Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud. 2009) - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 08:29   #3721
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
no niestey na nowym mieszkaniu pewnie to jakiś budowlanniec, tyle tu ekip remontowych
jeszcze koła były opiaszczone i ślady ida do samej windy i tam juz niestety znikają.

wywiesiłam kartki, może ktos cos widział. choć wątpię..

a najgorsze jest to, ze ten wózek pożyczyliśmy od kuzynki TZa, za miesiąc byśmy oddali bo do spacerówkę byśmy przeszli, a teraz musimy odkupić


ech dziewczyny, musze się wyryczeć i tyle
i najchętniej bym się stąd wyprowadziła.... i będę dziś siedzieć cały dzień w domu.
A żeby ich pip pip pip piip Więcej nie będę bo jeszcze bana dostanę
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 08:31   #3722
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

witam mamusie!

po pierwsze...szok z ta kradzieżą wózka!!! niech sie cholery udławią zadławią i inne takie! o!
dlatego ja swojego nie zostawiam na korytarzu tylko wnosze do mieszkania,
no co za ---!@$$!!##$% !!!!!

co do wagi, waga spadła tylko brzuch został
wydaje mi się że mięśnie mi bebechów nie trzymają i do tego ta luuuuuźna skóra, wiem wiem, powiecie że trzeba cwiczyć, ale kiedy ja sie zmusić nie moge
gimnastyka każda tylko nie wstrętne brzuszki .... uuuh!
ja nie wiem jak to będzie

też się pochwalę, że Lenka ładnie śpi dzisiaj od 20.30 do 6 rano bez dokarmiania na spiocha
jutro idziemy do okulisty, także proszętrzymajcie kciuki, żeby to było zwykłe zapalenie spojówek a nie żadne zatkane kanaliki...


a teraz czekam na koleżankę i świeże ploteczki
miłego dnia!


aaaaa!
dużo zdrówka i uśmiechu dla wszytskich małych solenizantów!


Gucia, masz jakiegoś linka do jogi dla początkujących albo polecasz jakieś filmiki ???
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009








Edytowane przez xpressja
Czas edycji: 2010-03-04 o 08:35
xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 08:57   #3723
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

mamuśki powiedzcie mi jeszcze jak podajecie calcium ? jak oczywiście podajecie
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 08:59   #3724
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
witam

nie nadrabiałam jeszcze,wpadłam tylko napisac ze dziś lub wczoraj w nocy lub wieczorem ukradli nam wózek!!!

zostawialiśmy go pod drzwami,bo mieszkamy na saaaamym końcu długiego korytarza oddzielni dodatkowymi drzwami.
myśleliśmy ze to nas uchroni przed takim zdarzeniem, ale jednak stało się!
polaczki...
Normalnie co za łobuzy takich tylko
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:18   #3725
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

witam o poranku

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość

Co do wagi to spadłam ale brzuchol mam dalej wy też jeszcze macie
z nabytych 20kg do zrzucenia zostało 3 kg no i flaczek na brzuchu jestem na "przymusowej" diecie bez nabialowej i to pewnie dlatego. mocno ograniczona ilość dostępnych słodyczy działa

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Mamusie karmiace: jak tam u Was z konsumowaniem mandarynek, pomaranczy, itp?
jeszcze nie testowałam ale kiwi jem ale czy ono zalicza się do cytrusów, bo to chyba o te pestkowe chodzi...

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
Mój Tż sprawił sobie e-papierosa i jest cały happy zresztą ja tez bo w końcu nie śmierdzi fajkami i w tym miejscu pytam się: CZY NIE MOGLIBY WYMYŚLIĆ E-CZEKOLADY ??
oj przydałaby się, bo czasami aż mnie nosi

Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
witam

nie nadrabiałam jeszcze,wpadłam tylko napisac ze dziś lub wczoraj w nocy lub wieczorem ukradli nam wózek!!!

zostawialiśmy go pod drzwami,bo mieszkamy na saaaamym końcu długiego korytarza oddzielni dodatkowymi drzwami.
myśleliśmy ze to nas uchroni przed takim zdarzeniem, ale jednak stało się!
polaczki...


teraz siedze i chce mi się płakac, tzn juz płacze
o kur.... szczyt chamstwa


Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A ja kupilam w sobotę w noramlnym sklepie sukienkę na chrzciny - czarną wlaśnie z dodatkami ecru i ecru żakietem do karmienia - to mi chyba małż bedzie na plechach odpinał
No i nie wiem czy na Wielkanoc to mi nie bedzie w tym cienkim żakieciku za zimno. I szukam teraz garniturka dla Stasia.
ten mi sie podoba, ale nei jest za bardzo zimowy?
http://www.allegro.pl/item929015624_...eski_r_74.html
http://www.allegro.pl/item929015543_...ecru_r_68.html
superaśne!

Wszystkie mamusie kupują ubranka na chrzest dla dzieciaczków czy może są jakieś chrzestne które to robią??

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
jutro idziemy do okulisty, także proszętrzymajcie kciuki, żeby to było zwykłe zapalenie spojówek a nie żadne zatkane kanaliki...


dla solenizantów
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:31   #3726
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Zapomnialam zaprosic was na kawke poranna...

Załącznik 2918646

...co myslicie..?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:32   #3727
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Zapomnialam zaprosic was na kawke poranna...

Załącznik 2918646

...co myslicie..?

ja sie pisze

Kochana a jak zrobilas taki avatarek?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 09:39   #3728
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Elcia normalnie : pala: zarypala bym chyba gnoi.......
Kurcze ja tez stelaz trzymam pod drzwiami na klatce schodowej




Dziewczynki wpadam tylko na chwilke bo mam dzis zalatany dzien

Czy moge liczyc na regularne kliki?bo troszeczke tylko mi kliczkow brakuje i bede w rankingu:pliz :
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:44   #3729
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

ELUŚ, strasznie mi przykro z powodu wózka - no co za....

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

ta moja Agusia ma wiecznie raczki w buzi i tak obśliniona jest że masakra a jak jej dam smoka na spanie to se go potrafi wyciągnąc a czasami zrobi takie blleeee i zaraz palce znów są w buzi troche mnie to denerwuje bo zakłada rączki na głowe buzie i policzki i sie drapie mimo że jej fajnie obetne paznokietki to czasami zrobi sobie taką sznyte i ma buzie podrapaną
Aniulka, nie wiedziałam, co to znaczy zmierzluchować - domyśliłam się jak to się czyta a jestem z Gdańska tak więc do Ślunska kawałek

Jeśli chodzi o odbijanie - to dziewczyny napisałły już, że w nocy to niekonieczne, jesli dzidzi nic sie nie dzieje
A moje maleństwo też coraz częściej do buźki rączki pcha, ale też często nie trafia - i pazurki co 3 dni mu odrastają i dziś w nocy tak się podrapał że szok a poprzednio jak mu obcinałam to go zacięłam cążkami, tak że mu krewka z opuszka poszła i płakał strasznie - och jak mi bylo przykro

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
ale Pietrusia nie karmi piersia
a karmiac mozna pic melise?
Melisa działa na zwiększenie laktacji - także chyba na razie się powinnaś wstrzymać skoro ci się robią zatory... A Polusia - bezbłędna


[
Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość

Dałam wczoraj Adikowi szpinak na obiadek i jak dla mnie to było obleśne a on jadł jakby tam nie wiem co było i w ryk jak się skończył słoiczek. Nie wiem do kogo on się z tymi smakami wrodził ...
Mój Tż sprawił sobie e-papierosa i jest cały happy zresztą ja tez bo w końcu nie śmierdzi fajkami i w tym miejscu pytam się: CZY NIE MOGLIBY WYMYŚLIĆ E-CZEKOLADY ??
Tak szybko dajesz mu szpinak?? Hmm wydawało mi się że dopiero po 4 miesiącu powinno się zaczac rozszerzać dietę a szpinak nigdy nie byl na początku listy...

WSZYSTKIEGO NAJ DLA BIANKI I ADRIANKA

A mój synek dzisiaj skonczył 7 tygodni i jest coraz wspanialszy

Też nas wczoraj na spacerze śnieżyca złapała, ale na szczęście miałąm pieluchę tetrową to zasłoniłam wlot budki (bo folii nie wzielam... słonce świeciło jak wychodziliśmy) i maluch suchy dotarł do domu.

Ale on dużo gada!!! w szoku jestem. i śmieje się, i naśladuje ruchy ust, śpiewa prawie
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:57   #3730
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Dla adrianka i bianusi

i dla belli bartusia tez
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 09:57   #3731
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Witam!

Trochę już nadrobiłam, ale utknęłam na 121 stronie, no ale już bliżej niż dalej

Na vichy maniaczki klikam obowiązkowo Czasami nawet więcej niż 2 razy, bo jak czytam to potem już i się myli na kogo klikałam, a na kogo nie i ile razy

Dzisiaj mój tż ma urodziny więc muszę jakąś kolacje mu sprezentować. Dobrze, że wraca dopiero o 18 to mam nadzieję, że się wyrobię. Zajrzę do naszej książki i tam na pewno coś znajdę. Zaraz zacznę od jakiegoś placka

Zdjęcia i filmiki super!!

Sam my tez jesteśmy tylko po ślubie cywilnym, ale ksiądz nam ochrzci małego. Powiedział co miał do powiedzenia, a my obiecaliśmy, że ślub kościelny weźmiemy Tylko, że w zeszłym roku ślub brała moja siostra, teraz w czerwcu żeni się mój brat, w lipcu bliski kuzyn no i ciężko się tu w jakiś termin wcisnąć Ale myślę, że w końcu nam się uda

Domi mi na takie zastoje mleka najbardziej pomagało jak małego przystawiałm. Za piewrszym razem zaraz po porodzie jak mi pierś zrobiła się wielka i twarda jak kamień to zadzwoniłam z płaczem do położnej. Byłam przerazona wizją zapalenia piersi i zatoru, bo próbowałam laktatorem i nic, pod przysznicem nic. A ona mówi żeby spokojnie ubrać sobie staniczek, usiąść, zrelaksować się i przystawić dziecko. No i u mnie od razu pomogło


Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
mamuśki powiedzcie kiedy dostałyście pierwszą miesiączkę po porodzie?
ja jestem 2miesiące po porodzie i jeszcze nic a karmiłam tylko niecały miesiąc, już mam stracha
U mnie było trochę dziwnie, bo miałam okres 1 dzień 10 tygodni po porodzie, raczej takie plamienie, ale ból był okropny dobrze, że to tylko 1 dzień trwało i sama nie wiem co to było, bo teraz jest cisza


Ok, idę do garów

Miłego popołudnia życzę
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 10:05   #3732
flowerspower
Raczkowanie
 
Avatar flowerspower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 232
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość

Tak szybko dajesz mu szpinak?? Hmm wydawało mi się że dopiero po 4 miesiącu powinno się zaczac rozszerzać dietę a szpinak nigdy nie byl na początku listy...
Zaczęlismy od zupy krem z marchewek, jarzynowej tez próbował ale jakoś nie bardzo mu podeszła, deserki z marchewki i jabłek też spoko więc teraz próbujemy szpinaku i innych z cyklu po 4 m-cu. A jeszcze przed słoiczkami był kleik ryżowy a później kaszka ryżowa z jabłkami, która mu dosypuje do mleka. Bo samo mleczko to juz dawno mu nie wystarcza łakomczuchowi. Ni zauwazyłam jakichś negatywnych reakcji na nowe jedzonko poza pomarańczowa kupka po marchewce i zieloną po szpinaku

My mamy 8 marca drugą rocznice ślubu i tez trza coś wymyslić.

Edytowane przez flowerspower
Czas edycji: 2010-03-04 o 10:07
flowerspower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 10:21   #3733
angelusia194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
witam

nie nadrabiałam jeszcze,wpadłam tylko napisac ze dziś lub wczoraj w nocy lub wieczorem ukradli nam wózek!!!

zostawialiśmy go pod drzwami,bo mieszkamy na saaaamym końcu długiego korytarza oddzielni dodatkowymi drzwami.
myśleliśmy ze to nas uchroni przed takim zdarzeniem, ale jednak stało się!
polaczki...


teraz siedze i chce mi się płakac, tzn juz płacze
ci ludzie to są niemożliwi... żeby wózek ukraść!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
[...] miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.

Paulo Coelho — Czarownica z Portobello


Kamila Magdalena 20.11.2009r
angelusia194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 11:58   #3734
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

ale pustki - pewnie wszystkie mamusie na spacerkach

my tez idziemy
buziak
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:02   #3735
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
ale pustki - pewnie wszystkie mamusie na spacerkach

my tez idziemy
buziak
Albo przy garach - lecę obiad gotować...
buziak też
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:05   #3736
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

Mamusie karmiace: jak tam u Was z konsumowaniem mandarynek, pomaranczy, itp?
Ja jeszcze jak karmilam mala to mandarynki i banany jadlam od samego poczatku i malutkiej nic nie bylo

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Zapomnialam zaprosic was na kawke poranna...

Załącznik 2918646

...co myslicie..?
Śletne, chetnie bym sie na taka kawusie zalapala

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Elcia normalnie : pala: zarypala bym chyba gnoi.......
Kurcze ja tez stelaz trzymam pod drzwiami na klatce schodowej




Dziewczynki wpadam tylko na chwilke bo mam dzis zalatany dzien

Czy moge liczyc na regularne kliki?bo troszeczke tylko mi kliczkow brakuje i bede w rankingu:pliz :
Klikam oczywiscie klikam i na reszte tez klikam

A mi moja mama srawila elektronicza nianie super sprawa klade kamilke w jednym pokoju zamykam i moge spokojnie gotowac tłuc sie ile wlezie a jak kamilka zaplacze odrazu ja w niani slysze, tylko jeden feler tej niani ze musi byc blisko Kamilki bo inaczej nie bedzie slychac ale w sumie w dzien ja klade w wozku i daje tak nianie Załącznik 2918974

A i mam pytanie odnoscnie dodawania filmikow na youtube bo chcialam dodac filmik dwuminutowy i wyswietlilo mi ze bedzie sie ladowac 2 godz u was tez to tak dlugo trwa??

U mnie dzis przechodza burze sniezne, co chwila z innej strony sie chmura a za chwile strasznie sypie
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:11   #3737
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

ja dzisiaj przesunęłam godzinę spaceru na póxniejszą bo wreszcie musiałam posprzatać.
wcześniej zawsze miałam w domu tak czyściutko, wszystko poukładane itp. a odkąd Nila jest na świecie to ciągle w domu burdel A Najgorsze jest to, że powoli sie do tego przyzwyczajam

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
A i mam pytanie odnoscnie dodawania filmikow na youtube bo chcialam dodac filmik dwuminutowy i wyswietlilo mi ze bedzie sie ladowac 2 godz u was tez to tak dlugo trwa??
mnie się ładowało ponad godzinę ale miałam krótszy filmik
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:15   #3738
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
DOMI ja też miałam zapchane kanaliki w piersiach jak wróciłam po porodzie ze szpitala. położna jak przyszła to taki masaż piersi mi zrobiła i ściągała mi te mleko że myślałam że bede ryczeć z bólu a piersi byly tak nabrzmiałe i gorące że powiedziała że musze je tak masować i sciągać pokarm bo zapalenia dostane i to dopiero bedzie ból.

więc mocno masuj i musisz ściągnąc ten pokarm najlepiej ściągnij go ręcznie nie laktatorem.
Oj robiłam to samo- trzeba umiec sobie aż taki ból zadać ale patrząc na moją koleżanke z sali z piersiami jak kamienie i gorączką- wolałam ten ból i płakać i masować.
Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
witam

nie nadrabiałam jeszcze,wpadłam tylko napisac ze dziś lub wczoraj w nocy lub wieczorem ukradli nam wózek!!!

zostawialiśmy go pod drzwami,bo mieszkamy na saaaamym końcu długiego korytarza oddzielni dodatkowymi drzwami.
myśleliśmy ze to nas uchroni przed takim zdarzeniem, ale jednak stało się!
polaczki...


teraz siedze i chce mi się płakac, tzn juz płacze
strasznie mi przykro! Nie wyobrażam sobie jak można ukraść dziecku wózek!
Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
mamuśki powiedzcie mi jeszcze jak podajecie calcium ? jak oczywiście podajecie
A na co to dajesz?
Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
ja dzisiaj przesunęłam godzinę spaceru na póxniejszą bo wreszcie musiałam posprzatać.
wcześniej zawsze miałam w domu tak czyściutko, wszystko poukładane itp. a odkąd Nila jest na świecie to ciągle w domu burdel A Najgorsze jest to, że powoli sie do tego przyzwyczajam
HA mam to samo- prabnie leży nieposkładane 3 dni i nic mi się nie chce

Byłam na przeglądzie wszytko gra i buczy

Zaczynam mieć stresa i doła tym zabiegiem na przepukline... Czy dobrą decyzje podjęłam i czy to potem boli, jak ja przetrzymam małego 5 godzin naczczoSmutno mi

A to mój skarbuś
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:21   #3739
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość

A to mój skarbuś
a jaka Ty lacencja jestes
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 12:27   #3740
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Zdjęcia i filmiki super!!
Domi mi na takie zastoje mleka najbardziej pomagało jak małego przystawiałm. Za piewrszym razem zaraz po porodzie jak mi pierś zrobiła się wielka i twarda jak kamień to zadzwoniłam z płaczem do położnej. Byłam przerazona wizją zapalenia piersi i zatoru, bo próbowałam laktatorem i nic, pod przysznicem nic. A ona mówi żeby spokojnie ubrać sobie staniczek, usiąść, zrelaksować się i przystawić dziecko. No i u mnie od razu pomogło


przystawianie pomaga i to baaardzo ja od wczoraj ciagle corcie przystawiam i dzieki temu nawet nie dopuszczam do twardniecie piersi nie czekam przypisowych 3 h
Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość



A mój synek dzisiaj skonczył 7 tygodni i jest coraz wspanialszy

Też nas wczoraj na spacerze śnieżyca złapała, ale na szczęście miałąm pieluchę tetrową to zasłoniłam wlot budki (bo folii nie wzielam... słonce świeciło jak wychodziliśmy) i maluch suchy dotarł do domu.

Ale on dużo gada!!! w szoku jestem. i śmieje się, i naśladuje ruchy ust, śpiewa prawie
gratulacje
dzieci sa cudne, a Ty tak ladnie piszesz o swoim synku

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Ja jeszcze jak karmilam mala to mandarynki i banany jadlam od samego poczatku i malutkiej nic nie bylo

Załącznik 2918974

A i mam pytanie odnoscnie dodawania filmikow na youtube bo chcialam dodac filmik dwuminutowy i wyswietlilo mi ze bedzie sie ladowac 2 godz u was tez to tak dlugo trwa??

U mnie dzis przechodza burze sniezne, co chwila z innej strony sie chmura a za chwile strasznie sypie

Pozwolilam sobie na pol mandarynki mniamm
a co do niani- co tam niania, ale jak Kamilka slodko spiunia i jeszcze ta pieluszka...moje uwielbia tez na glowce, podzialalo to jak nic, nawet jak sobie spokojnie lezy to majac pieluszke na oczkach choc na chwile przesypia
A co do youtube to mi ponad minutowy filmik ladowal sie 40 min, tak ze zalezy to pewnie od transferu...nalezy sie uzbroic w cierpliwosc
kurcze musze mojej Niunci ta opaske sprawic, bo az zazdroszcze
Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
ja dzisiaj przesunęłam godzinę spaceru na póxniejszą bo wreszcie musiałam posprzatać.
wcześniej zawsze miałam w domu tak czyściutko, wszystko poukładane itp. a odkąd Nila jest na świecie to ciągle w domu burdel A Najgorsze jest to, że powoli sie do tego przyzwyczajam

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


mnie się ładowało ponad godzinę ale miałam krótszy filmik
ja tez!ja nie moge najmniejszego pylku i staram sie sprzatac na raty...choc i tak nie jest to to samo, co przed ciaza...buuu
bo np. kuchenke dzis umylam, ale przydaloby sie pod palnikami i ich posciagac, bo tam tluszcz sie dostal


Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Oj robiłam to samo- trzeba umiec sobie aż taki ból zadać ale patrząc na moją koleżanke z sali z piersiami jak kamienie i gorączką- wolałam ten ból i płakać i masować.

strasznie mi przykro! Nie wyobrażam sobie jak można ukraść dziecku wózek!

A na co to dajesz?

Zaczynam mieć stresa i doła tym zabiegiem na przepukline... Czy dobrą decyzje podjęłam i czy to potem boli, jak ja przetrzymam małego 5 godzin naczczoSmutno mi

A to mój skarbuś
slodki i kochany
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:29   #3741
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
a jaka Ty lacencja jestes
E tam zawstydzasz mnie - dziękować
Zamaskowałam cienie pdo oczamibo byście się przestraszyły

Domi dziękować
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 12:31   #3742
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

ZEBRA666 calcium w stanach niedoboru wapnia i stanach alergicznych się stosuje ostatnio doktorka mi to przepisała jak mała miała wysypke na tej buzi ale jak wszystko znikło i zmieniłam te mleko to przestałam to dawac ale ona znów ma wysypke na brzuszku, postanowiłam zmienic oliwke, koleżanka przywiozła mi z penaten i teraz tej spróbuje bo moze to oliwka jest winna ale chce tez jej dać te calcium i niepamiętam chyba po 2 ml 2 razy dziennie mi wtedy kazała, narazie bede dawac 2 razy po 1,5ml i zobacze co bedzie czy znikać zacznie czy nie bo jak nie to normalnie do głowy dostane co chwila coś sie dzieje nie tak
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:32   #3743
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

http://www.youtube.com/watch?v=PP1QSFXNqcM

moja gaduła
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 13:55   #3744
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

my po spacerku, musiałam rozdziewiczyć spacerówkę, trochę ciaśniej niż w głębokim ale dałysmy radę

dzięki dziewczyny za wyrazy współczucia, ja tez nie rozumiem jak można dziecku wózek ukraść, mi się w ogóle w głowie nie mieści jak można cokolwiek komuś ukraść???

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Elcia normalnie : pala: zarypala bym chyba gnoi.......
Kurcze ja tez stelaz trzymam pod drzwiami na klatce schodowej
no lepiej nie trzymaj pod drzwiami
i kliknęłam

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
ślicznie sobie gada!
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:20   #3745
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
Jaka słodziachna


Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
my po spacerku, musiałam rozdziewiczyć spacerówkę, trochę ciaśniej niż w głębokim ale dałysmy radę

dzięki dziewczyny za wyrazy współczucia, ja tez nie rozumiem jak można dziecku wózek ukraść, mi się w ogóle w głowie nie mieści jak można cokolwiek komuś ukraść???



no lepiej nie trzymaj pod drzwiami
i kliknęłam



ślicznie sobie gada!
Elus szkoda słow naprawde...............
Dzieki za kliczka i ..........wkoncu dotarłam do rankingu,teraz tylko trzeba sie w nim utrzymac
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:34   #3746
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Jaka słodziachna

Elus szkoda słow naprawde...............
Dzieki za kliczka i ..........wkoncu dotarłam do rankingu,teraz tylko trzeba sie w nim utrzymac
a moze w podpisie wklej taki orazek jak mają dziewczyny, bo on sie bardziej rzuca w oczy
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:38   #3747
simpatica
Zakorzenienie
 
Avatar simpatica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 023
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

haaj Mamuśki

za kolejne miesiące


Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Takie masz fajne ząbki a się wgryźć nie potrafisz ?
To po co na nie tyle kasy wydawałaś
tak Brombi, słuszna uwaga
Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
n ale sobie przypomniałam, że w tym roku czekają mnie przecież 3 wesela

kiecka fajna mi się narazie 2 szykują - w tym jedno u mojej druhny ale raczej z sukienką problemu nie będzie - jest ich trochę w szafie... a do czerwca myślę że się będę miesciła w nie

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
hehe, a ja dziś wydałam kasę na moje 3 kanały i jeszcze 3 mnie czekają, a potem zabieram się za wymienianie wszystkich starych plomb na białe i może też zdecyduję się na usunięcie dolnych 8 i wyrównanie dolnych ząbków, co by ta paszczęka jakoś porządnie wyglądała
ja jutro idę zaleczyć ostatni ubytek i koniec narazie z zebowymi bólami aż do momentu usuwania 8. no właśnie laski - jak myślicie - kiedy mogę iść na zabieg?
Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a ja tak sobie mysle jak jeszce niedawno o czopach pisalysmy i o tym ze sie baly dziewczyny ze nie rozpoznaja czy to juz
właśnie ostatnio sobie czytałam nasze rozmowy w ostatnich dniach przed porodem - i jak mnie głupawka dopadła na dzień przed
Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
Laseczki, nie marudzic tylko brać się do pracy mi już spadło 17kg z 18 które przytyłam - a moją dietą jest jedzenie głównie białka a z węglowodanów ciemne pieczywo i ryż brązowy, daje rade, a efekty super . Nad brzuszkiem pracuje, niby miesnie ladnie czuc i widac, ale ten nadmiar skóry... to mija, kurczy się jakoś czy cuś?
ja 1.03 zaczełam 6weidera - ciekawe jak długo wytrzymam
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Mamusie karmiace: jak tam u Was z konsumowaniem mandarynek, pomaranczy, itp?
nie jjem w ogóle
Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
nie nadrabiałam jeszcze,wpadłam tylko napisac ze dziś lub wczoraj w nocy lub wieczorem ukradli nam wózek!!!
jaka chamówa!!! co za beszczelność!!! ludzie są okropni nie płacz Ela



a u nas cóż:
-- Ola odkryła w lusterku siostre bliźniaczkę i tak fajnie najpierw się uważnie przygląda a potem zaczyna gugać i śmiać się do niej
-- wczoraj pierwszy raz zaśmiała się na głos - niestety krótko - i niestety do Tż a nie do mnie
-- pomysł z tymi fotkami na początku wątku super ale fajnie by było żeby to były zdjęcia takich świeżo urodzonych. Tylko teraz to już chyba za późno bo to sporo roboty a już trochę fotek jest.
-- przerzuciliśmy się na większy rozmiar pampersa
-- no i Ola od 4 dni robi nam pobudki o 3, 4 lub 5 nad ranem na godzinkę zabawy a potem śpi dalej
-- a my z Tż-tem namiętnie przeglądamy katalogi z domkami bo nie możemy sie na projekt zdecydować i już mi te domki zaczynają się mieszać i wszystkie takie do siebie podobne trudny wybór...

no to chyba tyle narazie idę coś zjeść
__________________

simpatica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 14:46   #3748
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
witam

nie nadrabiałam jeszcze,wpadłam tylko napisac ze dziś lub wczoraj w nocy lub wieczorem ukradli nam wózek!!!

zostawialiśmy go pod drzwami,bo mieszkamy na saaaamym końcu długiego korytarza oddzielni dodatkowymi drzwami.
myśleliśmy ze to nas uchroni przed takim zdarzeniem, ale jednak stało się!
polaczki...


teraz siedze i chce mi się płakac, tzn juz płacze
co za ludzie temu co ten wózek ukradł tylko nogi z tyłka powyrywać i łapy poucinać

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
Mi po porodzie ubyło od razu 12kg ale Madzia ważyła 4320g... (Ja przed ciążą 50kg niecałe)
No i co swoje musiałam wypocić i wystękać bo poród siłami natury
podziwiam

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość

Gucia, masz jakiegoś linka do jogi dla początkujących albo polecasz jakieś filmiki ???
niestety mam tylko książki i kupowała je też w ten sposób, że patrzyłam, czy nie są jakieś za bardzo wydumane i czy ćwiczenia są przystępne i w miarę wykonywalne

Byłam dziś w mieście i sobie kupiłam 2 sweterki a Sandrze sukieneczkę i buciki

Ciekawam też, gdzież podziewa się nasza szefowa. Wczoraj wyszła rano na spacer i do tej pory się nie melduje


---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość

-- a my z Tż-tem namiętnie przeglądamy katalogi z domkami bo nie możemy sie na projekt zdecydować i już mi te domki zaczynają się mieszać i wszystkie takie do siebie podobne trudny wybór...

no to chyba tyle narazie idę coś zjeść
gratuluję śmiechy Oleńki

A z domami to wiem o czym mówisz. My póki co się na nic nie zdecydowaliśmy. Wczoraj oglądaliśmy ładny dom, ale... niestety piwnica była cała zagrzybiona i część okien do wymiany i ogólnie za dużo roboty z remontami by było.
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:46   #3749
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
cudnie
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 15:50   #3750
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Wszystkie maluszki są już z nami-przygodę z Odchowalnią zaczynamy ( list.-grud.

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
ale fajnie

a moja jak uwidzi kamere albo telefon to przestaje gaworzyć i wpatruje się i nieumie jej nagrać
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.