coś tu śmierdzi - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 22:14   #151
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: coś tu śmierdzi

A wlasnie, u mnie w klasie jest dziewczyna, ktorej bardzo z buzi cuchnie, osad na zebach to ma 2 cm, fuuuuj
W dodatku cala klasa juz widziala, jak np. wsadza reke do spodni,a pozniej pod nos.
Raz sie poklocila z moja kumpela i ona jej tak ordynarnie to wytknela, co prawda nie widzialam, zeby dalej ta łape sobie wsadzala, ale z ust jak smierdzialo,tak dalej smierdzi...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:28   #152
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że za usuwanie treści postów.

Hahah. Jak to możliwe, że w tym wątku autorka jest 3 lata po ślubie, a tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post16537346 1,5roku? Te 1,5 roku zagubione nadrobili w pół miesiąca?
coś tu śmierdzi
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:51   #153
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: coś tu śmierdzi

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410291
Widziałyście to? Tam wyraźnie jest w kolejnych postach, dot:coś tu śmierdzi czy to wszystko jej kloniska?
W przedostatnim poście wystosowała Good bye, ciekawe na jak długo
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2010-03-02 o 22:55
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 23:00   #154
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410291
Widziałyście to? Tam wyraźnie jest w kolejnych postach, dot:coś tu śmierdzi czy to wszystko jej kloniska?
W przedostatnim poście wystosowała Good bye, ciekawe na jak długo
Ja już się pogubiłam z tymi klonami ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 23:02   #155
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: coś tu śmierdzi

Hmm wszystkie piszecie, że jak ktoś nosi tą samą koszulę dwa dni pod rząd to fuj i w ogóle. Czuję się teraz jak ostatni brudas, bo dla mnie jednodniowe ubranie koszulki (przy czym używam dezodorantów, myję się jak każdy normalny człowiek) nie kwalifikuje jej jeszcze do kategorii 'brudnych' czy 'śmierdzących' i dość często zdarzało mi się nosić bluzki dwa, nawet i trzy razy pod rząd, i nikt jeszcze nie zwrócił mi uwagi, że śmierdzę (a w rodzinie i wśród znajomych mam szczere czasem do bólu osoby). Sama zresztą też tego nie czuję. Podobnie mieli wszyscy z moich chłopaków i członkowie rodziny i żaden z nich nie śmierdział ani nie wydzielał żadnego ostrego, czy nieprzyjemnego zapachu, nic takiego też nie zalatywało od ich ciuchów. Więc chyba jak nie zmieniam codziennie ciuchów to nie jest jeszcze równoznaczne z byciem flejtuchem?
Jedyne, z czym miałam problem, jeśli chodzi o smród, to buty, z czasów wczesno nastoletnich, kiedy zdarzało mi się chodzić w adidasach bez skarpetek. No a ten zapach był potem nie do wywabienia, prześmierdało wszystko, skarpetki, stopy, wstyd było do kogoś pójść - na szczęście zreflektowałam się, od czego to jest
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 00:04   #156
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Hmm wszystkie piszecie, że jak ktoś nosi tą samą koszulę dwa dni pod rząd to fuj i w ogóle. Czuję się teraz jak ostatni brudas, bo dla mnie jednodniowe ubranie koszulki (przy czym używam dezodorantów, myję się jak każdy normalny człowiek) nie kwalifikuje jej jeszcze do kategorii 'brudnych' czy 'śmierdzących' i dość często zdarzało mi się nosić bluzki dwa, nawet i trzy razy pod rząd, i nikt jeszcze nie zwrócił mi uwagi, że śmierdzę (a w rodzinie i wśród znajomych mam szczere czasem do bólu osoby). Sama zresztą też tego nie czuję. Podobnie mieli wszyscy z moich chłopaków i członkowie rodziny i żaden z nich nie śmierdział ani nie wydzielał żadnego ostrego, czy nieprzyjemnego zapachu, nic takiego też nie zalatywało od ich ciuchów. Więc chyba jak nie zmieniam codziennie ciuchów to nie jest jeszcze równoznaczne z byciem flejtuchem?
Ej nie wszystkie tak piszą. Ja też nie mam zwyczaju wyrzucać do prania czegoś co po jednym, dwóch dniach nie śmierdzi.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 10:04   #157
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: coś tu śmierdzi

No dobra, z tym 'wszystkie' przesadziłam po prostu przewinęło mi się to parę razy i zastanawiam się, czy to przesada w byciu czystym, świeżym i higienicznym czy to ja jestem fleją. niejedna narzekała na faceta, który nosił tą samą koszulkę dwa dni, odpowiedzi były takie, że ble i fuj, ale ja nie widzę w tym nic dziwnego czy okropnego.
Chociaż, jest opcja, że tym paniom podświadomie nie odpowiadał po prostu naturalny zapach tych mężczyzn, takie jakby 'antyferomony'.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 11:28   #158
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
No dobra, z tym 'wszystkie' przesadziłam po prostu przewinęło mi się to parę razy i zastanawiam się, czy to przesada w byciu czystym, świeżym i higienicznym czy to ja jestem fleją. niejedna narzekała na faceta, który nosił tą samą koszulkę dwa dni, odpowiedzi były takie, że ble i fuj, ale ja nie widzę w tym nic dziwnego czy okropnego.
Chociaż, jest opcja, że tym paniom podświadomie nie odpowiadał po prostu naturalny zapach tych mężczyzn, takie jakby 'antyferomony'.
jest różnica załozyć koszulkę dwa razy a dwa dni pod rząd- na dodatek jeśli chłopak(bo mowa była o chłopaku) nie uzywa antyperspirantu.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 11:56   #159
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 184
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
jest różnica załozyć koszulkę dwa razy a dwa dni pod rząd- na dodatek jeśli chłopak(bo mowa była o chłopaku) nie uzywa antyperspirantu.
Mialas chyba na mysli kiedy chlopak sie nie myje? Bo jak sie czlowiek nie myje i uzyje antyperspirantu to i tak bedzie smierdzial. Przeciez pocimy sie nie tylko pod pachami, ale nawet na rekach, plecach czy brzuchu.

Z reszta wlozenie 2 razy tej samej koszulki przez osobe, ktora myje sie codziennie i uzywa dezodorantow nie jest takie straszne, jak przez niedomytego faceta z przykladu powyzej.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:01   #160
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: coś tu śmierdzi

Można i trzy dni nosić, jeżeli nie było upałów, myliśmy się w międzyczasie i nie służyła koszulka jako piżama. Jak się na niej różne zapachy perfum pomieszają (ale tylko perfum, zaznaczam ) z kilku dni, to zawsze ciekawy efekt wychodzi.
A co do adidasów bez skarpet ,jak byłam mała, to z na wakacjach z kuzynką zrobiłyśmy numer złośliwie. Pochodziłyśmy w takich butach (miały kilka lat) i to bez wkładek, co by przyspieszyć efekt zapachowy, dawały porządnie . Potem w nocy takie świeżo zdjęte podłożyłyśmy cioci i wujkowi pod łóżko . Schowałyśmy się za drzwiami. Obudzili się za kilka minut i szukają, co tak wali. Trochę czasu trwało, ale znaleźli . I ciocia z obietnicą, co nam zrobi przy najbliższej okazji, otworzyła drzwi i wyrzuciła ich z całej siły na korytarz. Myśmy dostały tak histerycznego ataku śmiechu, że dosłownie leżałyśmy na progu
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:56   #161
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
jest różnica załozyć koszulkę dwa razy a dwa dni pod rząd- na dodatek jeśli chłopak(bo mowa była o chłopaku) nie uzywa antyperspirantu.
Ja też mówię o dwóch, nawet trzech dniach pod rząd. Jeśli nie używa się antyperspirantu to inna sprawa, bo wtedy bluzka prześmierda po paru godzinach, ale kiedy się używa - co w tym strasznego? Bluzka nie staje się tak łatwo brudna lub śmierdząca, chyba, że ktoś w niej biega albo śpi.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 15:05   #162
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410291
Widziałyście to? Tam wyraźnie jest w kolejnych postach, dot:coś tu śmierdzi czy to wszystko jej kloniska?
W przedostatnim poście wystosowała Good bye, ciekawe na jak długo
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:58   #163
Elmiria
Raczkowanie
 
Avatar Elmiria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 337
Dot.: coś tu śmierdzi

.

Edytowane przez Elmiria
Czas edycji: 2012-05-21 o 17:22
Elmiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 19:58   #164
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: coś tu śmierdzi

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410291 co to k.... jest!? może mi ktoś wytłumaczyć?? bo już się pogubiłam.... śledziłam ten wątek i się zgubiłam... nie rozumiem... widzę, że coraz więcej patologii tu trafia...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:08   #165
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410291 co to k.... jest!? może mi ktoś wytłumaczyć?? bo już się pogubiłam.... śledziłam ten wątek i się zgubiłam... nie rozumiem... widzę, że coraz więcej patologii tu trafia...
A to tylko taki trollik ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:09   #166
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 184
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410291 co to k.... jest!? może mi ktoś wytłumaczyć?? bo już się pogubiłam.... śledziłam ten wątek i się zgubiłam... nie rozumiem...
Ja tez nie rozumiem. A jak to przeczytalam to sie przerazilam.

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
widzę, że coraz więcej patologii tu trafia...
Dokladnie tak
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:52   #167
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: coś tu śmierdzi

to jest okropne... i wcale nie śmieszne... ludzie nie potrafią nic uszanować, zawsze trafi się jakiś cham... jeżeli chodzi o prowokacje i głupie pytania to wizażanki w końcu się zrażą i uznają, że wszystkie tego typu wątki to bzdura i gdy ktoś na prawdę będzie miał problem to go najnormalniej w świecie oleją, nie rozumiem ludzi którzy piszą takie bzdury i co gorsza ubliżają komukolwiek co chcą tym osiągnąć! to mnie przeraziło, widziałam ju z kilka ,,ostrzejszych" sprzeczek na wizażu ale nigdy czegoś takiego!
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 20:50   #168
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Ja też mówię o dwóch, nawet trzech dniach pod rząd. Jeśli nie używa się antyperspirantu to inna sprawa, bo wtedy bluzka prześmierda po paru godzinach, ale kiedy się używa - co w tym strasznego? Bluzka nie staje się tak łatwo brudna lub śmierdząca, chyba, że ktoś w niej biega albo śpi.
Ja mimo że używam antyperspirantu to nie ubrałabym dwa razy tej samej bluzki, zawsze idzie do prania po jednym razie. Wyjątek stanowią żakiety albo spódnice - ale to i tak góra dwa razy. Z resztą mój TŻ jest pedantem, potrafi się myć 3 razy dziennie czasami, zawsze jest bardzo wypachniony i ja także muszę zwracać na to bardzo dużą uwagę.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:20   #169
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez LaCandy Pokaż wiadomość
Ja mimo że używam antyperspirantu to nie ubrałabym dwa razy tej samej bluzki, zawsze idzie do prania po jednym razie. Wyjątek stanowią żakiety albo spódnice - ale to i tak góra dwa razy. Z resztą mój TŻ jest pedantem, potrafi się myć 3 razy dziennie czasami, zawsze jest bardzo wypachniony i ja także muszę zwracać na to bardzo dużą uwagę.
Hmm jak kto lubi ja po prostu nie widzę sensu prania czegoś, co jest czyste i nie śmierdzi. I wcale nie uważam, by było to niehigieniczne i w ogóle fuj.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 21:26   #170
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Hmm jak kto lubi ja po prostu nie widzę sensu prania czegoś, co jest czyste i nie śmierdzi. I wcale nie uważam, by było to niehigieniczne i w ogóle fuj.
Żeby było to aż tak bardzo niehigieniczne to też nie uważam ale po prostu mam tak, że codziennie ubieram coś innego a żeby coś ubrać to zawsze musi to być czyste i pachnące dlatego nawet nie odkładam lekko przybrudzonych ubran do szafy tylko do prania , to taki nawyk już teraz
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 21:29   #171
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: coś tu śmierdzi

Autorka okazała się trollem, ale "śmierdzący problem" (niestety) nie znika wraz z nią .
Nie zwracam szczególnej uwagi, gdy jadąc autobusem/tramwajem/pociągiem jakaś starsza osoba cuchnie, bo cóż... niektórzy są chorzy czy ich zapaszek spowodowany jest innymi czynnikami . Nie mogę natomiast pojąć, jak młodzi, normalni, zdrowi ludzie, mogą doprowadzić swoje ciało do takiego stanu.
Przykład mojej koleżanki:
Jest to dziewczyna "przy kości" i ma problemy z nadmiernym poceniem się. Każda z Was może sobie wyobrazić, jak pachnie od niej, gdy nie myje się, nie używa antyperspirantu i przez całą zimę czmycha w tej samej kurtce . Włosy szybko jej się przetłuszczają i po prostu śmierdzą, w ustach ma małe bagno, a po wyjściu z publicznej toalety, nie myje rąk.
Chyba nikogo nie zdziwi jeśli powiem, że gdy mnie ostatnio odwiedziła i zdarzyło mi się ją dotknąć to zwymiotowałam, kiedy powąchałam swoją rękę będąc później w toalecie.
I tutaj pojawia się problem (przynajmniej dla mnie), bo nie jesteśmy na tyle blisko by można było powiedzieć takiej osobie, co nam przeszkadza i nie wiemy, jak ta osoba zareagowałaby na zwrócenie uwagi na ten problem. Z drugiej strony ciągle utrzymujemy kontakt i takie "ekstremalne warunki" naprawdę przeszkadzają "rolleyes:...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 22:02   #172
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: coś tu śmierdzi

Straszne...
U mnie w klasie też jest dziewczyna, od której strasznie smierdzi. Kiedyś dziewczyna, która chodziła z nią do klasy kilka lat temu mówiła mi, ze jak jechali klasowo na 3 dniową wycieczkę a ona nie wzięła ze soba żadnych przyborów higienicznych(wgl to chyba tylko mały plecaczek gdzie sie portfel mieści tylko) to zapytały ją czy sie ni będzie myła a ona, że po co skoro teraz nie ma okresu;/
Poza tym ona ma chorą sytuację w domu...Pisze bloga na któym publikuje notki o tym jak to u niej nie ma ciepłej wody i usprawiedliwia tym nie mycie się.
To straszne w jak krzywdzący sposób mogą rodzice spaczyć dziecko, nie ucząc je podstawowych zasad higieny osobistej...;/
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 02:43   #173
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: coś tu śmierdzi

dobrze, że to była tylko prowokacja; autorka jeszcze w styczniu była 1,5 roku po ślubie i zabiegała o męża a już dziś po trzech latach się odpędza

pot pachnie dopiero po kilku godzinach, więc nawet kiedy miałam ogromne problemy z pachami, nie czuć było smrodu bo się myłam po przyjściu do domu. Dobrze, że podziałał etiaxil bo już zbierałam informacje o operacji :/ nie zawsze od nas zależy czy się pocimy i niektórym osobom z włosów robią się strąki, ale zawsze można zadbać o podmycie się i zmianę odzieży.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 11:13   #174
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: coś tu śmierdzi

O dżizus wlazłam na ten wątek przy śniadaniu...ja przeważnie zmieniam koszulki te "blisko ciała" codziennie...sporo się pocę przez hormony...ale cóż idzie wiosna musze zapoatrzyć się a antidral, będziemy testować czy to to działa

Ja takiego faceta o jakim pisała autorka wywaliłabym za drzwi...jezu chyba bym nie przeżyła życia z kims takim
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 16:51   #175
aelin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 83
Dot.: coś tu śmierdzi

ja bym nie wytrzymala;p
moj były chłopak też po jakims czasie chyba przestal o siebie dbać bo ciągle czulam od niego pot..nie moglam czasem wytrzymac w jego towarzystwie. Wkrotce calkowicie przestał mnie pociągac fizycznie...
Teraz naszczęście jestem z czyściochem, ktory o siebie dba;P
aelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:31   #176
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: coś tu śmierdzi

Chociaż ten wątek to marna prowokacja, to muszę przyznać, że dawno się tak nie uśmiałam! Oj dziewczyny poprawiłyście mi humor (który dzisiaj był dosyć marny). Oklikanych majtek nigdy nie zapomnę

A jeśli chodzi o ludzi nie dbających o higienę intymną... niestety i ja miałam z takowymi kontakt, a dokładniej mówiąc chodzi o moją koleżankę. Nigdy fiołkami nie pachniała, a o dniach, w których miała okres wiedział a raczej wyniuchał cały rok makabra
Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 08:45   #177
myosotis1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 18
Dot.: coś tu śmierdzi

Witam i wyjaśniam odrazu po kolei.
1. nie było mnie tak długo ponieważ mieliśmy w pracy problemy z internetem (zmiana dostawcy itd), a z domu nie piszę bo tż jest przeważnie koło mnie.
2. sorry za edycje postów - zostałama już za to ukarana
3. ten wątek nie jest prowokacją, dla mnie to niestety fakty.
Sorry za zamieszanie.

Problem jest nadal, mówię do tż on niby słucha i prosi żebym się nie powtarzała może troszkę się polepszypło ale nie wiele, ząbki myje jak mu się zachce, przynajmiej zaczoł ubrania częsciej zmieniać. Ale co do bielizny to jest masakra, widzę to przy robieniu prania, no już sama nie wiem co jest przecież to nie jest normalne żeby się majtki same brudziły, albo się źle podciera, albo się nie podciera (ale to chyba nie możliwe), albo nie wiem. I co mam wziąść tą brudną bieliznę i rzucić mu w twarz? Poprostu porażka.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

i jeszcze odnośnie sprawy z tymi klonami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410291 to nie jest moja sprawka i sama nie wiem o co z tym chodzi.
myosotis1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 11:00   #178
Markus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: coś tu śmierdzi

W twarz nie ale możesz mu powiedzieć żeby sobie sam ją zaczął prać bo ciebie takie widoki i zapachy nie podniecają. Jestem czterdziestodwuletnim facetem i nie wyobrażam sobie by moją bieliznę czy skarpety prała moja kobieta. Nadmienię, że zmieniam ją codziennie, a piorę nie częściej jak raz w tygodniu (mam spory zapasik więc mi nie braknie). Nie wyniosłem tego z domu bo zanim się usamodzielniłem robiła to za mnie moja Mama. A może Wy powinnyście zaproponować swoim facetom by uprali waszą bieliznę jak będą oponować w kwestii prania swojej.

Edytowane przez Markus1
Czas edycji: 2010-03-19 o 11:14
Markus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 11:32   #179
myosotis1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 18
Dot.: coś tu śmierdzi

Tu to nawet nie chodzi o pranie, bo pranie robi pralka, a wrzucić smrody do pralki to nie problem. Tu chodzi o to jak ja mam mu zwrócić na to uwagę? wg. mnie jest to troche wstydliwa sprawa myślę że dla niego także, jak się spoci i śmiedzi to mu powiem że śmierdzi bo się spocił (każdy się poci), ale takie coś? dla mnie to nie do pomyślenia, co mam mu powiedziedzieć, kochanie czemu masz obsrane majtki?
myosotis1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 11:36   #180
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 253
GG do limonka1983
Dot.: coś tu śmierdzi

Cytat:
Napisane przez myosotis1232 Pokaż wiadomość
Tu to nawet nie chodzi o pranie, bo pranie robi pralka, a wrzucić smrody do pralki to nie problem. Tu chodzi o to jak ja mam mu zwrócić na to uwagę? wg. mnie jest to troche wstydliwa sprawa myślę że dla niego także, jak się spoci i śmiedzi to mu powiem że śmierdzi bo się spocił (każdy się poci), ale takie coś? dla mnie to nie do pomyślenia, co mam mu powiedziedzieć, kochanie czemu masz obsrane majtki?
Bardzo fajne pytanie. Czemu masz obsrane majtki. Przecież ma obsrane, widać to. Może faktycznie okaże się, że ma jakiś problem z nietrzymaniem kału, tylko wstydzi się o tym mówić (woli zostawiać brudne majtki).
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.