje to sobie odpuscilam i chyba dobrze zrobilam bo obie moje znajome ktore byly tam operowane maja piersi wlasnie pod pacha, okropna autostrade miedzy nimi i jedna z nich szykuje sie na kolejny zabieg bo strasznie jej to przeszkadza co wcale mnie nie dziwi bo moje piersi zaraz po operacji byly blizej siebie niz jej po wlozeniu push-up to tylko maje skromne zdanie na temat tej kliniki, a Ty gdzie chcesz miec ciecie?
__________________
1.12.09 dr.Jarliński. Mentor 375 hp

Asia230707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:13   #9092
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez TiNi87 Pokaż wiadomość

Sory , ale mysle ze taka wypowiedz jest nie na miejscu , masz dowody na 100% zeby tak pisac?
Juz edytowalam
100%nie mam[/QUOTE]

dzieki
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2010-02-10 o 11:16
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:24   #9093
kurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Asia230707 Pokaż wiadomość
Ja osobiscie znam dwie dziewczyny ktore byly operowane u dr.Niemkiewicza, tez chcialam u niego robic ze wzgledu na ciecie pod pacha ale uslyszalam na szczescie w pore ze pozniej piersi maja tendencje uciekac wlasnie pod pache i nawet bylam na konsultacji ale po rozmowie z nim i jego zboczonych tekstach, po tym jak poklepal mnie po tylku i jeszcze weszlam na gore,tam gdzie leza dziewczyny po zabiegu i zobaczylam te obskurne mini pokoje to sobie odpuscilam i chyba dobrze zrobilam bo obie moje znajome ktore byly tam operowane maja piersi wlasnie pod pacha, okropna autostrade miedzy nimi i jedna z nich szykuje sie na kolejny zabieg bo strasznie jej to przeszkadza co wcale mnie nie dziwi bo moje piersi zaraz po operacji byly blizej siebie niz jej po wlozeniu push-up to tylko maje skromne zdanie na temat tej kliniki, a Ty gdzie chcesz miec ciecie?
ja wlasnie pod pacha, no zobaczymy jak u mnie bedzie
__________________
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz mikrodermabrazja - tym się zajmuję ZAPRASZAM )))
kurra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:26   #9094
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość


Listopadowa Ciesze sie,ze z Macerata wszystko oki
a kuzynka niech trzyma emocje w ryzach nastepnym razem bo jak nie to wizaz wpadnie


A poza tym



Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
super wiesci z samego ranagratulacje i dla Maceratki i dla Ciebie
teraz to ja juz "kociokwiku" dostane zanim dojdzie do mojej op, juz wariuje normalnie, a jeszcze 1,5 mca
Sweety

Cytat:
Napisane przez TiNi87 Pokaż wiadomość
Spotkalam na jednym forum dziewczyne ktora ma wkladki 255cc przy wyjsciowce b i zaokraglily jej sie lekko u gory i miesci sie w te same staniki co przed operacja Dziewczyna jest krotko po op i sie szykuje do nastepnej Zreszta jak wiekszosc dziewczyn Ja mam 420cc i tez juz bym sie chetnie pod noz kladla
Ale tu nie o to chodzi ,ten lekarz o ktorym piszesz jest wielbicielem malych implantow i nie zaproponuje ci wiecej ,powie ci po op ze ledwo ci upchnal te 285 podczas kiedy u innego specjalisty 420 ci gladko wejdzie Zasiegnij porady´jeszcze innego lekarza

Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
witaj

skoro przeszłaś wszystkie fora, to wiesz, że 285 to malutka wkładka
przymiarka nie jest miarodajna, bo mięsień przyciśnie żelek i na pewno cyc nie będzie tak duży jak na przymiarce

a co myślimy o takich rozmiarach? poczytaj trochę, co dziewczyny piszą, to sama się bez problemu zorientujesz

Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
tak, ta dziewczyna miała operację w grudniu, a już teraz chce zrobić kolejną. Nie po to wydaje się tyle kasy, przechodzi tyle stresu, cierpi tyle bólu, żeby potem te same staniki nosić ale co kto woli
Dokładnie tak!

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
strona internetowa służy głownie informacji - co, gdzie i jak.
nasz doktorek nie ma galerii zdjęć na stronie, bo to jest rodzaj reklamy usług, czy nawet cennika
natomiast wszelkie namiary są i nie trzeba wyszukiwać potrzebnych choćby informacji kontaktowych w dzisiejszych czasach www to chyba norma

Co, gdzie i jak można znaleźć nie tylko na stronie www

A czy witryna www jest obecnie normą? Najwidoczniej nie

Cytat:
Napisane przez kocurek3 Pokaż wiadomość
Witam! Byłam na konsultacji w klinice u doktora Sankowskiego, doktor Sankowski zaproponował mi implanty o pojemności 250ml obecnie mam 70A.Obawiam się że implanty będą za małe ale doktor uważa,iż przy mojej posturze większych mi nie poleca bo mam wąską klatkę piersiową.Dodam,że ważę 48kg wzrost
to 165cm. Mam prośbę do dziewczyn które mają podobną budowę do mojej aby opisały jaki rozmiar wybrały implantów i czy jesteście zadowolone z wyboru? Czy widoczne są blizny i jak długo się goiły? czy implanty są wyczuwalne? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz z góry
dziękuję!
Lepiej się dobrze zastanów nad rozmiarem implantów i nad wyborem lekarza (historia MyaDivy lekturą obowiązkową!)

Moje wymiary:
wzrost 164cm
waga 45,5 kg
pod biustem 68cm
wyjściówka A
pas 62cm
biodra 84cm
I mam implanty anatomiczne 430cc (podmięśniowo) - teraz w biuście mam 89cm
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:27   #9095
kurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Asia230707 Pokaż wiadomość
Ja osobiscie znam dwie dziewczyny ktore byly operowane u dr.Niemkiewicza, tez chcialam u niego robic ze wzgledu na ciecie pod pacha ale uslyszalam na szczescie w pore ze pozniej piersi maja tendencje uciekac wlasnie pod pache i nawet bylam na konsultacji ale po rozmowie z nim i jego zboczonych tekstach, po tym jak poklepal mnie po tylku i jeszcze weszlam na gore,tam gdzie leza dziewczyny po zabiegu i zobaczylam te obskurne mini pokoje to sobie odpuscilam i chyba dobrze zrobilam bo obie moje znajome ktore byly tam operowane maja piersi wlasnie pod pacha, okropna autostrade miedzy nimi i jedna z nich szykuje sie na kolejny zabieg bo strasznie jej to przeszkadza co wcale mnie nie dziwi bo moje piersi zaraz po operacji byly blizej siebie niz jej po wlozeniu push-up to tylko maje skromne zdanie na temat tej kliniki, a Ty gdzie chcesz miec ciecie?
Te dziewczyny sa 2 i 4 lata po operacji i na razie nic im nie uciekło, może to też u każdego inaczej. nie chcę miessiac przed kombinowac ze zmianami .
__________________
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz mikrodermabrazja - tym się zajmuję ZAPRASZAM )))
kurra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:30   #9096
Asia230707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez olgawro Pokaż wiadomość
sprawdzilam na stronie i maja dosyc male rozmiary, tylko do miski D 32-38.
mam nadzieje, ze sie zmieszcze w ktoras z tych misek
hmm... jak maja tylko do rozmiaru D to mozesz miec problem bo ja mam D i ta cienka gabeczka w srodku tylko w polowie zakrywa moje sutki jak kupowalam to nie bylo wiekszych ale myslalam ze moze w tym sklepie juz sprzedane a gdzie indziej mozna dostac... mi sie nie chcialo chodzic, chcialam miec na juz i kupilam troszke za maly ale mi to nie przeszkadza tak mi spodobal ze musialam go miec
__________________
1.12.09 dr.Jarliński. Mentor 375 hp

Asia230707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:30   #9097
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Asia230707 Pokaż wiadomość
Ja osobiscie znam dwie dziewczyny ktore byly operowane u dr.Niemkiewicza, tez chcialam u niego robic ze wzgledu na ciecie pod pacha ale uslyszalam na szczescie w pore ze pozniej piersi maja tendencje uciekac wlasnie pod pache i nawet bylam na konsultacji ale po rozmowie z nim i jego zboczonych tekstach, po tym jak poklepal mnie po tylku i jeszcze weszlam na gore,tam gdzie leza dziewczyny po zabiegu i zobaczylam te obskurne mini pokoje to sobie odpuscilam i chyba dobrze zrobilam bo obie moje znajome ktore byly tam operowane maja piersi wlasnie pod pacha, okropna autostrade miedzy nimi i jedna z nich szykuje sie na kolejny zabieg bo strasznie jej to przeszkadza co wcale mnie nie dziwi bo moje piersi zaraz po operacji byly blizej siebie niz jej po wlozeniu push-up to tylko maje skromne zdanie na temat tej kliniki, a Ty gdzie chcesz miec ciecie?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 11:30   #9098
kurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość


A poza tym





Sweety







Dokładnie tak!



Co, gdzie i jak można znaleźć nie tylko na stronie www

A czy witryna www jest obecnie normą? Najwidoczniej nie



Lepiej się dobrze zastanów nad rozmiarem implantów i nad wyborem lekarza (historia MyaDivy lekturą obowiązkową!)

Moje wymiary:
wzrost 164cm
waga 45,5 kg
pod biustem 68cm
wyjściówka A
pas 62cm
biodra 84cm
I mam implanty anatomiczne 430cc (podmięśniowo) - teraz w biuście mam 89cm
nie wiedzialam ze anatomiczne tez robi sie podmiesniowo . Kiedys zastanawiałam sie nad anatomicznymi. Możesz linka posłać ze swoim zdjeciem ?
__________________
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz mikrodermabrazja - tym się zajmuję ZAPRASZAM )))
kurra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:31   #9099
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez kurra Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze anatomiczne tez robi sie podmiesniowo . Kiedys zastanawiałam sie nad anatomicznymi. Możesz linka posłać ze swoim zdjeciem ?
Oczywiście, że można

Moje fotki znajdziesz w poprzednich częściach wątku
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:32   #9100
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
kurra przed zabiegiem jest ok. po zabiegu nie warto z wagi spadac .
chyba bardziej tu chodzi o to, że podczas odchudzania czasami wypłukujemy czy nie dostarczamy sobie jakichś tam ważnych składników, no i przed op lepiej organizmu nie męczyć nieźle się wymęczy w trakcie rekonwalescencji
ale to tylko moje osobiste gdybanie hihi


Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Co, gdzie i jak można znaleźć nie tylko na stronie www

A czy witryna www jest obecnie normą? Najwidoczniej nie
ale jest najprostszą drogą do informacji
pisząc że dr nie ma strony bo nie potrzebuje reklamy trochę deprecjonujesz tych, którzy ją mają, a wielu ma niekoniecznie aby się reklamować jednak
nie uogólniajmy
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:35   #9101
kurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
kurra przed zabiegiem jest ok. po zabiegu nie warto z wagi spadac .
Właśnie o to mi chodziło zeby nie osłabić organizmu pozbawić go ważnych składników bo potem mogą badania wyjsc kiepsko
__________________
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz mikrodermabrazja - tym się zajmuję ZAPRASZAM )))
kurra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 11:35   #9102
Asia230707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez kurra Pokaż wiadomość
Te dziewczyny sa 2 i 4 lata po operacji i na razie nic im nie uciekło, może to też u każdego inaczej. nie chcę miessiac przed kombinowac ze zmianami .
na pewno u kazdego jest inaczej i nie pisze Ci po to zebys wprowadzala jakies zmiany, tylko jakie ja mam doswiadczenie odnosnie tego lekarza
__________________
1.12.09 dr.Jarliński. Mentor 375 hp

Asia230707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:37   #9103
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

[QUOTE=Samiii;17091627]chyba bardziej tu chodzi o to, że podczas odchudzania czasami wypłukujemy czy nie dostarczamy sobie jakichś tam ważnych składników, no i przed op lepiej organizmu nie męczyć nieźle się wymęczy w trakcie rekonwalescencji
ale to tylko moje osobiste gdybanie hihi


Oczywiscie masz racje ale czytalam , ze jesli juz ktos chce schudnac to robi sie to przed op.
oczywiscie podobie jak ze wszystkim nie mozna i z dieta przesadzic bo odbije sie to na wynikach, ale znaczna utrata wagi po op. moze negatywnie sie na zelkach odbic .
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2010-02-10 o 11:40
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:39   #9104
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość

ale jest najprostszą drogą do informacji
pisząc że dr nie ma strony bo nie potrzebuje reklamy trochę deprecjonujesz tych, którzy ją mają, a wielu ma niekoniecznie aby się reklamować jednak
nie uogólniajmy
Nie miałam takiego zamiaru, napisałam jedynie jak to (reklama) wygląda w przypadku dr Skwiercz
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:41   #9105
Asia230707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
no rozmowa z nim to same podteksty... wszystko aby nawiazac do seksu... dobrze ze moj facet siedzial w poczekalni bo gdyby byl ze mna i to slyszal i widzial jak klepnal mnie w tylek to moglaby mu psychika nie wytrzymac i nie chce myslec co by sie tam dzialo
__________________
1.12.09 dr.Jarliński. Mentor 375 hp

Asia230707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:45   #9106
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
ale jest najprostszą drogą do informacji
pisząc że dr nie ma strony bo nie potrzebuje reklamy trochę deprecjonujesz tych, którzy ją mają, a wielu ma niekoniecznie aby się reklamować jednak
nie uogólniajmy
Ja mysle , ze strana internetowa jest wlasnie po to zeby sie zareklamowac .
Robi sie strony po to zeby zareklamowac dana usluge przynajmniej tak jest w przypadku klinik
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2010-02-10 o 11:47
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:46   #9107
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość

Mimi, to zwolnienie to chyba było żeby nie zarażać, ale nie pamiętam.. w każdym razie nikt się nie zaraził z nas główka do góry, moze to tylko uczulenie (nie używałaś czasem ostatnio płynu do kąpieli Ziai..? mnie po nim tak swędziały nogi i ręce, że masakra
odstaw wszelkie mazidła i obserwuj, moze zniknie
Nic nowego nie używam,ogólnie jak siedze w domku to daje odpocząć wszystkiemu od mazideł,makijazu itd.
Ale to juz na bank coś złapałam od córy bo wczoraj na wsz.wypadek zakupilam pudroderm a dziś juz caaaalusieńka jestem pieknie obsypana-jutro do lekarza,bo przez net zgłupiałam jedni piszą tak jak Misia ze tylko półpasiec,inni ze jednak mozna ospą sie zarazic po raz drugi a nawet trzeci!!!
Moja pieciolatka dziś ładnie pomaziała w ramach pokuty mamie plecki,teraz mam z tyłu piekny bodyart:kropeczki,balonik i,serduszka,napis "mama" i cos tam jeszcze

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
To ja przegapiłam Już po dwuch tygodniach było dużo lepiej Widziałaś moje foteczki te po 3 tygodniach, tam już była ogromna różnica? Od początku stycznia pierś jest układana w odpowiednim staniczku-brodawki są juz równo, poierś już prawie naszłaStary rozcziągnięty fałd jest jeszcze widoczny na odcinku może 6-7cm., i właściwie to moja jedyna bolączka. Ale i tak nie liczyłam, że w takim tempie zacznie wszystko wracać do normy.
Oj kochana nie wiesz jak sie ciesze,naprawde jakis specialny ten stanik masz?i co mówiła dr.?ze wsio wróci do normy w 100% po pewnym czasie,czy coś jednak moze zostać?Dawaj te foty ,chetnie zobacze moje faworytki
A ja właśnie wczoraj jak sie pochyliłam mocniej do przodu to widze pofałdowanie od spodu,fakt ze miałam tam właściwie samą skórke i dr.uprzedzał ze coś takiego moze byc ale sie zastanawiam czy coś z tym mozna zrobic jednak,ktoś tu pisał ze miał nieduze marszczenie ale potem zanikło jak cyc sie ułóżył,Listopadowa chyba??Jak stoje prosto to jest ok.

Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
już niedługo
Najbardziej obawiam się o małoletnią. Wiem, że dziewczyny z młodszymi dziećmi dawały sobie radę, ale moje dziecię to małe tornado (nie przesadzam ). Przytula tak, że wytrzeszczu oczu można dostać taaaaak mooooocno kocha i w ogóle wszędzie jej pełno. Z TŻ śmiejemy się, że ona jak te króliczki z reklamy baterii w tv Jest nieuważna, często mnie trąca, przytula, wspina gdzieś, itp.
Trelek znam to z autopsji,ja sie nie uchronilam i kilka razy dostałam w cyca i zawsze w prawy ,moze dlatego teraz miesien ten bardziej trzyma,bo sie boi

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Misia nie marudzimy pijemy to dla dobra nowych zelek ale ja sie na tym forum rozpilam

Misiu zycze pustej drogi do stolicy
To za Maceratke
Pysiu ale z tą drogą to chyba w cuda nie wierzysz
ale jesli faktycznie istnieje i takową znasz Misiu,to tez ci zycze by była pusta

A tak na koniec to dzień doberek wszystkim
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:49   #9108
kurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Asia230707 Pokaż wiadomość
no rozmowa z nim to same podteksty... wszystko aby nawiazac do seksu... dobrze ze moj facet siedzial w poczekalni bo gdyby byl ze mna i to slyszal i widzial jak klepnal mnie w tylek to moglaby mu psychika nie wytrzymac i nie chce myslec co by sie tam dzialo

Nie no z tym klapsem to przecholował
__________________
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz mikrodermabrazja - tym się zajmuję ZAPRASZAM )))
kurra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:49   #9109
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Ja mysle , ze strana internetowa jest wlasnie po to zeby sie zareklamowac .
Robi sie strony po to zeby zareklamowac dana usluge przynajmniej tak jest w przypadku klinik
nie będę przecież się z Wami spierać

może kliniki się reklamują, ale jak szukałam namiaru na Bromę to pierwsze co to wklepałam w google nazwisko - dziś www to jak wizytówka w takich przypadkach (nie chodzi mi o to, co zaraz napiszecie, że najlepszą wizytówką są zadowoleni pacjenci, tylko o sam pierwszy etap w szukaniu lekarza)

Edytowane przez Samiii
Czas edycji: 2010-02-10 o 12:00
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 11:53   #9110
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

mimi - wiem , ze do Wawy zawsze sa korki ( zawsze musimy sie przez nie przebijac bo rodzinka pod Wawa mieszka), ale moze Misia bedzie miala szczescie
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:54   #9111
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

ferie są, znacznie lepiej się jedzie do stolicy niż normalnie
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:54   #9112
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez mimi44 Pokaż wiadomość
A ja właśnie wczoraj jak sie pochyliłam mocniej do przodu to widze pofałdowanie od spodu,fakt ze miałam tam właściwie samą skórke i dr.uprzedzał ze coś takiego moze byc ale sie zastanawiam czy coś z tym mozna zrobic jednak,ktoś tu pisał ze miał nieduze marszczenie ale potem zanikło jak cyc sie ułóżył,Listopadowa chyba??Jak stoje prosto to jest ok.
Cześć Mimi
Dobrze zapamiętałaś - u mnie nadal się w tym jednym miejscu marszczy - jak się pochylę. Jest to lekko widoczne, więc mi nie przeszkadza - choć oczywiście wolałabym, aby tego nie było

Zobaczymy czy całkowicie zaniknie za kilka m-cy. Ale nawet jeśli nie, to nie będzie tragedii
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:54   #9113
polili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 276
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Listopadow,ogladalam twoje cycuchy,napisz mi prosze czy sutki ci sie zrownaly?Pewnie widzialas moje fotki i nastepne pytanie nie wydaje Ci sie ze tym moim cycucha tak jakby brakowalo wypuklosci od gory i sie w kszataltem przypominaja piramide
__________________
3.02.2010 Dr.Andrzej Krajewski.Gyrfice 300cc HP Mentor okragle
polili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:57   #9114
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
nie będę przecież się z Wami spierać

może kliniki się reklamują, ale jak szukałam namiaru na Bromę to pierwsze co to wklepałam w google nazwisko - dziś www to jak wizytówka w takich przypadkach (nie chodzi mi o to, co zaraz napiszecie, że najlepszą wizytówką są zadowoleni pacjenci, tylko o sam pierwszy etap w szukaniu lekarza)

Ja mysle , ze strona internetowa to i reklama i wizytowka , ja tez wpisalam w google swojego doktorka i stronka sie wyswietlila
Tak czy inaczej mysle , ze strona internetowa rozumiana jako reklama , wizytowka cz zrodlo wiedzy bardzo sie przydaje
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 11:57   #9115
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Samiii Pokaż wiadomość
nie będę przecież się z Wami spierać

może kliniki się reklamują, ale jak szukałam namiaru na Bromę to pierwsze co to wklepałam w google nazwisko - dziś www to jak wizytówka w takich przypadkach (nie chodzi mi o to, co zaraz napiszecie, że najlepszą wizytówką są zadowoleni pacjenci, tylko o sam pierwszy etap w szukaniu lekarza)
Wizytówką - owszem. Sama lubię, gdyż jakiś szukany przeze mnie obiekt ma stronę www
Ale najlepszą reklamą w kontekście jakości usług to moim zdaniem są właśnie zadowoleni pacjenci
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:03   #9116
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez sylwiabmw Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie koleżankiz forum
Przeszłam już przez wszystkie Fora o "cyckach" i już naprawde dużo wiem , ale nie wystarczająco ...
Otusz mam wyjściowe 70B przy wzroście 165 i wadze 50kg, są małe.
Byłam wczoraj na konsultacji u dr.Kasprzyka, początkowo wydał mi sie oschły, potem jednak się rozkręciłi był bardzo sympatyczny
Polecił mi okragłe implanty pod miesień(podobno mam ładne piersi i na dzien dzobry odradzał mi operacje
Zasugerował ze najlepiej nadają się do mnie po 240g na każdą...Podobno będzie D?
Czy to duż o czy mało? Jak przymierzyłam stanik z takimi implantami i ubrałam ten podkoszulek, to zwariowałam ze szczęscia, jednak poprosiłam o większe do przymiarki i ... wzięłam 285g na każdą...Mam jeszcze czas na decyzję, bo zabieg mam 1.Marca o 8.45 Więc piorunem u mnie wszystko poszło .Co myslicie o takich rozmiarach????
mam bardzo podobne wymiary i bede miala 325 okragle

Cytat:
Napisane przez TiNi87 Pokaż wiadomość
2sweet ja tez baranek ktorego masz urodziny??
ale super!! to bedziemy swietowac
8 kwietnia a Ty?

Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
Nie, coś pokręciłam i wydawało mi się że pisałaś kiedyś o anatomach
To prawda, że z małej wyjściówki duże nie wyjdą... mnie tylko martwi to czy jak wezmę duże żelki to czy po ewentualnej ciąży nie opadną za mocno bo wolałabym tylko większym implantem wypełnić i uniknąć podwieszania. Tak jak 2sweet m.in pisała. Najchętniej brałabym właśnie 420, baaaardzo chciałabym duże, ale trochę boję się sobie kuku na przyszłość zrobić. I dlatego jeszcze z dr ustaliliśmy że ostatecznie rozmiar wybierzemy jutro przed operacją 360 lub 390
ale to wszystko skomplikowane
TŻ twierdzi że i tak za jakiś czas (za kilka lat) będę robiła drugą operację, bo jeśli nie ciąża cycuchy zmieni to i tak pewnie większe będę chciała
no wlasnie... tak jak wyzej napisalam poniewaz czeka nas cala przyszlosc poloznicza (tzn mnie napewno bo nie mam jeszcze dzieci) pani dr rowniez jako ginekolog-poloznik powiedziala ze bezpieczniej wsadzic ciut mniej bo nie wiem co sie stanie po ciazy z moim biustem, byc moze mi zostanie troche wiekszy, a moze zupelnie sie skurczy... wiec zeby nie zalowac, za mocno nie rozciagnac skory, nie miec rozstepow itd wybralysmy wlasnie 325ml
i postanowilam zuafac pani dr, ona wie co robi i napewno mnie nie skrzywdzi

Cytat:
Napisane przez kocurek3 Pokaż wiadomość
Witam! Byłam na konsultacji w klinice u doktora Sankowskiego, doktor Sankowski zaproponował mi implanty o pojemności 250ml obecnie mam 70A.Obawiam się że implanty będą za małe ale doktor uważa,iż przy mojej posturze większych mi nie poleca bo mam wąską klatkę piersiową.Dodam,że ważę 48kg wzrost
to 165cm. Mam prośbę do dziewczyn które mają podobną budowę do mojej aby opisały jaki rozmiar wybrały implantów i czy jesteście zadowolone z wyboru? Czy widoczne są blizny i jak długo się goiły? czy implanty są wyczuwalne? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz z góry
dziękuję!
run forrest RUN AWAY!!!!

Cytat:
Napisane przez kurra Pokaż wiadomość
Te dziewczyny sa 2 i 4 lata po operacji i na razie nic im nie uciekło, może to też u każdego inaczej. nie chcę miessiac przed kombinowac ze zmianami .
a ja bym komibinowala i 2 dni przed op gdybym miala najmniejsze obawy czy watpliwosci... lepsze to niz potem gorzko zalowac, placisz=wymagasz i efektem masz byc Ty zadowolona a nie doktor..

ps. dziekuje za prosbe o zaprzyjaznienie i mam nadzieje ze mi wybaczysz ale narazie jej nie przyjme, poniwaz nie znam Ciebie ani troszke i mam nadzieje ze to sie szybko zmieni
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:07   #9117
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez polili Pokaż wiadomość
Listopadow,ogladalam twoje cycuchy,napisz mi prosze czy sutki ci sie zrownaly?Pewnie widzialas moje fotki i nastepne pytanie nie wydaje Ci sie ze tym moim cycucha tak jakby brakowalo wypuklosci od gory i sie w kszataltem przypominaja piramide
Polili - twoje piersi są jeszcze świeżynki i naprawdę potrzebują trochę czasu, aby się wyrównać. Uważam, że się ładnie ułożą i będziesz zadowolona. Na razie faktycznie jedna jest bardziej wypukła u góry, brodawki nie są na równych poziomach itp. - ale widziałaś moje fotki sprzed paru miesięcy - u mnie też tak było i zobacz, jak ładnie się wyrównało. One naprawdę potrzebują czasu, mięśnie muszą się rozluźnić, implanty ułożyć - a procesy te raczej rzadko zachodzą jednocześnie. Przeważnie jest tak, że jedna pierś goni drugą . Musisz uzbroić się zatem w cierpliwość

A co do mnie:
Brodawki mam ciut, ciut (do 0,5 cm) na różnych poziomach (więc tego praktycznie nie widać), ale miałam delikatną asymetrię przed op.

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2010-02-10 o 12:09
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:09   #9118
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez 2sweet Pokaż wiadomość
ale super!! to bedziemy swietowac
8 kwietnia a Ty?
10-tego Czyli zapowiada sie imprezowy kwiecien
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:12   #9119
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez TiNi87 Pokaż wiadomość
10-tego Czyli zapowiada sie imprezowy kwiecien
a ja mam 27.04 wiec caly kwiecien imprez
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2010-02-10 o 12:13
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:15   #9120
Samiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 221
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
a ja mam 27.04 wiec caly kwiecien imprez
to podwójna impreza, bo moje żelki skończą wtedy rok

ja też jestem z kwietnia
Samiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.