komu sie udalo??wpisujcie sie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-12, 10:53   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

komu sie udalo??wpisujcie sie!!!


Jestem ciekawa,która z Was byla gruba,a udalo jej sie schudnac z powodzeniem?Bardzo
potrzebne mi jest wsparcie,rady jak wam sie udalo tego dokonac...Moj problem wyglada tak-
Jeszcze na poczatku 3kl.gim(4,5roku temu)nie było ze mna zle:przy wzroscie 164cm.wazylam
ok.52kg.i nosilam ciuchy38.Ale w ciagu tamtego roku sporo utylam.Nie mam pojecia czemu,bo
jakos nie pamietam zeby wiecej jadla..Chodzilam na wf i aerobik czasami...Pamietam szok
jaki przezylam gdy wyjelam wiosenne ubrania i nic nie chcialo na mnie wejsc!Az sie balam
zwazyc zeby sie nie przerazic,ale wiem ze rozmiar sie zwiekszyl do 42!!Do tej pory nic
wlasciwie z tym nie zrobilam...Nie wiem,jakos brauje mi motywacji,nie ma kto mnie wspierac..
Niby nie mam juz celu bo imprezy gdzie trzeba sie pokazac typu półmetek czy studniówka juz
minely...Ale jednak chce schudnac żeby sie lepiej poczuc we własnym ciele...Z diety raczej
nie musze modyfikowac-jem w normie,miesa i makaronow wcale,fast foodow raczej unikam-no
moze 1-2razy w mies.frytki lub pizze.Troche problem jest z ruchem-jestem na studiach
dziennych i zazwyczaj zajecia mam porozkladane tak ze wiekszosc czasu zajmuja...Wiec juz
nie wiem co powinnam robic.Najbardziej mi zalezy zeby schudnac od pasa w dół.Oczywiscie bez
efektu jo-jo i uszczerbku na zdrowiu!!Czekam na Wasze rady i licze ze ktos mi pomoze!!
Pozdrawiam i z gory dziekuje!!!
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:24   #2
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Najlepsza dieta to zdrowy tryb życia Ja na taki tryb przestawiłam się jakiś miesiąc temu i schudłam prawie 10cm w talii, a i tak nie do końca zdrowy był ten mój tryb życia, bo jadłam biały chleb, a obiady to gotowane przez mamę (ziemniaki podstawą). Robiłam najpierw a6w, potem ją rzuciłam, przerzuciłam się na trening Suzany i jest jeszcze lepiej. Raz na tydzień wyjdę na rowerek i tyle. Polecam więc zdrowe odżywianie
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 12:28   #3
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

BARDZO WAżNE jest r e g u l a r n e jedzenie, no i w miarę zdrowe tak jak napisała quietly. Inaczej spowolnisz metabolizm, i będziesz tyła od szklanki wody.Organizm odkłada jak niedostaje na czas, i tak odkłada, odkłada, odkłada.......
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 12:38   #4
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

hej.ja schudłam 19kg.zaczynałam z waga 65 a teraz jest 48 kg przy 168cm.Waga za mała wiem o tym.


Powiem Ci ze to dzieki mojej silnej woli o motywacji.Wiem ze mam cholernie silną wole..jak sobie cos postanowie to tak bedzie...np przed ponad 7 misiecy nie wziełam do ust słodyczy( teraz tez sie tego trzymam ze sporadycznymi,swiadomysli odstepstwami w minimalnych iloscich)..mogłam chodzic ze znajomymi na pizze i brałam sobie soczek..wogole nie rusza mnie zapach pizzy czy jak ktos je czekolade albo batona lub cos innego..Poprostu zakodowałam sobie ze Nie i koniec.Nadal sie tego trzymam.
Powiem Ci ze nie miałam zadnego napadu.nigdy nie zyciłam sie na słodycze lub nie zjadłam ponad wyznaczona norme.Wszystko mam zawsze zaplanowane i konsekwentnie sie tego trzymam.To nawet jest takie chore ze jestem taka upara i wogole...ze nie wezme np zelka jak mnie nim czestuja albo nie skusze sie na kawałek pizzy...ale w mojej psychice sie sporo pozmieniało.
Konsekwentnie trzymałam i trzymam sie por posiłków...jem o regularnych porach....mam nawert inny jadłospis od moich domowników..chleb mam swoj ciemny.pełnoziarnisty...j ogurty naturalne,surówki,maslank i,płatki na mleku..juz na szczescie wiedza co mi kupywac i jak ja jem...jak jest obiad to zawsze Tata sie mnie pyta czy zostawiac mi ziemniaki..to ja mówie ze nie;P albo Mama jak smazy jakies miesko i jak wchodze do kuchni to odrazu oznajmia ze miesko chudziutkie..i wogole;d albo jak robi kurczaka to mi piersi nie smazy tylko gotuje hehe,
Musze powiedziec ze teraz nabawiłam sie zaburzen odzywiania..licze kcal,ograniczam sie z jedzeniem..jem nico ponad 1000kcal do tego ciwcze ..wiem ze to za mało..staram sie z tego wyjsc.
od kwietnia 2005r zaczełam biegac na poaczatku robiłam 2 okrazenia i wymiekałam..ale w miare upływu czasu doszłam do 22 kołek!pozniej to biegałam 60 min...i tak codziennie kwiecien maj czerwiec (lipiec przerwa) i sierpien rano na czczo po 40 min..
Biegałam codziennie...chyba ze 2 razy w miesiacy cos wyskoczyło niezaleze ode mnie..Np pod koniec maja mielismy miec ognisko a ja specjalnie poszłam wczesniej biegac zeby zaliczyc
PAMIETAM JAK na poczatku sie wstydziłam biegac;P

Pamietam jak dzis to był kiweciec o 20 godzinie było ciemno ja w 3 blzach mojego brata i super spodniach poszłam na stadion...Na stadionie o tej porze roku i dnia nikogo nie ma zazwyczaj ale pamietam ze jak ktos znajomy szedł to głupio mi było biegac.Ale stwierdziłam ze nie po to postanowiłam sobie cel zeby sie przejmowac co ludzie powieddza.No i tak biegałam kwiecie maj ..o 20 juz jasniutko..wszyscy wychodza na dwór i na stadionie troche społecznosci pijącej piwko..no a ja co? a ja biegam twardo dzien w dzien;D pewnego dnia nie mogłam isc biegac o 20 to poszłam o 17..ja patrze a tu siatki na bramki rozwieszaja i sie zjezdza jakas druzyna piłkarska sobie mysle-"kurde mecz" ale nie po to sie ubierałam zeby schodzic ze stadiony wiec biegałam a w miare upływu czasu ludzi na stadionie coraz wiecej czekaja na mecz:P Mecz sie zaczął to poszłam.Ci ktorzy smieli sie ze mnie na paczatku mojego biegania teraz patrza i sie dziwią jak ja to zrobiłam ze tyle schudłam

Choc teraz przecholowałam w druga strone....odchudanie mnie wciegneło az za bardoz i starciłam ganice.
waze teraz 46 kg przy 168cm i jest to za mało.....mam tez komplikacje i powikłania zdrowotne a takze na tle mentalnym.
No ale to juz inna historia
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:07   #5
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Ja schudłam prawie 10 kg A nawet nie wiem kiedy Serio, poprostu ćwicze (rolki, rower) bo uwielbiam to i nie moge bez tego żyć, do tego zaczełam mniej jesc, ograniczyłam troche słodycze, jadłam tesz w miarę możliwości regularnie. Udało mi się, wazne że utrzymuje ta wagę mam nadzieję że tobie tesz sie uda
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:15   #6
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Ja ma 162 cm wzrostu , kiedys wazylam ( uwaga nie przerazic sie ) 85 kilo , wygladalam jak kula Wzielam sie za siebie , schudlam z 85 do 60 kg przez pare miesiecy.
Mialam zamiar schudnac do 50 lub 47 ale udalo sie tylko do 60 . Potem niestety sobie odpuscilam , pochlanialam wielkie ilosci pozywienia no i przytylam do 70 i paru , nie pamietam 2 . Ale od jakiegos czasu porzadnie sie za siebie wzielam obiecalam sobie ,ze jak teraz schudne juz nie przytyje ,bede pilnowac nawet jednego kg Narazie schudlam 11 kilo , do wymarzonej wagi jeszcze sporo zostalo ale dam rade
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 18:41   #7
fantyna
Raczkowanie
 
Avatar fantyna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 427
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

ja kiedys przy wzroście 171 cm wazyłam 105 kilo Kiedy zmieniłam sposób spędzania wolnego czasu na bardziej ruchliwy i ograniczyłam do minimum slodycze i tłuszcze (zero frytek i innych takich "przysmaków") schudłam do 73 kilo, czyli innymi słowy pozbyłam sie 32 kg Taka waga utrzymywała sie przez dobrych kilka lat dopóki nie wyjechałam na studia.. tutaj siezacy tryb zycia i wszędzie tramwajem lub autobusem, bardzo mało ruchu, zajadanie stresów i 10 kilo wzwyż.. no ale zaczynam z tym walczyc bo źle się czuje w tej kategorii wagowej

Jak tak czytam na róznych topikach wasze wymiary i ile wazycie to troche mnie przeraża, ale i tak uważam że ważac 73 kg przy wzroście 171 wyglądalam bardzo dobrze (mam na szczeście proporcjonalna budowe ciała, nie mam "oponki" tylko zwykły, bardzo lekko odstajacy brzuch, tyle że tłuszczyk na całym ciele "robi" wage). Zobacze jak mi pójdzie tym razem (chciałabym sie znowu zmiescic w moje stare ciuchy )
__________________

fantyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 18:44   #8
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Dziwczyny, wklejajcie zdjecia!!!

Ogladanie takich fotek to najwieksza inspiracja dla mniej szczesliwych kolezanek na forum !! !
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 20:28   #9
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Ja mogę powiedzieć, że mi się udało.
Najwyższy zarejestrowany (co nie znaczy, że najwyższy, bo wtedy unikałam wagi ;P ) wynik to 62 kg/163 cm. Potem powoli, powoli zjechałam do 41, ale to było przegięcie. Teraz jest 49,5 kg, utrzymuję wagę od października [wahania max. 2 kg] i planuje zrzucić jeszcze do 48, bo to moja waga idealna

Ale - jak wspomniałam wyżej - udało mi się. Kluczem do zgrabnej sylwetki okazało się być porzucenie wszelakich idiotycznych diet-cud, kopenhaskich i innych dennych shitów, na myśl o których teraz nóż mi się w kieszeni otwiera!! Za to dieta 1000 kcal + ruch
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 20:56   #10
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez quietly
Najlepsza dieta to zdrowy tryb życia Ja na taki tryb przestawiłam się jakiś miesiąc temu i schudłam prawie 10cm w talii, a i tak nie do końca zdrowy był ten mój tryb życia, bo jadłam biały chleb, a obiady to gotowane przez mamę (ziemniaki podstawą). Robiłam najpierw a6w, potem ją rzuciłam, przerzuciłam się na trening Suzany i jest jeszcze lepiej. Raz na tydzień wyjdę na rowerek i tyle. Polecam więc zdrowe odżywianie
Możesz podać linka, skąd ściągnąć trening Suzany? ;D

Dziewczynyyyyyy


Autentycznie kopara poszła mi w dół

Najbardziej podziwiam dorciusia, też chciałabym biegać, ale.. ja nie potrafię ruszyć dupy spod kompa..

Tyle mam postanowień, tyle powymyślanych ćwiczeń, a nie mam chociaż krztyny dobrej woli.. ;(
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 22:14   #11
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

vadi powoli powoli z 62 do 41 OMG podziwiam a powoli tzn. ile?? i czy tez mialas tak jakos ze najpierw bardzo chudlas a potem malo?? bo ja tez jem tak kolo 1000kcal+ruch no i juz mi sie udalo zjechac z 59 do 49 a tu nagle stop i nie wiem czy to normalne i ile musze czekac zeby sie dalej ruszylo
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 05:58   #12
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Powoli tzn. na przełomie 3 lat mniej więcej, ale były to wahania w stylu: - 3 kg, +2, -1, +2, -4.... etc
Ale 41 to byla zdecydowanie zła waga. Conajmniej o 5 kg za niska.

edit: wahania były spowodowane właśnie diatą cud, potem jo-jo, dieta "nic nie jemy", rzucanie się na jedzenie... eh... głupia była.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:19   #13
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

ja tylko raz "zle wpadlam"- kopanhaska pozal sie boze to byla tragedia teraz sobie chudne kilogram tygodniowo na II fazie SB ale moja II faza jest bardzo specyficzna bo mam praktycznie 2 rodzaje sniadan, na II zawsze jabluszko i 2 rodzaje kolacji tylko z obiadkami modze ale tak jest dobrze jak jest i ja jestm happy bo jem pyszne rzeczy
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 10:22   #14
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

To ja sie wpisze tutaj za 2 miesiace( mam nadzieje ze bede miala czym sie pochwalic) OD poniedizalku zaczynam ostrzejszy trening narazie tlyko codiznnie biegam.. ale dorzuce do tego codzinnie rower, skakanke i hula hop no i oczywiscie mniej slodyczy .. Zycze wszystkim powodzenia. Warto sie zmotywowac, zrobic to dla siebie nie dla innych i pozniej z ogromna satysfakcja wyjsc w lato z gora podniesiona do gory a nie spuszczona w dol
Wiem o cyzm mowie bo kiedys schudlam okolo 8 kilogramow ale to bylo w gimnajzum
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:13   #15
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

munj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=ZYCZENIE
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:27   #16
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez quietly
Megabuziak dla CIebie
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:48   #17
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez munj
Megabuziak dla CIebie
Prosże bardzo
BTW, ten trening jest GENIALNY Nie bedzie kłamstwem, jesli powiem, że się w nim zakochałam
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 14:51   #18
paulamyszeczka
Raczkowanie
 
Avatar paulamyszeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sfera wiecznego uśmiechu :)
Wiadomości: 130
GG do paulamyszeczka
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Co to jest za trening...BTW?
paulamyszeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 15:02   #19
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

BTW to skrot taki wizazowy By the way
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 16:20   #20
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Mi też się udało.. a może raczej "udaje mi się" nadal, bo do celu jeszcze troche zostało. Dieta 1000 kcal plus ruch (w moim wypadku A6W, cwiczenia na ręce, nogi, boczki ) dają rezultaty. Tyle że u mnie spadek wagi jest raczej powolny.. nie wiem może to dobrze.. około 2 kg na miesiąc. Przy wzroście 164 cm ważę 55 kg, chciałabym spaść do 50, więc jeszcze jakieś 5 kilo pracy przede mną. Liczę że do końca wakacji uda mi się to zrzucić, wytrwam i będę już całkiem z siebie zadowolona
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 12:18   #21
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Ja schudłam pod koniec 2005 roku 6 kg (w ciągu półtora miesiąca).
Ćwiczyłam, stosowałam najpierb SB a później 1000 kcal.
Największym moim problemem jest brzuchol. Zrzyciłam wtedy z niego 8 cm.
I na początku stycznia warzyłam 55 kg przy wzroście 168 cm.

Późinej troche osiadłam na laurach - przestałam sie ruszać. Niby nie przytyłam kilogramowo, ale pare centymetrów wróciło w talli i brzucholu.
Od 3 tygodni z powrotem wziałm się za siebie i widze już efekty.
Ubywa mi prawie centymetr tygodniowo. Jeszcze 3-4 cm i będę w siódmym niebie
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 12:23   #22
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

1 cm tygodniowo.. tez tak chce
Jakie wykonujesz cwiczenia zeby tyle zgubic.. ? tylko na miesnie brzucha, czy moze areobowe jakie?
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 12:49   #23
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

rok temu ważyłam 70 przy wzroście 164, przez 4 miesiące (do września) prawie codziennie jeździłam na rowerze, jadłam bardzo dużo arbuza, piłam dużo herbatek pu-ehr i WIERZYŁAM, że schudnę i to wystarczyło. fakt, ograniczyłam słodycze i chipsy do zera (no oprócz lodów ale i tak jak brała mnie chętka to zamrażałam sobie truskawki albo maliny z mlekiem i łyżką cukru. dziś ważę 60 i mam zamiar schudnąć jeszcze 7 kg
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 17:03   #24
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Jednak nikt nie chce wstawic zdjecia przed i po ?

W kazdym razie gratuluje. Ja od tygodnia jestem chora i nie tylko leze w lozku albo na kanapie. Najwiekszy wysilek to siedzenie przed kompem , a apetyt sie nie zmniejszyl
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 17:49   #25
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

http://www.sfd.pl/temat219917/

tu sa moje zdjecia
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:49   #26
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

163cm ... waga wyjściowa 73kg, waga obecna 54kg (i taka mam nadzieję zostanie... znaczy... mniej wazyć nie chcę )
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 23:59   #27
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Dorcius

Swietnie ze masz taka stalowa wole, przyda sie w zyciu....ale jestes troche za chuda, naprawde.
Dodam ze twarzyczke masz bardzo ladna

Zuplenie plaski brzuch wiekszosc kobiet nigdy nie osiagnie, taka juz nasza budowa. Ja tez kiedys powiedzmy ze mialam poczatki anoreksji, tak ze az kolezanki zapisaly mnie do lekarza, ale nawet wtedy nie mialam 100% plaskiego.
Teraz zaluje tylko ze stracilam tyle energii na obsesje z brzuchem itp, wtedy kiedy bylam bardzo mloda i powinnam byla bawic sie i uzywac zycie ile sie dalo. (Teraz juz seniorka ze mnie, 28 lat )
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 06:19   #28
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

CaliDreamin
zdaje sobie z tego sprawe ze przecholowałam z oschudzaniem i to odbiło sie na moim zdrowiu i psychice dokłądnie ja poprzez to ze przekroczyłam granice straciłam ponad poł rok z zyciurysu w zimie było tylko szkoła dom szkoła dom zero spotkan ze znjaomymi i wiele wiele innych rzeczy.
Myslalam nad psychologiem ale chyba jeszcze nie jestem gotowa a pozatym juz jestt lepiej....wierze ze będzie dobrze
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 11:29   #29
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
Dorcius

Swietnie ze masz taka stalowa wole, przyda sie w zyciu....ale jestes troche za chuda, naprawde.
Dodam ze twarzyczke masz bardzo ladna

Zuplenie plaski brzuch wiekszosc kobiet nigdy nie osiagnie, taka juz nasza budowa. Ja tez kiedys powiedzmy ze mialam poczatki anoreksji, tak ze az kolezanki zapisaly mnie do lekarza, ale nawet wtedy nie mialam 100% plaskiego.
Teraz zaluje tylko ze stracilam tyle energii na obsesje z brzuchem itp, wtedy kiedy bylam bardzo mloda i powinnam byla bawic sie i uzywac zycie ile sie dalo. (Teraz juz seniorka ze mnie, 28 lat )
Dorcius, ja mam podobną historię do Twojej. Schudłam 12 kilo ważę teraz 46kilo przy wzroście 164cm. Wiem, że to niedowaga, ale ja nadal walczę, ponieważ mam obsesję na punkcie brzucha. Mój Chłopo upiera się żebym przestała już mówić o tym brzucholku ale ja nie mogę...
jakoś całkiem mnie opanowało. Kości wystają z bioder jeszcze gorzej niż na Twoich fotkach a i tak brzuchol nie jest płaski....ehhh niewiem czy wogóle to jest możliwe by był całkiem płaski..
ehh i tak opanowały nas media, gazety i reklamy.. to widać , sama po sobie wiem.
KObiety dążą do ideałów których nie ma..czy to nie paranoja?
Z tym brzuchem to rzeczywiście jakaś obłedna historia.
Muszę chyba zacząć korzystać więcej z życia niż tak przejmowac się tym brzuchem...ehh ale to jest trudniejsze niż myślałam. Po prostu silniejsze od wszysktiego innego.

Awięc mogę napisac do tematu. Udało mi się. Jestem z siebie dumna, 12 kilo w 4 miesiące, jestem zadowolona.
Ale teraz wyglądam jak szkielet. NIe to chciałam osiągnąć, nie chciałam szkieletu i obwiśniętj skóry i ciała po schudnięciu, co było pewnie nie uniknione przy tak szybkim tempie. Nie da się uzyskać pięknej figury przez samo odchudzanie. Ważniejsze są jednak cwiczenia by wypracowac sylwetkę na ideał. Na ubite, jędrne kształty i zaokrąglone a nie same kości i skóra.
Ehhale na takie wypracowanie to ja njie mam motywacji. POtrzebne sa cwicenia na każde partie ciała, by mieć ubite i jędrne ciałko a mi się niecche.
A czy skakanka wpłynie na ciało i jego wygląd jak myślicie?
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 11:43   #30
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: komu sie udalo??wpisujcie sie!!!

Izumi, pięknie
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.