Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-07, 14:59   #151
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Lisann Pokaż wiadomość
Po pierwszej dekoloryzacji miałam właściwie naturalne, czyli jasny brąz. Włosy miałam idealne, kolor równiutki i prześliczny, ale nałożyła mi toner i wyszedł znów ciemny. Za drugim razem w tym samym salonie robiono mi dekoloryzację i prawie nic nie było widać :/ widocznie ta koloryzacja strasznie mocno chwyciła. Miałam ciemny brąz w jaśniejszymi plamami. Potem robiono mi pasemka, których nie chcę już widzieć.

Chyba tym razem skuszę się na rozjaśniacz. Nie wiem właśnie tylko który. Obawiam się, że moje włosy potrzebują tego mocniejszego, najwyżej będę krócej trzymała.

Naprawdę moje włosy są koszmarne, nawet ciemny blond wychodzi mi jak czekoladowy, wszystko łapie tak mocno po tych dekoloryzacjach.

Dzięki za odpowiedzi i trzymam kciuki za Twój blond
A jeśli ja nałoże dekolor na te farbowane rude to też mi wyjdzie mój naturalny ciemny blond? No to jest normalne, że po rozjaśnianiu farby bardziej łapią i wyglądają na ciemniejsze. Dlatego po takich zabiegach jak rozjaśnianie czy dekoloryzacja powinno się wybierać farbę ton lub 2 tony jaśniejszą
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:16   #152
Lisann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Niestety nie mam pojęcia każde włosy reagują inaczej, nikt nie może dać pewności co się stanie. W moim przypadku fryzjerki były w szoku, że kolor tak ładnie zszedł. Za drugim razem dekoloryzacja była niewypałem. Często zmieniam farby, może użyłam takiej, którą ciężko zmyć. Słyszałam, że najgorsze są z PALETTE, ja w ostatnim czasie używam PALETTE DELUXE i obawiam się, że nawet rozjaśniacz mi nie pomoże...
Jeśli chodzi o dekoloryzatory to proponuję wybrać się do fryzjera, tam mają dobre, profesjonalne produkty, będzie bezpieczniej, ale niestety trzeba trochę kasy w to włożyć. Mnie jedna wizyta kosztowała prawie 200 zł :/
Lisann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:52   #153
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A mi sie moja czerwien znudziła i chce zafarbowac sie na blond :P i kupilam juz wszystkie potrzebne rzeczy do kapieli rozjaśniającej i farbe na poziomie 8 a później zrobie na tym pasemka zeby mieć jeszcze jasniejsze

Emilka a ty co teraz z włoskami robisz ?

pozniej wstawie fotke z mojej przygody z RUBINEM :P

A do kolezanki która chciala rozjasnic wloski oxydantem.wiec tak ja spierałam szampon koloryzujacy oxydantem ...ale to sprało mi sie moze o pol tonu i to szampon koloryzujacy.Nie masz szans zeby ci wlosy dosc długo farbowane na ciemne kolory oxydant rozjasnil.
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:56   #154
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

w wakacje rozjasnialam wlosy, za chwile je zafarbowalam, a dowiedzialam sie ze takto to istnieje mozliwosc sciagniecia tej farby. wlosy pewnie urosly mi troche ale chociaz koncowki bym rozjasnila moze, i jedna saszeteczka by mi sie przydala jesli oczywiscie to prawda?

bo juz nie wiem jakim sposobem mam zejsc z brazu...gestem balejazem moze? kurcze tylko ze nie lubie balejazu na ciemnych wlosach, chociaz wiadomo ze po pewnym czasie kolory sie stapiaja
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 16:12   #155
malena678
Raczkowanie
 
Avatar malena678
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 78
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Dobry temat bo akurat trzymam farbę do włosów na głowie

Z natury jestem szatynką więc kiedy pofarbowałam na jasny brąz wyszła mi na głowie SMOŁA. Pochodziłam z tym trzy miesiące około, następnie pofarbowąłam wiśnią.Włosy trochę się rozjaśniły, odrosty były czerwonawe lekko Następnie co jakiś czas farbowałam włosy odcieniami wiśniowymi i pozwaląłm się im "spierać". Wkońcu uzyskałam jasny rudy Na to położyłam rozjasniacz a teraz własnie trzymam blond

Żmudny etap ale ja chyba sprawdziłam się we wszystkich kolorach.
malena678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 16:46   #156
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez malena678 Pokaż wiadomość
Dobry temat bo akurat trzymam farbę do włosów na głowie

Z natury jestem szatynką więc kiedy pofarbowałam na jasny brąz wyszła mi na głowie SMOŁA. Pochodziłam z tym trzy miesiące około, następnie pofarbowąłam wiśnią.Włosy trochę się rozjaśniły, odrosty były czerwonawe lekko Następnie co jakiś czas farbowałam włosy odcieniami wiśniowymi i pozwaląłm się im "spierać". Wkońcu uzyskałam jasny rudy Na to położyłam rozjasniacz a teraz własnie trzymam blond

Żmudny etap ale ja chyba sprawdziłam się we wszystkich kolorach.
Podobno czerwienie najgorzej się ściąga Daj znać co Ci wyszło
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 17:14   #157
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja wczoraj elgonem ściagałam. odżywił mi włosy, więc śmiać mi się chce jak czytam o tych niesamowitych minusach dekolorki, komuś się chyba z rozjaśnianiem wciąż myli...
z granatowej czerni palette ściagnal do ciemnego brązu. działa,tylko sprawdzaj co jakiś czas i trzymaj dłużej. aha, jeszcze jedno-po 60 minutach nie spełnia już swojej funkcji.
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 17:40   #158
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

tylko ze wlasnie po dekolo. to trzeba nalozyc farbe odrazu a ja nie chce ich farbowac tylko rozjasniac, a pewnie zejdzie mi tylko kolor od polowy glowy. i jestem w d****
zostaje mi chyba jeszcze spieranie koloru i balejaz?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:07   #159
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no mi sie wlasnie tak do polowy czarnych pozostalosci fajnie spralo, reszte,ktora nie dala rady obcielam,dlatego mam krotkie od dzisiaj-bob.
rozjasnij w takim razie,dzisiaj mialam rozjasniane,dlatego mi po dekolorce nie kladziono wczoraj farby,bo zaczelam od najdelikatniejszego sposobu.
i tez nie powiem,zeby jakies poniszczone byly,takze jesli masz mocne,geste wlosy,probuj,zawsze to lepsze niż oczo***ny kontrast przecież. tak na przyklad bylo w moim przypadku.
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:54   #160
malena678
Raczkowanie
 
Avatar malena678
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 78
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

wyszedł mi fajny kolor
jestem bardzo zadowolona, odrosty ciut jaśniejsze ale dzięki temu włosy wyglĄdają bardzo naturalnie

farbowałam Wella kolor CYNAMONOWY


ja raczej mam tak ze nie przejmuję się jaki kolor wyjdzie mi na tej głowie ,miałam wszystko już i tak
malena678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:03   #161
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez malena678 Pokaż wiadomość
wyszedł mi fajny kolor
jestem bardzo zadowolona, odrosty ciut jaśniejsze ale dzięki temu włosy wyglĄdają bardzo naturalnie

farbowałam Wella kolor CYNAMONOWY


ja raczej mam tak ze nie przejmuję się jaki kolor wyjdzie mi na tej głowie ,miałam wszystko już i tak
No to się cieszę razem z Tobą Ja też już wszystko miałam prócz jasnego blondu Byłam dzisiaj u dobrego fryzjera i umówiłam się na piątek na 10:00 na pasemka Powiedziała że wyjdą mi blond pasemka ale nie tak bardzo jasne
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 20:19   #162
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

No to moja historia wyglądała tak:
- na ciemny brąz wlosy farbowałam ponad rok, regularnie co miesiąc. Moje naturalne to średni brąz
- jak mi się zachciało blondu to miałam włosy pofarbowane Garnierem odcień brąz albo ciemny brąz, w każdym bądź razie był już nieźle spłukany i zrobił się bardziej kasztanowo-rudy niż brązowy

I teraz powiem tak - jedna fryzjerka na tym forum mnie za to zjechała, ale ja i tak podtrzymuję swoje zdanie Zeszłam do blondu bez użycia rozjaśniacza, korzystałam tylko z farb rozjaśniających Wellaton. W ciągu tygodnia nałożyłam farbę bodajże 12/1 dwa razy - trzymałam godzinę. Potem włosy oczywiście dobrze nawilżała i odżywiałam, ścięłam przesuszone końcówki. Odczekałam dwa tygodnie i znowu pofarbowałam dwa razy Wellatonem 12/1, chyba nawet dzień po dniu :P

Po tych farbowaniach miałam włosy blond, ale w takim dość ciepłym odcieniu, z czasem zaczynały żółknąć więc kolejne farbowanie zaaplikowałam L'Oreala bodajże bardzo jasny blond popielaty no i wyszły w końcu takie jakie chciałam
Chłodny odcień, dość jasny, ale nie za bardzo.

Podkreślę, że bardzo dbałam o moje włosy podczas tych eksperymentów, bo jednak dość ucierpiały. Ale i tak mam wrażenie, że są w lepszej kondycji niż po jakiś rozjaśniaczu.

Ostatnio zrobiłam sobie balejaż w Jean Louis David, nie wiem na jakich farbach tam pracują ale jestem bardzo zadowolona Teraz szukam czegoś co przyciemni moje włoski do takiego odcienia jak w załączniku.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:36   #163
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No to moja historia wyglądała tak:
- na ciemny brąz wlosy farbowałam ponad rok, regularnie co miesiąc. Moje naturalne to średni brąz
- jak mi się zachciało blondu to miałam włosy pofarbowane Garnierem odcień brąz albo ciemny brąz, w każdym bądź razie był już nieźle spłukany i zrobił się bardziej kasztanowo-rudy niż brązowy

I teraz powiem tak - jedna fryzjerka na tym forum mnie za to zjechała, ale ja i tak podtrzymuję swoje zdanie Zeszłam do blondu bez użycia rozjaśniacza, korzystałam tylko z farb rozjaśniających Wellaton. W ciągu tygodnia nałożyłam farbę bodajże 12/1 dwa razy - trzymałam godzinę. Potem włosy oczywiście dobrze nawilżała i odżywiałam, ścięłam przesuszone końcówki. Odczekałam dwa tygodnie i znowu pofarbowałam dwa razy Wellatonem 12/1, chyba nawet dzień po dniu :P

Po tych farbowaniach miałam włosy blond, ale w takim dość ciepłym odcieniu, z czasem zaczynały żółknąć więc kolejne farbowanie zaaplikowałam L'Oreala bodajże bardzo jasny blond popielaty no i wyszły w końcu takie jakie chciałam
Chłodny odcień, dość jasny, ale nie za bardzo.

Podkreślę, że bardzo dbałam o moje włosy podczas tych eksperymentów, bo jednak dość ucierpiały. Ale i tak mam wrażenie, że są w lepszej kondycji niż po jakiś rozjaśniaczu.

Ostatnio zrobiłam sobie balejaż w Jean Louis David, nie wiem na jakich farbach tam pracują ale jestem bardzo zadowolona Teraz szukam czegoś co przyciemni moje włoski do takiego odcienia jak w załączniku.
na sprane kasztanowe włosy nakładałaś jasny blond wellatonu i Ci łapało? Dziwne bardzo
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 20:44   #164
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

No łapało łapało, bo to farba rozjaśniająca więc ma w sobie rozjaśniacz i coś tam delikatnie ruszała :P a że jest tania i dołączają do niej mega świetną odzywkę to się skusiłam na takie eksperymenty
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:16   #165
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No łapało łapało, bo to farba rozjaśniająca więc ma w sobie rozjaśniacz i coś tam delikatnie ruszała :P a że jest tania i dołączają do niej mega świetną odzywkę to się skusiłam na takie eksperymenty
Po ile jest? W jakiej drogerii dołączali odżywkę? Kiedy to było? No i opisz mi dokładnie jaki kolor Ci powstał po kuracji tymi farbami? Taki żółty blond czy jakiś miedziany rudy?
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:34   #166
extremeap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Exclamation Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no wszyscy mowia ze ciemny ale mnie tak korci blond...:P
a juz mi sie tak te wlosy znudzily ze slow nie ma...;p
zaraz powiecie zeby sciac ale ja chce zapuscic mam grzywke i pocieniowane wlosy raczej juz odrosły ale nie chce cieniowac bo chce miec rownej dlugosci :P
Wysylam w linkach zdjecia mojej twrzy i siebie w blondzie;p
i prosze o pomoc ..!:P

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

no wszyscy mowia ze ciemny ale mnie tak korci blond...:P
a juz mi sie tak te wlosy znudzily ze slow nie ma...;p
zaraz powiecie zeby sciac ale ja chce zapuscic mam grzywke i pocieniowane wlosy raczej juz odrosły ale nie chce cieniowac bo chce miec rownej dlugosci :P
Wysylam w linkach zdjecia mojej twarzy i siebie w blondzie;p( blond to stare zdjęcie troche ale innego nie mam)
i prosze o pomoc ..!:P

http://i42.tinypic.com/awf0jb.jpg
http://i43.tinypic.com/96mis5.jpg
extremeap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:55   #167
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

W środku jest saszetka z odżywką Pantene, w sumie jest to serum do włosów - wg mnie cudeńko farba kosztuje około 11-12zł, przynajmniej w Rossmanie za tyle kupowałam
http://www.wellaton.pl/zalety.html

Więc tak - kolory układały mi się następująco:
1. Średnio jasny brąz, oczywiście odcień ciepły, wpadający w rudy
2. Średni blond, złocisty, rudawy, może nawet miedziany pod słońce
3. Blond żółtawy, ciepły odcień, końcówki ciemniejsze
4. Blond w naturalnym odcieniu, niezbyt żółty, jednak zżółkł po około 2-3 tyg.

Potem jak zastosowałam L'Oreala to już nie było problemu i wyzbyłam się żółtości oraz ciepłego odcienia.

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-04-07 o 21:56
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 22:06   #168
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

super w ciemnych, ale moze nie aż tak ciemnych jak na fotce, tylko jakiś ciepły brąz?
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 22:08   #169
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W środku jest saszetka z odżywką Pantene, w sumie jest to serum do włosów - wg mnie cudeńko farba kosztuje około 11-12zł, przynajmniej w Rossmanie za tyle kupowałam
http://www.wellaton.pl/zalety.html

Więc tak - kolory układały mi się następująco:
1. Średnio jasny brąz, oczywiście odcień ciepły, wpadający w rudy
2. Średni blond, złocisty, rudawy, może nawet miedziany pod słońce
3. Blond żółtawy, ciepły odcień, końcówki ciemniejsze
4. Blond w naturalnym odcieniu, niezbyt żółty, jednak zżółkł po około 2-3 tyg.

Potem jak zastosowałam L'Oreala to już nie było problemu i wyzbyłam się żółtości oraz ciepłego odcienia.
Brzmi kusząco. No nic... pójdę w piątek na te pasemka, potem będę robić maseczki, odżywiać je i po jakiś 2 tygodniach nałożę tą farbę (myślę, że pasemka się nie wykruszą) jeju już się doczekać nie umię tego wymarzonego blondu a'la doda Tak teraz patrzę na siebie to ładnie mi w tym rudo-złocistym blondzie Jestem bez makijażu a buzia wydaje się taka pełna życia i oczka mi się fajnie odbijają. Nareszcie fajnie wyglądam- nie to co w ciemnych włosach, które mnie postarzały i wyglądałam smutno Przysięgam, że nigdy więcej nie będę miała czarnych włosów bądź ciemnego brązu
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 22:16   #170
Lisann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Jejjjj, kupiłam rozjaśniacz z JOANNY do całych włosów, rozjaśniłam dziś jedno pasemko i wreszcie są efekty <3 trzymałam 40 minut i rozjaśniło mi do rudego, bosko. Kupiłam już drugie opakowanie i jutro mam zamiar kombinować z całymi włosami, trzymajcie kciuki. W piątek za to mam zamiar kupić farbę, jeśli wyszłoby po rozjaśniaczu nieciekawie. Marzę o rudym, czerwonym albo jaśniutkim brązie, jeszcze się zastanowię. I też obiecuję - już nigdy więcej nie zrobię czarnych, ani ciemno brązowych włosów!

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Your_satisfaction trzymam kciuki za Twoją piątkową wizytę u fryzjera, daj potem znać jakie efekty
Lisann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 22:39   #171
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Your_satisfaction Pokaż wiadomość
Brzmi kusząco. No nic... pójdę w piątek na te pasemka, potem będę robić maseczki, odżywiać je i po jakiś 2 tygodniach nałożę tą farbę (myślę, że pasemka się nie wykruszą) jeju już się doczekać nie umię tego wymarzonego blondu a'la doda Tak teraz patrzę na siebie to ładnie mi w tym rudo-złocistym blondzie Jestem bez makijażu a buzia wydaje się taka pełna życia i oczka mi się fajnie odbijają. Nareszcie fajnie wyglądam- nie to co w ciemnych włosach, które mnie postarzały i wyglądałam smutno Przysięgam, że nigdy więcej nie będę miała czarnych włosów bądź ciemnego brązu
ja jak już byłam bardziej blond niż ruda to także zauważyłam, że moje oczy wydaja się większe, buźka bardziej promienna i w ogóle odmłodniałam w ciemych wyglądałam zbyt poważnie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 23:06   #172
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Lisann Pokaż wiadomość
Jejjjj, kupiłam rozjaśniacz z JOANNY do całych włosów, rozjaśniłam dziś jedno pasemko i wreszcie są efekty <3 trzymałam 40 minut i rozjaśniło mi do rudego, bosko. Kupiłam już drugie opakowanie i jutro mam zamiar kombinować z całymi włosami, trzymajcie kciuki. W piątek za to mam zamiar kupić farbę, jeśli wyszłoby po rozjaśniaczu nieciekawie. Marzę o rudym, czerwonym albo jaśniutkim brązie, jeszcze się zastanowię. I też obiecuję - już nigdy więcej nie zrobię czarnych, ani ciemno brązowych włosów!

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Your_satisfaction trzymam kciuki za Twoją piątkową wizytę u fryzjera, daj potem znać jakie efekty
Jeśli nie chcesz blondu, tylko zależy Ci na jasnym brązie bądź rudym to trzymaj ok 25 min.Po co mocniej przepalać włosy i niszczyć W piątek po południu dodam zdjęcia aktualne i po pasemkach

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja jak już byłam bardziej blond niż ruda to także zauważyłam, że moje oczy wydaja się większe, buźka bardziej promienna i w ogóle odmłodniałam w ciemych wyglądałam zbyt poważnie
Ja mam duże brązowe oczy i mysie brwi. W ogóle urodę mam podobną do Dody (też jestem latem) dlatego pomyślałam że skoro jej pasuje w blondzie to może mi też będzie Jak na razie nie żałuję żadnego kroku, dziwnie się czuje idąc ulicą z psychicznym nastawieniem że jestem ruda, ale jak popatrzę w lustro to odrazu mi lepiej jakoś
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 06:07   #173
extremeap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziekuje kochane za odpowiedzi...

a ja myslalma nad czyms takim

http://i44.tinypic.com/a0e71e.jpg

albo

http://i41.tinypic.com/54d2fq.jpg

tak mnie korci ten kolorek pierwszy ze nie moge na jego widok :P
extremeap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 06:28   #174
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez extremeap Pokaż wiadomość
no wszyscy mowia ze ciemny ale mnie tak korci blond...:P
a juz mi sie tak te wlosy znudzily ze slow nie ma...;p
zaraz powiecie zeby sciac ale ja chce zapuscic mam grzywke i pocieniowane wlosy raczej juz odrosły ale nie chce cieniowac bo chce miec rownej dlugosci :P
Wysylam w linkach zdjecia mojej twrzy i siebie w blondzie;p
i prosze o pomoc ..!:P

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

no wszyscy mowia ze ciemny ale mnie tak korci blond...:P
a juz mi sie tak te wlosy znudzily ze slow nie ma...;p
zaraz powiecie zeby sciac ale ja chce zapuscic mam grzywke i pocieniowane wlosy raczej juz odrosły ale nie chce cieniowac bo chce miec rownej dlugosci :P
Wysylam w linkach zdjecia mojej twarzy i siebie w blondzie;p( blond to stare zdjęcie troche ale innego nie mam)
i prosze o pomoc ..!:P

http://i42.tinypic.com/awf0jb.jpg
http://i43.tinypic.com/96mis5.jpg
Kochana,
Czarne i brązy ciemne - NIE
Jasny blond - NIE
wszystko co jest pomiędzy, oprócz rudego - TAK

Mi się podobasz w blondzie - czyli na drugim zdjęciu. Pierwsze - za ciemne włosy do Twojej cery.
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 15:55   #175
modlishka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 25
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

http://pu.i.wp.pl/?k=NDAwMTcyNjAsNDg...=jesienad7.jpg

a nie lepiej taki brązik?
modlishka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 17:43   #176
Lisann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

I po rozjaśnianiu nie żałuję, ale żyłam nadzieją, że po rozjaśnianiu nie będę musiała nic z włosami robić, niestety się myliłam. Nie mam jednolitego koloru jak to po rozjaśnianiu bywa. Włosy mi się trochę zniszczyły, ale po nałożeniu odżywki nie jest aż tak źle. Na razie mam na głowie wściekły pomarańcz z dodatkami blondu i brązu. Jutro mam zamiar kupić jasną farbę, jakiś ładny jasny brąz wpadający w rudy/czerwień czy coś w tym stylu. Z tym rubinem się na razie wstrzymam, bo chyba nie jestem tak szybko gotowa na taką gwałtowną metamorfozę. Po wszystkim wrzucę zdjęcia ;-)
Lisann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:03   #177
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez Lisann Pokaż wiadomość
I po rozjaśnianiu nie żałuję, ale żyłam nadzieją, że po rozjaśnianiu nie będę musiała nic z włosami robić, niestety się myliłam. Nie mam jednolitego koloru jak to po rozjaśnianiu bywa. Włosy mi się trochę zniszczyły, ale po nałożeniu odżywki nie jest aż tak źle. Na razie mam na głowie wściekły pomarańcz z dodatkami blondu i brązu. Jutro mam zamiar kupić jasną farbę, jakiś ładny jasny brąz wpadający w rudy/czerwień czy coś w tym stylu. Z tym rubinem się na razie wstrzymam, bo chyba nie jestem tak szybko gotowa na taką gwałtowną metamorfozę. Po wszystkim wrzucę zdjęcia ;-)
Ok. Czekam na zdjęcia
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:33   #178
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

He he widzę że więcej jest osób "po przejściach" z czarnego do blondu Ja też jakieś półtora roku temu byłam czarna a dziś jestem blond Kosztowało mnie to kondycję moich wlosow, ale z dnia na dzień są coraz zdrowsze, oczywiście stosuję odżywki maski i nie prostuję I dobrze się czuję w tym kolorze!. Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do wymarzonego kolorku
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 18:48   #179
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Z czarnych dpo blondu. Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
He he widzę że więcej jest osób "po przejściach" z czarnego do blondu Ja też jakieś półtora roku temu byłam czarna a dziś jestem blond Kosztowało mnie to kondycję moich wlosow, ale z dnia na dzień są coraz zdrowsze, oczywiście stosuję odżywki maski i nie prostuję I dobrze się czuję w tym kolorze!. Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do wymarzonego kolorku
Mogłabyś mi pokazać zdjęcia jak wyglądałaś w ciemnych a jak teraz? Jestem bardzo ciekawa, a sama do końca nie jestem pewna czy powinnam mieć jasne włosy. Jakbyś mogła to odezwij się na PM, albo napisz do mnie na gadu
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 20:12   #180
extremeap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Exclamation Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

moje ciemne wlosy a w poscie pisanym przed tym z 2 zdjęciami

o to chodzi ze nie lubie takich kolorkow jak ty mi wyslalas linka)

tak myslalam moze te strasznie mi sie podobaja;p

http://i39.tinypic.com/dvm1sk.jpg tutaj ten na przodzie jest slczny ale malo go na zdjeciu widac

i jeszcze to http://i39.tinypic.com/2582es9.jpg

a tutaj macie przykladowa palete i mozecie mi powiedziec co powinnam szukac:P

http://i41.tinypic.com/24m94d4.jpg z tej palety mi sie podoba 3 6 2 i 11

i co o tym myslicie..?):roz a:

wlasnie do ciemnych zlej karnacji nie mam bo wszyscy mowia ze mi strasznie ciemy kolor czarny w sumie dopiero braz wipdac pod slonce pasuje ale juz mnie dreczy gdy nie ma zadnej zmiany
extremeap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.