Panny Mlode Kielce - część VI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 17:42   #811
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Gratuluję
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 17:48   #812
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
ach dziewczyny a ja wczoraj miałam kłótnię z TŻ, a poszło o jego świadka.

męczę go by obdzwaniał swoich gości pytajac czy beda na weselu, czy autokar jest im potrzebny itp.

dzwoni do swojego świadka i co? Pyta sie go czy jedzie autobusem czy samochodem, on na to ze on samochodem a jego zona i dzieci autobusem, na to ja po skonczonej rozmowie TZ z swiadkiem pytam sie , a to on nie bedzie z tobą jechał w samochodzie? jak będą bramki nie pomoże ci?nie odbierzecie kwiatów etc, tak sam bedziesz? na to on ze przeciez jego świadek ma żone i dzieci i powinnam to uszanować! ze on nie moze nic od niego przeciez wymagac, no kutwa ! a czy w tym dniu to jego świadek jest najważniejszy czy my?
Powiedziałam mu ze nie chce aby wszystko spadło na glowe mojej świadkowej jak trzeba by gdzies pojechac czy cos załatwić, bo to nie fair. No to usłyszałam ze jestem egoistyczna i w ogole beeeee itp
mówie wam poryczałam sie i pol nocy nie spałam, az mi sie nie chce juz nic złapałąm doła ze szok
musiałam sie komuś wygadać sorki dziewczynki
A upewniliście się czy świadkowi nie chodziło o to, że on będzie jechał z Wami samochodem?? No bo na zdrowy rozum po co jego żona i dzieci miałyby jechać autobusem gdyby Wasz świadek jechał swoim samochodem?? Pojechaliby wtedy wszyscy razem autem
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:08   #813
aga_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Jeżeli chodzi o zaliczke dla zespołu to chyba zależy od tego ile się płaci czy ile osób jest w zespole - my też daliśmy 400 zł.
aga_09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:20   #814
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
A upewniliście się czy świadkowi nie chodziło o to, że on będzie jechał z Wami samochodem?? No bo na zdrowy rozum po co jego żona i dzieci miałyby jechać autobusem gdyby Wasz świadek jechał swoim samochodem?? Pojechaliby wtedy wszyscy razem autem
Dokładnie to samo miałam napisać. Bo trochę nie kumam Myślę że to po prostu nieporozumienie.
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:34   #815
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

602357680 Pan Dariusz K2
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:38   #816
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Witam dziewczyny My już po
Nie wiem w sumie od czego zacząć... powiem, że wesele uważam za bardzo udane.
Szczegóły:
kościół Jana Chrzciciela w Kielcach (pod Telegrafem) mszę prowadził ks. Wojciech
wesele - pałacyk Zielińskiego (jedzenie super, tylko będziemy to dojadać przez najbliższe tygodnie, choć każdemu daliśmy na wyjazd część)
sukienka i bolerko - pracownia Anna,
garnitur - New Men
fryzura - Matrix (ale nie na Jagiellońskiej a na Barwinku) po prostu jestem leniwa i nie chciało mi się daleko jechać - bardzo trwała fryzura, dopiero rano ją zniszczyłam bo nie umiałam spać ze spinkami
makijaż - Czarna kawa (rewelacyjny i trwały)
kwiaty - pani Ania z bazar (piękna wiązanka i zamiast kosza płatków to dostaliśmy 2 kosze gratis), mojej babci bardzo się podobało to sypanie płatkami
dekoracja kościoła - bukiety - ja, klęczniki i coś na ławkach - "dekoratorka" tej drugiej dziewczyny (to jedyna nieudana rzecz chyba w ciągu dnia)
foto - Paweł Szczećiński (efektów jeszcze nie widziałam, ale bardzo fajnie mi się z nim współpracowało)
kamerzysty nie mieliśmy
auto nasze z dekoracją od pani Ani, kierowca - może nie uwierzycie bo to mało standardowe chyba - ale moja siostra (świadkowa), wywołało to trochę zdziwienia
Ogólnie rodziny się bardzo integrowały i bawiły się razem, co mnie bardzo ucieszyło.
Autobus się nie spóźnił, a obawiałam się tego po ostatnich relacjach kierowca też był w porządku.
Teraz przed nami kolejne załatwiania w urzędach, tyle dokumentów do wymiany
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 19:41   #817
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ewelinka jak tylko będziesz miała foto to pokazuj
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 19:42   #818
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ewelina to teraz zdjęcia jeszcze
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:14   #819
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Dziewczyny oppisałam się tu chyba z godz. i niechcący skasowałam!!!!!!!!! jaka jestem niemota to masakraa więc teraz opiszę tak bardzo po skrócie- nie gniewajcie się
Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Znacie bo mieszkacie w Jędrzejowie. Co chcesz wiedzieć?
Ja sama tam nigdy nie byłam ale słyszałam różne opinie - nie zawsze pochlebne.
Właśnie chciałam usłyszeć opinie o tym miejscu bo chicałam tam zamawiać napoje i wina na wesele, więc proszę o wieści

Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
A chcialam zapytac odnosnie dokumentow do slubu.
Urodzilam sie w Kielcach, ale teraz mieszkam w Bilczy. Skad mam wziac akt urodzenia i gdzie sie z nim udac?
Jakie dokumenty mam jeszcze brac do slubu?
Mieszkasz w miejscowości mojego TŻ
Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Ja tez bedę sama kupowała kwiaty. Nie mam jeszcze pojęcia jakie, ale jeśli chodzi o kolor to ecru i białe z dużą ilością zieleniny
Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Ja też myślę żeby sama kupić kwiaty i włożyć we flakony, tylko jakie w kolorze białym lub ecri, macie jakieś pomysły? Ja myślę o eustomie, peoniach czy margaretkach. Tam są raczej wysokie flakony.
Też mam zamiar kupić kwiaty tylko nie wiem gdzie najtaniej- ja chcę lilie i goździki ale nie wiem jakie są koszty tych kwiatów, jeśli chodzi o kolorystykę to biel z zielenią i ewentualnie pomarańczą. Są tam białe wysoki wazony - załączam zdjęcia mojej sali i bukietów o jakich myślę
Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
ach dziewczyny a ja wczoraj miałam kłótnię z TŻ, a poszło o jego świadka.

męczę go by obdzwaniał swoich gości pytajac czy beda na weselu, czy autokar jest im potrzebny itp.
Napewno wszystko się wyjaśni i nie masz się czym przejmować!

Cytat:
Napisane przez Meeggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakiej wysokości dawałyście zaliczkę zespołowi?
200zł, jak dla mnie 500zł to troszkę dużo jak na zaliczkę.

Cytat:
Napisane przez A_PALUS Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie coś na podziękowanie dla rodziców? bo ja nie mogę sie zdecydować! Bardzo mi się podobają kryształowe wazony z dedykacją i wierszem ale są dosyć drogie! może jednak zostane przy kwiatach, dobrym winie i coś na słodko.
Ja też nie mampojęcia co moglibymy kupić mojej mmie i teścią- ja myślałam o jakimś popołudniu w salonie SPA ale to raczej dla mojej mamy a dla teściów to nie byłby trafiony prezent, podobają mi się również takie garnitury do kawy ale nie wiem czy to byłby dobry pomysł.. coś w takim stylu http://www.porcelana24.pl/p,pl,1827,...ez+kropla.html
http://www.porcelana24.pl/p,pl,1795,...ador+4354.html
Cytat:
Napisane przez monnagiovanna Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki, przydały się, obroniłam się na 5
klask i:Gratulujekla ski:

Cytat:
Napisane przez Ifcia513 Pokaż wiadomość
Dziewczynki gdzie mogę kupić pojemniki na ciasto dla gości? chciałam to dziś załatwić ale nie wiem gdzie iść
na osiedlu KSM na przeciwko Lewiatana, Makro i na ul . Magazynowej

Ja w niedziele przeżyłam swoją pierwszą spowiedź przedślubną
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]

Edytowane przez sylwkowa
Czas edycji: 2010-06-01 o 20:17
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 20:38   #820
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Sorki, że post pod postem ale nie chcą mi się załadować zdjęcia Oczywiście bukiety były by zmodyfikowane ale coś w takim styluupssss..6 zdjęcie to pomyłka bo nie ma lilii..
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]

Edytowane przez sylwkowa
Czas edycji: 2010-06-01 o 20:44
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:07   #821
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
A upewniliście się czy świadkowi nie chodziło o to, że on będzie jechał z Wami samochodem?? No bo na zdrowy rozum po co jego żona i dzieci miałyby jechać autobusem gdyby Wasz świadek jechał swoim samochodem?? Pojechaliby wtedy wszyscy razem autem
Cytat:
Napisane przez agulack Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo miałam napisać. Bo trochę nie kumam Myślę że to po prostu nieporozumienie.
upewnilismy sie bo on powiedzial ze pojedzie samochodemi sie spotkaja pod moim domem czy kosciołem no szok w trampkach :P ale jak zaproponowałam TZ ze moze w takich razie moze lepiej niech tamten zostawi samocód pod sala weselną i pojedzie z nim samochodem skoro zona i dzieciaki beda autokarem jechaac to Tz sie oburzyl ze nie bedzie go do niczego zmuszac przeciez ufff grrr itp :p
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 21:18   #822
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez ewelinap5 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny My już po
Nie wiem w sumie od czego zacząć... powiem, że wesele uważam za bardzo udane.
Szczegóły:
kościół Jana Chrzciciela w Kielcach (pod Telegrafem) mszę prowadził ks. Wojciech
wesele - pałacyk Zielińskiego (jedzenie super, tylko będziemy to dojadać przez najbliższe tygodnie, choć każdemu daliśmy na wyjazd część)
sukienka i bolerko - pracownia Anna,
garnitur - New Men
fryzura - Matrix (ale nie na Jagiellońskiej a na Barwinku) po prostu jestem leniwa i nie chciało mi się daleko jechać - bardzo trwała fryzura, dopiero rano ją zniszczyłam bo nie umiałam spać ze spinkami
makijaż - Czarna kawa (rewelacyjny i trwały)
kwiaty - pani Ania z bazar (piękna wiązanka i zamiast kosza płatków to dostaliśmy 2 kosze gratis), mojej babci bardzo się podobało to sypanie płatkami
dekoracja kościoła - bukiety - ja, klęczniki i coś na ławkach - "dekoratorka" tej drugiej dziewczyny (to jedyna nieudana rzecz chyba w ciągu dnia)
foto - Paweł Szczećiński (efektów jeszcze nie widziałam, ale bardzo fajnie mi się z nim współpracowało)
kamerzysty nie mieliśmy
auto nasze z dekoracją od pani Ani, kierowca - może nie uwierzycie bo to mało standardowe chyba - ale moja siostra (świadkowa), wywołało to trochę zdziwienia
Ogólnie rodziny się bardzo integrowały i bawiły się razem, co mnie bardzo ucieszyło.
Autobus się nie spóźnił, a obawiałam się tego po ostatnich relacjach kierowca też był w porządku.
Teraz przed nami kolejne załatwiania w urzędach, tyle dokumentów do wymiany
Gratuluję udanego wesele i jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego
My płaciliśmy zaliczkę w kwocie 300 zł bo mieliśmy do wyboru min. 300 zł max 500zł.
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:46   #823
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez ewelinap5 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny My już po
Nie wiem w sumie od czego zacząć... powiem, że wesele uważam za bardzo udane.
Szczegóły:
kościół Jana Chrzciciela w Kielcach (pod Telegrafem) mszę prowadził ks. Wojciech
wesele - pałacyk Zielińskiego (jedzenie super, tylko będziemy to dojadać przez najbliższe tygodnie, choć każdemu daliśmy na wyjazd część)
sukienka i bolerko - pracownia Anna,
garnitur - New Men
fryzura - Matrix (ale nie na Jagiellońskiej a na Barwinku) po prostu jestem leniwa i nie chciało mi się daleko jechać - bardzo trwała fryzura, dopiero rano ją zniszczyłam bo nie umiałam spać ze spinkami
makijaż - Czarna kawa (rewelacyjny i trwały)
kwiaty - pani Ania z bazar (piękna wiązanka i zamiast kosza płatków to dostaliśmy 2 kosze gratis), mojej babci bardzo się podobało to sypanie płatkami
dekoracja kościoła - bukiety - ja, klęczniki i coś na ławkach - "dekoratorka" tej drugiej dziewczyny (to jedyna nieudana rzecz chyba w ciągu dnia)
foto - Paweł Szczećiński (efektów jeszcze nie widziałam, ale bardzo fajnie mi się z nim współpracowało)
kamerzysty nie mieliśmy
auto nasze z dekoracją od pani Ani, kierowca - może nie uwierzycie bo to mało standardowe chyba - ale moja siostra (świadkowa), wywołało to trochę zdziwienia
Ogólnie rodziny się bardzo integrowały i bawiły się razem, co mnie bardzo ucieszyło.
Autobus się nie spóźnił, a obawiałam się tego po ostatnich relacjach kierowca też był w porządku.
Teraz przed nami kolejne załatwiania w urzędach, tyle dokumentów do wymiany
Ewelinko, jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Po Twojej wypowiedzi już jestem pewna, że są dwie panie Anie z bazar (wiem, bo moja nie stroiła w tą sobotę tego kościoła)
Ja mam Anię ze strony www.kwiaciarniaanna.pl. A Ty jaką miałaś?
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:03   #824
Meeggy
Raczkowanie
 
Avatar Meeggy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 253
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

No to zespół tez juz załatwiony, ostatecznie 300 zł zaliczki, konkretnie i sympatycznie, oby tak dalej
Meeggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:42   #825
kleome84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 145
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
tak właśnie zrobiłam i jest lepiej ale do 19 to chyba się wykończę, normalnie mam motyle w brzuchu


nie lubię ale chyba będzie niezbędna


ja też stawiam na biel i chyba bordo, myslałam również o liliach



a gdzie będziesz kupować kwiatuszki?gdzie najtaniej wychodzi?



Dziękuję Ci bardzo



to chyba skontaktuję się z tym panem, a możesz podać cenę ile płaciłaś za te baloniki? Dzieki

zastanawiam się nad strzelającym balonem na pierwszym tańcu, widziałam tylko na youtubie jak to wygląda, może była któraś z was na weselisku gdzie była taka atrakcja, bo nie wiem czy efekt jest fajny tak na zywo
w ogóle to urozmaicacie czymś ten taniec?
Za baloniki Tż płacił 10 zł od sztuki, a kupił ich 6, ale podobno jak ma się swoje balony to pan z parku pompuje je helem za ok.3 zł od sztuki.

A co do strzelającego balonu to my kupujemy taki na Allegro na wesele, wygląda to super, taki balon był u mojego brata na weselu, dlatego ja uważam że warto, bardzo podoba mi się taki "dodatek" do pierwszego tańca
kleome84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 22:46   #826
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Meeggy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakiej wysokości dawałyście zaliczkę zespołowi?
Zespół zwykle bierze 200zł. Niestety coraz częściej zdarza się że ludzie rezygnują z zespołów bo równocześnie rezerwują dwa a nawet więcej i wybierają sobie po jakimś czasie jeden. Dlatego też zespoły zabezpieczają się wyższą zaliczką żeby takich sytuacji nie było. 200zł można stracić ale nie 500... No cóż różni są ludzie.
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 23:08   #827
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Ewelinko, jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Po Twojej wypowiedzi już jestem pewna, że są dwie panie Anie z bazar (wiem, bo moja nie stroiła w tą sobotę tego kościoła)
Ja mam Anię ze strony www.kwiaciarniaanna.pl. A Ty jaką miałaś?
Alu bo ona mi nie stroiła kościoła, tak jak pisałam bukiety robiłam sama (kwiaty kupione na giełdzie) a ta dekoratorka zamówiona przez druga PMke robiła kokardy na ławkach i dekorowała klęczniki.

A moje wiązanki robiła ta pani Ania, świetna kobietka Pani Ania nie zrobiła by takiego badziewia nie zrobiła.
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 01:06   #828
ewela03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

co do zaliczki zespoly to my dalismy...700zl -zespol chcial mniej,ale wolelismy dac wiecej by pozniej mniej zaplacic...

poza tym mam strasznego dola,bo wlasnie zamkneli firme w ktorej pracowalam i wszyscy dostalismy wypowiedzenia....mily prezent miesiac przed slubem...
trzymajcie wiec kciuki by udalo sie znalezc nowa prace....
ewela03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 05:03   #829
mysiaedysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez ewela03 Pokaż wiadomość
poza tym mam strasznego dola,bo wlasnie zamkneli firme w ktorej pracowalam i wszyscy dostalismy wypowiedzenia....mily prezent miesiac przed slubem...
trzymajcie wiec kciuki by udalo sie znalezc nowa prace....
Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze
Jesli chodzi o taki prezent, to ja miesiac po slubie tez zostane z niczym, bo staz mi sie konczy i raczej nikt mi tam nie przedluzy umowy... Na razie nie mam glowy do szukania pracy, bo czasu brak, ale jakby co, to moje wolne, ktore odkladam na podroz poslubna przeznacze na znalezienie nowej pracy...
mysiaedysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 07:29   #830
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Ja tam nie widzę nic złego w zaliczce w wysokości 500 zł.Później będzie mniej...NIe dziwię się takim zabezpieczeniom, zespoły ba wszyscy boją się, że ktoś zrezygnuje, nie czarujmy się ale to ich praca...My w naszym hotelu zostawiliśmy już 3 tys. zaliczki-jak dla mnie nie ma problemu, ja jestem zdecydowana więc co to za rożnica teraz czy później.

ewelinap5-suuper, że wszystko sie udało hihi dobre z tym kierowcą..hmm chyba kierowczynią

My dajemy rodzicom kwiaty...w każdym bukiecie będzie tyle róż ile mamy lat, każda róża w podziękowaniu za rok naszego życia...Ja uważam, że nic nie oddaje lepiej słowa dziekuję jak kwiaty....no może być jeszcze jakis puchar czy kryształ z grawerem(mi się to nie podooba). Ale ogólnie to moim zdaniem kwiaty oddają to co chcę powiedzieć wtedy mojej mamie. AA podobają mi się też zdjęcia dawane rodzicom.

Ten balon do pierwszego tańca nie wygląda za ciekawie...chociaż ja jestem specyficzną osobą, bo nie lubię atrakcji typu: strzelający balon, fajerwerki, lampiony, pokazy tańca itd. Uważam, że wesele samo w sobie z nami na czele ma być atrakcją. Skoro wybieramy wszystko co najlepsze to po co dokładać jescze coś...Ale tak jak mówię to tylko moje zdanie
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:02   #831
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez srubka87 Pokaż wiadomość
Ten balon do pierwszego tańca nie wygląda za ciekawie...chociaż ja jestem specyficzną osobą, bo nie lubię atrakcji typu: strzelający balon, fajerwerki, lampiony, pokazy tańca itd. Uważam, że wesele samo w sobie z nami na czele ma być atrakcją. Skoro wybieramy wszystko co najlepsze to po co dokładać jescze coś...Ale tak jak mówię to tylko moje zdanie
Ja mam podobne zdanie na temat "atrakcji" weselnych. A już najbardziej mnie wkurza wypuszczanie gołębi hahah
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:07   #832
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

No dziewczyny muszę się Wam pochwalić jaki miałam dzisiaj sen Jazda na maxa. Wyszłam z kościoła i wesele było na ulicy przy kościele, muzyka do du....., a na drugie gorące danie podali z pobliskiego fast foodu hod dogi na kartonowych tackach, Dostałam piany przegoniłam towarzystwo i zaprosiłam za tydzień na prawdziwe wesele do Kurozwęk Do wesele jeszcze 3 miesiące ciekawe jakie sny będę miała bliżej tego terminu hihih.
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:17   #833
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez ewela03 Pokaż wiadomość
c
poza tym mam strasznego dola,bo wlasnie zamkneli firme w ktorej pracowalam i wszyscy dostalismy wypowiedzenia....mily prezent miesiac przed slubem...
trzymajcie wiec kciuki by udalo sie znalezc nowa prace....
Cytat:
Napisane przez mysiaedysia Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o taki prezent, to ja miesiac po slubie tez zostane z niczym, bo staz mi sie konczy i raczej nikt mi tam nie przedluzy umowy...
Dziewczyny, proszę się nie załamywać
Wiem że ciężko teraz o pracę ale zmiana to szansa na coś lepszego...

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Ja mam podobne zdanie na temat "atrakcji" weselnych. A już najbardziej mnie wkurza wypuszczanie gołębi hahah
Zgadzam się
Zawsze mi się przypomina jak gdzieś czytałam (pewnie na wizażu ) że młoda/młody tak zadusili gołębia że zamiast polecieć do góry to walnął na chodnik

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
No dziewczyny muszę się Wam pochwalić jaki miałam dzisiaj sen Jazda na maxa. Wyszłam z kościoła i wesele było na ulicy przy kościele, muzyka do du....., a na drugie gorące danie podali z pobliskiego fast foodu hod dogi na kartonowych tackach,
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 08:35   #834
marciadela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
GG do marciadela
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Zawsze mi się przypomina jak gdzieś czytałam (pewnie na wizażu ) że młoda/młody tak zadusili gołębia że zamiast polecieć do góry to walnął na chodnik
Ja widziałam takie coś na youtubie Dziewczyna podrzuca tego gołębia do góry a on zamiast polecieć to pada na ziemię Biedny
http://www.youtube.com/watch?v=6TpY2R-mkng cos w ten desen

Edytowane przez marciadela
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:20
marciadela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:21   #835
carmen84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

My orkiestrze daliśmy zaliczki 300zł a ogólnie płacimy 4300zł, i pierwsze słysze żeby zaliczka zależała od ilości osób w zespole...
Jakie macie propozycje zabaw na wesele?
__________________

carmen84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:24   #836
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Ja widziałam takie coś na youtubie Dziewczyna podrzuca tego gołębia do góry a on zamiast polecieć to pada na ziemię Biedny
http://www.youtube.com/watch?v=6TpY2R-mkng cos w ten desen
Biedny.... zadusili go kurde
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:37   #837
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
No dziewczyny muszę się Wam pochwalić jaki miałam dzisiaj sen Jazda na maxa. Wyszłam z kościoła i wesele było na ulicy przy kościele, muzyka do du....., a na drugie gorące danie podali z pobliskiego fast foodu hod dogi na kartonowych tackach, Dostałam piany przegoniłam towarzystwo i zaprosiłam za tydzień na prawdziwe wesele do Kurozwęk Do wesele jeszcze 3 miesiące ciekawe jakie sny będę miała bliżej tego terminu hihih.
Podejrzewam,że im bliżej będzie do ślubu i im więcej rzeczy będziesz miała dopracowanych, to takie sny będą rzadkością. Mnie jeszcze kilka miesięcy temu gdy nie miałam np. zamówionej fryzjerki to nie raz śniło mi się,że wychodzimy z domu,bo za pół godziny ślub,a ja nie mam zrobionych włosków Teraz gdy już praktycznie wszystko załatwione takich snów już nie mam. Co innego mój Tż. Niedawno śniło mu się ,że braliśmy ślub w zimie i on musiał przed samym ślubem odwalić łopatą śnieg z chodnika przed kościołem żebyśmy mogli wejść i jeszcze na dodatek z tą łopatą szliśmy do ołtarza

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Ja widziałam takie coś na youtubie Dziewczyna podrzuca tego gołębia do góry a on zamiast polecieć to pada na ziemię Biedny
http://www.youtube.com/watch?v=6TpY2R-mkng cos w ten desen
To jest straszne! Ja też nie chcę żadnych gołębi,bo znając nasze szczęście to jeszcze któryś by nas obsr... i co wtedy?! Co innego balony. One na pewno nie zabrudzą naszych stroi
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:39   #838
Meeggy
Raczkowanie
 
Avatar Meeggy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 253
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez carmen84 Pokaż wiadomość
My orkiestrze daliśmy zaliczki 300zł a ogólnie płacimy 4300zł, i pierwsze słysze żeby zaliczka zależała od ilości osób w zespole...
Jakie macie propozycje zabaw na wesele?
dla mnie osobiście to nie bardzo właśnie te zabawy się podobają, jakieś banany, przebieranki...ech wolałabym mieć ich tylko niezbędne minimum i bardziej angażować w nie gości. wczoraj nam pan z zespołu pokazywał parę przykładów, m.in zabawa z balonami w których były wróżby dla pary młodej, przebijało się balona i potem czytało, oczywiście wszystko z jajem, był wodzirej przebrany za kobietę , jakieś przyśpiewki do gości i do pary młodej, siadanie na kolana..ale to mnie się w ogóle nie podobało, konkursy pt. wybrane pary tańczą i nagle trzeba coś zrobić, przynieść źdźbło trawy ..panią z obsługi etc etc..oczywiście kto ostatni to odpada... my akurat jeszcze mamy sporo czasu żeby sie zastanowic nad zabawami ale ja jak juz pisalam wolalabym zeby tego za duzo nie bylo...
Meeggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 10:56   #839
PikPock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez carmen84 Pokaż wiadomość
My orkiestrze daliśmy zaliczki 300zł a ogólnie płacimy 4300zł, i pierwsze słysze żeby zaliczka zależała od ilości osób w zespole...
Jakie macie propozycje zabaw na wesele?
Mój Tż chce to: http://www.youtube.com/watch?v=EpPgz...eature=related
A tak poza tym to chyba jeszcze będzie zabawa na zgodność, wycieczka do zoo i jeszcze coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=HQUXbbrp0no

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Kiedyś znalazłam gdzieś propozycje nagród dla gości weselnych biorących udział w konkursach. Według mnie niektóre propozycje są rewelacyjne
1. polonez caro - wódka Polonaise + papierosy Caro
2. rejs Batorym - wódka Batory
3. deskorolka - deska do krojenia + rolka ręczników papierowych
4. ekspres do kawy - super expres + paczka kawy
5. nagroda niespodzianka - jajko niespodzianka
6. taśma z wesela - rolka papieru toaletowego
7. kolacja dla dwojga w chińskiej restauracji - woreczek ryżu + świeczka
+ pałeczki
8. wycieczka do Finlandii - wódka Finlandia
9. wycieczka do kurortu nadmorskiego - 2 bilety SKM do Sopotu
10. niezbędnik energetyczny - zapałka + świeca + prezerwatywa
11. piękna zastawa stołowa - talerzyk i sztućce jednorazowe

Edytowane przez PikPock
Czas edycji: 2010-06-02 o 11:07
PikPock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 11:31   #840
beaciunia
Raczkowanie
 
Avatar beaciunia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląskie/świętokrzyskie
Wiadomości: 469
GG do beaciunia
Dot.: Panny Mlode Kielce - część VI

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
No dziewczyny muszę się Wam pochwalić jaki miałam dzisiaj sen Jazda na maxa. Wyszłam z kościoła i wesele było na ulicy przy kościele, muzyka do du....., a na drugie gorące danie podali z pobliskiego fast foodu hod dogi na kartonowych tackach, Dostałam piany przegoniłam towarzystwo i zaprosiłam za tydzień na prawdziwe wesele do Kurozwęk Do wesele jeszcze 3 miesiące ciekawe jakie sny będę miała bliżej tego terminu hihih.
No nieźle Ja o dziwo jakoś dawno nie miałam koszmarów ślubnych

Cytat:
Napisane przez marciadela Pokaż wiadomość
Ja widziałam takie coś na youtubie Dziewczyna podrzuca tego gołębia do góry a on zamiast polecieć to pada na ziemię Biedny
http://www.youtube.com/watch?v=6TpY2R-mkng cos w ten desen
Ojej. Biedny ptaszek Dlatego ja nie chcę takich "urozmaiceń".

Cytat:
Napisane przez PikPock Pokaż wiadomość
Mój Tż chce to: http://www.youtube.com/watch?v=EpPgz...eature=related
A tak poza tym to chyba jeszcze będzie zabawa na zgodność, wycieczka do zoo i jeszcze coś takiego http://www.youtube.com/watch?v=HQUXbbrp0no

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Kiedyś znalazłam gdzieś propozycje nagród dla gości weselnych biorących udział w konkursach. Według mnie niektóre propozycje są rewelacyjne
1. polonez caro - wódka Polonaise + papierosy Caro
2. rejs Batorym - wódka Batory
3. deskorolka - deska do krojenia + rolka ręczników papierowych
4. ekspres do kawy - super expres + paczka kawy
5. nagroda niespodzianka - jajko niespodzianka
6. taśma z wesela - rolka papieru toaletowego
7. kolacja dla dwojga w chińskiej restauracji - woreczek ryżu + świeczka
+ pałeczki
8. wycieczka do Finlandii - wódka Finlandia
9. wycieczka do kurortu nadmorskiego - 2 bilety SKM do Sopotu
10. niezbędnik energetyczny - zapałka + świeca + prezerwatywa
11. piękna zastawa stołowa - talerzyk i sztućce jednorazowe
Ja też chcę test na zgodność Tylko trzeba jeszcze jakieś pytania wymyślić
A nagrody są świetne Najbardziej podoba mi się deskorolka, taśma z wesela i ekspres do kawy
__________________
beaciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.