Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2009) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 12:19   #511
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

z tego co mi pani doktor mówiła to tak, ale wiesz, nam przepisali ten dicoflor ze względu na biegunkę, osłonowo na jelita, ale wiem, że to nie jest żaden lek tylko flora jelitowa

a jak chcesz rozrzedzić kupki to podaj dziecku wodę przygotowaną, na moje dziecie podziałało idealnie, więc może i na Twoje podziałą
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:32   #512
malina81
Zadomowienie
 
Avatar malina81
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 151
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Konspi moj tez nie ma problemow z zasypianiem w lozeczku, mimo ze bawi sie tam tez w dzien

Bo na spanko swiatlo jest zgaszone, szumi owieczka, gra konik i jeszcze swieca nad nim gwiazdki z projektora
Wiec odkladam go do lozeczka jak jeszcze nie spi, przytula swoja owieczke albo kroliczka, buziak w czolko i wychodze z pokoju

Brombi ile dajesz Filipkowi jednorazowo sloiczka??


Ja chyba zdecydowalam sie na spacerowke juz...
Ja tez sie zastanawiam nad spacerówka bo nasza gondolka dość mała a poza tym mały Kubica lubi cos widzec z pozycji troszke mniej leżącej... A tobie zazdroszcze takiego rozpieszczania- ja na moich chłopaków nie narzekam ale takiej sielanki to nie mam

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny chciałam zapytać, bo ja zawsze ubieram mała na spacer w kombinezon... ale mam pełno kurteczek dla niej... a skoro jest już cieplej to jak ubieracie dzieciaczki? tzn co ubrac zeby ta kurteczka pasowala np.

body długi rekaw + półśpiochy + sweterek + spodnie + kurtka?
czy to za dużo?

wczoraj będąc na spacerze widziałam babkę która wiozła swoje dziecko na siedząco w gondoli, wyglądało tak na 4 miesiące.... też tak woziłyście? od kiedy tak można, że dziecko sobie siedzi i ogląda ?
Ja dzis ubrałam body krótki rekaw na to bluzeczke z długim rekawem i cienki polar, rajtki i spodenki oraz cieńszą czapeczke- jak słonko zaszło załozyłam kaptur
malina81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:43   #513
vitreus
Raczkowanie
 
Avatar vitreus
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 240
GG do vitreus
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

trochę z innej beczki, mam nadzieję, że pomożecie
chciałąbym wysłać koleżance bluzkę, ale tak żeby koszt przesyłki ona pokryła. Jak to zrobić gdy nie posiadam konta bankowego?
__________________

.razem.


Oskar ~ 12.11.2009

Maja ~ 12.07.2011

ząbki Oskara.
vitreus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:43   #514
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

a ja wam powiem, że usypianie do druiej dzisiejejszej drzemki poszło w miarę gładko. Było tylko ok 25 minut złości, przytulania, uspokajania i cichania, a jak kłądłam Sandrę do łóżeczka, to nawet oczka miała otwarte i stałam tam obok i patrzyłam jak zasypia. Czasami nawet jeszcze swe oczęta otwierała i sprawdzała czy tam jestem. I teraz śpi już od 2,5 godziny. Także jestem dobrej myśli, że może nie będziemy niedługo potrzebowali smoczka, tylko na sytuacje awaryjne
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"

Edytowane przez gucia6
Czas edycji: 2010-03-23 o 12:46
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 12:43   #515
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
z tego co mi pani doktor mówiła to tak, ale wiesz, nam przepisali ten dicoflor ze względu na biegunkę, osłonowo na jelita, ale wiem, że to nie jest żaden lek tylko flora jelitowa

a jak chcesz rozrzedzić kupki to podaj dziecku wodę przygotowaną, na moje dziecie podziałało idealnie, więc może i na Twoje podziałą
dużo tej wody i często?
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:10   #516
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Zatoka dicoflor to probiotyk, a nie lekarstwo, więc spokojnie możesz dawać
Na kupki działa regulująco, więc przydatny i biegunkach i przy zaparciach.
Dodatkowo ponoć działa ochronnie przy alergiach, więc same plusy

Właśnie wrociliśmy ze spacerku, poszwędałabym się dłużej, ale za ciepło sie ubrałam i spociłam sie okropnie. Dziecię jeszcze śpi, więc jak to wyrodna matka wystawiłam je w wózku na balkon, a ja lecę obiad robić
Dzisiaj znowu zupka jarzynowa, ostatnio mam na nią fazę
A TŻ dostanie jeszcze karminadle, bo sama zupa to dla niego nie obiad

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez vitreus Pokaż wiadomość
trochę z innej beczki, mam nadzieję, że pomożecie
chciałąbym wysłać koleżance bluzkę, ale tak żeby koszt przesyłki ona pokryła. Jak to zrobić gdy nie posiadam konta bankowego?
Wyślij za pobraniem
Wtedy ona będzie musiała zapłacić przy odbiorze paczki.
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:10   #517
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

vitreus, no przekaz pocztowy to bez sensu, bo za mała suma. Jak masz komórkę na kartę to niech ci może doładuje za 5 złotych?

A ja dzisiaj dołączyłam do klubu posiadaczek konika FP
Spadam na spacer - mały spał długo a teraz uciekamy
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 13:49   #518
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Zatoka dicoflor to probiotyk, a nie lekarstwo, więc spokojnie możesz dawać
Na kupki działa regulująco, więc przydatny i biegunkach i przy zaparciach.
Dodatkowo ponoć działa ochronnie przy alergiach, więc same plusy

Dzisiaj znowu zupka jarzynowa, ostatnio mam na nią fazę
A TŻ dostanie jeszcze karminadle, bo sama zupa to dla niego nie obiad [COLOR="Silver"]
Dzięki za odpowiedź. Mnie najbardziej interesuje ta część o alergii no i działanie osłonowe na jelita. Tż mi namieszał w głowie ale dziś zapodam tak jak to sobie wcześniej planowałam.

A my dziś mamy umówione spotkanie z nianią. Ciekawe jak wypadnie. Chciałabym aby było to pierwsze i ostatnie przesłuchanie Dostaliśmy do niej tel. od dalszych znajomych więc jest nadzieja
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:04   #519
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
AAA wqrzucam w końcu fotkę dla Piotrusi do listy


A mamusie z Niemieckich rejonów, uzywacie chusteczek kleenex? Ja to hurtowo zawsze zakupuje , specjalnie po nie jadę za miedze bo u nas to wszystkie takie szorstkie i dziwię się dlaczego w polsce nie ma tych chusteczek. U mnie niezastąpione do wycierania buźki i w ogóle jestem sama od nich uzależniona heh

Dziękuję za informacje kurtkowe dzisiaj znowu się oziębiło u nas

ja widziałam fajną spacerówkę JEEP z głośniczkiem i miejscem na ipoda, fajne rozwiązanie puscic sobie muzyczke na spacerku, jednak nie mam tyle funduszy zeby dwie kupic, bo teraz dokupuje tylko siedzisko do mojego mutsy

p.s. Wasze dzieci tak ładnie pozuja do zdjęć a moje to zawsze wstydnisia widzi aparat i w bezruchu się gapi a tak to wariuje
ale ona fajniusia

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowa karrotka Pokaż wiadomość
z tego co mi pani doktor mówiła to tak, ale wiesz, nam przepisali ten dicoflor ze względu na biegunkę, osłonowo na jelita, ale wiem, że to nie jest żaden lek tylko flora jelitowa

a jak chcesz rozrzedzić kupki to podaj dziecku wodę przygotowaną, na moje dziecie podziałało idealnie, więc może i na Twoje podziałą

dokładnie tak jak mówisz to nie żaden lek a flora jelitowa
dickoflor to preparat probioczyczny, zawierający liofilizowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, korzystne dla równowagi mikroflory jelitowej i funkcjonowania organizmu dziecka

mi lekarz polecił przy twardszych kupkach a to po prostu pomaga i na zatwardzenie i na biegunki bo to właśnie reguluje prace jelit jednym słowem
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:07   #520
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
dużo tej wody i często?
ja dawałam 50ml przed lub po mleku, ale i wtedy gdy małej się chciało pić
__________________
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 14:24   #521
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Moje małe bobo samej wody może nie chcieć tknąć Musiałam najpierw przy żółtaczce dawać z glukozą, a potem zmieniłam na herbatki i teraz zapewne będzie grymasił

Mamuśki jak lepiej powinien działać SS... 3 razy dziennie po 15 kropli przed posiłkiem, czy może dawać co drugie karmienie a po 10 kropli?
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 14:44   #522
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Witam z powrotem

my jak zwykle miedzy 12.30 a 15.30 bylismy na spacerku


Pogoda piekna, syn pozwolil mi przymierzyc milion rzeczy w sklepach i kupilam 3 bluzki, kilka kosmetykow i setke sloiczkow dla malego
A i jeszcze naklejki na sciane z piratami i zwierzatkami


Maly jak zwykle czarowal wszystkich po drodze - espedientki w sklepach i moje kolazanki

Ide zaraz do Klubu zerknac co sie dzieje...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:22   #523
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

hej mamusie

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
A musisz głodna jest? Moj Stas jest w podobnym wieku, ale sie na razie najada i czekam z urozmaiceniem diety do 5 m-ca.
glodna nie jest ale chcialam na noc dodac do mleczka, moze wtedy bedzie mi ladnie spac

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
Blanka w niedziele nauczyła się piszczec - masakra! robi to pól dnia i jest z siebie calutka zadowolona... a nas az uszy bola
wiem cos o tym, czasami juz mysle jakie wykombinowac wtyczki zeby sobie uszy zatkac

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrzcie co znalazłam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=203709&page=4

konkretnie post nr 94 mysi m, super nie?

tak ze dla tych co marudzą i nie chce im się ćwiczyć - bez pracy nie ma kołaczy

czemu wszystkie w klubie siedzicie i dyskutujecie o kosmetykach?
Nie można tutaj?
Miłego dnia
no faktycznie, fajny sie brzuszek wyrobil, czyli nie wszystko utracone i moze ja mam szanse na plaski brzuch




A ja mam w domu teroryste Juz normalnie nie wiem co sie z dzieckiem dzieje. Od wczoraj caly czas by tylko na raczkach siedziala, a i to czasem jej nie odpowiada, ja sie chyba zabije Nawet doszlo do tego ze musialam mleko jej lyzeczka podawac, myslalam ze mi reka odpadnie potem, moze zabki i dziaselka bola Ale dzis juz z butelki jadla Zasypia tez z wielka awantura i na raczkach bo inaczej bedzie krzyk na cala okolice i zadnego spania mimo ze jest padnieta i widze ze oczka juz zamyka ale gdzie tam. Chyba mi ktos dziecko podmienil bo od dwoch dni jest nie do zycia A ja czuje sie jakby po mnie stado sloni przeszlo
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:22   #524
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
A teraz maly juz spi...



Spacerowka bedzie Baby design, tylko jeszcze waham sie miedzy dwoma roznymi wersjami...

Załącznik 2972607Załącznik 2972608Załącznik 2972609Załącznik 2972610
Załącznik 2972611


A czcionke ustawiam za kazdym razem...


Carolans ja malego ubieram teraz z kurteczke

A co do siedzenia w gondoli, to ja posadze malego nie wczesniej niz po 6 miesiacu...





fajne spacerówki i chyba nie będą za cięzkie wyglądają fajnie

a ja zastanawiam się nad matą
http://www.allegro.pl/item954418441_...i.html#gallery

http://www.allegro.pl/item957187722_..._baby_hit.html

http://www.allegro.pl/item947061411_...y_puchata.html

i nie wiem którą wybrać
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 15:31   #525
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

pokażę jeszcze mojego urwiska jak sobie ćwiczy na brzuszku i oczywiście kukuryku stoi na głowie jakoś nieumię tych włosków uleżec w tym miejscu stoją na baczność haha
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 16:42   #526
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Moja mala siedzi w bujaczku i lapie za pileczke ale jeszcze nie siega i jest ryk i dzika awantura
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:47   #527
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

uffffffffffffffff i nadrobiłam zaległości

My też ubieramy już wiosenną kurtałke i cieńszą czapke

Moja też jeszcze na boczki się nie przewraca, ale za to łapie rączkami swoje małe stópki
I zaczeła się ślicznie głośno śmiać
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 17:55   #528
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
uffffffffffffffff i nadrobiłam zaległości

My też ubieramy już wiosenną kurtałke i cieńszą czapke

Moja też jeszcze na boczki się nie przewraca, ale za to łapie rączkami swoje małe stópki
I zaczeła się ślicznie głośno śmiać
no to super i gratuluję uśmiechu, to cudowne co nie
ale to musi fajnie wyglądać jak te stópki chwyta
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 18:07   #529
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Aniulka focie

Ech po prasowaniu padam na ryjek.. wogóle mam sprzątania a sprzątania ech potrzebuję jakiegoś wypadu do knajpy na piwo z koleżanką, bo zdziczeje naprawdę totalnie... Mam nadzieję,żze jak się wyjaśni z tym zabiegiem i zdrówkiem maluszka to zaczne żyć normalnie.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 18:47   #530
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Dobry wieczór!

Dziewczyny trochę wolniej! Utknęłam na 10 stronie i kiedy mam to nadrobić, no kiedy? W niedzielę mieliśmy chrzciny i teraz mam tyły...
Jak ksiądz Małego wodą po główce polał to od razu zrobił się spokojny jak aniołek i spał do końca mszy

Coś mi mignęło, że Gucia do Poznania się wybiera. Jestem jak najbardziej za spotkaniem, tylko to nie ode mnie zależy, ale tż kupił sobie karnet na Lecha więc może się uda. Będziemy nasze dzieciaczki w pary kojarzyć
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:26   #531
simpatica
Zakorzenienie
 
Avatar simpatica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 023
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Haj mamuśki, tak tylko przyszłam sie zameldowac i pożalic że coś z moją Olą jest nie tak. od jakiegoś czasu codziennie po kąpieli jak już zaczynam ją ubierac to zaczyna tak płakac... zachodzi się aż jej uspokoic nie można. I cyca tak rwie. co zacznie ssac to go ciagnie, wypada jej i znowu płacz i znowu ssie i wypada i tak w kólko. nie wiem jak jej pomóc... Idę sie położyc bo się tak dziś dotleniłam że oczy same mi się zamykają.

miłego wieczoru
__________________

simpatica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 19:57   #532
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Witam mamusie. Wiki dziś miał swój pierwszy raz Byliśmy na chwilkę w sklepie z Wikim na rękach. Oczywiście omijałam ludzi szerokim łukiem, mam nadzieje że się nie zarazi jakimś dziadostwem

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrzcie co znalazłam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=203709&page=4

konkretnie post nr 94 mysi m, super nie?

tak ze dla tych co marudzą i nie chce im się ćwiczyć - bez pracy nie ma kołaczy

czemu wszystkie w klubie siedzicie i dyskutujecie o kosmetykach?
Nie można tutaj?
Miłego dnia
Ja też tak scem

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
p.s. Wasze dzieci tak ładnie pozuja do zdjęć a moje to zawsze wstydnisia widzi aparat i w bezruchu się gapi a tak to wariuje
ale fajna

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Witam z powrotem

my jak zwykle miedzy 12.30 a 15.30 bylismy na spacerku


Pogoda piekna, syn pozwolil mi przymierzyc milion rzeczy w sklepach i kupilam 3 bluzki, kilka kosmetykow i setke sloiczkow dla malego
A i jeszcze naklejki na sciane z piratami i zwierzatkami


Maly jak zwykle czarowal wszystkich po drodze - espedientki w sklepach i moje kolazanki

Ide zaraz do Klubu zerknac co sie dzieje...
A ty go wozisz w gondoli w tych sklepach
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:33   #533
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość
Haj mamuśki, tak tylko przyszłam sie zameldowac i pożalic że coś z moją Olą jest nie tak. od jakiegoś czasu codziennie po kąpieli jak już zaczynam ją ubierac to zaczyna tak płakac... zachodzi się aż jej uspokoic nie można. I cyca tak rwie. co zacznie ssac to go ciagnie, wypada jej i znowu płacz i znowu ssie i wypada i tak w kólko. nie wiem jak jej pomóc... Idę sie położyc bo się tak dziś dotleniłam że oczy same mi się zamykają.

miłego wieczoru
U nas też tak jest strasznie się wtedy z Tżtem śpieszymy ale na szczęście jak już dostanie cyca to się uspokaja. Gorzej jest jak dostaje spazmów to i cyc nie pomaga zresztą wtedy to się boje jej go dać by się nie zachłysnęła...

Chciałam się pochwalić, że mamy nianie babka jest sprawdzona i wydaje się, że będzie ok.
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:35   #534
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
ufff... przeleciałam was...
Tak się chwalicie tymi przewrotami na brzuch/plecy. U nas nie ma żadnych oznak do przewracania ale pochwalę naszymi innymi wygibasami.
http://www.youtube.com/watch?v=toCQFGbCsxE
Hihi slicznie! MOj Filipuniek tez tak pupke do gory wypina i prubuje sie odepchnac

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
a ja wam powiem, że usypianie do druiej dzisiejejszej drzemki poszło w miarę gładko. Było tylko ok 25 minut złości, przytulania, uspokajania i cichania, a jak kłądłam Sandrę do łóżeczka, to nawet oczka miała otwarte i stałam tam obok i patrzyłam jak zasypia. Czasami nawet jeszcze swe oczęta otwierała i sprawdzała czy tam jestem. I teraz śpi już od 2,5 godziny. Także jestem dobrej myśli, że może nie będziemy niedługo potrzebowali smoczka, tylko na sytuacje awaryjne
Gratuluje! Super ze Sandra sie przyzwyczaila do usypiania bez smoczka!

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Z

Dzisiaj znowu zupka jarzynowa, ostatnio mam na nią fazę
A TŻ dostanie jeszcze karminadle, bo sama zupa to dla niego nie obiad

mhm a coz to?:P

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość

Ta mnie sie najbardziej podoba



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~


A ja siedze i pije piwko (kto sie do mnie dolaczy?)Mlody zasnal o 21 wiec mam troche czasu do nadrobienia tego wszytskiego Dzisiaj w nocy obudzil sie tylko raz do jedzenia o 4 i spal do 8:45 i jeszcze musialam go budzic..;p norlanie tak sie wyspalam ze juz nie pamietam kiedy takie dobre czasy mialam;p codziennie budzil sie koo 6 lub 6:30 wiec dzisiaj normalnie bylo wspaniale Tz postanowil wrocic szybciej i wraca w czwartek..Mhm obiecuje ze postaram sie bc dla niego miłaa i nie bede plakac tego weekendu

a ten brzuch tej dziewczyny wspanialy normalnie.. kurde ja juz nigydy takiego nie ede miec mam meeega rozstepy na brzuchu udach dupie i ramionach :/ ale TZ obiecal ze po 2 dziecku zafunduje mi laserowe usuwanie rozstepow zobaczymy co z tego wyniknie
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:39   #535
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość

Chciałam się pochwalić, że mamy nianie babka jest sprawdzona i wydaje się, że będzie ok.
No to super

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość

mhm a coz to?:P
Kotlety mielone

Ja zaraz chyba się walnę do wyrka, jakoś po tej popołudniowej drzemce dojść do siebie nie mogę
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:45   #536
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Kurcze ja mam podobnie z moim kluskiem z tym ubieraniem po kapieli... Póki jest nagi to mogę zrobić wszystko- higienę buzinki, naoliwkować czy wypudrować... śmieję sie do mnie... ale jak już zaczynam ubieranie to od razu podkówka a potem jak to nazywa Brombi "dzikie ryki z Afryki". Wczoraj była masakra- dzisiaj wymyśliłam co ubrać zeby było szybko i mało... pomogło- nie zdąrzył sie na maksa wkurzyć i uspokoiłam go lekko suszarką i smok do dzioba i mogłam papu zrobić... Tż ma nocki wiec muszę sama jakoś dać radę...

Agusia to trzymam kciuki

Ja sobie obiecalam, że jak wyjaśni się sytuacja z przepuklina małego to postaram się być milsza dla Tż-ta... narazie nie mam na to siły... mega się źle poczułam i okazało się, że taka głodna byłam a normalnie nie czułam tego głodu zwariował mi organizm po tym pobycie w Prokocimiu...a to było jak mały skóńczył 5 tygodni i nadal mam tak rozchwiany organizm... Tydzień tam i prawie niejedzenie i brak snu ... mega się boję też dlatego tej operacji przepukliny... a muszę mieć siłę wtedy na noszenie, uspokajanie, zajmowanie się małym... pod koniec wtedy chyba dwie ostatnie noce to normalnie bałam się dziecka brać w nocy do karmienia, bo czułam jak słabne...w dzień jakaś adrenalin amnie dopadała nawet bez kawy i byłam jak nakręcona i czułam, że mam oczy jak 5 zł i jak nasze maluchy kiedy są zmęczone a nie chcą zasnąć- oczy na zapałkach...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:18   #537
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Hihi slicznie! MOj Filipuniek tez tak pupke do gory wypina i prubuje sie odepchnac



Gratuluje! Super ze Sandra sie przyzwyczaila do usypiania bez smoczka!



mhm a coz to?:P



Ta mnie sie najbardziej podoba


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~

A ja siedze i pije piwko (kto sie do mnie dolaczy?)Mlody zasnal o 21 wiec mam troche czasu do nadrobienia tego wszytskiego Dzisiaj w nocy obudzil sie tylko raz do jedzenia o 4 i spal do 8:45 i jeszcze musialam go budzic..;p norlanie tak sie wyspalam ze juz nie pamietam kiedy takie dobre czasy mialam;p codziennie budzil sie koo 6 lub 6:30 wiec dzisiaj normalnie bylo wspaniale Tz postanowil wrocic szybciej i wraca w czwartek..Mhm obiecuje ze postaram sie bc dla niego miłaa i nie bede plakac tego weekendu

a ten brzuch tej dziewczyny wspanialy normalnie.. kurde ja juz nigydy takiego nie ede miec mam meeega rozstepy na brzuchu udach dupie i ramionach :/ ale TZ obiecal ze po 2 dziecku zafunduje mi laserowe usuwanie rozstepow zobaczymy co z tego wyniknie

ja też piję piwko

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
U nas też tak jest strasznie się wtedy z Tżtem śpieszymy ale na szczęście jak już dostanie cyca to się uspokaja. Gorzej jest jak dostaje spazmów to i cyc nie pomaga zresztą wtedy to się boje jej go dać by się nie zachłysnęła...

Chciałam się pochwalić, że mamy nianie babka jest sprawdzona i wydaje się, że będzie ok.
kurcze ja bym miała stracha, strasznie sie ciesze że nie mam takiego problemu i mogę posiedzieć z dzieckiem w domu,

ale jak faktycznie wiesz że jest spoko babka to super
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:22   #538
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

u nas tez jest wojna jak sie mamy ubrac po kapieli

czy wy mamuski wiecie ze w sobote ma byc 20 stopni?? ja sie zastanawiam w co wtedy ubrac malego..
no i przyszedl dzis moj zwrot podatku do lublina na poczte a NIP3 z numerem konta to ja chyba tak dla jaj zalanczalam do rozliczenia
wiec dzis na poczcie wyslalam mamie upowaznienie aby mi to odebrala bo tylko do 31.03 tam beda te pieniadze..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:39   #539
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

W sobotę 20 st ??
Małego jak Małego ale ja nie bardzo mam co ubrać

Z tym US to zawsze jakieś problemy
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:45   #540
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

ja nie mam butow wiosennych i juz mnie skreca bo dawno nowej torebki sobie nie kupilam.. poza tym Adrianowi tez musze wiosenne trzewiki sprawic i juz mnie kieszen boli bo znow 150zl na jeden sezon pojdzie..

a rozmawialam ostatnio z kolezanka i ona bedzie kupowac dla swojego syna ( w wieku Adriana) fotelik samochodowy wiec bedzie miala 9-18kg na zbyciu. a ze jest to jeden z tych modeli nad ktorymi sama sie zastanawialam to powiedziala ze mi go odsprzeda za stowke

Magda i Simpatica jade do lbn w wielki piatek wieczorem albo wlk sobote rano i zostajemy tam przez tydzien. robimy spotkanie jakies??
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2010-03-23 o 21:49
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.