Panny Młode 2012 :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 09:13   #2341
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Witam
ale się rozpisałyście. Ale już was nadrobiłam a to wszystko przez to, że spędziłam prawie cały wczorajszy dzień z TŻ który zrobił specjalnie dla mnie na obiad lazanię a on jest mistrzem lazanii
Wieczorem byliśmy na spotkaniu ze znajomymi i... kolejny raz zobaczyłam jakiego mam faceta prawdziwy skarb
Dla mnie najfajniejsze jest to, że TŻ b. często wspomina, że po mojej obronie to musimy jechac zamówic fotografa, kamerzystę i zespół. Słodkie to jest, że tak się angażuje

Chatka - ja też marzę o bukiecie z niebieskich i białych róż. Ale jeszcze jest dużo czasu, więc może mi się coś odmienić i zdecyduję się na inne kwiaty.
No właśnie będę miała tylko połowę studiów za sobą. Mam obronę licencjata i niestety od września czeka mnie magisterka.....

Lady_Whisper - sala b. ładna, ważne, że wam się podoba A co do sukien ślubnych - piękne !

Kasia_kuku- Twoja suknia też jest piękna !

Anusia - zgadzam się z dziewczynami. też bym nie zapraszała panaX na wesele.
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:10   #2342
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Panny Młode 2012 :)

witam
wczoraj pojechałam z tż na święto 3 braci do Cieszyna - tż spotkać się z tym kolegą oj słabiutki było po tym spotkaniu słabiutki, chyba mu mięsko z grilla zaszkodziło ale zachowywał się grzecznie i powiedział że on może być pod moim pantoflem, bo mu tak dobrze

anusia-girl ja bym nie zapraszała tego znajomego ...ogólnie nie wiedzę sensu zapraszania osób których widzi się rzadko się widzi nawet jak kiedyś się ich nazywało przyjaciółmi to zauważyłaś że teraz już nie to samo ...

kasia_kuku piękna ta wymarzona sukienka

LadyWhisper
te twoje sukienki bardzo w moim stylu wiele sukienek ma taki guziczek że tren się potem podpina, przemyśl to sobie to ładny tren ciągnący się po kościele to jest efekt a sala bardzo fajna

missmalezji mój tż angażuje się w to co mu pokaże czyli ja wybieram on ogląda i pomaga mi podjąć decyzję ...sam nie ma czasu siedzieć choć muszę przyznać ze jak zatroszczył sie o wybór fotografa to wybrał boskiego, cudownego doskonałego tylko reportaż u niego kosztuje 10000zł + nocleg dla niego (tak nie pomyliłam się z zerami )
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:16   #2343
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
lalala, zarezerwowałam dziś termin u naszego fotografa i w dodatku nawet nie musimy jechać do Lublina, bo mają być na początku lipca w Wawie Więc na początku lipca będziemy mieli już podpisaną umowę z fotografem, aaale normalnie mam frajdę sorki, ale właśnie dostałam od Nich maila i mi się ryj cieszy, jak głupiej
zazdroszczę ja jak widzę te ceny fotografów to zaczyna mnie bolec głowa A to fotograf na plener czy na reportaż?
Cytat:
Napisane przez kotek6 Pokaż wiadomość
co myślicie o restauracjach gdzie osobna sala służy do posiłków a osobna do tańczenia?
co do takich sal jestem zdecydowanie na NIE. Trzeba wziąć pod uwage starsze osoby ktore tanczyc nie beda ale miałayby ochote popatrzec jak sie bawia młodzi.
Cytat:
Napisane przez anusia-girl Pokaż wiadomość
No i wesele będzie na śląsku
czy mi się wydaje czy większość pm2012 jest ze śląska?



Cytat:
Napisane przez martuha20 Pokaż wiadomość
Witam PM 2012 ! i ja nia jestem ;>
wpisałam Was do kalendarza na razie bez daty

Cytat:
Napisane przez missmalezji Pokaż wiadomość
m_martka, nie strasz mnie ja chcialabym taki chodliwy zespol,a moj tz nie chce slyszec o przygotowaniach..
nie chce straszyć ale lepiej się już rozglądać na wszelki wypadek. Lepiej zarezerwować termin za wcześnie niż później żałować.


Nadrobiłam to co napisałyście
Wczoraj byliśmy z TŻ na ślubie jego kolegi, para młoda oczywiście piękna, ale goście zachowywali się jakby byli na pogrzebie Najpierw nawet nie podeszli bliżej jak młodzi podjechali pod kościół potem gdy para młoda czekała aż goście wejdą do kościoła ci stali jak kołki. Nie było ryzu ani grosikow. Jak odjezdzali spod koscioła nikt nie trąbił(zaczęli dopiero jak TŻ zaczął trąbić). I własnie po tym slubie mam solidne postanowienie zeby miec osobe ktora pokieruje tym tłumem

Zastanawialiśmy się z TŻ nad wódką weselna, może wam się wydawać ze to za wcześnie ale jak czytam na forach to ludzie kupują wcześniej wódkę bo ma ona sporo zdrożeć. Pary maja już wódkę na 2011. A lepiej kupić teraz już jakąś część gdy nie ma jeszcze tylu wydatków.

We wtorek najprawdopodobniej jedziemy na sale dopytać już o szczegóły wiec tworze listę pytań które muszę zadać. Sporo mi się już tego zebrało. Właściciele pomyślą ze jestem jakaś nawiedzona

Miłej niedzieli dziewczęta
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:51   #2344
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
zazdroszczę ja jak widzę te ceny fotografów to zaczyna mnie bolec głowa A to fotograf na plener czy na reportaż?

Wczoraj byliśmy z TŻ na ślubie jego kolegi, para młoda oczywiście piękna, ale goście zachowywali się jakby byli na pogrzebie Najpierw nawet nie podeszli bliżej jak młodzi podjechali pod kościół potem gdy para młoda czekała aż goście wejdą do kościoła ci stali jak kołki. Nie było ryzu ani grosikow. Jak odjezdzali spod koscioła nikt nie trąbił(zaczęli dopiero jak TŻ zaczął trąbić). I własnie po tym slubie mam solidne postanowienie zeby miec osobe ktora pokieruje tym tłumem

Zastanawialiśmy się z TŻ nad wódką weselna, może wam się wydawać ze to za wcześnie ale jak czytam na forach to ludzie kupują wcześniej wódkę bo ma ona sporo zdrożeć. Pary maja już wódkę na 2011. A lepiej kupić teraz już jakąś część gdy nie ma jeszcze tylu wydatków.

We wtorek najprawdopodobniej jedziemy na sale dopytać już o szczegóły wiec tworze listę pytań które muszę zadać. Sporo mi się już tego zebrało. Właściciele pomyślą ze jestem jakaś nawiedzona

Miłej niedzieli dziewczęta
Fotograf jest na wszystko - w pakiecie mają pełny reportaż od rana do ok. 1:00 (ale będę pewnie prosić, żeby dłużej zostali, bo zależy mi na fotografowaniu całej imprezy), plener, a dodatkowo jeszcze jest darmowa sesja narzeczeńska na kilka miesięcy przed ślubem, żeby się oswoić z aparatem, wymienić pomysłami i tak jakby rozpocząć współpracę. I to wszystko na 2 aparaty przez cały czas. Dla mnie to jest świetna sprawa, bo dzięki temu to nie zupełnie obcy ludzie będą nasze wesele cykać, coś już będą o nas wiedzieć i łatwiej będzie im się wczuć w klimat, żeby uchwycić to, co najważniejsze... tak mi się zdaje przynajmniej

Dziwny ten ślub kolegi Twojego TŻ co to w ogóle za ludzie pozapraszani?? (oprócz Was of kors dobrze, że trochę rozruszaliście). Ja na szczęście mam mega rozrywkowe towarzystwo i rodzinkę, więc nie sądzę, żeby byly jakiekolwiek problemy, zresztą pewnie wszyscy będą przeżywać bardziej niż my

My też mieliśmy duuużo pytań, ostatnia wizyta na sali (ta z podpisaniem umowy) zajęła nam godzinę a wcześniej byliśmy tam 2 razy i też pytaliśmy dlatego nie martw się, oni są przyzwyczajeni do ludzi, którzy przyłażą i męczą

anusia-girl, też bym nie zapraszała... skoro alko tak na nich uroczo działa, to nie sądzę, że dobrym pomysłem jest dawać im okazję do "sprawdzenia się".

missmalezji, my jesteśmy tak samo zaangażowani z moim TŻ. Wczoraj np. poszliśmy na godzinny spacer i cały ten czas dyskutowaliśmy na temat zaproszeń Co więcej, moje Przyjaciółki też powoli dostają świra - no wiecie, kiecki dla druhen i takie tam Także podejrzewam, że za te 2 lata, albo będzie dom wariatów, albo za***iście i idealnie dopracowane megafajne wesele (po cichu liczę na opcję nr 2 )

a co do tego, że Twój TŻ myśli, że za wcześnie... Nic prostszego. Wchodzisz na stronę swoejgo wybranego zespołu, klikasz kontakt i wysyłasz zapytanie, jak jest z ceną i terminami na 2012. Oraz że planujesz wesele tego i tego dnia i że możliwe, że będziesz zainteresowana współpracą. Oni Ci odsyłają, jak jest z terminami. I już masz do pokazania TŻowi na co ile się czeka. Nikt nie powiedział, że musisz czekać, aż On się zdecyduje, że czas już zacząć działać, bo z tego, co czytam na forach, to jakby tak dziewczyny robiły, to większość zaczęłaby przygotowania miesiąc przed

LadyWhisper, ok raaaany, piękne te suknie Twoje... druga jest taka tajemnicza, ale pierwsza... właśnie coś podobnego myślę na swojej, ten motyw kwiatowy (tyle, że błękitno-zielony ) No i ja chcę mieć ramiączka na pewno. Trenu też nie chcę. A ponieważ wątpię, żebym coś takiego znalazła, to raczej na pewno będę szyć u krawcowej... Wiesz, myślę, że to taniej jednak wychodzi, często jest tak, że dziewczyny wybierają sobie jakieś suknie w salonie, przymierzają tam, a potem idą do krawcowej, która im taką szyje za pół ceny... Ok, nie jest oryginalna i co z tego? przecież to nie jest kurtka na lata, tylko sukienka na 2 dni

Bardzo fajna sala, jest miejsce do tańczenia (można nawet uskuteczniać taniec przy kolumnie) i jeśli to jest z wódką, to naprawdę dobra cena! Myślę, że świetnego wyboru dokonaliście

martuha20, ja mam już 24 lata, zdałam licencjat, kończę już czwarty rok na studiach, a moja Mama cały czas ma panikę, żebym się uczyła i nie zajmowała niczym innym, póki studiów nie skończę... One już tak mają

kasia_kuku, ładna kapliczka. I tam też wesele wtedy, czy gdzieś indziej?

Eh, faceci mają tę swoją głupią męską dumę, ale wiesz, to jeszcze można zrozumieć. I naprawdę fajnie, że ma ambicję sam zapłacić, to jest bardzo pozytywne Najbardziej nie rozumiem tego, że chce odkładać ten ślub na nie wiadomo kiedy, skoro, jak mówi, kocha Cię, chce być z Tobą, jesteście ze sobą już tyle czasu i przecież i tak mieszkacie razem... Jeśli uważasz, że dobrze robisz już nie naciskając, to jestem z Tobą. Ale sama mówisz, że Go nie rozumiesz nawet po szczerej rozmowie. Uważam, że to nie jest dobre, bo powinien Ci w takiej sytuacji podać takie argumenty, które do Ciebie trafią. A czy On podał Ci argumenty, czemu nie spieszy Mu się do ślubu?
Oczywiście nie się wtrącam w Twoje życie, życzę Wam jak najlepiej Tylko myślę, że warto, żebyś sobie to jeszcze przemyślała, czy w takiej sytuacji nie warto jednak wymusić konkretnej odpowiedzi i wiedzieć dokładnie, o co w tym wszystkim chodzi.
Suknia śliczna

kotek, dziwnie ta Jego Mama się trochę zachowuje... Najpierw chce, żebyście mieszkali, a teraz dla Was malutki pokój? A może tak naprawdę chce dla Was jeszcze uszykować, tylko chce zrobić niespodziankę?
To ten deep-black tyle bierze? Ale za foto i za film? Czy tylko za fotografię? jak dla mnie to strasznie dużo

Rany, rozpisałam się niemiłosiernie, ale chciałam odpisać w miarę wszystkim... I teraz wracam do kucia...
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:40   #2345
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Chatka
Cytat:
dziwnie ta Jego Mama się trochę zachowuje... Najpierw chce, żebyście mieszkali, a teraz dla Was malutki pokój? A może tak naprawdę chce dla Was jeszcze uszykować, tylko chce zrobić niespodziankę?
To ten deep-black tyle bierze? Ale za foto i za film? Czy tylko za fotografię? jak dla mnie to strasznie dużo
Rany, rozpisałam się niemiłosiernie, ale chciałam odpisać w miarę wszystkim... I teraz wracam do kucia...
hahaha ja tu mam wyłączność na pisanie długich postów żeby wszystkich mordować czytaniem co do tego fotografa to na szczęście nie ten co mi sie podoba tylko inny ale w podobnym stylu robiący ...deep-black bierze 2000 za reportaż +sesja w dniu ślubu (ok 1000zdjęc w tym 40 wywołanych reszta na płytce) a za film 4000 (za 2 teledyski osobno - na czym nam najbardziej zależy i 90 minut filmu osobno). Nie jest to mało ale zdecydowanie mniej niż tamten. Bardzo podobają mi się takie teledyski zamiast tradycyjnego filmu, tylko martwię się tym barkiem opinii. Co do mamy TŻ to niespodzianka może być tylko nie wiem czy nas ucieszy... wiesz ona nie wie nawet o ślubie a te jej deklaracje to tylko takie słowne (za 100 lat jak będzie po ślubie) zobaczymy co powie jak się dowie o ślubie, jak nas nie zechce pół domu nie da to prosić się też nie będę.
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:33   #2346
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Na obecna chwile mam takie pytania(lista niżej), czy jest jeszcze coś o co powinnam zapytać?

- czy herbata i kawa są w cenie czy trzeba płacić za każdą wydaną szklankę
- czy jest korkowe, jeśli tak to, w jakiej wysokości czy w cenie jest szampan na powitanie
- jaka jest stawka cenowa za zespół i dzieci
- czy jest możliwość zabrania ze stołów tego, co zostanie, jeśli tak, to czy trzeba dostarczyć własne pojemniki
- czy dekoracja w cenie, jeśli dekoracja nie jest w cenie to czy wszędzie można coś zawiesić
- czy jest klimatyzacja, jeśli nie to czy jest możliwość otwierania okien albo czy mają wentylatory
- czy jest wydzielone miejsce dla palących
- czy jest możliwość ustawienia osobnego stołu dla Zespołu
- jak jest z nagłośnieniem sali
- jak jest rozwiązana sprawa z wydawaniem alkoholu: czy zajmuje się tym obsługa czy ktoś z rodziny
- czy posiadają pokój dla Młodych na przechowanie różnych rzeczy (np. alkoholu czy tez prezentów i kopert);
-czy młodzi mają do dyspozycji osobny składzik z lodówką na alkohole.
- Jakie są wazony na kwiaty
- Jak jest z obsługą (czy trzeba płacić za nią osobno?)
- czy są kieliszki do tłuczenia
- czy posiłki są podawane na półmiskach czy też każdy z gości dostaje swój talerzyk z posiłkiem,
- warto też wiedzieć, jak to jest z potłuczona zastawą - niektórzy cenią się nawet za 1 talerzyk!!!
- Warto zerknąć, jakie są kieliszki do wódki, ponieważ nieraz bywają duże i niewygodne, szczególnie dla pań.
- Jaka jest minimalna liczba osób, za które trzeba będzie zapłacić? Zamierzamy zaprosić 60 osób - więc chodzimy i szukając sali mówimy, że planujemy wesele takiej wielkości. Pani/pan prezentuje nam z ochotą swoją salę, bo oni organizują wesela od 60 osób wzwyż (wszystko się zgadza), ale nic nam o tym nie wspomina. Napalimy się na tą salę, podpisujemy umowę i tu dopiero wychodzi szydło z worka, ale ignorujemy tę informację. Przychodzi tydzień przed weselem i odmeldowało się nam 50 gości - reszta rezygnuje i mamy mały problem.
- Do której godziny może trwać wesele. Czasem bywa tak, że wesele jest np. do 6 rano, a jeśli po tej godzinie impreza trwa dalej, to wówczas trzeba za wesele dopłacić.
-Czy jest chłodziarka do alkoholu?
-Czy jest agregat?
-Czy jest chleb na powitanie?
-Ciasto/Tort/Owoce – czy można dodatkowo swoje?
-Dekoracja lokalu/stołów czy jest wliczone w cenę? Jeśli nie ile kosztuje?
-Ile pieniędzy należy wpłacić przed weselem?
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:04   #2347
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

m_martka - wyczerpująca lista pytań mi nic więcej nie przychodzi do głowy. U mnie było tak, że właściciel sali (na większość Twoich pytań ) sam nam opowiadał co i jak, a potem w trakcie się dopytywaliśmy. a potem nasi rodzice, bo byliśmy tam 2 razy Ale b. dobry pomysł macie z tą listą


ja tak ostatnio oglądam tych waszych fotografów i.... coraz bardziej zakochuje się w reportażach! ale nie wiem, czy reportaż + plener i studio (chyba) + kamera - nie bedzie tego za dużo. tym bardziej, że kamerzysta i fotograf to jeden pan... No nic, pojedziemy , zapytamy, dowiemy się i zdecydujemy.

Miłej niedzieli
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 14:34   #2348
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: Panny Młode 2012 :)

ojejku jak fajnie MELDUJE SIE PANNA MLODA 2012. MYSLALAM ZE TAKICH TU NIE ZNAJDE.. ale jestescie))))) jak super!!!!!!!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

m_martka Twoja lista jest boska chyba sobie ja wydrukuje!
__________________
06.08.2011 *
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:50   #2349
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez tusia_m Pokaż wiadomość
m_martka - wyczerpująca lista pytań mi nic więcej nie przychodzi do głowy. U mnie było tak, że właściciel sali (na większość Twoich pytań ) sam nam opowiadał co i jak, a potem w trakcie się dopytywaliśmy. a potem nasi rodzice, bo byliśmy tam 2 razy Ale b. dobry pomysł macie z tą listą


ja tak ostatnio oglądam tych waszych fotografów i.... coraz bardziej zakochuje się w reportażach! ale nie wiem, czy reportaż + plener i studio (chyba) + kamera - nie bedzie tego za dużo. tym bardziej, że kamerzysta i fotograf to jeden pan... No nic, pojedziemy , zapytamy, dowiemy się i zdecydujemy.

Miłej niedzieli
ja muszę mieć listę bo potem wyszłabym z sali i by się okazało ze nic nie wiem Jakoś sobie nie mogę wyobrazić jak jedna osoba kreci film i jednocześnie robi zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Karolinka1306 Pokaż wiadomość
ojejku jak fajnie MELDUJE SIE PANNA MLODA 2012. MYSLALAM ZE TAKICH TU NIE ZNAJDE.. ale jestescie))))) jak super!!!!!!!

m_martka Twoja lista jest boska chyba sobie ja wydrukuje!
Witam serdecznie Jaka data? Napisz nam coś o was.
A proszę bardzo drukuj ciesze się ze jeszcze komuś się przyda. Jest to zlepek i moich pytań i takich które znalazłam na rożnych forach i zdałam sobie sprawę ze o to tez trzeba zapytać

Zaraz chyba będzie u mnie padać wiec lecę na wybory żeby nie zmoknąć
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:08   #2350
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Karolinka1306 Pokaż wiadomość
ojejku jak fajnie MELDUJE SIE PANNA MLODA 2012. MYSLALAM ZE TAKICH TU NIE ZNAJDE.. ale jestescie))))) jak super!!!!!!!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

m_martka Twoja lista jest boska chyba sobie ja wydrukuje!
Hej! Ja też jestem tu od niedawna...nie wiedziałam że nas tyle jest, i ja jestem z Bydgoszczy!
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:14   #2351
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: Panny Młode 2012 :)

M_martka: ***Wczoraj byliśmy z TŻ na ślubie jego kolegi, para młoda oczywiście piękna, ale goście zachowywali się jakby byli na pogrzebie Najpierw nawet nie podeszli bliżej jak młodzi podjechali pod kościół potem gdy para młoda czekała aż goście wejdą do kościoła ci stali jak kołki. Nie było ryzu ani grosikow. Jak odjezdzali spod koscioła nikt nie trąbił(zaczęli dopiero jak TŻ zaczął trąbić). I własnie po tym slubie mam solidne postanowienie zeby miec osobe ktora pokieruje tym tłumem
^^^^^^To ja byłam kiedyś na weselu, gdzie goście to w ogóle nie chcieli śpiewać sto lat młodej parze, zero jakiegokolwiek radości związanej z tym, że to ślub/ wesele. Najważniejsze było dla nic by posiedzieć dobrze się najeść i porządnie opić... a para młoda hmmmm wszyscy chyba wychodzili z założenia, że jak to ich wesele to niech się oni na nim bawią a nie my. Poważnie!!! Przykre ale prawdziwe.

***Zastanawialiśmy się z TŻ nad wódką weselna, może wam się wydawać ze to za wcześnie ale jak czytam na forach to ludzie kupują wcześniej wódkę bo ma ona sporo zdrożeć. Pary maja już wódkę na 2011. A lepiej kupić teraz już jakąś część gdy nie ma jeszcze tylu wydatków.

^^^^Absolutnie nie wydaje mi się, że to za wcześnie, też słyszałam, że ma ona sporo zdrożeć. My też planujemy kupić ją w najbliższym czasie na własną rękę bo z reguły w restauracjach/ na salach, gdzie jest wesele to cena alkoholu też jest powiedziałabym dość wygórowana.
*** Co do listy pytań, pozwoliłam sobie ją skopiować i zapisać. Przyda się w najbliższym czasie!

Chatka: Zazdroszczę Ci już tego wybranego fotografa. Ja dziś z ciekawości przeglądałam różnych w mojej okolicy i stwierdziłam, że z jego wyborem nie będzie taka prosta sprawa ehhh.

Karolinka1306: Witam! Czekamy na info o Was
__________________
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 15:30   #2352
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

anusia-girl a myśleliście już o jakiejś konkretnej? Bo my chyba postawimy na Krupnik, bo po pierwsze ma ładna butelkę, jest to nowa wódka wiec jeszcze się starają a poza tym cena nie przeraża

edit: Welonki to jest link do kalendarza jeśli któraś jest źle wpisana, bądź ma już datę(albo chociaz pewny miesiąc) proszę pisać a poprawie

Karolinka1306 oglądając zdjecia w konkursie musze ci powiedziec ze jestes bardzo ładna
__________________

Edytowane przez m_martka
Czas edycji: 2010-06-20 o 15:39
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:38   #2353
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: Panny Młode 2012 :)

m_martka: No My chyba postawimy na wyborową albo jeszcze w grę wchodzi polonez.
__________________
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:43   #2354
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

a jeszcze jedno proszę się chwalić pierścionkami nowe pmki2012
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:49   #2355
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
a jeszcze jedno proszę się chwalić pierścionkami nowe pmki2012
Wrzucam fotki-jakość taka średnia bo pomniejszyłam je bo bałam się, że się nie załadują bo one strasznie duże rozmiary mają (jedna z dnia zaręczyn a druga to w zasadzie normalna fotka), ale pozwolę sobie pogłębić watek pierścionka Same wybierałyście, czy to tylko i wyłącznie decyzja TŻ. I jak wyglądały wasze zaręczyny???

Mój TŻ pierścionek wybrał sam jedyne co wiedział to jaki mam rozmiar palca i że lubię proste klasyczne pierścionki z oczkiem i z żółtego złota. Oświadczyn się kompletnie nie spodziewałam. Wszystko idealnie zaplanował. Zaskoczenie i szczęście i ogromną radość- to czułam
__________________

Edytowane przez anusia-girl
Czas edycji: 2010-06-21 o 06:01
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:49   #2356
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Panny Młode 2012 :)

hej kochane! ostatnio coś dużo piszemy

wiecie, jak się zdenerwowałam?! Jedziemy w wakacje nad morze do pracy, będę kierowniczką w sklepie i mieliśmy być tam na 1szego lipca, a wczoraj (wczoraj!!!) dostałam wiadomość, że jednak mamy być już na miejscu 24czerwca! I na dodatek ma być mniej osób, niż na początku, czyli musiałam zwolnić dwie osoby jeszcze zanim zaczęły pracować!!! Wiecie, jakie to jest okropne?! Akurat byłam w pracy jak dostałam tą wiadomość i wierzcie mi, że nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić!!!Jestem wściekła także w środę już musimy jechać, a ja jeszcze w ogóle na to nie jestem przygotowana, miałam wizytę u ortodonty, a w tym wypadku zdjęcie aparatu się przeciągnie o następne 2 miesiące, egzamin mi jeszcze jeden został który muszę zostawić sobie na wrzesień i grafik musiałam w pracy zmieniać cały..... no jestem wściekła

a teraz Wam poodpisuję, jak już się wyżaliłam ))

Tusia widzę właśnie, że z Rybnika jesteś, ja tam studiuję
a mi osobiście marzy się bukiet ciemno różowych róż z mocno czerwonymi widziałam gdzieś zresztą tu na wizażu i po prostu się zakochałam a czuję, że w te wakacje jednak wrócę do blondu, więc taki mocniejszy akcent w ręce i może kwiat we włosach.... by się chyba przydał zobaczymy!

dzięki dziewczyny moja siostra dalej szuka mi sal a że do pracy jadę na 2 miesiące i mnie tu nie będzie, to ona pojeździ za mnie i zda relację, potem we wrześniu już zostanie tylko kwestia obejrzenia ich przeze mnie i Michała i rezerwacji jejku, chyba sama nie wiem jeszcze, w co się pakuję :P

kotek wiem, że mają guziczek, ale szczerze nie podoba mi się to ta sukienka potem traci taki urok i lekkość, dla mnie brzydko wygląda właśnie to podpięcie, takie pomarszczone coś z tyłu sukienki..... chyba, że by się to gubiło gdzieś w fałdach sukienki, no ale te moje raczej mają mało materiału, więc nie wiem..... Musiałabym zobaczyć na żywo jak to wygląda, a jeszcze nic nie oglądałam
a jeżeli chodzi o 'podwójne' sale to ja do takich sal też nie jestem przekonana, byłam na takim weselu, gdzie na dodatek sala z jedzeniem była na górze, a ludzie tańczyli na dole i wierz mi, że to był totalny niewypał, nikt nie tańczył, wszyscy siedzieli i jedli.


miss malezji mój M. jest na etapie 'po wakacjach' jako że jedziemy razem do pracy i jesteśmy w stanie zarobić ładne pieniążki (co prawda za charówkę po 12godz dziennie 7dni w tyg, ale czego się nie robi dla wesela :P) także co się go nie pytam, to 'po wakacjach' i, jak już pisałam niedawno, jedyne, co go interesuje to to, czy w cenie na osobę jest już wódka :P

martka też mam wrażenie, że większość ze Śląska

Chatka też właśnie muszę ramiączka mieć! albo na szyję delikatnie wiązana, bo ramiączka raczej pasować nie będą... i ten motyw kwiatowy jest przecudny po prostu, na dodatek tak delikatna jest ta sukienka, że ahhhhhhh...! ok koniec
w każdym razie mam to samo podejście, nie będę kupowała sukienki dla samej metki, ma ładnie wyglądać i tyle, nikt nie będzie zaglądał mi przecież pod sukienkę czy to oryginał, czy nie i chyba zdecyduję się jednak na krawcową. Albo krawca, bo moja genialna siostra (która w tej chwili się bardziej angażuje w organizację wesela niż ja i M. ) stwierdziła, że ma kolegę, który szyje suknie do tańca towarzyskiego, więc może by i mi coś pozszywał
a co do sali też myślę, że fajna. jestem ciekawa tylko, czy dobre jedzenie. nie widziałam nigdzie opinii na temat tej restauracji.

karolinka 1306 witamy w naszych skromnych progach jesteś modelką? ;>
i czekamy na waszą historię

no to popisałam a jak moje kochanie wróci z pingponga na którym jest z tatą, to wyciągam go na zakupy, bo jest lebioda i ja muszę go jak dziecko ubierać, sam by chodził i po 20lat w jednych ciuchach

buziaki kochane miłego wieczorku
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:50   #2357
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez kotek6 Pokaż wiadomość
Chatka hahaha ja tu mam wyłączność na pisanie długich postów żeby wszystkich mordować czytaniem co do tego fotografa to na szczęście nie ten co mi sie podoba tylko inny ale w podobnym stylu robiący ...deep-black bierze 2000 za reportaż +sesja w dniu ślubu (ok 1000zdjęc w tym 40 wywołanych reszta na płytce) a za film 4000 (za 2 teledyski osobno - na czym nam najbardziej zależy i 90 minut filmu osobno). Nie jest to mało ale zdecydowanie mniej niż tamten. Bardzo podobają mi się takie teledyski zamiast tradycyjnego filmu, tylko martwię się tym barkiem opinii. Co do mamy TŻ to niespodzianka może być tylko nie wiem czy nas ucieszy... wiesz ona nie wie nawet o ślubie a te jej deklaracje to tylko takie słowne (za 100 lat jak będzie po ślubie) zobaczymy co powie jak się dowie o ślubie, jak nas nie zechce pół domu nie da to prosić się też nie będę.
Eh, ja tak się często rozpisuję, szczególnie, jak się nazbiera A tak z ciekawości, to te 2000zł to przy użyciu 1 aparatu czy 2? My chcemy też film, ale na razie jeszcze ciągle szukamy... bo albo drogo, albo nie tak, jak chcemy.

m_martka, no lista pytań konkretna, my w sumie paru z nich nie zadaliśmy, trzeba będzie jeszcze dopytać, także dzięki Możesz jeszcze pytać, czy mają darmowy pokój dla Nowożeńców (jeśli będziecie tam nocować gości). Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy, to napiszę.

tusia_m, ja na wszystkich imprezach sama robię zawsze za reportażystkę, więc nie wyobrażam sobie inaczej... Ale kamera i foto w jednej osobie to nie jest za dobre, więc radzę z tym uważać, bo potem się może okazać, że ani jedno ani drugie nie jest dobrze wykonane.

Karolinka1306, witaj i opowiadaj. Macie już datę? Może już coś załatwione? skąd jesteś? i takie tam

Nad wódką jeszcze w sumie nie myśleliśmy i muszę Was zmartwić, bo ta podwyżka (wzrost ceny akcyzy) to już niestety jest... :/ od 1 stycznia. No, ale podejrzewam, że i tak taniej się nie będzie robić, więc sukcesywnie będziemy po trochu kupować pewnie niedługo... Ja myślałam, żeby różne wódki kupić, jak sądzicie? Najlepiej takie, jakie się dane promocje trafią

edit:
eh, za szybko piszecie i jak ja odpisuję, to tu już nastepne posty

anusia, piękny pierścionek, ładnie wygląda na palcu
Mój TŻ sam wszystko wymyślił, wybierał, jedyne, co wiedział, to że wolę białe złoto i znał rozmiar, bo któregoś dnia weszliśmy do apartu i sobie zmierzyłam. I dostałam pierścionek tak piękny, że sama bym lepszego na pewno nie wybrała. Lubię czasem siedzieć i się po prostu na niego gapić Ale nic kompletnie nie miałam pojęcia, że mi się ma oświadczać, kompletny surprise

LadyWhisper, no nie, to co ta firma sobie wyobraża, żeby tak w ostaniej chwili! Okropne :/ No, ale przynajmniej dobrze zarobicie. Niestety często tak to jest z tymi wakacyjnymi pracami, że kasa wpada, ale traktują nie za dobrze, bo im nie zależy.... żysz w mordę, też bym chciała mieć kolegę, który szyje suknie do tańca towarzyskiego! Ja się trochę rozglądam póki co po forach jeśli chodzi o krawca/krawcową, ale mało na razie... podobno jest świetna babeczka i niedroga w Zamościu. A gdzie ja do Zamościa...? Chociaż w sumie do po drodze do rodzinnego miasta mojego TŻ... ale trzeba mieć gdzieś blisko w końcu, żeby na przymiarki nie jeździć przez pół kraju, nie? Ale w Wawie podejrzewam byłaby to tak samo droga impreza, jak w salonach...
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."


Edytowane przez Chatka
Czas edycji: 2010-06-20 o 17:02
Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:06   #2358
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Chatka: Powiem, Ci tak szczerze, że z troski o gości (tych pijących więcej) postarałabym się mimo wszystko o jeden rodzaj wódki... Teoretycznie wódka jak wódka, wydaje się być taka sama ale jak trafisz na jakichś wrażliwców to takie mieszanie może im nie wyjść na dobre w trakcie wesela.

LadyWhisper: Spokojnie kochana, bo złość piękności szkodzi! W tym momencie niestety nie masz na to wpływu, ludzie są nieodpowiedzialni i tak na prawdę rzadko kiedy liczą się z drugim człowiekiem, zwłaszcza jeśli chodzi o robotę. Doskonale Cię rozumiem, ale szkoda tracić nerwy na rzeczy na które niestety nie mamy większego wpływu.
__________________
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:53   #2359
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez anusia-girl Pokaż wiadomość
Witam wszystkie przyszłe panny młode 2012
Ciesze się, że jest taki watek. Fajnie jest się podzielić wrażeniami, przygotowaniami oraz tymi wszystkimi emocjami związanym z tak pięknym dniem jakim jest Ślub
witaj
Cytat:
Napisane przez Asia_1987 Pokaż wiadomość
Ewusia_marchew, bierzesz slub w Jaworznie? Ja i moj TŻ tez jestesmy z Jaworzna i tez tutaj bedziemy brali slub i mieli wesele.
ooo jak fajnie możemy się wymieniać bezpośrednio uwagami a w jakiej parafii bierzecie ślub? a wesele gdzie?

ja mieszkam już od dawna w Katowicach, ale oboje z TŻ-em pochodzimy z Jaworzna więc tam na pewno będzie ślub
Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Co do wypowiedzi M. : to była taka przenośnia, zna moich rodziców i wie, że taka rzecz nie nie ma prawa zaistnieć, chodziło o to że nie chce pomocy. Uzał ślub za sprawę honorową i koniec. Dziś rozmawialiśmy, powiedział mi wszystko.Powiedział, że mnie kocha. Że chce ze mną być. Czuję się głupio a z drugiej strony nadal go nie rozumiem. Chciałam powiedzieć: Oświadcz mi się w końcu bo już mam dość bycia tylko Twoją dziewczyną po 4 latach, mieszkamy razem… Ugryzłam się w język, bo wiem że nie darowałabym sobie wymuszonych oświadczyn. Zmieniłam nastawienie. Cieszę się że go mam. Nie będę go już naciskać, mam nadzieję że sam dojrzeje do tej decyzji. Moje naciski powodują że jest jeszcze gorzej.
Z przyjemnością pokazuję moją wymarzoną

EDIT : Jakoś kiepskawo wyglądają te zdjęcia w załącznikach, wklejam tu link :
http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=60.labor
piękna suknia bardzo w moim typie (też lubię proste i gładkie, bez udziwnień )

mam nadzieję ze u Ciebie już idzie tylko ku lepszemu i ze TŻ Ci się wkrótce oświadczy
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość

aha! i znalazłam salę, która mnie interesuje! Może z wyglądu nie jest rewelacja (np. mojej siostrze się nie podoba, bo ona lubi luksusyale nie rozumie, że nas na luksusy nie stać ). Menu jak na tą cenę (jest 180zł/os.) jest super ( no i wódka 0.5l/os. + soki 2.5l/os. i kawa + herbata bez ograniczeń ) także o nic nie musimy się martwić może tylko wódki trza będzie troszkę dokupić http://www.goscinna.gliwice.pl/galeria.html tutaj jest link.
A suknia marzeń
http://www.maggiesottero.com/dress.a...5&style=AD1008 ta w tej chwili faworytka
http://www.maggiesottero.com/dress.a...&style=A3241CS a ta drugie miejsce
oczywiście odkąd się zaręczyłam to zmieniały się te sukienki, ale styl ciągle ten sam proste zgrabne i ładne (i jak będę szyła to bez trenu, bo nie chcę, żeby coś się za mną ciągnęło ;>)

P
widzę że też ten typ sukienek będziemy mieć chyba podobne
sala bardzo fajna
Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
Na obecna chwile mam takie pytania(lista niżej), czy jest jeszcze coś o co powinnam zapytać?
świetna lista chyba sobie skopiuję i zapisze żeby nie zginęła w wątku
Cytat:
Napisane przez Karolinka1306 Pokaż wiadomość
ojejku jak fajnie MELDUJE SIE PANNA MLODA 2012. MYSLALAM ZE TAKICH TU NIE ZNAJDE.. ale jestescie))))) jak super!!!!!!!


Cytat:
Napisane przez anusia-girl Pokaż wiadomość
Wrzucam fotki-jakość taka średnia bo pomniejszyłam je bo bałam się, że się nie załadują bo one strasznie duże rozmiary mają (jedna z dnia zaręczyn a druga to w zasadzie normalna fotka), ale pozwolę sobie pogłębić watek pierścionka Same wybierałyście, czy to tylko i wyłącznie decyzja TŻ. I jak wyglądały wasze zaręczyny???
piękny pierścionek mam bardzo podobny, tylko z białego złota
uwielbiam proste pierścionki całe szczęście ze TŻ o tym wiedział
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość

wiecie, jak się zdenerwowałam?! Jedziemy w wakacje nad morze do pracy, będę kierowniczką w sklepie i mieliśmy być tam na 1szego lipca, a wczoraj (wczoraj!!!) dostałam wiadomość, że jednak mamy być już na miejscu 24czerwca! I na dodatek ma być mniej osób, niż na początku, czyli musiałam zwolnić dwie osoby jeszcze zanim zaczęły pracować!!! Wiecie, jakie to jest okropne?! Akurat byłam w pracy jak dostałam tą wiadomość i wierzcie mi, że nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić!!!Jestem wściekła także w środę już musimy jechać, a ja jeszcze w ogóle na to nie jestem przygotowana, miałam wizytę u ortodonty, a w tym wypadku zdjęcie aparatu się przeciągnie o następne 2 miesiące, egzamin mi jeszcze jeden został który muszę zostawić sobie na wrzesień i grafik musiałam w pracy zmieniać cały..... no jestem wściekła

będzie dobrze, dasz radę...


Ja też znalazłam miejsce na wesele, którym jestem bardzo zainteresowana http://lir-portal.pl/dwor-zieleniewskich/galeria.html Nie znalałam tylko informacji na ile osób wesela tam sie mogą odbywać, ale w najbliższym czasie zamierzam sie dowiedzieć szczegółów
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 21:31   #2360
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość

Karolinka1306 oglądając zdjecia w konkursie musze ci powiedziec ze jestes bardzo ładna
dziekuje kochana
mam nadzieje ze zaglosowane?:p
a wiec co do pytan-> nie jestem modelka.... tylko wizazystka choc kiedys pozowalam:P i czasem jak nie ma modelek w zanadrzu zdarza sie;p


moj tż oswiadczyl mi sie w moje urodziny.. czyli 13.czerwca zatem dopiero co... wiec zadnych planow nie ma
tylko data miej wiecej czerwiec/sierpien 2012. bo moj tż sie uparl na literke "r" a ja na lato;p


a i dolaczam pierscionek

ah i dziekuje za sliczne przywitanie.


a co do historii naszej. to po krotce.. mieszkamy ze soba 1,5 roku... znamy sie od 6 lat... a jestesmy razem;p ciezko okreslic bo byy dlugie przerwy;p


Ewusia_marchew sliczne ta restauracja !
__________________
06.08.2011 *

Edytowane przez Karolinka1306
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:33
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:37   #2361
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Cytat:
Napisane przez anusia-girl Pokaż wiadomość
Chatka: Zazdroszczę Ci już tego wybranego fotografa. Ja dziś z ciekawości przeglądałam różnych w mojej okolicy i stwierdziłam, że z jego wyborem nie będzie taka prosta sprawa ehhh.
jesli szukasz w Bydgoszczy to znam bardzo duzo fajnych fotografow. ktorych moge z czystym sumieniem polecic
__________________
06.08.2011 *
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 22:06   #2362
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Karolinka1306 - zagłosowane wow, masz niezwykłą urodę
mój TŻ sam wybierał dla mnie pierścionek (z małą pomocą swojej mamy ). Wiedział, że podobają mi się skromne i małe pierścionki, więc taki kupił: złoty z oczkiem trafił w dziesiątkę w mój gust. a oświadczyny też były niespodzianką.

Lady Whisper - niektórzy są naprawdę niepoważni... jak można od kogoś oczekiwać tak nagłej zmiany planów???

Chatka, m_martka - jeśli chodzi o tego fotografa - nie dość, że jest kamerzystą i fotografem w jednym to w dodatku chcę żeby wiózł nas do ślubu, bo ma także samochód (BMW 7 ). Wiem, wiem, może to brzmieć strasznie, ale brat TŻta miał tego faceta i.... koleś jest niesamowity! nie wiem jak on to zrobił ale: zdjęcia - rewelka, film - również super ( z pomysłem). Jest sprawdzony, więc się nie martwię widziałam również jego inne zdjęcia (przy okazji jak byliśmy zamawiać salę) i również zrobiły na mnie wrażenie. Facet jeździ, kameruje, robi zdjęcia - pełny serwis
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 23:13   #2363
kinia860
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 470
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Czesc dziewczyny , milo,ze przybywa was tu coraz wiecej,ja jestem na watku prawie od samego poczatku jego istnienia,ale chyba bede sie musiala z wami pozegnac 18 sierpnia 2012 mial byc naszym dniem ,ale chyba nie bedzie.W zeszym roku podjelismy z TZ decyzje o slubie w 2012 ,Tz oswiadczyl to mojemu tacie,potem bylo jeszcze kilka rozmow na ten temat, a teraz cisza
Dzis jeszcze utwierdzilam sie w przekonaniu ,ze bylam glupia i naiwna wierzac w jego słowa .Bylismy u TZ chrzesniaka na urodzinach i brat cioteczny TZ powiedzial,ze liczy ,ze pobawi sie za rok,max dwa na naszym weselu,na co moj TZ sie glupio zasmial i powiedzial ,ze jemu sie nie spieszyWyobrazacie sobie jak sie poczulam??
Ja nie wiem skad u Tz taka zmiana,bynajmniej nie chodzi tu o kwestie naszego wieku ,kwestie finansowe czy mieszkaniowe .Mamy 24 i 25 lat ,studia TZ skonczyl rok temu ,pracuje ,ja koncze teraz ,jestesmy ze soba 5 lat ,Tz mieszka z mama w duzym domu ,ktory jest juz prawnie przepisany na niego,ostatnio robili z mama remont w domu,robiac go, oboje bardzo liczyli sie z moim zdaniem jakie plytki do lazienek ,jaki kolor scian,a mnie bylo troche niezrecznie w koncu to nie moj dom,pomagalam jego mamie przy sprzataniu kilka dni to pytala mnie ciagle czy to wyrzucic czy tamto zostawic ,a gdzie to przywiesic itp.widac bylo ,ze jej zalezalo na moim zdaniu ,aby i mnie sie podobalo.

A teraz wiem ,ze nie pobierzemy sie najwczesniej niz za 3 latao ile w ogole.I tym bardziej mi przykro jak czytam o waszych planach , przygotowaniach ,ktore ja sobie moge wybic z glowy.Nie tak sobie to wyobrazalam.Ani mlodziutka juz taka nie jestem ,ani z Tz nie jestem krotko,a nie wiem na czym stoje ,teraz jestem pelna zalu ,nie mam juz sily inwestowac w ten zwiazek z wielka niewiadoma.Wiem ,ze mu na mnie zalezy i mnie kocha ,dba ,stara sie ,bo to widac i to czuje,nawet smiem twierdzic, ze teraz sie bardziej stara niz na poczatku zwiazku( a zazwyczaj bywa na odwrot).

Odeszla mnie nawet ochota na bycie swiadkowa w sierpniu tz siostry ciotecznej,tym bardziej ze jest mlodsza od nas i niecale 2 lata ze swoim narzeczonym.
Eh ,przeprasza dziewczyny,ale musialam sie wyzalic
kinia860 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 06:22   #2364
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Kinia: Porozmawiaj o tym wszystkim ze swoim tż!!! Skoro początkowo RAZEM podjęliście decyzję ze 2012 to Wasz rok to czemu teraz miałby zmienić zdanie! Skoro jeszcze oświadczał to Twojemu tacie to troszkę dziwne by było z jego strony teraz. Jeśli chodzi o sytuację z urodzin. Troszkę przykre ale faceci tak czasem plota bez pojęcia i zastanowienia. Może nie zdaje sobie sprawy ze 2012 to już za dwa lata i dlatego tak powiedział! Głowa do góry i nie spisuj wszystkiego na straty. Szczera rozmowa z TŻ wszystko wyjaśni! Wierzę, że będzie dobrze!!! Trzymaj się!!

Chatka & Ewusia :
Dziękuję bardzo

Karolinka:
Śliczny Pierścionek!!! Jeśli chodzi o tego fotografa, niestety nie szukam takowego w BDG (chociaż tu by było łatwiej znaleźć jak byłam w tym roku na kujawsko-pomorskich targach ślubnych przy niektórych stoiskach ze zdjęciami... szczęka opadała z wrażenia) . Ślub będzie na śląsku w moim rodzinnym mieście. W Bydgoszczy mieszkamy, studiujemy, pracujemy z TŻ Ale dziękuję!
A i zagłosowałam na Ciebie!

Ewusia:
Sala bardzo ładna i elegancka!!!
__________________

Edytowane przez anusia-girl
Czas edycji: 2010-06-21 o 09:20
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 07:33   #2365
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: Panny Młode 2012 :)

anusia-girl my tez w sumie mieszkamy pracujemy studiujemy w Bydgoszczy ale slub bedzie w Olsztynie
__________________
06.08.2011 *
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:05   #2366
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Panny Młode 2012 :)

kinia przykro mi. Wiem jak się musisz czuć.... mimo wszystko baaaardzo Cię rozumiem...

Dziewczyny moje kochane ...
ostatnio coś zrozumiałam. Mój Tż jakoś niezbyt się interesuje ślubem ;( Jest mi przykro. Ja oglądam suknie ślubne na przeróżnych stronkach - on nie ogląda garniturów. Ja oglądam fotografów,kamerzystów-a on tłumaczy się 'oglądałem przecież'(ze mną,którego ja znalazłam). Nic go nie interesuje. A mi przyszedł na myśl cichy ślub. Jeśli jego nie interesuje ten Wielki Dzień na Wielko,to ja chcę cichy ślub !!! Mi by to pasowało,bo połowy mojej rodziny nie lubię a trzeba ich zaprosić. Jestem wściekła!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem co mam robić.
Najchętniej nie brałabym ślubu w ogóle (tak bym Tżtowi powiedziała,ale wiadomo że chcę jak cholera). Czasem sobie myślę,czy chcę być jego żoną....
__________________

To konto nie istnieje.

Edytowane przez mijjenka
Czas edycji: 2010-06-21 o 08:07
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:12   #2367
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: Panny Młode 2012 :)

mijjenka ja sie nie dziwie facetom...slub za dwa lata... to dlugo... a dla tż jest to uuuu.. za gorami za lasami... jak przyjdzie odpowiednia chwila to zaczna sie interesowac ..zobaczysz!!! bez stresu.. trzeba cierpliwie poczekac!
__________________
06.08.2011 *
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:09   #2368
tusia_m
Zakorzenienie
 
Avatar tusia_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 151
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Dzień dobry

kinia860 - bardzo mi przykro nie ładnie ze strony twojego TŻta, że najpierw robi takie deklaracje a później się z nich wycofuje... Też uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa. Na spokojnie usiądźcie i powiedźcie sobie o swoich oczekiwaniach. Bez pretensji, żalów i nacisków.

mijjenka - nic się nie martw niektórzy faceci tak mają. Myślą, że jak ślub za 2 lata to jest jeszcze mnóstwo czasu. Zobaczysz, że za niedługo mu przejdzie bycie pasywnym w tych sprawach Grunt, że się kochacie i się pobieracie.
__________________
I ślubuję Ci...

Can you feel the love tonight?
It is where we are...
tusia_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:32   #2369
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Panny Młode 2012 :)

Karolinka1306 no pewnie ze zagłosowałam Bardzo ładny pierścionek.

anusia-girl tez masz śliczny pierścionek.

kinia860 kiepska sprawa, ale moze warto poruszyc ten temat z TŻ, moze tak jak dziewczyny pisały dla niego 2012 jest tak odległy ze nie mysli o tym. A co do sytuacji na urodzinach, my jak bylismy u babci TŻ i rozmawialismy z jego kuzynka ze osoby w naszym wieku(moim i jego kuzynki) to juz sie pobierają tak dziwnie trochę a ona na to ale przecież ty tez wychodzisz za mąż na co odpowiedziałam ze mi się nie spieszy, po co maja wszyscy wiedzieć kiedy ślub na dwa lata wcześniej, dowiedzą się w swoim czasie. Jedyne wyjście z twojej sytuacji to rozmowa.

mijjenka mój TŻ mimo ze mamy sale zarezerwowana i zespół to takimi sprawami jak ubiór czy fotograf tez się nie interesuje. Wie równie dobrze jak ja ze na to jest jeszcze czas
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:35   #2370
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: Panny Młode 2012 :)

m_martka: Dziękuję

mijjenka:
Facet jak facet... dla niego zawsze jest na wszystko jeszcze duużoo czasu! Na nic nasze tłumaczenia, póki sam nie dojdzie do pewnych rzeczy, to nasze gadanie na nic się zda i tak nie zrozumie

Ostatnio czytałam zabawny artykuł "Dlaczego mężczyźni nie rozumieją kobiet?":
"Kobiecy głos analizuje większa liczba komórek nerwowych mózgu mężczyzny (...) To pokazuje, że zrozumienie kobiety jest dla męskiego mózgu naprawdę złożonym procesem - mówi dr Michael Hunter."

(http://www.sfora.pl/To-dlatego-mezcz...-kobiet-a19982)
__________________

Edytowane przez anusia-girl
Czas edycji: 2010-06-21 o 09:40
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.