Przerwa 7 dni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 11:54   #1
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620

Przerwa 7 dni


Witam, wiem że powinnam poczytać wszystkie posty, ale jest tego mnóstwo więc zapytam tutaj, wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę i od dziś mam zrobić 7 dni przerwy czyli w poniedziałek już zażyć tabletkę? czy może w niedziele?
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:11   #2
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Przerwa 7 dni

Nie obraź się, ale z liczeniem i zrozumieniem masz chyba problem

1 dzień przerwy - poniedziałek
2 wtorek
3 środa
4 czwartek
5 piątek
6 sobota
7 niedziela

Skoro przerwa ma trwać 7 dni, to nie bierzesz jej siódmego dnia, tylko ósmego (w następny poniedziałek)
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 12:53   #3
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Przerwa 7 dni

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Nie obraź się, ale z liczeniem i zrozumieniem masz chyba problem

1 dzień przerwy - poniedziałek
2 wtorek
3 środa
4 czwartek
5 piątek
6 sobota
7 niedziela

Skoro przerwa ma trwać 7 dni, to nie bierzesz jej siódmego dnia, tylko ósmego (w następny poniedziałek)
nie obrażę się, ale zapytałam żeby mieć pewność...
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.