Czekać czy dać sobie spokój? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 22:46   #1
frambi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 292
Unhappy

Czekać czy dać sobie spokój?


Otóż postaram się jak najjaśniej naświetlić sytuację.
Więc, jakiś tydzień temu odezwał się do mnie na nk pewien chłopak którego poznałam na imprezie w styczniu. Szczerze nawet nie zwróciłam mocno na niego uwagi bo byłam na tej imprezie z obecnie Ex facetem i byłam zapatrzona w niego. No i jak mu nap pytanie czy poznaliśmy się na tej imprezie styczniowej to odparł że tak i że szkoda że tylko z niej... więc odparłam czemu dopiero teraz się odzywa skoro to było w styczniu a teraz mamy maj. odp mi że nie znał mojego nazwiska ani imienia nie mógł mnie znaleźć... i tak od słowa do słowa wyciągnął ode mnie nr gg i tel. zaczął słodzić że mu się podobam i czy kiedyś się z nim spotkam. Aż pewnego razu coś mnie tknęło i oblukałam jego profil na nk i był tam jakiś opis od pewnej dziewczyny że go kocha itd co prawda z przed miesiąca... I 4 dni temu odezwał się wieczorem jak zawsze a ja wypaliłam z tekstem czy jego dziewczynie nie przeszkadza że słodzi innym.... nic mi nie odp więc za ok 10min nap następną wiadomość że tak myślałam że ona nic nie wie a on szuka wrażeń na boku... wtedy odp mi że nie są razem od tygodnia i jak coś to wcale nie szuka wrażeń i dodał dobranoc i zniknął... jak potem odpytałam koleżankę to faktycznie nie są razem... na drugi dzień rano nap mu smsa że nie wiedziałam o ich rozstaniu i czy czuje się urażony. odp mi tylko "Nie" i więcej nie napisał... wczoraj wysłałam sma co u niego i też nie odp. Myślicie że się jeszcze odezwie czy może go śmiertelnie obraziłam? Wpadł mi w oko i nie wiem co robić a nie chcę wyjść na nachalną bo mamy sporo wspólnych znajomych i nie chcę sobie narobić wstydu że się narzucam Co myślicie o tej sytuacji ?
__________________
[rock]508089[/rock]
frambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 23:43   #2
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez frambi Pokaż wiadomość
Otóż postaram się jak najjaśniej naświetlić sytuację.
Więc, jakiś tydzień temu odezwał się do mnie na nk pewien chłopak którego poznałam na imprezie w styczniu. Szczerze nawet nie zwróciłam mocno na niego uwagi bo byłam na tej imprezie z obecnie Ex facetem i byłam zapatrzona w niego. No i jak mu nap pytanie czy poznaliśmy się na tej imprezie styczniowej to odparł że tak i że szkoda że tylko z niej... więc odparłam czemu dopiero teraz się odzywa skoro to było w styczniu a teraz mamy maj. odp mi że nie znał mojego nazwiska ani imienia nie mógł mnie znaleźć... i tak od słowa do słowa wyciągnął ode mnie nr gg i tel. zaczął słodzić że mu się podobam i czy kiedyś się z nim spotkam. Aż pewnego razu coś mnie tknęło i oblukałam jego profil na nk i był tam jakiś opis od pewnej dziewczyny że go kocha itd co prawda z przed miesiąca... I 4 dni temu odezwał się wieczorem jak zawsze a ja wypaliłam z tekstem czy jego dziewczynie nie przeszkadza że słodzi innym.... nic mi nie odp więc za ok 10min nap następną wiadomość że tak myślałam że ona nic nie wie a on szuka wrażeń na boku... wtedy odp mi że nie są razem od tygodnia i jak coś to wcale nie szuka wrażeń i dodał dobranoc i zniknął... jak potem odpytałam koleżankę to faktycznie nie są razem... na drugi dzień rano nap mu smsa że nie wiedziałam o ich rozstaniu i czy czuje się urażony. odp mi tylko "Nie" i więcej nie napisał... wczoraj wysłałam sma co u niego i też nie odp. Myślicie że się jeszcze odezwie czy może go śmiertelnie obraziłam? Wpadł mi w oko i nie wiem co robić a nie chcę wyjść na nachalną bo mamy sporo wspólnych znajomych i nie chcę sobie narobić wstydu że się narzucam Co myślicie o tej sytuacji ?
nawet jesli to była jakas obraza majestatu to ja bym czekała teraz juz na jego krok
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 03:43   #3
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Oj weź go olej...tydzień temu zerwał z laską i teraz szuka sobie plasterka do zaklejenia rany, a kiedy śmiałaś go spytać o co chodzi z laską to się obraża. Zapewne wysłał po rozstaniu wiadomości do wielu "koleżanek z imprezy". Jakby mu zależało, to by normalnie powiedział, że byli razem i nie są. Tyle. Nie pisz do niego.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 04:43   #4
Biejatka
Rozeznanie
 
Avatar Biejatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 966
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

czekaj na jego ruch- nie odezwie się, jego strata.
Biejatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 05:51   #5
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Mieć trochę godności, nie wypisywać do niego...
Jakby był zainteresowany to by się sa dalej odzywał i migiem odpisał na Twojego sms-a
Wielka krzywda się 'Panu' stała, że zapytałaś. haha
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2010-05-20 o 05:53
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 06:51   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Oj weź go olej...tydzień temu zerwał z laską i teraz szuka sobie plasterka do zaklejenia rany, a kiedy śmiałaś go spytać o co chodzi z laską to się obraża. Zapewne wysłał po rozstaniu wiadomości do wielu "koleżanek z imprezy". Jakby mu zależało, to by normalnie powiedział, że byli razem i nie są. Tyle. Nie pisz do niego.
Dokładnie. Moim zdaniem źle to o nim świadczy, że taki "szybki bill" z niego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 07:55   #7
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

zgadzam się z dziewczynami facet tydzień po rozstaniu pewnie jest zdesperowany i szuka szybkiego lekarstwa. No i jakby mu zależało to by się nie obrażał. lepiej odpuść
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2010-05-20 o 07:57
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 08:17   #8
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Zdecydowanie czekać, może jeszcze odpisze. Ale nawet jak poczuł się obrażony, to nieładnie, że Ci nie odpowiada, nie ma co zasypywać go dalszymi smsami.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 09:11   #9
monika13k
Raczkowanie
 
Avatar monika13k
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 295
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Nie pisz do niego. poza tym szybko leczy rany po rozstaniu.
monika13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 10:13   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

wiecie jak robi moj kumpel?

poznaje pelno dziewczyn na imprezach. zapisuje sobie numery. jak mu sie czasem nudzi to napisze do takiej . np po 2-3 mies od tamtej imprezy. i umawia sie z nimi i spedza milo czas. dziolchy sa wiecej niz chetne spotkac sie z kims kogo widzialy na imprezie X mies temu...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 10:41   #11
frambi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 292
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Może faktycznie macie racje i powinnam go olać skoro się nie odzywa. Chociaż nie mogę zakładać,że szybko leczy rany po rozstaniu bo nie wiem kto z kim zerwał i z jakiego powodu,dlatego z góry nie będę go wkładać do szufladki z draniami...
__________________
[rock]508089[/rock]
frambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 10:45   #12
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

daj sobie spokój.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 11:03   #13
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Oj weź go olej...tydzień temu zerwał z laską i teraz szuka sobie plasterka do zaklejenia rany, a kiedy śmiałaś go spytać o co chodzi z laską to się obraża. Zapewne wysłał po rozstaniu wiadomości do wielu "koleżanek z imprezy". Jakby mu zależało, to by normalnie powiedział, że byli razem i nie są. Tyle. Nie pisz do niego.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 11:03   #14
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Skoro nie odpisuje to olej gościa i nie narzucaj się.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 11:19   #15
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez frambi Pokaż wiadomość
Może faktycznie macie racje i powinnam go olać skoro się nie odzywa. Chociaż nie mogę zakładać,że szybko leczy rany po rozstaniu bo nie wiem kto z kim zerwał i z jakiego powodu,dlatego z góry nie będę go wkładać do szufladki z draniami...
Za szybko. On teraz szuka dziewczyny na odreagowanie, poszalenie sobie, a nie nowego związku (nikt normalny by po tygodniu od zerwania jednego związku nie szukał drugiego; najpierw trzeba ochłonąć, wyciągnąć wnioski, zająć się sobą).

A poza tym czemu teraz - po tylu miesiącach? Kennedy dobrze to ujęła:

Cytat:
wiecie jak robi moj kumpel?

poznaje pelno dziewczyn na imprezach. zapisuje sobie numery. jak mu sie czasem nudzi to napisze do takiej . np po 2-3 mies od tamtej imprezy. i umawia sie z nimi i spedza milo czas. dziolchy sa wiecej niz chetne spotkac sie z kims kogo widzialy na imprezie X mies temu...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 11:33   #16
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
wiecie jak robi moj kumpel?

poznaje pelno dziewczyn na imprezach. zapisuje sobie numery. jak mu sie czasem nudzi to napisze do takiej . np po 2-3 mies od tamtej imprezy. i umawia sie z nimi i spedza milo czas. dziolchy sa wiecej niz chetne spotkac sie z kims kogo widzialy na imprezie X mies temu...
Nieźle.



Czekaj na jego ruch,tyle w tym temacie.A jeśli się nie odezwie nie rozpaczaj. ;0 Jak nie ten to inny kiedyś będzie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 11:41   #17
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
wiecie jak robi moj kumpel?

poznaje pelno dziewczyn na imprezach. zapisuje sobie numery. jak mu sie czasem nudzi to napisze do takiej . np po 2-3 mies od tamtej imprezy. i umawia sie z nimi i spedza milo czas. dziolchy sa wiecej niz chetne spotkac sie z kims kogo widzialy na imprezie X mies temu...


grunt, to zabawa

dziewczyny, do których gość odzywa sie z przewidywalnością równą zeru powinny wiedzieć, że chodzi właśnie TYLKO o miłe spędzenie czasu. Ale nie, juz w myslach wybieraja imiona dla ICH wspólnych dzieci.........

Edytowane przez wandaweranda
Czas edycji: 2010-05-20 o 11:44
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 12:04   #18
frambi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 292
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość

grunt, to zabawa

dziewczyny, do których gość odzywa sie z przewidywalnością równą zeru powinny wiedzieć, że chodzi właśnie TYLKO o miłe spędzenie czasu. Ale nie, juz w myslach wybieraja imiona dla ICH wspólnych dzieci.........
A kto powiedział,że ja szukam związku? A już nie daj Bóg wybieranie imion dla dzieci?? Porządnie mnie to rozbawiło, ponieważ koleś co prawda wpadł mi w oko ale związku to ja żadnego nie oczekiwałam po tej znajomości, co więcej ja go nie szukam...
__________________
[rock]508089[/rock]
frambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 15:35   #19
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość

grunt, to zabawa

dziewczyny, do których gość odzywa sie z przewidywalnością równą zeru powinny wiedzieć, że chodzi właśnie TYLKO o miłe spędzenie czasu. Ale nie, juz w myslach wybieraja imiona dla ICH wspólnych dzieci.........
Nie generalizuj.
Ja np. lubię się spotykać z facetami poznanymi na imprezach (tak jak wspomniany wyżej kolega), i wcale nie po to, by ich usidlić - a często okazuje się, że sam facet po takim spotkaniu do mnie wypisuje i zarzuca, że dawałam mu nadzieję, a potem się nie odzywam i go porzuciłam . Więc to działa w obie strony.
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 15:46   #20
frambi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 292
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Doris1981 pytałaś czemu dopiero teraz się odezwał... Otóż zapytałam go o to dlaczego nagle po takim czasie się odezwał. Odpowiedział co jest zgodne z prawdą, bo nie znał mojego imienia i nazwiska więc nie mógł mnie znaleźć. A na tej imprezie przedstawił nas sobie mój Ex i to wyglądało "cześć" "część" i tyle ... od był wtedy z dziewczyną ja z chłopakiem więc nie zwracaliśmy na siebie uwagi... i dopiero przypadkiem poznał mnie na zdjęciu jak dałam komentarz naszej wspólnej znajomej jak się okazało...
__________________
[rock]508089[/rock]
frambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:46   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez frambi Pokaż wiadomość
A kto powiedział,że ja szukam związku? A już nie daj Bóg wybieranie imion dla dzieci?? Porządnie mnie to rozbawiło, ponieważ koleś co prawda wpadł mi w oko ale związku to ja żadnego nie oczekiwałam po tej znajomości, co więcej ja go nie szukam...
I aż założyłaś wątek z tej obojętności...

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-05-20 o 17:47
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:50   #22
frambi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 292
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Powiem tak,facet mi się podoba,ale czy to znaczy że od razu muszę myśleć o związku? Tak założyłam wątek o nim, ponieważ ciekawi mnie czy waszym zdaniem się jeszcze odezwie po tym jak dałam mu do zrozumienia,że moim zdaniem chce się tylko zabawić za plecami dziewczyny... z którą jak się dowiedziałam nie jest i jest to potwierdzona informacja z innego źródła ....
__________________
[rock]508089[/rock]
frambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 18:29   #23
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Nie twórzcie tu teorii że ona już z nim ślub planuje nic takiego nie napisała, tylko sobie coś wymyślacie, może i założyła wątek ale to przecież nie znaczy, że już szykuje księdza i kościół-po prostu on jej się podoba.

A co do Twojego problemu to ja bym go od razu skreśliła bo po 1.tydzień temu zaczął się odzywać=tydzień temu zerwali->rachunek jest prosty, chłopak coś szybko zaczyna się leczyć po poprzednim związku imo jesteś zwykłym klinem a on widocznie jest zdesperowany żeby z kimś być, może chce dogryźć byłej, może szuka zwykłej rozrywki żeby zapomnieć;

po 2.ta impreza była x czasu temu gdyby naprawdę Cię szukał to nieznajomość imienia i nazwiska nie byłaby problemem, zapytałby jakiegoś znajomego, kogoś z tej imprezy kto tam był, coś nie wierzę w te tłumaczenia...wydaje mi się raczej że to jego nagłe odezwanie nie ma związku z tym, że znalazł gdzieś Twój komentarz ale z tym, że zerwali z dziewczyną. Dziwaczne jest odzywanie się po takim czasie do kogoś kogo się właściwie nawet nie zna bo nic nie piszesz że wtedy długo rozmawialiście czy coś w tym stylu.

Ale jeśli to Ci nie przeszkadza, no to jedyna radą dla Ciebie jest czekanie na ruch 'jaśnie pana obrażalskiego'.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 19:03   #24
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Nie miał o co się obrazić.
Strasznie szybko się umawiał z następną (z Tobą), po zerwaniu.

Poczekaj co dalej. Nie narzucaj się. Nie dzwoń, nie pisz.
Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
wiecie jak robi moj kumpel?

poznaje pelno dziewczyn na imprezach. zapisuje sobie numery. jak mu sie czasem nudzi to napisze do takiej . np po 2-3 mies od tamtej imprezy. i umawia sie z nimi i spedza milo czas. dziolchy sa wiecej niz chetne spotkac sie z kims kogo widzialy na imprezie X mies temu...
Może Twój kumpel jest wyjątkowo czarujący?..
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 19:27   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

jest bardzo czarujacy fajny i w ogole. pokazuje po prostu jak to dziala. chodzi o zabawe i tyle on nawet nie pamieta tych lasek z imprezy.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 20:38   #26
zryw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Nie miał o co się obrazić.
Strasznie szybko się umawiał z następną (z Tobą), po zerwaniu.
Przecież to jest najczęściej powtarzająca się recepta w temacie "Rozstanie z facetem" - znajdź sobie kogoś innego i to szybko szybko!

Może on też w ten sposób leczy poobijane serce?
zryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:58   #27
Seeensi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 267
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
zgadzam się z dziewczynami facet tydzień po rozstaniu pewnie jest zdesperowany i szuka szybkiego lekarstwa. No i jakby mu zależało to by się nie obrażał. lepiej odpuść
by się zgadzało
__________________
1. my
2. Kult!
Seeensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:07   #28
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Cytat:
Napisane przez zryw Pokaż wiadomość
Przecież to jest najczęściej powtarzająca się recepta w temacie "Rozstanie z facetem" - znajdź sobie kogoś innego i to szybko szybko!

Może on też w ten sposób leczy poobijane serce?
Masz rację...
Tylko nie każdy chce być lekiem na złamane serce.. .

Jak na razie facet nie odpowiada na wiadomości Autorki, więc "nie ma" problemu.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 23:43   #29
pivonia87
Raczkowanie
 
Avatar pivonia87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 115
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

Może to taki typ, co lubi wzbudzać poczucie winy w innych... Dobrze wie, że jest Ci głupio, no i zwyczajnie chce, żebyś go teraz przepraszała i ugłaskiwała...
Kobiety mądrze radzą, od teraz milcz jak grób, chyba, że sam zainicjuje jakąś rozmowę czy spotkanie... A jak nie to trudno, świat się nie zawali...
pivonia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 08:59   #30
frambi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 292
Dot.: Czekać czy dać sobie spokój?

On wie,że ja go nie przeproszę ... bo jak mnie poinformował,że już z nią nie jest i wcale nie szuka wrażeń to mu od razu nap że ja nie mam zwyczaju przepraszać za to co mówię,a poza tym na początku jak się do mnie odezwał uprzedziłam go że jestem szczera do bólu.

Zresztą temat uważam za zamknięty bo nie mam zamiaru się do niego odezwać pierwsza,a to czy on się odezwie czas pokaże
__________________
[rock]508089[/rock]
frambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.