Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 20:02   #1711
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Witam wieczorowo.
Ja właśnie wróciłam z dłuższego spacerku z psiakiem, młody w końcu nauczył się ładnie chodzić na smyczy i oduczył skakania na ludzi, więc teraz takie spacerki to już sama przyjemność Bo do niedawna to jeszcze z każdego spaceru wracałam z mocno nadwyrężonym barkiem...

Kinuś zdążyłam na parapetówkę? Też jak Gosik bym się czerwonego winka napiła

Ja do zagonionych dodam jeszcze katey. Dawno jej tutaj nie było
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:03   #1712
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cześć
Byłam dzisiaj u koleżanki, jest w ciąży i za 2 miesiące rodzi. Jakoś po urodzeniu się Dawida kontakt nam sie urwał i postanowiłyśmy go odnowić, a mieszkamy od siebie tylko kilka bloków

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Gdzie Kasik i Malutka???
cały czas jestem wieczorkami i dziękuję za chleb, miodzio

Anusia


Asiuk
dla Ciebie

Agatko
przykro mi z powodu śmierci babci teraz już na pewno zaświeci dla Was słoneczko My też Wam gratulujemy pierwszego ząbka polecam fotelik Coneco Zenith, Dawidowi pasuje

Kina
i

Daget
już lepiej opisać facetów się nie dało

Mooonik
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:05   #1713
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

mooonik jestem jestem na bieżąco...tyle, ze muszę się ogarnąć, bo byliśmy na zakupkach i wszystko mnie boli. I w ogóle tyle sie u Was kobitki wydarzyło, że muszę zebrać wszystko, zeby żadnego ważnego wydarzenia nie pominąć.
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 21:53   #1714
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

hehehehe
ja też się nie moge ogarnąc
piszecie jak oszalałe i to same ciekawe informacje, zdjęcia, wyznania, sensacyje itp.

jutro jestem w chałupie to sobie nadrobię spokojnie
dziś miałam ciężki dzień, bo pół wieczora kleciłam pismo do sanepidu <nie pytajcie po co>
za namową Sofinki pojechalam na zakupy w niedziele
jutro wkleje łowy- spoko- tylko 5 rzeczy

dopsz... to jeszcze troszke pogrzebie i idę się legnąc
buziaki
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 22:49   #1715
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cześć dziewczyny! Jest jeszcze parapetówka?

Dzisiaj mam czas posiedzieć i odpisać - się scwaniłam i w wordzie odpisuję - nie cytuję bo ostatnio mi źle cytowało jak to na wizazu - bez połowy cytatów się ostatecznie załadowało i stwierdziłam - o nie już się tak nie dam ;p
Dzisiaj miałam ciężki dzień w pracy - 10 h i dostałam @ a rano ciężko wstać było bo wczoraj od rana (ehm.. wstaliśmy o 12 ;] ) kino ("W chmurach" polecam), makro, obiad, koncert i po 1 spać... ale jutro się wyśpię bo mam na 12.. a potem jeszcze tlko czwartek, piatek i URLOP
no ale ja nie otym

Paulinaizabela koncertujem koncertujemy... głównie za sprawą mego męża bo co tu ukrywać leniwiec ze mnie, ale daję się wyciągać, i później nigdy nie żałuję-wczoraj znowu byliśmy na koncercie, o! ;p a wogóle to ja przegapiłam przemiany kolorków Twoich włosiąt no... to jak to było opowiadaj ;p i gratuluję wypasionej chaty – wygląda obiecująco.



Kotekk81 serdeczne gratulacje!!!

Soffciu – następna c o mnie od koncertowych wyzywa no ;p ale nie da się ukryć ale jeszcze jesteśmy kinowi do tego ;p a sage lodu to ja mam w ebookach cale 47 tomów i tak sobie poczytuję... obecnie 16 tom taki rozrywacz, lubię, forma taka średniawa ale rozrywkowo super a wogole to coś dla mnie bo ja tak nie lubię jak mi się kończy lektura a tu 47 tomów
A co do tego szału zakupowego to normalnie wow też bym chciała trafić na taką promocję, ale jakoś ostatnio nie mam cierpliwości grzebać w sklepach po ubraniach ech...

Na czerwoną sukienkę niestety się nie załapałam ;/ zanim się zdecydowałam już ktoś kupił, ale mam w planach wizytę w sklepie z końcówkami kolekcji – kupiłam już jedną sukienkę atmosphere tam – ta granatową bombkę – mają sporo rzeczy tej firmy w kilku rozmiarach i tak liczę, że spotkam tam ta sukienkę ... a butki kupię na pewno na święta



Daguś ja to chętnie się umówię na spotkanko – mam urlop od 6, do 10 będę u rodziców, a potem dopiero 16 idę do pracy to możemy między 10-16 znaleźć jakąś datę chyba co? J i Madziaczek też!
No i przyszła dzisiaj moja przesyłka japaniasta... powiem tak, białej bluzki nie polecam... ale ta czarna sukienka tunika bardzo mi się spodobała Jutro planuję w niej iść do pracy to jaką fotkę może strzelę co by się pochwalić.
I jeszcze super Twoja sukienka kwietna... napatrzeć się nie mogę

Agunia82 co do grzywki przy cienkich włosach to ja mam cienkie – w tej sytuacji moja grzywka rozpoczyna się od czubka głowy ogólnie to bym Cię widziała w grzywce na bok, krótszych włosach i mocno pocieniowanych... ale tak konkretnie to nie mam co pokazać jako przykład... ach tak na wiosnę to i mi się zachciewa coś zwariować na głowie, ale postanowiłam że w lipcu to obetnę chyba włosy.. chyba

Mooonik ale super weselicho Wam się szykuje, moje koleżanki jakoś się nie palą do slubów ;/ ech... a co do kolczyka to się nie odnajdzie bo go na dworze gdzieś zgubiłamjak wracaliśmy z koncertu, i mi było gorąco (ech raz na ruski rok piwo i za gorąco...) i kaptur zdjęłam a Marcin mi na siłę zakładał i tak całą drogę od metra do domu piechotą...

Kasieńko bardzo mi się podoba Twoja biżuteria nowa ja lubię takie retro... mrr.. i musisz wiedzieć, że bardzo lubię kabaret to jak już założysz to ja chcę mieć miejsca vipowe na występach

Dzasta110 biedaczysko, przykro mi było czytać o tej historii z pracy całej L no nie wiem sama co w tej sytuacji bym zrobiła, więc tylko przytulę, ale dobrze, że już się rozeszło po kościach, i szefowa się nawet opamiętała! J nie ma co do tego wracać.
A ciekawa jestem co to za różowe cudeńko wylicytowałaś? ;D sama zastanawiam się nad kupnem LG KU990i Viewty – lub bez tego „i”, lub Sony Ericsson C901. Priorytetem jest żeby robił znosne zdjęcia – bo będzie potrzebny na – oczywiście koncerty ;p bo w lipcu jedziemy na festiwal 4 dniowy w Gdyni (Opener Heineken) no i tam w regulaminie nie pozwalają na aparaty z dużą rozdzielczością a my chcemy mieć pamiątki to se wymyśliłam że kupie telefon z 5mpix matryca aparatu za lg przemawia dodatkowo że odczytuje pdf... czyli ebooki mogłabym mieć wszędzie


Czekowariacie spóźnione życzenia urodzinowy ;* spełnienia marzeń!!!!
A c o do tej historii ze szwgierką i teściówką to szkoda słów... bezsilność człowieka ogarnia na takie zachowanie i bardzo dobrze zrobiłaś że zabrałaś gówniarzowi wyposażenie
A z tymi 50 parami to jesteś dla mnie guru tez musze opowiedzieć mężowi o Tobie na swoją obronę ;p

Czekoladka21 buziaki dla Twojej Weronisi, strasznie słodka mała łobuzica na tych zdjęciach wyszła, a te swoje buty nowe, te sandałki konkretnie (obie pary) to radzę porządnie pilnować najlepiej dokup pożądny sejf

Gosia1007 Twoje balerinki są przepiękne, zdradź sekret gdzie takie dorwałaś!
I zamszowe kozaki tez super... chlebek na studiach piekłam na zajęciach – pamiętam jak smakuje świeżutki taki co się samemu zrobi... mniam (o Twoje pazurki się załapały co wzbraniałaś się pokazać – mi się takei podobają), a mieszkanko bardzo przytulnie i super dograne w każdym calu się wydaje
Ps. Też w poście nie jem słodyczy dlatego pożarłam niedawno miskę budyniu waniliowego z sokiem malinowym

Kinuś zazdraszczam tego „u siebie” troszkę.. ale tez ciesze się Twoim szczęściem, a pierwsze sny w nowym miejscu podobno się spełniają ;p a z pralką to mieliśmy podobnie J a jak ktoś przyechał to ciągliśmy do łazienki i kazaismy podziwiać.. no może ja tak robiłam tylko i kto jest oszołomem?

Mili super ciuszki kupiłaś dla malutkiej, chętnie kiedyś odkupię ;p

Malutka_24 grtulacje pierwszego ząbka Maluszka

AgatkoR ależ z Ciebie twarda kobietka J tyle się działo ostatnio u Ciebie, cieszę się że się prostuje trzymam kciuki za kolejne ząbki – żeby bez zarażania mamy się obeszło

No to idę dokończyć 16 tom ;p

Edytowane przez monai
Czas edycji: 2010-03-02 o 22:57
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 06:58   #1716
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Dzień dobry

Pierwsza jestem ? Lecę na spotkanie z naszym upierdliwym prawnikiem Nawet śniadania nie zdąże zjeść. Póżniej zajrzę
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 07:08   #1717
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cześć dziołchy
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Się zdarzają .... no ale podsumowała Telefonik miodzio co prawda nie przepadam za sony ericssonami ale ten róż do mnie bardzo przemawia
róż jest bardzo delikatny i metaliczny no i z tyłu ma takie mazajce śliczne

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
OA to tak na poprawe humoru....

Dlaczego faceci są tacy fajni:

1. Ich dupa nigdy nie jest czynnikiem decydującym podczas rozmowy opracę.
2. Ich orgazmy są zawsze prawdziwe. Zawsze!
3. Ich nazwisko zostaje.
4. Garaż jest ich cały
5. Ich plany weselne troszczą się same o siebie.
6. Mechanicy samochodowi zawsze mówią im prawdę.
7. Gówno ich obchodzi, że ktoś nie zauważa ich nowej fryzury.
8. Ta sama robota a większa płaca.
9. Zmarszczki dodają charakteru.
10. Nie muszą opuszczać pokoju aby poprawić sobie krocze.
11. Suknia ślubna 2000 PLN; Wynajem smokingu 100 PLN.
12. Ludzie nigdy nie gapią się na ich klatkę piersiową podczas rozmowy.
13. Nowe buty nie tną, nie robią pęcherzy, nie deformują stóp.
14. Jeden nastrój, zawsze!
15. Rozmowy telefoniczne w 30 sekund.
16. Pięciodniowe wakacje wymagają tylko jednej walizki.
17. Sami otwierają słoiki.
18. Dostają fory za każdy przejaw troskliwości.
19. Bielizna kosztuje 5 PLN za trójpak.
20. Jeśli mają 34 lata i są samotni, nikt tego nie zauważa.
21. Trzy pary butów w zupełności wystarczą.
22. Nie używają podpasek.
23. Jeśli inny facet przyjdzie na przyjęcie w takim samym ubraniu,mogą zostać najlepszymi przyjaciółmi na wiele lat.
24. Nie muszą znać nazw więcej niż pięciu kolorów.
25. Nie muszą się zastanawiać, w którą stronę kręcić nakrętką czy też śrubą.
26. Posiadają dar niezauważania zagnieceń na ubraniach.
27. Ta sama fryzura potrafi przetrwać latami, a nawet dekadami.
28. Ich brzuch zazwyczaj ukrywa duże biodra.
29. Jeden portfel, jedna para butów, jeden kolor przez wszystkie pory roku.
30. Manicure robią przy pomocy scyzoryka.
31. Zakupy Świąteczne dla 25 członków rodziny robią 24 Grudnia, w kilka minut.
o jaaa... o jaaa... uwaga bo zaraz pozabijam Was śmiechem

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
mówisz i masz
dziewczyny zapraszam na wirtualną parapetówkę
to nic, że jeszcze wczesna pora i większość z nas w pracy, ja tam polewam

proszę... i to mi się podoba, jedno słowo i od razu czyn

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Hej. Zaległam w łóżeczku, już po aerobicu a że jestem dzisiaj padnięta bo ciężki dzień w pracy miałam to nic już dzisiaj nie robię. W ogóle z tą mają pracą, normalnie relikty PRL-u ze mną pracują, niektóre teksty...dajcie spokój czasami zastanawiam się jak tacy ludzie mogli się jeszcze uchować, masakra. Dlaczego ja nie mogę w normalnym, fajnym towarzystwie pracować

se nie lubię ale kolor
znów coś się działo w pracy? czy zwykła codzienność do której jeszcze nie przywykłaś?

ja lubię se, to już mój chyba 4 soniaczek

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Dzasta110 biedaczysko, przykro mi było czytać o tej historii z pracy całej L no nie wiem sama co w tej sytuacji bym zrobiła, więc tylko przytulę, ale dobrze, że już się rozeszło po kościach, i szefowa się nawet opamiętała! J nie ma co do tego wracać.
A ciekawa jestem co to za różowe cudeńko wylicytowałaś? ;D sama zastanawiam się nad kupnem LG KU990i Viewty – lub bez tego „i”, lub Sony Ericsson C901. Priorytetem jest żeby robił znosne zdjęcia – bo będzie potrzebny na – oczywiście koncerty ;p bo w lipcu jedziemy na festiwal 4 dniowy w Gdyni (Opener Heineken) no i tam w regulaminie nie pozwalają na aparaty z dużą rozdzielczością a my chcemy mieć pamiątki to se wymyśliłam że kupie telefon z 5mpix matryca aparatu za lg przemawia dodatkowo że odczytuje pdf... czyli ebooki mogłabym mieć wszędzie
dziękuję za przytulaski
telefonik to se w595, kilka postów wcześniej pisałam aparat ma słaby, oczywiście jak dla Ciebie, bo dla mnie jest w sam raz

moi rodzice dzisiaj pojechali do Warszawy, do ambasady amerykańskiej starają się o wizę, bo mój brat cioteczny bierze tam ślub w sierpniu i chcą pojechać, więc bardzo proszę o wirtualne kciuki, żeby im się udało
my nie jedziemy z oczywistych względów - kasa, kasa i jeszcze raz kasa najbardziej denerwujące jest to, że tutaj wszystkie formalności dużo kosztują, bilet na dwie osoby to ok 5 tyś zł i jeszcze na lotnisku w USA mogą cofnąć jak dla mnie to przeginka
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 08:06   #1718
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

hej żoneczki

kurde tyle sie nacytowalam i mnie wywalilo a nie chce mi sie juz drugi raz
dzieki wszystkim za mile komentarze na temat moich butow
no i oczywiscie za komplementy dla Werci

Malutka
- gratuluje zabka!!! u nas nadal cisza
Milibi- tak to bylo wzwb a nastepne szczepienie dopiero we wrzesniu ufff
Kina- parapetowka jeszcze aktualna??
Dzasta-
Agata-to sie dzialo u was dobrze ze zdrowko wrocilo!!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 08:07   #1719
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Uciekłam tylko na chwilkę zasłonki skrócić ..... bo w pierwszym pomyśle miały się mocno szargać po ziemii ale materiał jest zbyt mało sztywny na szargające się zasłony i niestety musiałam skracać.

A zaraz biegnę jeszcze do kuchni jakieś ostatnie sprzęty przemalowywać ...... cały czas jakieś drobiazgi są do zrobienia przez tą nagonkę i przeprowadzkę w pośpiechu ...... grrrrrr. Moglismy sobie to wszystko na spokojnie zrobić a tak nie dość że padnięci to jeszcze afera na całą rodzinkę ehhhh
Czeko
ja tez chciałam szargające się firany, ale mężowi coś się takie nie podobają, on znowu chce krótkie, a ja takich nie lubię

Czeko właśnie zdążyłam zauważyć, że z tymi pierdółkami to człowiek najwięcej zabawy ma
Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
aaaaa spóźniłam się na parapetówę a jutro też będzie
imprezka trwa nadal
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
o, zostało coś jeszcze dla Gosiaczka Czerwonego winka bym się napiła w takim dużym kielichu
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Kinuś zdążyłam na parapetówkę? Też jak Gosik bym się czerwonego winka napiła
Winko dla Gosika i Aguni, na specjalne życzenie w duuuuuuuużym kielichu
Gosiu dopiero teraz dojrzałam fotki mieszkania, ślicznie po prostu , kuchnia piękna
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Kina
i
a Malutka od razu wiedziałą, że impra z wczoraj się przedłużyła
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
jutro jestem w chałupie to sobie nadrobię spokojnie
proszę o molesting w takim razie
i nie smutać się
Kasieńko, wiesz, że wszyscy we wsi wiedzo, że Toficor nie lubi jak Ty masz zły dzień
Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jest jeszcze parapetówka?

Kinuś zazdraszczam tego „u siebie” troszkę.. ale tez ciesze się Twoim szczęściem, a pierwsze sny w nowym miejscu podobno się spełniają ;p a z pralką to mieliśmy podobnie J a jak ktoś przyechał to ciągliśmy do łazienki i kazaismy podziwiać.. no może ja tak robiłam tylko i kto jest oszołomem?
ależ OCZYWISTA, jak to mawia cioteczny szwagier mojej mamy
Moniu , a z tymi pralkami, to widzę coś jest, mają jakąś magiczną moc przyciągania
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
proszę... i to mi się podoba, jedno słowo i od razu czyn
mnie długo nie trzeba prosić

miłego dnia laseczki
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 08:09   #1720
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Kina- parapetowka jeszcze aktualna??
tak jest , już polewam
Czekoladko, świetny avek
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 08:22   #1721
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Hej laseczki
Ależ dzisiaj wymarzłam na spacerze z psiurem, dobrze, że to już ostatnie podrygi zimy

Kinuś dziękuje za winko, ale żeby tak w pracy pić. Kasienka nas chyba zaraziła

Dzastuś trzymam

Monai jeśli chodzi o aparaty w komórkach, to w tym momencie se są tutaj najlepsze z tego co wiem, najlepsze obiektywy dają. Małż ma LG o wiele nowszego niż mój se, a jakość zdjęć o wiele gorsza. I nie kieruj się tylko megapikselami, bo to w sumie ma znaczenie głównie przy robieniu odbitek zdjęć - im większa rozdzielczość, tym większą odbitkę można zrobić. I w sumie to chyba tyle ma to do powiedzenia, ta wojna na megapiksele śmieszy większość osób siedzących w fotografii, bo dla przeciętnego użytkownika aparatu nie ma to większego znaczenia, a ważniejsze są inne parametry .
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 08:25   #1722
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hej laseczki
Ależ dzisiaj wymarzłam na spacerze z psiurem, dobrze, że to już ostatnie podrygi zimy

Kinuś dziękuje za winko, ale żeby tak w pracy pić. Kasienka nas chyba zaraziła
Aguniu, u mnie też zimnica dziś i śnieg padał i grad, teraz lezy to znów na chodnikach, a już tak ładnie wczoraj było, wiosennie
ale mam nadzieję, że się roztopi to dziadostwo, bo słoneczko czasami zza chmur się przebija
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 10:39   #1723
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Jestem już oczywiście zirytowana na maxa bo znów muszę poprzeklinać na naszych prawników Pracować z takimi jak nasi to porażka.
Poza tym od wczoraj znowu w mega dołach jakiś jestem ... Małż sie znów źle czuje , a ja psychicznie wtedy razem z nim. Strasznie mnie dotykają te jego nawroty choroby (juz nie będę pisać po co chodzi bo to raczej nie temat na forum a wogóle do teraz mi ciężko o tym mówić i nawet nikt poza nami dwoma o stanie męża nic nie wie, tż nie chce nikomu nic powiedzeć...). Najgorsze jest to że już do końca życia będziemy musieli z takimi stanami walczyć A ja nie potrafię jeszcze sobie za bardzo z takimi stanami radzić....


Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
zapraszam na ciasteczka czekoladowe, napiekłam dziś całą michę więc się dzielę
mooniś zarzuć proszę tymi ciasteczkami bo bardzo cukru potrzebuję
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Hej. Zaległam w łóżeczku, już po aerobicu a że jestem dzisiaj padnięta bo ciężki dzień w pracy miałam to nic już dzisiaj nie robię. W ogóle z tą mają pracą, normalnie relikty PRL-u ze mną pracują, niektóre teksty...dajcie spokój czasami zastanawiam się jak tacy ludzie mogli się jeszcze uchować, masakra. Dlaczego ja nie mogę w normalnym, fajnym towarzystwie pracować
Ech nawet nie wiesz ile u mnie w urzędzie tych PRLowskich reliktów, szkoda słów na co niektóre także współczuje
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
moi rodzice dzisiaj pojechali do Warszawy, do ambasady amerykańskiej starają się o wizę, bo mój brat cioteczny bierze tam ślub w sierpniu i chcą pojechać, więc bardzo proszę o wirtualne kciuki, żeby im się udało
my nie jedziemy z oczywistych względów - kasa, kasa i jeszcze raz kasa najbardziej denerwujące jest to, że tutaj wszystkie formalności dużo kosztują, bilet na dwie osoby to ok 5 tyś zł i jeszcze na lotnisku w USA mogą cofnąć jak dla mnie to przeginka
Oczywiście mocno trzymam żeby się rodzicom udało. Szkoda że nie pojedziecie, ale to rzeczywiści droga sprawa
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 10:44   #1724
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Anusiu oby szybko się poprawiło
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 10:49   #1725
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Anusiu z opisu wynika, że to coś poważniejszego Dużo zdrówka i sił dla Ciebie i męża, macie siebie, to przetrwacie wszystko
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 10:55   #1726
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

cześć

Agatka w złobku bardzo dzielna, usmiecha sie, ładnie je i jak potrzeba to spi

gorzej ja - bo prawie cały poniedziałek przebeczałam

i z takich nowiek - kupujemy autko - bedziemy juz całkiem niezalezni od tescia (teraz jezdzi z nami z Agatką do lekarza) - nie bede musiała słuchać jego uwag i sie denerwowac
bo chyba nie powiedziałam, ze w piątek była kolejna awanturka

buziaki
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 10:59   #1727
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Katarzinko, trzymam kciuki, żeby sytuacja się poprawiła, bo takie "kwasy" nieźle potrafią człowiekowi nerwów zepsuć
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:17   #1728
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cześć
właśnie nastawiam wodę na kawkę, ktoś chętny?

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
mooonik jestem jestem na bieżąco...tyle, ze muszę się ogarnąć, bo byliśmy na zakupkach i wszystko mnie boli. I w ogóle tyle sie u Was kobitki wydarzyło, że muszę zebrać wszystko, zeby żadnego ważnego wydarzenia nie pominąć.
a co Ty takiego robiłaś na zakupach, że Cię wszystko boli

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
moi rodzice dzisiaj pojechali do Warszawy, do ambasady amerykańskiej starają się o wizę, bo mój brat cioteczny bierze tam ślub w sierpniu i chcą pojechać, więc bardzo proszę o wirtualne kciuki, żeby im się udało
my nie jedziemy z oczywistych względów - kasa, kasa i jeszcze raz kasa najbardziej denerwujące jest to, że tutaj wszystkie formalności dużo kosztują, bilet na dwie osoby to ok 5 tyś zł i jeszcze na lotnisku w USA mogą cofnąć jak dla mnie to przeginka
trzymam kciuki, żeby dostali i żeby później nie było komplikacji

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
imprezka trwa nadal
oł jeeeee to będzie niekończąca się imprezka


Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Jestem już oczywiście zirytowana na maxa bo znów muszę poprzeklinać na naszych prawników Pracować z takimi jak nasi to porażka.
Poza tym od wczoraj znowu w mega dołach jakiś jestem ... Małż sie znów źle czuje , a ja psychicznie wtedy razem z nim. Strasznie mnie dotykają te jego nawroty choroby (juz nie będę pisać po co chodzi bo to raczej nie temat na forum a wogóle do teraz mi ciężko o tym mówić i nawet nikt poza nami dwoma o stanie męża nic nie wie, tż nie chce nikomu nic powiedzeć...). Najgorsze jest to że już do końca życia będziemy musieli z takimi stanami walczyć A ja nie potrafię jeszcze sobie za bardzo z takimi stanami radzić....



mooniś zarzuć proszę tymi ciasteczkami bo bardzo cukru potrzebuję

Anuś specjalna wielka porcja ciastek leci do Ciebie, mam nadzieję, że poprawią Ci choć troszkę humorek
Dużo siły Aniu dla Was, a dla męża zdrówka, razem dacie radę jakbyś chciała pogadać, wyżalić się, to jesteśmy dla Ciebie, jest PW, pisz a na razie wspomogę Was modlitwą


Katarzinko gratki autka super, że się choć troszkę odetniecie od teścia a Agatka zuch dziewczynka
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:27   #1729
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
oł jeeeee to będzie niekończąca się imprezka
zanim się do końca nie urządzimy, to możemy imprezować , a to jeszcze dłuuuuugo potrwa, może nawet kilka miesięcy
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 11:33   #1730
tesiaczek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 31
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

U mnie tez zimno...choć słoneczko troszkę wyszło to i tak czuję sie sennie i jakoś beznadziejnie!!!
tesiaczek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 12:35   #1731
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Agatka tak macie racje - wielka bohaterka

a teścia będę miała tylko towarzysko typu święta, urodziny i ewentualnie jakby była potrzebna jakas pomoc to dam radę
ale mimo wszystko po kazdej awanturce z nim mi ciężko
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:10   #1732
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

CZĆ ŁOBUZY!



Zacznę od początku:

mooonik
my na tych randkach to głównie pomarańczki jemy, poza tym Pamelka nam doszła i jakieś chipsiki, paluszki i co tam sie nawinie.
Kurczę pieczone w galarecie, ale ja bym sobie poszła na takei weselisko w górach... A najlepiej jak by górale grali, hej! Właściwie to chyba standard, że graja górale, czy nie?
A te ciasteczka to aktualne jeszcze?
Od intensywnego chodzenia po sklepach, mnie wszystko boli...

dzastuś
ja na anginę milion razy już chorowałam. Powiedz, lekarz nigdy nie proponował CI wycięcie migdałków?
A z tym dywanikiem u szefowej to skandal. Słów naprawdę szkoda. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić jak mogłac się czuć.
Trzymam kciuki za otrzymanie wizy.

aguniu82 co z włoskami robisz? Ja nadal rozczapierzona śmigam.

kasieńko
Twoje pazuresy jak zwykle doskonałe. Za każdym razem jak dodajesz fotki, to zapisuję na dysku, może kiedyś dojdę do takiej perfekcji. Wymaga to precyzyjnych ruchów, a tego mi troche brakuje. Zakupki cudne. Biżu zabieram i najlepiej to wszystko co tam w szafie masz.

soffciu
co za przytupasy planujecie w Dzień Kobiet? Biedactwo jak paluchy?

malutka jak syncio w nocy? ojej ząbuś sie pokazał...

keczoladko79 ta Menda z podpisów to jakaś fajna musi być, skoro się mało uaktywnia.
Ale pokazałaś mężowi...a niech ma!
A co znaczy, ze Twój przyjaciel "czeka"? Na co "czeka"?
za parapetówkę i urodzinki jeszcze raz wszystkiego najcudowniejszego.
A tą siostrę brata w d. bym kopnęła. Na dworzu niech śpi jak nie umie uszanować. I nie zazdroszczę atmosfery..
Bluzia bardzo ładna.

keczo21
zakupki dla Młodej Damy przesłodkie. Jak byłam wczoraj na zakupkach, to oglądałam małe ciuszki, sa po prostu szałowe. A jak zobaczyłam płaszczyk w panterkę z misia to padłam.
Zdjęcia Werci booooskie. A uśmiech bezcenny.
Butki fajowe...

Anuś zjeść całą Pamelkę to dopiero mistrzostwo. No wreszcie odblokowali chamy jedne wizaż.
i

dagecik sukienka w kwiaty leży wystrzałowo.
Niezłe to o facetach...

Martuś
katar przegoniłaś?
Ja niesprawdzonych ginów też nie preferuję....
Czyli czekamy na wiadomość o fasolce? Trzymam kciuki.

Paulinko fajnie, że idzie sprawnie wszystko z przeprowadzką.
Trzymam mocno kciuki za starania.

katarzinko dzieci sa dzielne. Pamietam jak odprowadzałam bratanka do szkoły(pierwsza klasa) to widziałam jak mamy nie mogły rozstać sie z dziećmi. A dzieciaczki pełen luzik. Tyle, że u małych dzieci to wygląda troche inaczej, bo one nie są do końca świadome za ile czasu mama wróci itd.
Gratki autka.

gosiu Twoje mieszkanko bajeczne. Baletki zabieram.
Szkoda, że świeżutkiego chlebka nie miałam okazji spróbować.

kinuś ależ sny masz
Fryzurki nadal nie zmieniałam.
Gratki i piejmy za koniec przeprowadzki, co?

Miluś
zakupki dla Młodej Damy cudowne.

AgatkoR ale Wam sie nazbierało przykrych i niemiłych wydarzeń...


asiuk gratki za premie i pochwałę..

monai
ja dziś też nie cytuję, bo bym oszalała. Natłok wydarzeń na wątku mnie przytłoczył...

Chwalę sie maleńkim zakupkiem.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=236

Tak ładnie świeciło rano słonko, a teraz zawierucha śnieżna.

DObra lecę bo mam gości.

Izulek gdzieś Ty?

Edytowane przez izka19855
Czas edycji: 2010-03-03 o 13:12
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:26   #1733
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
kinuś ależ sny masz
Fryzurki nadal nie zmieniałam.
Gratki i piejmy za koniec przeprowadzki, co?
Chwalę sie maleńkim zakupkiem.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=236
Izuś
pewnie, że pijemy, za koniec przeprowadzki i początek zmagań remontowych , będziem pić a pić

super zakupki, zwłaszcza spódniczki i staniczki
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:48   #1734
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Izuś
pewnie, że pijemy, za koniec przeprowadzki i początek zmagań remontowych , będziem pić a pić

super zakupki, zwłaszcza spódniczki i staniczki
No to polewaj...
Dziękuję.


U Was też tak napruszyło śniegu?
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:50   #1735
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
U Was też tak napruszyło śniegu?
u nas padało wczoraj wieczorem i dziś rano, teraz słoneczko wyszło nawet, to już stopniał ten śnieg, co na chodnikach rano leżał
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 13:54   #1736
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
u nas padało wczoraj wieczorem i dziś rano, teraz słoneczko wyszło nawet, to już stopniał ten śnieg, co na chodnikach rano leżał
TO tak jak u nas.

Kinus piłas już kawusię, bo idę zrobić, chcesz?
Wszystkie gdzieś poszły, nikt na nie lubi...
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:00   #1737
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
zanim się do końca nie urządzimy, to możemy imprezować , a to jeszcze dłuuuuugo potrwa, może nawet kilka miesięcy
no to sobie popijemy

Cytat:
Napisane przez tesiaczek123 Pokaż wiadomość
U mnie tez zimno...choć słoneczko troszkę wyszło to i tak czuję sie sennie i jakoś beznadziejnie!!!


Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość

mooonik
my na tych randkach to głównie pomarańczki jemy, poza tym Pamelka nam doszła i jakieś chipsiki, paluszki i co tam sie nawinie.
Kurczę pieczone w galarecie, ale ja bym sobie poszła na takei weselisko w górach... A najlepiej jak by górale grali, hej! Właściwie to chyba standard, że graja górale, czy nie?
A te ciasteczka to aktualne jeszcze?
Od intensywnego chodzenia po sklepach, mnie wszystko boli...



Chwalę sie maleńkim zakupkiem.
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=236
no tak w końcu zakupy to sport nie lada wyczynowy

nie wiem czy orkiestra będzie góralska ale chyba tak, zresztą jaka by nie była i tak będziemy się bawić

a ciasteczka aktualne, rzucam, łap a na kawusię się załapię jak robisz

zakupki fajne, a te staniczki mryyyyyyyyyy

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość

U Was też tak napruszyło śniegu?
u mnie świeci słońce
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:01   #1738
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Izuś narazie jeszcze nic, nie mam czasu nawet żeby się do fryzjera umówić

Śnieg u nas padał w nocy, potem przez pół dnia słońce pięknie świeciło, a teraz znowu pada śnieg Czyli - typowy marzec
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:02   #1739
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Pada śnieg, pada śnieg... wrrryyy. Niech ta zima sie juz konczy , ba ja juz sobie letnie bluzeczki dzis kupilam i chcialabym moja kwiecista sukieneczke ubrac

Wiecie co ? Zrobilam sobie ała w kolano, uderzylam sie niefortunnie kolanem w skrzynki na listy i chodzic nie moge ...

Izus no to zes zaszalala z tym zakupami. staniory pozazdroscic, ja chyba tez musze sobie jakies zakupic

Kinia no to imprezujemy, a co do kartonow to ja od sierpnia mam takowe w domu

Gosienko super mieszkanko, a lazieneczka wooow, ta czerwien jest superowa

Katarzinko dasz rade, dzielna kobitka z ciebie. Gratki z racji autka, uwazam ze odciecie sie od zaleznosci od rodzicow tylko wychodzi na dobre

CzekoTubku masakra z ta Twoja rodzina....

Agaciorku ale sie u Was porobilo. Zazwyczaj jak sie sypie to wszyatko razem. Ale teraz juz bedzie dobrze, zobaczysz

Malutka no to rosnie nam przystojniak z jednym zebem

Monai no to kiepsko ze biala tuniczka byle jaka, i pisze sie na spotkanko. Juz nakrecam Madzika

Anulka i trzymam kciuki za Was.

Kasienko nadrabiaj, nadrabiaj poki wena jest

A nasz Izydorek zajmuje sie chora ciocia i niestety nie ma dojscia do netu. Wraca w poniedzialek.
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 14:09   #1740
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Kupę czasu się już znamy, ciągle siebie dość nie mamy- PM 2008 :)

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
TO tak jak u nas.

Kinus piłas już kawusię, bo idę zrobić, chcesz?
Wszystkie gdzieś poszły, nikt na nie lubi...
piłam, ale co mi tam, poproszę z mleczkiem

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Zrobilam sobie ała w kolano, uderzylam sie niefortunnie kolanem w skrzynki na listy i chodzic nie moge ...

Kinia no to imprezujemy, a co do kartonow to ja od sierpnia mam takowe w domu
Daguś, oby kolanko przestało boleć

ja już teraz mam dość kartonów, więc za kilka miesięcy nie daj Boże jak mi się jakiś w zasięgu wzroku pojawi

a tak w ogóle, to wczoraj dopiero rozpakowaliśmy garnki, nasz prezent ślubny
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.