Myd³o i Pachnid³o :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2004-03-03, 09:27   #1
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303

Myd³o i Pachnid³o :)


Znacie te kosmetyki, zamawia³yscie co¶ mo¿e z ich stronki?
http://www.pachnidlo.pl
jakie wra¿enia ?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 09:31   #2
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 950
GG do mala-czarna
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

Ja kupowa³am nawet sporo.
Próbowa³am kilkakrotnie zg³osiæ go do z³otej perfumerii, ale bez skutku.
Co Ciê interesuje?
mala-czarna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 09:38   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomo¶ci: 1 694
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

ja kupuje w sklepie w Lodzi, tyle, ze nazywa sie "Mydlo i Powidlo", ale asortyment ma podobny (rozszerzony jeszcze o produkty, ktore mozna znalezc na: http://www.nastroje.com/cgi-bin/easyshop.cgi

bardzo lubie te kosmetyki, sa naprawde swietne


mala-czarna napisa³(a):
> Ja kupowa³am nawet sporo.
> Próbowa³am kilkakrotnie zg³osiæ go do z³otej perfumerii, ale bez skutku.

juz kiedys pytalam Zlosia, dlaczego moje zgloszenia do Zlotej Perfumeri trafiaja w wirtualna proznie, i odpowiedzial, ze ze wzgledu na male zainteresowanie planuja zlikwidowac dzial w ogole, w zwiazku z tym, nie aktualizuje zgloszen.
joannea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 09:43   #4
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

Najbardziej interesuj± mnie te mniamu¶ne olejki do masa¿u (np. cynamon z pomarañczka) i kremy do cia³a (czekoladowy) , ale te¿ myde³ka, kremy Femi. Praktycznie wszystko wygl±da bardzo zachêcaj±co . Czarnulko a co Ty zamawia³a¶? Czy faktycznie realizuj± przesylki do 5 dni?
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 09:54   #5
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 950
GG do mala-czarna
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

Czekoladowy krem do cia³a??????
Gdzie on jest? Nie widzia³am a ju¿ mi ¶linka kapie na klawiaturê!

Ja kupowa³am wiêkszo¶æ myde³ek, olejek cynamonowy (niestety, jest z dodatkiem pomarañczy i w ogóle nie czuc cynamonu, ale oglenie bardzo dobry i estetyczne opakowanie, takie "surowe"), sole do k±pieli w ró¿nych formach - wszystkie s± OK, ale moje ulubione zapachy (najbardziej wyraziste) to ró¿a, fio³ek, cynamon+pomarañcza, kilka glinek + szampon do w³osów z Argiletz, oliwkowy p³yn do k±pieli, myd³o karite, krem do r±k z Lepo Line, z Femi maseczkê ró¿an± i acne 2 na wypryski, chyba jedn± wazelinkê i jeszcze jakie¶ drobiazgi lub pojedyncze strza³y.
Generalnie jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków, zw³aszcza z myde³ek, soli i maseczki Femi.
Robi³am chyba 4 zamówienia i zawsze wysy³ali je nastêpnego dnia priorytetem, w paczce by³ prezencik (zwykle gratisowe myde³ko), próbki a ca³o¶æ obsypana g³ówkami ró¿ - sztucznych, ale gustownych.
Bardzo przyjemne te paczki.
Raz siê zdarzy³o, ¿e dosta³am o jedno myde³ko za ma³o, wiêc dos³ali je mi z przeprosinami i jeszcze jednym w gratisie.
Bardzo polecam.
mala-czarna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 09:58   #6
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomo¶ci: 1 694
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

ja najbardziej lubie mydelka (te ciete z blokow), maja duzo gliceryny, i sa fajniutkie, no, i slicznie zdobia lazienke.

co do femi:
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1036278881
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1067614853
joannea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 09:58   #7
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

No w³a¶nie ja siê te¿ napali³am na t± czekoladê (tym bardziej ¿e nie mogê je¶æ, to sobie przynajmniej pow±cham )

http://www.pachnidlo.pl/pages/prod_s...=337&id_kat=30

dziêki za informacje , idê pisac zamówienie
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2004-03-03, 10:11   #8
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

A nie rozpadaj± siê te myde³ka w trakcie u¿ycia? . Pamiêtam ¿e kiedys kupi³am sobie myde³ko firmy Sense Philosophy bodaj¿e, te¿ naturalne, ciête z bloku i by³o do kitu . Rozpad³o mi siê dos³ownie w drobny mak po pierwszej próbie umycia... nie mia³o te¿ zadnych w³asciwo¶ci myj±cych, tylko zapach by³ ³adny, poziomkowy.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 10:18   #9
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomo¶ci: 1 694
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

te przynajmniej, ktore mialam, absolutnie sie nie rozpadaly. Jestem w nich zakochana niezmiennie . Jedyne uszkodzenie, jakie sie dokonalo, to po dluzszym uzyciu takiego z czarnym kotem, odpadl kot od reszty (tzn rozpadlo sie na dwa bloki). Ja je polecam z czystym sumieniem, nie rozmiekaja, sa przyjemne dla skory, pienia sie w sam raz, slicznie pachna i bardzo ladnie wygladaja na mydelniczce.
joannea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 10:23   #10
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 950
GG do mala-czarna
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

kasiap napisa³(a):
> A nie rozpadaj± siê te myde³ka w trakcie u¿ycia? . Pamiêtam ¿e kiedys kupi³am sobie myde³ko firmy Sense Philosophy bodaj¿e, te¿ naturalne, ciête z bloku i by³o do kitu . Rozpad³o mi siê dos³ownie w drobny mak po pierwszej próbie umycia... nie mia³o te¿ zadnych w³asciwo¶ci myj±cych, tylko zapach by³ ³adny, poziomkowy.

A nie kupi³a¶ wtedy ROLADKI DO K¡PIELI?
Ona by³a taka w³a¶nie pó³-mia³ka.
Te z Myd³o i Pachnid³o siê nie rozpadaj±.
mala-czarna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 10:35   #11
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

mala-czarna napisa³(a):
> A nie kupi³a¶ wtedy ROLADKI DO K¡PIELI?

hm, mo¿e to by³a roladka, nie pamiêtam (kupowa³am w Mikolowskim Auchanie, chyba ju¿ tego sklepiku tam nie ma), ale do k±pieli to raczej nie by³o - nie mam wanny, tylko prysznic, wiêc produkty do k±pieli w ogóle mnie nie interesuj±

Wielkie dziêki za wszystkie informacje dziewczyny . My¶lê ¿e mogê spokojnie zamawiaæ w Mydle i Pachnidle.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-03, 10:39   #12
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 950
GG do mala-czarna
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

> hm, mo¿e to by³a roladka, nie pamiêtam (kupowa³am w Mikolowskim Auchanie, chyba ju¿ tego sklepiku tam nie ma), ale do k±pieli to raczej nie by³o - nie mam wanny, tylko prysznic, wiêc produkty do k±pieli w ogóle mnie nie interesuj±
>

Hihihi, ja te¿ t± roladkê tam kupowa³am.
mala-czarna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 16:02   #13
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

To ja mam jeszcze pytanie: czy w normalnym sklepie noge kupic te kosmetyki? Czy sa to moze firmowe sklepy, lub w kazdej drogerii tez znajde te naturalne mydla? jesli istnieja normalne sklepy, to czy w Opolu taki jest i gdzie?
Pytam bo dla mnie kupowanie w polskich sklepach internetowych bedzie za drogie; koszty wysylki sa drozsze niz wyrtosc calej paczki, i nich na granicy sie dopatrza to jeszcze clo bedzie do zaplacenia
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 21:24   #14
aneczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 54
GG do aneczki
Re: Myd³o i Pachnid³o :)- do kasip

Kasiu dziêki za w±tek!!!
Dosta³am kiedy¶ kika myde³ek w prezencie i ju¿ dawno chcia³am sobie kupiæ a niestety jedyny znany mi sklep jest w Krakowie. Teraz sobie zamówiê przez internet!
A tak z innej beczki czy robisz zakupy w drogerii na Mazowieckiej w Ligocie? Jaki to sklepik? Bêdê wdziêczna za odpowiedz!
aneczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 21:50   #15
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomo¶ci: 1 694
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

wiem, ze jest sklep w Lodzi. Moze napisz do nich i zapytaj, czy nie maja oddzialu w Opolu czy okolicy?
joannea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 22:07   #16
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 19 970
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

joannea napisa³(a):
> wiem, ze jest sklep w Lodzi. Moze napisz do nich i zapytaj, czy nie maja oddzialu w Opolu czy okolicy?

Hej Asiu Skarbie, a gdzie oni maj± ten sklep w £odzi, bo ja chyba ¶lepa jestem ???
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tê szminkê, bo klient znów siê bêdzie piekli³ ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDÊ piszemy NAPRAWDÊ ³±cznie!
Iwonalodz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 22:21   #17
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomo¶ci: 1 694
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

WitaJ Iwonko!!!! Odpiszê na Twojego miala, ale ja straszliwa jezeli o maile jestem tak¿e przepraszam bardzo

ten sklepik, nazywa siê "Myd³o i Powid³o" jest na ulicy 6-go sierpnia, zaraz za restauracj± Anatewka (pomiêdzy Piotrkowsk± a Ko¶ciuszki). Nie pamiêtam numeru, ale znajdziesz bez problemu, bo to krótka uliczka. Id±c od Piotrkowskiej, po prawej stronie s± "Zó³te papiery" i wina, po drugiej, czyli lewej, ¯abka, Anatewka i ten sklep. Z Piotrkowskiej trzeba skrêciæ zaraz za ksiêgarni± jêzykow±.
joannea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-03, 22:30   #18
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 19 970
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

Asiu Skarbie nie stresuj siê tak oczywistym jest, ¿e odpiszesz jak bêdziesz mia³a chwilkê
Za adresik dziekujê jak bêdê w pobli¿u pewnie zajrzê

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tê szminkê, bo klient znów siê bêdzie piekli³ ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDÊ piszemy NAPRAWDÊ ³±cznie!
Iwonalodz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-04, 08:13   #19
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303
Re: Myd³o i Pachnid³o :)- do kasip

Aneczki, a która to Mazowiecka ? . Wstyd siê przyznaæ, tyle lat mieszkam w Ligocie i nie wiem .
Oprócz tej na S³upskiej zdarza mi siê zagl±daæ do dwoch w okolicach targu - jedna jest w takim domu jednorodzinnym, a druga zaraz przy samym targu. W tej piewszej maj± ogromniasty wybór kolorówki - znajdziesz tam Loreala, Revlona (np. Skinlights), Bourjois, Inglota i wiele innych firm. Co do cen to s± niezbyt promocyjne , ale w naszej dzielnicy jest ogólnie drogo, takie odnoszê wra¿enie. Czasem mo¿na cos dostaæ "w promocji", próbek i gratisków nie daj± (ja przynajmniej nigdy nie dostalam).
Ta druga drogeria stawia raczej na tañsze marki - widzia³am tam ostatnio Viperê, Joko, Eveline, Golden Rose, poza tym maj± kosmetyki pielêgnacyjne polskich firm - Ziaji, Kolastyny, Daxa.
Kupujê tam rzadko bo jakos mi nie po drodze - zakupi³am u nich cienie Joko Winter Glamour, pomadkê Golden Rose i balsam kakaowy Ziaji - wszystkie te rzeczy moim zdaniem ¶wietne wiêc ogólnie jestem zadowolona .
Aha, sprzedawczyni jest moim zdaniem lekko denerwuj±ca, zawsze ma jakie¶ g³upkowate "wstawki", ale mnie to specjalnie nie rusza .

__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-04, 18:45   #20
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 3 757
Re: Myd³o i Pachnid³o :) w OPOLU

Zajrzyj w Realu w g³ównym przejsciu jest takie stoisko-kiosk...a sklep znajduje sie kolo Pizza Hut-w tej w±skiej uliczce jak idzie sie na parking,ko³o kioseczku z zapiekankami....kojarzysz ?
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-04, 19:14   #21
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomo¶ci: 1 694
Re: Myd³o i Pachnid³o :)

Zajrzyj koniecznie, bo to urocze miejsce, raz na jaki¶ czas maj± akcje promocyjne - kiedy¶ k±pali w wannie Paw³a Del±ga , opowiada³a mi znajoma .
Wybór du¿y, sklep ³adnie zaaran¿owany, ceny ok, ale nie przejmuj siê Wyj±tkowo Nachalnymi Sprzedawczyniami, które ¿yæ nie daj± od momentu przekroczenia progu. WSZYSTKIE moje znajome maj± z nimi problem, wiêc taki chyba ich styl bycia po prostu . No, ale nie ma siê co zra¿aæ , bo ca³a reszta przednia
joannea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-04, 20:45   #22
Olla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomo¶ci: 24
Re: Myd³o i Pachnid³o :)- do kasip

Kasiu, mogê spytaæ na jakiej ulicy jest ta drogeria z kolorówk± Revlona?
Olla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-05, 08:10   #23
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303
Re: Myd³o i Pachnid³o :)- do kasip

Hej Króliczku, Revlon jest na pewno na S³upskiej i w tej drogerii w okolicach targu (no w³a¶nie,mo¿e ktos mi powie co to za ulica? )- na tej ulicy jest postój taksówek, a sama drogeria miesci siê na parterze willi (chyba w gara¿u przerobionym), mam nadziejê ¿e bêdziesz wiedzia³a o któr± chodzi
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-05, 11:30   #24
aneczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 54
GG do aneczki
Re: Myd³o i Pachnid³o :)- do kasip

Kasiu chodzi mi dok³adnie o t± drogeriê z du¿ym wyborem. Przy okazji odpowiedzia³a¶ na wszytkie pytania, które mnie nurtowa³y.
Ze dwa lata temu przy wszystkich zakupach na sume powy¿ej 50 z³ dawali próbki, a teraz co¶ im siê wyraznie pogorszy³o. Przed Bo¿ym Narodzeniem robi³am na zlecenie babci zakupy prezentowe dla pozosta³ych cz³onków rodziny, wyda³am ponad 300 z³... i nic! I na dodatek kiedy w±cha³am 4 wode po goleniu pani ekspedientka by³a wyraznie znudzona, nie pomog³o nawet to ¿e i tak wziê³am wszystkie! Narazili mi siê okropnie ju¿ tam nie kupujê.
Napisz mi proszê jak na tym tle wypada ta ze S³upskiej, widzia³am ¿e s± niezle zaopatrzeni w zapachy, (ceny?).
Pozdrawiam serdecznie
aneczki jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-05, 12:25   #25
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303
Re: Myd³o i Pachnid³o :)- do kasip

No ja te¿ zauwa¿ylam ¿e obs³uga w tej perfumerii jest ¶rednio mi³a. Parê razy trafi³am nawet na faceta -sprzedawcê, biedak byl kompletnie niezorientowany, poprosilam o pokazanie eyelinerow i nie wiedzia³ co to jest Poza tym nie podoba³o mi siê ¿e dla wielu kosmetyków nie maj± testerów, a ja nienawidzê kupowaæ "na oko".

No a gdyby mnie tak potraktowali jak Ciebie to ju¿ bym tam wiecej nie posz³a (mo¿e to g³upie, ale mam tak ¿e jak mnie jaki¶ sprzedawca na maxa wkurzy to nic u niego wiêcej nie kupiê, tym sposobem mam juz parê sklepów "spalonych" )

Ta perfumeria na S³upskiej jest w moim odczuciu dosyæ droga, choæ owszem czasem zdarzaj± siê pere³ki w stylu b³yszczyk Gosha za 15 z³, no i wyprzedaj± te¿ po du¿o ni¿szej cenie kosmetyki którym koñczy siê termin wa¿no¶ci. Ale próbek te¿ nie daj±, a co dziwniejsze sprzedaj± próbki perfum po 5 - 8 z³ chyba !
Wybór zapachów faktycznie jest spory, ale wydaje mi siê ¿e s± odrobinê dro¿sze ni¿ np. w Sephorze. Ja kupilam u nich tylko raz Noa Cacharela bo byl w zestawie w dosyæ korzystnej cenie (promocja przed ¶wiêtami). Generalnie wolê jednak kupowac w Sephorze, bo lubiê wszystkiego sama dotkn±c i pow±chaæ ni¿ prosiæ siê znudzonej panienki
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-06, 18:53   #26
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomo¶ci: 338
Re: Myd³o i Pachnid³o :( badziewie!

Ja kupowa³am w 'Mydle' przez internet i nie polecam. Pomylili siê w zamówieniu, a jedno z myde³ek mia³o ukruszony róg, paczka nie zosta³a uszkodzona w trakcie transportu a wiêc zapakowano towar ju¿ uszkodzony! Kosmetyki by³y przeznaczone na prezent, za¿±da³am zwrotu pieniêdzy. Odpowiedziano, ¿ebym wys³a³a kosmetyki 'na koszt odbiorcy', Na poczcie dowiedzia³am siê, ¿e ta us³uga kosztuje 12 z³otych. Nie uda³o mi sie uzyskaæ zapewnienia firmy, ¿e zwróc± mi ca³± wydan± sumê (po potr±ceniu wysy³ki 'wte i nazad' wychodzi³a prawie po³owa warto¶ci zamówienia), a firma w pewnym momencie przesta³a odpowiadaæ na moje maile W ogóle byli niezbyt grzeczni i nawet nie przeprosili, a ja przez nich musia³am lataæ z wywieszonym ozorem szukaj±c zastêpczego prezentu!
No i zosta³am z niechcianymi kosmetykami i o 60 z³otych l¿ejsza. Nie polecam.
benny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2004-03-19, 14:22   #27
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 4 303
Re: Myd³o i Pachnid³o :( badziewie!

Dosta³am wczoraj przesy³kê od "Myd³a pachnid³a", aaaa.... do tej pory nie mogê wyj¶æ z zachwytu . Jak te rzeczy niesamowicie pachn±, a¿ mnie ³apy ¶wierzbi± ¿eby jeszcze co¶ u nich zamówic, tylko resztki zdrowego rozs±dku mnie powstrzymuj± przed kolejnym kosmetycznym zakupem .

Zastrze¿enia mam jedynie do samej przesy³ki - niestety ¼le zabezpieczyli i trochê olejku siê wyla³o, na szczê¶cie niedu¿o. Ale i tak jestem straszliwie zadodolona
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.