Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 16:13   #2461
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Znam jedną piosenke tego goscia, ale moze lepiej nie bede wstawiać, bo jest niecenzuralna
Niezły jest tekst o tatusiu na etacie [stay at home dad] - samo życie
[QUOTE=Mirelkaaa;17975699
aaa a sky blue to nie jest do maskowania zaczerwienien nie wiem do konca do czego ale u mnie to nr 1 na zaczerwienienia ale co z tego jak jestem na minta skazana...[/QUOTE]
A może spróbuj pokombinować ze zwykłym korektorem, np. weź część teho co ostatnio zamawiałyćmy, dokup niebieski pigment -ultramarynę i kombinuj dodając pomalutku i mieszając.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:22   #2462
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Niezły jest tekst o tatusiu na etacie [stay at home dad] - samo życie

A może spróbuj pokombinować ze zwykłym korektorem, np. weź część teho co ostatnio zamawiałyćmy, dokup niebieski pigment -ultramarynę i kombinuj dodając pomalutku i mieszając.
nie wiem czy się zdobędę na odwagę, ale moze spróbuję
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:21   #2463
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Dziewczyny wielkie dzięki za te rady
iii mogę się pochwalić, że umiem kręcić hula hopem! co prawda czasem spada, ale nie tak często
Estelle mnie silikony nie przeszkadzają
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:33   #2464
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

a ja się tak zastanawiam czy wziąć którąś z tych masek?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ka-frutta.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...pair-balm.html

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-03-18 o 18:40
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:17   #2465
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Hej

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
Oj Aga, współczuje strasznie


Wiesz co, byłam w Naturze i patrzyłam ten podkład sensique najjaśniejszy - za ciemny się wydaje więc na razie nie kupiłam. Wzięłam ze sobą ten stary Oriflame, który miał super jaśniutki kolorek i jak porównuje to wszystko cholera za ciemne jest
Za to kupiłam sobie w kamieniu (tez sensique) matujący, jakiś kompaktowy czy cuś - i o dziwo nie najjaśniejszy, przymierzałam do mojego w kamieniu i ten najjaśniejszy jakiś strasznie żółty był, więc wzięłam odcień ciemniejszy - taki bardziej w różowy wpadający, zobaczymy, jak będzie zły to kupię ten jaśniejszy - jak stracę 5 zł to chyba nie zbiednieję... bardzo


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Oj biedna Ty Aguś jesteś
Napisz im, że nic źle nie robisz, tylko oni złe plany ustalają i że to nie Twoja wina, że ludzie są oszczędne i kredytów brać nie chcą
Załamka normalnie, nie wiem co ja mam zrobić - ruch jest taki, że idzie się pociąć, mam mnóstwo ludzi do kasy, jak ktoś wejdzie to nie będę się drzeć z drugiego końca sali "do mnie, ludzie, do mnie!" tym bardziej, że jak kogoś poproszę do siebie to akurat okazuje się, że lokata mu się skończyła a ja głupia miałam nadzieje, ze on z pożyczką
Poza tym dla wielu ludzi (w tym dla mnie) kasa to jest kasa a nie miejsce do załatwiania pożyczek


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Agi musisz zapytać
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
"Aga zapytuję się Ciebie"
Niestety nie
Też nad tym myślałam, zastanawiałam się czy to można jakoś w ustawieniach zmienić ale niestety - za każdym razem muszę zmieniać kolor


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Moje włosinki przeżarły się proteinami z kallosowej maski latte do fazy . Ja Ci to mówię : fanka Kallosa ! Już od paru dobrych miesięcy nie stosuję, bo w pewnym momencie zaczęło robić się tragicznie. Ale tak jak już Asia pisała : u każdego "przyzwyczajenie" przebiega inaczej. "Marchewki" spróbuj !
Moje włosy też się przyzwyczaiły do kallosa latte kiedy używałam go po każdym myciu przez dłuższy czas, odstawiłam na kilka miesięcy, teraz zaczęłam używać co drugie mycie, żeby się nie przeterminował i żebym nie musiała wyrzucić - bo jeszcze trochę zostało - i włosy są zupełnie inne - czyli można kallosa przedawkować

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Sytuację masz doprawdy bardzo trudną . Z tą "Twoją" firmą dzieje się nieciekawie. Punkty w "moim" mieście obwieszone są reklamami : wszystko za darmo.
Wiesz, to chyba jednak nie ''moje'' punkty - koleżanka była ostatnio u konkurencji (bo są rożne kasy) i pytała o kredyt (podpucha taka ) i stwierdziła, ze my to się możemy od razu zamknąć bo jak oni tam dają takie warunki to aż dziwne, ze ktoś jeszcze do nas przychodzi.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a z sypańców puder ryżowy
O, a zastanawialam sie czy go sobie nie nabyc, tym bardziej, ze jest transparentny podobno - tylko same próbki na allegro widziałam.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:25   #2466
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej



Wiesz co, byłam w Naturze i patrzyłam ten podkład sensique najjaśniejszy - za ciemny się wydaje więc na razie nie kupiłam. Wzięłam ze sobą ten stary Oriflame, który miał super jaśniutki kolorek i jak porównuje to wszystko cholera za ciemne jest
Za to kupiłam sobie w kamieniu (tez sensique) matujący, jakiś kompaktowy czy cuś - i o dziwo nie najjaśniejszy, przymierzałam do mojego w kamieniu i ten najjaśniejszy jakiś strasznie żółty był, więc wzięłam odcień ciemniejszy - taki bardziej w różowy wpadający, zobaczymy, jak będzie zły to kupię ten jaśniejszy - jak stracę 5 zł to chyba nie zbiednieję... bardzo


Załamka normalnie, nie wiem co ja mam zrobić - ruch jest taki, że idzie się pociąć, mam mnóstwo ludzi do kasy, jak ktoś wejdzie to nie będę się drzeć z drugiego końca sali "do mnie, ludzie, do mnie!" tym bardziej, że jak kogoś poproszę do siebie to akurat okazuje się, że lokata mu się skończyła a ja głupia miałam nadzieje, ze on z pożyczką
Poza tym dla wielu ludzi (w tym dla mnie) kasa to jest kasa a nie miejsce do załatwiania pożyczek




Niestety nie
Też nad tym myślałam, zastanawiałam się czy to można jakoś w ustawieniach zmienić ale niestety - za każdym razem muszę zmieniać kolor


Moje włosy też się przyzwyczaiły do kallosa latte kiedy używałam go po każdym myciu przez dłuższy czas, odstawiłam na kilka miesięcy, teraz zaczęłam używać co drugie mycie, żeby się nie przeterminował i żebym nie musiała wyrzucić - bo jeszcze trochę zostało - i włosy są zupełnie inne - czyli można kallosa przedawkować

Wiesz, to chyba jednak nie ''moje'' punkty - koleżanka była ostatnio u konkurencji (bo są rożne kasy) i pytała o kredyt (podpucha taka ) i stwierdziła, ze my to się możemy od razu zamknąć bo jak oni tam dają takie warunki to aż dziwne, ze ktoś jeszcze do nas przychodzi.

O, a zastanawialam sie czy go sobie nie nabyc, tym bardziej, ze jest transparentny podobno - tylko same próbki na allegro widziałam.
to bez sensu...
to organizatorki tez za kazdym razem muszą kolor zmieniac...
jesli chodzi o Polskie sklepy to puder ryżowy masz na kolorowca.com
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:37   #2467
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
Kup sobie Stapiz, ale maskę, tą ze słonecznikiem i czymś tam jeszcze.
Bo te skłądowo słabe, a tamta dobra
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wiesz co, byłam w Naturze i patrzyłam ten podkład sensique najjaśniejszy - za ciemny się wydaje więc na razie nie kupiłam. Wzięłam ze sobą ten stary Oriflame, który miał super jaśniutki kolorek i jak porównuje to wszystko cholera za ciemne jest
Za to kupiłam sobie w kamieniu (tez sensique) matujący, jakiś kompaktowy czy cuś - i o dziwo nie najjaśniejszy, przymierzałam do mojego w kamieniu i ten najjaśniejszy jakiś strasznie żółty był, więc wzięłam odcień ciemniejszy - taki bardziej w różowy wpadający, zobaczymy, jak będzie zły to kupię ten jaśniejszy - jak stracę 5 zł to chyba nie zbiednieję... bardzo
Daj mi chwilę to zmniejszę fotki i wrzucę tymczasowo do albumu, to sobie ten BB Cream zobaczysz.
Dla porównania - noszę nr 02 z Sensique, myslę, że kolorystycznie mi w miarę pasuje.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Załamka normalnie, nie wiem co ja mam zrobić - ruch jest taki, że idzie się pociąć, mam mnóstwo ludzi do kasy, jak ktoś wejdzie to nie będę się drzeć z drugiego końca sali "do mnie, ludzie, do mnie!" tym bardziej, że jak kogoś poproszę do siebie to akurat okazuje się, że lokata mu się skończyła a ja głupia miałam nadzieje, ze on z pożyczką
Poza tym dla wielu ludzi (w tym dla mnie) kasa to jest kasa a nie miejsce do załatwiania pożyczek


PS. Zepsułam gniazdo USB w służowym lapku
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 19:42   #2468
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kup sobie Stapiz, ale maskę, tą ze słonecznikiem i czymś tam jeszcze.
Bo te skłądowo słabe, a tamta dobra

Daj mi chwilę to zmniejszę fotki i wrzucę tymczasowo do albumu, to sobie ten BB Cream zobaczysz.
Dla porównania - noszę nr 02 z Sensique, myslę, że kolorystycznie mi w miarę pasuje.




PS. Zepsułam gniazdo USB w służowym lapku
maskę stapiza ostatnio wykonczyłam
to nie biorę żadnej

psujo
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:12   #2469
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
maskę stapiza ostatnio wykonczyłam
to nie biorę żadnej

psujo
Ale mam jeszcze dwa inne porty
Kup se Joannę z miodem
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:00   #2470
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale mam jeszcze dwa inne porty
Kup se Joannę z miodem
usb jak minerałów nigdy za dużo
a miałam też, trochę za lekka była
moze jak będe miec trochę kasy to kupię tą sephorową
teraz muszę zrobic zapas biosilków chi

a i ten olej tamanu jest cudowny
nie zapycha a ładnie nawilza, jak nałoże go na noc to rano minerałki od razu lepiej leżą
w kwietniu zamawiam większe opakowanie i jeszcze olej ze słodkich migdałów
nawilzają jak żaden krem
tamanu to mój kwc
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:08   #2471
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
to bez sensu...
to organizatorki tez za kazdym razem muszą kolor zmieniac...
jesli chodzi o Polskie sklepy to puder ryżowy masz na kolorowca.com
To ja już nie wiem, może da radę pogrzebać w ustawieniach i zmienić ten kolor na stałe Może ich zapytaj?
Poszukam tego pudru, jak tylko będę w moim nowym mieszkanku z lapkiem W sobotę pracujemy nad łazienką więc może go zabiorę i ponetuję się trochę

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Daj mi chwilę to zmniejszę fotki i wrzucę tymczasowo do albumu, to sobie ten BB Cream zobaczysz.
Dla porównania - noszę nr 02 z Sensique, myslę, że kolorystycznie mi w miarę pasuje.
02? A który masz podkład? Bo ja tam tylko jeden rodzaj widziałam, ten Sensique-Matt-Finish-Foundation - nie podam linka bo nie chcę teraz na KWC wchodzić, ale z tego najjaśniejszy wydawał mi się zbyt ciemny (tzn był dość jasny ale nie wystarczająco jasny ), chociaż myślę, żeby kupić na próbę, w końcu to "tylko" (kolejne) 5zł
W mojej Naturze było ostatnio przemeblowanie i widziałam, że ustawili całą szafę Bell, tzn kosmetyków jeszcze nie było ale ciekawa jestem co tam będzie, kiedyś Bell miała całkiem niezłe rzeczy i cenowo też całkiem całkiem
Chciałam jeszcze do Schleckera wejść ale akurat było zamknięte, a byłam pewna, że do 18 jest. Chyba, że się nie utrzymało i zlokwidowali

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
PS. Zepsułam gniazdo USB w służowym lapku
Zdolniacha

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kup se Joannę z miodem
O, ja kupię, dawno nie miałam Kusi mnie jeszcze ta z rumiankiem - tej nigdy nie miałam

Mirelka, właśnie obejrzałam 13ty odcinek trzeciego sezonu Plotkary
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 21:51   #2472
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To ja już nie wiem, może da radę pogrzebać w ustawieniach i zmienić ten kolor na stałe Może ich zapytaj?
Poszukam tego pudru, jak tylko będę w moim nowym mieszkanku z lapkiem W sobotę pracujemy nad łazienką więc może go zabiorę i ponetuję się trochę

02? A który masz podkład? Bo ja tam tylko jeden rodzaj widziałam, ten Sensique-Matt-Finish-Foundation - nie podam linka bo nie chcę teraz na KWC wchodzić, ale z tego najjaśniejszy wydawał mi się zbyt ciemny (tzn był dość jasny ale nie wystarczająco jasny ), chociaż myślę, żeby kupić na próbę, w końcu to "tylko" (kolejne) 5zł
W mojej Naturze było ostatnio przemeblowanie i widziałam, że ustawili całą szafę Bell, tzn kosmetyków jeszcze nie było ale ciekawa jestem co tam będzie, kiedyś Bell miała całkiem niezłe rzeczy i cenowo też całkiem całkiem
Chciałam jeszcze do Schleckera wejść ale akurat było zamknięte, a byłam pewna, że do 18 jest. Chyba, że się nie utrzymało i zlokwidowali

Zdolniacha

O, ja kupię, dawno nie miałam Kusi mnie jeszcze ta z rumiankiem - tej nigdy nie miałam

Mirelka, właśnie obejrzałam 13ty odcinek trzeciego sezonu Plotkary
moze zapytam jak nie zapomnę

a ja czekam juz 3 miesiące na kolejne odcinki i

ok lecę delaje oglądac film na TVN, bo fajny
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:02   #2473
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
[I][COLOR=Purple]02? A który masz podkład? Bo ja tam tylko jeden rodzaj widziałam, ten Sensique-Matt-Finish-Foundation - nie podam linka bo nie chcę teraz na KWC wchodzić, ale z tego najjaśniejszy wydawał mi się zbyt ciemny (tzn był dość jasny ale nie wystarczająco jasny ), chociaż myślę, żeby kupić na próbę, w końcu to "tylko" (kolejne) 5zł
Oj, ten 02 to odcień pudru znaczy.
A na podkład ten BB Cream kładę. On to w ogóle wszystko jest - nawilża, wybiela, robi za podkład, antyzmarszczkowy, regulujący i jeszcze ma filtr SPF 25
Tyle, że błyszczy się po nałożeniu, ale do tego właśnie puderek mam i ewentualnie potem jeszcze absorbentka.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zdolniacha
Bo mi takie coś wypadło z tego gniazda.
Jak to się zrobiło? Nie wiem
Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ok lecę delaje oglądac film na TVN, bo fajny
Ja też oglądam
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 02:44   #2474
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cześć !
No to mamy wiosnę ! Śnieg znika w zawrotnym tempie i jakoś tak cieplej. Tylko to błocko ... No cóż, nie można mieć wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
dietetyczki kazały żółtka jeść również, bo zółtka są zdrowsze i mają więcej białka
O jakże chętnie podyskutowałabym z tą panią dietetyk ...

A tak jak ze wszystkim : "przesadzanie jest dobre tylko w ogrodnictwie".


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Taniec tarzana jest the best
A motylek, nutria i ptaszki nad Wisłą
Oj dużo można pisać Właściwie każdy szczegół jest wart uwagi - ot choćby buty [które podobno są znakiem formowym tegoż wykonawcy] i gatki
No mnie właśnie zatkło kompletnie to doskonałe zestawienie : majtki + kozaczki. Dobrze, że akurat kawy w otworze gębowym nie miałam i nie oplułam monitora. A że chłopczysko słusznej postury jest, to i "taniec Tarzana" rewelacyjny. Chyba zostanie moim faworytem muzycznym. Muszę wszystkie jego "filmiki" obejrzeć.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jakby się zebrało 12 produktów za mniej niż 50 $ to mogłabym służyć pomocą
Ja się piszę : pędzle i ewentualnie coś, żeby do sumy ostatecznej dobić - jeśli konieczne to będzie. Może i Iza coś będzie chciała ?!


Od pewnego czasu na BBC Entertainment powtarzany jest serial "Czarna Żmija". Jak oglądam w tym serialu "Dr Housa" - to sama nie wiem, w którym wcieleniu jest lepszy.
Muszę dzisiaj do miasta, bo w lodówce ino światło mam. Zastanawiam się : jak przebrnę przez błoto . Oj przydałyby się "hunterki" jakoweś. Przydały ...
Pozdrawiam.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 09:17   #2475
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Oj, ten 02 to odcień pudru znaczy.
A na podkład ten BB Cream kładę. On to w ogóle wszystko jest - nawilża, wybiela, robi za podkład, antyzmarszczkowy, regulujący i jeszcze ma filtr SPF 25
Tyle, że błyszczy się po nałożeniu, ale do tego właśnie puderek mam i ewentualnie potem jeszcze absorbentka.


Bo mi takie coś wypadło z tego gniazda.
Jak to się zrobiło? Nie wiem

Ja też oglądam
ooo jak oglądałas to może powiesz mi jakim cudem ta ruda wtedy niby wyszła od niego z domu skoro nie wyszła, bo on ją zabił?
przegapiłam ten moment

podobał Ci się film?

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Cześć !
No to mamy wiosnę ! Śnieg znika w zawrotnym tempie i jakoś tak cieplej. Tylko to błocko ... No cóż, nie można mieć wszystkiego.



O jakże chętnie podyskutowałabym z tą panią dietetyk ...

A tak jak ze wszystkim : "przesadzanie jest dobre tylko w ogrodnictwie".




No mnie właśnie zatkło kompletnie to doskonałe zestawienie : majtki + kozaczki. Dobrze, że akurat kawy w otworze gębowym nie miałam i nie oplułam monitora. A że chłopczysko słusznej postury jest, to i "taniec Tarzana" rewelacyjny. Chyba zostanie moim faworytem muzycznym. Muszę wszystkie jego "filmiki" obejrzeć.




Ja się piszę : pędzle i ewentualnie coś, żeby do sumy ostatecznej dobić - jeśli konieczne to będzie. Może i Iza coś będzie chciała ?!


Od pewnego czasu na BBC Entertainment powtarzany jest serial "Czarna Żmija". Jak oglądam w tym serialu "Dr Housa" - to sama nie wiem, w którym wcieleniu jest lepszy.
Muszę dzisiaj do miasta, bo w lodówce ino światło mam. Zastanawiam się : jak przebrnę przez błoto . Oj przydałyby się "hunterki" jakoweś. Przydały ...
Pozdrawiam.


a no duzo razy była o tym mowa na dietetyce jak dziewczyny jadły same białak zeby kalorii mniej było

a wklepałam sobie dzisiaj ten kremik
na poczatku stoczyłam z nim wojne, bo się otworzyc nie chciał
ale masz siłę w rękach, ze go tak zakręciłas
jak juz odniosłam zwycięstwo to zaszczycił mnie swoim zapachem i ładnie się wchłonął
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:09   #2476
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ooo jak oglądałas to może powiesz mi jakim cudem ta ruda wtedy niby wyszła od niego z domu skoro nie wyszła, bo on ją zabił?
przegapiłam ten moment

podobał Ci się film?
O takie ło filmidło.
Nie wiem, jak to się stało z tą rudą, bo w międzyczasie dużo rzeczy robiłam a film to tak w tle raczej leciał, nie zwracalam za bardzo na niego uwagi
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 14:28   #2477
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Dziewczynyyy ile Was tak mniej więcej kosztują te minerały?
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:01   #2478
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość

podobno po fawnie jestes żółta jak chińczyk xD
spróbuj od razu z light goldenem
do mnie leci połowa i mam jeden sampel, moze wrzucę na all, bo juz wiem, ze za jasne

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------


aaa a sky blue to nie jest do maskowania zaczerwienien nie wiem do konca do czego ale u mnie to nr 1 na zaczerwienienia ale co z tego jak jestem na minta skazana...
No bo byłam jakaś taka zółta ale teraz na filtr i minta to jest jeszcze za jasny na nosie i brodzie bo policzki bo różu i brozerze to są dobre nawet
Później obczaje to kolory i jeszcze jakieś próbki zamówie

[QUOTE='Estelle';17981484]PS. Zepsułam gniazdo USB w służowym lapku [/QUOTE]

A ja ładowarke od laptopa no i zostało mi teraz 48min dobrze, ze niedługo wychodze to dam tacie od naprawy

[QUOTE=Mirelkaaa;17984012]usb jak minerałów nigdy za dużo
a miałam też, trochę za lekka była
moze jak będe miec trochę kasy to kupię tą sephorową
teraz muszę zrobic zapas biosilków chi

a i ten olej tamanu jest cudowny
nie zapycha a ładnie nawilza, jak nałoże go na noc to rano minerałki od razu lepiej leżą
w kwietniu zamawiam większe opakowanie i jeszcze olej ze słodkich migdałów
nawilzają jak żaden krem
tamanu to mój kwc[/QUOTE]

Nie kuś tym olejem

[QUOTE=Mirelkaaa;17985361]moze zapytam jak nie zapomnę

a ja czekam juz 3 miesiące na kolejne odcinki i

ok lecę delaje oglądac film na TVN, bo fajny[/QUOTE]

Też oglądałam

[QUOTE=Mirelkaaa;17989592]ooo jak oglądałas to może powiesz mi jakim cudem ta ruda wtedy niby wyszła od niego z domu skoro nie wyszła, bo on ją zabił?
przegapiłam ten moment

podobał Ci się film?




a no duzo razy była o tym mowa na dietetyce jak dziewczyny jadły same białak zeby kalorii mniej było

a wklepałam sobie dzisiaj ten kremik
na poczatku stoczyłam z nim wojne, bo się otworzyc nie chciał
ale masz siłę w rękach, ze go tak zakręciłas
jak juz odniosłam zwycięstwo to zaszczycił mnie swoim zapachem i ładnie się wchłonął[/QUOTE]

Ja też nie wiem, bo było widać tylko samochód jak odjeżdza, może ten facet odjechał, zeby zmylić tego chłopaka

[QUOTE=ImmortalLover;17996 953]Dziewczynyyy ile Was tak mniej więcej kosztują te minerały? [/QUOTE]

Zależy co i ile potrzebujesz Ale np. podkład razem z wysyłką kosztuje ok 25zł plus jeszcze wysyłka od organizatorki [jeśli zamawiasz na 'wspólnych zakupach'] jakieś 6zł

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Coś się z cytowaniem popsuło
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:33   #2479
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Przydałoby mi się właśnie coś do maskowania przebarwień i syfków
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 16:38   #2480
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy ile Was tak mniej więcej kosztują te minerały?
za dużo

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
No bo byłam jakaś taka zółta ale teraz na filtr i minta to jest jeszcze za jasny na nosie i brodzie bo policzki bo różu i brozerze to są dobre nawet
Później obczaje to kolory i jeszcze jakieś próbki zamówie



A ja ładowarke od laptopa no i zostało mi teraz 48min dobrze, ze niedługo wychodze to dam tacie od naprawy



Nie kuś tym olejem



Też oglądałam



Ja też nie wiem, bo było widać tylko samochód jak odjeżdza, może ten facet odjechał, zeby zmylić tego chłopaka



Zależy co i ile potrzebujesz Ale np. podkład razem z wysyłką kosztuje ok 25zł plus jeszcze wysyłka od organizatorki [eśli zamawiasz na 'wspólnych zakupach jakieś 6zł

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Coś się z cytowaniem popsuło
kusze, bo super

tez pomyslałam,z e to ten facet odjechał,a le co ten chłopak się nie skapł, ze ta ruda nagle się 2 razy grubsza zrobiła naciągane

no podkład 25 zł, ale bez dobrego pędzla to minerałki to juz nie te minerałki to plus pędzel 20zł
jak się ma problem z trądzikiem to jeszcze korektor, na poczatek moze byc podkład w formule intensive,ale jeszcze dobry pędzelek zeby się zakryc +15zł
i jak się ktos swieci to jeszcze primer:
moze jeszcze jakis matujacy puder wykanczajacy
o różach nie wspomnę

ale to jest wydatek jeden na długo, ok pół roku

no chyba, ze się wpadnie tak jak ja
to 1000zł przez 3-4 miesiące i ciągle za mało

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
O takie ło filmidło.
Nie wiem, jak to się stało z tą rudą, bo w międzyczasie dużo rzeczy robiłam a film to tak w tle raczej leciał, nie zwracalam za bardzo na niego uwagi
taki prosty i pospolity, pdoobny do 1000 innych ale warty obejrzenia
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:34   #2481
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
za dużo


kusze, bo super

tez pomyslałam,z e to ten facet odjechał,a le co ten chłopak się nie skapł, ze ta ruda nagle się 2 razy grubsza zrobiła naciągane

no podkład 25 zł, ale bez dobrego pędzla to minerałki to juz nie te minerałki to plus pędzel 20zł
jak się ma problem z trądzikiem to jeszcze korektor, na poczatek moze byc podkład w formule intensive,ale jeszcze dobry pędzelek zeby się zakryc +15zł
i jak się ktos swieci to jeszcze primer:
moze jeszcze jakis matujacy puder wykanczajacy
o różach nie wspomnę

ale to jest wydatek jeden na długo, ok pół roku

no chyba, ze się wpadnie tak jak ja
to 1000zł przez 3-4 miesiące i ciągle za mało

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------


taki prosty i pospolity, pdoobny do 1000 innych ale warty obejrzenia
Ale ja nie wiem czy było widać jak on wsiadał do samochodu, czy tylko jak już odjeżdzał Ale jakby nie było to naciągane jest
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:12   #2482
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cześć Wam

Właśnie zabieram się za mycie okien

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a ja czekam juz 3 miesiące na kolejne odcinki i
A od czego masz internet?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Oj, ten 02 to odcień pudru znaczy.
A na podkład ten BB Cream kładę. On to w ogóle wszystko jest - nawilża, wybiela, robi za podkład, antyzmarszczkowy, regulujący i jeszcze ma filtr SPF 25
Tyle, że błyszczy się po nałożeniu, ale do tego właśnie puderek mam i ewentualnie potem jeszcze absorbentka.
To ja puder też kupiłam 02 Ale stwierdziłam, że można go nakładać dopiero wtedy kiedy krem już całkowicie się wchłonął (bo inaczej okropnie to wygląda i widać, że jest na twarzy) a ja nie mam tyle czasu, żeby czekać I wydaje mi się, że nie będzie zbyt dobry jak będzie ciepło... Może kupię też ten rozświetlający

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Rzuciłam w cholerę to mycie okien - najpierw trzeba je porządnie wyskrobać z resztek farby i innego świństwa, które zostało po malarzach i w ogóle nie chce zejść

Asiu, weszłam na stronę tej fundacji, o której mi pisałaś, poczytałam niektóre historie o zwierzakach i normalnie łzy ciurkiem
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:16   #2483
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Mirelka- matko ;o
chyba jednak wstrzymam się z tymi minerałami ^^
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:49   #2484
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Mi do upiększenia buźki wystarczy jeden podkład, tusz do rzęs i czasem kredka brązowa lub czarna do oczu i to na wyjścia bo tak na "podwórko" to bez tego. Jedynie z olejkiem rycynowym na rzęsach heh
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:53   #2485
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

hello
a propos plotkary, zniknelam na kilka dni bo w koncu doczekalam sie 2 sezonu na dvd, tz mi zakupil i mialam maraton, stad ta cisza

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ma sporo silikonów i trochę olejów, a do tego olejki eteryczne.
Ale tak sobie myślę, że o ile eteryczne działają na skórę, to na włosy w sensie samej tkanki chyba nie bardzo, chociaż nie jestem pewna. Bo one ani nie pozostawiają ochronnej powłoki, ani nie odbudowują włosów.
Jedynie "pełnowartościowe" oleje trochę nawilżają włosy w tej odżywce.
Taka średnia ona.

O ta "lepsiejsza" - ma proteinki i trochę dodatków roślinnych, silikony i kwas mlekowy [nabłyszcza, w odpowiednim stężeniu nawilża] i inne fajne

Very gooooooood
Mnię się podobuje

A ta trochę mniej [na oko] się podoba, bo większość skłądników pożądanych za perfumami.
Dziwne, bo wygląda na to, że odżywka mocniejsza niż maska
dziekowac za ocene
tak wlasnie sie zdziwilam przepisujac sklad, ze w masce perfuma wyzej niz wsio inne, ale okazuje sie, ze przy stosowaniu odzywka rzeczywiscie lepsza od maski
w kazdym badz razie moje chwilowe kwc
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
.
Odżywka, czy : maska ?! W moim przypadku maska nie sprawdza się. Nie wiem dlaczego . Dam jej jeszcze jedna szansę, kiedy to sezon grzewczy skończy się.

Mam złe doświadczenia z miodem w kosmetykach. Tak było też i z szamponem NUXE. Nie wiem więc dlaczego od ponad roku drąży mój mózg chciejstwo nieodparte na ten "miodowy" zestaw z BS. Jedynie "drąży" - bo jakoś mi do tego sklepu nie po drodze.
wlasciwie to jedno i drugie, odzywka byla pierwsza o ile dobrze pamietam, zuzylam chyba 3 opakowania z czego ostatnie to juz na sile bylo, maska od poczatku mi jakos nie pasowala, tylko jedno opakowanie poszlo i to glownie mieszane z olejami czy czymstam jako baza...
moje wlosy tez cos na nuxa zaczely sie buntowac. kiedys dzialal swietnie, ostatnio tak jakbym nie uzywala szamponu wiec podkradam tz ten co mu kupilam

co do bs, odzywka ok, ale nistety wlosy mi sie przyzwyczaily do niej rowniez, szampon mialam raz i o ile pamietam lepszy niz nuxe (pod tym katem 'obciazania', nie zauwazylam takich efektow), ale ma swoj mankament: opakowanie jest twarde i nie da sie nic wycisnac, musisz czekac az splynie, co mnie meczy jak cholera dlatego nie przepadam za ich szamponami.
ale maja tez dobre strony, w bs mozesz kupic miniaturki ich produktow coby potestowac, zarowno odzywek jak i szamponow. ja tak poznalam jakis chyba z oliwek czy czegos, nablyszczajacy, jak dla mnie najlepszy szampon bs

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
.
No to koniecznym zdaje się jakowąś Warszawiankę tu do nas zaprosić, coby zakupy w Złotych Tarasach poczynić zechciała.

Iza - a jak szampon ?! SLS, silikony ?!
jakbys sie zdecydowala to sluze pomoca, ale ostrzegam, odzywka 75zl kosztuje w zlotych tarasach mam wszystko w jednym miejscu to jakby ci do bs nie po drodze bylo nadal to moge wziac tez jakies miniaturki od nich i wyslac hurtem

pytasz o szampony thann? kurczaki, ten ktory mialam zostawilam w sopocie wiec skladu nie przepisze thann ma 6 roznych szamponow, jak jestes zainteresowana to moge pojsc do nich, cyknac zdjecia skladow, Asia by zerknela () i juz. jest tez inna opcja: napisac do nich maila, podejzewam, ze dadza rade wyslac takowy sklad, postaram sie jeszcze pogrzebac w necie i poszukac


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mirelka, właśnie obejrzałam 13ty odcinek trzeciego sezonu Plotkary
ugh, a ja dopiero wczoraj skonczylam 2 sezon...
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja się piszę : pędzle i ewentualnie coś, żeby do sumy ostatecznej dobić - jeśli konieczne to będzie. Może i Iza coś będzie chciała ?!
obawiam sie tylko, ze nie bede w stanie sie zmiescic w 50$
dzis musze sobie pin przypomniec to sprawdze czy mi juz karte kredytowa odblokowali, jak tak to zamierzam w edm zamowienie zlozyc

a wiecie ile tam za przesylke sie placi?


ok, ide... umyc wlosy
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:59   #2486
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
hello
a propos plotkary, zniknelam na kilka dni bo w koncu doczekalam sie 2 sezonu na dvd, tz mi zakupil i mialam maraton, stad ta cisza

ugh, a ja dopiero wczoraj skonczylam 2 sezon...
Wciąga, nie? Jak ja zaczęłam oglądać to też jakby mnie nie było - przykuta do komputera Niestety skończyły się dobre czasy (czyli maratony kilku odcinków pod rząd) teraz mam 1 odcinek na tydzień - czyli tak jak w stanach leci na bieżąco
Kiedyś podczas oglądania One Tree Hill złapałam się nagle na tym, że leci 9 odcinek pod rząd
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:04   #2487
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wciąga, nie? Jak ja zaczęłam oglądać to też jakby mnie nie było - przykuta do komputera Niestety skończyły się dobre czasy (czyli maratony kilku odcinków pod rząd) teraz mam 1 odcinek na tydzień - czyli tak jak w stanach leci na bieżąco
Kiedyś podczas oglądania One Tree Hill złapałam się nagle na tym, że leci 9 odcinek pod rząd
minusy serii serialowych a ja wlasnie uwielbiam robic takie maratony z serialami na dvd, tylko wtedy jestem na 2,3 dni z zycia wyjeta
no ale jestem w szoku, 2 sezon lepszy niz 1
na oth tez mialam 'faze', ale jakos wypadlam z gry... o, moze ty mi powiesz, ktoras seria konczyla sie tym jak ten blondyn oswiadczyl sie, wiesz moze ktorej? bo na tej serii wlasnie skonczylam...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:08   #2488
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
minusy serii serialowych a ja wlasnie uwielbiam robic takie maratony z serialami na dvd, tylko wtedy jestem na 2,3 dni z zycia wyjeta
no ale jestem w szoku, 2 sezon lepszy niz 1
na oth tez mialam 'faze', ale jakos wypadlam z gry... o, moze ty mi powiesz, ktoras seria konczyla sie tym jak ten blondyn oswiadczyl sie, wiesz moze ktorej? bo na tej serii wlasnie skonczylam...
Dlatego czasami wolę poczekać i nie oglądać a potem mieć kilkuodcinkowy maraton
Co do OTH Lucas oświadczył się Peyton, wzięli ślub i nawet mają dziecko
Tzn w jeden odcinek skończył się tak, że napisał do jednej (nie było wiadomo do której), że będzie czekał na lotnisku i potem było pokazane, że to Peyton
Niestety w 7 sezonie (który właśnie zaczęłam, tzn dopiero kilka pierwszych odcinków obejrzałam) już ich nie ma a szkoda bo ich lubiłam najbardziej.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2010-03-20 o 13:14
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:31   #2489
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dlatego czasami wolę poczekać i nie oglądać a potem mieć kilkuodcinkowy maraton
Co do OTH Lucas oświadczył się Peyton, wzięli ślub i nawet mają dziecko
Tzn w jeden odcinek skończył się tak, że napisał do jednej (nie było wiadomo do której), że będzie czekał na lotnisku i potem było pokazane, że to Peyton
Niestety w 7 sezonie (który właśnie zaczęłam, tzn dopiero kilka pierwszych odcinków obejrzałam) już ich nie ma a szkoda bo ich lubiłam najbardziej.
i wlasnie na tej opcji z lotniskiem skonczylam. ktory to sezon?
oooo, i bardzo dobrze, uwielbialam peyton! czyli moja ukochana para w koncu razem (chociaz... uwielbialam peyton i jake'a (tak on sie zwal? ten z dzieckiem) ale chyba juz potem go nie bylo)
ale jak to juz ich nie ma? pospojleruj mi troche co sie dalej dzialo
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:47   #2490
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki:) Część V - Nareszcie:D

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
i wlasnie na tej opcji z lotniskiem skonczylam. ktory to sezon?
oooo, i bardzo dobrze, uwielbialam peyton! czyli moja ukochana para w koncu razem (chociaz... uwielbialam peyton i jake'a (tak on sie zwal? ten z dzieckiem) ale chyba juz potem go nie bylo)
ale jak to juz ich nie ma? pospojleruj mi troche co sie dalej dzialo
Tutaj masz streszczenia sezonów
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pogoda_...87#Fabu.C5.82a
W takim razie Ty skończyłaś na piątym
Też się cieszyłam, że Lucas i Peyton są razem chociaż w późniejszych odcinkach bardzo polubiłam Brooke
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.