Zapowietrzenia - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 10:34   #1021
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Paznokcie wodne???

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
...
I chciałam zapytać o ten żel brick. Czy nim tez mogę robić szkielet? I czy pod niego jeszcze coś mi jest potrzebne? ...
Ja brick ostatnio stosuje jako żel podkładowy :P z powodzeniem z resztą. Szkielecik można min zrobić, choc ja wole jednofazówką osobiście, bo brick mi się tak jakoś dziwnie jakby niedoutwardza i jest gumiasty jak chce tunelik zacisnać.
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 19:19   #1022
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Paznokcie wodne???

Dot.: Paznokcie wodne???
Cytat:
Napisane przez Sztynka
...
I chciałam zapytać o ten żel brick. Czy nim tez mogę robić szkielet? I czy pod niego jeszcze coś mi jest potrzebne? ...


Ja brick ostatnio stosuje jako żel podkładowy :P z powodzeniem z resztą. Szkielecik można min zrobić, choc ja wole jednofazówką osobiście, bo brick mi się tak jakoś dziwnie jakby niedoutwardza i jest gumiasty jak chce tunelik zacisnać.

A nie wiesz nic o tym jednofazowym maskedzie? Czy skoro jest jednofazowy to mogę nim zrobić szkielet? Walczę z grubasami, bo jak robię szkielet clearem to muszę go potem godzinę piłować , potem nakładam masked i końcówkę i potem jeszcze budujący i jeszcze gloss to o matko piłowania mam... a po co sobie dokładac pracy? Skoro i tak 4 godziny mi wychodzi...
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:08   #1023
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Zapowietrzenia

Sztynko ja mam te jednofazowe maskedy i moje doświadczenia są takie że jednym się ładnie trzyma bez podkładu tzn. jedynie na primer ale kilku osobom mi się podpowietrzał... więc teraz na wszelki wypadek daję cieniuśko jednofazówkę zwykłą i na to średnią warstwę ale jedną tylko maskeda. Wcale nie będą takie grube jak ci się zdaje.
Popróbuj i zobaczysz. Ja bardzo lubię i maskeda i pink blusha ale po klientkach widzę że wolą jednak blusha
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 20:31   #1024
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Paznokcie wodne???

Cytat:
Napisane przez Sztynka Pokaż wiadomość
Dot.: Paznokcie wodne???
Cytat:
Napisane przez Sztynka
...
I chciałam zapytać o ten żel brick. Czy nim tez mogę robić szkielet? I czy pod niego jeszcze coś mi jest potrzebne? ...

Ja brick ostatnio stosuje jako żel podkładowy :P z powodzeniem z resztą. Szkielecik można min zrobić, choc ja wole jednofazówką osobiście, bo brick mi się tak jakoś dziwnie jakby niedoutwardza i jest gumiasty jak chce tunelik zacisnać.

A nie wiesz nic o tym jednofazowym maskedzie? Czy skoro jest jednofazowy to mogę nim zrobić szkielet? Walczę z grubasami, bo jak robię szkielet clearem to muszę go potem godzinę piłować , potem nakładam masked i końcówkę i potem jeszcze budujący i jeszcze gloss to o matko piłowania mam... a po co sobie dokładac pracy? Skoro i tak 4 godziny mi wychodzi...
Podkład z cleara robisz taki minimalny najcieńszy jak to możliwe
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:29   #1025
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Sztynko ja mam te jednofazowe maskedy i moje doświadczenia są takie że jednym się ładnie trzyma bez podkładu tzn. jedynie na primer ale kilku osobom mi się podpowietrzał... więc teraz na wszelki wypadek daję cieniuśko jednofazówkę zwykłą i na to średnią warstwę ale jedną tylko maskeda. Wcale nie będą takie grube jak ci się zdaje.
Popróbuj i zobaczysz. Ja bardzo lubię i maskeda i pink blusha ale po klientkach widzę że wolą jednak blusha
Tak tylko ja mam problem ze szkieletem, ze nie umiem go opanować i na budowie cienkiego tracę tym, że mi odpada, a jak jest za gruby to muszę piłować i tracę godzinę ja właśnie szkielet jednofazówką, a potem maskeda, tylko jak dam za cienko to są prześwity niestety.
Czyli jakbym wzięła podkład na naturalka, a potem zbudowała szkielet maskedem 1 fazowym i potem znów masked i white itd to byłoby ok? W sumie chyba zamówię i tak podkład, zawsze lepiej mieć niż nie...
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 06:40   #1026
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zapowietrzenia

Jeśli zbudujesz maskedem to później daj go już tylko na prześwit który będzie. Nie ma sensu dawać 2 warstw.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 07:09   #1027
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Zapowietrzenia

Sztynko nie wiem czy uda ci się zbudować szkielet maskedem...
Ja mam takie odczucie że on jest miększy od klasycznej jednofazówki, zawiera silikony i mogą to nie być trwałe pazurki...
Ja robię tak: Forma, jedna warstwa jednofaz. od połowy pazurka i robię końcówkę, tylko tak- patrzę bokiem i dotąd dokładam jednofaz. aż widzę że końcówka jest równa z pazurkiem. Zaciskasz po 15-20sek. Potem nie ściągam formy tylko daję jedną grubszą warstwę maskeda i cieniuje- jak położysz go na środek "jajeczka" to łatwiej ci będzie docieniować lekko do końca pazurka. Potem biała końcówka też jedna warstwa. Na to jedna warstewka cienka jednofaz. i piłujesz ile trzeba ale prawie nic nie trzeba bo będą dość cienkie. nabłyszczasz. Formę możesz zdjąć jak już masz frencha- nic ci nie odpadnie. Chyba że źle formę podłożysz to inna bajka.

A no właśnie i podkład z jednofaz. robisz a nie tam bondery itd. tylko primer i jednofaz. ja tak robię i nic nigdy mi się nie przydarzyło.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-04-27 o 07:12
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 13:12   #1028
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zapowietrzenia

Bunny myślę że nie powinno być problemu, na pierwszym szkoleniu tak właśnie byłam uczona, tzw. metoda full kamuflaż
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 21:57   #1029
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Bunny myślę że nie powinno być problemu, na pierwszym szkoleniu tak właśnie byłam uczona, tzw. metoda full kamuflaż
Dzięki Byli i dzięki Bunny wyszło prawie jak krok po kroku he he, wasze rady są bezcenne! Spróbuję następnym razem tak jak Bynny piszesz
__________________
Walczę z alergią na nikiel

Mój blog:
http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 08:10   #1030
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Problem i prosze o pomoc!! Zapowietrzenia

Witam!
Moze jest taki watek podobny ale ja nigdzie nie znalazłam. Jesli sie powtorzył to z gory przepraszam

Miałam szkolenie 2-3 lata temu wszystko było ok robiłam sobie paznokcie i trzymały miesiac nawet dłuzej. Wszystko robiłam tak jak naucozno mnie na szkoleniu do dzis, niestety od pewnego czasu kiedy sobie robie paznokcie żel odchodzi po tygodniu a ostatnio nawet po 1 dniu Nie wiem co jest grane !! Nie zmieniam zadnych produktów pracuje na tych samych co wczesniej. Robię mojej mamie paznokietki i trzymaja sie miesiac, nic nie odchodzi nic sie nie zapowietrza.

Na to wyglada ze z moimi paznokciami jest cos nie tak?? Co mam tej sytuacji zrobic. Prosze pomozcie bo dostaje białej goraczki!!!
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:12   #1031
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Problem i prosze o pomoc!! Zapowietrzenia

jest taki watek.....
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 18:45   #1032
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Problem i prosze o pomoc!! Zapowietrzenia

a może Twoja płytka jest chwilowo zmęczona?? Tzn często robione i ściągane pazurki (przepiłowana płytka) lub zmiany hormonalne??
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:14   #1033
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Zapowietrzenia

Możliwe ze moja płytka jest zmeczona chciałam zeby odpoczeły troche regenerowac odzywkami ale tak sie rozdwajały i zaczełam obgryzac ze musiałam zrobic tipsy.

Vanessita chyba masz racje ze mam jakis problem z hormonami bo robiłam ostatnio badania hormonalne bo mam cos nie tak ze sprawami kobiecymi dzis sie okaże bo ide do lekarza ale to nie jest odpowiedni temat w tym rozdziale dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 17:30   #1034
kruellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
GG do kruellka
Dot.: Zapowietrzenia

Dziewczyny mam straszny problem z paznokciami klientki, a w zasadzie z paznokciem mojej klientki.

Od jakiegoś czasu odwiedza mnie klientka, która ma bardzo ale to bardzo zniszczone paznokcie swoje własne ( ponoć wcześniejsze paznokcie salonowe jej odpryskiwały po 2-3 dniach i niektórym sama pomagała, te dopadnięte nie raz już przyklejała na kleju!!!!!). Zakładając jej paznokcie 1 raz zwróciłam jej uwagę, że ma bardzo słabe i zniszczone, starałam się ich w ogóle już w większym stopniu broń boże nie nadwyrężać.

Użyłam żelu do trudnych zniszczonych paznokci i niestety... za każdym razem po około 3 dniach zapowietrzenie palca wskazującego jest okropne!! praktycznie 60% pazur podchodzi powietrzem. Kolejnym razem zastosowałam żel który polecacie od dobrej rady- Brick do trudnych paznokci... i to samo... jestem na siebie wkurzona bo już próbuje wszystkiego i bez efektu.

Nie wiem co zrobić by jej paznokcie były zadbana, powiedziałam jej, że będziemy ściągać paznokcie i tylko odżywki.. jednak klientka musi mieć paznokcie eleganckie ( ze względu na swoją pracę).
Czy easy offy w przypadku tak strasznie zniszczonych naturalnych paznokci są skuteczne? czy również odprysną?

aha, paznokcie robię należycie tak jak trzeba, nie zalane skórki, nie ma pyłu, płytka przygotowana wszystko super... czy rzeczywiście zdarzają się takie przypadki, gdzie żele... porostu mówiąc kolokwialnie wymiękają?

Nie wiem już co mam robić z ty fantem, po nocach nie mogę spać i śnią mi się te zapowietrzenia...
co radzicie dziewczyny? Klientka chce mieć długie piękne frencze...aha dodam jeszcze że pozostałe trzymają się okey.. najgorszy jest wskazujący u prawej ręki. Klientka ma problemy z tarczycą? Czy leki które zażywa mogą wpływać na osłabienie pazurów? Co mam zrobić z tak trudnym przypadkiem?


mam nadzieje, ze coś doradzicie dziewczyny
__________________
my.opera.com/beautiful-nails/
kruellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 18:23   #1035
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Zapowietrzenia

NIe wiem co to za żele specjalnie przeznaczone do trudnych paznokci lecz prawda jest taka,że faktycznie,czasem zbytnio zniszczonych naturalnych paznokciach,nie będzie się za wiele trzymać.Czasem warto zrobić przerwę w przedłużaniu,bo cienkie,przepiłowane paznokcie muszą odrosnąć.
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 18:30   #1036
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Zapowietrzenia

kruelko no jak w grę wchodzi tarczyca to niestety wchodzą też hormony i to może być klops a nie zniszczona płytka. Bo powiem ci tak, że mam jedną klientkę, która przychodzi do mnie na pazurki co miesiąc i zawsze poprzednie sama ściąga odrywając je, podważając, podpiłowując itp. a efekt jest wiadomy, że pazur gdzieniegdzie aż malinowy... mimo to jak robię nowe to nadal jej miesiąc trzymają bez zapowietrzeń, także myślę że zniszczona płytka jest naprawdę w stanie wiele wytrzymać.
Możesz spróbować z easy offami i króciutkie przedłużenie w tym wypadku na tipsie, bo easy offy są miękkimi żelami i szkieletu z nich raczej nie będzie. Zawsze zobaczysz może się uda. A za 2 mce płytka już sporo odrośnie i będzie wiadomo czy wina płytki czy tarczycy i np. leków.
Tylko może uprzedź klientkę, że trochę trzeba będzie pokombinować teraz, żeby była cierpliwa i do ciebie chodziła i niech sama nic nie robi z tymi pazurkami. Powodzenia i napisz jak to wyszło.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 08:38   #1037
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Zapowietrzenia

mi sie zawsze zapowietrzaja serdeczne, czego bym nie robila zapowietrzenia zawsze sa, nawet pytalam sie dziewczyn tutaj czemu tak sie dzieje.wyszlo na to ze pazurki sa juz wymeczone. podejrzewam ze u twojej klientki jest podobna sytuacja. mam niedoczynnosc tarczycy i w moim przypadku to nie ma wplywu na przyczepnosc zelu czy akrylu, bo gdy moje pazury byly jeszcze w dobrym stanie masa trzymala sie ok. a teraz daje im odpoczac, i czekam az odrosna
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 10:05   #1038
Cytruskovaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Unhappy Czy to wina żelu ?

Witam.
Mój problem polega na tym że ostatnio robiłam tipsy i po 2 dniach żel zaczą zapowietrzac mi sie nie obok skórek ale na początku paznokcia,robie tipsy od paru tygodzni nie mam kursu i nie mam się kogo poradzic dlatego pisze tutaj. Czy ktoś może mi napisać co powinnam w takiej sytuacji zrobić ?
Cytruskovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 10:41   #1039
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Czy to wina żelu ?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300986

Rozumiem, że jesteś nowa, ale wyszukiwarka nie gryzie. Nowicjuszy także

Pozdrawiam
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 10:56   #1040
Cytruskovaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zapowietrzenia

Witam
Może takie pytanie już było ale trudno zapytam jeszcze raz robie paznokcie od niedawna ale taki przypadek miałam ostatnio zrobiłam paznokcie i po 2 dniach żel zaczął napowietrzać mi sie nie obok skórek tylko na początku. Co mam zrobic w takiej sytuacji ?
Cytruskovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:01   #1041
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Zapowietrzenia

hmm nie rozumiem na jakim poczatku? przy wale czy wolnym brzegu?czy chodzi jeszcze o cos innego?
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:03   #1042
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Zapowietrzenia

Ja to rozumiem jako wolny brzeg.

Przedłużone (tips czy forma?) czy zażelowane naturale?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:11   #1043
Cytruskovaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zapowietrzenia

zażelowane naturalne
Cytruskovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:14   #1044
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Zapowietrzenia

Nie zalałaś wolnego brzegu Podstawowy błąd, popełniany przez niemal każdą początkującą, szeroko omawiany na forum Polecam lekturę wątków, gdyż znajdziesz tu masę niezwykle przydatnych informacji, które rozwiążą Twoje problemy jeszcze zanim powstaną
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:16   #1045
Cytruskovaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zapowietrzenia

Dzięki
Cytruskovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:08   #1046
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Zapowietrzenia

pytam bo niektore moje klientki mowia odwrotnie ze poczatek jest przy wale wole sie upewnic
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 12:50   #1047
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Zapowietrzenia

U mnie tak samo Dlatego staram sie panie nauczyć przynajmniej określenia wolny brzeg
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 16:08   #1048
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Czy to wina żelu ?

mag wakacje sie zaczely....z tad ten nawal nowych nic niewnoszacych watkow i pytan
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:58   #1049
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Czy to wina żelu ?

Kochana, jest wyszukiwarka, i cały wątek zbiorczy na ten temat, w tym także odpowiedz na Twoje pytanie...
Ech... Co to znaczy na początku paznokcia?
Mam dziwne wrażenie, że ten wątek zostanie szybko zamknięty...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:55   #1050
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Talking Zapowietrzający się żel

hej dziewczyny!!!
przeszukałam forum (chociaż pewnie taki temat był, a ja go znlaeźć nie potrafie) i takiego temetu nie znalazłam.

otóż mam problem z kamuflażem. strasznie mi się zapowietrz i odchodzi:confus ed:. nie wiem o co biega w nim, bo np. bezbarwny z tej samej firmy jest ok trzyma siędo miesiąca, czyli do uzupełnienia, za to kamuflarz już na drugo dzień się zapowietrza od skórek. oczywiście skórek nie zalewam.

może mi polecicie jakiś dobry kamuflarz super kryjący od DR, bo nie mogę się zdedcydować.

aha i napisze że kamuflarz jest z firmy BELARTE, żeby ktośsięczasem nie nadział i go nie kupił, bo to badziewie.

a może to ja cośrobie nie tak??
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.