Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-15, 17:27   #4501
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

w zasadzie to chciałabym zmienić numer....
chodzi mi o to że wolałabym zawrzeć tę umowę za jakieś parę miesięcy a nie teraz, no ale pewnie tak mi się nie uda, przepadną mi wszystkie zniżki zapewne które teraz mam...
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:07   #4502
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Dziewczyny jak to jest z tymi tabletkami typu Belissa Sun itp.?
Czy są to tabletki tylko przyspieszające opalanie (czyli bez słońca się nie obejdzie)?
Czy mogę je zażywać ale z zewnątrz smarować się filtrami UV-wysokimi? Czy zostaną po tym prezbarwienia?
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:39   #4503
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

mam pytanie.
CZY KTOŚ MIAŁ ZAŁOŻONĄ KLAMRĘ NA PAZNOKIEĆ zapobiegający wrastaniu?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:48   #4504
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Margo kolezanka miała jeśli masz jakies konkrene pytania mogę jej zapytać. Strasznie duzo z tym zachodu trzeba codziennie waciki sobie wpychac miedzy paznoliec a skore
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:00   #4505
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Margo kolezanka miała jeśli masz jakies konkrene pytania mogę jej zapytać. Strasznie duzo z tym zachodu trzeba codziennie waciki sobie wpychac miedzy paznoliec a skore
- mam troche pytan.
czy ta metoda jest skuteczna i czy na stałe (do końca zycia)
czy jest bolesna.
na co zwracać uwagę wybierając zakład kosmetyczny.
jak długo sie goi cały paznokieć
czy za 3 tyg. można jechac za granicę bez obawy o zakarzenie
czy trzeba jakoś specjalnie się obchodzić z paznokciem
pani jeszcze pytała tel ,czy jest stan zapalny.prawopodobnie jest i mówiła coś o metalowej klamrze,a oni w standarcie zakładają plastikową.
jaka jest różnica między plastikową,a metalową.
bardzo prosze o pomoc.chciałabym uniknąc zrywania paznokcia,ktore nie dość,że jest bolesne,leczy sie długo to jeszcze sporo kosztuje

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-06-15 o 19:02
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:06   #4506
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
w zasadzie to chciałabym zmienić numer....
chodzi mi o to że wolałabym zawrzeć tę umowę za jakieś parę miesięcy a nie teraz, no ale pewnie tak mi się nie uda, przepadną mi wszystkie zniżki zapewne które teraz mam...

Jak nie rozwiążesz umowy to przejdzie Ci w umowę na czas nieokreślony. Żeby ją potem wypowiedzieć będziesz musiała tak jak normalnie zachować 1 miesięczny okres wypowiedzenia
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:51   #4507
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
w zasadzie to chciałabym zmienić numer....
chodzi mi o to że wolałabym zawrzeć tę umowę za jakieś parę miesięcy a nie teraz, no ale pewnie tak mi się nie uda, przepadną mi wszystkie zniżki zapewne które teraz mam...
Dokładnie, przepadną wszystkie zniżki i później będą Cię traktować jak całkowicie nowego klienta

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
- mam troche pytan.
czy ta metoda jest skuteczna i czy na stałe (do końca zycia)
czy jest bolesna.
na co zwracać uwagę wybierając zakład kosmetyczny.
jak długo sie goi cały paznokieć
czy za 3 tyg. można jechac za granicę bez obawy o zakarzenie
czy trzeba jakoś specjalnie się obchodzić z paznokciem
pani jeszcze pytała tel ,czy jest stan zapalny.prawopodobnie jest i mówiła coś o metalowej klamrze,a oni w standarcie zakładają plastikową.
jaka jest różnica między plastikową,a metalową.
bardzo prosze o pomoc.chciałabym uniknąc zrywania paznokcia,ktore nie dość,że jest bolesne,leczy sie długo to jeszcze sporo kosztuje

Czy metoda okaże się skuteczna na stałe, czy tylko tymczasowo to zależy już od Ciebie samej - np. od tego, czy prawidłowo będziesz obcinać paznokcie.
Jeśli nie ma stanu zapalnego to boleć nie powinno z tego, co się orientuję.
Co do zakładu kosmetycznego pod tym względem to chyba warto rzucić okiem na higienę (tak, tak, bo różne miejsca widziałam...) - ale to chyba każdy wie i myślę, że zwróciłabym uwagę na doświadczenie osoby, która zakłada klamry, oraz na to, czy jest po kursie.
Paznokieć 'goi się' przez cały czas swojego rośnięcia - czyli 2, 3 razy dłużej niż paznokieć u ręki (a ten rośnie ok. 150 - 180 dni).
myślę, że za granicę jechać możesz spokojnie, nic nie powinno się dziać.
Obchodzić się z paznokciem normalnie, czyli prawidłowe obcinanie, wygodne, nie za ciasne obuwie itp. oraz dodatkowo powinnaś umieć wykonywać tamponadę - ale to nic skomplikowanego.
Pani przez telefon pytała się Ciebie, czy jest stan zapalny, ponieważ przy nim zwykle stosuje się klamry metalowe, natomiast zwykle plastikowe. Metalowa, że tak to nazwę jest na stałe, z kolei plastikową trzeba jeszcze nakładać z 3, 4 razy.
Klamry metolowe nakłada się również u osób z zaburzeniem wzrostu paznokcia oraz u diabetyków z wrastającymi paznokciami.
Powinnaś też powiedzieć, czy masz słabe, łamliwe paznokcie, bo jeśli tak to wtedy jest lepsza klamra plastikowa.

Mi też zaczynał wrastać duże paznokcie u nóg, ale na szczęście w początkowym stadium zaczęłam wykonywać tamponadę i bez klamer się obyło.


Podzieliłam się swoją wiedzą jak mogłam, niech mnie ktoś uzupełni jak może
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.


Edytowane przez seduction
Czas edycji: 2010-06-15 o 19:54
seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 20:05   #4508
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Dokładnie, przepadną wszystkie zniżki i później będą Cię traktować jak całkowicie nowego klienta




Czy metoda okaże się skuteczna na stałe, czy tylko tymczasowo to zależy już od Ciebie samej - np. od tego, czy prawidłowo będziesz obcinać paznokcie.
Jeśli nie ma stanu zapalnego to boleć nie powinno z tego, co się orientuję.
Co do zakładu kosmetycznego pod tym względem to chyba warto rzucić okiem na higienę (tak, tak, bo różne miejsca widziałam...) - ale to chyba każdy wie i myślę, że zwróciłabym uwagę na doświadczenie osoby, która zakłada klamry, oraz na to, czy jest po kursie.
Paznokieć 'goi się' przez cały czas swojego rośnięcia - czyli 2, 3 razy dłużej niż paznokieć u ręki (a ten rośnie ok. 150 - 180 dni).
myślę, że za granicę jechać możesz spokojnie, nic nie powinno się dziać.
Obchodzić się z paznokciem normalnie, czyli prawidłowe obcinanie, wygodne, nie za ciasne obuwie itp. oraz dodatkowo powinnaś umieć wykonywać tamponadę - ale to nic skomplikowanego.
Pani przez telefon pytała się Ciebie, czy jest stan zapalny, ponieważ przy nim zwykle stosuje się klamry metalowe, natomiast zwykle plastikowe. Metalowa, że tak to nazwę jest na stałe, z kolei plastikową trzeba jeszcze nakładać z 3, 4 razy.
Klamry metolowe nakłada się również u osób z zaburzeniem wzrostu paznokcia oraz u diabetyków z wrastającymi paznokciami.
Powinnaś też powiedzieć, czy masz słabe, łamliwe paznokcie, bo jeśli tak to wtedy jest lepsza klamra plastikowa.

Mi też zaczynał wrastać duże paznokcie u nóg, ale na szczęście w początkowym stadium zaczęłam wykonywać tamponadę i bez klamer się obyło.


Podzieliłam się swoją wiedzą jak mogłam, niech mnie ktoś uzupełni jak może
dziękuję za wyjaśnienie.
zastanawia mnie koncowy opis.prawdopodobnie syn ma jakieś zaburzenie wzrostu,poniważ w drugiej stopie miał już zrywany paznokieć,ale u chirurga.dodatkowo chirurg coś mu zaszywał zmniejszjąc COŚ (nie znam fachowej nazwy) .powiedział,że to miejsce gdzie rośnie paznokieć jest zbyt małe do wielkości płytki paznokcia.
po tym zabiegu paznokieć rosnie normalnie ,ale w tym miejscu wygląda,jakby rosł na zewnątrz.

pytam się ,poniewąz ten salon nie wykonuje metalowcyh klamr,a tylko plastikowe.czy należałoby szukać innego salonu?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:09   #4509
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość

Mi też zaczynał wrastać duże paznokcie u nóg, ale na szczęście w początkowym stadium zaczęłam wykonywać tamponadę i bez klamer się obyło.
Mozesz powiedzieć co to jest tamponada i czy mozna to robic samemu? Lekko mi wrasta pazurek, nie boli, nie robi sie stan zapalny, ale wyjatkowo jest to niefajne zwlaszcza jakby sie chcialo pomalowac, zalozyc sandalki

Caroola, merci
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:13   #4510
bartnix
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 673
GG do bartnix
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

przy uzupełnianiu indeksu zamiast napisać że miałam 30 h ćwiczeń napisałam to w okienku z wykladami, co teraz skreslic to i napisać poprawnie czy skreślic cały wiersz i napisać to wszystko jeszcze raz w nowym wierszu?
__________________


jak szaleć to szaleć

bartnix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:16   #4511
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dziękuję za wyjaśnienie.
zastanawia mnie koncowy opis.prawdopodobnie syn ma jakieś zaburzenie wzrostu,poniważ w drugiej stopie miał już zrywany paznokieć,ale u chirurga.dodatkowo chirurg coś mu zaszywał zmniejszjąc COŚ (nie znam fachowej nazwy) .powiedział,że to miejsce gdzie rośnie paznokieć jest zbyt małe do wielkości płytki paznokcia.
po tym zabiegu paznokieć rosnie normalnie ,ale w tym miejscu wygląda,jakby rosł na zewnątrz.

pytam się ,poniewąz ten salon nie wykonuje metalowcyh klamr,a tylko plastikowe.czy należałoby szukać innego salonu?
Ja bym poszukała takiego zakładu z metalowymi Jeśli mówisz, że zaburzenie jest, ale rośnie normalnie to metalowa może być.
Nie wiem jak jest z plastikowymi klamrami, ale wiem, że jeśli kupuje się metalowe - to firmy sprzedają je tylko osobom przeszkolonym.

Tego pogrubionego to nie potrafię sobie wyobrazić, niestety moja wyobraźnia jest bardzo wąska i chyba lepiej nie pomogę

Mam nadzieję, że trafisz z synem do jakiegoś porządnego gabinetu i tam Ci jeszcze doradzą.
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 20:22   #4512
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Ja bym poszukała takiego zakładu z metalowymi Jeśli mówisz, że zaburzenie jest, ale rośnie normalnie to metalowa może być.
Nie wiem jak jest z plastikowymi klamrami, ale wiem, że jeśli kupuje się metalowe - to firmy sprzedają je tylko osobom przeszkolonym.

Tego pogrubionego to nie potrafię sobie wyobrazić, niestety moja wyobraźnia jest bardzo wąska i chyba lepiej nie pomogę

Mam nadzieję, że trafisz z synem do jakiegoś porządnego gabinetu i tam Ci jeszcze doradzą.
-dzięki.znalazłam inny zakład i jutro zadzwonię.

ha.wyglada,jakby ktoś nałozył paznokieć na palec.śmiesznie to wygląda

edit-doczytałam na wizażu,że chyba przycina macierz paznokcia.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:23   #4513
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ja szukam odcinka Kuby Wojewódzkiego z Czesławem Mozilem, ale już został usunięty na Youtube, a plejada wrzuca tylko zdjęcia.
http://kuba.plejada.pl/1,13998,1,7,r...zil,wideo.html

Edytowane przez trynosz
Czas edycji: 2010-06-15 o 20:25
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:34   #4514
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez bartnix Pokaż wiadomość
przy uzupełnianiu indeksu zamiast napisać że miałam 30 h ćwiczeń napisałam to w okienku z wykladami, co teraz skreslic to i napisać poprawnie czy skreślic cały wiersz i napisać to wszystko jeszcze raz w nowym wierszu?
a jak chcesz możesz i tak i tak. Ja sie walnelam kilka razy i tam gdzie wykladowca wpisalam przedmiot i musialam skreślać cale wiersze, ale godziny to chyba ładniej jak skreślisz w okienku.
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:54   #4515
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 852
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
- mam troche pytan.
czy ta metoda jest skuteczna i czy na stałe (do końca zycia)
czy jest bolesna.
na co zwracać uwagę wybierając zakład kosmetyczny.
jak długo sie goi cały paznokieć
czy za 3 tyg. można jechac za granicę bez obawy o zakarzenie
czy trzeba jakoś specjalnie się obchodzić z paznokciem
pani jeszcze pytała tel ,czy jest stan zapalny.prawopodobnie jest i mówiła coś o metalowej klamrze,a oni w standarcie zakładają plastikową.
jaka jest różnica między plastikową,a metalową.
bardzo prosze o pomoc.chciałabym uniknąc zrywania paznokcia,ktore nie dość,że jest bolesne,leczy sie długo to jeszcze sporo kosztuje
U mnie ta metoda nie poskutkowała. Założyli mi klamrę metalową (miałam wtedy stan zapalny) i po tym zaczęło mi się gwałtownie pogarszac. W efekcie po kilku dniach musieli mi ją zdjąć
__________________
House: "They didn't break me. I am broken."

Anatomia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:57   #4516
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Mozesz powiedzieć co to jest tamponada i czy mozna to robic samemu? Lekko mi wrasta pazurek, nie boli, nie robi sie stan zapalny, ale wyjatkowo jest to niefajne zwlaszcza jakby sie chcialo pomalowac, zalozyc sandalki

Caroola, merci
Tamponadę można robić samemu Pamiętam jak babka nam kiedyś wspomniała o tym na wykładzie i zaczęłam szperać za jakimiś info o tym. Tamponada polega na 'wkładaniu' miękkiego, chłonnego materiału (może być wata kosmetyczna, są do tego specjalne produkty, obecnie używam czegoś, co znalazłam w apteczce samochodowej, a nie wiem jak się nazywa ) w oczyszczone miejsce między paznokieć, a wał paznokciowy. Tniemy to w paseczki, albo zwijamy w rulonik. Tamponadę powinno wymieniać się przynajmniej raz dziennie.

Z Scholl'a jest podobno płyn na wrastające paznokcie, ale jak działa itp. to nie wiem, bo jeszcze się za nim nie rozglądałam.

Mnie przy pierwszych dwóch, trzech wymianach bolało, bo paznokieć już uciskał mi wał boczny, ale później już na lajcie

Cytat:
Napisane przez bartnix Pokaż wiadomość
przy uzupełnianiu indeksu zamiast napisać że miałam 30 h ćwiczeń napisałam to w okienku z wykladami, co teraz skreslic to i napisać poprawnie czy skreślic cały wiersz i napisać to wszystko jeszcze raz w nowym wierszu?
Skreśliłabym tylko okienko, a wiersz zostawiła w spokoju ładniej tak wygląda.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-dzięki.znalazłam inny zakład i jutro zadzwonię.

ha.wyglada,jakby ktoś nałozył paznokieć na palec.śmiesznie to wygląda

edit-doczytałam na wizażu,że chyba przycina macierz paznokcia.
W takim razie nie mam pojęcia. Obstawiam nadal na metalową, ale jak już mówiłam - nie mam w tym jakiejś dużej wiedzy Studia studiami, ale nie uczą nas tam wszystkiego ekstra dokładnie, a ja sama też nie chcę iść w tym kierunku

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
U mnie ta metoda nie poskutkowała. Założyli mi klamrę metalową (miałam wtedy stan zapalny) i po tym zaczęło mi się gwałtownie pogarszac. W efekcie po kilku dniach musieli mi ją zdjąć
A może Ci ją źle założono? Mówili dlaczego zaczęło się gwałtownie pogarszać? Aż ciekawa jestem...
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.


Edytowane przez seduction
Czas edycji: 2010-06-15 o 21:01
seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:04   #4517
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

weźcie mi powiedzcie do kiedy trwał kiedyś rok szkolny?! ja pamiętam że do połowy czerwca jakoś 15-20 czerwca zakończenie było, a tu zonk bo mój bratanek 25 czerwca za dwa tygodnie kończy dopiero
pomyliło mi się coś czy tak zawsze było
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:06   #4518
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
weźcie mi powiedzcie do kiedy trwał kiedyś rok szkolny?! ja pamiętam że do połowy czerwca jakoś 15-20 czerwca zakończenie było, a tu zonk bo mój bratanek 25 czerwca za dwa tygodnie kończy dopiero
pomyliło mi się coś czy tak zawsze było
zwykle jakoś było z tydzień wcześniej chyba, a z resztą nie pamiętam bo prawdziwy koniec roku miałam ostatnio 3 lata temu
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:27   #4519
bartnix
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 673
GG do bartnix
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
a jak chcesz możesz i tak i tak. Ja sie walnelam kilka razy i tam gdzie wykladowca wpisalam przedmiot i musialam skreślać cale wiersze, ale godziny to chyba ładniej jak skreślisz w okienku.
dziękuję
__________________


jak szaleć to szaleć

bartnix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 21:28   #4520
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
zwykle jakoś było z tydzień wcześniej chyba, a z resztą nie pamiętam bo prawdziwy koniec roku miałam ostatnio 3 lata temu
Ja tak samo Mi się też zdaje, ze tydzień - maks. 1,5 tygodnia przed końcem czerwca było zakończenie
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:43   #4521
Anatomia
Rozeznanie
 
Avatar Anatomia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 852
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
A może Ci ją źle założono? Mówili dlaczego zaczęło się gwałtownie pogarszać? Aż ciekawa jestem...
Też podejrzewam że źle mi ją założyli, albo że po prostu stan był już tak zły, że nie dało się pomóc.
Ale ta pani która mi to zakładała była zdziwiona i mówiła że nie wie dlaczego tak się dzieje.

Ostatecznie jak zwykle skończyło się na chirurgu Z tym że ja nie chodzę na wyrywanie paznokcia, a na takie wycinanie z boku. Ale to też boli, nie da się chodzić na początku i ma się szwy przez tydzień. Brrr...

Ale od jakiegoś czasu już mi się udaje utrzymać paznokcie bez wrastania właśnie dzięki tamponadom. To jest naprawdę świetny sposób!
__________________
House: "They didn't break me. I am broken."

Anatomia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:47   #4522
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
weźcie mi powiedzcie do kiedy trwał kiedyś rok szkolny?! ja pamiętam że do połowy czerwca jakoś 15-20 czerwca zakończenie było, a tu zonk bo mój bratanek 25 czerwca za dwa tygodnie kończy dopiero
pomyliło mi się coś czy tak zawsze było

Ja z tego co pamiętam to rok szkolny się kończył w okolicach 23 czerwca
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:57   #4523
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
Też podejrzewam że źle mi ją założyli, albo że po prostu stan był już tak zły, że nie dało się pomóc.
Ale ta pani która mi to zakładała była zdziwiona i mówiła że nie wie dlaczego tak się dzieje.

Ostatecznie jak zwykle skończyło się na chirurgu Z tym że ja nie chodzę na wyrywanie paznokcia, a na takie wycinanie z boku. Ale to też boli, nie da się chodzić na początku i ma się szwy przez tydzień. Brrr...

Ale od jakiegoś czasu już mi się udaje utrzymać paznokcie bez wrastania właśnie dzięki tamponadom. To jest naprawdę świetny sposób!
Widzę, że u Ciebie to nie 'jednorazowy' problem, a dłuższy bardzo współczuję, szczególnie tego chirurga
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:04   #4524
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
- mam troche pytan.
czy ta metoda jest skuteczna i czy na stałe (do końca zycia)
Niestety do konca zycia to ona nie jest, potem trzeba prawidłowo dbac o panokcie
czy jest bolesna.
Bolesna nie, ale nieprzyjemna
na co zwracać uwagę wybierając zakład kosmetyczny.
Przede wszystkim pani kosmetyczka musi posiadac uprawnienia do robienia takich klamer
jak długo sie goi cały paznokieć
Klamre trzymasz do czasu az sama odpadnie "od góry" tzn paznokiec sobie rosnie z klamerką i nale klamerka jest na szczycie paznokcia
czy za 3 tyg. można jechac za granicę bez obawy o zakarzenie
Spokojnie mozesz chyba robic wszystko
czy trzeba jakoś specjalnie się obchodzić z paznokciem
Tak. Tak jak już wczesniej pisałam między plytka paznokcia a skórą bedziesz musiała sobie upychac waciki ( codziennie je zmieniac) i myc chyba szarym mydlem nogi
pani jeszcze pytała tel ,czy jest stan zapalny.prawopodobnie jest i mówiła coś o metalowej klamrze,a oni w standarcie zakładają plastikową.
Lepiej podobno załozyc metalowa Jeśli w standardzie maja tylko plastikowe to lepiej szukac salonu ( kosmetyczka u ktorej kolezanka robila mowila cos ze plastiki moze zalozyc kazdy a na metalowe trzeba specjalny kurs przejsc)
jaka jest różnica między plastikową,a metalową.
bardzo prosze o pomoc.chciałabym uniknąc zrywania paznokcia,ktore nie dość,że jest bolesne,leczy sie długo to jeszcze sporo kosztuje
Margo a nie pomoże kilkukrotne wybranie sie do dobrej pedicurzystki? Ja dzięki dobremu zadbaniu o paznokcie i preparacie Scholla uniknelam zakladaniu klamry

Edit doczytałam, ze nie chodzi o Ciebie tylko syna. To wpychanie gazikow, o którym pisałam to tamponada oczywiscie ;d.
Ja osobiście polecam ten płyn scholla co prawda drogie cholerstwo ponad 25 zł chyba dałam , ale warto spróbować. Nie wiem czy mogę, ale zaryzykuję : http://www.scholl.com.pl/index.php/s...08,2,11/NOIDX/


Mam pytanie bardzo ważne, więc proszę o poważne odpowiedzi:
Co zrobić, żeby mi się chciało tak jak mi się nei chce zwłaszcza w zcasie sesji??

Edytowane przez 201703061232
Czas edycji: 2010-06-15 o 22:18
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:12   #4525
MissElle
Raczkowanie
 
Avatar MissElle
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

powiedzcie mi dziewczyny, czy jest możliwe dostać coś z allegro, jeżeli wysłane zostanie jutr- dojdzie do piątku? 3 dni góra?
MissElle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:16   #4526
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Margo a nie pomoże kilkukrotne wybranie sie do dobrej pedicurzystki? Ja dzięki dobremu zadbaniu o paznokcie i preparacie Scholla uniknelam zakladaniu klamry

Edit doczytałam, ze nie chodzi o Ciebie tylko syna. To wpychanie gazikow, o którym pisałam to tamponada oczywiscie ;d.
Ja osobiście polecam ten płyn scholla co prawda drogie cholerstwo ponad 25 zł chyba dałam , ale warto spróbować. Nie wiem czy mogę, ale zaryzykuję : http://www.scholl.com.pl/index.php/s...08,2,11/NOIDX/
A czy mogłabyś napisać na jakiej zasadzie on działa? Bo jestem ciekawa

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez MissElle Pokaż wiadomość
powiedzcie mi dziewczyny, czy jest możliwe dostać coś z allegro, jeżeli wysłane zostanie jutr- dojdzie do piątku? 3 dni góra?
Jak już pisałam wcześniej zależy jaka odległość dzieli nadawcę od adresata, do jakiej godziny zostanie wysłana i czy priorytetem
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 00:16   #4527
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

teoretycznie jak wysyłasz w poniedziałek priorytetem przed 15, to powinno być na wtorek, ale to tylko teoretycznie, bo praktycznie różnie bywa
__________________
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burze minie… chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu - Vivian Green
Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa - Harriet Beecher Stowe
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:55   #4528
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

jak sie uzywa tych tabletek do pralki W5? takie na odkamienianie czy cos :P wrzuca sie tam gzie proszek czy do bebna? jak czesto, ile tabletek? (nie moge znalezc w internecie a dostalam garsc tabletek bez opakowania)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 08:58   #4529
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

Wybieram się na wesele, czy czarne kabaretki do krótkiej czerwonej dopasowanej sukienki będą wyglądać ordynarnie?
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 09:12   #4530
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Wszystko co chcielibyście ale wstydzicie się zapytac cz. IV

moim zdaniem trochę tak...
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.