leginsy to nie spodnie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 10:07   #91
arszeniks
Raczkowanie
 
Avatar arszeniks
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 311
Dot.: leginsy to nie spodnie

Mi to na razie nie przeszkadza, mam koleżankę co chodzi w zestawie koszula+legginsy/rajstopy i fajnie wygląda, ale ja osobiście nie cierpię legginsów i nie noszę
arszeniks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 10:25   #92
carrie25
Przyczajenie
 
Avatar carrie25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 10
Dot.: leginsy to nie spodnie

Niestety zgadzam się z założycielką tego wątku. Osobiście na darzę leginsów sympatią i sama nigdy bym ich nie założyła, ale jeśli dziewczyny potrafią je ładnie i estetycznie wykorzystać, nie świecąc przy okazji swoimi pośladkami - nawet mi się to podoba. Jednak mam wrażenie, że takich dziewczyn jest coraz mniej. Jakiś czas temu wracając do domu spotkałam nienajmłodszą już kobietę ze sporą nadwagą (nie chcę oczywiście nikogo urazić) w białych bawełnianych leginsach, wyciągniętej koszulce - leginsy były przetarte na tyłku i było jej widać wszystko - brak bielizny, cellulit... Nie skłamię, jeśli powiem, że miałam odruch wymiotny...
Leginsy zamiast spodni - nie. Z jakąś tuniką/sukienką - jest ok.
carrie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 10:35   #93
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a co cie w tym razi ? ja noszę grube leggi jako rajstopy właśnie, nosze do kozaków tak że koniec końców nie widac że to leggi a za to sa o niebo cieplejsze i wygodniejsze niz zwykle rajty bo sie nie zsuwaja, maja 120 den i jestem pewna, że jak nie powiem, ze to leggi to nikt nie wpadnie na taki pomysl bo zwyczajnie nie ma jak tego odroznic
swoja droga przestalam nosic bawelniane bo czy placilam za nie 10zł czy 50zł to i tak się rozpruwały na szwach co mnie przyrpawialo o pasje


btw - mnie bardziej od camel toe obrzydza meska wersja.. matko nie ma to jak wszystkie meskie rzeczy wywalone z powodu za ciasnych w kroku spodni ;/ mam kumpla na roku ktory sie w takich spodniach lubuje i po prostu zgroza
mi chodzi o zestawy typu spódnica/sukienka, legginsy i balerinki/szpilki. legginsy kryjące bardziej 'przejmują' funkcję spodni, nie rajstop, ale noszenie grubszych (czyli cieplejszych) legginsów do kozaków i sukienki/spódnicy, gdzie jak sama piszesz, jest cieplej i nie widać, że to nie rajstopy, jest jak najbardziej ok.
po prostu dziewczyny, które noszą i legginsy, i spódnice/sukienki wyglądają na przebrane, ale to moja własna opinia i mój własny pogląd na gigantyczne modowe faux pas, nikomu zaś nie bronię tak się ubierać i nie wytykam palcami, po prostu wg mnie to okropne .
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 12:41   #94
Luthce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 195
Dot.: leginsy to nie spodnie

Ja noszę grube, czarne getry do kolan i zwykłą koszulkę na wf. Na ulicę bym tak nie wyszła.
Luthce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 16:06   #95
magdalenxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: polska
Wiadomości: 17
Dot.: leginsy to nie spodnie

ja próbuje się do nich przekoną c, cholernie mi się podoba jak dziewczyny noszą legginsy(nie wiem czemu ) ;D
__________________
oh magdalen . xoxo
magdalenxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 19:16   #96
irma84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 102
Dot.: leginsy to nie spodnie

zgadzam się , nie założyłabym ich w charakterze spodni
irma84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 19:20   #97
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: leginsy to nie spodnie

a mi sie podoba sama czesto nosze leginsy + dłuzsza bluzka/sweterek za tylek lub tunika
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 21:26   #98
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: leginsy to nie spodnie

Legginsy to fajna rzecz, nie wyobrażam sobie bez nich egzystencji
Sama jedne nosiłam jako spodnie (bo i tak wyglądały) -z tym, że były z bardzo grubej bawełny ( grubsze niż spodnie) miały normalnie, zamek guziki i kieszenie. Dałam za nie 120złotych Tylko niestety mi się zmechaciły, ale muszę poszukać podobnych
Zwykle jednak do imitacji jeansowych/bawełnianych z zamkiem noszę dłuższe bluzki/tuniki/koszule.Tak żeby pośladki zakrywały, ale do jeansowych h&m'owych wystarczy połowa pupy
Nie dzierżę jednak legginsów 3/4. Wg. mnie nadawają się jedynie na trening bądź dziewczynek do 13 roku życia
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.

Edytowane przez MissHuffy
Czas edycji: 2009-10-11 o 21:27
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 22:42   #99
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
mi chodzi o zestawy typu spódnica/sukienka, legginsy i balerinki/szpilki. legginsy kryjące bardziej 'przejmują' funkcję spodni, nie rajstop, ale noszenie grubszych (czyli cieplejszych) legginsów do kozaków i sukienki/spódnicy, gdzie jak sama piszesz, jest cieplej i nie widać, że to nie rajstopy, jest jak najbardziej ok.
po prostu dziewczyny, które noszą i legginsy, i spódnice/sukienki wyglądają na przebrane, ale to moja własna opinia i mój własny pogląd na gigantyczne modowe faux pas, nikomu zaś nie bronię tak się ubierać i nie wytykam palcami, po prostu wg mnie to okropne .
no to się nie zrozumiałyśmy bo z leggami to taki problem ze jak traktuje je sie jako spodnie to wygladaja zle i jak robi sie z nich rajstopy to tez zle..

trzeba sie nakombinowac zeby cos z tego wyszlo


Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
Legginsy to fajna rzecz, nie wyobrażam sobie bez nich egzystencji
Sama jedne nosiłam jako spodnie (bo i tak wyglądały) -z tym, że były z bardzo grubej bawełny ( grubsze niż spodnie) miały normalnie, zamek guziki i kieszenie. Dałam za nie 120złotych Tylko niestety mi się zmechaciły, ale muszę poszukać podobnych
Zwykle jednak do imitacji jeansowych/bawełnianych z zamkiem noszę dłuższe bluzki/tuniki/koszule.Tak żeby pośladki zakrywały, ale do jeansowych h&m'owych wystarczy połowa pupy
Nie dzierżę jednak legginsów 3/4. Wg. mnie nadawają się jedynie na trening bądź dziewczynek do 13 roku życia
na treningi albo do spania bardzo wygodna rzecz ale na ulice tez bym w takich nie wyszla
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 00:13   #100
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: leginsy to nie spodnie

Widzę że nie tylko moje poczucie estetyki na tym cierpi Ja nie mam nic przeciwko zwykłym czarnym leginsom, ale na Boga! do spódnicy, sukienki czy dłuższej tuniki Ja sama leginsy nosze, do jeansowej miniówki na wiosnę np. bo szkoda, żebym marzła albo fajna spódnica leżała w szafie. Ale krótkie koszulki to dla mnie przegięcie, to tak jakby założyć grube kryjące rajstopy i nic po za tym
A jeansowe leginsy wg mnie pasują też wyłącznie do koszul czy bluzek zasłaniających pupe
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 09:33   #101
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
Leginsy to nie spodnie i dla mnie panny typu Jola Rutowicz z tipsami do nieba je noszą, myśląc, że mają spodnie- to moja opinia (w sumie też wielu innych osób) i mam do niej prawo. Poza tym nie porównuj materiału legginsów do nawet cienkiego jeansu bo to komedia jakaś.
To że ma się fajny tyłek i nogi, nie znaczy że trzeba się ubierać jak pracująca "inaczej" Panny robią to, żeby się podobać facetom, tylko nie wiem jakim? Dresom?
Poza tym zgrabne nogi można ukazywać nosząc fajne spódniczki (oczywiście nie jakieś super kuse, lateksowe:/ tylko normalne) a zgrabny tyłek w odpowiednich spodniach też wygląda bardzo fajnie
Leginsów nie noszę, nie mój styl, ale nie mam nic przeciwko jeśli tuninka jest odpowiedniej długości Mówimy o noszeniu leginsów zamiast SPODNI (żeby nie było niejasności)

Na marginesie teraz powstała Dodowo-Rutowiczowa moda na lateksowe legginsy Tylko czekać aż tłum dziewczyn "kupiuj-wklej" zacznie w nich paradować jak w NORMALNYCH spodniach
Nie jestem panną w stylu Jola R. a noszę legi i co??? Nie upraszczaj - wydaje Ci się, że jak dziewczyna nosi legi to jest pusta i łatwa?! Masz chyba jakiś stereotypowy tok myślenia, że tak piszesz. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to bardzo krzywdzące. (Dla jasności jestem przeciwna prześwitującym rajstopkowym legą, bo bielizna na wierzchu jest niesmaczna)

Ależ będę porównywać jeansowe legi do jeansu, nawet cienkiego, bo tak się składa, że mam takie i materiał jest identyczny (skład materiału również)!!! Nie wierzysz? Zapraszam do H&M do działu Young

A poza tym ubieram się dla siebie, a nie dla facetów - kolejne ograniczenie myślowe - jak dla mnie... nigdy nie założyłam na siebie czegokolwiek z myślą, żeby "szczuć" facetów

A dres też człowiek
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 15:00   #102
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez _n_ Pokaż wiadomość
Nie jestem panną w stylu Jola R. a noszę legi i co??? Nie upraszczaj - wydaje Ci się, że jak dziewczyna nosi legi to jest pusta i łatwa?! Masz chyba jakiś stereotypowy tok myślenia, że tak piszesz. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to bardzo krzywdzące. (Dla jasności jestem przeciwna prześwitującym rajstopkowym legą, bo bielizna na wierzchu jest niesmaczna)

Ależ będę porównywać jeansowe legi do jeansu, nawet cienkiego, bo tak się składa, że mam takie i materiał jest identyczny (skład materiału również)!!! Nie wierzysz? Zapraszam do H&M do działu Young

A poza tym ubieram się dla siebie, a nie dla facetów - kolejne ograniczenie myślowe - jak dla mnie... nigdy nie założyłam na siebie czegokolwiek z myślą, żeby "szczuć" facetów

A dres też człowiek
zgadzam się w 100%
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 15:40   #103
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: leginsy to nie spodnie

___n___ przybij piatkę

casandras, dlaczego zaraz w lateksach tylko dody i jole r.?
masz bardzo zawężony krąg celebrytek

moze cos dla przykladu
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 15:41   #104
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: leginsy to nie spodnie

też mam latexy z topshopa za 6zł tzn. znalezione w lumpku, uwielbiam je <3.
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 15:59   #105
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: leginsy to nie spodnie

a według mnie grube legginsy (nie prześwitujące) nadają się do dłuższych bluzek,tunik,sweterków tylko obowiązkowo musza zakrywać pupę! mogą się kończyć równo z pupą ale muszą ja zakrywac i już!
hmm grube rajstopy myślę że do takich sukieneczek którkich pasują :P ale to moje zdanie:P
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 16:07   #106
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
___n___ przybij piatkę

casandras, dlaczego zaraz w lateksach tylko dody i jole r.?
masz bardzo zawężony krąg celebrytek

moze cos dla przykladu
no no fajne zstawy mi to się marzą skórzane, takie matowane mmhmm

Cytat:
Napisane przez sugarcane Pokaż wiadomość
też mam latexy z topshopa za 6zł tzn. znalezione w lumpku, uwielbiam je <3.
szczęściara - ja jedyne jakie widziałam to miały rozmiar 54 a w moim nic a nic
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 16:12   #107
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
szczęściara - ja jedyne jakie widziałam to miały rozmiar 54 a w moim nic a nic
Ja też znalazłam za parę złotych, trzeba szperać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 13:33   #108
malvin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 266
Dot.: leginsy to nie spodnie

ja też sie zgadzam z tym że legginsy to nie spodnie. Wogóle mi się nie podobają jako coś niby eleganckiego. jednak muszę sie przyznać ze mam jedne takie a la getry czarne 3/4 i mają one koronkę na dole [uwielbiam koronki] ale tak jak pisałam sa z materiału jak getry i ubieram je czasem albo po domu albo na rower, bieganie itp. są po prostu wygodne - lepsze od dresów jeśli chodzi o uprawianie sportu Jakoś nie czułam sie w nich jak w bieliźnie, ale na wyjście gdzieś bym się nie zdecydowała ani w tych ani w innych
malvin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 14:05   #109
ramonaziom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: leginsy to nie spodnie

Nie mam nic przeciwko leginsom i tunikom , sama tak chodze ubrana ale kiedy widze pindusie z przeswitującymi majtami lub stringami lub w lateksowych <o zgrozo> leginsami to wybucham im prosto w twarz smiechem - to kiczowaty , a czasami z okropnymi dodatkami kurewski styl !! są juz dostępne leginsy z kieszeniami z tylu , z duzo grubszego materialu , ktore z pewnościa zakrywają tylek
ramonaziom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 14:52   #110
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: leginsy to nie spodnie

też mi się to w ogóle nie podoba...
i nie chodzi tu o to że w ogóle leginsy są be fe i w ogóle...
bo na przykład uważam że to naprawdę ładnie wygląda z bardzo długa tuniką , swetrem czy czymś tam jeszcze jeśli zasłania tyłek i przód...
chodzi tu głównie o to że leginsy mają to w sobie że brzydko układają się w okolicy pupy i dolnej intymnej części kobiet.
i niestety mają to do siebie że prześwitują i wszystko ale wszystko można zobaczyć przez nie.. np. jakie majtki ma kobitka....
itd...
po prostu mnie to się to strasznie nie podoba..
i jakoś w oczach mam bez gustowną osobę z tyłkiem na wierzchu...

hehe pewnie mi się zaraz dostanie za to

i dodam nie mam nic przeciwko jeżeli tyłek jest zakryty!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 15:03   #111
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: leginsy to nie spodnie

hehe nie dostanie Ci sie za to ja również podzielam Twoje zdanie. widzialam niedawno panią w czarnych leggach, krótkiej czerwonej skórzanej kurtce i szpilach lakierowanych. niestety, mimo, że miała niezłe kształty to bardzo nieapetycznie wręcz wyglądała:/
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:19   #112
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: leginsy to nie spodnie

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
tak, mam 38 i nie noszę spódniczek, gdyż zwyczajnie mam grube nogi, a przynajmniej uda, bo łydki (podobno) mam szczupłe, bo chyba 54 cm w najgrubszym miejscu to nie malutko prawda? poza tym jak musze to zakładam, ale fakt każdy chodzi w tym w czym czuje się najlepiej, a po drugie każdy ma jakieś kompleksy, moim sa uda ot tyle
rozmiar 38 to dla mnie znaczy jedno - jestes szczupla
54 cm to grube uda ?
Eee co Ty to mówisz
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:12   #113
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: leginsy to nie spodnie

a ja kocham legginy ALE.... musze je nosic z dlugimi tunikami sukienkami itp bo inaczej czuje sie golo. mimo ze mam mega grube leginsy
__________________
06.08.2011 *
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:19   #114
manka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
Dot.: leginsy to nie spodnie

Zgadzam się, jeśli legginsy, to tylko z dłuższą tuniką albo nawet sukienką. Krótkie bluzki do legginsów toleruję tylko na siłowni albo po domu
manka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 14:24   #115
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: leginsy to nie spodnie

hm... wlasnie po domu))
__________________
06.08.2011 *
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:13   #116
Shazzer
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 223
Dot.: leginsy to nie spodnie

Posiadam leginsy a'la jeans od sprzedawcy NonStop24 [allegro] i one w ogóle nie prześwitują, dziewczyny kiedy pierwszy raz się w nich pokazałam kłóciły się czy mam na sobie leginsy czy obcisłe rurki, tak więc zdarza mi się (choć rzadko) założyć do nich zwykłą bluzkę zamiast tuniki. Nie mniej jednak gdy widzę dziewczyny w prześwitujących, wytartych leginsach - b. mi się to nie podoba. Posiadam też leginsy czarne 3/4 i nie pokazałabym się w nich i zwykłej bluzce. No chyba, że na wf, bo to nie pokaz mody. Moja jedna znajoma w nich ćwiczy.
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra,
nie dajcie go sobie zabrać...
Shazzer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:38   #117
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: leginsy to nie spodnie

A ja z obserwacji powiedziałabym, że niektórzy mylą leginsy z rajstopami.
Leginsy są kryte, nie prześwitują. Są idealne do tunik, sukienek czy koszul. Sama je noszę.
Niestety często dziewczyny wkładają coś, co ma uchodzić za leginsy. W rzeczywistości te "leginsy" przypominają bardziej rajstopy, prześwitują , mają koronkowe wykończenia i wyglądają dosyć tandetnie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 19:40   #118
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: leginsy to nie spodnie

Osobiście lubię i noszę leginsy

Mam w swojej garderobie kilka par, różnej grubości bo i te bawełniane idealne na chłodniejsze dni jak i te cieńsze idealne na wiosnę i lato.
Ja swoje leginsy noszę w połączeniu z spódnicami, sukienkami, bluzkami, tunikami ,ale zawsze w połączeniu z dłuższą górą zakrywającą pośladki.

Moim zdaniem można je nosić, ale jak wspomniałam powyżej z górą która będzie zakrywać rejon bioder.
Noszenie prześwitujących leginsów w opcji spodni odkrywających pośladki to dla mnie duże nieporozumienie

Moje leginsy nawet te bardziej kryjące nie nadają się do noszenia jako samodzielne spodnie, nie taka jest ich rola. Inaczej kwestia wygląda w przypadku spodni wzorowanych na leginsach, opiętych uszytych z elastycznych tkanin, często z kieszeniami. Jeżeli figura i pomysłowość na to pozwala możne je swobodnie nosić z krótszą górą.

Co do często wspominanych lateksowych leginsów nie mam nic przeciwko, trzeba tylko mieć na nie pomysł, bo bardzo łatwo można otrzymać efekt przeciwny do zamierzonego i wyglądać groteskowo a'la "Pretty Woman"

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2010-06-20 o 19:41
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:57   #119
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: leginsy to nie spodnie

Ja też lubię legginsy Są idealne do tunik, krótkich sukienek, longów, długiej koszuli czy swetra. Noszę je oczywiście do góry całkowicie zakrywającej pupę Myślę, że da się je też fajnie zestawić ze spódnicami, ale rzadko komu się to udaje Przyznam, że jestem zwolenniczką legginsów od czasów, kiedy jeszcze nie były takie popularne (przy czym wtedy ciężko było dostać jakiś fajny model i nosić zaczęłam razem z masami, kiedy stały się już ogólnodostępne ).
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 20:58   #120
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: leginsy to nie spodnie

ja mam leginsy ala lateks, z zary

troche za nie dalam bo 89zl, ale wlasnie nie mam pomyslu co do nich zakladac, wsumie widzę je tylko na imprezach, myślicie że na codzien tez sie nadaja? Np na wyjscie do kina czy na zakupy?

mowie tutaj o polaczeniu te leginsy lateksowe czarne, czarne gladiatorki na niskim obcasie, jakas biala tuninka, badz szara no i na to skórzana eko kurteczka koloru granatowego?

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:01
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.