Bliźniacze mamy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 16:08   #1231
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Bliźniacze mamy

annemarie - spytam ją dziś na naszej klasie czy ona to robi w Katowicach czy w KRaku bo coś mi się wydaje, że w kraku

PS robiłaś wszystkie te sałatki już kiedyś?w sensie czy przetestowałaś je?
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 16:55   #1232
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Bliźniacze mamy

i ja tak samo obstawiam jak dziewczyny wybierajaz z podanej listy ale moze jeszce cos dojdzie-) niestety moje wymarzone co mailam dla dziewczynek pozostana w sferze marzen juz na zawsze
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:10   #1233
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Bliźniacze mamy

anita - jakie miałaś wymarzone do córeczek?
my chcemy się starać o kolejne dziecko za rok i będę próbowała trafić w córeczkę
a imiona do Lena lub Laura (zresztą bardzo popularne teraz)
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:27   #1234
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Bliźniacze mamy

oo ja tez na L, Lisa i Lily mialy bycod razu wiedzialam ze te imiona kiedys padna jak sie kiedys zdecyduje na dziecko..-) ale padlo na meskie nasienie, i po porodzie nadal byl I i II numer bo nie umialam nic wymyslec.W ksiazeczce w szpitali wpisali im rzymskie liczny wlasnie bo na pytanie jak maja na imie nadal nei wiedzialam bo zadne mi sie nei podobalo-) Nie mialam w opcjach chlopakow
Sonerko piekne tez imiona mialas wymyslone-)) Lubie na L-)

Przez ciebie robie se frytki hehehhe wlasnei wstawilam do piekarnika, chlopaki juz zacieraja rece-)))To bedzie wspaniala kolacja-))))))))))))))))))))))

Edytowane przez anita00079
Czas edycji: 2010-04-01 o 17:29
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:39   #1235
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Bliźniacze mamy

anitko - ja nadal nie nabyłam fryczesów więc buuu;(
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:29   #1236
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Bliźniacze mamy

DZIEKUJE za Gratulacje......i pomoc w wyborze imienia....:rolleye s:

chyba bedzie Matylda i Seweryn..(bo TZ chce zeby synek tak mial na imie)-ale to nic pewnego

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej
.

zyczy Jagoda+TZ....+Kornelka+Bl izniaki(ale nas duzoo)
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 19:26   #1237
nerika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bliźniacze mamy

hi dziewczyny!!wszystkiego najlepszego!!dzis przeczytalam chyba wszystkie strony w tym watku. nie mam za bardzo ostatnio czasu, a ten temat jest mi teraz tak bliski. wszystkie inne fora poszly w kat a uwielbiam jeszcze pazurki. ja conajmniej 3vrazy w tygodniu jezdze po lekarzach, miedzy jednym szpitalem, a drugim. w ciagu 2 tygodni powinnam urodzic. moje bobasy troche przytyły, ale i tak sa bardzo mali, ale niby musza urodzic sie przed 34 tygodniem. kobitki pisalyscie cos o tych majtkach, przy cesarce. czy to chodzi o takie normalne dzieki, ktorym nie widac brzucha, chodzi o takie opinajace?wiem, ze juz kiedys pytalam, ale moze sie cos zmienilo i ktoras z was zakupila taki wozek http://www.mamasandpapas.com/product...248800/type-i/. bo ciagle sie nad nim zastanawiam. a mam jeszcze pytanie do dziewczyn z uk czy staralyscie sie o becikowe? mokrego dyngusa , buzaki dla wszystkich!!!!!!!!
nerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 22:45   #1238
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Bliźniacze mamy

nerika - ja nic nie wiem na temat tego wózka więc nie pomogę!
Co do becikowego to jeśli nie masz dziecka/dzieci i nie pobierasz żadnych zasiłków(benefitow)no to becikowe Ci się nie nalezy także lipton 1000f przeszło nam koło nosa nie dostaliśmy nic ani nawet nie załapaliśmy się na to takie healthy grand czy jak to się nazywa weszło w kwietniu rok temu 195f czy coś takiego więc buuu
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:31   #1239
nerika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bliźniacze mamy

hi! to troche lipa, my tez nie pobieramy zadnych zasilkow, po za tym mamy mieszkanie na kredyt to pewno nie mam na co liczyc. ale to 190 funtow dostalismy, cieszylam sie bo chociaz na lozeczko bylo.
nerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 15:36   #1240
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Bliźniacze mamy

nerika - no to poki co jedno lozeczko kupowaliscie?
my kupilismy od razu dwa ale w jednym łóżeczku spały razem hmm jakis miesiąc chyba tylko ale moje maluchy się duże urodziły i jakoś mi się wydawało, że sobię przeszkadzają:/
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 19:41   #1241
nerika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bliźniacze mamy

kupylismy 2 ale tylko jedno na razie zlozone. bym chciala klasc ich razem na poczatku. zobacze jak to bedzie. tak naprawde nic nie wiem, tyle co gdzies wyczytam. do mnie chyba nikt nie przyleci, mam nadzieje, ze przez ten czas jak maluchy zostana w szpitalu, to polozne mnie troche poducza
nerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 22:12   #1242
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Bliźniacze mamy

nerika - zależy kiedy urodzisz maluchy ja urodziłam w terminie i nie potrzebowały ani inkubatorka ani nie miały żółtaczki więc po cc na 4 dzień wyszłam ze szpitala.
Prawda jest taka - nie licz na położne one już na 3 dzień(jeśli urodzisz w miare w terminie i duże dzieci)będą chciały wykopać Cię do domu. Nie licz, że się czegoś ciekawego od nich dowiesz(w uk nawet nie mogą Ci polecić jakie mleko masz podać dzieciom hahaha )
Ja bym na to nie liczyła
Ale pociesz się, że ja też byłam na początku 2 miesiące sama z nimi i nie opiekowałam się nigdy wcześniej żadnym dzieckiem i dałam radę.
Będziesz ich mamą więc na pewno dasz sobie swietnie radę!
A możesz liczyć na męża/chłopaka??jeśli on Ci jeszcze pomoże to już w ogóle będzie supcio!!!

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

nerika - a ktory to już tydzień?
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:28   #1243
nerika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bliźniacze mamy

hi! czwartek bedzie 33, kurde te wszystkie polozne wydaja mi sie takie kochane, ale pewnie masz racje. tak sie tylko pocieszam. moj chlopak mi napewno pomoze. mama mnie ciagle namawia, bym spakowala maluchy i przyjechala do domu. na dzien dzisiejszy to zyje w takiej niewiedzy, nie wiem kiedy bede rodzic a co dopiero jak to bedzie z maluchami. jutro mam to CTG, a w piatek usg to moze mi ustala dokladny termin.
nerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:03   #1244
annemarie24
Raczkowanie
 
Avatar annemarie24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 64
Dot.: Bliźniacze mamy

Witam po świętach

Tak robiłam te wszystkie sałatki ale zawsze coś tam modyfikuje po swojemu i ulepszam i zawsze wychodzi inaczej

Moi tez na poczatku spali w 1 ale pozniej ich przenioslam, nie warto wg mnie zbyt dlugo czekac bo pozniej sie przyzwyczaja i bedzie problem

Nerika
Ja na poczatku bylam sama maz dostal 3 dni wolnego to musiał do pl pojechać w pilnej sprawie i przywziozl mi na tydz babcie, ktora jest bardzo starsza panią, zapomina się i myślałam ze go o to udusze bo pomocy nie mialam tylko chodziłam nerwowa, wkurzyłam sie strasznie i kazałam mu babcie wywieść spowrotem ale uznałam ze lepiej tak niz mialabym sie z nia o wszystko klocic i obie bysmy byly zdenerwowane i ona i ja - przykre ale prawdziwe, doswiadczenia nie mialam zadnego ale to proste naprawde, niby nic nie wiesz stresujesz sie a jak juz sa to instynkt wszystko podpowie, bedizesz miala polozna do domu?Ja mialam przychodzila 8 razy z 10 wizyt, (2 jej podarowalam bo nie bylo potrzeby) zeby chlopakow zwazyc, jakbym miala jakies pyt byla na tel, w sumie nie potrzebowałam jej jako tako ale fajna byla swiadomosc ze jakby co to jest, miałam problem z połogiem i wtedy okazała sie bardzo pomocna bo wysłała mnie do szpitala na ostry dyżur, dzięki niej podobno w Wami jestem bo bylo zle..
Ale nie chce tu nikogo straszyć trzymie kciuki za CIEBIE I DUZO ZDROWKA ZYCZE WSZYSTKIM 3!!!
annemarie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:40   #1245
nerika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bliźniacze mamy

dzieki dziewczyny wasze rady sa tu dla mnie najcenniejsze. wkurza mnie jak kolezanki z polski pisza do mnie, ze nie dam rady, przy czym maja tylko jedno dziecko, ktorym opiekuje sie babcia a nie one. moj tomek zostanie ze mna w domu 2 tygodnie, a jesli bedzie potrzeba wezmie urlop. nic nie moge tak naprawde powiedziec bo sama nic nie wiem jak bedzie w praniu sie okarze. z drugiej strony nie pierwsza nie ostatnia jestem.polozna niby powinna przychodzic. dziewczyny w tym tygodniu bym chciala kupic juz ostatnie rzeczy, brakuja mi kosmetyki no i ten wozek, ale z nim poczekam jeszcze troche, mianowicie potrzebuje kupic jakies ceratki pod przescieradlo do lozeczka, czy to sa jakies specjalne, bo nie moge nic takiego znalesc
nerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:27   #1246
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Bliźniacze mamy

anne marie - a gdzie ten prpzepis na sałatkę z szynką i ananasem?nie taką miałaś robić?
kurka to co było nie tak w połogu?bidulko;(
u mnie też położna przychodziła ważyć i sprawdzać dzieci ale to takie sranie w banie jak dla mnie hehe

nerika - po co Ci ceratki teraz dla dzieci pod prześcieradło?w tetrach ich będziesz trzymać czy co?
nie rozumię - takie ceratki się daje jak nocnikujesz dziecko wcześniej nie ma potrzeby a tylko nie potrzebnie będą Ci się maluchy odparzały i gotowały i w ogóle przegrzewały.
A jak nawet im się uleje to malutko uwierz mi
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:51   #1247
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Bliźniacze mamy

te kolezanki z polski to chyba jakies zazdrosne mowia ze nie dasz rady, to znaczy ze co teraz sznur i do lasu czy jak?-)) wez to olej poprostu sama bedziesz wiedziala co i jak. jak ja dalam rade nei majac pojecia nic o dzieciach, i nie chcialam nawet miec to ty na pewnoA te ceratki co piszesz, sa w ikei, jedna strona jest gladsza, chyba taki material ma i cerata pod spodem, ja take nakrycie na materac kupilam pod przescieradlo, akurat sie sprawdza nadl, maja rozne pomysly pijac sok z butelki lubia wyduszac i tak przynajmniej gryki czy kokosu mi nei zaleja
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 14:54   #1248
nerika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bliźniacze mamy

hi! pytam o te ceratki , bo wyczytalam gdzies w artykulach o wyprawkach dla noworodkow, a tak naprawde nie przemyslalam tego
nerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:58   #1249
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Bliźniacze mamy

Cytat:
Napisane przez nerika Pokaż wiadomość
hi dziewczyny!!wszystkiego najlepszego!!dzis przeczytalam chyba wszystkie strony w tym watku. nie mam za bardzo ostatnio czasu, a ten temat jest mi teraz tak bliski. wszystkie inne fora poszly w kat a uwielbiam jeszcze pazurki. ja conajmniej 3vrazy w tygodniu jezdze po lekarzach, miedzy jednym szpitalem, a drugim. w ciagu 2 tygodni powinnam urodzic. moje bobasy troche przytyły, ale i tak sa bardzo mali, ale niby musza urodzic sie przed 34 tygodniem. kobitki pisalyscie cos o tych majtkach, przy cesarce. czy to chodzi o takie normalne dzieki, ktorym nie widac brzucha, chodzi o takie opinajace?wiem, ze juz kiedys pytalam, ale moze sie cos zmienilo i ktoras z was zakupila taki wozek http://www.mamasandpapas.com/product...248800/type-i/. bo ciagle sie nad nim zastanawiam. a mam jeszcze pytanie do dziewczyn z uk czy staralyscie sie o becikowe? mokrego dyngusa , buzaki dla wszystkich!!!!!!!!
Gratulacje....:cmok :
hejka dziewczyny

U nas bardzo dobrze super...jednym slowem...jestem wreszcie SZCZESLIWA!!!!!!!!!

i wybralismy narazie imionka...Matylda i Seweryn(chodz jest jeszcze ide pod uwage Bartlomiej

buzka
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 10:01   #1250
annemarie24
Raczkowanie
 
Avatar annemarie24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 64
Dot.: Bliźniacze mamy

nerika
Te dziewczyny z Polski to jakieś chyba zazdrośnice, zamiast powiedzieć dasz rade to wręcz przeciwnie, ale u mnie tez tak było wiec nie martw się, ja ceratek, nie miałam zwykły worek ale nawet nie założyłam go i nie było potrzebny, maluszki na początkowo nie przelewaja przecież pampersa, mi jedyne by sie przydały na picie bo jak chłopakom sie w nocy pic chcialo to rano wszystko było porozlewane az do materaca z herbaty czy soku, ale wprowadziłam szybko niekapek i nie ma problemu, myślę ze te ceratki faktycznie jak będą nocnikowac Ci i nie raz łóżko zaleja, ale na początku chyba nie potrzebne

SoNeRa
Z szynka i ananasem
- puszka ananasa
- puszka kukurydzy
- szynka z indyka np plaster miodu
- około 4 jaja
- grzybki marynowane mały słoiczek
- por jeden duży lub kilka małych
- majonez
- sol, pieprz, papryka itd
Ja ta sałatkę robię na oko wiec nie podam jakiś dokładnych proporcji ale jest smaczna i słodka

Edytowane przez annemarie24
Czas edycji: 2010-04-12 o 11:38
annemarie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:30   #1251
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Bliźniacze mamy

mi te maty c cerata na jednej stronei akurat bardzoi sie przydaly i nadal sie przydaja, jak byly male to moze nei przesikiwaly ale jeden bardzo ulewal mial refluks, wiec z racji tych cerat uratowalammaterac, no i przec przescieradlo wszytsko i tak przejdzie a tak to chodziasz da sie uratowac wklad w materacu, bo sama zmiana przescieradel to jedno a to jak czesto sie pokrowiec pierze to drugie, przesciaradla mamy na zmiane a pokrowcow raczej nie-) Wiec Neriko jak pisalam ja w ikei dostalam co to z jednej strony na materiale sa, zawsze mozna nei zakladac a koszt to jest chyba kilka euro, nei wiem 4 euro?

Mnie nei pytajcie o menu, gotuje jakmam ochote-)Raczej realizuje sie w innej materii, -)

Edytowane przez anita00079
Czas edycji: 2010-04-09 o 20:31
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:36   #1252
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Bliźniacze mamy

Witajcie.

Pozwólcie, że Wam przedstawię moje córeczki, które przyszły na świat 8/04
Nadia o godzinie 03.44 waga 1.860 kg
Iga o godzinie 03.45 waga 1.800 kg

Urodziły się przez cesarskie cięcie. Są zdrowe, Nadia dostała 10 pkt. Iga 9,9. Niestety muszą jeszcze zostać w szpitalu bo nie trzymają temperatury i nie mają odruchu ssania, więc są karmione przez sondy.
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 11:54   #1253
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Bliźniacze mamy

jeny!!! najszczersze zyczenia!!!Ale wzruszajacy widoknajwazniejsze ze male maja sie dobrze-)A jak ty sie czujesz???i jak duze sa dziewczynki?
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:37   #1254
annemarie24
Raczkowanie
 
Avatar annemarie24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 64
Dot.: Bliźniacze mamy

GRATULACJE!!!

Witamy malutkie aniołki na świecie, dużo zdrówka dla szczęśliwej mamy i małych kruszynek!!!: cmok::c mok::cm ok:
annemarie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 13:21   #1255
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Bliźniacze mamy

sparkly - gratulacje!!!!śliczne są !!! w którym tc urodziłaś?
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:31   #1256
eniggma
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Bliźniacze mamy

sparklySerdecznie gratuluje
eniggma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:27   #1257
nerika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bliźniacze mamy

sparkly-gratulacje!! zycze zdrowka dzidziom i by szybko wrocily z toba do domu.
nerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 17:26   #1258
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Bliźniacze mamy

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie.

Pozwólcie, że Wam przedstawię moje córeczki, które przyszły na świat 8/04
Nadia o godzinie 03.44 waga 1.860 kg
Iga o godzinie 03.45 waga 1.800 kg

Urodziły się przez cesarskie cięcie. Są zdrowe, Nadia dostała 10 pkt. Iga 9,9. Niestety muszą jeszcze zostać w szpitalu bo nie trzymają temperatury i nie mają odruchu ssania, więc są karmione przez sondy.

JAkie slodziaki!!!!

GRATULUJE!!!!!!!!!!!!:jup i:


Witajcie;0

ja pojawiam sie i znikam

U mnie dobrze brzusio rosnie...mala rozrabia...i humorek dopisuje...

a to moj brzuszek...18 tc
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:49   #1259
nerika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 38
Dot.: Bliźniacze mamy

hi dziewczyny! widze, ze malo kto tu zaglada musze sie pochwalic, ze dzis urodzily sie moje skarby. jeden z waga 2100, a drugi mnieszy wazy 1500. sa w inkubatorach i bardzomali ale sa zdrowi i oddychaja samodzielnie a to najwaniejsze. nie wiem jak dlugo bedziemy musieli zostac w szpitalu, ale polozna cos mowila, ze nawet pare tygodni. buzaki
nerika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:15   #1260
anita00079
Wtajemniczenie
 
Avatar anita00079
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 326
Dot.: Bliźniacze mamy

Ojej ale ta wiosna wam dopisuje-)) Nerika gratulacje!!!!!!
A tak sie martwilas
Moje bardzo podobna wage mialy, nei wiem jhak masz duze te dzidziusie, moje mialy cos 43 i 45 cos kolo tego, i byly 3 tyg w szpitalu, tylko dl;atego by tej neden dobrnal do 2 kg.A drugi czekal na niego, neri wupuszzcaja pojedynczo do domku wiec takl brat czekal na drugiego-)Ostatnie dni wyczekiwania by ich juz wziazc to masakra, ciagle dojezdzalam tak 3 razy dziennie, dobrze ze daleko az tak nie mialam do szpitala,

Mam nadzieje ze dobrze sie czujesz i jak tam po cc, wszytsko poszlo ok?Jak samopoczucie?
Pisz tu szzcegoly


a i jeszce jedno, nikt tobie nei powie w szpitalu jak dlugo one beda, nawet nei oczekuj daty-)Codziennie po obchodzie beda informowali ciebie na bierzaca, i ewentualnie beda mowili moze za tydzien, moze za kilka dni, az w koncu nei oczekiwanie dostaniesz je do domku-) Cierpliwosci kochana!

Edytowane przez anita00079
Czas edycji: 2010-04-27 o 08:18
anita00079 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-24 18:08:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.