Dla wszystkich śpiewających! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 18:18   #811
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez olcik_07 Pokaż wiadomość
ja znam na to pytanie odpowiedz, i brzmi ono: nie każdy moze być dobrym wokalistą, czego mamy przykłady na naszym polskim rynku muzycznym
Wiesz.. ale nasz rynek muzyczny to jest akurat marny argument. To jest jak nasza polityka, taki półświatek w którym największą rolę grają znajomości. Nawet jak są takie programy jak Fabryka to na starcie wywala się tych co mają umiejętności i własne zdanie, a zostawia się bezbarwne postaci, które można manipulować.

Zgodzę z Twoją opinią o tyle, że ktoś może totalnie nie mieć słuchu, albo barwę która po prostu nie brzmi ładnie.Podejrzewam, że nie oglądałyście najnowszej edycji X-Factor, ale tam były conajmniej 2 osoby, które technicznie śpiewały świetnie, ale barwa psuła efekt (Dla obeznanych mówię o Joe i Stacey). Oczywiście prawdziwe perełki tego programu (Danyl, Miss Frank, Lucie) odpadły przed ścisłym finałem.. życie

Aha, Olciku, w związku z zejściem z anteny tego całego JoŚ, Nina Terentiew postanowiła, że Polsat wróci do Idola - będziesz się mogła wykazać

Nie powiem, żeby taki odgrzewany kotlet był dobrym pomysłem, ale pewnie licencja jeszcze nie wygasła i stąd ten pomysł...
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 18:53   #812
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Wiesz.. ale nasz rynek muzyczny to jest akurat marny argument. To jest jak nasza polityka, taki półświatek w którym największą rolę grają znajomości. Nawet jak są takie programy jak Fabryka to na starcie wywala się tych co mają umiejętności i własne zdanie, a zostawia się bezbarwne postaci, które można manipulować.

Zgodzę z Twoją opinią o tyle, że ktoś może totalnie nie mieć słuchu, albo barwę która po prostu nie brzmi ładnie.Podejrzewam, że nie oglądałyście najnowszej edycji X-Factor, ale tam były conajmniej 2 osoby, które technicznie śpiewały świetnie, ale barwa psuła efekt (Dla obeznanych mówię o Joe i Stacey). Oczywiście prawdziwe perełki tego programu (Danyl, Miss Frank, Lucie) odpadły przed ścisłym finałem.. życie

Aha, Olciku, w związku z zejściem z anteny tego całego JoŚ, Nina Terentiew postanowiła, że Polsat wróci do Idola - będziesz się mogła wykazać

Nie powiem, żeby taki odgrzewany kotlet był dobrym pomysłem, ale pewnie licencja jeszcze nie wygasła i stąd ten pomysł...
Wiem, ale nie wiem czy pójde jak prowadzić ma to Cichopek, a zamiast Kuby Wojewódzkiego ma być Edyta Górniak. Bezsensu... robią z tego drugie JOŚ ; / szoł dla telewidzów a nie program który ma na celu wyłowić ludzi z talentem.

co do rynku muzycznego to wcale nie jest marny przykład, bo patrząc na to, jacy ludzie robią kariere (o ile mozna to tak nazwać) i na to, ze młodzi którzy gdzies tak kiedyś spiewali w jakimś Idolu, czy w innych tego typu programach zostali po prostu zapomnieni, to słabo mi się robi... zeby tacy ludzie sie u nas wybić nie mogli a jakaś Ania Szarmach czy Gosia.A śpiewają na festiwalach...
to of kors moje zdanie
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:34   #813
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez olcik_07 Pokaż wiadomość
Wiem, ale nie wiem czy pójde jak prowadzić ma to Cichopek, a zamiast Kuby Wojewódzkiego ma być Edyta Górniak. Bezsensu... robią z tego drugie JOŚ ; / szoł dla telewidzów a nie program który ma na celu wyłowić ludzi z talentem.

co do rynku muzycznego to wcale nie jest marny przykład, bo patrząc na to, jacy ludzie robią kariere (o ile mozna to tak nazwać) i na to, ze młodzi którzy gdzies tak kiedyś spiewali w jakimś Idolu, czy w innych tego typu programach zostali po prostu zapomnieni, to słabo mi się robi... zeby tacy ludzie sie u nas wybić nie mogli a jakaś Ania Szarmach czy Gosia.A śpiewają na festiwalach...
to of kors moje zdanie
Wojewódzki nie wróci z tvnu, więc to jeszcze rozumiem, ale Idol bez Rocka? Poprzewracało im się w głowach lekko Drugie JoŚ to słaby plan, Idol też się przejadł jakiś czas temu. Tu tylko X-Factor mógłby przyciągnąć widzów, bo to świeża formuła ale licencja kosztuje

I sprostuje, że takie programy nigdy nie miały na celu znaleźć ludzi z talentem A na pewno nie u nas. Bardziej chodzi o kasę dla stacji, reszta to przypadek Jak dla mnie tylko w I edycji byli naprawde zdolni ludzie i tylko oni zostali na rynku, co już o czymś tam świadczy.

Z Twoim zdaniem się zgadzam, tylko patrzę pod innym kątem. Ci zdolni z Idola, czy skądś są na rynku, ale jakby w 2giej linii. Społeczeństwo lubi plastikową papke i dlatego w pierwszej linii są takie Andrzejewicz, które interesuje pudelek i kolorowe pisma, tzw "sława".

Wg mnie to jest pozytywne zjawisko, że niektórzy nagrywają to co chcą, a nie to co wymaga od nich rynek. Ale to trzeba faktycznie kochać to co się robi, bo pieniędzy z tego nie będzie

To kto jest sławny, a kto nie zależy bardziej od poziomu słuchaczy (analogicznie jak w polityce). Np taka Doda kiedyś tam dawno jak jeszcze nikt jej nie znał, nagrywała dużo ambitniejsze piosenki niż teraz. Do masówki to nie miało jednak szans dotrzeć, więc popełniła muzyczne samobójstwo. Nie chce tu wszczynać dyskusji o jej inteligencji, bo nie można jej tego odmówić, ale ona z artystki stała się rzemieślniczką, która zniża swą twórczość i zachowanie do poziomu motłochu dla którego najlepsza muzyka to disco-polo
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:25   #814
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Witam!
Ja się też nie poddaję,choć ostatnio miałam bardzo mało czasu na śpiewanie,teraz mam zamiar ciut to zmienić.
Ze względu na godziny mojej pracy nie ma dla mnie innej możliwości jak lekcje indywidualne, na godzinę 21.Wiecie ,że jest to najgorsza pora na śpiewanie, jeżeli nie jest to dzień , w którym człowiek wcześniej tylko leniuchuje.
Stała się rzecz straszna, mianowicie,chyba na prawdę spodobał mi sie śpiew operowy i mizernie,ale próbuję choć 1% tej techniki opanować,a mój mąż najwyrażniej dostał nerwicy
Ludziom "odwala" na stare lata czasem i ja najwyraźniej się do tej gromadki zaliczam
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 15:10   #815
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
Witam!
Ja się też nie poddaję,choć ostatnio miałam bardzo mało czasu na śpiewanie,teraz mam zamiar ciut to zmienić.
Ze względu na godziny mojej pracy nie ma dla mnie innej możliwości jak lekcje indywidualne, na godzinę 21.Wiecie ,że jest to najgorsza pora na śpiewanie, jeżeli nie jest to dzień , w którym człowiek wcześniej tylko leniuchuje.
Stała się rzecz straszna, mianowicie,chyba na prawdę spodobał mi sie śpiew operowy i mizernie,ale próbuję choć 1% tej techniki opanować,a mój mąż najwyrażniej dostał nerwicy
Ludziom "odwala" na stare lata czasem i ja najwyraźniej się do tej gromadki zaliczam
Oj tam od razu odwala, każdy ma czasem jakąś fazę Olcik też pisała, że lubi klasykę, a i mi się jakiś czas temu zdarzyło mocniej tym zainteresować i pośpiewać trochę tą śmieszną techniką. Chociaż pewien incydent mnie na stałę do tego zniechęcił, ale nieważne.

Ale jak mówisz o Operze, to starasz sie tak śpiewać jak oni, żeby słowa nie dało się wyłapać? Ja szczerze mówiąc za tmy nie przepadam, za to bardzo podobają mi się interpretacje tego typu: http://www.youtube.com/watch?v=EUlfq...eature=related#
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:50   #816
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

U mojego profesora nie da się śpiewać ze złą dykcją,pilnuje do przesady
Poza tym ,ja dopiero "próbuję " i mój śpiew jest daleki jeszcze od tego co słychać na scenie Teatru Wielkiego,raczej niewiele ma teraz z tym wspólnego......Ale kiedyś, pewnie będę mogła się czymś poprawnie zaśpiewanym pochwalić.Na razie dłuuuga droga przede mną.
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963

Edytowane przez Misia.m
Czas edycji: 2010-01-23 o 19:51 Powód: poprawka
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 21:15   #817
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Oj tam od razu odwala, każdy ma czasem jakąś fazę Olcik też pisała, że lubi klasykę, a i mi się jakiś czas temu zdarzyło mocniej tym zainteresować i pośpiewać trochę tą śmieszną techniką. Chociaż pewien incydent mnie na stałę do tego zniechęcił, ale nieważne.

Ale jak mówisz o Operze, to starasz sie tak śpiewać jak oni, żeby słowa nie dało się wyłapać? Ja szczerze mówiąc za tmy nie przepadam, za to bardzo podobają mi się interpretacje tego typu: http://www.youtube.com/watch?v=EUlfq...eature=related#
haaaa piękne, ja też to lubię!

eeee incydencik pochwal się
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 14:53   #818
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez Misia.m Pokaż wiadomość
U mojego profesora nie da się śpiewać ze złą dykcją,pilnuje do przesady
Poza tym ,ja dopiero "próbuję " i mój śpiew jest daleki jeszcze od tego co słychać na scenie Teatru Wielkiego,raczej niewiele ma teraz z tym wspólnego......Ale kiedyś, pewnie będę mogła się czymś poprawnie zaśpiewanym pochwalić.Na razie dłuuuga droga przede mną.
Mi by się pewnie bardziej spodobał Twój śpiew, bo nie lubię jak oni się tak popisują techniką, a normalnego utworu nie potrafią czysto zaśpiewać Jak raz usłyszałam operowych śpiewających jakąś piosenkę MJ to po prostu byłam w szoku, że tak to strasznie brzmi

Więc życzę wytrwałości i osiągnięcia celu, który sobie wyznaczyłaś Ja się zastanawiam czy tego nie rzucić.. Słuchać sie nie mogę, do tego co chcę dojdę za pewnie 10 lat, a po co mi to wtedy jak pewnie będę pracować po 16h dziennie
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:57   #819
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez Choomik Pokaż wiadomość
Więc życzę wytrwałości i osiągnięcia celu, który sobie wyznaczyłaś Ja się zastanawiam czy tego nie rzucić.. Słuchać sie nie mogę, do tego co chcę dojdę za pewnie 10 lat, a po co mi to wtedy jak pewnie będę pracować po 16h dziennie
Ja mam to samo.
Ale 10 h
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 18:23   #820
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Dziewczęta, nagrałam na komputerze refren piosenki Hilary Duff - Someone's watching over me. Któraś chętna do oceny?
Proszę o wyrozumiałość, to moje początki, poza tym nie mam dobrego sprzętu w domu, nagrywam przez mikrofon do skype, który wychwytuje wszelkie szumy...
Zapisane w programie audacity.
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:04   #821
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Wrzucaj! Chętnie posłuchamy i ocenimy (czyt. się pozachwycamy :P).
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 22:51   #822
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Hejka dziewczęta
Przepraszam że tak długo mnie nie było. Mam dużo pracy bo z zespoły odeszła moja koleżanka która brała główny wokal i nie ma kto jej zastapić, ja nie mam na tyle mocnego głosu żeby być na głównym. Staramy się jak możemy ale cieniutko jest cieniutko
Za to wyżywam się w domu na mojej gitarze I to jeszcze najprawdopodobniej w najbliższym czasie stanę się posiadaczką porządnego akustyka
Postanowiłam się ujawnić i pokazać wam to http://www.youtube.com/watch?v=6GFcimX4HJ8 Mam nadzieję że wam się spodoba. Ja lubię robić takie dziwne interpretacje
Buziaki
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 23:06   #823
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

madzior! podoba mi się jak śpiewasz! super!
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 00:15   #824
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez olcik_07 Pokaż wiadomość
madzior! podoba mi się jak śpiewasz! super!
Dzięki wielkie
Głupio się zachowuję przed kamerą
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 14:38   #825
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie
Głupio się zachowuję przed kamerą

e tam xD

ale na żywo lepiej, bo nagranie zniekształca
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:26   #826
niuja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: to tu,to tam.
Wiadomości: 705
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Ojeeej *_* marzy mi się,żeby ktoś się zabrał za mój głos.Śpiewam sobie trochę i na własną rękę staram się to 'szlifować',ale jestem kompletnym laikiem,a wiadomo,że to zbyt wielkich efektów nie przyniesie.
Mieszkam w Gd ale nie mam pojęcia gdzie pukać i o co prosić?Nie interesuje mnie kariera w tym przemyśle,chciałabym po prostu czysto...czyściej śpiewać,bez wstydu wziąć udział w karaoke.Uwielbiam słuchać ładnego śpiewu i byłabym mega szczęśliwa,gdybym sama mogła sobie sprawić taką przyjemność;]
__________________
intro.blog tu się otwieram.
niuja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:32   #827
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczęta
Przepraszam że tak długo mnie nie było. Mam dużo pracy bo z zespoły odeszła moja koleżanka która brała główny wokal i nie ma kto jej zastapić, ja nie mam na tyle mocnego głosu żeby być na głównym. Staramy się jak możemy ale cieniutko jest cieniutko
Za to wyżywam się w domu na mojej gitarze I to jeszcze najprawdopodobniej w najbliższym czasie stanę się posiadaczką porządnego akustyka
Postanowiłam się ujawnić i pokazać wam to http://www.youtube.com/watch?v=6GFcimX4HJ8 Mam nadzieję że wam się spodoba. Ja lubię robić takie dziwne interpretacje
Buziaki
Nie wiem czemu nie chcesz być głównym głosem, bo wokal masz świetny Zresztą walnęłam Ci tam ocenę i rating bezpośrednio na YT, więc co ja się będę rozpisywać. Mam nadzieję na więcej takich interpretacji

Annemone, a gdzie to Twoje nagranie? Chwile mnie nie ma i od razu się tu talenty ujawniają Może jak pójdę sobie z tego wątku to nasz rynek muzyczny się poważnie rozwinie
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:36   #828
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Chciałam Wam powiedzie, uważajcie na utowory , które wrzucacie na wrzut, jeśli wrzucacie. Ja mam wrzucone od chyba 4 lat i przypadkiem w piątek dowiedziałam się, że jakaś dziewczyna od ponad roku mnie plagiatowała. Ściągnęła to co ja śpiewałam, wstawiła filmiki, ze swoim imieniem i nazwiskiem. nie wiem jaki był tego cel
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 19:42   #829
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Chciałam Wam powiedzie, uważajcie na utowory , które wrzucacie na wrzut, jeśli wrzucacie. Ja mam wrzucone od chyba 4 lat i przypadkiem w piątek dowiedziałam się, że jakaś dziewczyna od ponad roku mnie plagiatowała. Ściągnęła to co ja śpiewałam, wstawiła filmiki, ze swoim imieniem i nazwiskiem. nie wiem jaki był tego cel
Naśladownictwo jest najwyższą formą pochlebstwa Ja tam bym się nie przejmowała. To znaczy, że dobrze śpiewasz U mnie wiadomo że nikt się nie podszywa, bo raczej plagiatuje się coś, co jest dobre
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 19:51   #830
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

ta, moja amatorszczyzna z gimnazjum
Napisałam do niej i Youtube i usunęła. Wkurzyła mnie ogólnie ta sytuacja.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:06   #831
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

agusia, jesteś sławna hehe.
nie no, oczywiście ja tez bym się wkurzyła czymś takim, ale zgadzam się, ze to jest dla Ciebie w pewien sposób pochlebstwo
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:20   #832
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

To jest denerwujące ale kiedy ta osoba po jednej wiadomości usuwa wszystko to ok. Gorzej jak się wykłócają. Tz. mnie nikt nie plagiatował ale znam przypadki.
Cieszę się że wam się podoba Nie jestem fanką Britney ale coś mnie nasżło żeby tak to zrobić
Nagram coś nowego ale chjyba dopiero jak kupię nową gitarę, bo na tej ciężko mi się gra
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:32   #833
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
To jest denerwujące ale kiedy ta osoba po jednej wiadomości usuwa wszystko to ok. Gorzej jak się wykłócają. Tz. mnie nikt nie plagiatował ale znam przypadki.
Cieszę się że wam się podoba Nie jestem fanką Britney ale coś mnie nasżło żeby tak to zrobić
Nagram coś nowego ale chjyba dopiero jak kupię nową gitarę, bo na tej ciężko mi się gra
moja gitarka biedna nie ma 3 strun. Musze zakupić, ale to jak będę przy kasie. Bo chwilowo owej brak, a w 2 semestrze mam kupe nauki i nie wiem jak z pracą będzie... a tu jeszcze miejsce na siatkówke chciałam i na śpiew ehhhh. Doba to za mało!
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 06:05   #834
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Moja nie ma jednej struny, zebrać się nie mogę do kupna
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:45   #835
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

mam pytanie czy ktos z was wybiera sie na konkurs "mlodych bajanie przez spiew i malowanie" odbywajacy sie w maju?
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:07   #836
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
mam pytanie czy ktos z was wybiera sie na konkurs "mlodych bajanie przez spiew i malowanie" odbywajacy sie w maju?
Nie jestem z tych "konkursowych"
Gram i śpiewam dla mnie i dla jutuba (pomijając zespół)
Wydaje mi się że jutubowcy bardziej doceniają to co robię
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 19:19   #837
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
mam pytanie czy ktos z was wybiera sie na konkurs "mlodych bajanie przez spiew i malowanie" odbywajacy sie w maju?
hehe pojechałabym z chęcią ale do Zgierza to ja mam ładny kawałek drogi
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 21:49   #838
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

ojj olcik to skad ty jestes
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 22:48   #839
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
mam pytanie czy ktos z was wybiera sie na konkurs "mlodych bajanie przez spiew i malowanie" odbywajacy sie w maju?
Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Nie jestem z tych "konkursowych"
Gram i śpiewam dla mnie i dla jutuba (pomijając zespół)
Wydaje mi się że jutubowcy bardziej doceniają to co robię
Heh a ja w sumie bardziej dla siebie, na Jołtubee nie mam w sumie nic z czego byłabym specjalnie dumna, cóż.. praca praca praca i może wtedy

Na konkursy za cienka jestem, ale, Shure, napisz nam o tym coś więcej, to może ktoś się zainteresuje (Chyba że nie chcesz konkurencji, co byłoby całkiem logiczne)
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 18:44   #840
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Dla wszystkich śpiewających!

ale mnie dawno nie było... nawet nie odpisałam Ci na pytanie shure ;/ jestem z Wrocławia

co do piosenek to jak dla mnie dobrze nagrane i ładne wokale nie jest to mój rodzaj muzyki ale naprawdę fajne
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 15:04:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.