KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy zapisałabyś się do Klubu Recenzentki?
tak, zapisałbym się do Klubu Recenzentki 1 221 92,71%
nie, nie zapisałabym się do Klubu Recenzentki 96 7,29%
Głosujący: 1317. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 06:25   #751
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

ja oowniez jestem za
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 07:55   #752
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez Beata321
Witam!
Czytam kolejne wypowiedzi i już nie rozumiem, dlaczego "młodsze stażem" Wizażanki są dyskryminowane z powodu małej ilości postów, skoro te, które napisały ich więcej, często ograniczały się do jednego krótkiego zdania mało tym wnosząc na forum. Dziewczynki, liczy się jakość,a nie ilość... /Ktoś tak kiedyś powiedział./
POZDROWIENIA!!!
a jak nie ma ani ilości ani jakości?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 09:01   #753
RUDA.KOTKA
Raczkowanie
 
Avatar RUDA.KOTKA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 309
Cool Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez Beata321
Witam!
Czytam kolejne wypowiedzi i już nie rozumiem, dlaczego "młodsze stażem" Wizażanki są dyskryminowane z powodu małej ilości postów, skoro te, które napisały ich więcej, często ograniczały się do jednego krótkiego zdania mało tym wnosząc na forum. Dziewczynki, liczy się jakość,a nie ilość... /Ktoś tak kiedyś powiedział./
POZDROWIENIA!!!

całkowicie się z Tobą zgadzam,ja też nie mam duzo postów ale za to jak juz mam to są wypowiedzi,a nie przytakujące zdanie "jestem za"
fakt nikt nie zwrucił nawet uwagi na moje wypowiedzi...
he he to prawie tak jakbym pisała do mojego faceta czyta ale nie wie co..
ha ha kwestia przyzwyczajenia
a jak juz sie ktos do mnie odezwał to po to zeby mi powiedziec ze mam zmienic czcionke bo zle sie czyta ha ha
cieplutko pozdrawiam...
RUDA.KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 09:10   #754
karpatka
Raczkowanie
 
Avatar karpatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez RUDA.KOTKA
ojejka ktoś tu za bardzo wzioł do siebie to co pisza inni

mi bynajmniej nie chodziło o rzadne naciaganie czy wyłudzanie probek...
tylko stwierdziłam ze fajnie byłoby gdyby osoby bedace baaaardzo zaawansowane w zycie wizazu mogły testowac całe produkty a nie probki...bo sama wiem po własnych doswiadczeniach ze niektore produkty poznaje sie dopiero po pewnym czasie i wady wychodza dopiero pozniej a wiadome ze jesli ktos bywa tylko od czasu do czasu na tej stronie to oczywiste ze nie beda komentowac testowanych produktow tak czesto jak beda to robic osoby zaawansowane aha i nie napisałam ze "nowym" osoba sie nie naleza probki tylko napisałam ze "nowe" osoby i mało udzielajace sie powinny dostawac zwykłe probki a nie całe produkty to jest roznica
hm...mam nadzieje ze to wyjasniło moja opinie do konca...

p.s.
sama nie jestem czesto tutaj wiec pisze z obiektywnego punktu widzenia

pozdrawiam
Witam
Czytam i czytam... pomysł jest ogólnie niezły... tak jak inne koleżanki słusznie zuwazyly tylko trzeba wziąsc pod uwage całe produkty a nie próbki. To fakt ze na efekt używania trzeba poczekać jakis czas bo po jednym razie nie za wiele mozna powiedziec. Ale jest jeszcze inny aspekt. Wydaje sie o wiele poważniejszy. Większość próbek jakie otrzymujemy sa inne od tego samego produktu w normalnym opakowaniu.Wiele razy sie juz przekonałam.A najbardziej widac to na próbkach podkładów i próbkach perfum.W szczególnosci perfum - najszybciej mozna zauważyc.
Ja sama sie osobiscie przekonalam.Po prostu kilka razy dostałam probki, podobały mi sie a potem po kupnie całego flakoniku prefum okazalo sie ze po prostu inaczej pachna....nie tak intensywnie, mało trwałe i wogóle
Tak samo było z podkładem.W próbce - super a jak kupiłam to sie okazuje ze to nie to samo.... Wg mnie bez komentarza
Dlatego jestem za testowaniem całych, orginalnych opakowań a nie próbek.I nie ze wzgledu na staż forumowiczek (!).
Pozdrawiam
__________________
karpatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 09:39   #755
RUDA.KOTKA
Raczkowanie
 
Avatar RUDA.KOTKA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 309
Wink Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez karpatka
Witam
Czytam i czytam... pomysł jest ogólnie niezły... tak jak inne koleżanki słusznie zuwazyly tylko trzeba wziąsc pod uwage całe produkty a nie próbki. To fakt ze na efekt używania trzeba poczekać jakis czas bo po jednym razie nie za wiele mozna powiedziec. Ale jest jeszcze inny aspekt. Wydaje sie o wiele poważniejszy. Większość próbek jakie otrzymujemy sa inne od tego samego produktu w normalnym opakowaniu.Wiele razy sie juz przekonałam.A najbardziej widac to na próbkach podkładów i próbkach perfum.W szczególnosci perfum - najszybciej mozna zauważyc.
Ja sama sie osobiscie przekonalam.Po prostu kilka razy dostałam probki, podobały mi sie a potem po kupnie całego flakoniku prefum okazalo sie ze po prostu inaczej pachna....nie tak intensywnie, mało trwałe i wogóle
Tak samo było z podkładem.W próbce - super a jak kupiłam to sie okazuje ze to nie to samo.... Wg mnie bez komentarza
Dlatego jestem za testowaniem całych, orginalnych opakowań a nie próbek.I nie ze wzgledu na staż forumowiczek (!).
Pozdrawiam
czesc
wsumie masz racje ,zupełnie o tym zapomniałam...
fakt tez kiedys sie tak nabrałam z podkładem to chyba był jakis podkład ASTORA tylko juz nie pamiatam jaki dokładnie...
tez jak dostałam probke od znajomej to było super i byłam zachwycona ale gdy tylko kupiłam cały produkt to lipa

tylko dlaczego tak jest??
przeciez napewno nie chodzi tu o ilosc,bo sa rozne rozmiary perfum tej samej marki i pachna tak samo
hm...problem jest pewnie w probkach moze złe opakowania maja
ale popłynełam z tematem he he
RUDA.KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 11:28   #756
agusiaq
Przyczajenie
 
Avatar agusiaq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wawa od paru miesięcy :(
Wiadomości: 25
Talking Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

straszne zamieszanie tu się zrobiło, jakaś zawiść czy co... tylko pytanie o co. Nie uważacie,że każda powinna martwić się o siebie? Wymądrzanie się i filozofowanie na temat tego jak to niesamowicie niektóre z was są zasłużone dla tego forum do rozmowy nic nie wnosi...a jedynie zniechęca do was ludzi. Naprawdę ,przestańcie unosić się dumą i na każdym kroku podkreślać jakie to z was weteranki i nikt tego nie docenia, bo wydaje mi się że to donikąd nie prowadzi. Baza danych to baza danych a nie ilości postów, kogo przy wręczaniu wam ewentualnych próbek te posty mogą interesować? Liczy się to czy się nadajesz czy nie, czy jesteś w odp. wieku, czy masz taki a nie inny kolor włosów, cerę tłustą lub suchą, naprawde ostatnią rzeczą na którą ktokolwiek bedzie patrzyl, jezeli w ogole bedzie, to że pod waszym nickiem figuruje ogromna liczba...
Więc proszę drogie panie, po co to? myslalam, że nowe postacie witacie na forum z otwartymi rekoma, w koncu wiadomo ze im więcej tym sympatyczniej i tym więcej sie dzieje...
ale moze się pomylilam, skoro tak szalejecie już za darmowymi probkami, ktorych jeszcze nie ma...

pozdrawiam drogie wizażanki...


ps. pewnie teraz na amen zostanę wyklęta z grona, albo otrzymam srogie baty...choć mam nadzieję ze wszyscy przejdą nad moim nieszkodliwym wywodem do porządku dziennego... i po troszkę rozumu do głowy
agusiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 11:36   #757
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez agusiaq
straszne zamieszanie tu się zrobiło, jakaś zawiść czy co... tylko pytanie o co. Nie uważacie,że każda powinna martwić się o siebie? Wymądrzanie się i filozofowanie na temat tego jak to niesamowicie niektóre z was są zasłużone dla tego forum do rozmowy nic nie wnosi...a jedynie zniechęca do was ludzi. Naprawdę ,przestańcie unosić się dumą i na każdym kroku podkreślać jakie to z was weteranki i nikt tego nie docenia, bo wydaje mi się że to donikąd nie prowadzi. Baza danych to baza danych a nie ilości postów, kogo przy wręczaniu wam ewentualnych próbek te posty mogą interesować? Liczy się to czy się nadajesz czy nie, czy jesteś w odp. wieku, czy masz taki a nie inny kolor włosów, cerę tłustą lub suchą, naprawde ostatnią rzeczą na którą ktokolwiek bedzie patrzyl, jezeli w ogole bedzie, to że pod waszym nickiem figuruje ogromna liczba...
Więc proszę drogie panie, po co to? myslalam, że nowe postacie witacie na forum z otwartymi rekoma, w koncu wiadomo ze im więcej tym sympatyczniej i tym więcej sie dzieje...
ale moze się pomylilam, skoro tak szalejecie już za darmowymi probkami, ktorych jeszcze nie ma...

pozdrawiam drogie wizażanki...


ps. pewnie teraz na amen zostanę wyklęta z grona, albo otrzymam srogie baty...choć mam nadzieję ze wszyscy przejdą nad moim nieszkodliwym wywodem do porządku dziennego... i po troszkę rozumu do głowy
O tak, strasznie zawistne jesteśmy. Nie piszemy że jesteśmy w jakiś tam sposób zasłużone dla forum. Pewnie że witamy nowe forumowiczki i jesteśmy dla nich sympatyczne itd., tylko dla mnie naprawdę jest przerażające to, ile nagle nowych osób pojawiło się właśnie w tym wątku. I to chyba świadczy tylko o jednym? I kto tu szaleje za darmowymi próbkami? Nie twierdzę że wszystkie nowe wizażanki o tym pomyślały, ale jeszcze nie było chyba takiej sondy gdzie nagle tyle forumowiczek się zarejestrowało i od tej pory nie napisały już nic więcej na tym forum.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 12:13   #758
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez AneciaG
O tak, strasznie zawistne jesteśmy. Nie piszemy że jesteśmy w jakiś tam sposób zasłużone dla forum. Pewnie że witamy nowe forumowiczki i jesteśmy dla nich sympatyczne itd., tylko dla mnie naprawdę jest przerażające to, ile nagle nowych osób pojawiło się właśnie w tym wątku. I to chyba świadczy tylko o jednym? I kto tu szaleje za darmowymi próbkami? Nie twierdzę że wszystkie nowe wizażanki o tym pomyślały, ale jeszcze nie było chyba takiej sondy gdzie nagle tyle forumowiczek się zarejestrowało i od tej pory nie napisały już nic więcej na tym forum.
A ile było sond, o których wszystkie zarejestrowane wizażanki dowiedziały się dzięki powiadomieniom mailem? Jak przypominam sobie dwie: na temat karmy oraz własnie tę na temat próbek. I tak jak wczesniej pisałam, czym jest dosdawanie próbek, nikomu tłumaczyć nie trzeba. Karma jest sprawą dość skomplikowaną i jeśli ktoś rzeczywiście dużo na forum sie nie udziela, mógł po prostu zignorować temat, który go w ogóle nie interesuje
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 12:51   #759
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

To bardzo dobry pomysł, bo na KWC zazwyczaj jest tak, ż ejdni sa zachwyceni, a inni wręcz przeciwnie zawiedzeni i zawsze mam dylemat czy kupić dany produkt czy nie. Wynika to oczywiście z tego, że mamy inne typy skóry itd. Łatwo moznaby sprawdzić co o produkcie mysli osoba o takim samym typie cery jak my A ztym próbkami tez fajny pomysł
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 15:50   #760
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

hey
Dziewczyny czytam tu sobie wasze opinie i uważam, iż źle oceniace te, które mają tylko po np. jednym poście. Ja sama powiem szczerze, że w ogóle nie udzielam się na forum, jedynie szukam jakichś porad dla mnie- a jestem tu już od listopada. Więc wiedzcie, że są dziewczyny, które poparły ten pomysł nie dla, jak to tu same określiłyście, wyłudzenia kosmetyków czy coś.... poprostu uważamy, że ten pomysł jest dobry i tyle.
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 17:12   #761
jolanta0808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 3
GG do jolanta0808
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Jak najbardziej.
Chętnie wejdę w to. Jak wiekszość kobiet lubię wiedzieć co stosuję i czy ten kosmetyk jest dobry.
Jeśli moja opinia może pomóc innym - to ja jestem za!
jolanta0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 18:05   #762
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez Beata321
Zapomniałam napisać. Bez względu na to, jak skończy się sprawa z KR, będę tu nadal buszować. Jest tu mnóstwo ciekawych wypowiedzi i podpowiedzi, jak ładnie wyglądać, a ja mam w pracy dwudziestukilku facetów i jedną koleżankę... Muszę dobrze wyglądać i już!!!
Tak trzymać!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 19:58   #763
evi_motylek
Raczkowanie
 
Avatar evi_motylek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 171
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Agusiaq ja bede inna rowniez mysle tak jak ty zgodze sie z Toba nie bede Cię powtarzała ale masz ogromną racje
a co do Klubu Recenzentki to popieram, swietny pomysł napewno się pezyłącze
pozdrawiam .
evi_motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 20:00   #764
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez evi_motylek
Agusiaq ja bede inna rowniez mysle tak jak ty zgodze sie z Toba nie bede Cię powtarzała ale masz ogromną racje
a co do Klubu Recenzentki to popieram, swietny pomysł napewno się pezyłącze
pozdrawiam .
Kto ma rację, ten stawia kolację
Racja, to pojęcie względne, szczególnie ta ogromna.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 20:07   #765
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez agusiaq
straszne zamieszanie tu się zrobiło, jakaś zawiść czy co... tylko pytanie o co. Nie uważacie,że każda powinna martwić się o siebie? Wymądrzanie się i filozofowanie na temat tego jak to niesamowicie niektóre z was są zasłużone dla tego forum do rozmowy nic nie wnosi...a jedynie zniechęca do was ludzi. Naprawdę ,przestańcie unosić się dumą i na każdym kroku podkreślać jakie to z was weteranki i nikt tego nie docenia, bo wydaje mi się że to donikąd nie prowadzi. Baza danych to baza danych a nie ilości postów, kogo przy wręczaniu wam ewentualnych próbek te posty mogą interesować? Liczy się to czy się nadajesz czy nie, czy jesteś w odp. wieku, czy masz taki a nie inny kolor włosów, cerę tłustą lub suchą, naprawde ostatnią rzeczą na którą ktokolwiek bedzie patrzyl, jezeli w ogole bedzie, to że pod waszym nickiem figuruje ogromna liczba...
Więc proszę drogie panie, po co to? myslalam, że nowe postacie witacie na forum z otwartymi rekoma, w koncu wiadomo ze im więcej tym sympatyczniej i tym więcej sie dzieje...
ale moze się pomylilam, skoro tak szalejecie już za darmowymi probkami, ktorych jeszcze nie ma...

pozdrawiam drogie wizażanki...


ps. pewnie teraz na amen zostanę wyklęta z grona, albo otrzymam srogie baty...choć mam nadzieję ze wszyscy przejdą nad moim nieszkodliwym wywodem do porządku dziennego... i po troszkę rozumu do głowy
agusiaq, jeśli chodzi o mnie, to wcale mi się nie naraziłaś swoim wywodem.
Wręcz przeciwnie... A jeśli chodzi o tę bitwę o to, czego jeszcze nie ma, to doszłam właśnie do wniosku, że gdyby nie ten e-mail z prośbą o wypowiedź, to chyba wcale bym się nie wypowiadała na temat KR... Poza tym chyba nie warto sobie z tego powodu wydrapywać oczek...

Pozdrawiam wszystkie Wizażanki...
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 21:25   #766
RUDA.KOTKA
Raczkowanie
 
Avatar RUDA.KOTKA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 309
Thumbs up Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

jejka przeciez tu nikt nie panikuje
poprostu toczy sie rozmowa na rozne tematy
a co to nie mozna rozmawiac
he eh cos strasznie nerwowi ludzie tu sa
kazda pisze takie rzeczy zeby tylko dowalic innej
ha ha normalnie az widac ze brak tu facetow
przydaliby sie zeby rozładowywac atmosfere
a zeby sie tu pojawili to przydałoby sie cos dla nich co by ich zainteresowało
RUDA.KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 21:29   #767
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez RUDA.KOTKA
ha ha normalnie az widac ze brak tu facetow
przydaliby sie zeby rozładowywac atmosfere
a zeby sie tu pojawili to przydałoby sie cos dla nich co by ich zainteresowało
Wbrew pozorom jest tu trochę mężczyzn i o dziwo, to własnie oni często tupią nogami Mi tam pasuje babiniec
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 21:42   #768
RUDA.KOTKA
Raczkowanie
 
Avatar RUDA.KOTKA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 309
Red face Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez vretka
Wbrew pozorom jest tu trochę mężczyzn i o dziwo, to własnie oni często tupią nogami Mi tam pasuje babiniec
naprawde??
no prosze to jednak sa tutaj faceci a ja myslałam ze jest ich całkowity brak
he ... i w dodatku tupia... ale i tak przewage maja tu kobitki wiec maja zero szans
RUDA.KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 06:02   #769
ebusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez agusiaq
straszne zamieszanie tu się zrobiło, jakaś zawiść czy co... tylko pytanie o co. Nie uważacie,że każda powinna martwić się o siebie? Wymądrzanie się i filozofowanie na temat tego jak to niesamowicie niektóre z was są zasłużone dla tego forum do rozmowy nic nie wnosi...a jedynie zniechęca do was ludzi. Naprawdę ,przestańcie unosić się dumą i na każdym kroku podkreślać jakie to z was weteranki i nikt tego nie docenia, bo wydaje mi się że to donikąd nie prowadzi. Baza danych to baza danych a nie ilości postów, kogo przy wręczaniu wam ewentualnych próbek te posty mogą interesować? Liczy się to czy się nadajesz czy nie, czy jesteś w odp. wieku, czy masz taki a nie inny kolor włosów, cerę tłustą lub suchą, naprawde ostatnią rzeczą na którą ktokolwiek bedzie patrzyl, jezeli w ogole bedzie, to że pod waszym nickiem figuruje ogromna liczba...
Więc proszę drogie panie, po co to? myslalam, że nowe postacie witacie na forum z otwartymi rekoma, w koncu wiadomo ze im więcej tym sympatyczniej i tym więcej sie dzieje...
ale moze się pomylilam, skoro tak szalejecie już za darmowymi probkami, ktorych jeszcze nie ma...

pozdrawiam drogie wizażanki...


ps. pewnie teraz na amen zostanę wyklęta z grona, albo otrzymam srogie baty...choć mam nadzieję ze wszyscy przejdą nad moim nieszkodliwym wywodem do porządku dziennego... i po troszkę rozumu do głowy
wreszcie!!!! może ktś czyta i wyciaga wnioski ? tak jak ja i nie rozpisuje sie o zasługach dla forum????dla mnie sama sprawa istnienia forum jest fajna i w moim zawodzxie bardzo potrzebna <fryzjer stylista> wiec dziewczyny nie kombinujcie tylko testujcie.......
ebusza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 12:28   #770
strompka
Raczkowanie
 
Avatar strompka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Woj. podkarpackie
Wiadomości: 158
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

To ja nie będę odstawać i napiszę że też jestem ZA
strompka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 13:24   #771
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

myślę że klub recenzentki to dobry pomysł
ale faktycznie - próbki powinny dostawać osoby które tę recenzję jednak dodadzą, a nie zużyją próbkę i nie wniosą do KWC nic nowego... i to chyba dlatego pojawiły się pomysły, żeby "starym wizażankom" "zasłużonym dla forum" (? ) dostawało się "więcej" - bo one na pewno tę recenzję dodadzą. wszystkie jesteśmy w jakiś sposób łase na darmowe próbki, ale jedne z nas się odwdzięczą recenzją, a drugie niekoniecznie

ale moim zdaniem nie tylko wizażanki z dużą ilością postów i z długim stażem powinny być brane pod uwagę. ja na przykład postów mam odrobinę ponad 600, a wizażuję dopiero piąty miesiąc... mimo to jestem już jakoś związana tym forum i recenzję otrzymanego kosmetyku dodałabym na pewno. chyba sporo jest takich osób. dlatego powinno się raczej sprawdzić, czy dana wizażanka regularnie się loguje i pisze posty, a nie w jakiej ilości to robi... moim zdaniem, nie jest ważne czy ktoś dziennie doda 3 posty czy 25...
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 15:04   #772
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez kruszyna17
hey
Dziewczyny czytam tu sobie wasze opinie i uważam, iż źle oceniace te, które mają tylko po np. jednym poście. Ja sama powiem szczerze, że w ogóle nie udzielam się na forum, jedynie szukam jakichś porad dla mnie- a jestem tu już od listopada. Więc wiedzcie, że są dziewczyny, które poparły ten pomysł nie dla, jak to tu same określiłyście, wyłudzenia kosmetyków czy coś.... poprostu uważamy, że ten pomysł jest dobry i tyle.
Hmmm... Ja nie oceniam, jednak aż tak ślepa nie jestem. Nadal nie zmieniłam zdania. Nagle przy tej sondzie pojawiło się mnóstwo nowych forumowiczek które wcześniej na żaden temat się nie wypowiadały i w żadnej sondzie nie brały udziały, a jak padło hasło "darmowe próbki" to nagle sie odezwały. No sorrry.

I nie tylko ja na to uwagę zwróciłam, więc niech niektórzy nie robią tu z siebie ofiar że niby źle je ktoś ocenia.
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 16:20   #773
RUDA.KOTKA
Raczkowanie
 
Avatar RUDA.KOTKA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 309
Wink Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Hmmm... Ja nie oceniam, jednak aż tak ślepa nie jestem. Nadal nie zmieniłam zdania. Nagle przy tej sondzie pojawiło się mnóstwo nowych forumowiczek które wcześniej na żaden temat się nie wypowiadały i w żadnej sondzie nie brały udziały, a jak padło hasło "darmowe próbki" to nagle sie odezwały. No sorrry.

I nie tylko ja na to uwagę zwróciłam, więc niech niektórzy nie robią tu z siebie ofiar że niby źle je ktoś ocenia.
he...dobre...
tylko tak szczerze to nie przeczytałas wszystkich wiadomosci bo ktoras juz pisała o tym ze to jedyna taka sprawa oprucz jakiejs KARMY o ktorej powiadomione zostały wszystkie dziewczyny uczestniczace w wizazy
i to fakt ze sporo osob dlatego sie zainteresowała...a tak szczerze to ja nawet nei wiedziałam ze tu jest jakies forum ha ha
siedziałam sobie zawsze na KWC i reszta mnie nei interesowała bo nei miałam o niej zielonego pojecia
ale juz powoli zaczynam łapac co i jak tu wyglada
RUDA.KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 16:24   #774
AneciaG
Wtajemniczenie
 
Avatar AneciaG
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 2 069
GG do AneciaG
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez RUDA.KOTKA
he...dobre...
tylko tak szczerze to nie przeczytałas wszystkich wiadomosci bo ktoras juz pisała o tym ze to jedyna taka sprawa oprucz jakiejs KARMY o ktorej powiadomione zostały wszystkie dziewczyny uczestniczace w wizazy
i to fakt ze sporo osob dlatego sie zainteresowała...a tak szczerze to ja nawet nei wiedziałam ze tu jest jakies forum ha ha
siedziałam sobie zawsze na KWC i reszta mnie nei interesowała bo nei miałam o niej zielonego pojecia
ale juz powoli zaczynam łapac co i jak tu wyglada
Przynajmniej tutaj Twoja wypowiedź jest dłuższa niż: "...".

EOT
__________________
Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee!
AneciaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 16:37   #775
RUDA.KOTKA
Raczkowanie
 
Avatar RUDA.KOTKA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 309
Wink Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Przynajmniej tutaj Twoja wypowiedź jest dłuższa niż: "...".

EOT

he he dzieki
wsumie to lubie sie rozpisywac
RUDA.KOTKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 17:07   #776
plusik_99
Raczkowanie
 
Avatar plusik_99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kopenhaga/Bronshoj
Wiadomości: 225
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Cytat:
Napisane przez vretka
A ile było sond, o których wszystkie zarejestrowane wizażanki dowiedziały się dzięki powiadomieniom mailem? Jak przypominam sobie dwie: na temat karmy oraz własnie tę na temat próbek. I tak jak wczesniej pisałam, czym jest dosdawanie próbek, nikomu tłumaczyć nie trzeba. Karma jest sprawą dość skomplikowaną i jeśli ktoś rzeczywiście dużo na forum sie nie udziela, mógł po prostu zignorować temat, który go w ogóle nie interesuje
Zgadzam się z Tobą! Nie ma co tak surowo oceniać pierwszych wypowiedzi nowych osób na forum.Bo przecież pytanie brzmiało:

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Ale jestem bardzo ciekawa Waszych opinii i czy w ogóle warto coś takiego tworzyć.


poza tym jeżeli ktoś raz nie wywiązałby sie z zadania to pewnie drugi raz by nie był brany pod uwagę. A co ma do tego ilość odpowiedzi na forum?Predyspozycjie takie jak typ cery,wiek...są tu najważniejsze.
Pewnie, że osoby które już się udzielały w testowanie w KW powinny być brane w pierwszej kolejności pod uwagę.
pozdrawiam

Edytowane przez plusik_99
Czas edycji: 2006-05-28 o 17:43
plusik_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 12:01   #777
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Jestem za, nieraz proszę firmy o przysłanie próbek, jeśli nie mogę ich dostać gdzie indziej. Drogiego kosmetyku nigdy nie kupiłabym w ciemno, zresztą mam tak niskie fundusze, że nawet nad tanim zastanawiam się sto razy...
Dopiszę jeszcze, że nie zamierzam wystawiać fałszywie pochlebnych recenzji i mam nadzieję, że nie będą z klubowiczek robić darmowych królików doświadczalnych.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 13:48   #778
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Hm. Rozumiem Wasze wątpliwości co do "jednopostowców" Mnie też to trochę ... dziwi. WWłaściwie to przykre, że nagle tyle osób wypowiada się w tym wątku. I tylko w tym, nigdzie więcej. Ale:
Sama pamiętam, jak się zarejestrowałam i długo nic nie pisałam na forum. Właściwie nawet tu nie zaglądałam, czytałam tylko KWC. I sporo tam pisałam. I miałam te zero wiadomości na koncie. No i tak sobie myślę, że na pewno jest "kilka" takich osób. A przecież one wkładają w samo KWC nawet więcej niż te z nas, które mają kilka tysięcy postów i żadnej recenzji! Pozdrawiam serdecznie
(mnie też martwi potencjalne "zepsucie" KWC - ale bądźmy dobrej myśli, AgaZ na pewno na to nie pozwoli)
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 18:15   #779
ela s-c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

dobry momysl jestem za
ela s-c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 18:59   #780
mlka
Raczkowanie
 
Avatar mlka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny ślask
Wiadomości: 117
GG do mlka
Dot.: KLUB RECENZENTKI - nowy pomysł

Świetny pomysł, zwlaszcza, że nie natrafilam jeszcze na "swoje" kosmetyki.
mlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.