Praktyki studenckie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 13:59   #1
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19

Praktyki studenckie


Hej Mam takie pytanie do wszystkich studentek. Może akurat Wy będziecie znały odpowiedź na moje pytanie.

Od jutra zaczynam praktyki. Mają skończyć się około 17 czerwca. Mam je złożyć u opiekuna praktyk do 20 czerwca. Opiekun jest na uczelni w środy i czwartki tylko. I teraz mam pytanie. Czy jeżeli poszłabym z tym wszystkim do niego tydzień później to czy miałabym jakieś problemy z tym związane ?

17 czerwca to właśnie czwartek, a mam też tego dnia przełożony egzamin i nie wiem czy się wyrobie złożyć te praktyki, a opiekun jest tam tylko przez godzinę z tego co mi wiadomo.

Zdaję sobie sprawę, że późno te praktyki zaczęłam ale i tak musiałam czekać aż inni praktykanci skończą swoje 40 godzin.
Wiem, że powinnam zadzwonić do dziekanatu ale ciągle jest zajęte albo nikt nie odbiera

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:04   #2
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Praktyki studenckie

Najlepiej, żebyś napisała maila lub przedzwoniła do opiekuna praktyk. To wszystko zależy od uczelni co i jak przecież.

Swoją drogą... strasznie krótkie praktyki macie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:07   #3
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Praktyki studenckie

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Hej Mam takie pytanie do wszystkich studentek. Może akurat Wy będziecie znały odpowiedź na moje pytanie.

Od jutra zaczynam praktyki. Mają skończyć się około 17 czerwca. Mam je złożyć u opiekuna praktyk do 20 czerwca. Opiekun jest na uczelni w środy i czwartki tylko. I teraz mam pytanie. Czy jeżeli poszłabym z tym wszystkim do niego tydzień później to czy miałabym jakieś problemy z tym związane ?

17 czerwca to właśnie czwartek, a mam też tego dnia przełożony egzamin i nie wiem czy się wyrobie złożyć te praktyki, a opiekun jest tam tylko przez godzinę z tego co mi wiadomo.

Zdaję sobie sprawę, że późno te praktyki zaczęłam ale i tak musiałam czekać aż inni praktykanci skończą swoje 40 godzin.
Wiem, że powinnam zadzwonić do dziekanatu ale ciągle jest zajęte albo nikt nie odbiera

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
Chodzi Ci o dzienniczek? Zorientuj się o której jest egzamin, a o którejopiekun na uczelni.

A nie lepiej wybrać się osobiście do dziekanatu, skoro sa problemy z dodzwonieniem się?

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Najlepiej, żebyś napisała maila lub przedzwoniła do opiekuna praktyk. To wszystko zależy od uczelni co i jak przecież.

Swoją drogą... strasznie krótkie praktyki macie
Też mnie to zdziwiło, ja miałam 8 tygodni praktyk (240h)
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2010-05-31 o 14:08
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:09   #4
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Praktyki studenckie

Jestem na pierwszym roku zaocznych to może dlatego takie krótkie są No a do tego dziekanatu będę musiała chyba napisać bo z pojechaniem będzie problem. Mam na uczelnię 120 km ponad a dziekanat jest czynny tylko w czasie zjazdów. No nic będzie trzeba sobie jakoś poradzić. Ale dzięki za odpowiedzi.
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:14   #5
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Praktyki studenckie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Najlepiej, żebyś napisała maila lub przedzwoniła do opiekuna praktyk.
Dokładnie to miałam napisać, więc zacytuję
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 14:55   #6
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Praktyki studenckie

Cytat:
Napisane przez greenka19 Pokaż wiadomość
Jestem na pierwszym roku zaocznych to może dlatego takie krótkie są No a do tego dziekanatu będę musiała chyba napisać bo z pojechaniem będzie problem. Mam na uczelnię 120 km ponad a dziekanat jest czynny tylko w czasie zjazdów. No nic będzie trzeba sobie jakoś poradzić. Ale dzięki za odpowiedzi.

Też jestem na 1 roku na zaocznych i mam do zrobienia 230 h praktyk. Na szczęście mam czas do września ...
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:11   #7
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Praktyki studenckie

Dziekanat może wiedzieć lub nie, a opiekun praktyk powie Ci jak to naprawdę jest. Babki w dziekanatach nie zawsze wszystko wiedzą na każdy temat więc najlepiej zapytać "u źródła". Też miałam 40h praktyk ale na pierwszym roku dziennych. Później już cooooraz więcej.
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 16:11   #8
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Praktyki studenckie

Wiesz co, to teraz sama nie wiem dlaczego mam tylko te 40 h. ale w sumie na razie i tak mi wystarczy

Cytat:
Napisane przez bzykubzyk Pokaż wiadomość
Dziekanat może wiedzieć lub nie, a opiekun praktyk powie Ci jak to naprawdę jest. Babki w dziekanatach nie zawsze wszystko wiedzą na każdy temat więc najlepiej zapytać "u źródła". Też miałam 40h praktyk ale na pierwszym roku dziennych. Później już cooooraz więcej.

W sumie masz rację, najlepiej byłoby tego opiekuna praktyk zapytać. Napiszę, mam nadzieję, że dostanę odpowiedź.
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!

Edytowane przez greenka19
Czas edycji: 2010-05-31 o 16:13
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.