Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec 2009 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 11:07   #1411
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Aaaa, no to właśnie musisz po prostu dbać o zdrową dietę Aleksa! A wzrost nie ma tu znaczenia

Mam 3 książki do Jogi. Jedna jest taka dla sportu, dla wyćwiczenia elastyczności, a 2 pozostałe dla zdrowia. Są w nich assany na wszystkie części ciała i na wszystkie dolegliwości

Ale teraz już jogi nie ćwiczę bo można zeschizować od tego turbo-tempa
Tak jak w podpisie. Choć nie wiem co podziałało na mój kręgosłup. Fizjoterapeutka powiedziała mi, że ćwicząć poprawnie hula hop można wzmacniać mięśnie kręgosłupa. I odkąd kręcę nie było dnia, żeby mnie coś w kręgosłupie łamało


Dzień dobry

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------


O matko
Hehe, to chyba jedyne co można zrobić Popatrzę za książką A hula -hop masz zwykłe czy te specjalne cięższe? Dziewczyny kiedyś o takich pisały i też się zastanawiałam czy nie kupić. Ale u mnie nie bardzo jest miejsce na kręcenie
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:42   #1412
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Angel sliczny Roczniaczek-Jan Torcik sama robiłas?
Jestem w szoku, ze u Was płaci sie kary za spoznienie w przedszkolu..

U nas przyczepek rowerowych jest ogrom!!!!!!!
Od dawna.
Dzieciaki wożą nawet w takich drewnianych czesto nawet czworka dzieci tam siedzi smiesznie to wygląda.
W tamtym roku kupilismy kuzynce taka przyczepke podobna do tej Iwciag. Wszyscy sie na nia patrzyli i oglądali a dzieciaki przeszczesliwe.


Ursull juz wrociłas
Fajnie ze sie odezwałas
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:54   #1413
Angel_1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 432
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cześć Mell

Tęskniłam.

Torcik sama, nie miałam coś weny i nie byłam za bardzo zadowolona i do tego olbrzym, bo musiałam upiec dwa biszkopty bo mi ciasto nie wyrosło.
Tutaj bardzo restrykcyjne podchodzą do opieki. Nie możesz dziecka zostawić samego w domu do 11 roku życia, jak ktoś zgłosiłby to na policję to Ci dziecko zabiorą. Ursull pisała kiedyś że boi się co sąsiedzi powiedzą czy zareagują na płacz dziecka, bo właśnie ludzie zgłaszają często sprawy dotyczące dzieci. W szpitalu dziecko po urodzeniu oprócz opasek na rączkach miało zabezpieczenia na nóżkach takie alarmy otwierane przy wypisie ze szpitala. A jak wychodzilismy z budynku to ochrona sprawdzała mnie, dziecko i położna musiała być z nami. To wszystko ze względów bezpieczeństwa.

Jak tam Twój Aleks? Biega ładnie? Brawo za odwagę
Angel_1232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:17   #1414
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Hehe, to chyba jedyne co można zrobić Popatrzę za książką A hula -hop masz zwykłe czy te specjalne cięższe? Dziewczyny kiedyś o takich pisały i też się zastanawiałam czy nie kupić. Ale u mnie nie bardzo jest miejsce na kręcenie
Ja mam takie pofalowane http://allegro.pl/item1038123439_ag3...e_chudnij.html
Każdy robi jak uważa ale te ciężkie z kulkami obijają narządy, ja nie będę ryzykować A to co mam bardzo bardzo lubię Można je też wypełnić, jeśli uważa się, że za lekkie. Lub kupić zwykłe za 5zł i wypełnić. Zależy co chce się osiągnąć

Jedna z moich książek
http://allegro.pl/item1038222984_jog...a_i_urody.html
Asany podzielone są na części ciała i na dolegliwości

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_1232 Pokaż wiadomość
Tutaj bardzo restrykcyjne podchodzą do opieki. Nie możesz dziecka zostawić samego w domu do 11 roku życia, jak ktoś zgłosiłby to na policję to Ci dziecko zabiorą. Ursull pisała kiedyś że boi się co sąsiedzi powiedzą czy zareagują na płacz dziecka, bo właśnie ludzie zgłaszają często sprawy dotyczące dzieci. W szpitalu dziecko po urodzeniu oprócz opasek na rączkach miało zabezpieczenia na nóżkach takie alarmy otwierane przy wypisie ze szpitala. A jak wychodzilismy z budynku to ochrona sprawdzała mnie, dziecko i położna musiała być z nami. To wszystko ze względów bezpieczeństwa.
Z tym sprawdzaniem w szpitalu to dobrze
Ale z tym przedszkolem to chyba jakaś przesada

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cze Mell
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:23   #1415
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Ja mam takie pofalowane http://allegro.pl/item1038123439_ag3...e_chudnij.html
Każdy robi jak uważa ale te ciężkie z kulkami obijają narządy, ja nie będę ryzykować A to co mam bardzo bardzo lubię Można je też wypełnić, jeśli uważa się, że za lekkie. Lub kupić zwykłe za 5zł i wypełnić. Zależy co chce się osiągnąć

Jedna z moich książek
http://allegro.pl/item1038222984_jog...a_i_urody.html
Asany podzielone są na części ciała i na dolegliwości

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------


Z tym sprawdzaniem w szpitalu to dobrze
Ale z tym przedszkolem to chyba jakaś przesada

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cze Mell
O kurcze, super to kółko, i rozłożyć można więc miejsca nie zajmuje. Zamawiam I dzięki za info o książce, poszukam i przejrzę czy dam radę zmusić się do tych ćwiczeń
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:30   #1416
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Hejka, ja mam dzisiaj dzień porządkowy, więc dopiero teraz weszłam zobaczyć co tu naskrobałyście.

Lubię takie dni kiedy nie ma szefa i mogę sobie robić co mi się tylko podoba.

Iwcia, super ta przyczepka, my zastanawiamy się nad fotelikiem rowerowym, bo u mnie na wsi nie ma ścieżek rowerowych a za przyczepkę mandat można dostać. Tylko mam wątpliwości czy Marcelowi będzie wygodnie w takim foteliku i czy za bardzo na wybojach nie trzęsie.

Gosikk, jam też kurdupel, mam tylko 156 cm wzrostu, tż jakieś 176, ale z kolei jest szczupły i ma długie nogi. Mam nadzieję, że Marcel nie odziedziczy wzrostu po mojej rodzinie, bo mój ojciec ma tylko 164 cm wzrostu i rozmiar stopy 38. Mnie też kręgosłup napitala ostatnio, mam skoliozę od dziecka i coraz trudniej nosić mi Marcela. A jąderek lekarka nasza nie oglądała

Ursull, ale ci zazdroszczę, u nas też 2 ząbki się wyżynają.

Angel, Jaśko śliczny jest, tort superaśny
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:33   #1417
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
O kurcze, super to kółko, i rozłożyć można więc miejsca nie zajmuje. Zamawiam I dzięki za info o książce, poszukam i przejrzę czy dam radę zmusić się do tych ćwiczeń
Mogę Ci dać linka do sprzedawcy, od którego ja kupowałam koło
Ale może najpierw zapytaj lekarza czy jest dla Ciebie wskazane? Żeby Ci się nie pogorszyło przeze mnie

Te wielkie z kulkami też się rozkładają

Może można znaleźć PDFa w internecie. A jak nie to w empiku są
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 12:44   #1418
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Katrin, 176 to już całkiem nieźle a przy takich proporcjach pewnie wydaje się wyższy Więc Marcel spokojnie ma szansę przynajmniej na 180 38? Duży rozmiar, butów chyba szuka w dziecinnym? Mój TŻ ma 40 i zawsze problem z butami, nie mówiąc oczywiście o spodniach, wszystkie do skracania...Ja też mam skoliozę

Ania, to poproszę o linka Oczywiście że najpierw zapytam, w poniedziałek mam wizytę u neurologa, zapytam i o hulanie i o jogę
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:57   #1419
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Ania, to poproszę o linka Oczywiście że najpierw zapytam, w poniedziałek mam wizytę u neurologa, zapytam i o hulanie i o jogę
To jest profil tej pani - fizjoterapueutki
http://allegro.pl/show_user.php?uid=3223989
Na razie nic nie wystawia Ale możesz do niej napisać.
No zapytaj, bo ja to nie wiem czy to od tego hula mi się poprawiło czy od innych ćwiczeń Ja to zresztą kupiłam hula na wyszczuplenie a nie na kręgosłup
Ale lekkie hula nie powinno zaszkodzić

To nie jest ta co mam ale może skorzystasz:
http://************/Coalas/Ebooki/Jo...-+Vimla+Lavani
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2010-05-13 o 13:11
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:36   #1420
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
To jest profil tej pani - fizjoterapueutki
http://allegro.pl/show_user.php?uid=3223989
Na razie nic nie wystawia Ale możesz do niej napisać.
No zapytaj, bo ja to nie wiem czy to od tego hula mi się poprawiło czy od innych ćwiczeń Ja to zresztą kupiłam hula na wyszczuplenie a nie na kręgosłup
Ale lekkie hula nie powinno zaszkodzić

To nie jest ta co mam ale może skorzystasz:
http://************/Coalas/Ebooki/Jo...-+Vimla+Lavani
Jakbym po nim schudła to tym lepiej Najwyżej kupię z tamtego linka co wrzucałaś wcześniej, już zapisałam A link z książką nie otwiera się, coś wykropkowało...
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 13:49   #1421
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Jakbym po nim schudła to tym lepiej Najwyżej kupię z tamtego linka co wrzucałaś wcześniej, już zapisałam A link z książką nie otwiera się, coś wykropkowało...
Może nie dokońca chudnie ale zbija się tłuszcz i ujędrnia ciało. Mnie bardzo dużo ubyło, nie będę się chwalić I boczki zniknęły a były duże
No to wpisz w google joga vimla pdf

Ale dziś pogoda, nie można wyjść na dwór

Aaa, gosik, poczytaj o bańkach chińskich. One też bardzo dobrze działają na ból pleców!
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2010-05-13 o 13:52
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 14:02   #1422
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Może nie dokońca chudnie ale zbija się tłuszcz i ujędrnia ciało. Mnie bardzo dużo ubyło, nie będę się chwalić I boczki zniknęły a były duże
No to wpisz w google joga vimla pdf

Ale dziś pogoda, nie można wyjść na dwór

Aaa, gosik, poczytaj o bańkach chińskich. One też bardzo dobrze działają na ból pleców!
O, o, o to ja też poproszę o zniknięcie boczków Bańki chińskie? Obiło mi się o uszy ale o wpływie na kręgosłup nie słyszałam.
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:18   #1423
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ale wnerw! W zeszłym tygodniu specjalnie jechaliśmy samochodem 50km, żeby odebrać mój dyplom studiów podyplomowych. A dziś dostałam maila, że w dyplomach są błędy i mamy jeszcze raz odebrać

Przyszły już moje kolorowe rajty z allegro
I skarpetki antypoślizgi - są super, w ogóle się nie ślizgają



Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
O, o, o to ja też poproszę o zniknięcie boczków Bańki chińskie? Obiło mi się o uszy ale o wpływie na kręgosłup nie słyszałam.
Na pewno pomoże ale trzeba systematycznie codziennie działać
Ja baniami robię masaże. Genialnie działają na cellulit, ujędrnienie i rozbijanie tłuszczu. Ale można również sobie stawiać je na ciele. Ja dostałam taką instrukcję. Na każdą dolegliwość jest wskazane miejsce na ciele, na którym trzeba postawić banie
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:41   #1424
iwciag
Wtajemniczenie
 
Avatar iwciag
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 590
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

przepraszam, że tak na szybko, ale mam problem, co podać dziecku kiedy ma biegunkę??
najlepiej coś bez recepty, bo do lekarza dziś nie dam rady z nim iść:/
__________________
4
iwciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:53   #1425
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
przepraszam, że tak na szybko, ale mam problem, co podać dziecku kiedy ma biegunkę??
najlepiej coś bez recepty, bo do lekarza dziś nie dam rady z nim iść:/
Smecta, zwykła herbata z cukrem i ze 3 dni nie dawać mleka
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:11   #1426
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

.










.
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:45   #1427
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Angel_1232 Pokaż wiadomość
Cześć Mell

Tęskniłam.

Jak tam Twój Aleks? Biega ładnie? Brawo za odwagę

tort bardzo ładny. Podziwiam Was wszystkie macie talent.
Ja chyba zamowie.
Aleks juz nie biega, teraz ładnie spokojnie chodzi.

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Cze Mell
cze Anno
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:56   #1428
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Hejka
Normalnie mnie rozłożyło mam katar, gardło i głowa mnie boli muszę jeszcze tylko jutro wytrzymać w pracy i mam 3 dni wolnego to się podkuruję

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Malutka, ubieraj Dawida ciepło a nie chłopak marznie!
mój syn nie marznie on tylko tak torturuje biedną mamusię

Gossik
Dawidowi jak był jeszcze malutki to też jąderko nie zeszło do moszny, ale teraz już jest ok. A myślisz, że ja lubię jak Dawid zgrzyta zębami, w głowie mi wtedy łupie

Angel
Jasio mały elegancik

Katrin
a ja mam 152 cm i go mnie teraz pobije

Iwciag
podobnie jak Ania doradzam Smectę
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:58   #1429
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Hej dziewoje

Ja wpadłam na chwilke i tak tylko zerklam co naskrobałyście bo czasu mi vrak, przygotowania do jutrzejszego kinder party piekłam eksperymentalne ciacho, sprzatalam, prałam itd. A wczoraj w nocy przyjechal Tz z racji jakiegos dzisiejszego austryjackiego święta i miał dzisiaj wracac ale zostaje do końca weekendu. Więc musze sie i nim zając odpowiednio . Wracam do was w niedzielę jak juz pojedzie .

gosikk_s - moja koleżanka ma ten problem z jąderkami ale jest mały tylko obserwowany co jakis czas bo jeszcze ma czas własnie do 2 latek. Mojemu małemu chyba tez uciekają .

Angel - piekniusi solenizant i twoje dzieło .

Witam reszte mamusiek

I NAJSERDECZNIEJESZE ŻYCZONKA DLA BYŁYCH, OBECNYCH I PRZYSZŁYCH SOLENIZANTÓW KTÓRZY BĘDĄ ŚWIĘTOWAC POD MOJA NIEOBECNOŚC .
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 22:39   #1430
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cześć dziewczyny.
Pewnie mnie nie pamiętacie, bo rzadko do Was wpadam, ale ja Was pamiętam

Matko kochana, ale ten czas leci... moje dziecko jutro skończy roczek - jestem w szoku

Czy chociaż jedno dziecko majowo- czerwcowe , podobnie jak moje nie ma jeszcze ani jednego zęba?Wszyscy pediatrzy mnie uspokajają , ze czasami tak się zadrza, ale ja i tak się zamartwiam/. Kurcze tyle rzeczy potrafi robić, wcezsnie zaczął siadać, wstawać , chodzić , wczoraj nawet samodzielnie na łóżko wszedł, robi papa, cześć, rozumie niektóre polecenia, mówi mama, tata, baba, halo, da, ale za cholerę nie chcą mu przebić się zęby!!! Trzyma je cały czas w kieszeni i co boi się , ze mu się pobrudzą ?!

spać nie mogę jakoś mnie na wspomnienia wzięło
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 04:56   #1431
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

hej hej
przepraszam dziewczyny, ale nie mam czasu, żeby tu zaglądać. źle mi z tym, bo spędziłam z Wami dużo czasu, ale nic na to nie poradzę

razem z Małgosią przesyłam dla wszystkich świętujących roczek dzieci mnóstwo buziaków i życzenia zdrowia, radości oraz mnóstwo słońca
dla młodszych dzieciaczków świętujących 11 miesięcy również
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 07:36   #1432
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Hej Ale u nas od rana leje... Jak wychodziłam z domu była ściana deszczu, przemokłam zanim dotarłam do przystanku Po raz pierwszy od wielu miesięcy jechałam autobusem do pracy zamiast iść pieszo. Teraz będę schła przez pół dnia, a jak mi zimno brrrr


Sto lat dla dzisiejszych solenizantów, Igorka, Mai i Tomka


Ania, nieźle, dobrze że teraz znaleźli ten błąd a nie po latach Pokaż jeszcze raz linka do antypoślizgów, ja też chcę Naprawdę te bańki pomagają na cellulit? Ile masz sztuk, 4 czy więcej?

Iwciag, mam nadzieję że małemu szybko przejdzie biegunka Też słyszałam żeby podawać smectę

Malutka, zdrowiej szybko No widzisz, to moja genialna pediatra dopiero po roku powiedziała że jąderko nie zeszło A sprawdzała niemal na każdej wizycie, do pół roku chodziliśmy do kontroli co miesiąc potem już co 3 i też badała. Muszę zapytać co będzie jeśli mu nie zejdzie

Marika, a mówili co będzie po tym 2 roku jeśli nie zejdą? U nas niby jedno jest a jedno ucieka ale cholera wie, w końcu dopiero teraz powiedziała Miłego świętowania

Manolita, ucałuj Tomusia Aleks ma 8 zębów ale znam dzieci którym pierwsze wychodziły dopiero po roku. Nie martw się, w końcu wyjdą, byle nie za dużo naraz. Ale dzięki temu tak ładnie się rozwija, nie musi tracić sił na ząbkowanie.

Rumiankowa, zaglądaj choć czasem Ucałuj Małgosię, i już dziś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 07:37   #1433
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM IGORKOWI, MAJI I TOMUSIOWI SKŁADAM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZONKA Zdrówka i wiele miłości

Wszystkim tym którym nie złożyłam życzeń składam teraz
Kochane dziubaski : Marcelku, Igusiu i Antosiu Sto lat !!!

Ja mam jutro impreze więc będę szykować co nieco poza tym tż ma tydzień wolnego więc nie mam czasu dorwać się do kompa



Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Pewnie mnie nie pamiętacie, bo rzadko do Was wpadam, ale ja Was pamiętam

Matko kochana, ale ten czas leci... moje dziecko jutro skończy roczek - jestem w szoku

Czy chociaż jedno dziecko majowo- czerwcowe , podobnie jak moje nie ma jeszcze ani jednego zęba?Wszyscy pediatrzy mnie uspokajają , ze czasami tak się zadrza, ale ja i tak się zamartwiam/. Kurcze tyle rzeczy potrafi robić, wcezsnie zaczął siadać, wstawać , chodzić , wczoraj nawet samodzielnie na łóżko wszedł, robi papa, cześć, rozumie niektóre polecenia, mówi mama, tata, baba, halo, da, ale za cholerę nie chcą mu przebić się zęby!!! Trzyma je cały czas w kieszeni i co boi się , ze mu się pobrudzą ?!

spać nie mogę jakoś mnie na wspomnienia wzięło
a no pamiętamy oczywiście że pamiętamy

sto lat dla Tomusia *

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
hej hej
przepraszam dziewczyny, ale nie mam czasu, żeby tu zaglądać. źle mi z tym, bo spędziłam z Wami dużo czasu, ale nic na to nie poradzę

razem z Małgosią przesyłam dla wszystkich świętujących roczek dzieci mnóstwo buziaków i życzenia zdrowia, radości oraz mnóstwo słońca
dla młodszych dzieciaczków świętujących 11 miesięcy również

a co tam u mojej synowej? dalej taka śliczna ?? napewno !!!
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:09   #1434
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Mell_xx Pokaż wiadomość
cze Anno
No cze
Co tam u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Hejka
Normalnie mnie rozłożyło mam katar, gardło i głowa mnie boli muszę jeszcze tylko jutro wytrzymać w pracy i mam 3 dni wolnego to się podkuruję
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
Ja wpadłam na chwilke i tak tylko zerklam co naskrobałyście bo czasu mi vrak, przygotowania do jutrzejszego kinder party piekłam eksperymentalne ciacho, sprzatalam, prałam itd. A wczoraj w nocy przyjechal Tz z racji jakiegos dzisiejszego austryjackiego święta i miał dzisiaj wracac ale zostaje do końca weekendu. Więc musze sie i nim zając odpowiednio . Wracam do was w niedzielę jak juz pojedzie .
A czemuż to ja nie zostałam uwzględniona?

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Pewnie mnie nie pamiętacie, bo rzadko do Was wpadam, ale ja Was pamiętam

Matko kochana, ale ten czas leci... moje dziecko jutro skończy roczek - jestem w szoku

Czy chociaż jedno dziecko majowo- czerwcowe , podobnie jak moje nie ma jeszcze ani jednego zęba?Wszyscy pediatrzy mnie uspokajają , ze czasami tak się zadrza, ale ja i tak się zamartwiam/. Kurcze tyle rzeczy potrafi robić, wcezsnie zaczął siadać, wstawać , chodzić , wczoraj nawet samodzielnie na łóżko wszedł, robi papa, cześć, rozumie niektóre polecenia, mówi mama, tata, baba, halo, da, ale za cholerę nie chcą mu przebić się zęby!!! Trzyma je cały czas w kieszeni i co boi się , ze mu się pobrudzą ?!

spać nie mogę jakoś mnie na wspomnienia wzięło
Pamiętam
Cwaniak przyszedł przed samymi urodzinami, żeby na życzenia się załapać. Przejrzałyśmy Cię
Oj, u nas już 6. A pierwszy wyszedł dopiero jak miała 9 miesięcy

Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
hej hej
przepraszam dziewczyny, ale nie mam czasu, żeby tu zaglądać. źle mi z tym, bo spędziłam z Wami dużo czasu, ale nic na to nie poradzę
To samo co Manolita! Przed samymi urodzinami przychodzą po życzenia
Ale ja też tak zrobiłam

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Hej Ale u nas od rana leje... Jak wychodziłam z domu była ściana deszczu, przemokłam zanim dotarłam do przystanku Po raz pierwszy od wielu miesięcy jechałam autobusem do pracy zamiast iść pieszo. Teraz będę schła przez pół dnia, a jak mi zimno brrrr

Ania, nieźle, dobrze że teraz znaleźli ten błąd a nie po latach Pokaż jeszcze raz linka do antypoślizgów, ja też chcę Naprawdę te bańki pomagają na cellulit? Ile masz sztuk, 4 czy więcej?
U nas nie pada, ale się zanosi. Znów cały dzień przesiedzę bez sensu w domu

Ale mogliby to sprawdzać a nie ludziom kłopot robią. Niektórzy mieli po 300 i po 500km, żeby przyjechać po dyplom. Ja już nie jadę, niech mi to pocztą wyślą A w ogóle to w wyrazie "www" napisali "ww". To ja sobie sama dopiszę to "w"

Link
http://allegro.pl/item1026412698_k_s...na_nowosc.html

Podobno pomagają, ale trzeba systematycznie masować Ja to w sumie nie wiem czy mam/miałam cellulit Mnie się wydawało, że tak, mąż też mi mówił, że lekko pogurbiona byłam. A mój gin twierdził, że cellu nie mam
W każdym razie teraz na pewno jestem gładsza, bardziej jędrna skóra i 1cm spadł Jestem zadowolona!
Słyszę opinię, że niektóre kobitki pozbyły się całkiem cellulitu, ale nie można się zniechęcać bo to np dopiero po 30 masażach widać efekt. I na początku ten cellulit bardziej wychodzi, robi się mnóstwo siniaków i krwiaczków
Bańki mam 4 - tyle jest w zestawie.
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:16   #1435
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

chciałam pożebrać o kliki w banerek
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 08:29   #1436
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
chciałam pożebrać o kliki w banerek
No niech Ci już będzie, klinkę Ci



A widziałyście konkurs zakrętkowy bobovity? Ja mam ponad 100 zakrętek i mam zamiar wygrać wycieczkę
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:02   #1437
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Caro

klikLAM Ci
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:04   #1438
superzabula
Zadomowienie
 
Avatar superzabula
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 369
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Dobry dzien!
U nas tez pada, ale mam zamiar gdzie pojechac bo mam wolne a Tz na caly dzien do Wawy pojechal wiec nudaaaaWsadze malego w auta i chyba skocze do mamy, a pozniej z siostra polazic po sklepach Kurcze, ale nie wiem czy mi sie chce...ja juz chce latooo Do bani taka pogoda

Jaska od tygodnia oduczamy od nocnego jedzenia i chyba osiagniemy sukces W sumie budzi sie kolo 4, ale pomarudzi i spi dalej. Pozniej budzi sie tak kolo 7:30 zje sam butle i jeszcze z godzinke sobie lezymy(jak jestem w domu) Oglaszam, z jestem dzis wyspana

Angel kurka, ale u Was dziwnie z tymi przedszkolami Mi by sie chyba ciagle zdarzalo spoznic, wiec by chyba opieka weszla mi na glowe. W takiej sytuacji rzeczywiscie bedzie musiala sobie wszystko zoorganizowac co do minutkizycze powodzenia Jasko maly przystojniakale jak moze byc inaczej, przeciez to Jasiek hihihi

marika super, ze Tz przyjechal...mogliscie sobie odbic niewypal zeszlo-weekendowy Zycze udanych urodzinek i buziaki urodzinowe dla Igorka

caro klikniete

ania slyszalam o konkursie, ale ja nie mam z czym tam startowac. Jak Jasiek jeszcze jadl sloiczki to wszystko wyrzucalam, a teraz i tak juz nie je wiec dupa bladai nie strofuj tu kolezanek (manolita, rumiankowa) bo wiecej nie zajrza

gossik wyobrazilam sobie Ciebie jako zmokla kurke, mam bujna wyobraznie u nas wczoraj strasznie lalo jak sie ciesze, ze jezdze teraz do pracy autem bo pamietam, ze przed ciaza (jak mielismy 1 samochod) zawsze jak padalo zapominalam parasola i oczywiscie wracalam przemoczona a mam do pracy 20km i musialam jechac najpierw autobusem, a ozniej jeszcze tramwajem

NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTOW
__________________

Fitness czy bieganie?
Nie ograniczaj się, połącz jedno z drugim
bądź szczęśliwa!!!


superzabula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:24   #1439
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ania, i o taką głupotę dyplom nieważny? Głupota, faktycznie dopiszcie sobie po tym "w" Dzięki za linka, teraz tylko problem jaki rozmiar i czy w wersji wiosennej czy letniej Chyba wezmę po parze takiej i takiej...Chyba skuszę się na te bańki, przydałoby się stracić trochę cm w doopsku

Zabula, zazdroszczę udanych nocek Ja do pracy zawsze pieszo, chyba już nie odważę się usiąść za kółkiem a w dodatku nie stać nas na dwa auta
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 10:01   #1440
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Moje dziecko ma 89cm długości, no mówiłam że Guliwer


Cytat:
Napisane przez superzabula Pokaż wiadomość
Oglaszam, z jestem dzis wyspana

ania slyszalam o konkursie, ale ja nie mam z czym tam startowac. Jak Jasiek jeszcze jadl sloiczki to wszystko wyrzucalam, a teraz i tak juz nie je wiec dupa bladai nie strofuj tu kolezanek (manolita, rumiankowa) bo wiecej nie zajrza
A ja jak zwykle nie - pobudka o 6

Ja zbierałam wszystkie słoje. Mąż na mnie ciągle krzyczał, że na co mi to wszystko i posłusznie wynosił worki na strych

Przepraszać, nie powtórzy się

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Ania, i o taką głupotę dyplom nieważny? Głupota, faktycznie dopiszcie sobie po tym "w" Dzięki za linka, teraz tylko problem jaki rozmiar i czy w wersji wiosennej czy letniej Chyba wezmę po parze takiej i takiej...Chyba skuszę się na te bańki, przydałoby się stracić trochę cm w doopsku
Nie to, że nieważny. Chyba ważny, ale wiadomo czy ktoś się nie doczepi za pare lat? Lepiej mieć wszystko w porządku, żeby się nie martwić.

Ja na kartce odrysowałam stopkę i zmierzyłam. Tam są podane centymetry. U nas wyszło 11cm, więc wzięłam 12-13cm i są tylko ciut większe więc dobrze, że takie wzięłam
Ja mam wiosenne, ale żałuje, że nie wzięłam zimowych. W wiosennych froteczka jest tylko w podeszwie i taka cieniutka. Ja zawsze Julce na rajtuzki zakładam raczej grube skarpety bo u nas panele, kafelki to jej stopki marzną. Letnich ja bym nie brała chyba, że ktoś ma w całym mieszkaniu dywany

Zapraszam do wspólnego bańkowania
Ja wolałam kupić bańki niż co chwilę wydawać pieniądze na jakieś balsamy, które i tak nic nie dają.
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk

Edytowane przez ania4891
Czas edycji: 2010-05-14 o 10:03
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.