Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2009) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 21:49   #541
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Hej

Dzis bylo takie goraco, ze szok kupilam Polci kurteczke, bo ciagle mi ciuchow brakuje, mimo ze tyle ich mam szkoda tylko ze sa takie wielkie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:13   #542
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Gratuluje! Super ze Sandra sie przyzwyczaila do usypiania bez smoczka!
jeszcze się nie przyzwyczaiła, bo dziś dopiero pierwszy dzień, zresztą po kąpieli uspokajałam ją chyba z godzinę. Ale w końcu jak już była spokojna, to zasnęła sama. Mam tylko nadzieję, że nie niszczę jej psychiki, ale też nie robię jej tego na złość, tylko, żeby jej pomóc

Kropciu, tęsknię za Lublinem. Byłam tam tylko 3 razy, ale urzekło mnie to miasto od pierwszego pobytu.
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 22:55   #543
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Uff udało mi się nadrobić, ale zaraz zajrzę do klubu, a tam pewnie kolejne strony

Gratuluję skończenia kolejnych miesięcy, pierwszych przewrotów, nowych posiłków, przespanych nocek, udanych zakupów, itp., itd.

Cytat:
Napisane przez gosik_wwa Pokaż wiadomość
Witam
Czy Wasze Maluszki rozpraszają się swoimi rączkami?
Oj tak Jak już leży w łóżeczku to nachylam się nad nim, on łapie w rączki moje palce i tak rozkładam mu te rączki na boki, tak jak do spania i tak się trzymamy razem. Coś tam mu pomruczę do ucha i szybko zasypia.

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
A mam pytanie z innej beczki - JAK SIĘ BAWIŁYŚCIE ZE SWOIMI DZIECIACZKAMI JAK MIAŁY 2-3 MIESIĄCE?
Też tak jak pisały dziewczyny, trochę maty, trochę karuzeli, teraz na chrzciny dostał leżaczek i bardzo mu się podoba. No i dużo gadania, śmiania, tańczenie do piosenek z mini-mini

Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość
heloł
a ja wczoraj se trzasnęłam kielicha winka różowego
a to z okazji że szwagierka przyjechała z UK to wypadało się napić tak więc po 3 łykach miałam rumieńce jak malowane i w głowie mi szumiało
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

No nieźle ja tez palnuję niedługo cos chlapnąc, po wieczornym karmieniu o 20-stej. Do 6 rano powinno nie byc śladu alku w organiźmie... a nie balas sie jakby sie Ola niespodziewanie w nocy obudzila? Bo jak nigdy sie nie budzi, to tak przez złośliwość losu ja sie obawiam ze Staś mógłby akurat wtedy sie obudzic i co ja bym mu powiedziala? Mleczarnia chwilowo nieczynna?
Ja sobie na chrzcinach wypiłam 2 lampki wina pierwszy raz od roku Wieczorem dostał moje mleko, które odciągnęłam rano, a rano dałam mu jeszcze mieszankę, a swoje wylałam.

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
jak ubieracie dzieciaczki?

wczoraj będąc na spacerze widziałam babkę która wiozła swoje dziecko na siedząco w gondoli, wyglądało tak na 4 miesiące.... też tak woziłyście? od kiedy tak można, że dziecko sobie siedzi i ogląda ?
Ja ubrałam dzisiaj: body dł. rękaw, bluza, kurtka wiosenna, rajtki i cieplejsze spodnie i takie buciki od kombinezonu, plus lżejsza czapeczka, a rękawiczek nie zakładam bo rączki były ciepłe

W gondoli też mam regulowane oparcie, ale zawsze woziłam na płasko


Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że mamy nianie babka jest sprawdzona i wydaje się, że będzie ok.
To super! Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:12   #544
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
u nas tez jest wojna jak sie mamy ubrac po kapieli
u nas to samo. Kąpiel spoko ale kiedy zaczyna sie body i te sprawy - wrzask

wczoraj byliśmy na spacerze 4 godziny! y przerwa na jedzenie po 2
było tak pieknie i cieplutko!

a ja wreszcie się zabrałam za pisanie mojej pracy ze studiów podyplomowych - to nic, że miałam to napisać dawno temu w ciąży
także pewnie nie będę miała tyle czasu dla wizażu
z resztą ledwo wyrabiam z dwoma wątkami! Ten jeszcze czytam ale do klubu nie zaglądałam już ze 2 dni, pewnie naprodukowałyście ze 100 stron
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach




Edytowane przez tarasia
Czas edycji: 2010-03-24 o 07:17
tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:12   #545
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Heloł
Dzisiaj była pobudka o 3,, dostał smoczka i obudził się o 5, a potem jeszcze spał do 7 więc jest troszkę lepiej. W sobotę TŻ przywozi Mamę, to mi zapowiedziała że się poświęci i jedną noc będzie mu dawać smoczek
Zobaczymy

Nie mogę się doczekać świąt, zwłaszcza że spędzamy je w tym roku na spokojnie, Mama wyjeżdża na święta, a do Teściówki jesteśmy zaproszeni na świąteczny Poniedziałek, reszta tylko w trójkę, więc TŻ juz planuje jakąś małą wycieczkę na łono natury w sobotę albo w niedzielę

Co do gondoli, to ja mam też regulowaną, czasami ją podnoszę, ale tylko na ten najmniejszy poziom, to wychodzi jakby pod kątem około 30 st. a Młody po prostu lepiej widzi, co się dzieję dookoła a nie tylko budę
Co do spacerówki, to pytałam pediatrę czy mogę jak Młody skończy pół roku i powiedział że jak najbardziej
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:31   #546
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

ja tez dzis sprobuje uniesc gondolke na spacerze

Guciu mojemu tz bardzo sie lbn nie podoba.
faktem jest ze w lublinie jest dzikie mnostwo dresiarzy zwlaszcza na starym miescie i co chwila tam cos sie dzieje.
ja lubilam jedzic nad zalew zemborzycki a najbardziej z tamtego rejomu tesknie za pojezierzem leczynsko wlodawskim. lubilam jezdzic nad piaseczne i zaglebocze..

a dzis ide na bpu na 19:00 i sie nie moge doczekac..
poza tym musze dzis zwiad na osiedlu zrobic czy ktos ma lozeczko turystyczne pozyczyc
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:38   #547
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
ja tez dzis sprobuje uniesc gondolke na spacerze

Guciu mojemu tz bardzo sie lbn nie podoba.
faktem jest ze w lublinie jest dzikie mnostwo dresiarzy zwlaszcza na starym miescie i co chwila tam cos sie dzieje.
ja lubilam jedzic nad zalew zemborzycki a najbardziej z tamtego rejomu tesknie za pojezierzem leczynsko wlodawskim. lubilam jezdzic nad piaseczne i zaglebocze..

a dzis ide na bpu na 19:00 i sie nie moge doczekac..
poza tym musze dzis zwiad na osiedlu zrobic czy ktos ma lozeczko turystyczne pozyczyc
ja tam lubię samo miasto. Ma w sobie coś. A dresy... hmmm a Poznań kocham a tam też się ich sporo szlaja
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"

Edytowane przez gucia6
Czas edycji: 2010-03-24 o 08:17
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 07:45   #548
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

hej

U nas byla dzis pobudka o 6 i wtedy tez Tz wstal do pracy
ale...kapiel byla przesunieta o jakas godzine wiec Polcia zasnela o 21.30 i wtedy tez juz odsniosla ja do lozeczka. W kazdym razie do 6 rano wytrzymala. W zwiazku z tym ja juz sie obudzilam o 5.30 i odciagnelam mleczko z JEDNEJ cycy- niecale 160 ml a potem z drugiej nakarmilam

co do Swiat to my pojdziemy do mojej rodziny i przy okazji rozdamy zaproszenia na slub

Wczoraj przyszly mi opaski dla Poli z tego linka, ktorego podala Olacious bo zamowilam dwie i babka trzecia gratis wyslala miłe to
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:55   #549
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

No nie mogę, facet coś grzebie w maszynowni z windy, jak będzie zepsuta to się pochlastam, bo o 11.30 mamy te usg główki i będę musiała wózkiem zjeżdżać 7 pięter w dół
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:59   #550
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Witam Zapomniałam wam wczoraj powiedzieć że byliśy oglądać wózki, foteliki i krzesełka do karmienia. Mam już swoje typy. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o info

wózek: http://www.allegro.pl/item957831656_...5_gratisy.html

krzesełko:
http://www.allegro.pl/item968920303_..._promocja.html

fotelik:

http://www.allegro.pl/item956899196_...organizer.html

za wszystko zapłacimy 1000 zł ale już będzie z głowy.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Hej

Dzis bylo takie goraco, ze szok kupilam Polci kurteczke, bo ciagle mi ciuchow brakuje, mimo ze tyle ich mam szkoda tylko ze sa takie wielkie
Domi gdzie kupiłaś Poli kurtkę, ja właśnie też muszę Wikiemu kupić i buciki też.

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Heloł
Dzisiaj była pobudka o 3,, dostał smoczka i obudził się o 5, a potem jeszcze spał do 7 więc jest troszkę lepiej. W sobotę TŻ przywozi Mamę, to mi zapowiedziała że się poświęci i jedną noc będzie mu dawać smoczek
Zobaczymy

Nie mogę się doczekać świąt, zwłaszcza że spędzamy je w tym roku na spokojnie, Mama wyjeżdża na święta, a do Teściówki jesteśmy zaproszeni na świąteczny Poniedziałek, reszta tylko w trójkę, więc TŻ juz planuje jakąś małą wycieczkę na łono natury w sobotę albo w niedzielę

Co do gondoli, to ja mam też regulowaną, czasami ją podnoszę, ale tylko na ten najmniejszy poziom, to wychodzi jakby pod kątem około 30 st. a Młody po prostu lepiej widzi, co się dzieję dookoła a nie tylko budę
Co do spacerówki, to pytałam pediatrę czy mogę jak Młody skończy pół roku i powiedział że jak najbardziej
Brombi bo ja się właśnie zastanawiam jakby małego dać do spacerówki ale tak maksymalnie położonej??? Bo my mamy taki szpetny ten wózek że aż gańba z nim iść kajś do ludzi Jakbym wiedziała że ten wózek bedzie taki to go nie weźmiemy od brata tżta tylko kupimy nowy, a tak to się czaimy i chodzimy z małym tylko wokół domu. A ja tak bym chciała do ludzi pojechać z małym w wózku Co o tym sądzisz.

A co do świąt to zazdraszczam bo mój tżt pewnie spędzi jak zawsze w pracy. Teraz jak będzie nowy w drogówce to na bank pójdzie przez wszystkie święta
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:18   #551
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Kate mnie się wydaje, że będzie w porządku, tylko żeby była ładna pogoda i nie wiało, bo wiadomo w spacerówce tak dziecka przed wiatrem nie osłonisz.

A Karenina chyba taką samą spacerówkę wybrała? Czy coś pokićkałam?
Co do krzesełka to ja się nie znam, zaraz Wam wkleję na jakie ja się czaję, może któraś Mamuśka z doświadczeniem się wypowie.
A o foteliku słyszałam, że dobry a jak wychodzi w testach?

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Kurcze te Baby centro, co sprzedaje te krzesełko, to jest niedaleko mojej Mamy, ale ja już chyba do niej nie będę jechać przed przeprowadzką
Bo bym zmacała wszystko, tam jest dość duży wybór
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 08:21   #552
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Właśnie o testach za bardzo nie znalazłam. Muszę zmykać bo tżt wrócił i będzie że od rana na mamusiach siedze zamiast sprzątać
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:22   #553
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Bry bry...

wiedzialam, ze skoro wczoraj bylo taaaak super ze spaniem to dzisiaj bedzie na odwrot...
Pobudki w nocy a od 5 to w ogole totalna gotowosc do zabawy itp...a mamuska wygladala tak...

Kate teeeee, co moja spacerowke bierzesz, he? Zartuje oczywiscie
My bedziemy mieli tez Baby design, ale inny wariant - 6,5 kg
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:28   #554
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Ja myślałam o takim krzesełku :
http://www.allegro.pl/item959510464_...ocja_pepe.html

Teściówka się uparła że kupi, więc nie chcę za bardzo obciążać jej budżetu, a to mi się nawet podoba
Co myślicie? Będzie dobre?
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:28   #555
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
kurcze ja bym miała stracha, strasznie sie ciesze że nie mam takiego problemu i mogę posiedzieć z dzieckiem w domu,

ale jak faktycznie wiesz że jest spoko babka to super
Stracha to ja mam nadal , ale poprzednia rodzinka była z niej zadowolona no i babka zrobiła na nas dobre wrażenie. Mam nadzieję, że się dogadamy

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
W gondoli też mam regulowane oparcie, ale zawsze woziłam na płasko
My mamy od początku podniesione oparcie o 1 stopień i kąt jest taki jaki w łóżeczku.

-------

a my myślimy o takim krzesełku
http://www.allegro.pl/item955682014_...wy_bukowe.html
__________________
Zosia

Edytowane przez zatoka
Czas edycji: 2010-03-24 o 08:43
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:45   #556
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Ja myślałam o takim krzesełku :
http://www.allegro.pl/item959510464_...ocja_pepe.html

Teściówka się uparła że kupi, więc nie chcę za bardzo obciążać jej budżetu, a to mi się nawet podoba
Co myślicie? Będzie dobre?

Mi sie podoba

A ja kurcze zla jestem, bo sama chcialam krzeselko wybrac i juz mialam moje ukoffffane wybrane - takie ladne, sliczne, fajne......a tz gluuuuupol sam kupil...


kate doczytalam, ze pytalas czy z gondola jezdze do sklepow. Wczoraj mialam krzeselko zamontowane na stelaz
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:49   #557
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Ja myślałam o takim krzesełku :
http://www.allegro.pl/item959510464_...ocja_pepe.html

Teściówka się uparła że kupi, więc nie chcę za bardzo obciążać jej budżetu, a to mi się nawet podoba
Co myślicie? Będzie dobre?
eeeeej no fajneee mnie też się podoba
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:53   #558
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

heloł

Cytat:
Napisane przez zatoka Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, że mamy nianie babka jest sprawdzona i wydaje się, że będzie ok.
fajnie macie
u nas do września Olką ma sie zajmować moja mama, ale coraz bardziej sie nad tym zastanawiam i myślę czy tez nie zatrudnić niani lub dać do żłobka. Niestety nie mogę się dogadać z noją mamą, coraz bardziej mnie irytuje

Agusia- mogę Cie prosić o jakiś inny kolor czcionki, ciemniejszy,bo ten mnie razi po oczach

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
no i przyszedl dzis moj zwrot podatku do lublina na poczte a NIP3 z numerem konta to ja chyba tak dla jaj zalanczalam do rozliczenia
wiec dzis na poczcie wyslalam mamie upowaznienie aby mi to odebrala bo tylko do 31.03 tam beda te pieniadze..
dlaczego mnie to nie dziwi?

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
ja tam lubię samo miasto. Ma w sobie coś. A dresy... hmmm a Poznań kocham a tam też się ich sporo szlaja
eeeee,nie ma ich dużo

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
ja dostałam krzesełko od kolegów z pracy, podobne do tego które wybrałaś: o takie mam:
http://sklepy.gratka.pl/ogloszenie/3...ntinental.html

ale wolałabym inne i to chcę sprzedać. muszę wystawić na allegro, bo mi się podoba takie:

http://allegro.pl/item964580611_a_gr...wys_w_24h.html

echh te nietrafione prezenty, zła jestem bo mogli sie zapytać co bym chciała, a tak mam problem (ale jestem niedobra, nie? nie dość ze kupili prezent to ja narzekam )

ma być 20 stopni w sobote??? ale super!!!!!!!!!!

a ja dziś zmieniłam Olce gondole na spacerówkę bo wczoraj tak misię wychylała, że biedna tylko się siłowała bo chciała coś widzieć, a niestety gondola w mutsy nie ma regulacji.
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:55   #559
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Witam Zapomniałam wam wczoraj powiedzieć że byliśy oglądać wózki, foteliki i krzesełka do karmienia. Mam już swoje typy. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o info

wózek: http://www.allegro.pl/item957831656_...5_gratisy.html

krzesełko:
http://www.allegro.pl/item968920303_..._promocja.html

fotelik:

http://www.allegro.pl/item956899196_...organizer.html

za wszystko zapłacimy 1000 zł ale już będzie z głowy.

bardzo fajne nawet podobne chyba do tego co brombusia znalazła
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 08:58   #560
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Dziewczynki, pomozcie - czy to jest parasolka czy nie ?? <


http://www.allegro.pl/item948232388_..._sand_hit.html
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:00   #561
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

no raczej parasolka
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:01   #562
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

I to jeszcze...

http://www.allegro.pl/item953527063_...ki_cliper.html
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:01   #563
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

dzien dobry

No to zaczynam mój lament... Chyba Blance wychodzą zęby Przynajmniej tak twierdzi nasza pani pediatra po rozmowie telefonicznej i opowiedzeniu jej co sie dzieje, dziś ok 17 przyjdzie ( z klatki obok, jak dobrze,ze ją mamy obejrzec moją ksiezniczke. Otoż wczoraj po spacerku ok. 14 zaczela sie histeria. Myślałam,że to kolka, ale brzuszek mięciutki, jeść nie chce, w pieluszce sucho, na rękach sie nie uspokoila, suszarka tez nie dziala, no doslownie nic. I tak 40min płakała, aż zaczela sie zanosic od tego płaczu, byla cala czerwona, tak mi jej bylo szkoda No i później ok 17 to samo, o 20 znów to samo Temperaturki nie ma, w buzi nic nie wczułam, ale niech to może zbada profesjonalista
No i mamy na spacer dziś nie iść, bo jak wychodzą ząbki to okres bardzo obniżonej odporności i lepiej nie ryzykować.. a jest taaaak ładnie wczoraj na spacerku kupiłyśmy klocki z Fisher Price, niby od 6 mcy, ale Blanka zachwycona

Brombi, pamiętam,że kupowałas szczeniaczka uczniaczka, bawi się juz nim Filuś czy schowany na razie?? Bo chcemy Blance na święta kupić, jest teraz promocja na all, że dolączają jeszcze piramidke
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:07   #564
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
kareninko, jak szukasz takiej rasowej parasolki, to chyba bardziej ten pierwszy
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:07   #565
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, pomozcie - czy to jest parasolka czy nie ?? <


http://www.allegro.pl/item948232388_..._sand_hit.html
tak to jest parasolka
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
a to nie
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:08   #566
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
dzien dobry

No to zaczynam mój lament... Chyba Blance wychodzą zęby Przynajmniej tak twierdzi nasza pani pediatra po rozmowie telefonicznej i opowiedzeniu jej co sie dzieje, dziś ok 17 przyjdzie ( z klatki obok, jak dobrze,ze ją mamy obejrzec moją ksiezniczke. Otoż wczoraj po spacerku ok. 14 zaczela sie histeria. Myślałam,że to kolka, ale brzuszek mięciutki, jeść nie chce, w pieluszce sucho, na rękach sie nie uspokoila, suszarka tez nie dziala, no doslownie nic. I tak 40min płakała, aż zaczela sie zanosic od tego płaczu, byla cala czerwona, tak mi jej bylo szkoda No i później ok 17 to samo, o 20 znów to samo Temperaturki nie ma, w buzi nic nie wczułam, ale niech to może zbada profesjonalista
No i mamy na spacer dziś nie iść, bo jak wychodzą ząbki to okres bardzo obniżonej odporności i lepiej nie ryzykować.. a jest taaaak ładnie wczoraj na spacerku kupiłyśmy klocki z Fisher Price, niby od 6 mcy, ale Blanka zachwycona

Brombi, pamiętam,że kupowałas szczeniaczka uczniaczka, bawi się juz nim Filuś czy schowany na razie?? Bo chcemy Blance na święta kupić, jest teraz promocja na all, że dolączają jeszcze piramidke
oj biedna malutka
może faktycznie zębole atakują?

p.s. .... a dasz linka do szczeniaczka z piramidką ?
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:20   #567
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
dzien dobry

No to zaczynam mój lament... Chyba Blance wychodzą zęby Przynajmniej tak twierdzi nasza pani pediatra po rozmowie telefonicznej i opowiedzeniu jej co sie dzieje, dziś ok 17 przyjdzie ( z klatki obok, jak dobrze,ze ją mamy obejrzec moją ksiezniczke. Otoż wczoraj po spacerku ok. 14 zaczela sie histeria. Myślałam,że to kolka, ale brzuszek mięciutki, jeść nie chce, w pieluszce sucho, na rękach sie nie uspokoila, suszarka tez nie dziala, no doslownie nic. I tak 40min płakała, aż zaczela sie zanosic od tego płaczu, byla cala czerwona, tak mi jej bylo szkoda No i później ok 17 to samo, o 20 znów to samo Temperaturki nie ma, w buzi nic nie wczułam, ale niech to może zbada profesjonalista
No i mamy na spacer dziś nie iść, bo jak wychodzą ząbki to okres bardzo obniżonej odporności i lepiej nie ryzykować.. a jest taaaak ładnie wczoraj na spacerku kupiłyśmy klocki z Fisher Price, niby od 6 mcy, ale Blanka zachwycona

Brombi, pamiętam,że kupowałas szczeniaczka uczniaczka, bawi się juz nim Filuś czy schowany na razie?? Bo chcemy Blance na święta kupić, jest teraz promocja na all, że dolączają jeszcze piramidke

ojej to współczuje
a pokazesz linka do szczeniaczka?

Katee ja kupilam w sklepie dzieciecym bezimiennym, tzn. nie zaden smyk czy coś, tylko zwykly sklep zreszta u mnei w miescie z takich znanych sklepow to chyba tylko 5-10-15 jest:/

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
p.s. .... a dasz linka do szczeniaczka z piramidką ?

haha tez sie czaje na niego
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:25   #568
xpressja
Zadomowienie
 
Avatar xpressja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 1 204
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość




haha tez sie czaje na niego
:d
__________________
Lenka Jagódka 21.12.2009







xpressja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:28   #569
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez xpressja Pokaż wiadomość
kareninko, jak szukasz takiej rasowej parasolki, to chyba bardziej ten pierwszy

Ja wlasnie szukam nie-parasolki...


Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a to nie


A to akurat takie ciezkie...a takie ladne...


Jakiego szczeniaczka z piramidka??
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 09:30   #570
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

Ja wlasnie szukam nie-parasolki...




Jakiego szczeniaczka z piramidka??

a nic nic...zadnego


Xpresja tutaj link do szczeniaczka: http://allegro.pl/item955910222_fish...priamidka.html

(Karenina Ty tego linka nie otwieraj, bo na allegro gadali, ze takiej Kareninie nic juz nie sprzedaja:P)
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2010-03-24 o 09:32
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.