Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 07:03   #1201
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
tylko ze to jedyny nefrolog do ktorego jestem w stanie sie dostac bez zadnego problemu praktycznie o kazdej porze dnia i nocy :|
ehhh podobno zdarza sie je czasem 'dorwac', jeszcze troche poprobuje, jak nie to bede prosic o co innego ;/
nie wierze że tylko jeden lek moze ci pomóc musi byc chyba jakiś zamiennik życze szybkiego powrotu do zdrowia
z tymi lekami w patekach to jest jakieś dziwactwo w jednej aptece kupiłam kiedyś lak na astme dla synka i kosztował 39 zł a w aptece obok ten sam lek kosztuje 1,2 zł no masakra jaka różnica w cenach tłumaczą się że z innej hurtowni mają i stąd taka różnica ale jak dla mnie ten sam lek w każdej aptece powinien kosztować tyle samo - albo przynajmniej ceny powinny byc zbliżone
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 08:56   #1202
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

MoN1K4 - jestem tego samego zdania co Ty... Już mówiono w telewizji, że Obrońcy Praw Człowieka obawiają się, że piłkarze i rodziny pójdą do obozów pracy... Masakra - nie potrafię jakoś tego przeżyć
4 Piłkarzy już zniknęło i wcale się im nie dziwie...
Wybaczcie fani Portugalii, ale ta drużyna kompletnie nie myśli o tych ludziach tylko o tym, by mimo wszystko jak najwięcej goli strzelić.. yhh
Ojejka89 - Podpisuję się pod słowami Dziewczyn. Zmień lekarza, coś nie pasuje mi to, że tylko JEDEN lek może Ci pomóc i to jeszcze taki który jest nieosiągalny.. A inny lekarz też na to wszystko spojrzy inaczej i może zalecić Ci coś innego - lepszego. Trzymaj się ciepło

Co do aptek.. Najprostszy przykład. Mój brat kupił sobie w osiedlowej aptece Antidrall za ok. 35zł, a Mama w aptece w centrum miasta za 15zł dla mnie. I tak jest ze wszystkimi lekami

Edytowane przez Halucynacja
Czas edycji: 2010-06-22 o 08:57
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:02   #1203
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

ak_pinki, wiele aptek ma promocję w stylu "leki za 1 grosz" kiedy to wybrane leki są niemal za darmo...
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:07   #1204
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Są też apteki, w których leki zamawia się przez internet a odbiera bezpośrednio u nich , wtedy ceny są około 20% niższe ( apteka nie płaci jakiejś marży aptecznej czy czegoś takiego )
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:56   #1205
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Halucynacja Pokaż wiadomość
MoN1K4 - jestem tego samego zdania co Ty... Już mówiono w telewizji, że Obrońcy Praw Człowieka obawiają się, że piłkarze i rodziny pójdą do obozów pracy... Masakra - nie potrafię jakoś tego przeżyć
4 Piłkarzy już zniknęło i wcale się im nie dziwie...
Wybaczcie fani Portugalii, ale ta drużyna kompletnie nie myśli o tych ludziach tylko o tym, by mimo wszystko jak najwięcej goli strzelić.. yhh

Nie wiedziałam że 4 już zniknęło bo generalnie wiem tyle, ile w domu od ojca albo brata usłyszałam. Nie dziwię się im.... piłkarze zbiegli i nawet jeśli innym też uda się uciec to zostają ich rodziny..... bo czy zawodnicy wrócą, czy też nie i tak ich bliscy za to słono zapłacą

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2010-06-22 o 09:57
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:02   #1206
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Owszem, mówiono o zniknięciu 4 piłkarzy, ale nie jest to sprawdzona informacja bo słyszałam również w radiu jak dementowali tę wiadomość
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 13:09   #1207
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
nie wierze że tylko jeden lek moze ci pomóc musi byc chyba jakiś zamiennik życze szybkiego powrotu do zdrowia
z tymi lekami w patekach to jest jakieś dziwactwo w jednej aptece kupiłam kiedyś lak na astme dla synka i kosztował 39 zł a w aptece obok ten sam lek kosztuje 1,2 zł no masakra jaka różnica w cenach tłumaczą się że z innej hurtowni mają i stąd taka różnica ale jak dla mnie ten sam lek w każdej aptece powinien kosztować tyle samo - albo przynajmniej ceny powinny byc zbliżone
tak, wlasnie dowiedzialam sie o zamienniku. roznica taka, ze skutkiem ubocznym ginjalu jest zabarwienie moczu na niebiesko, a ten zamiennik barwi na niebiesko.... jame ustna. bo jest w plynie. ja nie zartuje;p

pozostaje jeszcze ukochana ciocia-pielegniarka z nefrologi. moze tam maja jeszcze jakies zapasy tych tabletek.

lece na egzamin z aparatury przemyslu chemicznego
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 14:12   #1208
Halucynacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 248
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ojejka trzymam kciuki za egzamin
Halucynacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 14:19   #1209
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
tak, wlasnie dowiedzialam sie o zamienniku. roznica taka, ze skutkiem ubocznym ginjalu jest zabarwienie moczu na niebiesko, a ten zamiennik barwi na niebiesko.... jame ustna. bo jest w plynie. ja nie zartuje;p

pozostaje jeszcze ukochana ciocia-pielegniarka z nefrologi. moze tam maja jeszcze jakies zapasy tych tabletek.

lece na egzamin z aparatury przemyslu chemicznego
najwyżej będziesz miała efekt smerfnej jamy ustnej życze żebyś szybko wyzdrowiała i trzymam kciuki za egzamin
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 07:47   #1210
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Halucynacja Pokaż wiadomość
MoN1K4 - jestem tego samego zdania co Ty... Już mówiono w telewizji, że Obrońcy Praw Człowieka obawiają się, że piłkarze i rodziny pójdą do obozów pracy... Masakra - nie potrafię jakoś tego przeżyć
4 Piłkarzy już zniknęło i wcale się im nie dziwie...
Wybaczcie fani Portugalii, ale ta drużyna kompletnie nie myśli o tych ludziach tylko o tym, by mimo wszystko jak najwięcej goli strzelić.. yhh
ja juz przed mundialem o tym czytalam, ale wiece co.... FIFA powinna się tym przejąć i nie dopuścić albo do występu druzyny, o której powszechnie wiadomo, ze nie gra dla sportu, tylko żeby przeżyć albo w jakikolwiek sposób zrobić z tym coś dalej.
ciężko mieć pretensje do Portugalii, że strzelała bramki... dało się, to strzelali, po to tam są, o to w tym sporcie chodzi.
A ja pamiętam jak kiedyś na mundialu Niemcy rozjechali jakieś Wyspy Wielkanocne czy coś w ten deseń 8:0. Fajny byl mecz
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:23   #1211
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Aaaaaaaaaaaaaaa......!!!! !! :cr y:

Muszę się poskarżyć.... Trendymania zepsuła mi prezent No, nie konkretnie Trendy jako galeria, bo nie oni za to odpowiadają, ale konkretna projektantka.

Zamówienie złożone i opłacone w niedzielę, wpłata zaksięgowana w poniedziałek. W uwagach do zamówienia dopisuję prośbę o szybką wysyłkę, bo karteczka była mi potrzebna na środę, na dziś. Wiem, że mają 2 dni na wysłanie przesyłki (kuźwa, wysłałam już sama ponad 2 tyś. przesyłek...), ale gdyby została wysłana w poniedziałek lub wtorek, to by dotarła (wiem, Poczta mogła też zawalić, ale jakoś ostatnio do mnie wszystko dochodzi błyskawicznie). No i dzisiaj się dowiaduję, że przesyłka nie została jeszcze wysłana, bo do pani projektantki nie dotarła moja prośba.... skoro nikt uwag do zamówienia nie czyta, to po co tam są?

No i jestem w du****, nie mam jak się nawet wyrwać na zakupy po nową kartkę, a muszę ją jeszcze dzisiaj wysłać kurierem....żeby to szlag...nie wspominając o tym, że ta z Trendy pasowała do mojego pomysłu idealnie, cud, miód i orzeszki, a teraz będę musiała znaleźć jakąkolwiek w miarę pasującą....

Takie pytanie do sprzedajacych w Trendy: czy te uwagi do zamówienia są jakoś niewidoczne, że bywają ignorowane? Czy w ogóle je czytacie czy trzeba pisać osobne maile? Tak pytam, żeby się znowu kiedys nie wkopac... :/

Aha, wpisuję to tutaj, nie do wątku o galeriach, bo tam dyskusja o galeriach dotyczy czegoś innego w sumie....
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 10:01   #1212
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaa......!!!! !! :cr y:

Muszę się poskarżyć.... Trendymania zepsuła mi prezent No, nie konkretnie Trendy jako galeria, bo nie oni za to odpowiadają, ale konkretna projektantka.

Zamówienie złożone i opłacone w niedzielę, wpłata zaksięgowana w poniedziałek. W uwagach do zamówienia dopisuję prośbę o szybką wysyłkę, bo karteczka była mi potrzebna na środę, na dziś. Wiem, że mają 2 dni na wysłanie przesyłki (kuźwa, wysłałam już sama ponad 2 tyś. przesyłek...), ale gdyby została wysłana w poniedziałek lub wtorek, to by dotarła (wiem, Poczta mogła też zawalić, ale jakoś ostatnio do mnie wszystko dochodzi błyskawicznie). No i dzisiaj się dowiaduję, że przesyłka nie została jeszcze wysłana, bo do pani projektantki nie dotarła moja prośba.... skoro nikt uwag do zamówienia nie czyta, to po co tam są?

No i jestem w du****, nie mam jak się nawet wyrwać na zakupy po nową kartkę, a muszę ją jeszcze dzisiaj wysłać kurierem....żeby to szlag...nie wspominając o tym, że ta z Trendy pasowała do mojego pomysłu idealnie, cud, miód i orzeszki, a teraz będę musiała znaleźć jakąkolwiek w miarę pasującą....

Takie pytanie do sprzedajacych w Trendy: czy te uwagi do zamówienia są jakoś niewidoczne, że bywają ignorowane? Czy w ogóle je czytacie czy trzeba pisać osobne maile? Tak pytam, żeby się znowu kiedys nie wkopac... :/

Aha, wpisuję to tutaj, nie do wątku o galeriach, bo tam dyskusja o galeriach dotyczy czegoś innego w sumie....
Dla mnie te uwagi są widoczne jak byk.... "wbite" w tabelkę na samym dole....... Nie wiem, możliwe,że ta osoba ma mniejszy monitor i "nie zjechała" kursorem niżej żeby odczytać

Zawsze lepiej jeszcze wysłać PW do tej osoby. Mi się tak zdarzało,że dostawałam od klienta dodatkowo wiadomość prywatną..... a jak mam takie info tylko w meilu o zamówieniu który dostaję, to staram się zawsze napisać do klienta że dołożę wszelkich starań by przesyłka doszła na czas
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:17   #1213
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

coś pięknego
http://docs.google.com/present/edit?...thkey=CKvN-LsN
popatrzcie
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:34   #1214
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
Szczęście czy wyczucie chwili? Świetne

PS: Chociaż ten kot przy tych surykatkach (?) wygląda dość podejrzanie
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 12:36   #1215
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ale to montaż! Zobaczcie na przednie łapy lisów chyba .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 17:23   #1216
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

No proszę. USA przechodzi dalej, i to z pierwszego miejsca .
A Francja popłynęła !
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:33   #1217
extrano
Raczkowanie
 
Avatar extrano
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 372
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziś Dzień Przytulania
__________________
Extrano - plecione skarby - początek wątku

Wreszcie nowości - ZAPRASZAM
extrano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:48   #1218
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
No proszę. USA przechodzi dalej, i to z pierwszego miejsca .
A Francja popłynęła !
Ja dzisiaj się nastawiam na mecz Kamerun-Holandia, może być ciekawie
Kamerun nie ma już nic do stracenia więc gra wygląda wtedy inaczej, a Holandia i tak wyjdzie z grupy

Edytowane przez Biedronka1
Czas edycji: 2010-06-24 o 10:52
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 11:00   #1219
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj się nastawiam na mecz Kamerun-Holandia, może być ciekawie
Kamerun nie ma już nic do stracenia więc gra wygląda wtedy inaczej, a Holandia i tak wyjdzie z grupy
Nie ma nic do stracenia, ale nie ma też do wygrania . W sumie ciekawy byłby mecz, tylko że obie drużyny grają o nic. No może Kamerun o prestiż . Japonia Dania będzie ciekawy, bo tam walka na noże .
A w grupie F to się dzieje! Tam nic nie jest jasne, a i może skończyć się losowaniem.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 11:09   #1220
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Może Włosi się obudzą i zaczną grać
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 11:55   #1221
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Może Włosi się obudzą i zaczną grać
łeee łeeee a mi mąż (chyba chcący) przestawił antene tak że nie moge oglądać meczyków ja mu chyba w zamian odłącze neta i się zmobilizuje żeby mi naprawił tv
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 14:53   #1222
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny, pozwolę sobie na chwilę zmienić temat meczowy (i tak nie mam w nim nic do powiedzenia ) i uderzę w ton żebraczy

Może pamietacie Klony-powodzian, które trafiły do mnie po ewakuacji schroniska w Krakowie. Klony są świetne, piękne, sympatyczne, wesołe, czujne, ale uległe, mądre, i głuiutkie zarazem i w ogóle najwspanialsze na świecie. Wszędzie za mną chodzą, nawet do toalety nie daję rady pójść sama, uwielbiają głaskanko, spacery, cieszą sie ze wszsytkiego. A mimo to nikt ich nie chce A ja nie mogę ich zostawić na zawsze z różnych różniastych powodów, o których mogę się rozwlec na zyczenie...

Rzowieszałam już ogłoszenia, zrobiłam im stronę, rozdaję ulotki, spamuję znajomych a dziś zaspamuję nawet Klientów, byłam z nimi na akcji chrytatywnej pod telewizją, miały ogłoszenie w Dzienniku Polskim, mają aukcję na Allegro i co? i nic

Dalej nikt nie ma ochoty wziąć ich do siebie na stałe, zero zainteresowania. A ja tak bardzo, bardzo nie chcę oddawać ich do schroniska (one dopiero w domu się otworzyły, w azylu były uważane za "nieadopcyjne"), że prosze już każdego kogo się da o pomoc w ogłaszniu, że takie Kloniki są do wzięcia. No i teraz będę tu niniejszym prosić Was

Tak sobie wymyśliłam, że każda z nas ma jakąś stronę internetową, bloga, blipa, konto na facebookach i inne takie, pisze posty na forach i tak dalej. Gdyby choć część osób zechciało umieścić u siebie na stronach lub w sygnaturkach informację o Klonach, to może w końcu trafiłoby to na kogoś, kto chciałby je przygarnąć.

Zawsze można też wydrukować i wywiesić tradycyjne ogłoszenia. Gdyby kilkadziesiąt osób wywiesiło po kilka ogłoszeń, to byłaby szansa dotrzeć do jakiejś ilości osób. Ja obklejam Kraków, Nową Hutę szczególnie, ale sama to cóż zdziałam. Tu przykleję, a zaraz gdzieś indziej ktoś zedrze Tylko w lecznicach ogłoszenia są bezpieczne, ale tam zero zainteresowania, nikt nawet nie zdarł karteczki z numerem telefonu...

Pomyślałam więc, że poproszę kogo się da, w tym Was, o to, żebyście rozwiesiły jakieś ogłoszenie u siebie (mogę dowieźć Klony gdziekolwiek, to nie musi być Kraków), żebyście może zamieściły informację o nich na swoich stronach, może w statusie gg? Może napisały do znajomych? Może ktoś zna kogoś kto szuka psiaków?

Ogłoszenia mam gotowe, wystarczy je pobrać i wydrukować. Przygotowałam też dla ułatwienia bannery i ulotki. Wszystko to da się znaleźć w pierwszym wpisie na Klonowej Stronie, której adres podaję za pozwoleniem Joanny:

http://marisella.pl/klony/

Klony mają też wątek na dogomanii:

http://www.dogomania.pl/threads/1872...-do-schroniska

Jesli mogłybyście nam pomóc, to byłabym dozgonnie wdzięczna. Nie wiem jak długo Owiec i Lisio będą mogli jeszcze u mnie zostać...

Na dole zamieszczam jedno ze zdjęć, a więcej fotek i opowieści mogę zapodać na zyczenie, bo tak z góry to nie chcę zamęczać niezainteresowanych (wiadomo, że o zwierzakach i dzieciach można opowiadać bez ustanku )

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2010-06-24 o 16:13
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 15:42   #1223
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

mari umieściłam baner z linkiem na swoim blogu - jak pieski znajdą już swojego właściciela to daj znać
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 15:56   #1224
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

U mnie też już są
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:12   #1225
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez ak_pinki Pokaż wiadomość
mari umieściłam baner z linkiem na swoim blogu - jak pieski znajdą już swojego właściciela to daj znać


Jeśli znajdą... dam znać oczywiście

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
U mnie też już są


Dziękuję!
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:15   #1226
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

I u mnie są
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:59   #1227
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Gdybym miała blog, też by były .

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

O rany! Co za mecz! Słowacja : Włochy 3:2! Sensacja! Zawsze jestem za Włochami, ale dziś nie grali dobrze i cały mecz nie wiedziałam za kim jestem . Ale jak się skończył ten dramat, popłakałam się razem z Włochami.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 17:05   #1228
Czarna biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Cieszyn/Katowice
Wiadomości: 104
GG do Czarna biedronka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Pozwolę sobie wtrącić. Przypadkiem okryłam ostatnio w Leroy merlin, że posiadają tam całą masę podkładek, które są bardzo ładnie wykonane - bardzo podobne do tych - jeżeli ktoś nie robi w srebrze, tylko bardziej hobbistycznie lub do wykorzystania w innych twórczych pracach (np. scrapbooking) to polecam. Cena jest rewelacyjna za 100 sztuk podkładek o średnicy 0,9 mm dałam 1,6 zł
Czarna biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 17:18   #1229
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Mari, mój blog istnieje jeszcze bardzo krótko, ale Klonowy baner już tam się znalazł
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz

zuteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 17:59   #1230
naisha
Raczkowanie
 
Avatar naisha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 274
GG do naisha
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cholerka- takie sympatyczne mordki. U mnie też już jest info. Za diabła na blogspocie nie umiem wkleic banerka po ludzku ale jakoś zrobiłam i jest.
Trzymam kciuki za Klony.
__________________
Adopcja wirtualna - psiaki czekają na pomoc

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520


naisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.