Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2009) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 16:07   #601
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Brombi dziękować

A soczki podajecie?
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:17   #602
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
u no i przyszedl dzis moj zwrot podatku do lublina na poczte a NIP3 z numerem konta to ja chyba tak dla jaj zalanczalam do rozliczenia
moze nie zauwazyli tego nipu

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Magda i Simpatica jade do lbn w wielki piatek wieczorem albo wlk sobote rano i zostajemy tam przez tydzien. robimy spotkanie jakies??
no ba to wiadomo


Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
to mi sie podoba
a wozka i fotelika nie znam

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Kurcze te Baby centro, co sprzedaje te krzesełko, to jest niedaleko mojej Mamy, ale ja już chyba do niej nie będę jechać przed przeprowadzką
Bo bym zmacała wszystko, tam jest dość duży wybór
tez fajne krzesełko


u nas z jedzeniem poprawa
ale nie [popisze bo mały wali w klawiature
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:26   #603
brombusia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 157
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Zebra, ja w mojego nawet herbatkę mam ciężko wlać, ciągle tylko cycek i cycek
I powiedziałam pediatrze, że kaszek nie chce jeść, to mi powiedział że nie musi, ważne że warzywa je
Ale on nie wie, że ja Filusia chcę na noc napchać, żeby mi się nie budził
Jak sie młody obudzi, to spróbuję mu dać kaszkę z jabłkiem, może mu podejdzie

Madziu to super, że z jedzeniem lepiej

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Mąż mi padł na kanapie
Idę pozmywać i się odciągnąć troszkę, żeby Filusiowi do kaszki wlać
__________________

brombusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:30   #604
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Brombi ja to samo myślałam i pytałam o kaszki ale mnie sprowadziła na ziemię, że lepiej nie, bo ładnie przybiera na wadzę a kaszka to jeszcze mu w tym pomorze:F Ale jak przyjdzie pora to napewno nie zawacham się jej użyć żeby pospać
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:41   #605
flowerspower
Raczkowanie
 
Avatar flowerspower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 232
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

UWAGA UWAGA stukałam, pukałam ... łyżeczką w paszczce Adzika i słychować zęba na dole
Już myślałam, że się nie doczekam bo to ząbkowanie to już od 2 miesiąca się wlecze a tu proszę
Widzę, że gadacie o kaszkach, fakt przybiera się po nich pięknie.
My już testowaliśmy bananową, malinową, waniliowa i jabłkową no i z tych wszystkich waniliowa została przyjęta przez konesera jako dodatek do butli mleka natomiast jabłkową zjadł raz łyżeczką ale chyba przypadkiem bo głodny był
mam pytanie od mam pięciomiesięczniaków ile śpią wasze dzieci w ciągu dnia ? i w jakich dawkach ?
flowerspower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:59   #606
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA stukałam, pukałam ... łyżeczką w paszczce Adzika i słychować zęba na dole
Już myślałam, że się nie doczekam bo to ząbkowanie to już od 2 miesiąca się wlecze a tu proszę
Widzę, że gadacie o kaszkach, fakt przybiera się po nich pięknie.
My już testowaliśmy bananową, malinową, waniliowa i jabłkową no i z tych wszystkich waniliowa została przyjęta przez konesera jako dodatek do butli mleka natomiast jabłkową zjadł raz łyżeczką ale chyba przypadkiem bo głodny był
mam pytanie od mam pięciomiesięczniaków ile śpią wasze dzieci w ciągu dnia ? i w jakich dawkach ?
gratuluję ząbka

a nam idzie już drugi i przy tym drugim juz jest zmierzła, swędzi ją to już chyba fest bo przy pierwszym to nawet niewiedziałam że wychodzi
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:00   #607
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Hej mamusie

Mam pytanie czy waszym dzieciom kupka też wychodzi plecami
Moja jak zrobi kupke to całe plecy brudne
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 18:03   #608
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
mam pytanie od mam pięciomiesięczniaków ile śpią wasze dzieci w ciągu dnia ? i w jakich dawkach ?

No to gatulejszyn zabkowe...

Co do spania to hmmm...powiem tak - jeszcze do tygodnia temu moj syn spal dosc regularnie w kazdym cyklu 1,5-2 godziny, ale teraz spi do 12 kolo 1 godzinki, potem na spacerku 1 - 1,5 godzinki a po jedzeniu o 16 wlasciwie juz nie spi i idzie spac kolo 18.30-19.00...


Brombi moj tez po jedzeniu marchewki jest caly pomaranczowy i ja tez, bo na mnie pluje ta marchewka...

Moj na razie je o 10 marchewke a o 17 jabluszko. Teraz dam mu marchwek+ziemniaczki i jabluszko+brzoskwinke. Moze byc?
Na razie nie daje nic z ryzem, bo dopiero od kilku dni kupki sie unormowaly i nie chce, zeby znow byly problemy...moze za tydzien sprobuje marcheweczki z ryzem...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:05   #609
karolina84
Raczkowanie
 
Avatar karolina84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Witam,

Mój Tż wyjechał w poniedziałek więc jestem z synem sama non stop. Czasem się zastanawiam jak ciężko mają samotni rodzice którym nikt nie pomaga. Jak Adaś zasypia to zamiast odpocząć to latam jak kot z pęcherzem - sprzątam, gotuje i uwijam się ze wszystkim. Dobrze że mój smyk chodzi spać o 19 to chociaż wieczorem mogę usiąść

Wklejałyście linki wózków - ja chciałabym jakąś lekką parasolkę ale jeszcze nie zgłębiałam tematu.
Co do fotelika do karmienia to kiedyś pisałam że podobno dobrze jest gdy dzieciątko między nogami ma tą plastikową blokadę która jest na stałe przytwierdzona do siedziska, bo pasy nie są tak bezpieczne.

Brombi zjazd z wózkiem z 7piętra to wyższa szkoła jazdy!

Zebra ja nie daje soczków, mój Adaś pije wodę i tak zostanie. Nie daje mu też żadnych herbatek bo są słodkie mimo że piszą że nie dodają cukru ale chodzi im o cukier krystaliczny.

Flower gratuluje ząbka!

A co do spania w dzień to u mnie jest podobnie jak u Kareninki tyle że mój przed południem ma 2drzemki, bo my wstajemy wcześnie ok 6-7. Około południa jest spacer gdzie też przyśnie i potem jak go bardzo wymęczę to jeszcze ok 16 się zdrzemnie ale to tak ok 30-40min, a o 18.30kąpiel i spanie o 19.
karolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:15   #610
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA stukałam, pukałam ... łyżeczką w paszczce Adzika i słychować zęba na dole
Już myślałam, że się nie doczekam bo to ząbkowanie to już od 2 miesiąca się wlecze a tu proszę
Widzę, że gadacie o kaszkach, fakt przybiera się po nich pięknie.
My już testowaliśmy bananową, malinową, waniliowa i jabłkową no i z tych wszystkich waniliowa została przyjęta przez konesera jako dodatek do butli mleka natomiast jabłkową zjadł raz łyżeczką ale chyba przypadkiem bo głodny był
mam pytanie od mam pięciomiesięczniaków ile śpią wasze dzieci w ciągu dnia ? i w jakich dawkach ?
dla ząbka

kurcze a mi nikt nie mówił, że kaszki są takie tuczące miałam wprowadzić tylko warzywka a one na pewno tuczące nie są...

Co do snu to tak jak pisałam wcześniej jeszcze kilka dni temu to wyglądało tak: 6:30 pobudka 9-12 drzemka a potem kolejna 1 godzinna drzemka pomiędzy 15-17, 19:30 sen
a dziś było tak: 6:30 pobudka, 8:50-10:20 drzemka, 20 min snu na spacerze koło godz 12, 15-15:35 drzemka, 19:15 sen

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy waszym dzieciom kupka też wychodzi plecami
Moja jak zrobi kupke to całe plecy brudne
Niestety tak. Przetestowałam 3 rodzaje pieluch i za każdym razem jest tak samo wszystko trzeba ściągać
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:17   #611
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cieszę się ze wszystkich udanych wizyt u lekarza!

Katarinko, ja tez kiedyś chciałam się wybrać do fryzjera z małą ale mama kazała mi sie puknąć w główkę bo przecież u fryzjera tyle tej chemii - lakiery, farby do włosów, itp....

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Hej mamusie

Mam pytanie czy waszym dzieciom kupka też wychodzi plecami
Moja jak zrobi kupke to całe plecy brudne
ten temat był już poruszany
nam wychodziły bardzo często (zwłaszcza po nocy) ale wzięłam się na sposób i teraz zmieniam małej pieluchę w nocy, i rano przed pierwszym strzałem ( a robi ich zawsze ze 3) o ile zdążę, a potem po każdym strzale zmieniam natychmiast bo 2 się w pieluszce nie zmieszczą :P
no i zmieniłam pieluszki na noc na Huggies bo one maja z tyłu taką gumeczkę
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 19:32   #612
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Dzięki za odpowiedzi co do karmienia i soczków

Karenina i po tej marcheweczce ze słoiczka nie zapiera małego? Bo mam marchewki z gerbera i jabłuszka... chciałam najpierw jabłuszka potem marcheweczki...

Flower gratuluję ząbka

Aniulka czy mi sie zdaje czy Ty podajesz małęj ten Dicoflor... i jak poprawiły się po tym kupki? męczy się mała na tym Ferrum? Chce wiedzieć, bo będziemy zapewne po zabiegu musieli znowu jakieś żelazo przyjmować... na samą myśl mama ciary...

Mój mały złośnik pięknie zniósł zabiegi pielęgnacyjne po kąpieli póki nie zaczęło się ubieranie... jak on tego nie lubi po kąpanku to szok

Po ile kropelek dajecie witaminy D? Ta babka co była na zastępstwie za lekarkę Piotrusia stwierdziła, że ma niedobór wit D...

A właśnie jakie pieluszki używacie i jak się Wam sprawdzają? Bo my do tej pory Pampersów( i są super) ale rozmyślam nad przejściem na jakieś tańsze... Myslałam nad Huggisami albo Bella Happy
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-03-24 o 19:35
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:46   #613
simpatica
Zakorzenienie
 
Avatar simpatica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 023
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

haaaj

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
czy wy mamuski wiecie ze w sobote ma byc 20 stopni??
u mnie dziś było 21 na słońcu w związku z czym byłam z Olą na dworze 2 h potem przerwa na jedzenie i zmianę pamperolka i znowu 1 h na dworze
Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Magda i Simpatica jade do lbn w wielki piatek wieczorem albo wlk sobote rano i zostajemy tam przez tydzien. robimy spotkanie jakies??
ależ oczywiście
Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
Chciałam Wam powiedzieć, że w Tesco jest promocja na pampersy, taka jak kiedyś w realu i w sobotę kupiłam karton 162 pieluch po 95 zł
95:162=0,58 gr/szt
Cytat:
Napisane przez gissh Pokaż wiadomość

Ja mojego TŻta specjalnie wysłałam do Tesco po te pampersy... Kupił karton 186 pieluch "trójek" za 95zł, czyli naprawdę tanio...
A jak wcześniej kupowałam te pieluszki w innym sklepie to za 70 sztuk zapłaciłam 53zł
95:186=0,51 gr/szt
są też w promocji "trójki" z pampers "sleep & play" 47.99 za 100 szt czyli wychodzi po 48 gr za sztukę - i ja takie zakupiłam

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy waszym dzieciom kupka też wychodzi plecami
Moja jak zrobi kupke to całe plecy brudne
niestety u nas to samo. umazane po pachy
<><><><><>

a wiecie że moja córka ma już pierwszego pieprzyka?
__________________

simpatica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:47   #614
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi co do karmienia i soczków

Karenina i po tej marcheweczce ze słoiczka nie zapiera małego? Bo mam marchewki z gerbera i jabłuszka... chciałam najpierw jabłuszka potem marcheweczki...

Flower gratuluję ząbka

Aniulka czy mi sie zdaje czy Ty podajesz małęj ten Dicoflor... i jak poprawiły się po tym kupki? męczy się mała na tym Ferrum? Chce wiedzieć, bo będziemy zapewne po zabiegu musieli znowu jakieś żelazo przyjmować... na samą myśl mama ciary...

Mój mały złośnik pięknie zniósł zabiegi pielęgnacyjne po kąpieli póki nie zaczęło się ubieranie... jak on tego nie lubi po kąpanku to szok

Po ile kropelek dajecie witaminy D? Ta babka co była na zastępstwie za lekarkę Piotrusia stwierdziła, że ma niedobór wit D...

A właśnie jakie pieluszki używacie i jak się Wam sprawdzają? Bo my do tej pory Pampersów( i są super) ale rozmyślam nad przejściem na jakieś tańsze... Myslałam nad Huggisami albo Bella Happy
ZEBERKO no ja już kupiłam drugie opakowanie dicofloru a miałyśmy 30tabl czyli miesiąc już przyjmujemy, no i powiem Ci że kupke robi sobie juz fajnie fakt że nie jest rzadka jest troche taka twardsza no taki klocuszek hihi ale nie męczy sie czasami sobie stęknie zaczerwieni ale robi już sama bo wcześniej ciągle był masaż brzuszka i dociskałam nóżki do brzuszka a teraz sama juz robi no a ferrum podaje tylko raz dziennie po 2ml niewiem czy nie za mało ale daję

a co do pampersów to wiesz co ostatnio paczke huggisów zużyłam i teraz mam drugą a zawsze miałam "pampers"no i w jednej pachwince tak jakby sie maluśkie banieczki zrobiły i przy delikatnym starciu popękały niepłakała ale kurde zaparzyła się czy co przecież zmieniam często pampersy a czasem chyba za często bo nie chce żeby siedziała w mokrym no i chyba sie zaparzyła albo uczuliła bo któraś z Was juz też pisała o tych huggisach
i powiedzcie mi jak smarujecie kremem pachwinki bo ja pudru nieużywam i teraz tym sudokremem smaruje ale tak grubiej czy cienką warstwę mam smarować bo cięzko się go troche zmywa
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:50   #615
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
na mamusiach siedze zamiast sprzątać
na mnie nie siedzisz chyba ze taka chyda jestes ze nic nie czuje???

Cytat:
Napisane przez elalank Pokaż wiadomość

Agusia- mogę Cie prosić o jakiś inny kolor czcionki, ciemniejszy,bo ten mnie razi po oczach
Sie robi

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, pomozcie - czy to jest parasolka czy nie ?? <
a ja w ogole nie wiem o co chodzi z ta parasolka?? wytlumaczy ktos czarnej masie?

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość

Na usg główki wszystko w porządku
Szwy ma wąskie, cokolwiek to znaczy, w każdym razie bardzo dobrze
Pediatra powiedział, że Filuś ma ładną główkę jak na takie małe dziecko i tak naprawdę ona się kształtuje do 5-6 roku życia

I proszę o słowa uznania , bo winda jednak zepsuta była i targałam wózek z 7 piętra . Spociłam się zanim w ogóle z domu wyszłam
No to super ze Filusia glowka ladna i zdrowa I gratuluje siel zeby zlesc z 7 pietra na sam dol z dzieckiem w wozku.. a jak zes sie wdrapala z dolu do gory?

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Przed chwila zadzwonila do mnie kolezanka i mowi:
"Ty wiesz jaki ten moj facet jest wredny?! Kupilam sobie ciastka wczoraj i szukam ich dzisiaj i szukam, w koncu zadzwonilam do niego i pytam sie czy je gdzies polozyl. A on mi mowi, ze tak - leza na najwyzszej polce w szafce w kuchni.
To pytam sie go dlaczego tak wysoko je polozyl. A ten mowi, ze dlatego, ze jak juz musze je jesc, to chociaz przedtem troche sie powspinam i pocwicze przy tym...A to palant jeden, juz nigdy nie powiem mu, ze jestem na diecie..."


Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
D

Plus półśpiochy, bo zapragnął ufifraną rączką chwycić się stópkę, plus moja bluzka, bo jakoś udało mi się wrzucić sobie trochę marchewki za dekolt
ja jak karmie filipka to zakladam mu sliniak a na kolana klade pieluche i jedna reka trzymam mu rece zeby sie nie utaplal;pp i ja tez mam pieluche bo ona daleo pluje ta marchewka

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA stukałam, pukałam ... łyżeczką w paszczce Adzika i słychować zęba na dole
Już myślałam, że się nie doczekam bo to ząbkowanie to już od 2 miesiąca się wlecze a tu proszę

mam pytanie od mam pięciomiesięczniaków ile śpią wasze dzieci w ciągu dnia ? i w jakich dawkach ?
Gratuujemy zabka!! my juz nie mozemy sie doczekac kiedy i u nas sie pojawi jakis kasowniczek moj Filip spi 4 godziny w ciagu dnia Na spacerze 3 i potem wieczorkiem 1

nie chce wam sie chwalic ale jak moje dziecko zasnelo wczoraj o 20 tak obudzilo sie dzisiaj o 8 rano i w nocy nie wstawal do jedzenia ale ja oczywiscie wydziwiam i dalej jestem nie wyspana..;p i musialam sie drzemnac jeszcze w dzien godzinke i napic kawy bo nie moglam oczu otworzyc;p a Filip nauczyl sie krzyczec piszczec i wierciii sie tak bardzoo ze normalnie nie mozna go utrzymac;p
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:59   #616
flowerspower
Raczkowanie
 
Avatar flowerspower
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 232
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

To ja protestuje
Moje dziecko chodzi spać około 22 budzi się o 6 a ciągu dnia spi może ze 2-3 godziny
A ja nic nie mogę zrobić bo on najchętniej to siedziałby na rękach albo żeby go trzymać nad podłoga tak żeby się mógł lekko nogami odbijać i tak by mógł cały dzień
flowerspower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:00   #617
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Aniulka mój robi kupkę sam ale musi ja cisnąć i czasem się wysilać... to znacyz, że ok? Właśnie raczej robi papkowate kupki o normalnym kolorze, tylko od czasu do czasu ma rzadkie... A jak dawałaś sam ferrum bez dicofloru to kupki były gorsze?

Sudocremu lepiej nie używać na codzień, bo wysusza bardzo i może nawet skórka maluchowi zejść- ja używałam tylko jak były odparzenia...potem odstawiałam.
I jak pisałam ostatnio Linomag jest bardzo dobry na ranki- mój miał otare pachwinki aż skórka schodziła- linomag pomógł natychmiast.

Może mała ma uczulenie na huggisy?

Ja też chce tak się wyspać... mały uparcie budzi się w nocy....
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-03-24 o 20:03
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:02   #618
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Aniulka czy mi sie zdaje czy Ty podajesz małęj ten Dicoflor... i jak poprawiły się po tym kupki? męczy się mała na tym Ferrum? Chce wiedzieć, bo będziemy zapewne po zabiegu musieli znowu jakieś żelazo przyjmować... na samą myśl mama ciary...

Po ile kropelek dajecie witaminy D? Ta babka co była na zastępstwie za lekarkę Piotrusia stwierdziła, że ma niedobór wit D...

A właśnie jakie pieluszki używacie i jak się Wam sprawdzają? Bo my do tej pory Pampersów( i są super) ale rozmyślam nad przejściem na jakieś tańsze... Myslałam nad Huggisami albo Bella Happy
Już kiedyś pisałam, ale my podajemy 1,5 ml Ferrum lek i u nas nie ma to żadnego wpływu na kupki a podajemy jakieś 7-8 tygodni. Może Piotruś teraz inaczej zareagować bo jest juz starszy i moze będzie mu lżej. Mam nadzieję, ze do czasu kiedy wyjdzie pierwszy ząbek żelazo już nie będzie potrzebne bo inaczej to ząbki nie będą bielusie tylko żółte :-/

Jeśli chodzi o witaminę D to ilość kropel jest ustalana dla każdego dziecka indywidualnie. My podajemy 1.

My używalismy: Pampersów (kilka paczek, troszke przeciekały w nocy), Huggisów Classic (jedna paczka, nie polecam nie mają gumki i tez przeciekają w nocy), Wickie (kilka paczek, też przeciekają w nocy), Babydream Sensitive (2-3 sztuki, chyba tak się nazywają, prawdopodobnie Zosię uczulają, ale zrobimy jeszcze jedno podejście), Bella Happy (jedna sztuka przeciekła w środku dnia jak Zosia leżała na brzuszku)
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:19   #619
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Zatoka nam Pampki nigdy nie przeciekły nawet jak ssiurał go na amen...No ale są drogie:P
Ja ferrum nie podawałam- mieliśmy wtedy przepisany hemofer.... tragiczny był! Jak miał już bóle brzuszka nawet zmniejszenie jego dawkowania już nie pomogło- tylko całkowite odstawienie.... Tak, że ja teraz boję sie wogóle nawet próbować.
Chodzi o to, że w kontakcie z ząbkami tak działa, że żółkną?
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 20:28   #620
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Aniulka mój robi kupkę sam ale musi ja cisnąć i czasem się wysilać... to znacyz, że ok? Właśnie raczej robi papkowate kupki o normalnym kolorze, tylko od czasu do czasu ma rzadkie... A jak dawałaś sam ferrum bez dicofloru to kupki były gorsze?

Sudocremu lepiej nie używać na codzień, bo wysusza bardzo i może nawet skórka maluchowi zejść- ja używałam tylko jak były odparzenia...potem odstawiałam.
I jak pisałam ostatnio Linomag jest bardzo dobry na ranki- mój miał otare pachwinki aż skórka schodziła- linomag pomógł natychmiast.

Może mała ma uczulenie na huggisy?

Ja też chce tak się wyspać... mały uparcie budzi się w nocy....
ZEBERKO ja własciwie dicoflor zaczęłam podawać razem z ferrum jednocześnie jakos tak wyszło więc nie mam porównania jak było bez dicofloru ale na początku to właśnie i tak miała ciężko z kupką może dopiero jak dicoflor zaczął działać to teraz te kupki ma lepsze, czasami też pociśnie postęka ale robi sama a jak u innych mamuś? też mają maluszki czasami ciężej z kupką że sie muszą troche wysilić?

ja tych kremow już mam masa: sudocrem kupiłam, penaten dostałam, nivea na odparzenia w próbce, bepanthen też mam i ponoć też może być używany na odparzenia, i teraz jeszcze mam kupić linomag, mój tż mnie zatrzaśnie tyle kremów a żadnego prawie wcale nieużywam

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Zatoka nam Pampki nigdy nie przeciekły nawet jak ssiurał go na amen...No ale są drogie:P
Ja ferrum nie podawałam- mieliśmy wtedy przepisany hemofer.... tragiczny był! Jak miał już bóle brzuszka nawet zmniejszenie jego dawkowania już nie pomogło- tylko całkowite odstawienie.... Tak, że ja teraz boję sie wogóle nawet próbować.
Chodzi o to, że w kontakcie z ząbkami tak działa, że żółkną?
Agusia ma narazie bialusienki ten ząbek ale on dopiero wyszedł no i wiadomo że jest go tylko troszke i mam nadzieję że nie zżółknie po tym ferrum
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:31   #621
zatoka
Raczkowanie
 
Avatar zatoka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 213
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Zatoka nam Pampki nigdy nie przeciekły nawet jak ssiurał go na amen...No ale są drogie:P
Ja ferrum nie podawałam- mieliśmy wtedy przepisany hemofer.... tragiczny był! Jak miał już bóle brzuszka nawet zmniejszenie jego dawkowania już nie pomogło- tylko całkowite odstawienie.... Tak, że ja teraz boję sie wogóle nawet próbować.
Chodzi o to, że w kontakcie z ząbkami tak działa, że żółkną?
Właśnie Tż wrócił z tesco i też mamy te pampersy z promocji Może teraz nie bedą przeciekać, bo już mam dosyć mokrych ciuszków każdego ranka

Dokładnie żelazo zmienia kolor ząbków.
__________________
Zosia
zatoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:15   #622
Ravenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 330
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
ufff... przeleciałam was...
Tak się chwalicie tymi przewrotami na brzuch/plecy. U nas nie ma żadnych oznak do przewracania ale pochwalę naszymi innymi wygibasami.
http://www.youtube.com/watch?v=toCQFGbCsxE
Mała akrobatka

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Szanowny Pan Małżonek od piątku bierze zaległy urlop i do pracy wraca dopiero w czwartek
A w środę odbieramy wreszcie "mamowe" mieszkanie
Dużo do remontowania tam nie ma, ale jakieś malowanie, meblowanie itd. już się cieszę, bo strasznie lubię robić takie rzeczy
Fajnie, że będziesz miała mamę blisko

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
dzień dobry

Ja dziś średnio wyspana, bo karmienie było o 4, a potem o 7, od kiedy już nei śpię. I dziś zaczęliśmy kampanię :potrafię zasnąć bez smoczka. A to dlatego, że Sandra za bardzo się do niego przyzwyczaiła, a chcielibyśmy żeby potrafiła zasnąć bez nawet gdy się przebudza. Także usypianie do porannej drzemki to była masakra. Sidziałam z nią chyba z 45 minut aż sie nie uspokoiła i w letargu odłożayłam ją do łóżeczka. Przespała może z pół godziny, znów ją wzięłam, uspokoiła się po ok 2 minutkach i spała kolejne 20 minut.
Wiadomo, początki są trudne, ale wierzę, że przyniesie to efekty i dzięki temu mała będzie mogła spokojnie spać nie będąc zależną od smoka
Trzymam mocno kciuki za oduczenie od smoczka. Ja też jestem na siebie zła, że Ala potrzebuje go do zasypiania, bo jak wypadnie w dzień to jest ryk i wybudzenie, w nocy śpi bez niego na szczęście, jak już wypadnie.Kurcze jak Tobie się uda oduczyć może i ja się za to wezmę.
Pisz proszę o postępach

Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość

Na usg główki wszystko w porządku
Szwy ma wąskie, cokolwiek to znaczy, w każdym razie bardzo dobrze
Pediatra powiedział, że Filuś ma ładną główkę jak na takie małe dziecko i tak naprawdę ona się kształtuje do 5-6 roku życia
Jak czekałam na usg, to widziałam taką maleńka dziewczynkę, nie więcej niż 3-4 tygodnie i miała bardzo odkształcona główkę, jakby wgniecioną z jednego boku
A ja wydziwiam, aż mi się wstyd zrobiło

I proszę o słowa uznania , bo winda jednak zepsuta była i targałam wózek z 7 piętra . Spociłam się zanim w ogóle z domu wyszłam
Bardzo się cieszę, że z główką jest wszystko dobrze, właśnie dzisiaj myślałam o Was jak tam Wam poszło. My jedziemy jutro do neurologa, zobaczymy co nam powie.
A za targanie

Cytat:
Napisane przez flowerspower Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA stukałam, pukałam ... łyżeczką w paszczce Adzika i słychować zęba na dole
Już myślałam, że się nie doczekam bo to ząbkowanie to już od 2 miesiąca się wlecze a tu proszę
Widzę, że gadacie o kaszkach, fakt przybiera się po nich pięknie.
My już testowaliśmy bananową, malinową, waniliowa i jabłkową no i z tych wszystkich waniliowa została przyjęta przez konesera jako dodatek do butli mleka natomiast jabłkową zjadł raz łyżeczką ale chyba przypadkiem bo głodny był
mam pytanie od mam pięciomiesięczniaków ile śpią wasze dzieci w ciągu dnia ? i w jakich dawkach ?
Gratulacje prawie-ząbka
Ala ma prawie 5 miesięcy i w ciągu doby śpi średnio 15 h. Od 20:10-do 6:30 lub 7, potem idzie za godzinę na 45 minut spać, potem na spacerku śpi godzinę i 15 minut, potem za 2 lub dwie i pół godziny znów spanie na godzinkę, potem za dwie godziny znów na godzinę, a potem już kaszka, kąpiel i spanie nocne.

Ja nie odzywałam się tak długo, bo jak mam wolny czas to katuje te cholerne testy na prawko
U nas dobrze, Ala przewraca sie już z plecków na brzuszek i zaczyna prostować rączki i podnosić się jeszcze bardziej gdy leży na brzuchu. Chwyta też zabawki w tej pozycji. Poza tym bardzo rwie się do siadania i dużo gada.
Z jedzonka to zjada już marchewkę, ziemniaki, dynie, szpinak a z owoców jabłuszko i morelki. Hitem jest dynia z ziemniakami.
Kupiliśmy też takie krzesełko do karmienia:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=958985004
No i musimy reklamować wózek bo nam koła odpadają i rączka się chybocze :/. Ja w jedna stronę a kółko w drugą, myślałam, że padnę

Buziaki kochane!
Ravenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:34   #623
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Ravenne Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki za oduczenie od smoczka. Ja też jestem na siebie zła, że Ala potrzebuje go do zasypiania, bo jak wypadnie w dzień to jest ryk i wybudzenie, w nocy śpi bez niego na szczęście, jak już wypadnie.Kurcze jak Tobie się uda oduczyć może i ja się za to wezmę.
Pisz proszę o postępach
powiem szczerze, że zabrałam się do tego, ale jakoś mi nie idzie.
Tzn wczoraj było wiele krzyku, płaczu, uspokajania, przytulania i w końcu półśpiącą odkładałam ją do łóżeczka. Ale całe usypianie trwało prawie godzinę Zresztą jak ją uspokajałam, to z nią chodziłam i ... plecy mi się zbuntowały.
Dziś zastosowałam trochę inny patent. Owinęłam standardowo w rożek, położyłam do łóżeczka (zaczął się ryk), ale byłam pochylona nad łóżeczkiem i ją cały czas przytulałam. W końcu się uspokajała i zasypiała. Wieczorem musieliśmy wyjść pozałatwiać kilka spraw i po drodze weszliśmy do znajomych no i tam, żeby nie robić afery dałam jej smoczka a jak już przysypiała, to jej go wzięłam, co ją wybudziło. Wtedy tylko się trochę rozejrzała i już sama zasnęła. A w domu musiałam ją przebrać, to się rozbudziła i znów zaczęła płakać. Chciałam zrobić to samo, ale tym razem jak jej zabierałam smoczka, to zaczynała płakać, a potem jak już była spokojniejsza, to już spała.
Najbardziej odpowiadałaby mi ta opcja, co u znajomych. Tylko nie wiem kiedy wyczuć ten moment, że ona jest już spokojna i wyciszona, ale jeszcze nie śpi. A może poprostu muszę ją wcześniej przygotowywać do snu

A tak w ogóle, to Sandra mi dziś numer zrobiła. Położyłam ją sobie na ramieniu do karmienia, a ta mi się podniosła do pozycji siedzącej I potem zrobiła tak jeszcze kilka razy. Oczywiści potem zaczęła się denerwować, bo tylko jak się trochę zrelaksowała, to opadała do pozycji leżącej, bo nie mogła jeszcze utrzymać się w pionie


---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Flower, gratuluję ząbka
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:47   #624
simpatica
Zakorzenienie
 
Avatar simpatica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 023
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Sudocremu lepiej nie używać na codzień, bo wysusza bardzo i może nawet skórka maluchowi zejść- ja używałam tylko jak były odparzenia...potem odstawiałam.
I jak pisałam ostatnio Linomag jest bardzo dobry na ranki- mój miał otare pachwinki aż skórka schodziła- linomag pomógł natychmiast.
to teraz już wiem czemu Ola ma takie pachwinki. przecież w szpitalu mi ją tak sudocremem maziali non stop i ja potem w domu tak samo robiłam bo myślałam że tak trzeba i to pewnie od tego jej ta skóra zaczeła złażic

a Linomag - potwierdzam - nas uleczył - co prawda jeszcze nie do końca ale jest już o wiele lepiej
__________________

simpatica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:51   #625
Ravenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 330
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że zabrałam się do tego, ale jakoś mi nie idzie.
Tzn wczoraj było wiele krzyku, płaczu, uspokajania, przytulania i w końcu półśpiącą odkładałam ją do łóżeczka. Ale całe usypianie trwało prawie godzinę Zresztą jak ją uspokajałam, to z nią chodziłam i ... plecy mi się zbuntowały.
Dziś zastosowałam trochę inny patent. Owinęłam standardowo w rożek, położyłam do łóżeczka (zaczął się ryk), ale byłam pochylona nad łóżeczkiem i ją cały czas przytulałam. W końcu się uspokajała i zasypiała. Wieczorem musieliśmy wyjść pozałatwiać kilka spraw i po drodze weszliśmy do znajomych no i tam, żeby nie robić afery dałam jej smoczka a jak już przysypiała, to jej go wzięłam, co ją wybudziło. Wtedy tylko się trochę rozejrzała i już sama zasnęła. A w domu musiałam ją przebrać, to się rozbudziła i znów zaczęła płakać. Chciałam zrobić to samo, ale tym razem jak jej zabierałam smoczka, to zaczynała płakać, a potem jak już była spokojniejsza, to już spała.
Najbardziej odpowiadałaby mi ta opcja, co u znajomych. Tylko nie wiem kiedy wyczuć ten moment, że ona jest już spokojna i wyciszona, ale jeszcze nie śpi. A może poprostu muszę ją wcześniej przygotowywać do snu

A tak w ogóle, to Sandra mi dziś numer zrobiła. Położyłam ją sobie na ramieniu do karmienia, a ta mi się podniosła do pozycji siedzącej I potem zrobiła tak jeszcze kilka razy. Oczywiści potem zaczęła się denerwować, bo tylko jak się trochę zrelaksowała, to opadała do pozycji leżącej, bo nie mogła jeszcze utrzymać się w pionie


---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Flower, gratuluję ząbka
No właśnie wyczuć ten moment jest bardzo trudno, już sama nie wiem co jest lepsze :/ Ale i tak podziwiam za determinację, ja muszę przemyśleć czy i jak się do tego zabrać. Od mojego TŻ-ta tylko słyszę "drugie dziecko nie zobaczy smoczka na oczy", zobaczymy jak będzie w praktyce
Ravenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 22:06   #626
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

alantan tez jest bardzo dobry na problemy ze skora..

co to ja mialam..

Nila akrobatka zadziera pupke do gory jak jej narzeczony Tomcio
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 22:06   #627
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Cytat:
Napisane przez Ravenne Pokaż wiadomość
No właśnie wyczuć ten moment jest bardzo trudno, już sama nie wiem co jest lepsze :/ Ale i tak podziwiam za determinację, ja muszę przemyśleć czy i jak się do tego zabrać. Od mojego TŻ-ta tylko słyszę "drugie dziecko nie zobaczy smoczka na oczy", zobaczymy jak będzie w praktyce
ja tak sobie myślę, że drugie dziecko nie zobaczy smoczka do spania Ale fakt faktem, co będzie to się zobzczy
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 22:26   #628
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

no dziewczyny co do smoczkow
Adriana oduczylam jak mial 2 lata.. wiecie tak mi go bylo szkoda..a to zabki mu rosna i go denerwuja, a to cos tam i w sumie przyznam ze Adi byl uzalezniony od smoka. bardzo go kochal a ja sie nam zdazylo kilka razy zgubic to nastepowal armagedon.
Tomek smoczka poprostu nie chcial. kupilam chyba 7 roznych smoczkow i zaden mu sie nie podoba. najsmaczniejszy jest wskazujacy paluszek..

KAchulko boj ty sie boga dziewczyno. gdzies ty sie podziewala??

MAdziu i Simpatico sie nei moge doczekac
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 05:59   #629
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Dzień dobry!

Jakim kremem smarujecie dzidziom twarz przy takiej pogodzie? Bo u mnie znowu zapowiada się dzisiaj fajne słoneczko, a smaruję kremem nivea na każdą pogodę, a on to raczej żadnego filtra nie ma

Miłego dnia
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 06:43   #630
marchewkowa karrotka
Raczkowanie
 
Avatar marchewkowa karrotka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 180
GG do marchewkowa karrotka
Dot.: Oznaką nadchodzącej wiosny jest naszych maluszków uśmiech radosny (list.-grud.2

Ja puki co smaruje Bambi, lub Babino.

A tak w ogóle to muszę się pochwalić, że moje dziecko znów ślicznie przespało całą noc bez budzenia się na jedzonko...
__________________

Edytowane przez marchewkowa karrotka
Czas edycji: 2010-03-25 o 07:04
marchewkowa karrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.