Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 21:39   #3211
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Cholero podobno na zatkany nos pomaga wciąganie wody nosem, ale błagam Cię nie rób tego bo samo pisanie o tym przyprawia mnie o ciary

Ja się jakiś miesiąc temu "zakręciłam" 2, słownie: DWOMA, tabletkami Tussinu

W internecie też żadnej normalnej opinii tylko ciągle wpisy o odlotach po CAŁEJ paczce albo dwóch a nie dwóch tabletkach jak w moim przypadku, czyli upewniłam się, że mam mega słabą głowę
Wiesz, to jest pewnie tak jak z np alkoholem - jak się jest słabym to szybciej działa. Zdrowa osoba musi się nałykać więcej leku żeby "zadziałał".
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:47   #3212
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Wiesz, to jest pewnie tak jak z np alkoholem - jak się jest słabym to szybciej działa. Zdrowa osoba musi się nałykać więcej leku żeby "zadziałał".
Niby słaba jakaś bardzo nie była ale pewnie dlatego. Tylko najgorsze jest to, ze w ulotce pisało, żeby brać dwie tabletki 2 albo 3 razy dziennie Odlot bym miała jakbym się nie wystraszyła po dwóch tabletkach
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:52   #3213
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Pewnie poszła w ustronne miejsce za potrzebą i tak jakoś wyszło

U mnie dobrze sprawdza się Sudafed w tabletkach. Hamuje katar na dobrych kilka godzin, ale też nie czyni cudów, całkowicie go nie wyeliminuje.
Kiedyś łykałam tabletki, po których niemal od razu katar ustępował, ale strasznie otępiały i z tego co pamiętam, były na receptę.
Dokładnie tak na juwenaliach %%
A na katar wymocz nogi w goracej wodzie potem grube skarpety i do łóżka. Mocząc nogi polecam herbate z cytryna miodem i sokiem malinowym
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 21:54   #3214
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
ja robię to "na czuja" i wyraźnie widzę cebulki powyrywanych włosów.
nie wiem czy to dobrze, ALE depiluję nogi przed kąpielą. suchą skórę napinam i jadę depilatorem nie do końca pod kątem 90, bo wtedy by mi nie załapywał tylko gdzieś na oko 80. mam strasznie stary depilator ale wyrywa na 100 %
mniej boli po ciepłej kąpieli.pory się rozszerzają,a włoski lepiej wychodzą.zabieg jest mniej bolesny.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:03   #3215
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak na juwenaliach %%
A na katar wymocz nogi w goracej wodzie potem grube skarpety i do łóżka. Mocząc nogi polecam herbate z cytryna miodem i sokiem malinowym

Ale wiesz, ja nie mam tylko kataru, jestem normalnie i regularnie przeziębiona gorączka, kaszel, fatalne samopoczucie. Więc oczywiście kuruję się wszelkimi normalnymi sposobami - witaminki, asprocol/theraflu/ibuprom, wygrzewanie się, lipa z miodem i tak dalej. Ale muszę iść na to szkolenie, więc szukam czegoś co na kilka godzin zmniejszy mi ten katar tak, żebym mogła normalnie mówić
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:25   #3216
dieMadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 122
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ale wiesz, ja nie mam tylko kataru, jestem normalnie i regularnie przeziębiona gorączka, kaszel, fatalne samopoczucie. Więc oczywiście kuruję się wszelkimi normalnymi sposobami - witaminki, asprocol/theraflu/ibuprom, wygrzewanie się, lipa z miodem i tak dalej. Ale muszę iść na to szkolenie, więc szukam czegoś co na kilka godzin zmniejszy mi ten katar tak, żebym mogła normalnie mówić
Ja bym Ci mogła polecić kropelki do nosa, nazywają się Nasivin (chyba tak się to pisze..?). Na mnie zawsze działają, szybko odtykają nos. Tylko jeślibyś je kupowała, to kup wersję dla dorosłych, a nie dla dzieci
dieMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 22:39   #3217
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez dieMadzia Pokaż wiadomość
Ja bym Ci mogła polecić kropelki do nosa, nazywają się Nasivin (chyba tak się to pisze..?). Na mnie zawsze działają, szybko odtykają nos. Tylko jeślibyś je kupowała, to kup wersję dla dorosłych, a nie dla dzieci
dziękuję, o te też w aptece zapytam.

Najwyżej spytam Pani Aptekarki które bardziej poleca
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 22:49   #3218
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Czy świadek bierzmowania musi iść do spowiedzi?

Moja przyjaciółka jutro ma bierzmowanie (w gimnazjum nie poszła), mam być jej świadkiem, wiem jednak, że nie mogę iść do spowiedzi jako że żal za grzeszy nie występuje w pełni ;-). Ponoć istnieje żal niedoskonały i można uzyskać rozgrzeszenie... Ale wątpię, by każdy duchowny to brał pod uwagę

A, ostatnio na moim bliskim przyrodzie osiedlu (często biegają tu kuny, brat widział chyba sowę i sarnę!) widziałam ostatnio zwierzę przebiegające z osiedla przez jezdnię na Zakrzówek. Było podobne do rudawego psa, ale strasznie wychudzone, pysk miało wyciągnięty a ogon był za długi jak na psa, przypominał wystrzępioną kitę. Co to mogło być? Przypominał lisa, ale jakiegoś bidnego.... Nie znam się na gatunkach zwierząt, ale skoro lisy to psowate, to może istnieje jeszcze jakiś podobny gatunek?
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad

Edytowane przez Ejli
Czas edycji: 2010-05-30 o 22:52
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 23:01   #3219
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Świadek musi się wyspowiadać, przyjaciółka nie przekazała Ci żadnego papierka? Ja mojemu świadkowi dałam, od księdza, i miał go podpisać ksiądz przy spowiedzi.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 23:06   #3220
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
Świadek musi się wyspowiadać, przyjaciółka nie przekazała Ci żadnego papierka? Ja mojemu świadkowi dałam, od księdza, i miał go podpisać ksiądz przy spowiedzi.
Nie, nie dostałam... Dzisiaj wieczorem dowiedziałam się, że bierzmowanie jest jutro i już nie znajdę zaufanego księdza a rozmowę na jutro...
Pytałam zaprzyjaźnionego zakonnika - odpowiedział, że jedynie wypada... Ale nic nie trzeba. To już nie wiem, różne źródła różnie podają.
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 23:06   #3221
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

4 czerwca (po Bozym Ciele) jest wolny?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 23:24   #3222
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
Nie, nie dostałam... Dzisiaj wieczorem dowiedziałam się, że bierzmowanie jest jutro i już nie znajdę zaufanego księdza a rozmowę na jutro...
Pytałam zaprzyjaźnionego zakonnika - odpowiedział, że jedynie wypada... Ale nic nie trzeba. To już nie wiem, różne źródła różnie podają.
No, to chyba że to od diecezji zależy... Czy czego tam...
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 23:45   #3223
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Dziewczyny troche gupie pytanie Macie pończochy??..... a po co ? Bo dojrzałam jedne na stronie la senzy i tak mi sie spodobały.. z różową kokardką i ii przecenione z 12 na 5 funtów. Ale w sumie po co one takie ładne są na górze jak i tak tego nie widać a ja do tego nie chodzę w rajstopach.. a tż póki co nie mam to nie mam się przed kim w tym łasić hm.. może macie jakiś pomysł po co mi te pończochy
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 06:43   #3224
22fdf0c4401380abc05be83fac285c31263784cf_655aa181c20a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Mam takie "prawnicze" pytanie

W grudniu zostałam oszukana na allegro (krótko mówiąc facet nie wysłał przedmiotu, za który zapłaciłam). Zgłosiłam to na policje, oni przekazali to do sądu. Policjant mówił mi, że bardzo dobrze, że zachowałam wszystkie maile od tego faceta oraz stronę z aukcją itp. bo sprawa "pójdzie" szybko skoro tyle dowodów.
Po pewnym czasie dostałam info o rozprawie, która odbędzie się 22 kwietnia. Moja obecność nieobowiązkowa (na szczęście - bo to drugi koniec Polski).
Teraz do rzeczy: jest już koniec maja a ja nie otrzymałam żadnych info na ten rozprawy. Nie wiem czy się zakończyła, czy odzyskam pieniądze... Może przesadzam, może trzeba czekać dłużej? A może mam wysłać jakiś wniosek o poinformowanie mnie o wyroku?
Z góry dzięki za pomoc
22fdf0c4401380abc05be83fac285c31263784cf_655aa181c20a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 08:10   #3225
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
4 czerwca (po Bozym Ciele) jest wolny?
Nie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 08:16   #3226
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Dieta bezbiałkowa to to samo co dieta Dunkana?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 08:24   #3227
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Dieta bezbiałkowa to to samo co dieta Dunkana?
to raczej jej zaprzeczenie

przypominam się z moją spowiedzią i liskiem
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 08:29   #3228
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
to raczej jej zaprzeczenie

przypominam się z moją spowiedzią i liskiem
a no tak, już wszystko wiem
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:19   #3229
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
Czy świadek bierzmowania musi iść do spowiedzi?

Moja przyjaciółka jutro ma bierzmowanie (w gimnazjum nie poszła), mam być jej świadkiem, wiem jednak, że nie mogę iść do spowiedzi jako że żal za grzeszy nie występuje w pełni ;-). Ponoć istnieje żal niedoskonały i można uzyskać rozgrzeszenie... Ale wątpię, by każdy duchowny to brał pod uwagę

A, ostatnio na moim bliskim przyrodzie osiedlu (często biegają tu kuny, brat widział chyba sowę i sarnę!) widziałam ostatnio zwierzę przebiegające z osiedla przez jezdnię na Zakrzówek. Było podobne do rudawego psa, ale strasznie wychudzone, pysk miało wyciągnięty a ogon był za długi jak na psa, przypominał wystrzępioną kitę. Co to mogło być? Przypominał lisa, ale jakiegoś bidnego.... Nie znam się na gatunkach zwierząt, ale skoro lisy to psowate, to może istnieje jeszcze jakiś podobny gatunek?
Więc...z tego co pamiętam, to moja świadkowa się nie spowiadała z jakąś karteczką. Ale to było w gimnazjum...a ja mam zalążki sklerozy

A co do zwierzaczka, to ja bym postawiła na lisa. Lisy są wielkości średniego psa, mają długie chude nóżki i ogon w formie kity. Może ten długo nie jadł i był wyjątkowo wychudzony? Albo chory i miał coś nie teges z futerkiem? W każdym razie te lisy, które ja widziałam (na wolności - nie w zoo) były dość szczuplutkimi zwierzaczkami


Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny troche gupie pytanie Macie pończochy??..... a po co ? Bo dojrzałam jedne na stronie la senzy i tak mi sie spodobały.. z różową kokardką i ii przecenione z 12 na 5 funtów. Ale w sumie po co one takie ładne są na górze jak i tak tego nie widać a ja do tego nie chodzę w rajstopach.. a tż póki co nie mam to nie mam się przed kim w tym łasić hm.. może macie jakiś pomysł po co mi te pończochy
Nooo..yyy...ja ma pończochy Ale służą mi właśnie do łaszenia się do TŻta jak to pięknie nazwałaś Poza tym moje to są takie ot po prostu z koronką na udzie, więc nic nadzwyczajnego...można je nosić normalnie do spódnicy czy sukienki, ale ja tam preferuję rajstopy ze względu na wygodę
A tak to możesz sobie wykorzystać do...hmm...jakiejś stylizacji do zdjęcia? Albo jak masz odwagę, to możesz wyjść tak na ulicę z kokardką od pończochy na wierzchu
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 09:39   #3230
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez ki wi Pokaż wiadomość
Mam takie "prawnicze" pytanie

W grudniu zostałam oszukana na allegro (krótko mówiąc facet nie wysłał przedmiotu, za który zapłaciłam). Zgłosiłam to na policje, oni przekazali to do sądu. Policjant mówił mi, że bardzo dobrze, że zachowałam wszystkie maile od tego faceta oraz stronę z aukcją itp. bo sprawa "pójdzie" szybko skoro tyle dowodów.
Po pewnym czasie dostałam info o rozprawie, która odbędzie się 22 kwietnia. Moja obecność nieobowiązkowa (na szczęście - bo to drugi koniec Polski).
Teraz do rzeczy: jest już koniec maja a ja nie otrzymałam żadnych info na ten rozprawy. Nie wiem czy się zakończyła, czy odzyskam pieniądze... Może przesadzam, może trzeba czekać dłużej? A może mam wysłać jakiś wniosek o poinformowanie mnie o wyroku?
Z góry dzięki za pomoc
zadzwoń do sądu i zapytaj czy rozprawa się odbyła, jeżeli się odbyła, to złóż wniosek o przesłanie protokołu z rozprawy.
Szczerze wątpie, żeby na pierwszej rozprawie zapadł wyrok;/
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 09:43   #3231
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny troche gupie pytanie Macie pończochy??..... a po co ? Bo dojrzałam jedne na stronie la senzy i tak mi sie spodobały.. z różową kokardką i ii przecenione z 12 na 5 funtów. Ale w sumie po co one takie ładne są na górze jak i tak tego nie widać a ja do tego nie chodzę w rajstopach.. a tż póki co nie mam to nie mam się przed kim w tym łasić hm.. może macie jakiś pomysł po co mi te pończochy
Pończochy nosisz chociażby po to, żeby czuć się seksownie - pomijając wygodę i fakt, że rajstopy ie wbijają Ci się do brzucha;-). Można kusić tżta, ale tak jak atrakcyjna bielizna potrafią poprawić samopoczucie
Kurczę, chyba kupię w końcu pas do pończoch bo te samonośne drogie są strasznie a przy mojej ostrożności to jednorazówka zwykle

bura kocurko, dzięki. Hm, fajne mam osiedle, nie powiem. Dziki, sowy, sarny, lisy, kuny... i kampus UJ . Co do spowiedzi... cóż, trudno
ale będzie ze mnie świadek, nawet stroju nie mam bo przed chwilą okazało się, że biust mi urósł i biały stanik to na nos najwyżej
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:24   #3232
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
Pończochy nosisz chociażby po to, żeby czuć się seksownie - pomijając wygodę i fakt, że rajstopy ie wbijają Ci się do brzucha;-). Można kusić tżta, ale tak jak atrakcyjna bielizna potrafią poprawić samopoczucie
Kurczę, chyba kupię w końcu pas do pończoch bo te samonośne drogie są strasznie a przy mojej ostrożności to jednorazówka zwykle

bura kocurko, dzięki. Hm, fajne mam osiedle, nie powiem. Dziki, sowy, sarny, lisy, kuny... i kampus UJ . Co do spowiedzi... cóż, trudno
ale będzie ze mnie świadek, nawet stroju nie mam bo przed chwilą okazało się, że biust mi urósł i biały stanik to na nos najwyżej
Ekhem wygode? Ja ubierajac ponczochy (czy to z pasem czy samonosne) nie jestem w stanie myslec o niczym innym, jak tylko o tym czy jeszcze sa na swoim miejscu czy dynda mi tam cos
Zdecydowanie wybieram "wbijanie sie" w brzuch
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:33   #3233
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ekhem wygode? Ja ubierajac ponczochy (czy to z pasem czy samonosne) nie jestem w stanie myslec o niczym innym, jak tylko o tym czy jeszcze sa na swoim miejscu czy dynda mi tam cos Zdecydowanie wybieram "wbijanie sie" w brzuch
co Ci ma tam dyndać?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:34   #3234
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ekhem wygode? Ja ubierajac ponczochy (czy to z pasem czy samonosne) nie jestem w stanie myslec o niczym innym, jak tylko o tym czy jeszcze sa na swoim miejscu czy dynda mi tam cos
Zdecydowanie wybieram "wbijanie sie" w brzuch
Podobnie ja. Z pasem co prawda jeszcze nie próbowałam, ale samonośki to dla mnie generalnie masakra. A szkoda, bo TŻ lubi.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:48   #3235
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ekhem wygode? Ja ubierajac ponczochy (czy to z pasem czy samonosne) nie jestem w stanie myslec o niczym innym, jak tylko o tym czy jeszcze sa na swoim miejscu czy dynda mi tam cos
Zdecydowanie wybieram "wbijanie sie" w brzuch
Dobre gatunkowo i rozmiarowo ponczochy nie maja prawa spadac.
A takie na pasie to juz w ogole jest to duuzym wyczynem zeby spadla^^
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 10:52   #3236
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Co to jest i o co w tym chodzi. Zauważyłam, u kilku osób facetów, że noszą takie taśmy samoprzylepne/plastry? zazwyczaj niebieskie. Umiejscawiają to od ramienia poprzez biceps do mniej więcej miejsca przed łokciem. Po co to im??
to się nazwywa taping są to kolorowe taśmy różnej długości które są pomocne przy różnego rodzaju urazach mięsniowych aby ich nie pogłębiać w trakcie wysiłku oraz leczyć. to tylko podstawowe działanie ale wiem że używa się ich w innego rodzaju sytuacjach niestety moja wiedza nie sięga aż tak daleko :P
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 11:17   #3237
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
Kurczę, chyba kupię w końcu pas do pończoch bo te samonośne drogie są strasznie a przy mojej ostrożności to jednorazówka zwykle
samonośne drogie?czyli ile około?? bo nie wiem czy te la senzy to jakaś okazja czy taka w kit nie bardzo

Może kupie i będą czekać na lepsze czasy (czyt. jakiś tż w zasięgu ręki)
Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Dobre gatunkowo i rozmiarowo ponczochy nie maja prawa spadac.
A takie na pasie to juz w ogole jest to duuzym wyczynem zeby spadla^^
a takie są dobre? http://www.lasenza.co.uk/hosiery/hol...32&img=A208_18 bo ta koronka jakoś tak wygląda na słabo trzymającą.. a nie chce kiedyś sobie iść i by mi pończochy zjechały do kostek :P
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 11:21   #3238
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Co pomaga na ugryzienia komarów? po sobotnim grillu mam ponad 70! chociaż stosowałam Offa.... puder w płynie działa średnio, już nie mogę wytrzymać, ciągle mam ochotę się drapać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 11:26   #3239
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Co pomaga na ugryzienia komarów? po sobotnim grillu mam ponad 70! chociaż stosowałam Offa.... puder w płynie działa średnio, już nie mogę wytrzymać, ciągle mam ochotę się drapać
Fenistil w zelu. Z drastyczniejszych metod to pomagal mi rowniez spirytus kamforowy.

Cyska, ale od srodka masz dwa paski albo i trzy silikonowe które Ci trzymają ponczoche na miejscu
Nie znam La Senzy, tzn znam ze slyszenia, niestety ze wzgledu na bycie bliską krewną słonia afrykańskiego i posiadanie sporych nóg i ud ponczochy kupuje w ulla popken. Kupilam jedne 3-4 lata temu, za 45zl, do dzisiaj mam w stanie idealnym Cholery nie do zdarcia
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2010-05-31 o 11:29
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 11:26   #3240
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Przykładanie plasterka cebuli podobno pomaga nie mam pojęcia, co jeszcze
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.