Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 13:38   #3211
aiwlysss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

hej dziewczyny, to znów ja

kurde wczoraj mialam mega dziwna sytuacje, otoz strasznie, ale to strasznie bolal mnie brzuch- jakby zoladek. Nie mam pojecia. Oprócz tego mam jakies zawroty głowy. Ale moze to przez to, ze przeszłam niedawno na wege i organizm sie przyzwyczaja. Bez sensu zebym robila test, bo z racj infekcji mam w ramach poprzedniej wizyty isc do ginekologa zrobic cytologie. Ale kurde, nie mam okresu 50 dni, to strasznie denerwujace
aiwlysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:10   #3212
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

No to sprawa jasna = przeszłaś na wege, podejrzewam, że okresu z tego powodu nie ma.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:24   #3213
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

czesc... moze moje pytane jest glupie, stara baba ze mnie (27) a tu takie glupie watpliwosci, ale moze mi ktos pomoze... zwykle mialam dlugie cykle (34-36 dni) ale bardzo regularne. kochalam sie z TZ zaraz po miesiaczce (max 4 dni po) bez zabezpieczenia ale nie konczyl we mnie (twierdzi ze nie lubi..) a w inne dni uzywalismy prezerwatywy, nigdy nie pekla - w kazdym razie nie zebysmy sobie z tego zdali sprawe - ale to chyba widac od razu?
dwa miesiace temu mialam krotki jak na mnie cykl - 25 dni. zdarzyla mi sie bardzo stresujaca sytuacja, a po dwoch dniach rozbolal mnie brzuch i dostalam okres z mniejwiecej dziesieciodniowym wyprzedzeniem. nastepny okres znowu po dosc krotkim czasie - 29 dni. byly to normalne, obfite krwawienia (ostatnie nawet bardziej obfite niz zwykle).
no i teraz nie wiem, czy to mozliwe takie skrocenie cyklu, tylko przez stres i jakies czynniki zewnetrzne, typu dieta. bo naczytalam sie o dziewczynach ktore krawawily tez w pierwszych miesiacach ciazy.
od paru dni wydaje mi sie ze mam nabrzmialy brzuch. cholera.
robic test? nie wiem czy schizuje bez powodu czy powod jest.
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:31   #3214
lemurek7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: centrum.
Wiadomości: 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
czesc... moze moje pytane jest glupie, stara baba ze mnie (27) a tu takie glupie watpliwosci, ale moze mi ktos pomoze... zwykle mialam dlugie cykle (34-36 dni) ale bardzo regularne. kochalam sie z TZ zaraz po miesiaczce (max 4 dni po) bez zabezpieczenia ale nie konczyl we mnie (twierdzi ze nie lubi..) a w inne dni uzywalismy prezerwatywy, nigdy nie pekla - w kazdym razie nie zebysmy sobie z tego zdali sprawe - ale to chyba widac od razu?
dwa miesiace temu mialam krotki jak na mnie cykl - 25 dni. zdarzyla mi sie bardzo stresujaca sytuacja, a po dwoch dniach rozbolal mnie brzuch i dostalam okres z mniejwiecej dziesieciodniowym wyprzedzeniem. nastepny okres znowu po dosc krotkim czasie - 29 dni. byly to normalne, obfite krwawienia (ostatnie nawet bardziej obfite niz zwykle).
no i teraz nie wiem, czy to mozliwe takie skrocenie cyklu, tylko przez stres i jakies czynniki zewnetrzne, typu dieta. bo naczytalam sie o dziewczynach ktore krawawily tez w pierwszych miesiacach ciazy.
od paru dni wydaje mi sie ze mam nabrzmialy brzuch. cholera.
robic test? nie wiem czy schizuje bez powodu czy powod jest.
jeśli masz obfite krwawienia to chyba to podejrzewam że to nie jest ciąża no ale lepiej zawsze zrobić test.
lemurek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:45   #3215
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

dzieki lemurku za ekspresowa odpowiedz.. ja tu siedze i schizuje...
fakt jest taki ze dzisiaj rano po sniadaniu musialam biec do lazienki bo poczulam niesamowite hmm jakby sie tu wyrazic zeby brzydko nie powiedziec... parcie w jelicie jak przy rozwolnieniu, ale nic z tych rzeczy, musialam strasznie sie nameczyc i raczej to zatwardzenie niz rozwolnienie... potem kilka osob w ciagu dnia mi powiedzialo "ale masz brzuszek, co ty, w ciazy jestes" no i SCHIZA GOTOWA. a moze to jednakowoz zaparcie i stad brzuch powiekszony w dolnej czesci... nie wiem, czekam jeszcze az mnie ktos uspokoi.. wybaczcie te elaboraty..
test, nie wiem... czy robic taki z apteki zaraz jutro rano, ma sens? czy sa zbyt omylne?
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:56   #3216
MotywBuntu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez MotywBuntu Pokaż wiadomość
hej, jestem dziewicą, dzisiaj pieściliśmy się z chłopakiem, ja byłam nago oraz mój partner. Byłam w trakcie dotykania penisa mojego TŻ, chłopak również go dotknął chciał poprawić skórkę, penis był lekko pokryty śluzem, potem głaskał mnie tą rękę jeszcze po plecach pupie oraz po wargach, w trakcie gdy partner dotknął penisa nie było wytrysku, lecz być może mógł znajdować się preejakulat. czy jest to wg możliwe ze jestem w ciąży? a dodam jeszcze, że wczoraj skończył mi się okres wiec dzisiaj mam pierwszy dzień cyklu czyli rozumiem również ze mam dni niepłodne.

hej, byłam dzisiaj u ginekologa, powiedział, że są bardzo małe szanse abym była w ciąży(ale jednak są) narazie 3mam się pierwszej wersji.
MotywBuntu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:58   #3217
lemurek7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: centrum.
Wiadomości: 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
dzieki lemurku za ekspresowa odpowiedz.. ja tu siedze i schizuje...
fakt jest taki ze dzisiaj rano po sniadaniu musialam biec do lazienki bo poczulam niesamowite hmm jakby sie tu wyrazic zeby brzydko nie powiedziec... parcie w jelicie jak przy rozwolnieniu, ale nic z tych rzeczy, musialam strasznie sie nameczyc i raczej to zatwardzenie niz rozwolnienie... potem kilka osob w ciagu dnia mi powiedzialo "ale masz brzuszek, co ty, w ciazy jestes" no i SCHIZA GOTOWA. a moze to jednakowoz zaparcie i stad brzuch powiekszony w dolnej czesci... nie wiem, czekam jeszcze az mnie ktos uspokoi.. wybaczcie te elaboraty..
test, nie wiem... czy robic taki z apteki zaraz jutro rano, ma sens? czy sa zbyt omylne?
podobno 99% skuteczności ale nigdy niewiadomo. Najlepiej zrobić z porannego moczu i ok 14 dni po stosunku wtedy jest bardziej prawdopodobny.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez MotywBuntu Pokaż wiadomość
hej, byłam dzisiaj u ginekologa, powiedział, że są bardzo małe szanse abym była w ciąży(ale jednak są) narazie 3mam się pierwszej wersji.
Szans to praktycznie nie ma w ogóle ! nie schizuj już tak dziewczyno !
lemurek7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 16:05   #3218
MotywBuntu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez lemurek7 Pokaż wiadomość
Szans to praktycznie nie ma w ogóle ! nie schizuj już tak dziewczyno !


a dlaczego uważasz że nie ma? nie wiem wydaje mi się, że ginekolog troszkę lepiej orientuje się w tym..
MotywBuntu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:09   #3219
lemurek7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: centrum.
Wiadomości: 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez MotywBuntu Pokaż wiadomość
a dlaczego uważasz że nie ma? nie wiem wydaje mi się, że ginekolog troszkę lepiej orientuje się w tym..
plemniki to nie terminatory ! a nei jest udowodnione że w prrejakulacie są plemniki zdolne do zapłodnienia.! czy te plemniki to przewędrują Ci z pleców czy tyłka do pochwy ?! No dziewczyno opanuj się ! Ile ty masz lat ...
lemurek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:12   #3220
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

wybaczcie ale juz nie moge sie powstrzymac ;p jak czytam niektore posty to aż nie potrafie sie nie roześmiać.. niektorzy uprawiają seks do końca przynajmniej ja i nie jestem do tej pory w ciąży mimo że koompletnie sie nei zabezpieczamy z TŻ a ktoś sie martwi że mu plemniczki dostały nóżek, przewędrowały z tyłka prosto do dziurki i zapewne doszło do zapłodnienia i za tydzień brzuch bedzie wielkości arbuza :P to tyle ode mnie D:
sorki :P
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:16   #3221
MotywBuntu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez lemurek7 Pokaż wiadomość
plemniki to nie terminatory ! a nei jest udowodnione że w prrejakulacie są plemniki zdolne do zapłodnienia.! czy te plemniki to przewędrują Ci z pleców czy tyłka do pochwy ?! No dziewczyno opanuj się ! Ile ty masz lat ...


chłopak dotykał moich warg sromowych...
MotywBuntu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 16:29   #3222
mada123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

chciałabym dowiedzieć się o skoki temperatury w ciąży ...
mierzyłam dzisiaj rano o 6. i miałam 36.6st. natomiast teraz mam już 37.4 z czego może wynikać taki skok? czy to moze być objaw jakiś czy nie warto się tym przejmować...(jestem w 10dniu cyklu. miesiączkę miałam 2kwietnia...) z góry dziękuje za odpowiedź
mada123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:38   #3223
lemurek7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: centrum.
Wiadomości: 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez MotywBuntu Pokaż wiadomość
chłopak dotykał moich warg sromowych...
i co z tego ? ! proszę Cię tylko żebyś w najbliższym czasie nie brała się za seks !
lemurek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:48   #3224
aiwlysss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

jezeli w prejakulacie nie ma zdolnych do zapłodnienia plemników to ja tez nie powinnam się bać, a boję sie. Miesa nie jem jakies 2,5 tyg. wie wydaje mi sie zeby to mialo jakis wplyw?
aiwlysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:12   #3225
mada123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

chciałabym dowiedzieć się o skoki temperatury jak jest się w ciąży ...
mierzyłam dzisiaj rano o 6. i miałam 36.6st. natomiast teraz mam już 37.4 z czego może wynikać taki skok? czy to może być objaw jakiś czy nie warto się tym przejmować...?(jestem w 10dniu cyklu. miesiączkę miałam 2kwietnia...) proszę o odpowiedź
mada123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:34   #3226
lemurek7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: centrum.
Wiadomości: 232
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez aiwlysss Pokaż wiadomość
jezeli w prejakulacie nie ma zdolnych do zapłodnienia plemników to ja tez nie powinnam się bać, a boję sie. Miesa nie jem jakies 2,5 tyg. wie wydaje mi sie zeby to mialo jakis wplyw?
nie stwierdzono że takie są no ale wpadki ze stosunków przerywanych też się zdarzają.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aiwlysss Pokaż wiadomość
jezeli w prejakulacie nie ma zdolnych do zapłodnienia plemników to ja tez nie powinnam się bać, a boję sie. Miesa nie jem jakies 2,5 tyg. wie wydaje mi sie zeby to mialo jakis wplyw?
a uprawiałaś seks bez zabezpieczenia czy jak ?
lemurek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:31   #3227
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez MotywBuntu Pokaż wiadomość
chłopak dotykał moich warg sromowych...
Jeśli urodzisz, dasz mu na imię MacGyver.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:35   #3228
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez ssnn Pokaż wiadomość
Jeśli urodzisz, dasz mu na imię MacGyver.

Dobre
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:57   #3229
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez MotywBuntu Pokaż wiadomość
hej, jestem dziewicą, dzisiaj pieściliśmy się z chłopakiem, ja byłam nago oraz mój partner. Byłam w trakcie dotykania penisa mojego TŻ, chłopak również go dotknął chciał poprawić skórkę, penis był lekko pokryty śluzem, potem głaskał mnie tą rękę jeszcze po plecach pupie oraz po wargach, w trakcie gdy partner dotknął penisa nie było wytrysku, lecz być może mógł znajdować się preejakulat. czy jest to wg możliwe ze jestem w ciąży? a dodam jeszcze, że wczoraj skończył mi się okres wiec dzisiaj mam pierwszy dzień cyklu czyli rozumiem również ze mam dni niepłodne.
Cykl liczymy od początku miesiączki. Pierwszy dzień okresu = pierwszy dzień cyklu, więc skoro skończył Ci się okres, to na pewno nie był to 1. dzień, tylko któryś z kolei. Co nie zmienia oczywiście faktu, że w ciąży nie jesteś - napisałam to tylko w ramach sprostowania
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 19:15   #3230
aiwlysss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

seks to za dużo powiedziane, przed załozeniem gumki , że tak kolokwialnie powiem "wlozyl" go 4,5 razy..i stąd moje obawy
aiwlysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:54   #3231
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie CZYSTO TEORETYCZNE
czy jesli kochalam sie z chlopakiem w piatek/sobote, a dzis dostalam okres, to czy moge byc pewna ze nie zaszlam w ciaze? czy ta ewentualna ciaza z weekendu nie dalaby jeszcze objawow na tyle, zeby zatrzymac ten okres? jak to jest? czy jest mozliwe ze jednak zaszlam w ciaze, a ten okres dostalam, bo za wczesnie na oznaki ciazy?
Jeśli to normalna menstruacja, to owulację miałaś minimum 10 dni wcześniej, choć pewnie jeszcze parę dni wcześniej. Małe prawdopodobieństwo zatem...
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:44   #3232
marmutita
Rozeznanie
 
Avatar marmutita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 568
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie CZYSTO TEORETYCZNE
czy jesli kochalam sie z chlopakiem w piatek/sobote, a dzis dostalam okres, to czy moge byc pewna ze nie zaszlam w ciaze? czy ta ewentualna ciaza z weekendu nie dalaby jeszcze objawow na tyle, zeby zatrzymac ten okres? jak to jest? czy jest mozliwe ze jednak zaszlam w ciaze, a ten okres dostalam, bo za wczesnie na oznaki ciazy?
nie ma mowy o ewentualnej ciąży.
stosunek odbyłaś w końcówce cyklu, gdzie fazę płodności miałaś już dawno za sobą.
Nie jest możliwe abyś zaszła w ciążę w wyniku tego stosunku, co zresztą potwierdza miesiączka

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
współżyjąc bez zabezpieczenia musisz sie liczyc z ciazą .

Niby jak 24 godzinna ciaza mialaby dac jakieklwiek objawy ? skoro do zaplodnieneinie dochodzi w ciagu minuty od wytrysku ?

musisz czekac na kolejny okres , lub zrobic test 14 dni po stosunku.

tylko głupot w jednym poście - o jakiej ciąży piszesz? tu nie było szans na ciążę, jest miesiączka, co niby miały te plemniki zapłodnić

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
no wlasnie o to mi chodzilo, ze ten okres nie swiadczy o tym ze ciazy nie ma, prawda?
ten okres świadczy o tym, że ciąży nie ma.
Nie musisz czekać ani robić testu tym bardziej.
marmutita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:02   #3233
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Muszę się zgodzić z jedną z poprzedniczek... świadomość i wiedza, co niktórych forumowiczek pozostawia bardzo wiele do życzenia... aż dziw bierze,
A podobno seks nie jest już tematem tabu, w szkołach też się o tym mówi.
Prośba do niektórych z was: zanim zadasz infantylne pytanie, poczytaj książki albo nie bierz się za sprawy dla dorosłych!
Pozdrawiam
K
__________________
JużNiePanna
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:05   #3234
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Muszę się zgodzić z jedną z poprzedniczek... świadomość i wiedza, co niktórych forumowiczek pozostawia bardzo wiele do życzenia... aż dziw bierze,
A podobno seks nie jest już tematem tabu, w szkołach też się o tym mówi.
Prośba do niektórych z was: zanim zadasz infantylne pytanie, poczytaj książki albo nie bierz się za sprawy dla dorosłych!
Pozdrawiam
K
żebyś wiedziała ile razy ja to już pisałam...
ale niestety mam wrażenie, że zamiast coraz lepiej jest coraz gorzej...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:10   #3235
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

wiecie co, ja paradoksalnie mam nadzieje ze to o glupich postach to bylo tez do mnie ) i ze kretynska schize sobie nakrecilam i juz (POWIEDZCIE ZE TAK!)) okres mialam, to co ze cykl sie skrocil, w koncu jak ktoras tu juz pytala jestem kobieta a nie zegarkiem, no i nic mi sie nie spoznia, a napuchnietego brzucha przyczyn moze byc wiele... powiedzcie mi ze mimo ze nie jestem nastolatka to sobie wkrecilam idiotyczna schize! no powiedzcie!
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 22:37   #3236
dorothy2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Hej dziewczyny...to ze niektóre z nas sie schizują uznaje za całkiem normalne bo sama tak mam.tabletki antykoncepcyjne biore od 1,5 roku a na same testy ciązowe wydałam juz kupe kasy-masakra.tyle sie czyta na tych wszystkich forach,ze człowiek juz głupieje.czytam wszędzie ze tabletki nie dają skutecznosci jak zjesz to czy tamto,jakie bierzesz takie antybiotyki czy takie...więc sama juz niewiem o co kaman.ja brałam ostatnio antybiotyk i nawet pisałam o tym na forum tu.brałam go 14lutego przez tydzien moze troszke wiecej nastepnie miałam stosunek 13 marca i myslenie w mojej głowce czy tabletki działaly juz wtedy prawidłowo czy nie....po 2 tyg od tego stosunku dostałam okres wies wszystko niby ok...ale przeciez moglo to byc krwawienie wynikające z odstawienia tabletek(przerwa 4dniowa-biore yaz)wiec zrobilam test w dniu spodziewanej miesiączki wynik negatywny...ale sie nadal schizowałam-moze za wczesnie zrobilam ten test..brzuszek bolał,mdlosci byly wiec po3 tygodniach od stosunku a po tygodniu od miesiączki zrobiłam kolejny test ok godz10 ale nie z porannego moczu i nadal wynik negatywny w momencie objawy hehe odeszly a teraz zauwazylam ze brzuszek urósl troszke i znowu schizy heh....dlatego Wy jestescie normalneee to ze mną jest cos nie tak ale tyle sie czyta ze dziewczyna byla w miesiącu ciązy a testy byly negatywne bo miała jakies inne zaburzenia...i dodam ze niemam kilkunastu lat tylko25...pozdrawiam wszystkie schizowiczki;-)
dorothy2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 22:59   #3237
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

dorothy jak to milo ze ktos jest tu razem ze mna i schizuje po nocy... nie no, naprawde jak tak mysle na zimno to nie ma bata, nie moge byc w ciazy, skad w ogole te pomysly... a potem czytam "moja mama jak byla ze mna w ciazy to przez pierwsze trzy miesiace miala normalnie okres"... i mi sie wszystko wywraca do gory nogami... to tak naprawde nie ma co czekac co miesiac na "potwierdzenie ze wszystko jest ok" w postaci okresu, bo ten okres to nie zawsze musi oznaczac ze nie jest sie w ciazy... ja piernicze..
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 23:50   #3238
aiwlysss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

eh, ja tez naprawde schizuje czytami czytam i moje dziwne objawy zgadzaja sie, pomimo tego, ze od feralnego stosunku minelo 3 tyg a nawet niecałe
a wiec, zatkany nos,- ale to moze przeziebienie
gazy- ale to moze te leki ktore przyjmuje
brak okresu 50 dni,
dziwne bole brzucha- tzn wczorajszy atak
zawroty głowy- tego nie ptorafie wyjasnic, ale to moze bylo duzo wczesniej ale nie wiem
masakra- jutro lece z rana po tescior- umre jezeli bede w ciazy!
mowie stop dla sexu, za duzo mnie to nerwów kosztuje, a za malo mam z tego przyjemnosci!
aiwlysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 02:04   #3239
1thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

hej... nikt nie chce odpisac mi na moj post w innym temacie dlatego postanowilam jeszcze raz sprobowac tutaj.....

mam do was pytanko.
otóz zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne w pierwszym dniu okresu (to znaczy do 24 godzin od pojawienia sie plamienia)
a teraz mam wahania czy to faktycznie byl okres, czy jakies plamienia przedmiesiaczkowe itp., poniewaz to krwawienie jest bardzo skape, jak nigdy
dodam, ze bralam tabletki juz 9 miesiecy, po czym zrobilam 4-miesieczna przerwe, i znowu zaczelam brac...
jesli to nie byl okres czy to znaczy ze one nie beda dzialac w tym miesiacu?
jesli nie, to czy od nastepnego cyklu, po pojawieniu sie krwawienia, juz bede mogla byc spokojna i kochac sie bez innych srodkow zabezpieczajacych?

prosze o odp.
1thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 02:17   #3240
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

brałaś już tabletki a nie wiesz że po wzięciu pierwszej w pierwszy dzień krwawienia może się ono zmniejszyć albo w ogóle zatrzymać?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.