Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie! - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 09:35   #3391
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Agulla85 Pokaż wiadomość
Dzięki Decyzję podjęłam po 1 godzinie przymierzania różnych sukni, a byłam pewna, że zajmie mi to kilka dobrych wizyt w salonie. Teraz zastanawiam się, czy to trafny wybór

Jeśli to była pierwsza myśl to wybór jak najbardziej trafny
Nie zastanawiaj się nad tym bo dostaniesz mętliku w głowie
Też ją mierzyłam- rzeczywiście piękna i subtelna, a za razem dość okazała
Jednak wg mnie miała to 'ale' które miały wszystkie mierzone przeze mnie sukienki...
Teraz mam lekki stres czy ta którą sobie wymyśliłam spełni moje oczekiwania, mam nadzieję że tak
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 09:52   #3392
Agulla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Jeśli to była pierwsza myśl to wybór jak najbardziej trafny
Nie zastanawiaj się nad tym bo dostaniesz mętliku w głowie
Też ją mierzyłam- rzeczywiście piękna i subtelna, a za razem dość okazała
Jednak wg mnie miała to 'ale' które miały wszystkie mierzone przeze mnie sukienki...
Teraz mam lekki stres czy ta którą sobie wymyśliłam spełni moje oczekiwania, mam nadzieję że tak
A jaką sukienkę sobie wymarzyłaś? Powiedź, czy mierzyłaś tę suknię 10223 w bieli czy w ecru? Ja wybrałam ecru, ale chyba jednak zmienię jeszcze na biel. Myślisz, że nie będzie problemu?
__________________
Nie skreślaj człowieka tak od razu... Chyba że używasz do tego ołówka
Agulla85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 09:58   #3393
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Agulla85 Pokaż wiadomość
No a ja dzisiaj zaszalałam Pierwszy dzień poszukiwań tej jedynej wymarzonej i po godzinie wiedziałam, że to ta . Chociaż na początku byłam przekonana, że chcę bardzo prostą suknię w stylu rzymskim, to kiedy przymierzyłam tę - od razu zdecydowałam, że biorę. Mam tylko dylemat czy biała, czy lepiej ecru (dodam tylko, że jestem blondynką i mam nadzieję, że po wakacjach będę miała delikatnie złotą opaleniznę). Dziewczyny pomóżcie podjąć decyzję.
A masz może zdjęcia z przymiarki? Byłoby łatwiej ocenić. Generalnie słyszałam prawie we wszystkich salonach, że suknie ecru są bardziej popularne i dziewczyny lepiej się w nich czują. W białych bardzo często wyglądamy na zmęczone i "chorowite", a same suknie wydają się czasami sine.
Co do sukni to z pewnością dobry wybór, bo wszystkie 3 suknie z tel linii są piękne. Ta którą Ty wybrałaś jest jedyną, której nie było w salonie w Poznaniu, w którym ja mierzyłam i kupiłam swoją (model 10229).
Mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że akurat te suknie w kolorze ecru w zależności od padającego światła wyglądają na białe lub bardzo delikatnie ecru. Także ja bym polecała ecru
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:07   #3394
Agulla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Mam tylko 1 zdjęcie z przymiarki, zrobione telefonem i jest kiepskiej jakości . Poza tym ta suknia była na mnie za duża ze min. 3 rozmiary więc nie ma tego uroku to na zdjęciu z katalogu. Na żywo wygląda lepiej Jakie dodatki będą di niej pasowały?
__________________
Nie skreślaj człowieka tak od razu... Chyba że używasz do tego ołówka
Agulla85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:08   #3395
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
A masz może zdjęcia z przymiarki? Byłoby łatwiej ocenić. Generalnie słyszałam prawie we wszystkich salonach, że suknie ecru są bardziej popularne i dziewczyny lepiej się w nich czują. W białych bardzo często wyglądamy na zmęczone i "chorowite", a same suknie wydają się czasami sine.
Co do sukni to z pewnością dobry wybór, bo wszystkie 3 suknie z tel linii są piękne. Ta którą Ty wybrałaś jest jedyną, której nie było w salonie w Poznaniu, w którym ja mierzyłam i kupiłam swoją (model 10229).
Mogę Ci powiedzieć tylko tyle, że akurat te suknie w kolorze ecru w zależności od padającego światła wyglądają na białe lub bardzo delikatnie ecru. Także ja bym polecała ecru
to samo wczoraj mowila pani na przymiarce, ja mam biała, ale mi w bialej lepiej niz w ecru natomiast pani mowila, ze wiele kobiet jest w tym kolorze sinych
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:22   #3396
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to samo wczoraj mowila pani na przymiarce, ja mam biała, ale mi w bialej lepiej niz w ecru natomiast pani mowila, ze wiele kobiet jest w tym kolorze sinych
To masz się z czego cieszyć niewiele dziewczyn może sobie pozwolić na białą suknię ślubną zazdroszczę, bo jestem tradycjonalistką w tej kwestii i chętnie wskoczyłabym w białą suknię, ale mam jasną karnację i taki typ urody, że wyglądam w bieli niezdrowo ale na szczęście tak jak pisałam wcześniej moja suknia ma tak delikatny odcień ecru, że w mocniejszym świetle wygląda na białą
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 10:31   #3397
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Agulla85 Pokaż wiadomość
Mam tylko 1 zdjęcie z przymiarki, zrobione telefonem i jest kiepskiej jakości . Poza tym ta suknia była na mnie za duża ze min. 3 rozmiary więc nie ma tego uroku to na zdjęciu z katalogu. Na żywo wygląda lepiej Jakie dodatki będą di niej pasowały?
Fakt, że kiepska jakość ale wiem, że te suknie są piękne Co do tego, że była za duża, to raczej standard w salonach muszą mieć taki rozmiar sukni, żeby każda z nas mogła ją zmierzyć i mniej więcej wyobrazić sobie jak będzie wyglądać w danym modelu Co do dodatków to ja już wcześniej wklejałam jaką ja mam biżuterię i do tej Twojej sukni z pewnością też będzie taka pasowała (chociaż mnie dziewczyny skrytykowały za cyrkonie ) Natomiast welon tatki jak ja najprawdopodobniej będę miała, raczej tobie nie będzie pasował, bo wykończenie jest dobrane pod koraliki z gorsetu. Wklejam zdjęcia
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 10:46   #3398
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
To masz się z czego cieszyć niewiele dziewczyn może sobie pozwolić na białą suknię ślubną zazdroszczę, bo jestem tradycjonalistką w tej kwestii i chętnie wskoczyłabym w białą suknię, ale mam jasną karnację i taki typ urody, że wyglądam w bieli niezdrowo ale na szczęście tak jak pisałam wcześniej moja suknia ma tak delikatny odcień ecru, że w mocniejszym świetle wygląda na białą
moja wygląda tak w kotrascie do ciała-mysle ze nie sino, a pewnie jeszcze do lipca słoneczka złapię
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:01   #3399
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
moja wygląda tak w kotrascie do ciała-mysle ze nie sino, a pewnie jeszcze do lipca słoneczka złapię
Ani Ty ani suknia nie wygląda sino. A faktycznie jak będziesz jeszcze w dniu ślubu lekko opalona to powinno być cudnie Biel przy opaleniźnie i ciemnych włosach wygląda pięknie
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:08   #3400
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Ani Ty ani suknia nie wygląda sino. A faktycznie jak będziesz jeszcze w dniu ślubu lekko opalona to powinno być cudnie Biel przy opaleniźnie i ciemnych włosach wygląda pięknie
czy to ostatnie zdjęcie to twoja suknia? jeśli tak to jakoś niebardzo osobiście widzi mi się ten naszyjnik..za dużo świecidełek na raz..a przecież suknia i dodatki nie mogą przyćmić pięknej panny młodej...prawda??


Cytat:
Napisane przez Agulla85 Pokaż wiadomość
Mam tylko 1 zdjęcie z przymiarki, zrobione telefonem i jest kiepskiej jakości . Poza tym ta suknia była na mnie za duża ze min. 3 rozmiary więc nie ma tego uroku to na zdjęciu z katalogu. Na żywo wygląda lepiej Jakie dodatki będą di niej pasowały?
piękna suknia..ty z dodatkami możesz poszaleć bo suknia mimi że "duża" to jest skronma..ale osobiście bardzo podoba mi się jak na zdjęciu katalogowym, coś delikatnego na szyje i kolczyki wiszące ale niezbyt długie..

Edytowane przez mordziula
Czas edycji: 2010-04-18 o 11:11
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:25   #3401
Agulla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
czy to ostatnie zdjęcie to twoja suknia? jeśli tak to jakoś niebardzo osobiście widzi mi się ten naszyjnik..za dużo świecidełek na raz..a przecież suknia i dodatki nie mogą przyćmić pięknej panny młodej...prawda??




piękna suknia..ty z dodatkami możesz poszaleć bo suknia mimi że "duża" to jest skronma..ale osobiście bardzo podoba mi się jak na zdjęciu katalogowym, coś delikatnego na szyje i kolczyki wiszące ale niezbyt długie..
Dzięki . Suknia ma delikatne zdobienie na plecionce na biuscie w postaci malutkich szkiełek (nie cyrkonii) i nawet znalazlam juz naszyjnik w podobnym wzornictwie, ale nie chciałam jednego dnia załatwić wszystkiego na raz Niech zostanie mi coś na później
__________________
Nie skreślaj człowieka tak od razu... Chyba że używasz do tego ołówka
Agulla85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 11:37   #3402
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
czy to ostatnie zdjęcie to twoja suknia? jeśli tak to jakoś niebardzo osobiście widzi mi się ten naszyjnik..za dużo świecidełek na raz..a przecież suknia i dodatki nie mogą przyćmić pięknej panny młodej...prawda??
Tak to moja suknia.
Jak pójdę po odbiór butów, to wezmę naszyjnik i cyknę zdjęcie w sukni i naszyjniku. Zobaczycie wtedy, że nic nie jest przesadzone i pięknie się komponuje...moim zdaniem oczywiście
Wtedy poproszę Was o opinię
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:39   #3403
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Ani Ty ani suknia nie wygląda sino. A faktycznie jak będziesz jeszcze w dniu ślubu lekko opalona to powinno być cudnie Biel przy opaleniźnie i ciemnych włosach wygląda pięknie
no mam nadzieje ze sie troszke opalę
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 11:46   #3404
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Tak to moja suknia.
Jak pójdę po odbiór butów, to wezmę naszyjnik i cyknę zdjęcie w sukni i naszyjniku. Zobaczycie wtedy, że nic nie jest przesadzone i pięknie się komponuje...moim zdaniem oczywiście
Wtedy poproszę Was o opinię
ważne żebyś ty była zadowolona...to Twój dzień
Twoja sukienka przypomina mi takie moje dziecięce marzenie o ślubie takim jak u księżniczki...bardzo ładna jest...zazdroszcze troche bo to nie fason dla mnie :P

Edytowane przez mordziula
Czas edycji: 2010-04-18 o 11:49
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 12:14   #3405
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
ważne żebyś ty była zadowolona...to Twój dzień
Twoja sukienka przypomina mi takie moje dziecięce marzenie o ślubie takim jak u księżniczki...bardzo ładna jest...zazdroszcze troche bo to nie fason dla mnie :P
dziękuję w domu mówimy na nią "kapciuszek", bo jak ją ubrałam to wszystkim skojarzyła się z suknią Kopciuszka
To prawda, że najważniejsze jest samopoczucie i zadowolenie każdej panny młodej, ale każda z nas prezentuje tutaj swoją suknię, dodatki itp. szukając poparcia i potwierdzenia, że dokonała właściwego wyboru
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:15   #3406
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
dziękuję w domu mówimy na nią "kapciuszek", bo jak ją ubrałam to wszystkim skojarzyła się z suknią Kopciuszka
To prawda, że najważniejsze jest samopoczucie i zadowolenie każdej panny młodej, ale każda z nas prezentuje tutaj swoją suknię, dodatki itp. szukając poparcia i potwierdzenia, że dokonała właściwego wyboru
czasem dziewczyny jak mówią że coś jest nie tak to nie na złość czy z zazdrości tylko zazwyczaj mają race..ja też się przekonałam o tym też byłam oburzona jak sie dowiedziałam że coś,co mi się podoba jest tandetne...ale jak przemyslałam to dłużej doszłam do wniosku że chyba ktos ma racje..
przecież my jesteśmy tutaj po to żeby doradzać dobrze

ale wazniejsze od tego co nam się podoba jest to co tobie się podoba..nikogo uszczęśliwić na siłe się nie da

Edytowane przez mordziula
Czas edycji: 2010-04-18 o 13:16
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:50   #3407
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
czasem dziewczyny jak mówią że coś jest nie tak to nie na złość czy z zazdrości tylko zazwyczaj mają race..ja też się przekonałam o tym też byłam oburzona jak sie dowiedziałam że coś,co mi się podoba jest tandetne...ale jak przemyslałam to dłużej doszłam do wniosku że chyba ktos ma racje..
przecież my jesteśmy tutaj po to żeby doradzać dobrze

ale wazniejsze od tego co nam się podoba jest to co tobie się podoba..nikogo uszczęśliwić na siłe się nie da
Ja wcale nie wątpię w to, że dziewczyny tutaj chcą dobrze doradzić. Niemniej jednak dla mnie najbardziej liczy się (poza moim odczuciami) zdanie mojej mamy, bo wiem, że ona mi nigdy źle nie doradzi.
Poza tym Ameryki nie odkryję stwierdzeniem, że ile osób tyle opinii.
Także podsumowując ostateczna decyzja i tak należy zawsze do nas - panien młodych
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 14:16   #3408
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

a ja tez jestem blondynka o jasnej karnacji i tylko w bieli wyglądałam dobrze wszelkie ecri zlewały mi się z ciałem z włosami i właśnie w takich odcieniach wyglądałam niekorzystnie. Także ja mam biel i każdemu w czymś innym dobrze także trzeba mierzyć
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:38   #3409
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Agulla85 Pokaż wiadomość
Mam tylko 1 zdjęcie z przymiarki, zrobione telefonem i jest kiepskiej jakości . Poza tym ta suknia była na mnie za duża ze min. 3 rozmiary więc nie ma tego uroku to na zdjęciu z katalogu. Na żywo wygląda lepiej Jakie dodatki będą di niej pasowały?
Suknia bardzo ładna, mierzyłam ją ale przegrała z Justinem Alexandrem
Myślisz o welonie? Bo dodatki będą moim zdaniem zależeć od tego czy będzie welon i jak będą włosy upięte. No i od tego co Ci się rzecz jasna podoba a co nie
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 16:57   #3410
aniaczek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 87
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Jagodka21, Twoja sukienka jest w kolorze ecru? W salonie w którym kupowałaś sukienkę taka była? U mnie mieli białą... zastanawiałam się nad zmianą koloru ale bałam się, że tiul ecru będzie wyglądał jaby był brudny...
__________________
Nasz Dzień: 25.09.2010
aniaczek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:45   #3411
Agulla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 24
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
Suknia bardzo ładna, mierzyłam ją ale przegrała z Justinem Alexandrem
Myślisz o welonie? Bo dodatki będą moim zdaniem zależeć od tego czy będzie welon i jak będą włosy upięte. No i od tego co Ci się rzecz jasna podoba a co nie
Tak, będzie welon, ale chyba jednak krótki. Co do fryzury, to jeszcze się zastanawiam. Jestem drobna i nie chcę żeby moja głowa wyglądała przy tej sukni jak główka od zapałki Jeśli macie Jakieś pomysły na ładne uczesanie to dajcie znać. Nie chcę mieć na głowie natchnienia szalonej fryzjerki i wyglądać jak choinka
__________________
Nie skreślaj człowieka tak od razu... Chyba że używasz do tego ołówka
Agulla85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:40   #3412
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez aniaczek_s Pokaż wiadomość
Jagodka21, Twoja sukienka jest w kolorze ecru? W salonie w którym kupowałaś sukienkę taka była? U mnie mieli białą... zastanawiałam się nad zmianą koloru ale bałam się, że tiul ecru będzie wyglądał jaby był brudny...
tak, moja jest w kolorze ecru. Wkleję Ci dwa zdjęcia żeby pokazać jak różnie przedstawia się jej kolor w zależności od padającego światła. Z pewnością nie wygląda jak brudny Już prędzej czasami jak biała

Edytowane przez Jagodka21
Czas edycji: 2010-04-18 o 19:43
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:55   #3413
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Agulla85 Pokaż wiadomość
Tak, będzie welon, ale chyba jednak krótki. Co do fryzury, to jeszcze się zastanawiam. Jestem drobna i nie chcę żeby moja głowa wyglądała przy tej sukni jak główka od zapałki Jeśli macie Jakieś pomysły na ładne uczesanie to dajcie znać. Nie chcę mieć na głowie natchnienia szalonej fryzjerki i wyglądać jak choinka
Podrzucam kilka pomysłów
Na ostatnim to taka księżniczka w pełnej krasie
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:33   #3414
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
tak, moja jest w kolorze ecru. Wkleję Ci dwa zdjęcia żeby pokazać jak różnie przedstawia się jej kolor w zależności od padającego światła. Z pewnością nie wygląda jak brudny Już prędzej czasami jak biała
super w niej wyglądasz:lov e:
Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Podrzucam kilka pomysłów
Na ostatnim to taka księżniczka w pełnej krasie
fajne propozycje, cos podobnego chce zrobi, mam próbna za jakies 3 tygodnie to wkleje, zobaczymy co wyjdzie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:22   #3415
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Agulla85 Pokaż wiadomość
A jaką sukienkę sobie wymarzyłaś? Powiedź, czy mierzyłaś tę suknię 10223 w bieli czy w ecru? Ja wybrałam ecru, ale chyba jednak zmienię jeszcze na biel. Myślisz, że nie będzie problemu?
Ja mierzyłam białą
Moja wymarzona... hmmm jak Wam opiszę to wyjdzie na bardzo skomplikowaną, ale po narysowaniu jej nie wygląda na taką
W bardzo dużym skrócie: bez ramiączek, dekolt w serduszko, kształt: taka księżniczka ale nie bardzo kopiata dołem (ale szersza niż klasyczne A), połączenie koronki z czymś zwiewnym. Ma wyglądać tak jak by była to suknia cała z koronki 'otulona' czymś lekkim. Pewnie każda sobie ją wyobrazi inaczej, ale wkleję tu jakieś foto jak już będę miała- ale to dopiero za jakiś czas.
Do tego bolerko z koronki takiej jak suknia, gładki długi welon (koło pupy, choć zastanawiam się nad dłuższym do kościoła), skromne dodatki- bo chcę koronkę zawierającą kilka świecidełek.
Chciałam też, aby z tyłu miała tren, który dało by się całkiem odwiązać po kościele, ale już tak namieszałam opisując ją (akurat nie miałam przy sobie zdjęć) że nie chciałam kobiety załamywać jeszcze jakimiś udziwnieniami- może zapytam o to na pobraniu miary

Oczywiście śnieżno biała, bo choć mam jasną karnację to ecru wyglądało okropnie- całkiem zlewało mi się z ciałem. Choć zadbam o piękną złotą opaleniznę na ten dzień, ale ecru i tak mi się nie podoba na suknię ślubną, choć niektóre modele właśnie w tym kolorze prezentują się lepiej- przynajmniej na manekinie

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Co do dodatków to ja już wcześniej wklejałam jaką ja mam biżuterię i do tej Twojej sukni z pewnością też będzie taka pasowała (chociaż mnie dziewczyny skrytykowały za cyrkonie ) Natomiast welon tatki jak ja najprawdopodobniej będę miała, raczej tobie nie będzie pasował, bo wykończenie jest dobrane pod koraliki z gorsetu. Wklejam zdjęcia
Gorset z koralikami, welon z koralikami, dająca po oczach biżuteria z cyrkonii... Czy nie za dużo będzie się działo na tej górze, jak na jedną Pannę młodą?
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 02:47   #3416
maggie1321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Witam serdecznie

Moim zdaniem księżniczki najlepiej wyglądają w bieli.
Ecru tracą ten "kopciuszkowy" blask.

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Mlode serdecznie!!!

Moj slub jest rowno za miesiac, a ja mam narazie tylko suknie No i buty, ktore zamowilam pol godziny temu na eBayu. Mam zamiar pojsc do slubu w baletkach. Wszyscy sie krzywia na ten pomysl, ale ja stawiam na maksymalna wygode. Poza tym moj narzeczony jest tylko pare centymetrow ode mnie wyzszy.
Jeżeli chodzi o balerinki do sukni ślubnej to ja baaaaaaaaaardzo odradzam Miałam (nie)przyjemność oglądać PM w baletkach.
Każdy kto "to" wypatrzył spod tumanu falban, stwierdził jednogłośnie, że to totalna porażka
Płaskie butki owszem, ale chociaż do oczepin, w torbie u mamy

Tak niekulturalnie zaczęłam od krytyki

A mój wybór, co do tej jedynej padł na Annais Funny

Po wielkim dylemacie czy wybrać prościutką rybkę Noviasa czy Agnes 10229, na alle... wyszperałam tą...
Jak się po przymiarce okazało jedyną
Narazie wisi w szafie i czeka na czerwcowe dopasowanieAle do 10 lipca już coraz bliżej
I tu proszę o poradę jakie dodatki do niej widzicie??? Bo ja jestem na etapie przebudzenia się, że mam sukienkę
upsss... tylko sukienkę
maggie1321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:05   #3417
Jagodka21
Raczkowanie
 
Avatar Jagodka21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 234
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
super w niej wyglądasz:lov e:

fajne propozycje, cos podobnego chce zrobi, mam próbna za jakies 3 tygodnie to wkleje, zobaczymy co wyjdzie
Dziękuję mam nadzieję, że jak będę miała suknię w swoim rozmiarze to będzie jeszcze lepiej
Koniecznie wklej fotki z próbnej

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Gorset z koralikami, welon z koralikami, dająca po oczach biżuteria z cyrkonii... Czy nie za dużo będzie się działo na tej górze, jak na jedną Pannę młodą?
Jak już wcześniej pisałam tak to może wyglądać i ja też tak myślałam. Jednak okazało się, że pasuje super i nie ma przesytu. Niedługo wkleję zdjęcia w sukni i biżuterii to będziecie miały okazję zobaczyć i ocenić
Jagodka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:08   #3418
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Podrzucam kilka pomysłów
Na ostatnim to taka księżniczka w pełnej krasie
3,4 i 7 sa najlepsze z tych fryzurek
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:38   #3419
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez Jagodka21 Pokaż wiadomość
Dziękuję mam nadzieję, że jak będę miała suknię w swoim rozmiarze to będzie jeszcze lepiej
Koniecznie wklej fotki z próbnej
na pewno, ja juz wiedze roznice pomiedzy ta co mierzyłam w salonie, a moją
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:38   #3420
aniaczek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 87
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Jagodka21, ja cały czas myślałam, że masz białą U mnie w salonie mieli tylko taką.
Przymierzałam inny model tiulowej sukienki ecru i nie za bardzo mi się ten kolor spodobał. Tak jak pisałałam wcześniej - miałam wrażenie jakby suknia była zakurzona. Ale to wszystko zależy od odcienia - w jednym z salonów mieli suknie ivory - one wyglądały prawie jak białe. Ten kolor najbardziej by mi odpowiadał.
A w Agnes musiałabym w ciemno się decydować... bo nie wiem jaki tiul by mi do nie doszyli.
__________________
Nasz Dzień: 25.09.2010
aniaczek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.