Wszystko o Avonie - część 11 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 19:00   #4741
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, normalnie gotuje sie we mnie.... splelnilam w 7 warunki na zebra, ale nie mam jej na fakturze z 8. Dzwonie do avonu i po 20minutach czekania dowaiduje sie, ze warunki spelnilam, ale ze jako jeden produkt kotry zamawaialm przyslali mi jako alternatywny to mial inny numer i w zwiazku z tym ich system sie pomylil i nie z sumowal mi dobrze do tych 99zl. Wyjasnilam sprawe i zebre maja mi dolaczyc do kolejnego zamowienia. To rpzy okzaji zapytalam sie czy jest on dostepna... nie jest, bedzie dostepna dopiero w polowie albo pod koniec 8 kampanii....

Faktycznie sytuacja wkurzająca, powinni w ramach przeprosin dosłać Tobie i innym tak potraktowanym prezent, przecież to ich błąd!!! Napisz do nich w tej sprawie!!!
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:13   #4742
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@Agatheska
Tym bardziej sie wkurzam, bo widze, ze Myszka dostala zebra wiec gdyby nie ich blad tez bym ja pewnie dostala... no ale mam jeszcze dwa zamowienia z 8 na 50zl,jedno wlasnie wyslalam. Moze ta babka sie mylila i zafakturuja mi zebre... a jak nie to bede zmuszona czekac

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

@Myszka0706
Napisac moge, dzwonic juz nie zamierzam.Pierwszy raz dzwonilam do Avonu, jak idiotka wisialam na telefonie... zdecydowanie bede do nich pisac. Ale widze, ze przy tej nowej stronie sie wycwanili. Przy starej potrafilam im wysla 2-3 maile na raz z tym samym pytaniem, ale wybierajac inna kategorie pytania. Bo jak wiecie malo kompetentni ludzie tam pracuja wiec wolalam napisac 3 razy to samo to moze chcociaz jedna sensowna osoba mi odpowie. A teraz rowniez piszac na raz 2-3 maila, wybierajac rozna kategorie pytania, dostalam tylko jedna odpowiedz...
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:16   #4743
Nusia7
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Ja też mam Zebrę na fakturze
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:22   #4744
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Hm to teraz trochę zgłupiałam. To jeśli ja jestem dniem A, czyli składam zamówienie w czwartek, to zamówienie pobierają dopiero w piątek od 8? Czyli mogę do tej pory jeszcze coś zmieniać? Bo zawsze wydawało mi się, że muszę wysłąć zamówienie do północy w czwartek.
Zamówienia pobierane są od razu w nowym systemie.

Natomiast jeśli składasz zamówienie po 20 w internecie czy przez Avon Non Stop (800 800 888) to do rana do ok. 7/8 możesz jeszcze domówić produkty.
Zmiany typu zmiana adresu / zmiana dostawy np. z COK na kuriera itd. są możliwe telefonicznie u pracownika od 8 rano - jeśli faktura nie powstała to taki pracownik te zmiany wprowadzi. Jeśli zaś faktura już jest to zmian takich nie będzie można zrobić.

Jeśli naszym dniem wysyłkowym jest np. czwartek to mamy cały czwartek na złożenie zamówienia, choćby o 23:50 - ważne by było to w czwartek - a nie określone godziny. To od nas zależy kiedy złożymy zamówienie - jeśli zrobimy to do godz. 20 - wówczas faktura może powstać nawet w ciągu kilku minut od jego wysłania, zatem nie można mieć pretensji, że jest faktura, a ja chcę dopisać coś jeszcze. Lepiej według mnie zaczekać do 20 i wtedy złożyć zamówienie, bo wtedy telefon o 21 czy 23 od naszej klientki umożliwi dopisanie jeszcze produktów do zamówienia.
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:36   #4745
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Ja jutro mam 1 dostawe z 8, a druga mam w dzien dziecka Mam nadzieje, ze zebra pojawi sie wtedy na fakturze Skoro Wy macie, to moze jak w poniedzialek beda mi fakturowac to i ja dostane...
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:41   #4746
Nusia7
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Zamówienia pobierane są od razu w nowym systemie.

Natomiast jeśli składasz zamówienie po 20 w internecie czy przez Avon Non Stop (800 800 888) to do rana do ok. 7/8 możesz jeszcze domówić produkty.
Zmiany typu zmiana adresu / zmiana dostawy np. z COK na kuriera itd. są możliwe telefonicznie u pracownika od 8 rano - jeśli faktura nie powstała to taki pracownik te zmiany wprowadzi. Jeśli zaś faktura już jest to zmian takich nie będzie można zrobić.

Jeśli naszym dniem wysyłkowym jest np. czwartek to mamy cały czwartek na złożenie zamówienia, choćby o 23:50 - ważne by było to w czwartek - a nie określone godziny. To od nas zależy kiedy złożymy zamówienie - jeśli zrobimy to do godz. 20 - wówczas faktura może powstać nawet w ciągu kilku minut od jego wysłania, zatem nie można mieć pretensji, że jest faktura, a ja chcę dopisać coś jeszcze. Lepiej według mnie zaczekać do 20 i wtedy złożyć zamówienie, bo wtedy telefon o 21 czy 23 od naszej klientki umożliwi dopisanie jeszcze produktów do zamówienia.
Wg mnie jedno tu wyklucza drugie. Bo z pierwszego pogrubionego wynika, że jak jestem dzień A, to jeśli złożę zamówienie po 20 w czwartek, to mogę jeszcze domawiać do 8 rano w piątek. A z drugiego pogrubionego wynika, że muszę złożyć zamówienie do północy w czwartek i tyle.

I mam jeszcze pytanie a propos tej oferty 5 za 50 zł. Jeśli zamówię 5 produktów na drugi termin, to mi przyjdą? Czy musiałabym zamówić też coś z katalogu? A jeśli tak, to wystarczy jedna rzecz, czy musi być za 50 zł? Bo już sama nie wiem...

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2010-05-28 o 19:43
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:41   #4747
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Dopiero dwa dni jest 8 i juz by mieli braki zebry... Pani przez telefon powiedziala mi,z e w polowie/koncu 8 bedzie dostepna. Zapytalam sie o kaonkretny termin, nie potrafila mi udzielic odpowiedzi...

Zreszta, caly czas jak z nia rozmawialam to mi tluamaczyla, ze zaznaczone jest, ze dostawa moze ulec opoznieniu 6 tygodniu...Wkurzylam sie w koncu i jej powiedzialam, ze umiem czytac. Kwestia jest taka, ze przekroczylam te 99zl. Mailowo potwierdzilam wczesniej, ze jesli zakupie te konkretne produkty (m.in. zmywacz do paznokci i odzywke - co do ktorych mialam watpliwosci czy sa kolorowka). Dopiero jak ja laskawie poprosilam by mi zweryfikowala jeszcze raz czy na pewno mi zebra przysluguje, to wyszedl ten blad...
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 19:48   #4748
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Wg mnie jedno tu wyklucza drugie. Bo z pierwszego pogrubionego wynika, że jak jestem dzień A, to jeśli złożę zamówienie po 20 w czwartek, to mogę jeszcze domawiać do 8 rano w piątek. A z drugiego pogrubionego wynika, że muszę złożyć zamówienie do północy w czwartek i tyle.

Złożenie zamówienia a domówienie - to 2 różne sprawy.

Złożenie zamówienia to:
- określenie formy dostawy (kurier/regularna/cok)
- wprowadzenie produktów i ich ilości
- określenie adresu dostawy (dla COK/Punktu - który wybieramy, dla kuriera/regularnej - czy zostawiamy nasz stały adres czy zmieniamy)
- wysłanie zamówienia, co powoduje nadanie jemu niepowtarzalnego numeru, pod którym nasze zamówienie jest odnotowanie w systemie
Wysłanie zamówienia w czwartek do 23:59 powoduje, że system przydziela termin dostawy dla tego dnia, np. dla COK jest to wówczas dostawa na poniedziałek.

Domówienie to:
- dopisanie produktów i ich ilości do złożonego już zamówienia, które nie jest jeszcze zafakturowane

Czyli dzień A musi złożyć zamówienie w czwartek, aby skorzystać z dostawy regularnej (przez cały dzień), a domawiać może do rana (7/8.00) w piątek - o ile zamówienie złożono po 20.00, gdyż wówczas nie są fakturowane zamówienia.
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 19:58   #4749
Smynio
Raczkowanie
 
Avatar Smynio
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 374
GG do Smynio
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

ja tez mam zafakturowaną zebrę..... myślałam, że jak ja mam to inni też będą mieć a tu taki zonk..... chamskie to jest
__________________
And You see I cannot be forsaken...
Klikaj codziennie:
http://www.polskieserce.pl/
http://www.pustamiska.pl/
http://www.pajacyk.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
Smynio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:09   #4750
Myszka0706
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Złożenie zamówienia a domówienie - to 2 różne sprawy.

Złożenie zamówienia to:
- określenie formy dostawy (kurier/regularna/cok)
- wprowadzenie produktów i ich ilości
- określenie adresu dostawy (dla COK/Punktu - który wybieramy, dla kuriera/regularnej - czy zostawiamy nasz stały adres czy zmieniamy)
- wysłanie zamówienia, co powoduje nadanie jemu niepowtarzalnego numeru, pod którym nasze zamówienie jest odnotowanie w systemie
Wysłanie zamówienia w czwartek do 23:59 powoduje, że system przydziela termin dostawy dla tego dnia, np. dla COK jest to wówczas dostawa na poniedziałek.
Domówienie to:
- dopisanie produktów i ich ilości do złożonego już zamówienia, które nie jest jeszcze zafakturowane

Czyli dzień A musi złożyć zamówienie w czwartek, aby skorzystać z dostawy regularnej (przez cały dzień), a domawiać może do rana (7/8.00) w piątek - o ile zamówienie złożono po 20.00, gdyż wówczas nie są fakturowane zamówienia.
To jest bardzo zrozumiałe co napisałaś. Nic niczemu nie przeczy. Ja jestem B i wiem że jak złoże zamówienie w piątek po 20 to mam cały weekend na domówienie...
Myszka0706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:10   #4751
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Widzę że znowu miałam sporo szczęścia - Zebra jest na fakturze. Domówiony lakier też
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 20:12   #4752
Nusia7
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez krystell Pokaż wiadomość
Czyli dzień A musi złożyć zamówienie w czwartek, aby skorzystać z dostawy regularnej (przez cały dzień), a domawiać może do rana (7/8.00) w piątek - o ile zamówienie złożono po 20.00, gdyż wówczas nie są fakturowane zamówienia.
Teraz kapuję Po prostu wcześniej nie zwróciłam uwagi na słówka (zamówienie/domówienie), tylko ogólnie. Jeszcze raz dzięki
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:27   #4753
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Co myslicie na teat tej promocji 5 z 50 zł ??
czy to mozna zamówic w 1 terimie?? i jak to oni licza??
czy jest za to tez naliczany upust ??
Oswieccie mnie
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:27   #4754
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Również go miałam i tez byłam zadowolona mimo, iż wolę mocniejsze peelingi (np. z Clearskin - nei wiem czy ten nowy jest taki sam jak stary).
Mam skórę troszkę problematyczną, myślicie że nada się dla mnie ten peeling z białą herbatą ?
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:35   #4755
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez francesca22 Pokaż wiadomość
Co myslicie na teat tej promocji 5 z 50 zł ??
czy to mozna zamówic w 1 terimie?? i jak to oni licza??
czy jest za to tez naliczany upust ??
Oswieccie mnie
cofnij sie strone lub dwie a sama sie oświecisz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 20:38   #4756
ewelinka25_1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ale dlaczego ich nie otrzymasz? czy to wina avonu, że nie spakowali Ci tych 5 produktów?
witam
dopiero co sie zapisałam do avon ( zamowiłam pierwsze zamowienie za 500 zł i mam ją mieć dostarczoną w środe) mam pytanie czy jest możliwość juz w środe jak dostane numer konsultantki zamowic nastepny towar czy trzeba najpierw uregulować pierwsza fakture prosze o odp na maila ewelinka23.1985@amorki.pl
ewelinka25_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:03   #4757
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przeglądnęłam tą ofertę 5 za 50 zł i w sumie nie wiem co myśleć. Niby fajnie, bo sprzedając produkty po cenie katalogowej mamy większy zarobek, ale za to mamy mniejszą wartośc zamówienia, np. zamawiając z katalogu 5 wód Bali Bliss wartość zamówienia rośnie nam o 100 zł, a w tej promocji o 50 zł, ale z koleji zarobek jest dwukrotnie wyzszy (przy 25%)
Mając duże zamówienie jak najbardziej się opłaca, ale mając małe (np. ja póki co mam na 60 zł ) to już nie jestem taka pewna...
Skusiłam się jednak na te ofertę, bo miałam cichą nadzieję, że policzą wartości wg tych ich cen, niestety, policzyli jak wiecie po 10zł/szt. Zaoszczędziłam na tym zestawie 9zł z groszami w porównaniu z tym, gdybym zamówiła te produkty z katalogu. Czyli pakiet reklamówek 25sztuk i 10sztuk toreb papierowych mam za darmo, zawsze to coś.

Cieszę się, że mam Zebrę na fakturze. Szybko się skończyła, skoro już drugiego dnia katalogu zabrakło...
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:11   #4758
Marbo81
Raczkowanie
 
Avatar Marbo81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 345
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

A mi się pojawił taki problem - przed złożeniem zamówień w 7 katalogu miałam opłacone wszystkie faktury. Dostałam fakture z I termin 07 na załóżmy 400PLN, natomiast do zapłaty napisane 300PLN i na tyle wystawiony blankiet. Wpłaciłam te 300PLN i teraz mam saldo 100PLN. Czyli muszę im dopłacić. Ale napisałam ze strefy na jakiej podstawie skoro sami mi wystawili blankiet na 300PLN. I teraz czekam na odpowiedź.

A propos miłych inaczej - byłam ostatnio w COK w Wawie. Patrzę wisi karteczka - regulamin pracowników COK. I tam teksty typu - zawsze uśmiechnięci, pomocni, chętni do opowiadania na pytania. Więc nie mogąc znaleźć poszukiwanego produktu poprosiłam o pomoc - myślałam że "pomocna" Pani mnie zaszlachtuje i zanim zdążyłam zadać następne pytanie odwróciła się i poszła.
__________________
Jedyna możliwość mężczyzny, by mieć ostatnie słowo, to przyznać rację kobiecie

Start 104,5 -101,2 - 99,4
Jest 96,9
Najbliższy cel 90
Chciałabym 60


http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...89e3fb1e3e.png
Marbo81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:16   #4759
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

@malka
Czy faktycznie zabraklo juz tej Zebry to sie okaze w poniedzialek. Wiesz jacy niekompetentni ludzie tam pracuja... nie ma co im do konca wierzyc..
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-28, 21:27   #4760
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@malka
Czy faktycznie zabraklo juz tej Zebry to sie okaze w poniedzialek. Wiesz jacy niekompetentni ludzie tam pracuja... nie ma co im do konca wierzyc..
no tak porobili..jak to krystell pisala kiedys pracownicy byli bardziej zaangazowani. moge tez podejrzewac ze dostawali normalne pieniadze za swoja prace a jak jest dzisiaj tylko moge sie domyslac po sobie. sama podczas studiow pracuje na takiej powiedzmy obsludze klienta i musze Wam powiedziec, ze kilka lat temu pracownikom placili dwa razy tyle co teraz ( plus teraz chca tylko osoby uczace sie- co za tym idzie takie ktore nie maja sie po co wiazac z ta praca wiec obojetnie im). Ja mam jeszcze takie jakby sprawdzanie ilus tam rozmow w miesiacu i jak mam je dobrze to mam premie...uwaga uwaga w porywach 50 zl. jak cos mam zle nie mam tych 50zl a poza tym na nic to nie wplywa. wiec same zobaczcie co to daje? zadna to motywacja i tak jest teraz niestety w wiekszosci firm wiec mozna z duzym przymrozeniem oka traktowac to co do nas mowia. przykra prawda



tez czekam na zebre..po weekendzie sie okaze czy ja maja dla mnie
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:37   #4761
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Marbo81 Pokaż wiadomość
A mi się pojawił taki problem - przed złożeniem zamówień w 7 katalogu miałam opłacone wszystkie faktury. Dostałam fakture z I termin 07 na załóżmy 400PLN, natomiast do zapłaty napisane 300PLN i na tyle wystawiony blankiet. Wpłaciłam te 300PLN i teraz mam saldo 100PLN. Czyli muszę im dopłacić. Ale napisałam ze strefy na jakiej podstawie skoro sami mi wystawili blankiet na 300PLN. I teraz czekam na odpowiedź.:

A nie miałas przypadkiem jakiejś korekty ? Jeśli mialaś to być może odliczyłaś ja sobie najpierw sama od poprzedniej kwoty do zapłaty, a potem Avon odliczył Ci ją drugi raz. Stąd może być ta różnica.

Cytat:
Napisane przez Marbo81 Pokaż wiadomość
A propos miłych inaczej - byłam ostatnio w COK w Wawie. Patrzę wisi karteczka - regulamin pracowników COK. I tam teksty typu - zawsze uśmiechnięci, pomocni, chętni do opowiadania na pytania. Więc nie mogąc znaleźć poszukiwanego produktu poprosiłam o pomoc - myślałam że "pomocna" Pani mnie zaszlachtuje i zanim zdążyłam zadać następne pytanie odwróciła się i poszła.

A może ta pani miała "te dni" (Postanowiłam ostatnio nie czepiać się, tylko jakos tłumaczyć zachowania innych i swoje)
Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@malka
Czy faktycznie zabraklo juz tej Zebry to sie okaze w poniedzialek. Wiesz jacy niekompetentni ludzie tam pracuja... nie ma co im do konca wierzyc..
Racja

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
no tak porobili..jak to krystell pisala kiedys pracownicy byli bardziej zaangazowani. moge tez podejrzewac ze dostawali normalne pieniadze za swoja prace a jak jest dzisiaj tylko moge sie domyslac po sobie. sama podczas studiow pracuje na takiej powiedzmy obsludze klienta i musze Wam powiedziec, ze kilka lat temu pracownikom placili dwa razy tyle co teraz ( plus teraz chca tylko osoby uczace sie- co za tym idzie takie ktore nie maja sie po co wiazac z ta praca wiec obojetnie im). Ja mam jeszcze takie jakby sprawdzanie ilus tam rozmow w miesiacu i jak mam je dobrze to mam premie...uwaga uwaga w porywach 50 zl. jak cos mam zle nie mam tych 50zl a poza tym na nic to nie wplywa. wiec same zobaczcie co to daje? zadna to motywacja i tak jest teraz niestety w wiekszosci firm wiec mozna z duzym przymrozeniem oka traktowac to co do nas mowia. przykra prawda
Swięta prawda. Zresztą wcale nie zazdroszczę tym osobom obsługujacym call center. Ile oni się muszą nasłuchac w ciagu "dniówki" oburzonych konsultantek... A my wiecznie niezadowolone
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:46   #4762
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

mój zwrot jednak dotarł do Avonu- dziś wchodzę w zakładkę dane finansowe i co widzę -teraz się zastanawiam czy osoby tam pracujące potrafią zrozumieć co jest napisane na formularzu zwrotu- wyraźnie podałam, że chcę wymienić pierścionek McKayla na mniejszy rozmiar-a tam korekta salda o wartość pierścionka
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:51   #4763
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
mój zwrot jednak dotarł do Avonu- dziś wchodzę w zakładkę dane finansowe i co widzę -teraz się zastanawiam czy osoby tam pracujące potrafią zrozumieć co jest napisane na formularzu zwrotu- wyraźnie podałam, że chcę wymienić pierścionek McKayla na mniejszy rozmiar-a tam korekta salda o wartość pierścionka
ja tez wymienialam maje ostatnio i tez mialam korekte a nastepnie nowe policzone na fv. pewnie bedziesz tez tak miala wiec spokojnie
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 21:51   #4764
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
mój zwrot jednak dotarł do Avonu- dziś wchodzę w zakładkę dane finansowe i co widzę -teraz się zastanawiam czy osoby tam pracujące potrafią zrozumieć co jest napisane na formularzu zwrotu- wyraźnie podałam, że chcę wymienić pierścionek McKayla na mniejszy rozmiar-a tam korekta salda o wartość pierścionka
Patrycja ... dobrze zrobili, najpierw robią korektę i zdejmują wartość pierścionka, aby następnie dopisać nowy rozmiar do kolejnej faktury i naliczyć za niego opłatę.
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 22:05   #4765
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Również go miałam i tez byłam zadowolona mimo, iż wolę mocniejsze peelingi (np. z Clearskin - nei wiem czy ten nowy jest taki sam jak stary).
W tym szarym opakowaniu celarskin peeling jest inny od tego niebieskiego, który super chłodził buźkę. Tutaj też widnieje informacja, że jest gruboziarnisty, ale ja bym go tak nie nazwała. Zalecane używanie jest co 2 dni, jest jakby z jakąś białą glinką, która fajnie matuje buźke. I przedewszystkim bardzo fajnie odświeża buzię. Używam również tych płatków z tej samej serii i kremu i efekt jest super jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez Marbo81 Pokaż wiadomość
A mi się pojawił taki problem - przed złożeniem zamówień w 7 katalogu miałam opłacone wszystkie faktury. Dostałam fakture z I termin 07 na załóżmy 400PLN, natomiast do zapłaty napisane 300PLN i na tyle wystawiony blankiet. Wpłaciłam te 300PLN i teraz mam saldo 100PLN. Czyli muszę im dopłacić. Ale napisałam ze strefy na jakiej podstawie skoro sami mi wystawili blankiet na 300PLN. I teraz czekam na odpowiedź.
Też ostatnio miałam taką sytuację, że płaciłam za wszystkie zamówienia zgodnie z fakturami. Któregoś dnia wchodze i jakieś zaległe 7 pln. Nie mam pojęcia jak to moglo się stać i sama do tego nie doszłam. Zapłaciłam bo dowaliliby mi jeszcze 5 pln opłaty i tyl by było. Ale Chetnie sie dowiem z czego to wynika jak Tobie odpiszą
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-28, 22:48   #4766
daisy07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 23
GG do daisy07
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez kaha_akro Pokaż wiadomość
a nie zrobiłaś żadnych zwrotów z kolorówki?? widziałam posty, ze dziewczynom się np lakier nie podobał i że zwrócą go.. a to wtedy przecież może spowodować, że zebra będzie już niedostępna za niespełnienie warunków po korekcie..
Zadzwoniłam i okazało się, że komputer źle podliczył mi kolorówkę...
Zamiast ok 113 miałam 83. Pani z infolinii sama nie wiedziała czemu tak się mogło stać, ale już mi dopisała i ZEBRA przyjdzie...uff.

Ajjj ten Avon...
daisy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 00:29   #4767
Bla_watek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 263
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

[QUOTE=dodaja;19648585]W tym szarym opakowaniu celarskin peeling jest inny od tego niebieskiego, który super chłodził buźkę. Tutaj też widnieje informacja, że jest gruboziarnisty, ale ja bym go tak nie nazwała. Zalecane używanie jest co 2 dni, jest jakby z jakąś białą glinką, która fajnie matuje buźke. I przedewszystkim bardzo fajnie odświeża buzię. Używam również tych płatków z tej samej serii i kremu i efekt jest super jak dla mnie


Moja siostra używa wszystkich produktów z tej linii i widać efekty! bowiem do tej pory miała problemy z cerą a systematyczne używanie peelingu + kremu + płatków pomogło
Bla_watek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 00:45   #4768
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Mnie to już zaczyna coś brać przez ten avon
Nie dość że nie dostanę tych 5 produktów które zamówiłam z żółtej oferty to właśnie przed chwilą dopatrzyłam się że brakuje na fakturze bezpłatnego katalogu, oferty netto, hello tomorrow ( wiecie tego wszystkiego co jest zawsze w folii), Nowej Ty no i dodatkowego katalogu 10 dla liderów też brakuje. Napisałam już email, mam nadzieję ze mi to wszystko doślą jakoś
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 05:46   #4769
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Dziewczynki mam ogromną prośbę, zaraz składam zamówienie i nie mogę się zdecydować na odcień pudru prasowanego anew mam cerę dość jasną jednak boję się, że odcień soft beige jest bardzo jasny natomiast nude beigezbyt brązowy- widziałyście może na żywo te odcienie? dla porównania powiem, że jeśli chodzi o puder CT to używam odcienia transculant gdyż ten drugi jest stanowczo za ciemny. Jeśli chodzi o podkład to najczęściej cream z rozświetlająco- antystresowego. Z góry dziękuje za pomoc
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-29, 09:02   #4770
Marbo81
Raczkowanie
 
Avatar Marbo81
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 345
Dot.: Wszystko o Avonie - część 11

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Też ostatnio miałam taką sytuację, że płaciłam za wszystkie zamówienia zgodnie z fakturami. Któregoś dnia wchodze i jakieś zaległe 7 pln. Nie mam pojęcia jak to moglo się stać i sama do tego nie doszłam. Zapłaciłam bo dowaliliby mi jeszcze 5 pln opłaty i tyl by było. Ale Chetnie sie dowiem z czego to wynika jak Tobie odpiszą

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
A nie miałas przypadkiem jakiejś korekty ? Jeśli mialaś to być może odliczyłaś ja sobie najpierw sama od poprzedniej kwoty do zapłaty, a potem Avon odliczył Ci ją drugi raz. Stąd może być ta różnica.
Jak tylko dostanę odpowiedź to dam znać co było przyczyną, ale Malka może mieć rację. Tylko do tej pory jak robili mi korektę to nie widziałam, żeby to było ujmowane na fakturze. Ale jeśli się okaże, że to o to chodzi to oczywiści dopłacę różnicę.
__________________
Jedyna możliwość mężczyzny, by mieć ostatnie słowo, to przyznać rację kobiecie

Start 104,5 -101,2 - 99,4
Jest 96,9
Najbliższy cel 90
Chciałabym 60


http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...89e3fb1e3e.png
Marbo81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.