Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-11, 19:45   #811
asia-23
Raczkowanie
 
Avatar asia-23
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 446
GG do asia-23
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

ja mam taki mały pokój, który będzie pokojem dziecka i mam drzwi przesuwane. takie normalne tylko zamiast futryny jest prowadnica i drzwi się przesuwa. super sprawa.
__________________
Maksio 04.05.2006
i Karola 19.10.2010




asia-23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 19:48   #812
miskowa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 115
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

A ja byłam w Austrii przez tydzień czasu i codziennie po nartach chodziłam na ciepłe baseny, trochę się masowałam, trochę pływałam.
Moim zdaniem jeżeli ciąża ptrzebiega bez zarzutu i nie ma się szczególnych skłonności do infekcji pochwy to spokojnie można chodzić na basen.
Mi lekarz powiedział, że jeżeli chodziłam na basen i nie zdarzyło mi się nigdy nic złapać to widocznie mam dobre mechanizmy obronne.
Dlatego planuję przez całą ciążę pływać przynajmniej raz w tygodniu.
A poza tym to odstawiłam bieganie, ale za to dużo jeżdżę na rowerze i spaceruję, no i trochę ćwiczę w domu na macie.
Przez pierwszy miesiąc nie robiłam nic, ale bardzo się z tym źle czułam, taka zastana i rozmemłana i pomału wracam do aktywności, oczywiście nie na poziomie z przed ciąży, ale trochę ruchu może tylko pomóc.
__________________
Mój Okruszek

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ce6ydqrk7b23m.png
miskowa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 19:51   #813
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 953
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Ray, angelika, ale szczebelki sa chyba dosc geste? Co prawda nie mam main coon'ów, a dwa dachowce, ale mysle, ze sie nie przecisna... zreszta nie wiem.
Znalazlam to przypadkiem, ale chetnie bym to kupila, chociaz zeby po to by zamknac gębe tesciowej, kotra co chwila kaze nam pomyslec o usunieciu kotów (glupia pi...!) i innym kotrzy pytaja jak zamierzamy miec dwa koty i dziecko ...
A ja też mam dachowca i stwierdziłam, że nie będę wydziwiać. Moja kicia na szcęście cierpi na lekki "autyzm" Nie przepada za przytulankami, śpi tylko w swoim fotelu więc myślę,że nie zapała nagłą miłością do mojej dzidzi. Na szczęście nie ma tendencji do kładzenia się na nas. Myślę,że jeśli solidnie poobcinam jej pazurki, odrobaczę "na świeżo"tuż przed moim porodem i będę wyczesywała sierść, oj sierściuch mi strasznie jakoś linieje, to będzie ok. Zresztą nie będę jej zostawiała samej z dzidzią i mam nadzieję,że upilnuję w razie czego. Ale wiecie co podsyłajcie pomysły bo rzeczywiście mogą się nam przydać jak się okaże,ze nasze kotki są nieprzewidywalne.
Ja mam inne obawy...co zrobię jak maleństwo się zorientuje, że w kuwecie jest fajny żwirek do przesypywania ?
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 19:53   #814
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 332
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez asia-23 Pokaż wiadomość
ja mam taki mały pokój, który będzie pokojem dziecka i mam drzwi przesuwane. takie normalne tylko zamiast futryny jest prowadnica i drzwi się przesuwa. super sprawa.
fajnie.. my mamy tylko jeden pokój..
drzwi przesuwane nie wchodzą w grę, bo zaraz obok wnęki drzwiowej na suficie jest skos tzw. harmonijki też nie, bo to żadna przeszkoda dla kota. A zwyczajne również odpadają, bo jak wspomniałam, nie ma jak i gdzie wstawić futryny, a już tym bardziej nie ma miejsca, by te drzwi mogły się swobodnie otwierać Pozostają nam drzwi dwuskrzydłowe na zawiasach, otwierane na boki, takie jak w szafach.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 20:18   #815
aaannnnnnaaa
Raczkowanie
 
Avatar aaannnnnnaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 257
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Astorianka Pokaż wiadomość
J
No i największy problem w tej chwili - wózek...
Nie mam zielonego pojęcia czym się kierować, na co zwracać uwagę, a na co nie...I jakie wózki są teraz dobre. Może macie jakieś typy?
Wszystko zależy np: od kwoty, którą możesz przeznaczyć, warunków, w jakich będziesz jeździć( na krzywe chodniki, lasy i piachy najlepiej duże pompowane koła i zawieszenie na paskach lub wahaczach) i w jakich mieszkasz (bo lepiej wnosić na piętro wózek ważący 11kg niż 16), czy zależy Ci na opcji 2 w 1, czy spacerówka ma miec siedzisko przekladane przodem do prowadzącego lub przekładaną rączkę..Na pewno warto, żeby wózek miał dużą gondolę, jak najbliższą wymiarom 80x40 wewnątrz -żeby spiworki i kocyki zmieściły się w zimowe dni.
Do tego ważna może być wielkość koszyka na zakupy, a dla niektórych priorytetem będzie design..i tu też masa wzorów od retro po niemal statki kosmiczne
Pewnie zawęzi Ci się trochę zakres poszukiwań..możesz zajrzeć na strony bobowózki czy swiatwózkow, bo zazwyczaj są szczegółowe opisy
Albo na forum
http://forum.gazeta.pl/forum/f,22462...dzieciece.html
- tu można ugrzęznąć i się zniechęcić, ale sporo wiedzy od użytkowników różnych modeli
Mam kilka typów, ale ciagle się zmieniają..Im więcej czytam tym bardziej myślę, że nie ma wózka idealnego i że to bardzo indywidualna sprawa..

Edytowane przez aaannnnnnaaa
Czas edycji: 2010-04-11 o 20:51
aaannnnnnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 20:18   #816
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 008
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cellaris, dziękuję za informację o maści kamforowej

Szczęśliwa, zaraz wstawię linki rzeczy, które kupiłam My też w sypialni ani jednego siedzenia z oparciem nie mieliśmy, więc stwierdziłam, ze po prostu fotel będzie najwygodniejszy. Tym bardziej, że była promocja A co do materaca, to my obstawiamy grykę-piankę-kokos. Naczytałam się, że bardzo dobry.

Ray, no właśnie nie ma żadnej informacji, ale trudno, jakos się przemęczę, dziękuję za informację. A wy nie macie wózeczka po małej? Rozumiem, że nowy będziecie kupować?

Miskowa22, witaj, zaraz dopiszę cię do listy

Dra, dla mnie to wygląda na najzwyklejsze korzonki, a miałam chore korzonki nie raz i nie dwa, wiem jak się przez nie cierpi. I też ból promieniuje na nogę (u mnie zawsze na prawą ). Najprostszy sposób sprawdzenia czy to korzonki: połóż się na płasko, podnieś nogi do góry (najpierw jedną, potem drugą) jak masz problem z opuszczeniem nóg albo podniesieniem, bo bardzo boli, to prawdopodobnie korzonki. Nie zazięb tego miejsca, obwiąż sobie swetrem albo coś.

Gabisun, zaraz dam linki

Mszu, nie dziwię ci się, że nie masz ochoty na zakupy - też bym urządziła ostentacyjne niekupowanie w takiej sytuacji. Mimo, że dziewczyny mogą mieć rację, ze on po prostu zareagował jakoś tak po męsku i dlatego wyszło tak niedelikatnie, ale chyba w tym wypadku tak samo u mnie górę by wzięły uczucia i tyle. A co do snów - mi się zawsze śniła dziewuszka, a ma być podobno chłopak

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
nie, ale nie sądzę, by to coś się sprawdziło.. No chyba, że zablokujesz też jakoś dostęp do łóżeczka przez szczebelki, by kot się przez nie nie przecisnął...
Mój by się nie przecisnął - główna niewielka, za to dupsko tak urosło, ze jak wielka grucha ostatnio wygląda

1. fotel do karmienia
2. kocyk cienki
3. komoda na ciuszki (któraś z was już taką kupowała)
4. biały ochraniacz na szczebelki (wyszłam za założenia, że do każdej pościeli będzie pasował )
5. pojemniki do zawieszenia na łóżeczku
6. - 9. pościele
10. przewijak składany
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 20:20   #817
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 008
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I


Mamusie wrześniowe - jest już 46


Martucha84 (Marta, 25l.)..................tp . 13.08.2010 Patryk
NIKaP-n (Monika,31l.)............ ......... tp. 20.08.2010 Paweł jr Lech
Carmena_ (Roksana, 21l.).................tp. 27.08.2010
Limeta (?,?).................... .................tp. 30.08.2010 chłopiec
Gabisun (Marzena, 24l.)...................t p. 1.09.2010 dziewczynka
JuszkaPietruszka(Justyna, 26l.).......tp. 1.09.2010
Justinak25 (Justyna,28l.)........... ....tp. 1.09.2010
Pandziolka (Ania, 26l.).................... tp. 1.09.2010
Szokoladka74 (Marzena,35l.)........... tp. 2.09.2010 dziewczynka
Anilkadro (Alina,28l.)............. .......tp. 3.09.2010
Madzia_g (Magda,23l.)............. ......tp. 3.09.2010
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń (Ania,23l.).tp. 4.09.2010
_Mariolka_ (Mariola,28l.)........... ...tp. 4.09.2010
Viola211985 (Wioleta, 25l.).............tp. 4.09.2010
Lenka(Magdalena, 25l.).................tp . 4.09.2010
Pomidora(Kasia, 26l.).................... tp. 4.09.2010 Tymoteusz Jędrzej
Ninaad (Nina, 30l.).................... ....tp. 8.09.2010
Mpik82 (Madzia,27l.)............ .........tp. 9.09.2010
Aaannnnnnaaa (Ania,27l.).............t p. 9.09.2010
Bordowa (Natalia, 20l.)..................tp . 9.09.2010
1985ewa (Ewa, 24l.).................... ..tp. 10.09.2010
Mszu (Marta, 27l.).................... .....tp. 10.09.2010
Kasika84 (Kasia,25l.)............. .......tp. 11.09.2010
Blvex (Ania, 28l.).................... ......tp. 11.09.2010
Mi_kado (Dominika, 28l.)...............tp. 11.09.2010
Osobistość (Monika, 23l.)................tp. 12.09.2010
Martynka81 (Marta, 28l.)...............tp. 12.09.2010
NoWaJa (Bernadeta, 24l.)...............tp. 14.09.2010
Kasiasiar (Kasia, 30l.).................... tp. 14.09.2010
Falbana (Basia, 27l.).................... ..tp. 14.09.2010
xxSHINeexx (Paula,19l.)............. ....tp. 14.09.2010
Kasienka1701 (Kasia, 23l.)..............tp. 15.09.2010
Doroteczka75 (Dorota, 28l.)............tp. 16.09.2010
Dra (Daria, 23l.).................... ........tp. 17.09.2010
Dash (Alicja, 24l.).................... .....tp. 18.09.2010

Czekooladowaa (Ewelina, 20l.).......tp. 20.09.2010
Ycnan (Ania, 24l.).................... ....tp. 22.09.2010
Angelikaw (Angelika, 28l.)............tp. 22.09.2010
Jaga1111 (Jagoda, 23l.).................tp. 22.09.2010
Matylda+Seweryn
Niuniuniau (Agnieszka, 27l.).........tp. 24.09.2010
Astorianka (32l.)................... ......tp. 26.09.2010
Zuzia01 (Agata, 28l.).................... tp. 26.09.2010
Klarissa................. .....................tp. 27.09.2010
Karo08 (Karolina, 25l.)................tp. 30.09.2010
Sławka2 (Kasia, 29l.).................... tp. ?

Naked21 (Ewa, 25l.).................... .tp. ?

Mamusie październikowe - jest już 37

Abz (26l.)................... ....................tp. 1.10.2010 chłopiec
Aaneczka1984 (Anna,25l.).............. tp. 1.10.2010
Szczęśliwa (Ewa, 28l.).................... .tp. 3.10.2010
Agata81 (Agata, 29l.).................... ..tp. 3.10.2010
Butterfly83 (Ewelina, 27l.)...............tp. 3.10.2010
Fem (Kamila, 23l.).................... ......tp. 3.10.2010
Rybka2891 (Magda, 27l.).................tp. 4.10.2010
Zajchik (Anastazja, 27)....................tp . 4.10.2010
Starapanna (Ania, 29l.)...................t p. 4.10.2010
chłopiec
Maggie1983 (Magda, 26l.)................tp. 4.10.2010
Elenka1 (Kasia, 24l.).................... ...tp. 5.10.2010
Ewcia811211 (Ewa, 29l.)...................t p. 5.10.2010
Cellaris (Ola, 30l.).................... .......tp. 6.10.2010
malenkaMagda21 (Magda, 25l.)........tp. 7.10.2010
Ania13.03 (Ania, 21l.).................... ..tp. 8.10.2010
Enis84 (Ania, 25l.).................... ......tp. 8.10.2010
Majka232 (Maja, 28l.).................... ..tp. 9.10.2010
Lisica1 (Marta, 26l.).................... .....tp. 10.10.2010
Ray...................... ......................... tp. 11.10.2010
Aniusia82 (Ania, 27l.).................... .tp. 12.10.2010
MisQa (Monika, 23l.).................... ...tp. 13.10.2010
BeataMi (Beata, 34l.).................... ..tp. 14.10.2010
Aniaj27 (Ania, 28l.).................... ....tp. 15.10.2010
Skorpionek19 (Kasia, 28l)...............tp. 16.10.2010
Czarnaelizabeth (Dominika, 28l.)....tp. 17.10.2010
IlonaN2 (Ilona, 27l.).................... ...tp. 18.10.2010
Franciszek
Czita18 (Kinga, 24l.).................... ...tp. 21.10.2010
Kotekk81 (Justyna, 29l.)................tp. 21.10.2010
Czekajaca na fasolke26 (Aneta, 26l.).tp. 21.10.2010
Kalex (Kamila, 26l.).................... ...tp. 22.10.2010
Asia-23 (Asia, 26l.).................... ....tp. 23.10.2010
Manana27 (Monika, 28l.)...............tp. 27.10.2010
Miskowa22 (Gosia, 23l.).................tp. 27.10.2010
Beata_Batumi (Beata, 25l.)............tp. 28.10.2010
JOANNA 16( Joanna, 25l.)..............tp. 28.10.2010
Kaska1980 (Kaśka, 29l.)................tp. 29.10.2010
Weronisia (Weronika, 34l.)............tp. 31.10.2010


Na liście występuje kolor biały

Aga2111 [*]
Kma1982 [*]
Olbka [*]
Agnyska81 [*]
Dizi [*]
Michel82 [*]
Iwa_iw [*]
Ry-bcia [*]
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 20:33   #818
dash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 241
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

[/QUOTE]
Swoja droga czy któras z was KOCIAR widziała taki wynalazek?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1270919255[/QUOTE]

Mnie się to nie podoba, przypomina mi jakiś pojemnik hermetycznie zamykany. Jak chodzi o "dobre rady" to mnie też strasznie denerwuje jak ktoś wtrąca się co mamy zrobić z kotem. W moim domu będzie tak jak ja chcę i koniec! wszyscy są mądrzy jak chodzi o czyjes życie.
dash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 21:09   #819
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

[QUOTE]Swoja droga czy któras z was KOCIAR widziała taki wynalazek?

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1270919255
Mnie się to nie podoba, przypomina mi jakiś pojemnik hermetycznie zamykany. Jak chodzi o "dobre rady" to mnie też strasznie denerwuje jak ktoś wtrąca się co mamy zrobić z kotem. W moim domu będzie tak jak ja chcę i koniec! wszyscy są mądrzy jak chodzi o czyjes życie.

dash, mi sie to tez nie podoba , ale kupilabym dla samej ciekawosci, jak to sie sprawdzi. Nie wiem jak jest u Ciebie, moje koty jesli maja ochote to spia nam w nogach i dostep do naszej sypialni maja non stop. gdy kiedys probowalam im tego zabronic to staly połnocy pod drzwami i miauczaly tak dlugo az ich nie wpuscilam...

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Pomi... super zakupy, fotel tez bym sobie kupila,bo komode mam juz identyczna, wlasnie w sypialni. Kupilismy ja urzadzajac mieszkanko... i jestem z niej bardzo zadowolona...

Słodkie, no nie?

Edytowane przez mszu
Czas edycji: 2010-04-11 o 21:27
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 21:19   #820
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Roztwór soli morskiej (sterimar, Marimar) na mnie nie działają.
Ja używałam krople homeopatyczne Euphorbium w aerozolu
Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
a jak wy podchodzicie kochane do kupowania różnych rzecy dla maluszka? juz coś pokupowałyście czy zostawiacie to na ostatnie miesiące?
Ja kupuję stopniowo po trochu,co jakiś czas coś nowego
Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
podobno sny to przeciwieństwo, więc obstawiam dziewczynkę
Mi się parę razy śniło że urodziłam chłopaka i będzie chłopak. Pomidora proszę o dopisanie na listę
Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
czy wy tez macie mniejszy apetyt niz przed ciaza??? zastanawialam sie czy to normalne, przed ciaza jadlam duzo nawet w nocy bylam glodna a teraz to w sumie tak wmuszam w siebie bo nie chce mi sie jesc.. dziwne..
jedynie rano jestem godna a tak pozniej na sile jem owoca jakiegos.
Ja jem teraz mniej niż przed ciążą a kiedyś jadłam tyle co mój mąż który waży prawie 100 kg
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 22:10   #821
fem
Raczkowanie
 
Avatar fem
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: hollyłódź
Wiadomości: 351
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

odnośnie basenów to myślę, że co ma się stać to i tak się stanie... nie ma co za bardzo do siebie brać opinii innych. ja mam zamiar chodzić na basen, bo dawno już nie byłam, a bardzo mnie ciągnie do wody

ja też mam kotkę, jak chce to potrafi byc taka milutka, że aż mam ochotę ją schrupać, ale czasem mam ochotę ją ... hm...
generalnie nie planuję narazie (może zmienię zdanie) jakiś szczególnych urządzeń czy tym podobnych akcesoriów, żeby odizolować moją czarnulkę od świata...
jedynie martwi mnie, że dzidzia może się zainteresować żwirkiem, ale kupiliśmy już jakiś czas temu kuwetę z daszkiem (taka trochę buda)... jesteśmy zadowoleni z tego zakupu

co do jedzenia to mnie jakoś coraz bardziej odchodzi apetyt, ale w zamian za to odczuwam chęci na poszczególne rzeczy, naszczęście nie takie mocne, że mąż musi po nocach szukać zaspokajania moich zachcianek, ale tak niedawno chodziła za mną zupa ogórkowa, jak zjadłam pół słoika ogórków kiszonych to mi przeszło... a zgaga była przeogromna

tak wogóle to bardzo lubię kwaśne, słodkie od czasu do czasu, ale nie za bardzo mogłyby nie istnieć... podobno kwaśne na chłopaka a słodkie na dziewczynkę... ale ja czuję, że będzie dziewuszka
fem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 22:26   #822
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
Lisica to masz nadzerke tez ja mialam w pierwszej ciazy i po ciazy wypalana, teraz podno znow mam. i stad czesto lapia sie infekcje nie wiem dokladnie jaki to ma zwiazek ale wiem ze jak jest nadzerka to zaraz pelno infekcji sie lapie. mimo to da sie je wyleczyc.. tylko wlasnie zrob sobie taki wymaz koszt niewielki a bedzie wiadomo czym to skutecznie zaleczyc.
wiesz rozmawialam z mezem i doszlismy do wniosku,ze lepiej nie szukac narazie przyczyn...zreszta niedlugo jade do lekarza to sie wypytam dokladnie...

cellaris tak jak wyzej.....napisalam..

A a dzis zaczelam 14tc...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 22:58   #823
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 021
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Ray, angelika, ale szczebelki sa chyba dosc geste? Co prawda nie mam main coon'ów, a dwa dachowce, ale mysle, ze sie nie przecisna... zreszta nie wiem.
Znalazlam to przypadkiem, ale chetnie bym to kupila, chociaz zeby po to by zamknac gębe tesciowej, kotra co chwila kaze nam pomyslec o usunieciu kotów (glupia pi...!) i innym kotrzy pytaja jak zamierzamy miec dwa koty i dziecko ...
|My tez mamy dwa koty i dziecko miec będziemy, i nie zamierzam zakladać żadnych namiotów

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez cellaris Pokaż wiadomość
A ja też mam dachowca i stwierdziłam, że nie będę wydziwiać. Moja kicia na szcęście cierpi na lekki "autyzm" Nie przepada za przytulankami, śpi tylko w swoim fotelu więc myślę,że nie zapała nagłą miłością do mojej dzidzi. Na szczęście nie ma tendencji do kładzenia się na nas. Myślę,że jeśli solidnie poobcinam jej pazurki, odrobaczę "na świeżo"tuż przed moim porodem i będę wyczesywała sierść, oj sierściuch mi strasznie jakoś linieje, to będzie ok. Zresztą nie będę jej zostawiała samej z dzidzią i mam nadzieję,że upilnuję w razie czego. Ale wiecie co podsyłajcie pomysły bo rzeczywiście mogą się nam przydać jak się okaże,ze nasze kotki są nieprzewidywalne.
Ja mam inne obawy...co zrobię jak maleństwo się zorientuje, że w kuwecie jest fajny żwirek do przesypywania ?

Kotom nie obcina sie pazurków... a już na pewno nie solidnie.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

mszu super demotywator

Kasia mamy taki sam kocyk Fajne są tez w ikei śliniaki, za 10zł- 5szt
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 23:10   #824
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Nika, no co Ty mowisz...my obcinamy, nawet wetarynarz nam zalecil i pokazal jak. no oczywiscie trzba uwazac zeby kotu nie zrobic krzywdy, czyli obcina sie tylko ta martwa czesc pazura, czyli do miejsca gdzie zaczyna sie ukrwienia pazurka.
Kota to nic nie boli...i na pewno nie unieszczesliwia w zaden sposob.
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 07:12   #825
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 1 952
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

My planujemy kupic ta posciel (nie ten zestaw, tylko troche wiekszy):
http://www.allegro.pl/item980882614_...20_milpol.html
Ma sliczne falbanki. Na rozku tez. Chociaz jeden nie jest "zwyczajny". O ile sie nie myle, to na tej aukcji jest bez rozka, ale juz mi sie nie chcialo szukac
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:05   #826
monana27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 335
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Raczej jest zdecydowanie za wcześnie na określenie płci. Gdzieś wcześniej na wątku dziewczyny wklejały link ze zdjęciami usg z tego okresu, na których widać było ze narządy płciowe w tym okresie i chłopców i dziewczynek wyglądają tak samo. Zaczynają się zmieniać ok 15 tygodnia, a tak naprawdę najpewniej jest określić płeć dopiero po 20tygodniu.
Och szkoda, to trzeba bedzie jeszcze troszke poczekac

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny!!!!
czy moge do Was dołaczyć? ztego co cobie tutaj podczytuje to wydajecie się naprawę miłymi dziewczynami!!!! ja termin porodu mam na 21 października i obecnie jestem w połowie 12 tygodnia!!!!

miłego dnia Kochane!!!
Czesc czekajaza na fasolke.
A w jaki sposob liczysz w ktorym jestes tygodniu, bo ja mam termin na 27 pazdziernika i mnie wychodzi ze tez jestem w polowie 12 tc. Przynajmniej wedlug tego kalendzrza: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...9,4039742.html
monana27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:09   #827
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Maggie1983 - dzięki, ale napisałam, że roztwór z wody morskiej na mnie nie działa
aaaaaaa, a ja myslalam ze roztwor ale tamtych konkretnych firm no ale tak jak napisalam ten Disne Mar tez taki sobie
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, straszna wczorajsza tragedia... Ze względu na ludzi, bo moje preferencje polityczne przez nią się nie zmieniły i powiem szczerze, że wkurza mnie określenie, że kwiat polskiej polityki zginął - a co zostało? Samo bagno? No nic, najbardziej współczuję tym rodzinom, które zostały same - coś potwornego.

Przez wczorajsze wydarzenia moje pytanie pozostało bez odpowiedzi, a powiem szczerze, ze mi na niej zależy, więc jeżeli któraś wie, czy można używać maści końskiej w ciąży, to proszę o odpowiedź,będę wdzięczna Może coś na ten temat wiedzą nasze kosmetyczki wątkowe, bo przecież to maść, więc jak to z nią wygląda?

Angelikaw, ja od początku ciąży mam taki luźny katar, ciągle mi trochę z nosa leci. Podobno to normalne, ja się nie przejmuję.

Maggie, gratuluję siary Ale to musi być dziwne uczucie!

Cellaris, kuruj się i niej wiosennemu przeziębieniu

Aaaaaaaannnnnnnaaaaaaaa, zdam na pewno relację z odbioru i wrażeń po odbiorze wózka Powiem szczerze, ze już nie mogę się doczekać

Ilonko, nie panikuj, ja już od dawna nie czuję bólu piersi, nie sikam tak często jak na początku, długo miałam mdłości ale teraz właściwie oprócz brzucha nic nie wskazuje na to, ze jestem w ciąży Więc po prostu w pewnym momencie organizm w końcu przyzwyczaja się do dużej ilości hormonów i zaczynasz czuć się lepiej

Klarissa, straszne, co napisałaś! A wiadomo, ze to na pewno od basenu? Mi lekarz pozwolił na basen chodzić, a wiem, ze to dobre ćwieczenie dla mięśni i dobrze przy porodzie robi.

Witam nowe koleżanki! Proszę o podanie danych do listy: imienia, wieku i terminu porodu

A my wczoraj byliśmy w ikei i trochę zakupów zrobiliśmy. Kupiliśmy przewijak dla małego, dwie pary takich podkładek z ceratką pod pupę, prześcieradła, kołdrę, poduszeczkę (wiadomo, że na początku nie bedzie używana, ale już chcemy mieć na później), pojemniki plastikowe zamykane na pieluszki, pojemniki na waciki, patyczki itd., ochraniacz na szczebelki do łóżeczka, ręczniki kąpielowe dla małego, kocyk cienki, a moja mama i ciocia kupiły 4 pościele dziecięce! No i jeszcze komodę i fotel do karmienia. Także trochę obkupieni jesteśmy Ale nic nie rozpakowalismy, wszystko zapakowane leży w szufladzie i czeka na końcówkę ciąży, żeby to poukładać
Pomi, jesli chodzi o te masc to nie pisalam, bo nie wiem, ale moze amol tez jest taki rozgrzewajacy i ziolowy, wiec moze by nie zaszkodzil a co do siary to wlasciwie moj pierwszy namacalny objaw ciazy bo ja ani nie wymiotowalam ani jajnikow jakos specjalnie nie czulam! Wczoraj tylko siedzialam i co chwila zagladalam w stanik sprawdzic czy nic nie przecieka
no i gratuluje zakupow-super
Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Ogladajac relacje, wywiady tez sie z mezem denerwujemy na takie teksty. Niekotrzy klepia tymi gębami byle klepac, roztrzasajac w maksymalnie glupi sposob tą i tak niewyslowiona tragedie...
Dobrze, że nie mamy TV, bo chyba bym tego nie zniosla...




Co do masci konskiej sie nie wypowiadam, bo ja w ogole nie znam takie specyfiku

Fajnie, ze sie tak obkupiliscie, ja po ostatniej akcji mojego Towarzysza Życia nie mam ochoty na żadne zakupy tego typu.
Zreszta to moja swego rodzaju zemsta, zobaczymy jak przyjdzie kupic te wszytskie rzeczy od razu, kto zapłacze...

edit: dziś mi sie sniło, że bylismy na USG "plciowym" i okazlo sie ze bedzie chlopiec...
Mnie sie raz snilo, ze doktorek powiedzial, ze chlopak, a po tygodniu mialam sen, ze dali moje dziecko tylko juz takie jakies duze i nie powiedzieli plci i ja sie nie moglam doczekac az sie zsiusia, zeby sprawdzic i sie okazalo, ze dziewczynka wiec juz nie wiem, co tam mi sie schowalo
Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
My planujemy kupic ta posciel (nie ten zestaw, tylko troche wiekszy):
http://www.allegro.pl/item980882614_...20_milpol.html
Ma sliczne falbanki. Na rozku tez. Chociaz jeden nie jest "zwyczajny". O ile sie nie myle, to na tej aukcji jest bez rozka, ale juz mi sie nie chcialo szukac
jedna z naszych PM 2009 kupila te posciel i jak tylko dala linka to sie w niej zakochalam ten jasny bez jest sliczny i ten zolciutki
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:15   #828
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 711
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Kotom nie obcina sie pazurków... a już na pewno nie solidnie
Obcina
Nawet zabierałam kotki do weta, bo sama sobie nie radziłam, bo się wyrywają. Wet ma specjalne obcążki. Bierze za to 15 zł. W końcu kupiłam sobie takie cążki w sklepie i teraz mąż trzyma kota a ja obcinam. Dodam, że moje koty nigdy nie wychodzą na dwór, a więc nie mają możliwości odpowiednio zedrzeć pazurów. Mają tylko drapak i to spory, ale to nie pomaga. Pazury muszą być obcinane
Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Nika, no co Ty mowisz...my obcinamy, nawet wetarynarz nam zalecil i pokazal jak. no oczywiscie trzba uwazac zeby kotu nie zrobic krzywdy, czyli obcina sie tylko ta martwa czesc pazura, czyli do miejsca gdzie zaczyna sie ukrwienia pazurka.
Kota to nic nie boli...i na pewno nie unieszczesliwia w zaden sposob.
Dokładnie
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:15   #829
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Cellaris, dziękuję za informację o maści kamforowej


1. fotel do karmienia
2. kocyk cienki
3. komoda na ciuszki (któraś z was już taką kupowała)
4. biały ochraniacz na szczebelki (wyszłam za założenia, że do każdej pościeli będzie pasował )
5. pojemniki do zawieszenia na łóżeczku
6. - 9. pościele
10. przewijak składany
pomidorko j mam dokładnie taka komodę kupiona już ok temu dla nas do sypiali jest fajna i pakowna. Oczywiście meble z ikei nie są najwyższej jakości ale jak również jestem od Ikei uzależniona

Cytat:
Napisane przez miskowa22 Pokaż wiadomość
A ja byłam w Austrii przez tydzień czasu i codziennie po nartach chodziłam na ciepłe baseny, trochę się masowałam, trochę pływałam.
Moim zdaniem jeżeli ciąża ptrzebiega bez zarzutu i nie ma się szczególnych skłonności do infekcji pochwy to spokojnie można chodzić na basen.
Mi lekarz powiedział, że jeżeli chodziłam na basen i nie zdarzyło mi się nigdy nic złapać to widocznie mam dobre mechanizmy obronne.
Dlatego planuję przez całą ciążę pływać przynajmniej raz w tygodniu.
A poza tym to odstawiłam bieganie, ale za to dużo jeżdżę na rowerze i spaceruję, no i trochę ćwiczę w domu na macie.
Przez pierwszy miesiąc nie robiłam nic, ale bardzo się z tym źle czułam, taka zastana i rozmemłana i pomału wracam do aktywności, oczywiście nie na poziomie z przed ciąży, ale trochę ruchu może tylko pomóc.
Mi pani dr powiedział że na basen rekreacyjny owszem nawet bardzo wskazane Ale całkowity zakaz kąpieli w basenach ciepłych (termalnych ) których jestem fanką i często na nie jeździłam do Bukowiny Tatrzańskiej lub na Słowację Potem potwierdził mi to drugi lekarz więc normalny basen tak ale wygrzewanie się w termach nie


Ja dziś zaczynam 14 tc wiec chyba 4 miesiąc?? jutro mam wizytę ale chyba bez USG bo tydzień temu miałam Genetyczne idę tylko z wynikami do mojej Pani Dr Dziś odebrałam krew i ciągle mi leci w dół Hemoglobina, Erytrocuty, i Hematokryt a tym razem jeszcze mam za dużo MCHC i nie mam pojęcia co to jest?
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:19   #830
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 711
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez monana27 Pokaż wiadomość
ja mam termin na 27 pazdziernika i mnie wychodzi ze tez jestem w polowie 12 tc. Przynajmniej wedlug tego kalendzrza: http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod...9,4039742.html
Zgadza się. Ja mam termin na 31.10 a więc 4 dni później. Dziś mam 11 tygodni i 1 dzień
A pomaga mi w obserwacjach mój suwaczek
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:26   #831
monana27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 335
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość

A my wczoraj byliśmy w ikei i trochę zakupów zrobiliśmy. Kupiliśmy przewijak dla małego, dwie pary takich podkładek z ceratką pod pupę, prześcieradła, kołdrę, poduszeczkę (wiadomo, że na początku nie bedzie używana, ale już chcemy mieć na później), pojemniki plastikowe zamykane na pieluszki, pojemniki na waciki, patyczki itd., ochraniacz na szczebelki do łóżeczka, ręczniki kąpielowe dla małego, kocyk cienki, a moja mama i ciocia kupiły 4 pościele dziecięce! No i jeszcze komodę i fotel do karmienia. Także trochę obkupieni jesteśmy Ale nic nie rozpakowalismy, wszystko zapakowane leży w szufladzie i czeka na końcówkę ciąży, żeby to poukładać
Pomidora, gratuluje udanych zakupow
Mnie tez bardzo ciagnie aby juz cos kupic dla malenstwa, ale sie opanowywuje. Jak na razie tylko ogladam w skelepach, i wszystko jest takie piekne, ze nakupilabym tego jak szalona tylko nie mam gdzie trzymac. Jaj to juz nawet lubie chodzic do sklepow z zabawkami. Tutaj maja taka siec "Early Learning Center", z ktorego normalnie bym nie wychodzila. Sa rzeczy juz dla najmniejszych maluchow. Teraz przymierzam sie do kupienia czegos dla dziecka mojej przyjaciolki.

Jedna z przyczyn dlaczego uwazam ze jeszcze za wczesnie na kupowanie czegokolwiek jest to ze w mojej rodzinie byly juz przypadki kiedys w przeslosci ze jedna moja ciocia nakupowala tego mnostwo a pozniej poronila. Teraz wiec w mojej rodzinie sie uwaza aby poczekc do ostatniej chwili i kupic tylko minimum, bo reszte zawsze mozna dokupic po porodzie.
monana27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:29   #832
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
Mnie sie raz snilo, ze doktorek powiedzial, ze chlopak, a po tygodniu mialam sen, ze dali moje dziecko tylko juz takie jakies duze i nie powiedzieli plci i ja sie nie moglam doczekac az sie zsiusia, zeby sprawdzic i sie okazalo, ze dziewczynka wiec juz nie wiem, co tam mi sie schowalo

jedna z naszych PM 2009 kupila te posciel i jak tylko dala linka to sie w niej zakochalam ten jasny bez jest sliczny i ten zolciutki
posciel swiena ale cena to taka norma ok 200 zł???
ja musze chyba zaczac od listy co mi bedzie potrzebne bo jakos wogole nie mam pojecia od czego zaczac
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 08:42   #833
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez monana27 Pokaż wiadomość
Pomidora, gratuluje udanych zakupow
Mnie tez bardzo ciagnie aby juz cos kupic dla malenstwa, ale sie opanowywuje. Jak na razie tylko ogladam w skelepach, i wszystko jest takie piekne, ze nakupilabym tego jak szalona tylko nie mam gdzie trzymac. Jaj to juz nawet lubie chodzic do sklepow z zabawkami. Tutaj maja taka siec "Early Learning Center", z ktorego normalnie bym nie wychodzila. Sa rzeczy juz dla najmniejszych maluchow. Teraz przymierzam sie do kupienia czegos dla dziecka mojej przyjaciolki.

Jedna z przyczyn dlaczego uwazam ze jeszcze za wczesnie na kupowanie czegokolwiek jest to ze w mojej rodzinie byly juz przypadki kiedys w przeslosci ze jedna moja ciocia nakupowala tego mnostwo a pozniej poronila. Teraz wiec w mojej rodzinie sie uwaza aby poczekc do ostatniej chwili i kupic tylko minimum, bo reszte zawsze mozna dokupic po porodzie.
no ja niby tez nie wierze w przesady, ale z drugiej strony boje sie zapeszac i tez z zakupami jeszcze na dlugo sie wstrzymam i tez m.in. ze wzgledu na fakt, ze kiepsko u nas z miejscem do przechowywania dopoki maz nie skonczy sypialni

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
posciel swiena ale cena to taka norma ok 200 zł???
ja musze chyba zaczac od listy co mi bedzie potrzebne bo jakos wogole nie mam pojecia od czego zaczac
powiem szczerze, ze ja nie jestem zorientowana w cenach, bo z zakupami wsztrzymuje sie jeszcze pare m-cy, ale lubie sobie ogladac takie cacuszka no icena pewnie tez zalezy z ilu elementow sklada sie komplet i na to bardzo trzeba zwracac uwage, bo na zdjeciach sa i rozki i spiworki i zaslonki, a tak naprawde komplet za te cene zawiera tyle i tyle czesci i nie wszystko co jest na zdjeciu wchodzi w ten zestaw
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:07   #834
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 021
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Mówię to, co wiem. Nie zamierzam się spierać, wiem swoje. Nie obcina i już. Chyba, że jakimś hodowlanym, na takich się nie znam. Kotami zajmuję się od lat, nie tylko domowo. Pazurki są bardzo ukrwione i łatwo o nieszczęście. Kwestia podejścia do zwierząt, ot co. Moi weterynarze są totalnymi przeciwnikami takich zabiegów, ja tak samo. No cóż, są ludzie, którzy całkiem próbują usunąć pazurki, a to naturalna broń zwierzaka. I proszę mnie więcej nie przekonywać...



Poznań piękny od rana, my już po spacerku i po... babce ostatnio mnie na słodkie bierze... masakra, wczoraj lody i pączek, dzisiaj babka...

Ja basenu unikam, niestety... Mam dużą tendencję do infekcji, więc po co ryzykować. Ale brakuje

200zł za komplet pościeli- wydaje mi się drogo... Ale ja już baaaaardzo dawno nie kupowałam, bo miałam spory zapas

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Mpik a Ty śpisz czy jak ?
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:14   #835
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość

Mpik a Ty śpisz czy jak ?
wlasnie Mpiczku - buzi dla Ciebie za zaproszenie
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:22   #836
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Maggie1983 Pokaż wiadomość
wlasnie Mpiczku - buzi dla Ciebie za zaproszenie
Hello
Ja juz nie spie od 7.30czytam WAS, ale jakoś nie wiem o czym mam sama pisać Kotków nie mam, nie orientuje sie
CO do pokoiku maleństwa to zaczniemy coś robic koło maja, czerwca jak juz bedzie cieplo aby moc malowac, przemeblowywac tez mam w zamiarze kupic taka komode jak Pomodorka hehe

Cos mnie serduszko kuje...wczoraj za dużo płakałam..a na wieczór na tvp2 był piękny (smutny) film.. zaryczałam się jak bóbr. Niestety nie wiem jaki film miał tytuł, bo telegazeta nie działała...
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:24   #837
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
My planujemy kupic ta posciel (nie ten zestaw, tylko troche wiekszy):
http://www.allegro.pl/item980882614_...20_milpol.html
Ma sliczne falbanki. Na rozku tez. Chociaz jeden nie jest "zwyczajny". O ile sie nie myle, to na tej aukcji jest bez rozka, ale juz mi sie nie chcialo szukac
świetna ta pościel
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:44   #838
monana27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 335
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
My planujemy kupic ta posciel (nie ten zestaw, tylko troche wiekszy):
http://www.allegro.pl/item980882614_...20_milpol.html
Ma sliczne falbanki. Na rozku tez. Chociaz jeden nie jest "zwyczajny". O ile sie nie myle, to na tej aukcji jest bez rozka, ale juz mi sie nie chcialo szukac

fajna ta posciel. Mnie najbardziej podoba sie jasny bez, takie slodziutkie
monana27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:47   #839
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
Hello

Cos mnie serduszko kuje...wczoraj za dużo płakałam..a na wieczór na tvp2 był piękny (smutny) film.. zaryczałam się jak bóbr. Niestety nie wiem jaki film miał tytuł, bo telegazeta nie działała...

ja wczoraj oglądałam na tvnie "list w butelce" to mój ulubiony film i zawsze na nim rycze
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 09:49   #840
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 189
Dot.: Uroki ciaży czujemy, a jesienią się rozpakujemy. WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.I

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość

szczesliwa polecam ten gryczano-kokosowy ja taki kupilam corce, i jest b.dobry
Ale kupowałaś jakiś taki z certyfikatem droższy, czy taki normalny. Pamiętasz cenę?

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
czy wy tez macie mniejszy apetyt niz przed ciaza???
U mnie to zależy od dnia, czasami mam większy apetyt a czasami muszę jeść na siłę. I niestety nie wszystko mi wchodzi. Mam ogromne problemy z jedzeniem mięsa, a wyniki krwi coraz gorsze

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość

Szczęśliwa, zaraz wstawię linki rzeczy, które kupiłam
Fajny ten fotel, jaka cena?

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
My planujemy kupic ta posciel (nie ten zestaw, tylko troche wiekszy):
http://www.allegro.pl/item980882614_...20_milpol.html
Też mam ją na swojej liście, jest cudowna. Łóżeczko z wyposażeniem kupują moi rodzice, wiec nie muszę aż tak bardzo patrzeć na cenę (ponieważ chcą wydać tyle samo co teście na wózek ).
Ile zmian pościeli trzeba kupić? Planowałam na początek 2. Jedna w praniu i jedna w użyciu. To za mało?

Kupujecie łóżeczka 70x140 czy 60x130??
Ja planuje to większe. Mam już wybrane.


Cytat:
Napisane przez monana27 Pokaż wiadomość
Jedna z przyczyn dlaczego uwazam ze jeszcze za wczesnie na kupowanie czegokolwiek jest to ze w mojej rodzinie byly juz przypadki kiedys w przeslosci ze jedna moja ciocia nakupowala tego mnostwo a pozniej poronila. Teraz wiec w mojej rodzinie sie uwaza aby poczekc do ostatniej chwili i kupic tylko minimum, bo reszte zawsze mozna dokupic po porodzie.
Ale czy tak naprawdę to coś zmieni? Czy kupowanie ciuszków ma realny wpływa na zdrowie dziecka? Oczywiście, że nie...to tylko zabobony. Jedyne co to przykro jest wkładać do szaf i chować wcześniej kupione rzeczy których nie można wykorzystać. Ale na to już niestety nie ma wpływu.
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.