Wrześniówki - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 17:26   #1171
Sareczka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

my jutro jedziemy wybrać obrączki... zdecydowaliśmy się na klasyczne z tym, że nad szerokością się zastanawiamy... 6 albo 7mm
a za sukienką nawet się nie rozglądałam... a sądny dzień coraz bliżej...
__________________
http://s6.suwaczek.com/20100911580713.png

[rock]634799[/rock]
Sareczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 22:20   #1172
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

lista uzupelniona


my mamy obraczki 4mm i 5 mm 7 to nie za duzo?
oczywiscie sie o gustach nie dyskutuje
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 18:52   #1173
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Unhappy Dot.: Wrześniówki

Cześć Dziewczyny!!! Załamka mój bieg po salonach z sukniami zakończył się fiaskiem. Jak już myślałam, że znalazłam to metka z ceną szybko rozwiała moje nadzieje. Idę się napić może poprawi mi się nastrój.

Co do obrączek znalazłam złotnika, który nam je zrobi woła sobie 400 to chyba nie jest jakaś wygórowana stawka. My mamy 5mm.
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 19:51   #1174
Sareczka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

ja też jestem dzisiaj bardzo niezadowolona.... byliśmy wybrać obrączki i nici... ja chcę klasyczne półokrągłe bądź płaskie, a mojemu Tżtowi podobają się zdobione... cichy wieczór... jak on się na coś uprze...
__________________
http://s6.suwaczek.com/20100911580713.png

[rock]634799[/rock]
Sareczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 00:43   #1175
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Nie dobrze... Nie dobrze tak kłócić się o takie coś
Choć swoją drogą chyba pierwszy raz się spotykam z tym żeby facet wolał bardziej ozdobne obrączki
Może jakiś złoty środek? Np bardzo delikatne zdobienie lub tylko takie dwie 'bruzdy przez środek o np tj tu:
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 00:44   #1176
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!! Załamka mój bieg po salonach z sukniami zakończył się fiaskiem. Jak już myślałam, że znalazłam to metka z ceną szybko rozwiała moje nadzieje. Idę się napić może poprawi mi się nastrój.

Co do obrączek znalazłam złotnika, który nam je zrobi woła sobie 400 to chyba nie jest jakaś wygórowana stawka. My mamy 5mm.


znam tan ból... może jeszcze znajdziesz odpowiednią... albo odszyj tej krój u sprawdzonej krawcowej za niższą cenę
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 15:10   #1177
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Sareczka1987 Pokaż wiadomość
ja też jestem dzisiaj bardzo niezadowolona.... byliśmy wybrać obrączki i nici... ja chcę klasyczne półokrągłe bądź płaskie, a mojemu Tżtowi podobają się zdobione... cichy wieczór... jak on się na coś uprze...
hehe tez tak mamy
mój TZ dzisiaj przy obiedzie oznajmił rodzicom swoim że będziemy mieć dwie inne oh gdybyście widzieli ich miny
a teściowa powiedziała że kalie to sobie mamy z głowy wybić bo to kwiaty na pogrzeb :P miałam ochotę jej powiedzieć że w końcu coś w tym jest przeciez biorę ślub z jej syneczkiem
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 16:57   #1178
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

dołek mi juz przeszedł, jutro szukam krawcowej

ja się wkurzam na TŻ za brak jakiejkolwiek reakcji, wszystko mu jedno, ciągle powtarza że on się na takich rzeczach nie zna, masakra
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:24   #1179
Sareczka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki

Ja mam nadzieje, że odpuści i oboje będziemy mieć takie same - klasyczne obrączki...
ahhh z tymi facetami...

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Tak bym chciała wybrać te obrączki i mieć z głowy...

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
hehe tez tak mamy
mój TZ dzisiaj przy obiedzie oznajmił rodzicom swoim że będziemy mieć dwie inne oh gdybyście widzieli ich miny
a teściowa powiedziała że kalie to sobie mamy z głowy wybić bo to kwiaty na pogrzeb :P miałam ochotę jej powiedzieć że w końcu coś w tym jest przeciez biorę ślub z jej syneczkiem
Mafda twojemu też podobają się zdobione? Mój TZ uparł się na takie brzydkie Zirkona - zaupełnie mi się nie podobają:confus ed:
Myślicie o tym, żeby mieć dwie różne?

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
hehe tez tak mamy
mój TZ dzisiaj przy obiedzie oznajmił rodzicom swoim że będziemy mieć dwie inne oh gdybyście widzieli ich miny
a teściowa powiedziała że kalie to sobie mamy z głowy wybić bo to kwiaty na pogrzeb :P miałam ochotę jej powiedzieć że w końcu coś w tym jest przeciez biorę ślub z jej syneczkiem
Mafda twojemu też podobają się zdobione? Mój TZ uparł się na takie brzydkie Zirkona - zaupełnie mi się nie podobają:confus ed:
Myślicie o tym, żeby mieć dwie różne?

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
hehe tez tak mamy
mój TZ dzisiaj przy obiedzie oznajmił rodzicom swoim że będziemy mieć dwie inne oh gdybyście widzieli ich miny
a teściowa powiedziała że kalie to sobie mamy z głowy wybić bo to kwiaty na pogrzeb :P miałam ochotę jej powiedzieć że w końcu coś w tym jest przeciez biorę ślub z jej syneczkiem
Mafda twojemu też podobają się zdobione? Mój TZ uparł się na takie brzydkie Zirkona - zaupełnie mi się nie podobają:confus ed:
Myślicie o tym, żeby mieć dwie różne?
__________________
http://s6.suwaczek.com/20100911580713.png

[rock]634799[/rock]
Sareczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:12   #1180
sadlaczyca
Raczkowanie
 
Avatar sadlaczyca
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z głębokiego podlasia :)
Wiadomości: 452
Dot.: Wrześniówki

Dziewczęta!
Śmieszna opcja - byliśmy w sobotę z TŻ na poszukiwaniu obrączek i absolutnie nie mogliśmy dojść do porozumienia i autentycznie zastanawiamy się nad dwiema innymi, teraz wchodzę na Wizaż i patrzę, że macie takie same przeboje ja my
Poważnie - TŻ i ja mamy kompletnie inny gust jeśli chodzi o te nieszczęsne obrączki i póki co nie możemy dojść do porozumienia..
Myślicie, że to byłoby mocno źle jakbyśmy mieli dwie różne?
__________________
Smerf 16.01.2014
Crazy Little Thing Called Love
sadlaczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:15   #1181
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

nie no mój to sam chyba nie wie co chce ja z reszta też jest zbyt duży wybór
ja wolę takie proste i patrze tez pod względem mojego pierścionka żeby pasowały do siebie a jemu podobaja się różne i proste i w paski
ale my napewno nie będziemy się martwic jak będą dwie inne byle tylko je coś łączyło - ale coś innego niz tylko wspólna data wewnątrz
narazie z zakupem obrączek się wstrzymujemy bo kupiliśmy garnitur no i zaraz dwa wesela przed nami więc musze kupić sobie tez sukienkę :/ no i jeszcze wiele innych wydatków a do września jeszcze czas
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 21:58   #1182
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Dwie różne to chyba nic złego- przynajmniej mi się tak wydaje
Gdzieś tam w hAmeryce to jest nawet normalne że np facet ma zwykłą a kobieta brylantową czy coś takiego tak że wyglądają zupełnie inaczej
Z resztę te u nas które właśnie damskie są z jakimiś brylancikami też przez to wyglądają inaczej niż męskie... Tak ze to raczej nie problem
A można w ogóle kupić pojedynczą sztukę? Jakoś tak myślałam ze tylko w kompletach są

A my po upojnym weekendzie z TŻtem zażegnaliśmy kryzys Nareszcie bo już się na prawdę o nas martwiłam czy w ogóle dojdzie do ślubu jak tak dalej pójdzie... Ale już jest ok wyjaśniliśmy kupę rzeczy w tym również jego zaangażowanie w ślub i jest git


A jutro jadę do "Kwiatu lotosu" w Mysłowicach i "Salonu Madame" w Sosnowcu obadać co i jak z ich sukniami... może w końcu na coś się zdecyduję i zamówię
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 07:06   #1183
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Nie dobrze... Nie dobrze tak kłócić się o takie coś
Choć swoją drogą chyba pierwszy raz się spotykam z tym żeby facet wolał bardziej ozdobne obrączki
Może jakiś złoty środek? Np bardzo delikatne zdobienie lub tylko takie dwie 'bruzdy przez środek o np tj tu:

My mieliśmy mieć te obrączki!! one są z kolekcji YES, ale w sklepie okazało się, że dostępna jest tylko opcja z białego złota, czyli i tło i to zdobienie z białego (matowe +błyszczące) natomiast nie ma takich jak na zdjęciu czyli białe +żółte. Bardzo mi się podobają, są delikatne ale jednocześnie mają coś w sobie.
Ostatecznie wybraliśmy takie jak załączam. Tzn nasze były robione na wzór tych.
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:25   #1184
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Widze, ze macie problemy z obrączkami ja juz co prawda mam obrączki kupione, i w domu leżą, ALE jak je wybieralismy to mojemu tŻtowi bylo wszystko obojetne jakie to obraczki chciał białe złoto i tyle, i sama musialam wybierać bo jemu sie niby wszystkie podobaly

a tak wogóle to wracając do przygotowań....mój TŻ dalej sie niczym nie interesue juz nie mam sily do niego
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 13:27   #1185
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Wrześniówki

Nie przejmuj się, mój też się niczym nie interesuje. Jeszcze mnóstwo czasu. O tyle dobrze, że większość spraw mamy wstępnie ustalonych/podpisane umowy/ zaliczki itp.
Nie mamy jeszcze zaproszeń bo jakoś nigdy nie ma czasu, żeby spisać dokładną listę gości z odmienionymi nazwiskami - do wydruku. Natomiast szablon zaproszenia ułożyłam któregoś dnia, klasyczny podstawowy tekst + jakiś cytat Sapkowskiego Wydrukowalam, pokazałam TŻ-towi, powiedział, że super.
U nas tak załatwiamy większość ślubnych tematów
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:03   #1186
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

a u mnie narazie temat zaproszen to temat Tabu wkurzylam sie i powiedzialam, ze ja sama sie tym przejmowac nie bede i niech sam to robi bo ja juz od 2ch miesiecy nic nie moge wybrac, w głownie o tekst chodzi i skoro jemu to obojetne to niech sam wybiera hehe ale jestem menda
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:49   #1187
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

A ja mojego przestałam informować o czymkolwiek a ze troszkę ciekawski to chyba zaczyna działać sytuacja z wczoraj jego siostra pyta: to byłaś na tej przymiarce?? ja mówię tak i coś tam chcę powiedzieć a tż oburzony jak to ja nic nie wiem, czemu mi nie mówisz?? odpowiedziałam tylko przecież Cię to nie interesuje!! i tak mam zamiar konsekwentnie to kontynuować jak chcę mu coś opowiedzieć co wybrałam albo gdzie byłam to zaczynam a potem przerywam w połowie i mówię : a no tak przecież Ciebie to nie interesuje. już go to zdanie bardzo wkurza jak usłyszał, ze ja już suknie mam zamówiona to zaczął się nagle martwić o swój garnitur... no bo gdyby trzeba było jakieś poprawki to może już trzeba się tym zająć?? może już coś dociera do niego?? kazałam mu zająć się alkoholem. to jego zadanie. zobaczymy jak mu pójdzie
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:31   #1188
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Calypso* Pokaż wiadomość
My mieliśmy mieć te obrączki!! one są z kolekcji YES, ale w sklepie okazało się, że dostępna jest tylko opcja z białego złota, czyli i tło i to zdobienie z białego (matowe +błyszczące) natomiast nie ma takich jak na zdjęciu czyli białe +żółte. Bardzo mi się podobają, są delikatne ale jednocześnie mają coś w sobie.
Ostatecznie wybraliśmy takie jak załączam. Tzn nasze były robione na wzór tych.
Widzę że mamy podobny gust, też wybraliśmy ten wzór, tylko odwrotnie kolorystycznie,


Co do większości TŻ widzę, że zainteresowanie sprawami weselnymi jest podobne, to chyba taka natura faceta, na wszystko mają jeszcze czas i pewnymi drobiazgami się nie przejmują, a my w tym momencie zaczynamy zgrzytać zębami.

Melduję, że suknia zamówiona, kamień z serca, za trzy miesiące odbiór
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 20:50   #1189
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
A ja mojego przestałam informować o czymkolwiek a ze troszkę ciekawski to chyba zaczyna działać sytuacja z wczoraj jego siostra pyta: to byłaś na tej przymiarce?? ja mówię tak i coś tam chcę powiedzieć a tż oburzony jak to ja nic nie wiem, czemu mi nie mówisz?? odpowiedziałam tylko przecież Cię to nie interesuje!! i tak mam zamiar konsekwentnie to kontynuować jak chcę mu coś opowiedzieć co wybrałam albo gdzie byłam to zaczynam a potem przerywam w połowie i mówię : a no tak przecież Ciebie to nie interesuje. już go to zdanie bardzo wkurza jak usłyszał, ze ja już suknie mam zamówiona to zaczął się nagle martwić o swój garnitur... no bo gdyby trzeba było jakieś poprawki to może już trzeba się tym zająć?? może już coś dociera do niego?? kazałam mu zająć się alkoholem. to jego zadanie. zobaczymy jak mu pójdzie

heheh dobry sposob chyba wypróbuje moze i u mnie poskutkuje moj tŻ niby sie wszystkim iteresuje, ale dopiero jak ja cos zalatwie albo co ja bym nie wymyslila to on jest na tak, jakby swojego zdania nie mial wrrrrr
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 20:52   #1190
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

a gdzie ta suknia
gratulacje wyboru
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:37   #1191
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Ja też melduję Ja też! Ja też! Ja też!
Wprawdzie jeszcze nie zamówiłam sukni, ale dzisiejsze wizyty baaaaaardzo owocne
Znalazłam w końcu salon! W którym mają śliczne suknie, uszyją mi wg mojego projektu i cała suknia wyjdzie mnie max 2500zł!
To ten w Sosnowcu polecony przez nicolaaa(eee?)!
Panimiła, gotowe suknie przepięknie wykonane i za nie wielką kasę. wytłumaczyłam jaką chcę. Trochę mi się śmiać chciało jak widziałam minę tej babki jak zaczęłam dyskutować na temat materiałów i wykonania. Mam nadzieję że nie odbiorą mnie jako upierdliwej PM tylko raczej zdecydowaną, czy konkretną
Byłam też w Mysłowicach. No sukienki też ładne materiały ok, ale trochę gorzej z wykonaniem- jeszcze zależy jaka sukienka. W sumie sukienka+welon+bolerko wychodzi 1450zł ale... już się okazało że jak chcę bolerko z koronki to muszę dopłacić bo "gwarantowane' jest tylko gładkie, białe. Myślę że podobnie było by z welonem, a kto wie czy czasem jeszcze nie z suknią, jak bym wymyśliła jakieś ładniejsze koronki itp. Więc wolę mieć drożej a wiedzieć że dobrze będzie zrobione
Ale jak komuś zależy na nowej sukni i dość ładnie wykonanej to polecam taj zajrzeć- to tak dla dziewczyn z okolic Katowic

Poza tym przyszła próbka zaprtoszenia, dość ładne, choc 'koperta' z cieńszego papieru, jeszcze zobaczę jakie będą te pozostałe jak dojdą aczkolwiek bardzo profesjonalna ta próbka: dostałam taki kolor i papier jak zamówiłam a oprócz tego po takich paskach 5/10cm z innych kolorów papieru który tworzy tą jak by 'kopertę'- jak by bo to zaproszenie wygląda tak:
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 22:11   #1192
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Te suknie z kwiatu lotosu widziałam kiedyś na 3 stawach w Katowicach i fakt różnie wyglądaly
zaproszenie fajne własnie szukam takiego na allegro ale nie widzę
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:19   #1193
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Widzę że mamy podobny gust, też wybraliśmy ten wzór, tylko odwrotnie kolorystycznie,


Co do większości TŻ widzę, że zainteresowanie sprawami weselnymi jest podobne, to chyba taka natura faceta, na wszystko mają jeszcze czas i pewnymi drobiazgami się nie przejmują, a my w tym momencie zaczynamy zgrzytać zębami.

Melduję, że suknia zamówiona, kamień z serca, za trzy miesiące odbiór
a jaką będziesz miała suknię? masz jakieś jej zdjęcie?

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Ja też melduję Ja też! Ja też! Ja też!
Wprawdzie jeszcze nie zamówiłam sukni, ale dzisiejsze wizyty baaaaaardzo owocne
Znalazłam w końcu salon! W którym mają śliczne suknie, uszyją mi wg mojego projektu i cała suknia wyjdzie mnie max 2500zł!
To ten w Sosnowcu polecony przez nicolaaa(eee?)!
Panimiła, gotowe suknie przepięknie wykonane i za nie wielką kasę. wytłumaczyłam jaką chcę. Trochę mi się śmiać chciało jak widziałam minę tej babki jak zaczęłam dyskutować na temat materiałów i wykonania. Mam nadzieję że nie odbiorą mnie jako upierdliwej PM tylko raczej zdecydowaną, czy konkretną
Byłam też w Mysłowicach. No sukienki też ładne materiały ok, ale trochę gorzej z wykonaniem- jeszcze zależy jaka sukienka. W sumie sukienka+welon+bolerko wychodzi 1450zł ale... już się okazało że jak chcę bolerko z koronki to muszę dopłacić bo "gwarantowane' jest tylko gładkie, białe. Myślę że podobnie było by z welonem, a kto wie czy czasem jeszcze nie z suknią, jak bym wymyśliła jakieś ładniejsze koronki itp. Więc wolę mieć drożej a wiedzieć że dobrze będzie zrobione
Ale jak komuś zależy na nowej sukni i dość ładnie wykonanej to polecam taj zajrzeć- to tak dla dziewczyn z okolic Katowic

Poza tym przyszła próbka zaprtoszenia, dość ładne, choc 'koperta' z cieńszego papieru, jeszcze zobaczę jakie będą te pozostałe jak dojdą aczkolwiek bardzo profesjonalna ta próbka: dostałam taki kolor i papier jak zamówiłam a oprócz tego po takich paskach 5/10cm z innych kolorów papieru który tworzy tą jak by 'kopertę'- jak by bo to zaproszenie wygląda tak:
bardzo ładne zaproszenie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:39   #1194
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Wrześniówki

Witam wrześniówki
Widzę że dziewczyny już niektóre się zaproszeniami interesują, większośc już kupuje obrączki My właśnie z TŻtem też planujemy się w niedługim czasie po obrączki wybrac... Mam nadzieję że nie będziemy miec problemów z wyborem bo TŻ powiedział że jemu wszystko jedno jakie obrączki będziemy miec, żeby tylko jednakowe
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:52   #1195
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

zdjęcie sukni zamieszczę jak znajdę ją w necie, w salonie nie pozwolono mi zrobić zdjęcia w sumie podobały mi się mniej strojne i skromne ale w nich wyglądałam na szesnastolatkę taki typ hehe aaa i nie obędzie się bez małych przeróbek

arnama gratuluję!!!! ja się czuję o parę kilo lżejsza że już mam to za sobą
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 21:25   #1196
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Wiecie co?
Dzisiaj są moje urodziny
Najgorsze w moim zyciu
Do 16;00 jakoś szło... miło z TŻ obiad na mieście.
Potem czekałam na niego 2h u mechanika samochodowego, bo myślałam że jak pojedziemy do mnie to rodzice będą czekać z imprezką urodzinową (na 5 os- ja On, mama tata i brat- mój brat zawsze taką miał oprócz imprezy sobotniej dla całej rodziny)
Przyjeżdżamy ok 18.30 a tu ciemno w domu nikogo nie ma
Po zajrzeniu do mojego pokoju okazało się że moja ukochana myszka nie żyje, padła obok swego domku...
Starałam się nie zepsuć sobie humoru.
Chcieliśmy wykorzystać sytuację na małe figo fago ale w decydującym momencie wrócił mój brat...
No to nici z zabawy.
Potem wrócili rodzice, którzy gdzieś tam w domu się plątali.
Zaczęłam się denerwować że nic dla mnie nie szykują, potem przyszedł tata który chciał żebym za niego załatwiła kilka spraw co doprowadziło mnie do szału.
Przez moje zdenerwowanie wybuchłam na TŻ który się obraził, a ja jak zobaczyłam że strzela fochem w ten dzień poszłam do mamy, żeby ochłonąć.
A on przyszedł i powiedział że jedzie do domu...
Myślałam że moja skruszona minka spowoduje że zostanie ale on nawet na mnie nie patrzył.
Pojechał.
A ja musiałam wyrzucić moja myszkę do kubła na śmiecie (oczywiście w jakimś słoiczku żeby nie śmierdziała) bo ziemia by,ła zmrożona i nie mogłam wykopać dla niej dołka TŻ miał mi pomóc, ale mnie opuścił...
Miałam imprezę w sobotę- dla rodziny, ale oprócz tego zawsze w dzień urodzin siedzieliśmy jak wyżej napisałam. A w tym roku nic...
Oczywiście tj pisałam do 16 był całkiem miły dzień z TŻtem ale to cholerne popołudnie przekreśla wiele Po to marzłam te 2h w samochodzie czekając na niego żeby na koniec zostać sama, z martini i jakimś głupim serialem!
Gdybym mogła chciała bym w tym momencie umrzeć jak ta biedna myszka Greta pogrzebana na śmietniku
Niech to szlag... miałam Wam tu tego nie pisać, ale już wypiłam trochę i nie mogą mnie smuty opuścić więc zmieniłam zdanie. Przecież mamie nie powiem że mam żal ze nie usiedli ze mną na kawie.
Przepraszam za wszelkie błędy ale to z powodu mojego ukochanego białego martini.
Trochę mi lżej ale chyba tylko sen mi pomoże tak na prawdę ;(
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 13:11   #1197
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Wrześniówki

Arnama nie przejmuj się, które to urodziny? Z profilu wnioskuję, że 22? pocieszę Cię, ja będę niebawem obchodzić 30ste! Może lepiej gdyby wszyscy je przemilczeli nie no żartuję, zamierzam uroczyście świętować ale o 22 gich myślę z lekkim rozrzewnieniem...
Poza tym dzisiaj też jest dzień i mam nadzieję, że dla Ciebie dużo przyjemniejszy niż wczoraj. Głowa do góry.

Też lubię białe martini
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:35   #1198
brazil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wrześniówki

Hej Dziewczyny!

Można dołączyć? Ślub 11.09.2010r.

Najważniejsze sprawy (sala, Dj, kamerzysta, fotograf,obrączki,suknia( od pon.)) już załatwione.
brazil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 14:41   #1199
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Calypso* Pokaż wiadomość
Arnama nie przejmuj się, które to urodziny? Z profilu wnioskuję, że 22? pocieszę Cię, ja będę niebawem obchodzić 30ste! Może lepiej gdyby wszyscy je przemilczeli nie no żartuję, zamierzam uroczyście świętować ale o 22 gich myślę z lekkim rozrzewnieniem...
Poza tym dzisiaj też jest dzień i mam nadzieję, że dla Ciebie dużo przyjemniejszy niż wczoraj. Głowa do góry.

Też lubię białe martini
Zgodzę się z Tobą. dziś też jest nowy dzień. Arnama trudno przejść z dzieciństwa w dorosłość ale tak powoli się staje... póki mieszka się z rodzicami to jakoś zawsze można na nich liczyć, są obok a jak już zamieszkamy osobno to trzeba liczyć na siebie i cięzko się rozstać z nawykami z dzieciństwa. a dziećmi swoich rodziców się jest zawsze więc któreby to nie były urodziny to zawsze miło jest jak pamiętają a tż też powinien być wyrozumiały może pogadaj z nim i powiedz co Ci leży na sercu itd. zawsze dobrze jest się wygadać ja mojemu próbuję tłumaczyć, czasem zrozumie, czasem mniej ale zawsze jakiś postęp jest
P.S. ja też lubię białe martini
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 21:00   #1200
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Ha Ha ha dajcie spokój... Dziecinada
Jak dziś o tym myślę i czytam moje 'wypociny' mocno podsycone procentami to śmiech na sali
Przepraszam Was za zaśmiecanie forum



Dzisiaj uległam chorobie- jakieś przeziębienie mnie dopadło- aż mnie kierownik do domu zwolnił bo straszyłam wyglądem
Miałam dreszcze, gorączkę, ale w sumie po przespaniu kilku godzin czuję się już lepiej. Wykorzystałam ten czas i popchnęłam jedną małą sprawę do przodu- załatwiłam transport gości i autko dla nas
TZN póki co zaklepałam termin a szczegóły omówimy potem.
Jutro zadzwonię do fryzjerki, wizażystki i do cukierni- po tort bo tego nie mamy w 'pakiecie' razem z ciastami.
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.