Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r. - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 20:29   #3991
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

nam polozna powiedziala ze sa 3 takie "normalne" odruchy dziecka , ktorymi rodzice sie przewaznie martwia, u nas sie sprawdzaja wszystkie 3- kichanie, branie rączek na "orzelka " jak ja to nazywam, takie zginanie paluszkow i czkawka.

A z tego co w szpitalu rozmawialam jest cos takiego, że mleko matki jest za chude, jest mniej wartosciowe, na to tez lekarz moze przepisac jakies witaminki czy cos, moja kolezanka tak miala, mala zjadala duuuzo, ale plakala z niedojedzenia i wiem ze cos wlasnie takiego bylo ze jej pokarm nie jest w pelni wartosciowy, tzn jest wartosciowy ale za malo dla jej dzidziusia i sie nie najadala.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

na bole brzuszka i wzdecia z ktorymi sie meczylismy ostatnio polecam Infacol, moja ciocia polozna z wieloletnim stażem rowniez polecala i miala racje. Cena ok 20 zl dokladnie nie pamietam , ale warto .
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:40   #3992
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
..... ale mój to taki żarty jest że pewnie i sól morska by mu smakowała, aby brzuch pełny.


Cytat:
Napisane przez sismuerte Pokaż wiadomość
Jaka jest odpowiednia temperatura takich niemowląt?
Czy 37 to dużo?
37 u takiego malucha to prawie norma

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
A z tym pyłem to chyba zalezy czy on zacznie opadać jak zacznie to lepiej siedziec w domu a jak nie to można łazić . Tak wywnioskowałam z faktów dzisiejszych .
Ja tez do takich samych wniosków doszłam. A zacznie opadać jak deszcz będzie.

A ja mam Ania inne pytanie. Jak twój Szymek znosił te szczepionki. Bo moja jakaś taka poddenerwowana i kapryśna i nawet raz sporo nam ulała. I zastanawiam się jak to jest z tą szczepionką na rotawirusy (tą doustną) bo ona sporo mi dzisiaj ulała. Co prawda jakieś 4 godziny po podaniu. I nie przy pierwszym karmieniu od podania tylko po drugim ale zastanawiam się czy czasem nie zwróciła mi tej szczepionki.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:45   #3993
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nie zakładaj z góry że będzie źle bo karmienie to chyba jest w mózgu przede wszystkim
Nie zakładam, tak mi się coś wydaje po prostu. Przeczucie.
Nie mam ciśnienia na karmienie (ani na niekarmienie) , co ma być to będzie
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:30   #3994
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

dzisiaj nikt zdjęć nie dodał więc ja dodałam.
Na pierwszym ja z wózkiem i rodziną TZ-ta. ( Ja to ta prowadząca zielony bolid)
Na drugim moja duża córa.
Na trzecim Oliwka i jej bracia.

Kupiłam sobie dzisiaj Cellu Destock firmy Vichy. Jak to nie pomoże na moje nogi to pozostanie mi tylko odsysanie
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:36   #3995
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

śliczny skarbek.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 21:58   #3996
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Darusia Ty to na pewno się ze mną zgodzisz że: Oliwie to takie ładne dziewczyny.

No chyba że małaś kogoś innego na myśli, może któregoś z jej braci
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:00   #3997
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Na trzecim Oliwka i jej bracia.
Koci brat wygląda bardzo okazale Piesek się przy nim maleńki wydaje. A przy okazji - jak tam z psiskiem? Zadomowiony?
A Oliwka ma niesamowite oczy
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 22:08   #3998
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Vasco (pies) bardzo się zadomowił. A najlepiej reaguje na imię Igor - jest piekielnie o niego zazdrosny. Więc jak wołam Igora to ten od razu leci i jeszcze odpycha Igora. No i mamy jeszcze problem z miskami bo Igor nie zdąży jeszcze pyska otworzyć a już na misce niczego nie ma bo Vasco zjada wszystko. Więc teraz podajemy jedzenie Igorowi na piętrze a Vasco tam nie wchodzi bo boi się schodów. Ja już nie pamiętam jak to było bez tego psiaka .
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 22:32   #3999
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Eeeee to nie jest źle
Nie wiadomo czy i jakie miał wcześniej relacje z kotami więc nic dziwnego, że zazdrosny. Tak samo z jedzeniem. Jak już uwierzy że jest bezpieczny i jedzenia mu nie zabraknie to po woli mu przejdzie.
Można też trochę nad nim popracować.
Takim najprostszym sposobem na oduczenie go tego jest dawanie mu do miski po jednym kąsku, rzuci się na niego, za pół minuty dać kolejny itd. Trzeba sprawić żeby jadł wolniej (takie pożeranie jest nawet niezdrowe).
Tylko to wymaga w miarę konsekwencji przy każdym posiłku, on w końcu zrozumie, że nie ma sensu się rzucać na miskę.
Jak poczuje się u Was w 100% pewnie to i od kota się odczepi bo teraz go widocznie ma za zagrożenie i konkurencje do miski. W końcu mu się znudzi

Aaaa jeszcze można mu dawać jakieś przysmaki, tylko takie z którymi się pomęczy trochę a nie takie miękkie. Będzie miał wtedy wrażenie, że jest bardziej najedzony jak sobie coś tam podziamga Poza tym wiele psów to uspokaja, takie monotonne zajęcie. Chociaż i rozrywka, mogą sobie pokombinować z takim gryzakiem.
Tylko najlepiej sprawdzić stan uzębienia żeby mu nie zaszkodzić, wet coś powinien odpowiedniego doradzić.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 23:46   #4000
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

no Oliwie zdecydowanie
Braci tez ma przystojnych
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 03:26   #4001
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Witam Was Kochane po dluzszej nieobecnosci
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSKOM!!!!!!

Darusia, Ty nie moglas mnie bardziej zaskoczyc hehe Gratuluje Oliwci!!!

U nas wszystko ok, dzis skonczylismy miesiac (ahhh kiedy to bylo;P)....poznajemy sie z dnia na dzien itp itd...ogolnie jest super, nie narzekam...fakt, czasami pojawiaja sie bole brzuszka i nieprzespane noce....ale jak patrze na nia to wiem ze zniose wszystko
Mam nadzieje ze teraz bede mogla Was czesciej nadrabiac, bo juz nie mamy problemow z zasypianiem....takze i ja moge na troche zmruzyc oko
Jeszcze raz gratulacje dla Was wszystkich!!!!!!!!!!

A to moje miesieczne slonce

Edytowane przez NaTaLaLa
Czas edycji: 2010-04-27 o 05:46
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 03:35   #4002
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

jak dla mnie 2 w reczniczku bije wszystkie

a ja wlasnie obrobilam zdjecie oliwki i pojde do fotografa i wywolam dla dziadkow

---------- Dopisano o 04:35 ---------- Poprzedni post napisano o 04:34 ----------

ale twoja laska ewidentnie bedzie miala wziecie, niech jej lepiej tatus pilnuje
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 03:41   #4003
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

2 w reczniku....oczyska splakane to i taka slodka i niewinna :P nie luuuubi wody chyba me dziecie :P bo placze tak glosno ze na pewno sasiedzi sie zastanawiaja co ja z nia robie ;P
Patrzac po zdjeciach my wogole wszystkie mamy najpiekniejsze dzieciaki z calego forum nie ma jak to marzec-kwiecien tatuskowie bede mieli problemy z corami , o synkach i zazdrosnych mamuskach nie wspomne hehe
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 07:31   #4004
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Ja też mam butelki TT ale oczywiście jeszcze nie testowane.
Te smoczki 0+ to są zdajsie o wolnym przepływie, można je chyba wymienić na takie "zwyklejsze" albo po prostu powiększyć w nich trochę dziurkę.
W sumie to raczej dobre opinie czytałam o produktach TT więc je kupiłam ale mam też jedną butelkę Lovi samosterylizującą.
Mam takie dziwne wrażenie, że u mnie będzie raczej lipa z pokarmem więc pewnie nie jedną butelkę się przetestuje
ja tez mam tylko butelki tt i laktator tez tt takze mam nadzieje ze w razie czego sie sprawdzi

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Elo.
Dziękuję dziewczynki za kciuki i pozdrowienia - to dzięki wam znów jestem w domku Dalej w 2-paku chociaż na dziś termin ...
Na razie jestem jeszcze troszkę padnięta ale postaram się was wieczorkiem nadrobić, a widzę że jest co nadrabiać No i tematy się na forum drastycznie zmieniły... wiem teraz jak musiały się czuć pierwsze rozpakowane mamuśki (zwłaszcza Pop) - trochę wyalienowane :P
Buziaczki dla was kochane (i waszych maluszków )
I gratulacje dla rozpakowanych (zaraz sprawdzę kto )
witamy izumi jeszcze bez Michasia

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
dzisiaj nikt zdjęć nie dodał więc ja dodałam.
Na pierwszym ja z wózkiem i rodziną TZ-ta. ( Ja to ta prowadząca zielony bolid)
Na drugim moja duża córa.
Na trzecim Oliwka i jej bracia.

Kupiłam sobie dzisiaj Cellu Destock firmy Vichy. Jak to nie pomoże na moje nogi to pozostanie mi tylko odsysanie
śliczna Oliwka duza z niej juz kobitka i zwierzaki tez
mi sie kurde tez podczas ciązy celulit zrobił grr wiec jeszcze troche i tez bede poszukiwała jakiegos dobrego specyfiku grr

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane po dluzszej nieobecnosci
GRATULUJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSKOM!!!!!!

Darusia, Ty nie moglas mnie bardziej zaskoczyc hehe Gratuluje Oliwci!!!

U nas wszystko ok, dzis skonczylismy miesiac (ahhh kiedy to bylo;P)....poznajemy sie z dnia na dzien itp itd...ogolnie jest super, nie narzekam...fakt, czasami pojawiaja sie bole brzuszka i nieprzespane noce....ale jak patrze na nia to wiem ze zniose wszystko
Mam nadzieje ze teraz bede mogla Was czesciej nadrabiac, bo juz nie mamy problemow z zasypianiem....takze i ja moge na troche zmruzyc oko
Jeszcze raz gratulacje dla Was wszystkich!!!!!!!!!!

A to moje miesieczne slonce
witamy po dłuugiej nieobecności
czekoladka jest boska

ja nadal 2w1 rano zmolestowałam męża przed pracą i wieczorem tez zamierzam telefonów milion z rodziny tz zwariowac mozna Bartuś wyłaz

młoda 3mamy mocno kciuki abys w ten weekend w koncu miała swojego szkraba!
moje dziecko od 2dni duzo mniej aktywne ale pozatym nic sie nie dzieje
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764


Edytowane przez gusinek
Czas edycji: 2010-04-17 o 07:35
gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 07:38   #4005
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

gusinek widzę Cię-czyli jeszcze dwupak

pop Oliwka to jak inne dziecię,tak wyrosła i taka pulchniutka,że aż niewiarygodneale ślicznotka z niej.

natalala fajnie,że się odezwałaś-kurcze Twoja mała ma już miesiąc,kiedy to zleciało???śliczna czekoladka nasza

A u mnie guzik-zasypiałam z wielkimi nadziejami i co?i nic;/mała harcuje w brzuchu jak szalona...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 07:46   #4006
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

dziewczyny jak dzieć powinien teoretycznie jesc co 3 godziny pediatra i polozna kazaly mi małą wybudzać a ona sobie zmienia godzinki bo nieraz sie obudzi po 2 i jest awaria taka ze by mnie zamknęli w pierdlu jakbym miala okno otwarte bo sasiedzi by mysleli ze dziecku nie wiadomo jaka krzywde robie:P,
nieraz ona mnie budzi po 3,5godziny jak zdarza mi sie zaspac i te godziny jedzenia nie do konca sa unormowane;/ jak jej to unormowac? czy sama sobie unormuje? pediatra mowila ze dzieci do 6-9 tyg sobie gdzies tak papu normja, ale nie wiem..
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:01   #4007
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny jak dzieć powinien teoretycznie jesc co 3 godziny pediatra i polozna kazaly mi małą wybudzać a ona sobie zmienia godzinki bo nieraz sie obudzi po 2 i jest awaria taka ze by mnie zamknęli w pierdlu jakbym miala okno otwarte bo sasiedzi by mysleli ze dziecku nie wiadomo jaka krzywde robie:P,
nieraz ona mnie budzi po 3,5godziny jak zdarza mi sie zaspac i te godziny jedzenia nie do konca sa unormowane;/ jak jej to unormowac? czy sama sobie unormuje? pediatra mowila ze dzieci do 6-9 tyg sobie gdzies tak papu normja, ale nie wiem..
ja z tego co słyszałam i czytałam to nie trzymamy się równo się tych 3 godzin,każde dziecię jest inne i te pół godz czy godzina w tą czy w tą różnicy raczej nie zrobi.Twoja malutka sama wie kiedy chcę i da Ci znac.
Nie ma co tak książkowo podchodzic,więc się nie martw.

Zaraz zresztą mamuski Ci napiszą co i jak
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:04   #4008
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Ja dwa dni po szpitalu wybudzalam a potem przestalam i sama zaczela sie budzic.. teraz tez czasem spi po 4 godziny w dzien (oczywiscie jak to jest spanialy dzien i rzadko sie zdarza ) to jej nie budze a czasami domaga sie jedzonka po 2 godzinach.. tyle ze moja mala to je jak wrobelek i ma skonczone 2 miesiace i tydzien a wazy 4,7.. takze nie zbyt duzo

Ta mała czekoladka jest przeslodka cudna mialam mozliwosc miec takie male dzieciaczki od szwagierki bo tez miala dlugo czekoladk za faceta no ale teraz bo nie wyszlo

a ja wam pokaze moja Zuze jak miala 2 miesiace i zdjecie z chrzcin bo my juz po
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:22   #4009
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

NaTaLaLa- no po prostu do zjedzenia i taka wyjątkowa na naszym wątku. No ale nie tylko te urodzone w marcu czy kwietniu są wyjątkowe. Te w grudniu tyż!!!

Darusia - ja jak moja mała chce wczesniej jeść to ją karmię, ale trzymam się jednak godzin (przynajmniej w dzień) i karmię co 3 godziny. Jeżeli przyśpi to ją budzę. Ale w nocy to nie budzę tylko czekam na wybudzenie.

A te nie rozkakowane jeszcze to: Alepuję do Was dziciaczki: WYCHODZIĆ!!! Bo wasze mamy zostały w miejszości i już nie mogą się doczekać do dołączenia do rozmów o kupkach.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 08:31   #4010
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

moja to je tak roznie, pop a dajesz wode do picia? kurcze dziewczynki ona powinna miedzy mlekiem a mlekiem podobno przyjmowac cos do picia, tylko woda jest beee, to co jej dawac?;/
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:33   #4011
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Asiuulka89 - bardzo mi się podoba. szczególnie na tych 2 pierwszych zdjęciach. No i 4,7 ma 2 m-ce to wg mnie nie jest tak mało. Moja ma 4 miesiące i waży 4,4 kg i wszyscy (lekarze) twierdzą że dużo i że bardzo ładnie przybrała (oczywiście jak na nią)
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:37   #4012
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
moja to je tak roznie, pop a dajesz wode do picia? kurcze dziewczynki ona powinna miedzy mlekiem a mlekiem podobno przyjmowac cos do picia, tylko woda jest beee, to co jej dawac?;/
rumianek

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Asiuulka89 - bardzo mi się podoba. szczególnie na tych 2 pierwszych zdjęciach. No i 4,7 ma 2 m-ce to wg mnie nie jest tak mało. Moja ma 4 miesiące i waży 4,4 kg i wszyscy (lekarze) twierdzą że dużo i że bardzo ładnie przybrała (oczywiście jak na nią)
No przybrala 2 kilo od wyjscia ze szpitala... no fakt zle nie jest tym bardziej ze dziewczynki sa jakos zawsze mnijesze od chlopcow moja ogolnie drobniutka ale to chyba o tacie bo po mamie napewno nie

Oliwka tez duzo urosla juz wlezaczku ladnie sie prezentuje wazne ze zdrowa
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:40   #4013
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
moja to je tak roznie, pop a dajesz wode do picia? kurcze dziewczynki ona powinna miedzy mlekiem a mlekiem podobno przyjmowac cos do picia, tylko woda jest beee, to co jej dawac?;/

No niestety z tą wodą to mam też problemy. Bo mi z karmieniem schodzi około godziny (około 80 ml), więc ona praktycznie ma przerwę tylko 2 godziny i nie chce wtedy pić. A je mi tak długo bo się męczy przez to swoje serduszko. Ale rozmawiałam z pediatrą i mi powiedziała żebym się nie przejowała tak bardzo tym piciem bo mała dużo wody i tak pije wraz z mlekiem. Ale jak już podaję jej coś do pisia to jest to raczej rumianek, który sama zaparzam.

PS. Siedzę tutaj i piszę a mój TZ własnie karmi małą i się wścieka że mu nie je. Przy okazji jej śpiewa i tłumaczy jaka to mama jest nie dobra (bo siedzi i pisze) i tylko on jest dobry (bo zajmuje się dzieckiem).
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:44   #4014
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość

PS. Siedzę tutaj i piszę a mój TZ własnie karmi małą i się wścieka że mu nie je. Przy okazji jej śpiewa i tłumaczy jaka to mama jest nie dobra (bo siedzi i pisze) i tylko on jest dobry (bo zajmuje się dzieckiem).
ochh wiem cos o tymniechceniu jedzenia moja tez czasami "ciumka" ze az mnie szlak trafia... i czasami tez mi schodzi dlugo na jedzenie bo sie wykrzywia bo cos nie pasuje...e hhh te male dzieciaczki
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:49   #4015
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
NaTaLaLa- no po prostu do zjedzenia i taka wyjątkowa na naszym wątku. No ale nie tylko te urodzone w marcu czy kwietniu są wyjątkowe. Te w grudniu tyż!!!

Darusia - ja jak moja mała chce wczesniej jeść to ją karmię, ale trzymam się jednak godzin (przynajmniej w dzień) i karmię co 3 godziny. Jeżeli przyśpi to ją budzę. Ale w nocy to nie budzę tylko czekam na wybudzenie.

A te nie rozkakowane jeszcze to: Alepuję do Was dziciaczki: WYCHODZIĆ!!! Bo wasze mamy zostały w miejszości i już nie mogą się doczekać do dołączenia do rozmów o kupkach.
podoba mi się ten apel

Dziewczyny a myślicie,że mogę umyc sobie dwa okna?nie są wysoko ani nic...do nikogo nie chcę dzwonic i się pytac,bo po co mam słuchac
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:39   #4016
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Pop Oliwka jest cudna i naprawdę już duuuża

Asia jakie Twoja Zuzia ma włosy długaśne!! No szok Śliczna dziewczynka

Asia Werciowa - mój syn też strasznie długo ssie I wiecznie wisi na cycku ale myślę że wkrótce naszym dzieciom się to unormuje

sismuerte co do linomagu to ja mam płyn do skóry - taka ciemna butelka z etykietką biało-żółtą Bardzo fajny - polecam! Smaruje tym Marcelka po kąpieli

Baobabku napisz proszę co Ci polecił lekarz bo gdzieś to chyba przegapiłam A mój Mały też strasznie ulewa - czasem mam wrażenie że zwraca wszystko to co zjadł

Ania p łączę się w bólu Moja Hania to był istny anioł i jak mnie szwagierka pytała (urodziła w styczniu) co robiłam jak Mała wyła to mówiłam że nic bo NIGDY nie wyła, a teraz Normalnie rozdarciuch pierwsza klasa Już czasem sił do Niego nie mam, ale On wyje a ja Go całuje i Mu mówie że i tak Go kocham Problem u nas jest taki że On chce ssać tylko mojego cycka i totalnie nie akceptuje smoczka (też miałam w planie wcale Mu go nie podawać ...)
Jakie macie smoczki dziewczyny?? Bo my mamy avent i Marcel drze sie jeszcze głośniej jak Mu go daję

I dołączam się do apelu PoP - Mamuśki w 2pakach wypuśćcie swoje maluszki A raczej Maluszki opuśćcie brzuszki Mamusiek
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:41   #4017
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

malenstwo spalo a z racji ze rodzina sie dopomina zdjec naszego kurczątka to mamusia sie bawiła:
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:43   #4018
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

moja znow wciaga 90ml w 10 min , jest tak łapczywa i moze przez to te problemy z kupką.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:55   #4019
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
podoba mi się ten apel

Dziewczyny a myślicie,że mogę umyc sobie dwa okna?nie są wysoko ani nic...do nikogo nie chcę dzwonic i się pytac,bo po co mam słuchac
widze ze 10 dni Ci zostalo i mysle ze jak to zrobisz powoli nie spieszac sie nie ma zadnego problemu
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 10:02   #4020
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Dot.: Wiosenne maluchy opuszczają brzuchy - MARZEC-KWIECIEŃ 2010r.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
gusinek widzę Cię-czyli jeszcze dwupak

A u mnie guzik-zasypiałam z wielkimi nadziejami i co?i nic;/mała harcuje w brzuchu jak szalona...
tak melduje sie w dwupaku
ja zasypiam tez z wielkimi najdziejemi...
Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
J

a ja wam pokaze moja Zuze jak miala 2 miesiace i zdjecie z chrzcin bo my juz po
sliczna pannica
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość

A te nie rozkakowane jeszcze to: Alepuję do Was dziciaczki: WYCHODZIĆ!!! Bo wasze mamy zostały w miejszości i już nie mogą się doczekać do dołączenia do rozmów o kupkach.
TAK TAK prosze słuchać POP!!!
Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość

PS. Siedzę tutaj i piszę a mój TZ własnie karmi małą i się wścieka że mu nie je. Przy okazji jej śpiewa i tłumaczy jaka to mama jest nie dobra (bo siedzi i pisze) i tylko on jest dobry (bo zajmuje się dzieckiem).
normalnie ubustwiam Cie za twoje podejscie, nie ma to tamto
do robienia pierwsi, a potem marudzenie
tez uwazam ze opieka pół na pół i wiem ze moj tz tez ma takie zdanie i bedzie mi napewno baaaardzo duzo pomagał (w przeciwienstwie do mojego tescia grrr który uwaza ze dziecko to "problem" kobiety)
Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość

I dołączam się do apelu PoP - Mamuśki w 2pakach wypuśćcie swoje maluszki A raczej Maluszki opuśćcie brzuszki Mamusiek
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764

gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.