Wszystko o Avonie - część 11 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-28, 20:03   #1801
mirinda3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

A czy któraś z was ma może balsam do ciała 'letni blask' ? Ten o właściwościach samoopalających? Kurcze kusi mnie, jednak jeżeli jest to taki typowy samoopalacz to zrezygnuje...
Jest on delikatniejszy/mocniejszy niż balsam brązujący z SSS? Wie ktoś cos o nim?
mirinda3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:07   #1802
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@kitka90
Informacje o godzinach otwarcia wszystkich COKow zanjdziesz na ostatniej stronie gazetki Nova Ty
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:24   #1803
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez kitka90 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie może do której jest otwarty COK?
Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@kitka90
Informacje o godzinach otwarcia wszystkich COKow zanjdziesz na ostatniej stronie gazetki Nova Ty
i tutaj http://www.pl.avon.com/PRSuite/beautycenters.page
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:25   #1804
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Oj, to sobie narobiłam zaległości, nie dam rady już ich nadrobić

A więc byłam na konferencji podsumowującej kwartał pracy naszej dywizji w Tomaszowicach k.Krakowa. Było pierońsko nudno, ale dostaliśmy te różowe torebeczki Batyckiego za mianowanie 4 konsultantek, wody Bali Bliss i 9 katalog, więc można było się poświęcić Dopiero wieczorem była zabawa taneczna i było świetnie, szkoda tylko że bez facetów (ci co pracują w Avonie są jacyś tacy zniewieściali :/)
Kurcze, też byłam na tej konferencji ale wody i katalogu nie dostałam gdzie je rozdawali?? może nie wszystkim....
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 20:33   #1805
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
zamówiłam też odżywkę do ust a anew ( bo chciałam sie załapać na ten program lift. oczy z anew clinical za 0,50zl) i ona ma "normalną" datę tzn marzec 2010r. A tak w ogóle to niewidzę jakoś żeby powiększała usta nadaje taki lekki jasny kolor i to wszystko- tak jak odżywki (balsamy do ust) np z serii avon care za 6zl a ta az 30zl-nie jest warta tych pieniędzy!
Też kupiłam tę odżywkę. Z tym powiększaniem to pewnie chodzi o wrażenie optyczne, że jasne powiększa... Jedynym plusem według mnie jest to, że dobrze nawilża. Te za 6 zł za cholerę mi ust nie nawilżają .
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:05   #1806
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Ja to z odzywek do ust najbardziej lubie lsniace balsamy z ct. Te za 6zl sa faktycznie bardzo marne, natomiast te z ct utrzymuje sie na ustach przez dluzszy czas i dobrze je natluszczaja (bo raczej nie nawilzaja). Choidz mi o owocowe ct, ktore kiedysbyly w katalogu a nie tak dawno w netto i specjalnej. Zaopatrzylam sie w az 15 sztuk truskawkowego jak byl po 2.90 na wyprzedazy
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:10   #1807
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Oj, to sobie narobiłam zaległości, nie dam rady już ich nadrobić

A więc byłam na konferencji podsumowującej kwartał pracy naszej dywizji w Tomaszowicach k.Krakowa. Było pierońsko nudno, ale dostaliśmy te różowe torebeczki Batyckiego za mianowanie 4 konsultantek, wody Bali Bliss i 9 katalog, więc można było się poświęcić Dopiero wieczorem była zabawa taneczna i było świetnie, szkoda tylko że bez facetów (ci co pracują w Avonie są jacyś tacy zniewieściali :/)
I jaka jest ta woda Bali Bliss? Wiem, że dla każdej ina będzie, ale tak orientacyjnie pytam
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 21:15   #1808
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

15 sztuk!? a ja myslalam ze to ja robię kosmiczne zapasy kupujac 7 tuszy uplifting z wyprzedaży hehe
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:25   #1809
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@Oja 84
Akurat byly bardzo tanie bo katalog wczesniej byly po 5.90 chyba (tez na wyprzedazy). A ze ta truskawke tak uwielbiam No i akurat natrafilam na ostatni dzownek bo juz ich wiecej nie widze...
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:26   #1810
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
I jaka jest ta woda Bali Bliss? Wiem, że dla każdej ina będzie, ale tak orientacyjnie pytam
witam po raz pierwszy - ja odbieram ten zapach dokładnie tak jak zdjęcie obrazujące go w katalogu - jest typowo letni i fioletowy, owocowy, świeży... uwielbiam go, chyba kupię sobie cały zestaw... i jeszcze jedną flaszeczkę wody... tylko chyba mało trwały ale dla pewności muszę popytac otoczenie...
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:28   #1811
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Mi sie on kojarzy z kissable, tzn. jest jakby z tej samej serii
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 21:32   #1812
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez cebulkaa Pokaż wiadomość
witam po raz pierwszy - ja odbieram ten zapach dokładnie tak jak zdjęcie obrazujące go w katalogu - jest typowo letni i fioletowy, owocowy, świeży... uwielbiam go, chyba kupię sobie cały zestaw... i jeszcze jedną flaszeczkę wody... tylko chyba mało trwały ale dla pewności muszę popytac otoczenie...
Hm... bardzo ciekawy zapach. Już nie mogę się doczekać żeby go powąchać
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:43   #1813
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
dziś po raz drugi przyszła mi paczka dzień wczesniej niż zwykle kuferek na biżuterię jest naprawdę prześliczny- dam go teściowej na Dzień Matki zamówiłam sobie szminkę z anew kolor lily patrzę na datę produkcji a tam wrzesień 2008roku! trochę przeleżała a nie zamawiałam z netto tylko z katalogu zamówiłam też odżywkę do ust a anew ( bo chciałam sie załapać na ten program lift. oczy z anew clinical za 0,50zl) i ona ma "normalną" datę tzn marzec 2010r. A tak w ogóle to niewidzę jakoś żeby powiększała usta nadaje taki lekki jasny kolor i to wszystko- tak jak odżywki (balsamy do ust) np z serii avon care za 6zl a ta az 30zl-nie jest warta tych pieniędzy!

Mam podobną sytuację. Moje Majki które dostałam we wtorek też nie pasują. Chciałam odesłac wszystkie kpl. ale dlaczego na włany koszt w formie reklamacji???? Napisałam do strefy jak to jest i dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani "z góry" i przekazała że w piatek przyjedzie po torby i dopinki kurier!!!
Ale nie mam pojecia co mam przygotowac dla tego kuriera Może któraś z Was mi pomóc???
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:48   #1814
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Myszka0706 Pokaż wiadomość
Mam podobną sytuację. Moje Majki które dostałam we wtorek też nie pasują. Chciałam odesłac wszystkie kpl. ale dlaczego na włany koszt w formie reklamacji???? Napisałam do strefy jak to jest i dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani "z góry" i przekazała że w piatek przyjedzie po torby i dopinki kurier!!!
Ale nie mam pojecia co mam przygotowac dla tego kuriera Może któraś z Was mi pomóc???
Musisz wszystko spakować i dołączyć formularz zwrotów. Tak samo jakbyś pocztą zwracała.
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 21:49   #1815
elka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Kalisza
Wiadomości: 70
GG do elka100
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
nie spotkałam się z tym jeszcze by którykolwiek można być ponownie napełnić
Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@elka100
Dawniej byl dostepny ale chyba w logo czy przy wodach TTA. Ale nie widze go juz w ofercie
Dziękuję za odpowiedzi szkoda że wycofali, bo to fajna opcja do takich wód bez atomizera

Edytowane przez elka100
Czas edycji: 2010-04-28 o 21:52
elka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 22:16   #1816
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Ja to z odzywek do ust najbardziej lubie lsniace balsamy z ct. Te za 6zl sa faktycznie bardzo marne, natomiast te z ct utrzymuje sie na ustach przez dluzszy czas i dobrze je natluszczaja (bo raczej nie nawilzaja). Choidz mi o owocowe ct, ktore kiedysbyly w katalogu a nie tak dawno w netto i specjalnej. Zaopatrzylam sie w az 15 sztuk truskawkowego jak byl po 2.90 na wyprzedazy
Te z ct też mam Faktycznie trwale oblepiają czymś usta (takie me wrażenie ), lepsze niż naturals i avon care.
Ale chyba jednak najbardziej lubię tą z anew, tak komfortowo mi leży na ustach
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 22:16   #1817
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Musisz wszystko spakować i dołączyć formularz zwrotów. Tak samo jakbyś pocztą zwracała.

Dzięki bardzo!
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 22:23   #1818
Gustek
Raczkowanie
 
Avatar Gustek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 54
GG do Gustek
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Witam Jak to jest z tą torebką BATYCKI??? Niby dla nowych konsultantek miała być dostępna przy czwartym zamówieniu powyżej 250 zł. A tu dzis dostałam list, że muszę jeszcze dwa zamówienia w tej kwocie zrobić....
__________________
Gustek
Gustek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 22:37   #1819
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Gustek Pokaż wiadomość
Witam Jak to jest z tą torebką BATYCKI??? Niby dla nowych konsultantek miała być dostępna przy czwartym zamówieniu powyżej 250 zł. A tu dzis dostałam list, że muszę jeszcze dwa zamówienia w tej kwocie zrobić....
No coś ty oni sobie naprawdę z nami w kulki lecą
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-28, 22:47   #1820
Gustek
Raczkowanie
 
Avatar Gustek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 54
GG do Gustek
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
No coś ty oni sobie naprawdę z nami w kulki lecą

No lecą Jutro do nich zadzwonię
__________________
Gustek
Gustek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 22:54   #1821
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez asia2285 Pokaż wiadomość
W katalogu fair wyglada ze jest jasny no ale skoro dla niektórych jest ciemny to jestem raczej za tym by wziasc fair . drugi odcień jest o wiele ciemiejszy nie bede ryzykowac ze nie bedzie pasował do mojej karnacji.
Mam bardzo jasna karnację i odcień fair jest dla mnie idealny - ale jak mam troszkę opaloną twarz to tez się dopasowuje. Według mnie bardzo fajny jest ten puder i tez muszę go sobie teraz zamówić.
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 04:57   #1822
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez mirinda3 Pokaż wiadomość
A czy któraś z was ma może balsam do ciała 'letni blask' ? Ten o właściwościach samoopalających? Kurcze kusi mnie, jednak jeżeli jest to taki typowy samoopalacz to zrezygnuje...
Jest on delikatniejszy/mocniejszy niż balsam brązujący z SSS? Wie ktoś cos o nim?
Wczoraj go wypróbowałam- zdecydowanie nie jest to samoopalacz, nie przyciemnia widocznie skóry ale dobrze ją nawilża, lekko napina i daje połysk- nie ma widocznych drobinek, tylko daje efekt skóry posmarowanej oliwką (ale bardzo delikatny). Konsystencja jest bardzo rzadka, więc trzeba uważać, wchłania się dość dobrze a zapach jest praktycznie niewyczuwalny (przynajmniej dla mnie). Nie wiem czy przy dłuższym stosowaniu nadaje jakiś koloryt ale nawet jeśli to wydaje mi się, że będzie to bardzo naturalny efekt.
Mam nadzieję, że pomogłam

Zamówiłam również balsam do ust z tej serii- pachnie gumą balonową "donald", jeśli wiecie o co mi chodzinadaje różowy kolorek z masą bardzo delikatnych drobinek.
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 07:44   #1823
tiny_dorcia
Raczkowanie
 
Avatar tiny_dorcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 311
GG do tiny_dorcia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Gustek Pokaż wiadomość
Witam Jak to jest z tą torebką BATYCKI??? Niby dla nowych konsultantek miała być dostępna przy czwartym zamówieniu powyżej 250 zł. A tu dzis dostałam list, że muszę jeszcze dwa zamówienia w tej kwocie zrobić....
A skończyłaś już ten program czy może został ci jeszcze jeden katalog?? Bo moja konsultantka też dostała list, że musi jeszcze dwa zrobić, a zostało jej tak naprawdę tylko jedno w katalogu 7 i okazało się, że list został wysłany dużo wcześniej i stąd ta niezgodność...
__________________
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze...
tiny_dorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 08:35   #1824
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Gustek Pokaż wiadomość
Witam Jak to jest z tą torebką BATYCKI??? Niby dla nowych konsultantek miała być dostępna przy czwartym zamówieniu powyżej 250 zł. A tu dzis dostałam list, że muszę jeszcze dwa zamówienia w tej kwocie zrobić....
Ale to dziwne, musisz dzwonić.
Moja nowa kk, juz w drugim swoim zamówieniu dostała kosmetyczkę ,a w zeszły czwartek kurier przywiózl jej torebkę Batyckiego w kolorze fuksji , wszystko było na ok. i dlatego dziwie sie, ze takie otrzymalaś pismo.
Zobacze ,jak bedzie działo sie w kat. 07 , czy nowa kk i jej osoba rekomendująca też wszystko otrzymają w terminie.
Na razie jest wszystko w porządku
Musisz dzwonić lub też pisać
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:01   #1825
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Dziewczyny ja znow po porade.

W moim katalogu jest teraz cala kolorwka z serii Anew w promocji. na Youtube wypatrzylam filmik jak dziewczyna maluje sie kosmetykami Avon i pod oczy uzywa korekora/podkladu z tej serii Anew i sie z lekka egzaltuje( filmik jest po angielsku, a ja nie znam tego jezyka, jednak rozumiem ze jej sie podoba, bo rzeczywiscie since jej pieknie przykrylo). Wiecie o czym mowie? Chodzi o takie cos co jest w sloiczku jak sie klapke/dekielek podniesie to mamy cos w rodzaju korekora w kremie, a jak sie ten caly dekiel odkreci to pod spodem jest sypki puder. I tak sie zastanawiam bo zamiast 19€ kosztuje to to teraz 14,95€, na tej dziewczyne w filmie efekt jest widoczny. Miala ktoras z was to cos i moze polecic?

tutaj filmik i mozna zobczyc o co mi chodzi.

http://www.youtube.com/watch?v=1SRSym0grp4

Nie wlazi to w zmarszczki? Jaki jest kolor light? bardzo jasny? Boje sie ze moze byc mi za ciemny.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:10   #1826
kitka90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jaworze
Wiadomości: 72
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@kitka90
Informacje o godzinach otwarcia wszystkich COKow zanjdziesz na ostatniej stronie gazetki Nova Ty
dziękuje
kitka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:13   #1827
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
tutaj filmik i mozna zobczyc o co mi chodzi.

http://www.youtube.com/watch?v=1SRSym0grp4

Nie wlazi to w zmarszczki? Jaki jest kolor light? bardzo jasny? Boje sie ze moze byc mi za ciemny.
to jest serum anew wygładzające z pudrem sypkim bodajże jak widzę z Twojego opisu bo youtube mi w firmie nie działa, nie jestem w stanie otworzyć.
są 2 odcienie-medium-ciemne
i light-jasne-najlepsze moim zdaniem.
W zmarszczki włazi bo też ma to na celu-wygładzać. Ale może niech się wypowie malka bo ona też to ma
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:25   #1828
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Ale to dziwne, musisz dzwonić.
Moja nowa kk, juz w drugim swoim zamówieniu dostała kosmetyczkę ,a w zeszły czwartek kurier przywiózl jej torebkę Batyckiego w kolorze fuksji , wszystko było na ok. i dlatego dziwie sie, ze takie otrzymalaś pismo.
Zobacze ,jak bedzie działo sie w kat. 07 , czy nowa kk i jej osoba rekomendująca też wszystko otrzymają w terminie.
Na razie jest wszystko w porządku
Musisz dzwonić lub też pisać
Możliwe że nie złożyła 2 zamówień do wymaganej kwoty i dlatego tak, ale żeby aż pismo przysyłali
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:31   #1829
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;18905541]to jest serum anew wygładzające z pudrem sypkim bodajże jak widzę z Twojego opisu bo youtube mi w firmie nie działa, nie jestem w stanie otworzyć.
są 2 odcienie-medium-ciemne
i light-jasne-najlepsze moim zdaniem.
W zmarszczki włazi bo też ma to na celu-wygładzać. Ale może niech się wypowie malka bo ona też to ma[/QUOTE]


No tak wygladzic, ale wiesz o co mi chodzi z tym nie wlazeniem w zmarszczki? zeb ynie podkreslal zmarszczek. Bo niektore korektory na poczatku super, a juz po godzinie robia sie kreski i uwidacznia linie pod czami, a czesto nawet czlowiek dowiaduje sie ile to juz zmarszczek ma pod oczami, ktore gdy sie cieni nie kamufluje to normalnie ich nie ma. Dlatego szukam fajnego korektora ktory nie bedzie podkreslal zmarszczek i nie bedzie robil nowych. A u tej dziewczyny na filmie to tak ladnie wygladzilo to cos oczy i zakrylo cienie, odrazu lepiej i swiezej wyglada. U mnie sa 3 kolory : light, medium i deep, ale ze ja bladolica to biore pod uwage tylko light.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 09:42   #1830
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Możliwe że nie złożyła 2 zamówień do wymaganej kwoty i dlatego tak, ale żeby aż pismo przysyłali
Z tego wynika
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.