Wizażowi przybyło oglądających ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-25, 19:26   #31
_Meggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 358
GG do _Meggy_
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

A i jeszcze jedno:
strasznie tu u Was fajnie i milutko
__________________
Success doesn't consist on winning all the time, but on never giving up.
_Meggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 20:06   #32
sister
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 92
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Witam,
ja musze się przyznąc, że jak pierwszy raz trafiłam na wizaż to wogóle mi się nie spodobal -upsss...
Grafika taka specyficzne , czy co ... Ale kiedy indziej traiłam na interesujący mnie wątek o trądziku, pielegnacji cery problemowej to poprostu zakochałam się w KWC i forum
Teraz to wizaż jest wnajcześciej odwiedzaną strona na necie-siedze na nim non stop dzieku Bogu mam stałe łącze, co nie zawsze podoba sie mojemu bratu hehehe

Pamiętam, ze na mój pierwszy post odpowiedziala Kamila chodziło o niedoskonałości balsamu brązujacego

Pozdarwiam wszystkie Wizażanki i wszystkich Wizażanów!
sister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 20:10   #33
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Jak dobrze, że Superka rozpoczęła ten wątek Tyle nowych, ciekawych Puderniczek się ujawniło i opisało swoje wizażowe historie Serdecznie pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 20:14   #34
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Niom, posiedzisz troszkę, popatrzysz co i jak i wszystko stanie się jasne. Metodą prób i błędów do wszystkiego dojdziesz - mi Wizaż wydał się tak rozległy, przepastny, że z początku się w nim zagubiłam, nerwowo czytałam archiwalne posty, żeby się zadomowić, poznać Wizażanki A potem to już samo się poukładało i od tamtej pory (a niedługo minie rok) Wizaż jest nieodłącznym elementem mojego życia Niom, więc nie ma co się obawiać, że Wizażanki to jakaś zamknięta sekta , tylko pisać, pisać, pisać.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 20:31   #35
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Haha
to mi się podoba Naprawdę miło was poznać kobietki
/ ale widzę, że jeszcze 99 się czai - zapraszamy /

Dziewczyny drogie : słówko o tym wrażeniu "zamkniętej grupy" - znam, też przez moment tak mi się wydawało, a było to w czasach gdy długie wątki na forum liczyły 10 postów i wszystkie użytkowniczki można było zapamiętać po tygodniu
a dzisiaj wiem, że wtedy na pewno się nie znały osobiście

Wrażenie bierze się chyba stąd, że używamy tu swobodnego języka, bo zaglądamy na wizaż dla przyjemności i dla relaksu przede wszystkim. I to wszystko ... chyba bardzo niewiele bywalczyń i bywalców wizażu spotkało się kiedykolwiek - ale faktem jest, że jeśli takie spotkanie się uda (ja jestem szczęśliwa, bo udało mi się poznać kilka osób ) to ma się wrażenie że znamy się od lat ...

Tia, miało być słówko ... najmocniej pzepraszam

Jeszcze tylko P.S. dla dziewczyn, które dopiero odkrywają Kosmetyk WszechCzasów - bardzo gorąco polecam lekturę naszego wewnętrznego prawa, znanego jako Kodeks Starych Pudernic
http://www.wizaz.pl/produkty/kodeks.php

ściskam Wszystkie Nowe i Zaczajone




Szkoda, bo z tamtych
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 20:56   #36
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Cześć, jestem tu Nowa
miło mi Was poznać

Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 20:59   #37
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

slonko napisał(a):
> Aha, nawet pamiętam że na mój pierwszy post odpowiedziała chyba Palomino (tak mi się coś kojarzy)

czesc No nie myslalam ze moja odpowiedz byla az takim traumatycznym przezyciem zeby o nim tyle czasu pamietac Staralam sie przeciez byc grzeczna

W kazdym razie wszystkim czesc i czolem
Ja uwazam ze naprawde nie trzeba wiele zeby tu zaistnieć. Wystarczy wybrac sobie nicka /najlepiej charakterystycznego - takie sie po prostu zapamietuje / wybrac dla siebie jakis interesujacy temat na ktory ma sie cos do powiedzenia, albo komus udzielic info i juz zostaniecie zauwazone
Kola wzajemnej adoracji/ trojce swiete (ciagle zastanawiam sie czy bylam duchem czy czym? ) i inne inszosci sa wymyslem
To jest powiedzialabym wręcz bardzo naturalne ze jesli sie kogos kojarzy albo co wiecej zna sie z realu to czasem wymknie sie tzw "prywata" I same zobaczycie ze po wciagnieciu w wizaz same zaczniecie taką prywate uprawiac To jest po prostu strona gdzie mozna poznac naprawde fajnych ludzi i dowiedziec sie ciekawych rzeczy i tak nalezy ja traktowac.

Także wszystkie Stare Pudernice takze te ktore dopiero dojrzewaja do przyjecia na siebie tego jakze zaszczytnego tytulu serdecznie pozdrawiam

cmoczki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-25, 21:00   #38
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Tygrys napisał(a):
> Cześć, jestem tu Nowa
> miło mi Was poznać

Ja nie mogie.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif pinki się śmieje do rozpuku.gif (17,0 KB, 0 załadowań)
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 21:27   #39
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Tygrys napisał(a):
> Cześć, jestem tu Nowa
> miło mi Was poznać
>
> Ti.

Dziewczynki, spoko To tylko nasz wizażowy MasKotek
Trochę broi, ale jest w miarę oswojony Prosimy nie peszyć się
NIE KARMIĆ !
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 22:07   #40
Limonka_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 18
GG do Limonka_27
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Skoro tak już sobie piszemy to i ja się dołączę, wyjdę z ukrycia i przedstawię się. Na imię mi Monika, lat 27 ależ oficjalnie, hihihi. Wizaż podglądam od dłuższego już czasu... nooo jakiś roczek. I tak sobie podglądałam, oceny na KW przeglądałam, z wielu rad skorzystałam i jakoś tak nie bardzo miałam odwadę przyłączyć się... aż tu nagle. No właśnie dostałam kopa energii zmobilizowałam się i zalogowałam, ale po jakomś czasie, z racji lekkiego roztrzepania, zapomniałam jakie mam hasło i nick! Od kilkunastu dni istnieję pod nowym nickiem, ale z kolei nie wiedziałam, że w tutejszym zwyczaju jest przedstawianie się (ale ze mnie gapa!) Niniejszym witam Was Drogie Wizażanki, poprawiam wszystkie gafy (które miały tu miejsce ) i szybko uczę się płynnego poruszania po forum. Pozdrawiam cieplutko P.S. Ooooo, kolejna gafa wcisnęłam się gdzieś w środek odpowiedzi, a miałam być ostatnia....
Limonka_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-25, 22:12   #41
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

maga napisał(a):
> NIE KARMIĆ !
>

NIE GŁASKAĆ! zwłaszcza po brzuszku, bo Kiciuś lubi drapać

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-26, 10:14   #42
IwonaPękul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 25
GG do IwonaPękul
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Witam. Ja równiez wizaz odkryłam dość dawno, sporadycznie udzielałam sie na forum, opisałam kilka kosmetyków. Teraz zagladam do Was codziennie, pomomo tego ze mam sporo obowiązków a najprzyjemniejszym jest moja córeczka! Zawsze byłam jednak dość bierna na forum. Postaram sie to zmienic, zeby was lepiej poznać Kochane Wizażanki, tym bardziej ze w domu rośnie mi mała Puderniczka
Pozdrawiam serdecznie
IwonaPękul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 11:53   #43
210580
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 47
GG do 210580
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Witam.Ja od niedawna buszuję po stronkach wizażu.Ja także sądziłam,że Wizażanki to grupa zamknięta-znają się od dawna,no i nowych nie przyjmuję.Dzięki za zachęcenie do czynnego udzielania się na forum,no i na czacie na którym jeszcze nie mam odwagi zabrać głos. Może jeszcze troszkę i się przełamię.Pozdrawiam
210580 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 11:54   #44
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Hej
Bardzo gorąco witam wszystkie wizażanki i najmocniej przepraszam jeśli ominęłam jakieś nowe przywitanko. Staram się śledzić na bieżąco to co się dzieje na forum, ale niestety nie zawsze mi się to udaje.

Ja wiem, że wizaż może na początku wydawać się bardzo hermetyczny, ale to tylko wrażenie. Naprawdę chcemy, żeby każdy czuł się tu swojsko. I każda nowa Wizażanka jest i będzie witana z otwartymi ramionami.
I Ritko nie mamy też niepisanego prawa i obowiązku wcześniejszego przywitania Niektórzy się witają, inni od razu włączają się do dyskusji - jedna i druga metoda jest świetna

Jeszcze raz wielkie buziaki

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 11:56   #45
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)





Serdecznie witam Nowe Koleżanki
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 12:57   #46
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

To ja też wyjdę z tych krzeczków i też się przywitam Jakoś tak nie pomyślałam o tym, żeby wcześniej się przedstawić, ale już naprawiam swój błąd Odkryłam Wizaż parę tygodni temu przez przypadek, no i się zaczęło moje buszowanie po nim - fakt, że czasami tylko po parę minutek dziennie, ale codziennie!!!. Zaraz też zalogowałam się i solidnie wypełniłam swój profil Przymierzam się do liczniejszej oceny kosmetyków (oj, ileż ja tego przetestowałam ), ale roczne, biegające już dziecko, nie bardzo mi na to pozwala ,a wieczorkiem kompa okupuje mąż , ja za to wyczajam momenty, kiedy mały śpi, ale obiad też kiedyś trzeba zrobić...
Pudernice kochane Witam Was bardzo serdecznie i na pewno będę tu zaglądać, bo już się uzależniłam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 14:13   #47
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Kochane Puderniczki! (te już zarejestrowane i te kryjące się po kątach...)

Wizaż to <u> CUDOWNE </u> miejsce, z <u> CUDOWNYMI </u> ludźmi i <u> CUDOWNĄ </u> atmosferą! Nie bójcie się tutaj ujawnić – każdy z nas był w końcu „nowy”, każdy pewnie przeżywał lekki stresik w związku z ujawnieniem się, ale potem tak czy inaczej wciągnął się i stał się nałogowym Wizażomaniakiem, więc nie ma co się bać

Ja już dokładnie nie pamiętam o czym były pierwsze wątki, które tu założyłam, ale wiem jedno – byłam wręcz zachwycona, że ktokolwiek zadał sobie trud odpowiedzenia na moje pytania Tutejsze forum było moim bodajże drugim, na tym pierwszym (forum Filipinkowe chyba?) moje posty gubiły się, prawie nikomu nie chciało się na nie odpowiedzieć. A tu proszę!

Mogę też powiedzieć, że Wizaż zmienił we mnie dużo, i pewnie zmieni jeszcze wiele. To tutaj zauważyłam, że są jeszcze ludzie życzliwi i bezinteresowni, o których tak trudno w moim realnym świecie...To tutaj w pierwszej kolejności lecę się wypłakać, jeśli coś pójdzie nie po mojej myśli, to tu spędzam znaczną część mojego dnia Mam ogromną nadzieję, że kiedyś poznam Was wszystkie (no, dobra, chociaz kilka!) na żywo (właśnie, Dziewczyna , co z naszym spotkankiem? Chyba przeoczyłam Twoją odpowiedź, tak mi się zdaje...Tylko nie wiem, czy kurczę za tydzień będę jednak miała czas na coś dłuższego) , to byłoby cudowne – i wcale nie przesadzam

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 18:42   #48
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Ehh... Wizażanki, które mają szansę się spotkać to prawdziwe szczęściary...
Więc ja skorzystam z okazji, i zapytam: czy wśród was, dziewczyny, jest może jakaś...pomorzanka? Ale środkowa Mam na myśli stare koszalińskie Bo co do tego, że jestem jedyną białogardzką wizażanką, to jestem prawie pewna. Tak z ciekawości pytam: czy jest tu jakaś Pudernica z mojego regionu?

Lecę się uczyć-nawet weekendu wolnego nie mam Ale na wizaż ZAWSZE czas się znajdzie
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-26, 19:16   #49
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Martyna napisał(a):
> > Więc ja skorzystam z okazji, i zapytam: czy wśród was, dziewczyny, jest może jakaś...pomorzanka? Ale środkowa Mam na myśli stare koszalińskie :

Wiem o Nince, MissEdith, Brigdet, Elzbiecie (sikoreczce) i fk - reprezentują Koszalin oraz Pysi (justyna***) z Kołobrzegu Pewnie są też jakieś nieujawnione

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-27, 07:26   #50
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

O Nince, MissEdith i Bridget też wiedziałam
No, ukryte podglądaczki - ujawniać się!
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 09:27   #51
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

A przedewszystkim Wszystkie Wizażanki odkryte dla świata są proszone o natychmiastowe wysyłanie swoich fotek do galerii bywalców na adres Admina, żeby było na czym oko zawiesić :pppp
Nie muszę chyba mówić, że w galerii najlepiej prezentują się zdjęcia w bikini ;ppp

Ti. Wizażanek
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 09:37   #52
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Hejka
Weszłam na form plotkowe i patrze a tu wątek pt. "Wizażowi przybyło oglądających" wiec czytam i pomyslałam ze ja tez sie z wami wszystkim przywitam i z nowymi Wizażankami i z tymi które bywają tutaj juz od dawna.
Moja przygoda z tą superową stronką internetową zaczeła sie jakieś pół roku temu, ale ze wzgledu na ograniczoną doptępność korzystania z internetu nie mogę niestety bywać tutaj tak dużo jakbym tego chciała ( ale mimo to i tak juz czuje że sie uzależniam
Jak powiedziała Obssesion:
"Oczywiście peszy nas, nowe osoby (może nie wszystkich) to, że się znacie, lubicie. Ale to też przyciąga, tworzy niepowtarzalną atmosferę. Człowiek aż chce do Was dołączyć. Parę razy zostałam już bardzo miło potraktowana, parę z Was odpisało na moje pytania, udzieliło mi rad, itp. Za to bardzo dziękuję. Oczywiście nie czuję się jeszcze wśród Was jak "u siebie", może kiedyś?"
Ja zgadzam sie z jej słowami. Kilka razy udzieliłam sie na forum i dostałam odpowiedz za co Wam wszystkim dziękuje bardzo, ale czasami to jest tak, że czytam i czytam tak sobie i chciałabym napisać ale boję sie że napisze coś niepotrzebnego.
Chciałabym bardzo zaprzyjaźnić się bliżej z takimi SUPEROWYMI osobami jakie się na tym forum znajdują.
A tak przy okazji to nowe wizażanki zanim sie wtopią w życie forum to potrzebują troche czasu choćby po to żeby sie zapoznać z wszystkimi działami jakie na wizażu występują, troche poobserwować i popodglądać A z racji tego że cały wizaż jest bogaty i obszerny w rózne tematy przeczytanie ich troche czasu zajmuje ale i wciąga zarazem
Załować mogę tylko jednego - że nie odkryłam tej stronki dużo wcześniej
Chciałam WAS Wszystkie serdecznie pozdrowić oraz podziękować bardzo Wszystkim tym którzy przyczyniają sie do tworzenia i powstawania Wizażu.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 10:52   #53
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Tygrys napisał(a):
> Nie muszę chyba mówić, że w galerii najlepiej prezentują się zdjęcia w bikini ;ppp
>

To i tak się litościwy okazałeś Tigerku, że w bikini, a nie bez...

Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 10:58   #54
czarnooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 26
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Uwaga! Wychodzę z krzaczków :-D... Wizaż odkryłam rok temu, szukałam czegoś w internecie i wyskoczyła mi wizażowa strona. Zaglądam tu parę razy dziennie, czytam i czytam, wiele razy znalazłam wskazówki do rozwiązania własnych różnorakich problemów, a KW jest niezastąpiony w kosmetycznych wyborach...
Kobietki miłe witam się z Wami i ślę pozdrowienia
czarnooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-27, 12:00   #55
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Re: Wizażowi przybyło oglądających ;)

To ja również się dołączę i pozdrawiam gorąco wszystkie Wizażanki i Wizażanów

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:40   #56
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Wizażowi przybyło oglądających ;)

Ostatnio zaczęłam patrzeć na licznik ile jest buszujących Wizażanek, i aż przecieram oczy Ponad 10 tysięcy Aktualnie 10310

Jejq, ale nas przybyło Chciałam powitać Wszystkie Wizażanki
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:05   #57
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Wizażowi przybyło oglądających ;)

cholera, 2004 rok Aga pisze, ze wizaz wydaje sie taki hermetyczny
zasmiac sie teraz mozna tylko
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.