Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki" - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 12:05   #1831
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Zaczęłam ćwiczyć tydzień temu I seria na pośladki i I seria na brzuch. Po pierwszym dniu ledwo chodziłam. Zacisnęłam zęby i po 2 dniach ponownie zaczęłam ćwiczyć. Wszystko bolało, ale teraz w tym tygodniu już nie boli Mam nadzieje ze wytrwam długo. To na co zwrociłam uwagę to, że kazdym razem jak ćwicze lepiej wychodza mi poszczególne ćw. np przysiady czy brzuszki. Dziś np włączyłam do jednej serii hantle. Nie wiem czy nie za wcześnie ale moje ramiona też potrzebują treningu. Piszcie tutaj o efektach to naprawdę bardzo mobilizuje
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 13:30   #1832
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja mam na razie dwie godz za sobą, robię cały drugi zestaw, bo jest dla mnie latwiejszy. Na efekty muszę jeszcze trochę poczekać, ale póki co się nie zniechęcam. Tylko po ćwiczeniach jestem cała mokra. A no i zakwasy na pupie dalej mnie trzymają
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 14:37   #1833
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Ja mam jeszcze taki problem ze podczas tych ćw. na pupe bardzo chce mi sie pić. Po wykonaniu każdej serii muszę robić sobie przerwy aby napić się wody. Przy cw. na brzuch moge spokojnie wykonać cały program i dopiero po tym uzupełnić płyny. Napiszcie moze tez w jakich porach ćwiczycie. Ja wstaje rano i przed pójsciem do pracy wykonuję te ćwiczenia. Wieczorem jestem za bardzo po pracy zmęczona.
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 15:28   #1834
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Mi też chce się zawsze pić, ale mogę wytrzymać bez problemu te 15 min. Ćwiczę wieczorami, jakąś godzinkę po kolacji, potem od razu prysznic i mogę spać.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 23:31   #1835
czepiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 223
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Mi też chce się zawsze pić, ale mogę wytrzymać bez problemu te 15 min. Ćwiczę wieczorami, jakąś godzinkę po kolacji, potem od razu prysznic i mogę spać.

A czemu nie napijesz się w trakcie
__________________
panta rhei

Edytowane przez czepiak
Czas edycji: 2010-04-15 o 23:32 Powód: dop
czepiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 07:55   #1836
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez czepiak Pokaż wiadomość
A czemu nie napijesz się w trakcie
Bo nie czuję takiej potrzeby, chcę skoncentrować sie na cwiczeniach. Pocę się i to oczywiste, ze odczuwam pragnienie. Ale nie aż takie, żebym myslała o tym, ze musze napić się wody. To mogę zrobić spokojnie po treningu.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:52   #1837
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Kiedyś jak chodziłam na siłownie i miałam opiekę trenera dostawałam taka półtora litrową butle z wodą + jakimiś witaminami. I musiałam to wypić podczas wykonywanych ćwiczeń. Tu na filmie nie ma o tym mowy, a wydaje mi się, że uzupełnianie płynów podczas wysiłku jest bardzo ważne. Więcej przecież się pocimy.
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 13:56   #1838
czepiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 223
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez krokus_krokus Pokaż wiadomość
Kiedyś jak chodziłam na siłownie i miałam opiekę trenera dostawałam taka półtora litrową butle z wodą + jakimiś witaminami. I musiałam to wypić podczas wykonywanych ćwiczeń. Tu na filmie nie ma o tym mowy, a wydaje mi się, że uzupełnianie płynów podczas wysiłku jest bardzo ważne. Więcej przecież się pocimy.
Tylko właśnie jak bardzo należy uzupełniać płyny w trakcie wysiłku a jak bardzo po? Podczas ćwiczeń na pośladki ta woda nie zrobi mi różnicy, ale gdy po Tamilee robię brzuszki czy grzbiety, to ta wypita woda w brzuszku jednak mi przeszkadza Nie cierpię sytuacji kiedy nie mogę zaspokoić pragnienia, a tutaj niestety muszę obyć się małymi łyczkami.
__________________
panta rhei
czepiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:11   #1839
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

It's me again.
Zwracam sie do was z pytaniami nastepujacymi :
1. domowa odzywka bialkowa (jak ktoras z wizazanek podala w poprzednich postach) :
a) dlaczego minimalny odstep miedzy wypiciem jednego a drugiego ''koktajlu'' musi byc odstep minimalnie 10 godzin?
b) czy zamiast mleka skondensowanego, można dodać zwykłego krwowiego mleka?
c) na internecie znalazłam hardcorowszą wersje tej odżywki która zapewniała 700-900 kalorii, widziałam w niej banana; czy moge wiec do swojego koktlajlu dodać banana i np o jedno jajko wiecej jesli nie posiadam sera białego?
d) czym zastąpić ser biały
PS. nie naleze do chudzinek, moja budowa ciala jest normalna, mam czasem lekka oponke na brzuchu... ale zaczelam cwiczyc, mam nadzieje ze przez odzywke bialkowa nie zaczne wygladac jak hipopotam bardzo marzy mi sie odstajacy tylek, taki... OKRAGŁY

2. Czy podczas cwiczen z Tamilee moge dorzucic 8 minutes buns? Jezeli tak to :
a) po skonczonej serii cwiczen z Tamilee
b) w innym dniu
mania mnie jakas ogarnela normalnie
Bardzo dziekuje za cierpliwosc huhu
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:06   #1840
noelia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 468
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

ej ja sie tu gubię.Poszukuje ćwiczeń na większy biust i ładne posladki bo jestem Chuda! są jakieś? proszę o pomoc.
__________________
Jak zrobię błąd w pisowni, popraw mnie, jeśli możesz.
noelia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 07:37   #1841
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

up
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 10:29   #1842
czepiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 223
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
It's me again.
Zwracam sie do was z pytaniami nastepujacymi :
1. domowa odzywka bialkowa (jak ktoras z wizazanek podala w poprzednich postach) :
a) dlaczego minimalny odstep miedzy wypiciem jednego a drugiego ''koktajlu'' musi byc odstep minimalnie 10 godzin?
b) czy zamiast mleka skondensowanego, można dodać zwykłego krwowiego mleka?
c) na internecie znalazłam hardcorowszą wersje tej odżywki która zapewniała 700-900 kalorii, widziałam w niej banana; czy moge wiec do swojego koktlajlu dodać banana i np o jedno jajko wiecej jesli nie posiadam sera białego?
d) czym zastąpić ser biały
PS. nie naleze do chudzinek, moja budowa ciala jest normalna, mam czasem lekka oponke na brzuchu... ale zaczelam cwiczyc, mam nadzieje ze przez odzywke bialkowa nie zaczne wygladac jak hipopotam bardzo marzy mi sie odstajacy tylek, taki... OKRAGŁY
Co to za cudo ta odżywka białkowa? Możesz podać linka?

2. Czy podczas cwiczen z Tamilee moge dorzucic 8 minutes buns? Jezeli tak to :
a) po skonczonej serii cwiczen z Tamilee
b) w innym dniu
mania mnie jakas ogarnela normalnie
Bardzo dziekuje za cierpliwosc huhu[/QUOTE]
Ale po co? Możesz dodać większe obciążenie do Tamilee, więcej ćwiczeń nie znaczy lepiej. Świetnym ćwiczeniem na pośladki jest przysiad bułgarski
__________________
panta rhei
czepiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:41   #1843
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

czepiak - a co to ten przysiad bułgarski?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 13:13   #1844
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

CYTUJE :
KUP MAŚLANKĘ TRUSKAWKOWĄ
( SPRZEDAWANE SĄ W KARTONACH LITROWYCH)

I ODLEJ 1 KUBEK MAŚLANKI DO WYSOKIEGO NACZYNIA , TAKIEGO ABYŚ POTEM MIAŁ MOŻLIWOŚĆ WYMIESZANIA WSZYSTKIEGO MIKSEREM
NASTĘPNIE DODAJ:
-mleko GRANULOWANE-ODTŁUSZCZONE (4 łyżKI STOŁOWE i czubate)


DODAJ TROCHĘ WODY PRZEGOTOWANEJ TAK ABY NIE BYŁO GĘSTE ZA BARDZO.
-Teraz przed dodaniem białek wymieszaj to dobrze mikserem.

Następnie dodaj 1 jajko z żółtkiem i 2 JAJKA bez żółtka i kolejne składniki


NASTĘPNIE DODAJ TO CO PONIŻEJ:
2 ŁYŻKI STOŁOWE (PŁASKIE) KAKAO (GRANULOWANE)


3 ŁYŻKI CZUBATE PŁATKÓW OWSIANYCH(BŁYSKAWICZNE)

A POTEM

OKOŁO 50 GRAM SERA BIAŁEGO,MOŻE BYĆ CHUDY LUB TŁUSTY
-Teraz dokładnie wymieszaj wszystko, jeśli jest za gęste to dodawaj letniej wody przegotowanej i mieszaj.



Odżywka taka zawiera około 40 gram białka i około 45 węglowodanów i około 15 % tłuszczy, wszystko ma około 410 kcal.

KOKTAIL TAKI MA BARDZO WIELE CENNYCH WITAMIN TAKŻE NIE MUSISZ BRAĆ DODATKOWYCH SUPLEMENTÓW WITAMINOWYCH

NIE WSZYTKIM MUSI SMAKOWAĆ SMAK
ALE ZA TO JEST SKUTECZNY,CHYBA LEPIEJ PIĆ COŚ CO NIE SMAKUJE A DAJE EFEKTY ANIŻELI KUPIĆ W SKLEPIE ZA DUŻE PIENIĄDZE ODŻYWKĘ EKSTRA W SMAKU ALE KTÓRA NIE DAJE ŻADNYCH EFEKTÓW !!! PRAWDA?
J

PROSTY PRZEPIS ALE BARDZO SKUTECZNY I CO NAJWAŻNIEJSZE SPRAWDZONY
J




DAWKOWANIE:



PIJ GO 2 RAZY DZIENNIE
ODSTĘP MIĘDZY PICIEM JEDNEGO A DRUGIEGO KOKTAILU MUSI WYNOSIĆ PRZYNAJMNIEJ 10 GODZIN !!!

NIE PIJ GO PO POSIŁKU TYLKO NA PUSTY ŻOŁĄDEK ALE NIE PRZED ŚNIADANIEM TYLKO W CZASIE DNIA
ZAŁÓŻMY JAKIEŚ 2 GODZINU PO ŚNIADANIU A NASTĘPNIE 2 GODZINY PO INNYM POSIŁKU ALE PAMIĘTAJ ŻE ODSTĘP MIEDZY JEDNYM A DRUGIM KOKTAILEM WYNOSI MINIMUM 10 GODZIN.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:16   #1845
czepiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 223
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
czepiak - a co to ten przysiad bułgarski?
Przysiad bułgarski - umieść jedną ze stóp np. na krześle stojącym za Tobą. Ugnij drugą nogę tak aby kolano tej spoczywającej na krześle zbliżyło się do podłogi (podobnie jak w wykroku). Z tej pozycji poprzez napiecie mięsni pośladkowych oraz odepchnięcie się z piety nogi pozostajacej na ziemi powróć do pozycji wyjściowej. Wyknaj tyle ile możesz powtórzeń, następnie zmień położenie nóg i powtórz ćwiczenie. Podobnie jak w przypadku wykroków, zwróć uwagę na zachowanie wyprostowanej postawy tułowia. (cytat za s-s)

Prościej zobaczyć filmik

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
CYTUJE :
KUP MAŚLANKĘ TRUSKAWKOWĄ
( SPRZEDAWANE SĄ W KARTONACH LITROWYCH)

I ODLEJ 1 KUBEK MAŚLANKI DO WYSOKIEGO NACZYNIA , TAKIEGO ABYŚ POTEM MIAŁ MOŻLIWOŚĆ WYMIESZANIA WSZYSTKIEGO MIKSEREM
NASTĘPNIE DODAJ:
-mleko GRANULOWANE-ODTŁUSZCZONE (4 łyżKI STOŁOWE i czubate)


DODAJ TROCHĘ WODY PRZEGOTOWANEJ TAK ABY NIE BYŁO GĘSTE ZA BARDZO.
-Teraz przed dodaniem białek wymieszaj to dobrze mikserem.

Następnie dodaj 1 jajko z żółtkiem i 2 JAJKA bez żółtka i kolejne składniki


NASTĘPNIE DODAJ TO CO PONIŻEJ:
2 ŁYŻKI STOŁOWE (PŁASKIE) KAKAO (GRANULOWANE)


3 ŁYŻKI CZUBATE PŁATKÓW OWSIANYCH(BŁYSKAWICZNE)

A POTEM

OKOŁO 50 GRAM SERA BIAŁEGO,MOŻE BYĆ CHUDY LUB TŁUSTY
-Teraz dokładnie wymieszaj wszystko, jeśli jest za gęste to dodawaj letniej wody przegotowanej i mieszaj.



Odżywka taka zawiera około 40 gram białka i około 45 węglowodanów i około 15 % tłuszczy, wszystko ma około 410 kcal.

KOKTAIL TAKI MA BARDZO WIELE CENNYCH WITAMIN TAKŻE NIE MUSISZ BRAĆ DODATKOWYCH SUPLEMENTÓW WITAMINOWYCH

NIE WSZYTKIM MUSI SMAKOWAĆ SMAK
ALE ZA TO JEST SKUTECZNY,CHYBA LEPIEJ PIĆ COŚ CO NIE SMAKUJE A DAJE EFEKTY ANIŻELI KUPIĆ W SKLEPIE ZA DUŻE PIENIĄDZE ODŻYWKĘ EKSTRA W SMAKU ALE KTÓRA NIE DAJE ŻADNYCH EFEKTÓW !!! PRAWDA?
J

PROSTY PRZEPIS ALE BARDZO SKUTECZNY I CO NAJWAŻNIEJSZE SPRAWDZONY
J




DAWKOWANIE:



PIJ GO 2 RAZY DZIENNIE
ODSTĘP MIĘDZY PICIEM JEDNEGO A DRUGIEGO KOKTAILU MUSI WYNOSIĆ PRZYNAJMNIEJ 10 GODZIN !!!

NIE PIJ GO PO POSIŁKU TYLKO NA PUSTY ŻOŁĄDEK ALE NIE PRZED ŚNIADANIEM TYLKO W CZASIE DNIA
ZAŁÓŻMY JAKIEŚ 2 GODZINU PO ŚNIADANIU A NASTĘPNIE 2 GODZINY PO INNYM POSIŁKU ALE PAMIĘTAJ ŻE ODSTĘP MIEDZY JEDNYM A DRUGIM KOKTAILEM WYNOSI MINIMUM 10 GODZIN.
Nie bardzo rozumiem, co chciał przekazać autor tego koktajlu. Rozbijam na części:
- maślanka - proste węgle,
- mleko w proszku - zawiera białko, ale to przede wszystkim bomba z laktozą, cukrem mlecznym, który słynie z tego, iż łatwo odkłada się tłuszczem na biodrach
- jajko - ok i 2 białka - ok,
- kakao - ok,
- płatki owsiane błyskawiczne - po siłowym ujdą, ale tak zwykłe lub górskie
- twaróg - ok, ale nie po siłowym.

Nie chce mi się liczyć btw, ale 40 gr białka to trochę za dużo, ale osobiście bym ją odpuściła przede wszystkim z z powodu mleka w proszku.
Nie wiem gdzie ta wielka ilość witamin? Najwięcej witamin ma tu jajko.

Co do reszty przepisu: nie mam pojęcia skąd nakaz 10 godzinnej przerwy, picia na pusty, ale niepusty żołądek

Jeżeli od tego koktajlu ma rosnąć pupa, to ja wolę zjeść ciastko, efekt pewnie będzie podobny, a jakże smaczniejszy
__________________
panta rhei
czepiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:41   #1846
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Bardzo dziekuje za oswiecenie
ja go wlasnie pije ale na swoj sposob (zabraklo mi skladnikow)
Bialko jajka + mleko + maslanka + kakao + twarog + miod

Smak? Kwasnyy ale da sie przezyc...
sa jakies inne zdrowe koktajle ktore sprawia, ze przybedzie mi troche cm?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:15   #1847
czepiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 223
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za oswiecenie
ja go wlasnie pije ale na swoj sposob (zabraklo mi skladnikow)
Bialko jajka + mleko + maslanka + kakao + twarog + miod

Smak? Kwasnyy ale da sie przezyc...
sa jakies inne zdrowe koktajle ktore sprawia, ze przybedzie mi troche cm?
Trochę cm przybędzie ci od diety na plus (kiedy będziesz jeść więcej niż wynosi twoje zapotrzebowanie), ale nie jest powiedziane, że jakimś cudem powiększy pupę, a nie brzuch, ramiona itd.
__________________
panta rhei
czepiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 07:15   #1848
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Przeczytałam cały wątek A wczoraj już wykonałam pierwszy raz ćwiczenia, na razie 1wszą część i to nie do końca, bo padłam Dziś czuję meeega zakwasy na tyłku. I dobrze, bo wiem, że ćwiczenia działają
Marzy mi się taki okrągły uniesiony tyłeczek, mam nadzieje, że w końcu to osiągnę Ćwiczę już od 2 tygodni na stepperze ale efektów na razie nie widzę, więc postanowiłam dołożyć coś jeszcze. I tak oto trafiłam na ćwiczenia Tamilee. Stepper będzie teraz na rozgrzewkę, a później co 2gi dzień Tamilka.


A mam takie pytanie, wiem, że do ćwiczeń potrzebna jest odpowiednia dieta. Aktualnie jestem na redukcji, więc nie chcę robić masy, z resztą niemożliwe to przy ujemnym bilansie kalorycznym. Ale czy nawet jak jest się na R, to powinno się po tych ćwiczeniach jeść białko, czy węglowodany?
Czy gdybym tego nie robiła, to pupcia i tak się uniesie, czy nie ma szans?
Może naiwne pytanie, ale już tyle przeczytałam, że mam mętlik w głowie
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:35   #1849
Julka-ztx
Raczkowanie
 
Avatar Julka-ztx
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek A wczoraj już wykonałam pierwszy raz ćwiczenia, na razie 1wszą część i to nie do końca, bo padłam Dziś czuję meeega zakwasy na tyłku. I dobrze, bo wiem, że ćwiczenia działają
Marzy mi się taki okrągły uniesiony tyłeczek, mam nadzieje, że w końcu to osiągnę Ćwiczę już od 2 tygodni na stepperze ale efektów na razie nie widzę, więc postanowiłam dołożyć coś jeszcze. I tak oto trafiłam na ćwiczenia Tamilee. Stepper będzie teraz na rozgrzewkę, a później co 2gi dzień Tamilka.


A mam takie pytanie, wiem, że do ćwiczeń potrzebna jest odpowiednia dieta. Aktualnie jestem na redukcji, więc nie chcę robić masy, z resztą niemożliwe to przy ujemnym bilansie kalorycznym. Ale czy nawet jak jest się na R, to powinno się po tych ćwiczeniach jeść białko, czy węglowodany?
Czy gdybym tego nie robiła, to pupcia i tak się uniesie, czy nie ma szans?
Może naiwne pytanie, ale już tyle przeczytałam, że mam mętlik w głowie
Białko przydaje sie nawet jak chcesz schudnąć więc mysle że po ćwiczeniach tak czy inaczej bardziej białko niz węglowodany. Ale jak cwiczysz to prędzej czy później miesnie się uwydatnią i pupa nawet jak nie powiększy sie do wymarzonych rozmiarów to i tak będzie lepiej wyglądać. Ja mam ten sam problem- tzn staram sie kombinowac żeby jesc dziennie ok 120 gr białaka zeby mięsnie sie poczuły lepiej ale róznie z tym bywa. Ale nawet jedząc po prostu zdrowo i regularnie jakis-tam efekt osiągniesz. Mi bardzo łatwo wyrobić mięsnie ud( zwłaszcza te boczne umiejscowione nad kolanem) ale z posladkami jest cięzko;/
Julka-ztx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 13:50   #1850
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Cytat:
Napisane przez Julka-ztx Pokaż wiadomość
Białko przydaje sie nawet jak chcesz schudnąć więc mysle że po ćwiczeniach tak czy inaczej bardziej białko niz węglowodany. Ale jak cwiczysz to prędzej czy później miesnie się uwydatnią i pupa nawet jak nie powiększy sie do wymarzonych rozmiarów to i tak będzie lepiej wyglądać. Ja mam ten sam problem- tzn staram sie kombinowac żeby jesc dziennie ok 120 gr białaka zeby mięsnie sie poczuły lepiej ale róznie z tym bywa. Ale nawet jedząc po prostu zdrowo i regularnie jakis-tam efekt osiągniesz. Mi bardzo łatwo wyrobić mięsnie ud( zwłaszcza te boczne umiejscowione nad kolanem) ale z posladkami jest cięzko;/
Dzięki za odpowiedź Ogólnie staram się zdrowo odżywiać i jeść dostateczną ilość białka, ale dla pewności będę jeść też coś takiego bezpośrednio po treningu.

Tamilka naprawdę daje w kość! Czuję, że mam uda i pupę. Ale podobają mi się te ćwiczenia i jak już będę umiała wykonywać je bez zarzutu, to dołożę hantle.
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:32   #1851
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

skad sciagnelyscie te cwiczenia?mozecie podac link?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:51   #1852
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

utube
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 06:13   #1853
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Powiem jedno ,jestem po pierwszych 15 min na posladki i padam , nie wykonałam jednego cwiczenia bo nie dałam rady, odrazu po tych cwiczeniach chciałam wykonac 15 min na ramiona i doszłam do połowy , kondycja jak u komara na pustyni masakra , dzisaij na rozgrzanie rowerek a ijutro znowu podchodzę mam nadzieje ze wykonam chociaz cały program ,,,,i tak powoli do sukcesu
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:15   #1854
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Live nie ma co się łamać. Każda z nas przez to przechodziła. Zobaczysz, że po paru seriach wykonywanych ćwiczeń będzie szło Ci lepiej. Ważne aby jakieś 2 ni po tych ćw. zmusic się do wykonania następnych aby "rozbić" zakwasy. Inaczej jak będziesz miała dłuższą przerwę zakwasy powróą
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:38   #1855
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

A jak miewają się wasze uda po tych ćwiczeniach?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 14:46   #1856
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

ja ostatnio nie czuje bolu ani nic po tamilce dziwne... na poczatku nog nie moglam do gory podniesc a teraz ? czasem robie to dluzej badz zapuszczam 8 minutes buns ale tego dranska to juz nie ma opcji do konca pociagnac po tamili
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:42   #1857
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

krokus_krokus dziękuje za słowa otuchy , ale te cwiczenia pokazały mi jak mam słaba kondycję , co do ud to masakra bolą mnie bardzo i posladki tez ,mam tylko nadzieje ze zbytnio nie rozbuduje ich , co do zakwasów nie mam pojęcia jak ja jutro przeboleje trening , wiem tylko jedno napewno bede cwiczyła ile dam rady
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:46   #1858
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

A dziś był mój 2 raz. Tak mnie nieziemsko nogi bolą! Ale zrobiłam pierwszy program cały do końca, przy niektórych ćwiczeniach traciłam równowagę A dokładnie przy tym z wykopem i z uginaniem nogi do podłogi Już nie mogę doczekać się efektów!
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 21:16   #1859
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

A ja głupia zaprzestałam ćwiczeń po dwóch dniach treningów (dokładnie w zeszłą środę). To przecież tylko 15 min
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:33   #1860
krokus_krokus
Raczkowanie
 
Avatar krokus_krokus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 146
Dot.: Tamilee Webb "Ty też możesz mieć takie pośladki"

Co do rozbudowania ud to wydaje mi się ze przy takich ćw to raczej ich się nie rozbuduje to tak jak z budowaniem masy mięśniowej - wiecej i intensywniejsze treningi. Jesli chodzi o tracenie równowagi to ja sie chwieje na tym 2 ćw. Natomiast najtrudniejsze są dla mnie przysiadyu sumo. Ja jeszcze nie robie takich pełnych że pupa schodzi do kolan.
krokus_krokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 12:42:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.