Wrześniówki - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 22:21   #1921
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

Ochłoń, nerwy w niczym Ci nie pomogą, chyba nie chcesz żeby w dniu twojego ślubu byli ze sobą skłóceni o jakieś ciasta.... Spokojnie jakoś to się wszystko poukłada, może znajdziecie jakieś inne rozwiązanie, daj sobię chwilkę, na przemyślenie całej sytuacji.

A w ogóle co wy macie za tradycje z tymi ciastami u nas tego nie ma.
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 10:10   #1922
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Wrześniówki

No fakt nie ciekawie masz....ale musisz ochłonąć, no i generalnie niech Ci to nie popsuje całej radości...wiem pewnie łatwo powiedzieć olej to :/ ale na pewno wszystko się jakoś ułoży

A tak z innej bajki dziewczyny powiedzcie co kupujecie rodzicom w prezencie??Ja na pewno kosz z kwiatami ale co do tego???pomocy
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:27   #1923
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wrześniówki

Czaszka- fryzurka naprawdę śliczna. .taką chciałam mieć na początku ale ciut zmieniłam

Tylko _chwila- sukienka na tobie wygląda naprawdę ładnie i tobie w niej super..słuchaj siebie i tak jak Mags pisze "prześpij się z tym" mi się koronkowe treny podobają choć sama nie chciałam koronkowej..i też bym wolała dac tylko tyle za suknie ja w mojej sukni wygladam tak oczywiscie pospinana szpilkami bo jeszcze za duża mi tam jest..i falbanka bedzie wyżej

Arnama naprwno dojdziecie do zgodności w kwestii ciast..spróbuj pogadać jeszcze z Teściową i jeszcze trochę czasu jest moze znajdziecie kogoś kto upiecze wszystko.

justynaw1982 moja mama dostanie takie mega wypasione orchidee tata pewnie jakis leszy alkohol, a tesciowa..hmm najpierw musimy zdecydować czy będzie w ogóle. Bo my dzikęujemy po błogosławieństwie a tu teściowej nie bedzie napewno czy bedzie czy nie

A ja z utęsknieniem wyczekuję czwartku bo Tżcik ma przyjechac w nocy i na weekend zostać..rozdamy u mnie zaproszenia i pozałatwiamy wszystko co możliwe (USC, ksiądz, i zamawiamy obraczki wzór w załączniku ) umówiłam się na 7 lipca na próbny i bede miała fotki przez fotografa robione wiec jak mi się spodoba to wam pokaże
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:36   #1924
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

ślicznie ci w niej
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 13:57   #1925
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ashe Pokaż wiadomość
Czaszka- fryzurka naprawdę śliczna. .taką chciałam mieć na początku ale ciut zmieniłam

Tylko _chwila- sukienka na tobie wygląda naprawdę ładnie i tobie w niej super..słuchaj siebie i tak jak Mags pisze "prześpij się z tym" mi się koronkowe treny podobają choć sama nie chciałam koronkowej..i też bym wolała dac tylko tyle za suknie ja w mojej sukni wygladam tak oczywiscie pospinana szpilkami bo jeszcze za duża mi tam jest..i falbanka bedzie wyżej

Arnama naprwno dojdziecie do zgodności w kwestii ciast..spróbuj pogadać jeszcze z Teściową i jeszcze trochę czasu jest moze znajdziecie kogoś kto upiecze wszystko.

justynaw1982 moja mama dostanie takie mega wypasione orchidee tata pewnie jakis leszy alkohol, a tesciowa..hmm najpierw musimy zdecydować czy będzie w ogóle. Bo my dzikęujemy po błogosławieństwie a tu teściowej nie bedzie napewno czy bedzie czy nie

A ja z utęsknieniem wyczekuję czwartku bo Tżcik ma przyjechac w nocy i na weekend zostać..rozdamy u mnie zaproszenia i pozałatwiamy wszystko co możliwe (USC, ksiądz, i zamawiamy obraczki wzór w załączniku ) umówiłam się na 7 lipca na próbny i bede miała fotki przez fotografa robione wiec jak mi się spodoba to wam pokaże

I oto przełom dziewczynko! Jest to pierwsza w życiu moim sunia zawierająca tortowe drapowanie, która mi się spodobała!
Cudna, piękna, gratuluję wyboru

A z ciastami CD czyli: Moja mama załatwiła u znajomej Pani która piecze (nie chętnie się zgodziła) Że zrobi paczki dla nas i upiecze cista na salę, a Teściowa zrobi sobie u swojej Pani tylko paczki dla ich gości. Znów dziś chciała namieszać i mówi mi że załatwi paczki dla ich gości oraz 5 ciast na salę
Powiedziałam żeby nie robiła zamieszania, bo już nasza babka od ciast się nie połapie ile w końcu ma upiec. Upierała się, że musiałam chyba z pięć razy powtórzyć w reszcie użyłam zwrotu "Bardzo Panią proszę" i powiedziała że zostaje tak jak ja chcę. Oczywiście na salę nie trzeba mieć żadnych zaświadczeń, aż się właścicielka śmiała jak do niej dzisiaj dzwoniłam- więc to po prostu ściema tamtej baby która chciała się jakoś wymigać od pieczenia na tyle osób.
Moi rodzice się wściekli wczoraj, ale dzisiaj jest już lepiej, choć wszyscy mamy zepsute humory. Pewnie jeszcze długo będę miała swego rodzaju uraz do Teściowej, ale jakoś trzeba żyć z tym człowiekiem, w końcu to mama TŻta

Ja dzisiaj wysłałam ok 12 zaproszeń do gości z za granicy.
TŻ dał dwa w pracy: szefowi i koledze. Kolega od razu odmówił a szef dał odpowiedź na drugi dzień (pewnie musiał uzgodnić z żoną hehe) że przyjdą, tylko poprosił aby ich nie sadzać wśród starych dziadków tylko wśród młodzieży Fajny ten jego szef jest, na prawdę w porządku facet
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:08   #1926
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki

hej dziewczyny ja też wrześniówka ale dopiero za rok
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:31   #1927
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ashe Pokaż wiadomość
Czaszka- fryzurka naprawdę śliczna. .taką chciałam mieć na początku ale ciut zmieniłam

Tylko _chwila- sukienka na tobie wygląda naprawdę ładnie i tobie w niej super..słuchaj siebie i tak jak Mags pisze "prześpij się z tym" mi się koronkowe treny podobają choć sama nie chciałam koronkowej..i też bym wolała dac tylko tyle za suknie ja w mojej sukni wygladam tak oczywiscie pospinana szpilkami bo jeszcze za duża mi tam jest..i falbanka bedzie wyżej

Arnama naprwno dojdziecie do zgodności w kwestii ciast..spróbuj pogadać jeszcze z Teściową i jeszcze trochę czasu jest moze znajdziecie kogoś kto upiecze wszystko.

justynaw1982 moja mama dostanie takie mega wypasione orchidee tata pewnie jakis leszy alkohol, a tesciowa..hmm najpierw musimy zdecydować czy będzie w ogóle. Bo my dzikęujemy po błogosławieństwie a tu teściowej nie bedzie napewno czy bedzie czy nie

A ja z utęsknieniem wyczekuję czwartku bo Tżcik ma przyjechac w nocy i na weekend zostać..rozdamy u mnie zaproszenia i pozałatwiamy wszystko co możliwe (USC, ksiądz, i zamawiamy obraczki wzór w załączniku ) umówiłam się na 7 lipca na próbny i bede miała fotki przez fotografa robione wiec jak mi się spodoba to wam pokaże
Bardzo ładna suknia Ślicznie w niej wyglądasz

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja też wrześniówka ale dopiero za rok
Witam koleżankę
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 16:34   #1928
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki

U na również nie ma tradycji z rozdawaniem tortu gościom...

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Hej madzius
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 18:52   #1929
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wrześniówki

Dzieki za miłe słowa co do sukni bo ja chyba jak każda stwierdziłam że inne podobają mi się bardziej ;P choć powiem wam że jak podpisałam umowe przyjechałam do domu to wpadłam w panike ze to jednak nie taka miała byc i jej nie chce..

Arnama super że załatwiłaś ciasto u kogoś innego, i nie daj się Teściowej..całe szczeście że moja nie ma nic do powiedzenia...nie lubi mnie nic sie nie dokada jeszce tylko wszystko jej źle że suknia taka droga...wiec nie ma prawa głosu

Witam przyszłoroczą wrześniówkę..szybko minie zobaczysz

U nas nie wiem czy jest tradycja z rozdawaniem ciasta czy czegokolwiek, u nas nie bedzie rozdawana ani wódka (bo nas po prostu nie stać żeby komuś dawać w prezencie chyba że bardzo dużo zostanie) ani ciasto, zrobiłam budełeczka z rafaello i czekoladką ze zdjęciem i wystarczy
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:11   #1930
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja też wrześniówka ale dopiero za rok
Witam
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:13   #1931
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Wrześniówki

My też mamy czekoladki ze zdjęciem tylko trochę większe, do których przypięta będzie kokardka z winietką,wyglądają super, czekamy właśnie kiedy przyjdą. Co do prezentów dla rodziców to się jeszcze zastanawiamy, obstawialiśmy kosze ze słodyczami, za którymi cała czwórka przepada, żadne zbieracze kurzu i kwiaty nie wchodzą w grę.
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 22:02   #1932
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

a u nas niestety albo stety jest taka tradycja ze sie gosciom rozdaje szyszki wiec nie śmiem sie wyłamac z tej tradycji hehe ale bedzie szyszka jedna na pare lub rodzine wiec tez nie tak znowu duzo.

A co do tortu....to myslalyscie juz o jakim bedzie smaku??? bo wlasnie mysle czy wybrac standardowy czekoladowo-orzechowy czy zaszalec z jakimis owocami
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 22:06   #1933
ESTEE87
Wtajemniczenie
 
Avatar ESTEE87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 907
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
a u nas niestety albo stety jest taka tradycja ze sie gosciom rozdaje szyszki wiec nie śmiem sie wyłamac z tej tradycji hehe ale bedzie szyszka jedna na pare lub rodzine wiec tez nie tak znowu duzo.

A co do tortu....to myslalyscie juz o jakim bedzie smaku??? bo wlasnie mysle czy wybrac standardowy czekoladowo-orzechowy czy zaszalec z jakimis owocami
Czaszka jakie szyszki
__________________
Żooonkaa
i przyszła mamusia od lipca / sierpnia
ESTEE87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 22:10   #1934
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

u nas ył plan rozdawania i wódki i ciasta ale jak teraz sobie na to wszytsko patrze no to masakra także wódki nie będę rozdawać chyba że zostanie i już a ciasto no to taka tradycja u nas więc będzie paczuszka na osobę

a jakie szyszki? kurde fajnie
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:35   #1935
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wrześniówki

co do tortu to myślałam bo niby mam wybrać z tego co mi na sali oferują (a pieką naprawdę pyszne ciasto ) włąsnie takih tradycyjnych, to ja chyba wolę lekki owocowy może czekoladowy z malinami taki w wersji śmietankowej niż kremowej jak przyjedzie Tż to cześćiowo zdecydujemy jakie menu ma byc
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:09   #1936
Orchii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 26
Dot.: Wrześniówki

dziewczyny, a co Wy dajecie w podziękowaniu dla rodziców? bo ja zupełnie nie mam pomysłu, a chciałabym coś w miarę oryginalnego? W ogóle, czy poza podziękowaniami dla gości, robicie jeszcze jakieś "prezenty"?
__________________
"Bo w oczach tkwi siła duszy." P.C.


04.09.2010
Orchii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 14:55   #1937
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Czaszka jakie szyszki
zapomnialam....ze my tu jestesmy ze wszystkich krancow polski
u nas na podkarpaciu szyszki to wlasnie takie prezety dla gosi tzn ciasta, mozna tak powiedziec o wodce, ale tez o jakis tam malych prezentach np jakies czekoladki ze zdjeciem itd
u mnie szyszką bedzie ciasto hehe

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Orchii Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co Wy dajecie w podziękowaniu dla rodziców? bo ja zupełnie nie mam pomysłu, a chciałabym coś w miarę oryginalnego? W ogóle, czy poza podziękowaniami dla gości, robicie jeszcze jakieś "prezenty"?
kazdy(mama,tata,teść) dostanie od nas kosz z alkoholami(tato whisky, mama wino, teść nalewka) i do tego jakas kawa, jakies raffaello, merci itd
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 15:42   #1938
Orchii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 26
Dot.: Wrześniówki

to tez ciekawy pomysł, macie jeszcze jakieś propozycje
__________________
"Bo w oczach tkwi siła duszy." P.C.


04.09.2010
Orchii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:19   #1939
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

My standardowo kwiaty tyle że w wazonikach z wygrawerowanym tekstem podziękowania- żeby coś zostało z tych kwiatów na lata. Tak symbolicznie
Po weselu dostaną albumy ze zdjęciami ze ślubu i tam też na którejś stronie planuję wkleić jakiś ładny tekst
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:26   #1940
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

A my chcemy dać rodzicom papierowe podziękowania - tzn wierszyk w pudełeczku i kosz słodyczy i innych rzeczy a po ślubie damy im jeszcze po albumie ze zdjęciami ze ślubu

Akurat w kwestii prezentów jestem bardzo praktyczna i nie chciałabym żeby rodzice postawili sobie coś na półce bo to dla mnie nie jest żadną pamiątką, za to zdjęcia ze ślubu jak najbardziej a przy okazji będą mieli kilka smakołyków które najbardziej lubią


aha i co do prezentów dla gości to tak jak jak czaszka mamy zamiar częstować gości wódką i kawałkiem ciasta - oczywiście nie dla każdego z osobna ale dla rodzinki albo pary

wogóle to powiem Wam że mam ogromnego doła bo mam wątpliwości co do mojej sukienki - byłam na przymiarce i już moja wymarzona sukienka nie była taka śliczna jak ją wybierałam. Byłam też tam dzisiaj i niby już jest moje zamówienie w realizacji ale korci mnie żeby zapytać się czy nie ma szans na zmianę bo teraz w tym salonie są takie śliczne sukienki, których wtedy nie było
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:00   #1941
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Wrześniówki

ja też tak miałam z suknia jak pojechałam dopasować buciki to jak zobaczyłam suknie która mi się ostatnio na wieszaku spodobała to myślalam że z nią pod pachą wyjdę taka piękna była..ale no cóż sukni jest naprawdę dużo i sądzę że każda z nas dobrze wybrała tylko zawsze są jakieś wątpliwości ja musze poczekac jeszcze miesiac zanim swoja znów zobaczę i założę i znowu mi się spodoba a na tamta nawet nie spojrzę
ashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:39   #1942
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

kurcze wiem że to normalne ale jakoś naprawdę jestem skłonna ją zmienić, chociaż i tak uważam że wybrałam ładną suknię ale teraz mogłabym wybrać ładniejszą ehh ciężkie życie panny młodej
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:23   #1943
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

to juz zalezy od Ciebie ktora suknia Ci sie bardzije podoba to Ty masz sie dobrze w niej czuc ale z drugiej strony to jest wlasnie stres przedslubny i kazda z nas sie zastanawia lub zastanawiala czy dobrze wybrala.Ja mam na to sposob wybralam tą jednyna suknie i juz teraz nie ogladam innych zeby przypadkiem mi sie nie odmienilo
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 11:36   #1944
isabele
Wtajemniczenie
 
Avatar isabele
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 868
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Orchii Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co Wy dajecie w podziękowaniu dla rodziców? bo ja zupełnie nie mam pomysłu, a chciałabym coś w miarę oryginalnego? W ogóle, czy poza podziękowaniami dla gości, robicie jeszcze jakieś "prezenty"?
mam zamiar ptzygotowac rodzicom album z naszymi zdjeciami - od dzieciństwa prze zokres narzeczeństwa a zdjecia ze ślubu i potem będą sobie wklejać sami. to będzie taka nasza historia zawarta w tym albumie.

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
to juz zalezy od Ciebie ktora suknia Ci sie bardzije podoba to Ty masz sie dobrze w niej czuc ale z drugiej strony to jest wlasnie stres przedslubny i kazda z nas sie zastanawia lub zastanawiala czy dobrze wybrala.Ja mam na to sposob wybralam tą jednyna suknie i juz teraz nie ogladam innych zeby przypadkiem mi sie nie odmienilo
nie straszcie mnie dziewczyny

a kiedy zaczełyście przymierzac swoje suknie?? Bo nie wiemkeidy ja mam się wybrać żeby było dobrze.
__________________

17.09.2011

Chcieć się razem zestarzeć jest jedynym dowodem wielkiej miłości.
Jonathan Carroll

isabele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:46   #1945
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki

Witam wszystkie wrześniowe Panny Młode. Ja tez wrześniowa, ale 2011
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 13:03   #1946
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wrześniowe Panny Młode. Ja tez wrześniowa, ale 2011
witaj
A dokładnie którego września?
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 13:52   #1947
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Ja tam ani przez chwilę nie chciałam mojej zmienić- odkąd ją wybrałam
Zdarzyło mi się oglądać inne suknie, ale żadna nie była wg równie piękna Bo każda ma jakieś "ale"- moja też miała, jednak krawcowa to "ale" przerobi wg mnie
Jest wiele pięknych sukni rzeczywiście, ja jednak mojej nie zmieniłabym chyba na żadną
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:54   #1948
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Wrześniówki

ja też stwierdziłam, że nie będę innych oglądać, żeby mnie nie korciło, ale... poszłam do swojego salonu buty zamówić... i wiecie co... ładniutkaaa!!! ale nie zmieniam. choć korci...

my też myślimy nad albumem dla rodziców, zdjęcia takie od dzieciństwa, w miarę możliwości, po narzeczeństwo i kilka wolnych stron na ślubne
i wiecie co? czas najwyższy się brać za ich przygotowanie! żeby potem stresa nie było

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

witamy nowe wrześniówki
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:38   #1949
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wrześniówki

no ja swojej tez bym na zadna nie zmienila moze dlatego ze mierzylam duuuzo pieknych sukni i zadna nie przypadla mi do gustu a w tej co wybralam mysle ze super wygladalam i czulam sie super( zwazajac ze ja szyje u swojej krawcowej zdaje sobie sprawe ze moze nie byc identyczna ale mam nadzieje ze bedzie równie pięknie na mnie lezec)
a co do stresu.....tak na codzien jeszcze go nie ma ale jak sie dluzej i glebiej zastanowie nad slubem to mnie sciska juz na samą mysl hehe

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

a wy sie nie denerwujecie jeszcze?
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 21:00   #1950
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
no ja swojej tez bym na zadna nie zmienila moze dlatego ze mierzylam duuuzo pieknych sukni i zadna nie przypadla mi do gustu a w tej co wybralam mysle ze super wygladalam i czulam sie super( zwazajac ze ja szyje u swojej krawcowej zdaje sobie sprawe ze moze nie byc identyczna ale mam nadzieje ze bedzie równie pięknie na mnie lezec)
a co do stresu.....tak na codzien jeszcze go nie ma ale jak sie dluzej i glebiej zastanowie nad slubem to mnie sciska juz na samą mysl hehe

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

a wy sie nie denerwujecie jeszcze?
Mnie denerwuje to, że do września jest jeszcze tyle czasu, a ja nie mam co robić bo wszystko to co już powinnam mieć mam, a co nie mam to jeszcze jest za wcześnie Chcę JUŻ
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.