Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 20:18   #391
strongbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
GG do strongbaby
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez carraluch Pokaż wiadomość
instruktor: ... i na rondzie proszę w lewo.
ja <z tryumfalnym wyrazem twarzy> : chce mnie Pan sprawdzić ale ja się nie dam nabrać, przecież dobrze wiem, że na rondzie nie można skręcać w lewo!
instruktor:
ja: można tylko w prawo. w pierwsze prawo, drugie prawo i trzecie prawo.
instruktor: to proszę w trzecie prawo...
hahhahahahahahhahah dobre
__________________
strongbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 13:03   #392
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Kiedys na wp psiali o kobiecie, ktora pomyliła hamulec z gazem i wjechala na wozek dzieciecy...Na szczęście dziecka w wózku nie bylo.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 08:47   #393
Kamilunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk :))
Wiadomości: 23
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

No to i ja opiszę swoje wpadki:
1) o\tankowanie- wysiadam na cwaniaka z auta poczym je zamykam probuje otworzyc drzwiczka di wlewu paliwa, ale one nawet nie drgna, myśle co jest?? podwazam kluczykiem, prawie go złamałam( tz by mnie zabił bo jest tlko jeden) nagle ze sklepiku wychodzi naprawde przystojny pracownik stacji paliw.Mysle sobie zabłysnę przy nim- a on co się stalo. Ja oczywiscie juz bordowa mowie ze cos musialo sie zaciac. Tak zaciela sie, ale cos w moiim mozgu. Przeciez mam centralny zamek!!!!!!!!!!!!!!!!! JAk poprosil o otworzenie samochodu i bez problemu otworzyl mi wlew paliwa to poprostu chcialam spiepszac gdzie piepsz rosnie ze wstudu
2) zawsze fascynowaly mnie podziekowania kierowcow i tez kiedys sprobowalam podziekowac panu( jeszcze nie wiedzialam ze dziekuje sie awawyjnymi) wpuscil mnie przemile usmiechajacy sie do mnie pan. Mysle sobie to jest ten czas zeby podziwekowac. Zamiat awaryjnymi to chcialam faceta oślepic dlugimi, a ze nie wiedzialam dokladnie gdzie one są to wlaczylam najpuierw wycieraczki, pozniej spryskalam sobie szybe, a na koniec pootwieralam wszystkkie szyby. Final byl taki ze w panice pan nie doczekal sie podziekowan, a ja poznalam dokladnie co do czego sluzy( ale se facet o mnie pomyslal) jak opowiedzialam o tym mezowi to powiedzial tylko jedno you stupid woman
Kamilunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 22:22   #394
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Kamilunia Pokaż wiadomość
2) zawsze fascynowaly mnie podziekowania kierowcow i tez kiedys sprobowalam podziekowac panu( jeszcze nie wiedzialam ze dziekuje sie awawyjnymi) wpuscil mnie przemile usmiechajacy sie do mnie pan. Mysle sobie to jest ten czas zeby podziwekowac. Zamiat awaryjnymi to chcialam faceta oślepic dlugimi, a ze nie wiedzialam dokladnie gdzie one są to wlaczylam najpuierw wycieraczki, pozniej spryskalam sobie szybe, a na koniec pootwieralam wszystkkie szyby. Final byl taki ze w panice pan nie doczekal sie podziekowan, a ja poznalam dokladnie co do czego sluzy( ale se facet o mnie pomyslal) jak opowiedzialam o tym mezowi to powiedzial tylko jedno you stupid woman
Bosko to musiało wyglądać!
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 06:25   #395
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez carraluch Pokaż wiadomość
odkąd jeżdżę praktycznie codziennie robię coś głupiego, moi znajomi mają wielki ubaw i każdy chce ze mną jeździć żeby trochę pozwijać się ze śmiechu opiszę jedną sytuację jeszcze z kursu, bo to była moja pierwsza motoryzacyjna wpadka...

instruktor: ... i na rondzie proszę w lewo.
ja <z tryumfalnym wyrazem twarzy> : chce mnie Pan sprawdzić ale ja się nie dam nabrać, przecież dobrze wiem, że na rondzie nie można skręcać w lewo!
instruktor:
ja: można tylko w prawo. w pierwsze prawo, drugie prawo i trzecie prawo.
instruktor: to proszę w trzecie prawo...
O Mamo aż się popłakałam ze śmiechu!
Dobre:rot fl:

Swoją drogą jest w moim mieście dziewczyna, która tez miała przygodę na rondzie.
Otóż juz na egzaminie tak się biedna zestresowała że gdy egzaminator do niej;
-Na rondzie proszę prosto
A ta przez rondo smiga prosto na pas zieleni i stanęła w środku "kółeczka" wysadzonego kwiatuszkami
Szkoda że nie widziałam miny tego egzaminatora

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Ale się uśmiałam jak to wszytsko przeczytałam , genialny jest ten watek ale żeby nie było że tylko się śmieję to też zabłysnę
To było jeszcze podczas kursu..Moja pierwsza jazda na miescie zadowolona z siebie że przez pół godziny nikogo nie zabiłam
No i wyjazd z drogi poporządkowanej miałam skęcić w lewo no a obok był Kościół ogrodzony wyyysokim murem więc widoczność kiepska ( bylo lusterko no ale oczywiście nawet go wtedy nie zauważyłam)
Ja wyjeżdżam a tu z mojej lewej ogromny Tir więc ja zamiast gazu dodać i ruszyć d... to tylko puściłam kierownicę złapałam się za głowę zamknęłam oczy i piszczę.
Dobrze że tamtan kierowca i instruktor zachowali zimną krew, choć mój instruktor stwierdził że jak chciałam popelnić samobójstwo to mogam z mostu się rzucić
Wstyd jak cholera
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 16:37   #396
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez pavett Pokaż wiadomość
O Mamo aż się popłakałam ze śmiechu!
Dobre:rot fl:

Swoją drogą jest w moim mieście dziewczyna, która tez miała przygodę na rondzie.
Otóż juz na egzaminie tak się biedna zestresowała że gdy egzaminator do niej;
-Na rondzie proszę prosto
A ta przez rondo smiga prosto na pas zieleni i stanęła w środku "kółeczka" wysadzonego kwiatuszkami
Szkoda że nie widziałam miny tego egzaminatora

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Ale się uśmiałam jak to wszytsko przeczytałam , genialny jest ten watek ale żeby nie było że tylko się śmieję to też zabłysnę
To było jeszcze podczas kursu..Moja pierwsza jazda na miescie zadowolona z siebie że przez pół godziny nikogo nie zabiłam
No i wyjazd z drogi poporządkowanej miałam skęcić w lewo no a obok był Kościół ogrodzony wyyysokim murem więc widoczność kiepska ( bylo lusterko no ale oczywiście nawet go wtedy nie zauważyłam)
Ja wyjeżdżam a tu z mojej lewej ogromny Tir więc ja zamiast gazu dodać i ruszyć d... to tylko puściłam kierownicę złapałam się za głowę zamknęłam oczy i piszczę.
Dobrze że tamtan kierowca i instruktor zachowali zimną krew, choć mój instruktor stwierdził że jak chciałam popelnić samobójstwo to mogam z mostu się rzucić
Wstyd jak cholera
Oplułam monitor ze śmiechu!
Ja wprawdzie jeszcze jestem w trakcie ubiegania się o prawko, ale standardowo przez pierwsze kilkanaście godzin jazdy skręcałam zamiast w lewo to w prawo i na odwrót.. raz też jadąc prosto, po usłyszeniu polecenia instruktora w lewo (a zbliżała się wysepka oddzielająca pasy ruchu) zaczęłam się z nim spierać, że przecież z lewej strony wysepki nie moge objechać... ale nie przyszło mi na myśl, że mam skręcić w uliczkę za wysepką
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 17:59   #397
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

ja jeszcze nie mam takich przygód bo własnie robię prawo jazdy.
ale przypomniał mi się artykuł z regionalnej gazety.
facet zadzwonił na policję, ponieważ zobaczył, że jego auto zostało skradzione spod bloku. policja szukała samochodu dobrych kilka/kilkanaście godzin. po upływie tego czasu facet zadzwonił na policję i oznajmił, że auto się znalazło. okazało się że pojechał zrobic zakupy w markecie i wychodząc zapomniał, że przyjechał samochodem

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

a jeszcze coś....
lasce zepsuł się samochód pod marketem. chciała z koleżanką zholowac samochód......wsiadły obie do jednego a tamto auto ciągnęły za sobą przy czym poobijały inne samochody.
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 18:14   #398
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
napisano o 18:55 ----------

a jeszcze coś....
lasce zepsuł się samochód pod marketem. chciała z koleżanką zholowac samochód......wsiadły obie do jednego a tamto auto ciągnęły za sobą przy czym poobijały inne samochody.
I u nas był taki przypadek... ale to starsza kobieta była

Swoja droga kilka tygodni temu widziałam podobny przypadek na drodze- holowane auto latało po obydwu pasach, rzucało nim, a, że jechałam za nim przestraszyłam się i jechałam bardzo wolno. Byłam przekonana, że tam nikogo nie ma za kierownicą, bo tak to wyglądało, ale przy największych rzucaniach na rondzie świeciło się światło hamowania, także ktoś musiał siedzieć. Ale nie wiem co to za debil był
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 05:48   #399
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!


---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

a jeszcze coś....
lasce zepsuł się samochód pod marketem. chciała z koleżanką zholowac samochód......wsiadły obie do jednego a tamto auto ciągnęły za sobą przy czym poobijały inne samochody.[/QUOTE]


Dobre
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 20:52   #400
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Boże kochany, płakałam ze śmiechu na tym wątku
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 07:13   #401
strongbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
GG do strongbaby
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Kamilunia Pokaż wiadomość
No to i ja opiszę swoje wpadki:
2) zawsze fascynowaly mnie podziekowania kierowcow i tez kiedys sprobowalam podziekowac panu( jeszcze nie wiedzialam ze dziekuje sie awawyjnymi) wpuscil mnie przemile usmiechajacy sie do mnie pan. Mysle sobie to jest ten czas zeby podziwekowac. Zamiat awaryjnymi to chcialam faceta oślepic dlugimi, a ze nie wiedzialam dokladnie gdzie one są to wlaczylam najpuierw wycieraczki, pozniej spryskalam sobie szybe, a na koniec pootwieralam wszystkkie szyby. Final byl taki ze w panice pan nie doczekal sie podziekowan, a ja poznalam dokladnie co do czego sluzy( ale se facet o mnie pomyslal) jak opowiedzialam o tym mezowi to powiedzial tylko jedno you stupid woman
hehehe. Mi za to przy szybkiej zmianie pasa zdarza się włączyć wycieraczki zamiast kierunkowskazu
__________________
strongbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 12:51   #402
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez strongbaby Pokaż wiadomość
hehehe. Mi za to przy szybkiej zmianie pasa zdarza się włączyć wycieraczki zamiast kierunkowskazu

Haha mi też
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:29   #403
Fenoloftaleinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 18
GG do Fenoloftaleinka
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

To ja sie tez podziele tym co pamietam

Na kursie, pierwsze zajecia "z samochodem". Instruktor mowi mi zeby sie do jazdy przygotowac, fotel ustawic i lusterka. A ze nie mial lusterek elektrycznie regulowanych, nie mialam pojecia jak je mam ustawic-zaczelam szybe otwierac :P

Jak zdalam prawko to egzaminator mi z tekstem wyjechal: Egzamin zdany pozytynie, a pani juz wie co tam nabroila. Do tej pory mysle ze farta niezlego mialam ze mnie przepuscil i zlosliwy nie byl (lewoskret na jednokierunkowej a ja przy prawej stronie jezdni)

Juz teraz konkretnych sytuacji nie pamietam za bardzo, ale pewnie tez rozne dziwnosci byly. Po pol roku jazdy samochodem z 4 kolpakow ostal mi sie tylko jeden

A ogolnie co do takich naszych kobiecych glupotek za kierownica, kiedys sie tym strasznie przejmowalam. Ale traf chcial ze w wakacje pracowalam na stacji paliw, gdzie sie naogladalam różniastych glupot w wykonaniu facetow i jakos przeszly mi wszystkie kompleksy (no dobra-wiekszosc kompleksów)
Przyklad1:
Przychodzi facet zaplacic za paliwo, widac ze dobrze sytuowany, garnitur, krawat, samochod z gornej polki. Daje mi karte...odmowa. Daje druga...rowniez odmowa. Jaki on sie malutki zrobil wtedy Nie mial jak zaplacic, potem wrocil z karta zony
Przyklad2:
Tez facet. Podchodzi do mnie iz tekstem: Poprosze najlepszy olej do samochodu
Ja mu zaczynam tlumaczyc ze do roznych samochodow sa rozne oleje i ma to opisane w instrukcji samochodu i musi mi podac konkretne oznaczenie.
No to mi wyjechal z tekstem ze on jest lekarzem, a na czym ja sie znam, on chce najlepszy olej... Płonna dyskusja

Z nami laskami tak jest ze nawet jak cos zle zrobimy to sie uczymy na wlasnych bledach i wyciagamy wnioski. Niestety faceci ida w zaparte :P
Fenoloftaleinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:59   #404
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Moja może nie wpadka, ale śmieszna sytuacja z wczoraj.
Zaparkowałam samochód na parkingu pod biurowcem gdzie pracuję. Po 8 h wsiadam do mojego Colta, w środku gorąco strasznie(cały dzień świeciło mocno słońce). Ponieważ się spieszyłam na pocztę i nie miałam czasu na wietrzenie szybko wsiadłam, kluczyk do stacyjki i pierwsza myśl: włączę nadmuch żeby trochę przedmuchać to gorące powietrze(nie lubię jeździć z otwartą czy nawet uchyloną szybą, bo denerwuje mnie i ogłusza szum powietrza).
Nie namyślając się długo włączyłam nadmuch i nagle srruuuu! Do środka wleciało mi mnóstwo białych płatków z drzewa, które stało obok mojego samochodu Żebyście widziały moją zdziwioną minę. Musiało to komicznie wyglądać, mam nadzieję, że nikt z boku tego nie widział. W sobotę wysprzątałam i odkurzyłam samochód a tu w ciągu sekundy cała kupka płatków jaka zebrała się na przedniej szybie przy wycieraczkach wleciała z impetem do środka.
Ech...


Przypomniało mi się jeszcze jedno. Druga albo trzecia jazda moim nowym samochodem. Jadę jeszcze z tatą na pasażera. Stanęliśmy na światłach, przed nami stoi jeden samochód. I w tym momencie zapaliło się zielone a facet przed nami nie rusza. Więc ja mądra postanowiłam, że go delikatnie klaksonem pogonię Chciałam to zrobić na prawdę delikatnie. Skończyło się tym, że co prawda lekko nacisnęłam klakson ale moje auto jak nie pisnęło to aż się sama wystraszyłam Mam bardzo donośny klakson chyba
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2010-04-27 o 14:17
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:55   #405
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

buuuu a ja dostałam mandat w czwartek 200zł i 6 punktów za prędkość.... Tż-owi się nie przyznałam i chyba nie przyznam bo mi wstyd, na dodatek mój pierwszy mandat choć prawko mam od 4 lat, jak pech to pech... niech mnie ktoś pocieszy....po prostu dałam się złapać a policjantom akurat mnie zechciało się na radar złapać...

edit: może to nie wpadka ale dla mnie wstyd jak cholera...
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2010-04-27 o 16:56
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 18:07   #406
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
buuuu a ja dostałam mandat w czwartek 200zł i 6 punktów za prędkość.... Tż-owi się nie przyznałam i chyba nie przyznam bo mi wstyd, na dodatek mój pierwszy mandat choć prawko mam od 4 lat, jak pech to pech... niech mnie ktoś pocieszy....po prostu dałam się złapać a policjantom akurat mnie zechciało się na radar złapać...

edit: może to nie wpadka ale dla mnie wstyd jak cholera...
1 raz musi byc, moja siostra zarobila w niedzielę 10 pkt (tez 1 wszy)

a na otarcie łez, rekordu nie pobilas

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1...cie_minut.html
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 05:06   #407
Biejatka
Rozeznanie
 
Avatar Biejatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 966
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

U mnie z mechanikami nie ma problemu, jadę na zakład i sama mówięc dlaczego stuka i co trzeba wymienić, a i jeszcze im mówie jakiej firmy chce części mam koło siebie sporo mechaników z rodziny- tylko wiecie, u rodziny zawsze są długo terminy jeśli chodzi o naprawy auta :P

Co do wpadek ... przepraszam bardzo wszystkie dziewczyny, ale jak widzę przes sobą kierowce który robi dziwne rzeczy na drodze, to w 99% przypadków są to kobiety ... A jak stoje na jednym z moich ulubionych skrzyżowań bez świateł i przez 10 minut nie drgnę z miejsca to wiem, że na samym początku tego zamieszania jedzie kobieta, albo stary dziadek. Jeszcze raz przepraszam, nie chciałam nikogo urazić, ale takie są moje obserwacje.
Biejatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 05:45   #408
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Biejatka Pokaż wiadomość
U mnie z mechanikami nie ma problemu, jadę na zakład i sama mówięc dlaczego stuka i co trzeba wymienić, a i jeszcze im mówie jakiej firmy chce części mam koło siebie sporo mechaników z rodziny- tylko wiecie, u rodziny zawsze są długo terminy jeśli chodzi o naprawy auta :P

Co do wpadek ... przepraszam bardzo wszystkie dziewczyny, ale jak widzę przes sobą kierowce który robi dziwne rzeczy na drodze, to w 99% przypadków są to kobiety ... A jak stoje na jednym z moich ulubionych skrzyżowań bez świateł i przez 10 minut nie drgnę z miejsca to wiem, że na samym początku tego zamieszania jedzie kobieta, albo stary dziadek. Jeszcze raz przepraszam, nie chciałam nikogo urazić, ale takie są moje obserwacje.

Bez urazy ale Ciebie z calą pewnością takie wpadki nie dotyczą

Ciekawa jestem po ilu minutach stania na tym "Twoim " skrzyżowaniu drgnęłabym gdybyś Ty stała pierwsza

Oczywiście nie chcialam Cię urazić
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 09:49   #409
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez pavett Pokaż wiadomość
Oczywiście nie chcialam Cię urazić
Kierowcy idealnego, który nigdy nie popełnia błędów i wszystko zawsze wie, nie sposób jest urazić, bo taka perfekcyjna jednostka jest ponad tego typu błahostki!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 14:23   #410
Biejatka
Rozeznanie
 
Avatar Biejatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 966
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez pavett Pokaż wiadomość
Bez urazy ale Ciebie z calą pewnością takie wpadki nie dotyczą

Ciekawa jestem po ilu minutach stania na tym "Twoim " skrzyżowaniu drgnęłabym gdybyś Ty stała pierwsza

Oczywiście nie chcialam Cię urazić
Biejatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 14:40   #411
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
1 raz musi byc, moja siostra zarobila w niedzielę 10 pkt (tez 1 wszy)

a na otarcie łez, rekordu nie pobilas

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1...cie_minut.html

kochana dziękuję za słowa pocieszenia
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:24   #412
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Kierowcy idealnego, który nigdy nie popełnia błędów i wszystko zawsze wie, nie sposób jest urazić, bo taka perfekcyjna jednostka jest ponad tego typu błahostki!

Ja trafiam tylko na takich, rodzice mają ze mnie niezły ubaw, bo ciągle muszę na kogoś trąbić, bo ktoś chce we mnie wjechać i multum innych rzeczy A ich miny "Przecież ja mam rację" jak wymusza/zamula czy cokolwiek innego co denerwuje wszystkich innych kierowców są zabijające Kurde, jeżdżę przepisowo jak mało który znany mi kierowca (co nie zmienia faktu, że czasem daję ciała i zdarzają się wpadki, tym bardziej, że jeżdżę dosyć sporo, mandaty grożą mi jedynie za prędkość ), a chyba miałam najwięcej okazji do rozwalenia samochodu przez kierowców "idealnych" (w ich mniemaniu oczywiście ). Wyjazd bez spotkania chociaż jednego debila za kierownicą, który WSZĘDZIE ma pierwszeństwo to już chyba wyjazd stracony
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 13:02   #413
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Dziewczyny, wiecie może max po jakim czasie od popełnionego wykroczenia może przyjść mandat? Bo ostatnio nagminnie przekraczam prędkość. Zdarza się też przejechać na czerwonym, po ciągłej etc. Trochę się lękam
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 22:06   #414
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może max po jakim czasie od popełnionego wykroczenia może przyjść mandat? Bo ostatnio nagminnie przekraczam prędkość. Zdarza się też przejechać na czerwonym, po ciągłej etc. Trochę się lękam
To moze przestan lamac przepisy?
Coz, nie slyszalam jeszcze, zeby komus przyszedl do domu mandat za przejechanie na czerwonym lub po ciaglej. Wydaje mi sie, ze nie masz sie co martwic. Ale moze to zalezy od miasta?
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 22:11   #415
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
To moze przestan lamac przepisy?
Eee, wracając do domu z pracy ok 24, estakadą, miałabym jechać zaledwie... Nawet nie wiem jaka jest dopuszczalna prędkość A dopiero co na prawko zdałam.

Do taty kolegi przyszły zdjęcia jak na czerwonych przejeżdża, stąd moje lęki
Nie wiem jeszcze do końca jak to działa
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 09:33   #416
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Eee, wracając do domu z pracy ok 24, estakadą, miałabym jechać zaledwie... Nawet nie wiem jaka jest dopuszczalna prędkość A dopiero co na prawko zdałam.

Do taty kolegi przyszły zdjęcia jak na czerwonych przejeżdża, stąd moje lęki
Nie wiem jeszcze do końca jak to działa
Myślę,że mogło mu przyjść takie zdjęcie jeśli na sygnalizatorze była kamera. Więc chyba trzeba trochę uważać

I przejeżdżanie na czerwonym ;> Nie pochwalam ;>
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 12:32   #417
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Eee, wracając do domu z pracy ok 24, estakadą, miałabym jechać zaledwie... Nawet nie wiem jaka jest dopuszczalna prędkość A dopiero co na prawko zdałam.

Do taty kolegi przyszły zdjęcia jak na czerwonych przejeżdża, stąd moje lęki
Nie wiem jeszcze do końca jak to działa

Przekroczenie prędkości, czy nawet podwójną ciągłą jestem w stanie zrozumieć. Ale przejeżdżanie na czerwonym świetle to dla mnie szczyt głupoty, nic więcej
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 19:29   #418
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Dziękuję, liczyłam na to że ktoś mnie skarci i że dzięki temu przestanę jeździć na czerwonym
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 22:19   #419
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Dziękuję, liczyłam na to że ktoś mnie skarci i że dzięki temu przestanę jeździć na czerwonym
No sory bardzo, oczekujesz pochwal może? Co jak co, ale to jest naprawdę jedna z największych głupot jakie może popełnić kierowca... Nie spodziewaj się tu niczego innego, tym bardziej usprawiedliwienia.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 22:22   #420
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Wpadki inteligentnego kierowcy w spódnicy!

Tak, tak, dziękuję za uświadomienie mi mojej głupoty Dla mnie np głupotą jest dawać po heblach na zółtym jak za mną jedzie rozpędzona fura.
Nie oczekiwałam niczego innego niż odpowiedź na moje pytanie dot. mandatów, polecam czytanie ze zrozumieniem.
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 23:38:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.