Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 07:38   #871
want2be
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 12
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Want2be - masz identyczne plany co do studiów jak ja. też albo psychologia albo medycyna. Radzę ci wybrać biol -chem. Po nim możesz iść i na psychologię i na medyka. A jak wybierzesz humana to z medykiem gorzej... Na twoim miejscu dałabym na 1 wybór LO 7. Z tego co słyszę świetne - i biol chemów tam nie brakuje. Myślę że się dostaniesz. xd[/QUOTE]

też myślałam o LO7, ale słyszałam że jest tam naprawdę wysoki poziom i nie jestem do końca pewna, czy sobie poradzę, bo jednak z chemii to idzie mi trochę kiepsko ( ledwo wyciągnęłam się na 4 na koniec ) za to z biologii mogę spokojnie powiedzieć, że naprawdę jestem dobra. Zamiast 7 myślałam o biol-chemie albo w XII, albo w V i nie mogę się zdecydować którą z nich wybrać na pierwszym miejscu. Proszę doradźcie mi coś
want2be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 21:02   #872
czekoladatruskawkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Wyszło, wyszło 74,5 liczyłam na absolwentach - mam 34 pkt z ocen i 4 punkty dodatkowe ( osiągnięcia sportowe, wolontariat itp), ale będę musiała się jeszcze zastanowić
Co do lo5 to słyszałam, że mają tam okropną babkę od fizyki - uczy niby dobrze, ale jej standardy są postawione wysoko ponad możliwości wszystkich uczniów, którzy jak można wnioskować po szkole debilami nie są ^^ Ale to w sumie zależy od tego jak trafisz, może się okazać, że nie będzie tak źle
czekoladatruskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 14:38   #873
want2be
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 12
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

właśnie też słyszałam o tej babce od fizyki z LO 5. a może jest tu jakiś absolwent tej szkoły, albo ktoś kto ma jakiekolwiek informacje o "piątce" ? Bo stwierdziłam, że chyba jednak tam złożę podanie, ale jeszcze chciałam się co nieco dowiedzieć o tej szkole ; )
want2be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:32   #874
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

czekoladatruskawkowa, dobrze, że wyszło ;D

haha w lo4 wcale też babka od fizyki fajna nie jest ;D
ale da radę wytrzymać
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:20   #875
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez Margarette Pauline Pokaż wiadomość
U nas też 18.
Nie mogę się doczekać.
Straaasznie się boję.
W sumie nie chcę się przenosić. Mam nadzieje wybrać taką szkołę żeby od razu było ok. Ale nie wiem... mam taaaaki dylemat. Bo albo 7 albo 14 albo moja Jelenia Góra.
w Jeleniej jest Żerom, polecam Ci go z całego serca

a co z ósemką? jest tu ktoś z tej szkoły?
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 14:57   #876
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

ktora babka w 4 z fizyki jst nie za fajna?
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 16:34   #877
Margarette Pauline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez Lousie Pokaż wiadomość
w Jeleniej jest Żerom, polecam Ci go z całego serca

a co z ósemką? jest tu ktoś z tej szkoły?

Łoooooł. Polecasz Żeroma.? 3 lata się tam męczę. xd Nauczyciele tacy sobie - ale ludzie świetni. Mimo wszystko nie chcę spędzić tam następnych 3 lat. Co za dużo to niezdrowo.
Margarette Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 21:41   #878
czekoladatruskawkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

U mnie decyzja zapadła - 12,7 i 4 teraz zostaje już tylko z drżącym sercem czekać do 2 na wyniki Dajcie znać jakie szkoły obstawiłyście
czekoladatruskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:05   #879
kkkkarolajn
Raczkowanie
 
Avatar kkkkarolajn
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 298
GG do kkkkarolajn
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Ciapa jestem, że nie złożyłam do Wrocławia...
kkkkarolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:19   #880
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

U mnie 12, 13 i 10, ale do 12 na 100% się dostanę
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:53   #881
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
ktora babka w 4 z fizyki jst nie za fajna?
hah są tylko dwie
ta starsza podobno genialna skoro nawet poprawę przez internet można napisać
natomiast p. Bandura...
Według mnie jest miła aczkolwiek głowy do tłumaczenia, rozwiązywania problematycznych zadań głowy ona wcale nie ma i nie ruszyła mnie tym swoim uśmieszkiem i głosikiem ;] Ale każdy lubić jej nie może
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 19:32   #882
ar108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

No, właśnie, wie ktoś coś o LO VIII? Bo teraz zmieniłam - miałam LO VII na pierwszym miejscu, ale stwierdziłam ze nie usmiecha mi sie kucie w ogóle, pewnie i tak bym się nie dostała - 76 punktów rekrutacyjnych do mat - inf. Teraz mam LO VIII na pierwszym i zastanawiam się czy dobrze wybrałam. Chodzi mi najbardziej o podejście nauczycieli do uczniów - czy jest bardzo sztywne, oficjalne, traktują uczniow jak dzieci czy przyjazne i 'luzackie'.
ar108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:00   #883
Elegance
Rozeznanie
 
Avatar Elegance
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 791
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Szczukiewicz !;p
__________________
Próbuje zrzucić kg dla siebie

Studentka Politechniki Wrocławskiej
Elegance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:21   #884
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez Elegance Pokaż wiadomość
Szczukiewicz !;p
xD
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:58   #885
Lousie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 305
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez ar108 Pokaż wiadomość
No, właśnie, wie ktoś coś o LO VIII? Bo teraz zmieniłam - miałam LO VII na pierwszym miejscu, ale stwierdziłam ze nie usmiecha mi sie kucie w ogóle, pewnie i tak bym się nie dostała - 76 punktów rekrutacyjnych do mat - inf. Teraz mam LO VIII na pierwszym i zastanawiam się czy dobrze wybrałam. Chodzi mi najbardziej o podejście nauczycieli do uczniów - czy jest bardzo sztywne, oficjalne, traktują uczniow jak dzieci czy przyjazne i 'luzackie'.

nie polecam osemki..
__________________

Aparatka

góra: 8.05.2010
dół: po dwóch miesiącach
~
Lousie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:08   #886
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez CzerwoneUsta Pokaż wiadomość
hah są tylko dwie
ta starsza podobno genialna skoro nawet poprawę przez internet można napisać
natomiast p. Bandura...
Według mnie jest miła aczkolwiek głowy do tłumaczenia, rozwiązywania problematycznych zadań głowy ona wcale nie ma i nie ruszyła mnie tym swoim uśmieszkiem i głosikiem ;] Ale każdy lubić jej nie może
Heh, ja mam ja za lajtową kobietę. Mimo, że jej strasznie przeszkadzam na lekcjach to mnie lubi i jesli chodzi o oceny to da się radę z nią dogadac.

Cytat:
Napisane przez Lousie Pokaż wiadomość
nie polecam osemki..
czemu?
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:20   #887
Idril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez CzerwoneUsta Pokaż wiadomość
hah są tylko dwie
ta starsza podobno genialna skoro nawet poprawę przez internet można napisać
natomiast p. Bandura...
Według mnie jest miła aczkolwiek głowy do tłumaczenia, rozwiązywania problematycznych zadań głowy ona wcale nie ma i nie ruszyła mnie tym swoim uśmieszkiem i głosikiem ;] Ale każdy lubić jej nie może
Starsza to ponoc malo robi a wymaga z tego co slyszałam? xD
A akurat Bandura jest w porządku. Nie wiem, jak z klasami bardziej ścisłymi, ale w naszej językowej brała pod uwagę to, że nie jesteśmy fizycznymi geniuszami;P A ja jako fizyczny głąb byalm kiedys na konsultacjach u niej i tłumaczyła bardzo fajnie
Idril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:34   #888
astrum
Raczkowanie
 
Avatar astrum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 90
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Ja mam pytanie, co do piątki Trochę nie poszedł mi egzamin i mam tylko 71,5 pkt. rekrutacyjnych - czy mam jakąś szanse na biol-chem-fiz ? Wczoraj w wyborczej była podana ilość kandydatów na jedno miejsce w danych szkołach i napisano, że do V (ogółem) jest niewiele ponad jedna os., ale najbardziej oblegane są te wszystkie humany i tym podobne, a tam są 2 os. na miejsce. Próg w zeszłym roku do biol-chem-fiz z włoskim to 72,5 - czyli zabrakłoby mi 1 pkt. Co o tym sądzicie ? Czy w tym roku progi naprawdę chociaż trochę spadną, o ten jeden punkt ?
astrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 22:14   #889
czekoladatruskawkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Spróbuj, czemu nie
czekoladatruskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 07:49   #890
want2be
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 12
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez astrum Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie, co do piątki Trochę nie poszedł mi egzamin i mam tylko 71,5 pkt. rekrutacyjnych - czy mam jakąś szanse na biol-chem-fiz ? Wczoraj w wyborczej była podana ilość kandydatów na jedno miejsce w danych szkołach i napisano, że do V (ogółem) jest niewiele ponad jedna os., ale najbardziej oblegane są te wszystkie humany i tym podobne, a tam są 2 os. na miejsce. Próg w zeszłym roku do biol-chem-fiz z włoskim to 72,5 - czyli zabrakłoby mi 1 pkt. Co o tym sądzicie ? Czy w tym roku progi naprawdę chociaż trochę spadną, o ten jeden punkt ?
spróbuj, moim zdaniem progi powinny choć trochę iść w dół. I jak dobrze pójdzie, to trafimy razem do klasy, bo też chcę iść do biol-chem-fiz w V
want2be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 08:35   #891
CzerwoneUsta
Rozeznanie
 
Avatar CzerwoneUsta
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 512
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez Idril Pokaż wiadomość
Starsza to ponoc malo robi a wymaga z tego co slyszałam? xD
A akurat Bandura jest w porządku. Nie wiem, jak z klasami bardziej ścisłymi, ale w naszej językowej brała pod uwagę to, że nie jesteśmy fizycznymi geniuszami;P A ja jako fizyczny głąb byalm kiedys na konsultacjach u niej i tłumaczyła bardzo fajnie
Może i zadań trudnych nie daje i nie wymaga dużo, jednak powinna jakoś lepiej to wytłumaczyć a nie dać 3 zadanka i wymagać od nas, że je zrobimy w ciągu 45 minut jak i tak każdy gada
A o tej starszej chodzą już takie słuchy ^^ xD
CzerwoneUsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:17   #892
astrum
Raczkowanie
 
Avatar astrum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 90
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez want2be Pokaż wiadomość
spróbuj, moim zdaniem progi powinny choć trochę iść w dół. I jak dobrze pójdzie, to trafimy razem do klasy, bo też chcę iść do biol-chem-fiz w V
Fajnie Gdybym miała się tam dostać, to chyba na prawdę byłabym na ostatnim miejscu na liście
astrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:07   #893
avitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 21
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

hej wszystkim. Widzę, że nie tylko ja mam takie problemy. Wczoraj składałam o godzinie 10 podanie do V (mat-fiz na pierwsze, później biol-chem-fiz) i już wtedy było 20 podań... Pewnie nie mam szans z 72 rekrutacyjnymi, ale co tam. Powodzenia, dostańcie sie do wymarzonych szkół
avitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:34   #894
astrum
Raczkowanie
 
Avatar astrum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 90
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez avitta Pokaż wiadomość
hej wszystkim. Widzę, że nie tylko ja mam takie problemy. Wczoraj składałam o godzinie 10 podanie do V (mat-fiz na pierwsze, później biol-chem-fiz) i już wtedy było 20 podań... Pewnie nie mam szans z 72 rekrutacyjnymi, ale co tam. Powodzenia, dostańcie sie do wymarzonych szkół
To co dopiero ja ! Mam 71,5 pkt. i też składałam podanie wczoraj około 13:00 i byłam 71 osobą Ogólnie rzecz biorąc mam nadzieję, że te osoby, które miały ok. 80pkt. dostaną się do VII, bo z tego co mi wiadomo V jest wybitnie humanistyczną szkołą i te "ścisłe" klasy są mniej popularne. Poza tym można spekulować, że większość kandydatów składała podania wczoraj i dziś - w poniedziałek zapewne już mniej W każdym razie powodzenia )
astrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:53   #895
avitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 21
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez astrum Pokaż wiadomość
To co dopiero ja ! Mam 71,5 pkt. i też składałam podanie wczoraj około 13:00 i byłam 71 osobą Ogólnie rzecz biorąc mam nadzieję, że te osoby, które miały ok. 80pkt. dostaną się do VII, bo z tego co mi wiadomo V jest wybitnie humanistyczną szkołą i te "ścisłe" klasy są mniej popularne. Poza tym można spekulować, że większość kandydatów składała podania wczoraj i dziś - w poniedziałek zapewne już mniej W każdym razie powodzenia )
oj tam, oj tam.. pół pkt różnicy. Moja koleżanka ma 68 i tam składała, więc... jeszcze do III chce dużo osób co mają wpisane na drugie V. Dostaniemy się, jestem dobrej myśli
avitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 20:53   #896
want2be
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 12
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez astrum Pokaż wiadomość
To co dopiero ja ! Mam 71,5 pkt. i też składałam podanie wczoraj około 13:00 i byłam 71 osobą Ogólnie rzecz biorąc mam nadzieję, że te osoby, które miały ok. 80pkt. dostaną się do VII, bo z tego co mi wiadomo V jest wybitnie humanistyczną szkołą i te "ścisłe" klasy są mniej popularne. Poza tym można spekulować, że większość kandydatów składała podania wczoraj i dziś - w poniedziałek zapewne już mniej W każdym razie powodzenia )
Ja też wczoraj składałam ok. 13 podanie i byłam 72 osobą. Jeśli się nie mylę, to Cię nawet widziałam tam ale też mi się wydaje, że już w poniedziałek niewiele osób będzie składało podania, bo większość chciała mieć to jak najszybciej z głowy. Także życzę Wam wszystkim powodzenia ;]

Edytowane przez want2be
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:58
want2be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 06:53   #897
astrum
Raczkowanie
 
Avatar astrum
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 90
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez avitta Pokaż wiadomość
oj tam, oj tam.. pół pkt różnicy. Moja koleżanka ma 68 i tam składała, więc... jeszcze do III chce dużo osób co mają wpisane na drugie V. Dostaniemy się, jestem dobrej myśli
Mam nadzieję Niestety wyniki dopiero w piątek, a jakby co, to we wrześniu zawsze można spróbować się przenieść

Cytat:
Napisane przez want2be Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj składałam ok. 13 podanie i byłam 72 osobą. Jeśli się nie mylę, to Cię nawet widziałam tam ale też mi się wydaje, że już w poniedziałek niewiele osób będzie składało podania, bo większość chciała mieć to jak najszybciej z głowy. Także życzę Wam wszystkim powodzenia ;]
Co za zbieg okoliczności Pod szkołą siedziały jeszcze jakieś dziewczyny, które się mnie pytały, ile mam pkt. Super by było chodzić do tej klasy Ciekawe, czy na prawdę są tam organizowane jakieś zajęcia na uniwersytecie :p
astrum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 08:26   #898
want2be
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: wrocław.
Wiadomości: 12
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Co za zbieg okoliczności Pod szkołą siedziały jeszcze jakieś dziewczyny, które się mnie pytały, ile mam pkt. Super by było chodzić do tej klasy Ciekawe, czy na prawdę są tam organizowane jakieś zajęcia na uniwersytecie :p[/QUOTE]

Wiem, mnie też się pytały. Znam je, bo są ode mnie z gimnazjum
Na pewno się dostaniemy
want2be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 13:51   #899
Margarette Pauline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Dziewczynki ( i chłopcy) ratuuuujcie.!

Jestem najdurniejszą postacią świata, ale przegapiłam termin w którym isę w tej waszej wrocławskiej rekrutacji drukowało podania. ;/ teraz będę błagać LO14 aby pozwolili mi jutro w szkole wejść w ten system i wydrukować podanie... Myślicie że mi się może udać.?

Jeśli nie to wymyśliłam jeszcze inny przekręt - i stąd mój post i prośba do Was - chcę błagać aby ktoś zeskanował mi swoje podanie i ja bym je przerobiła na własne. to nie może być trudne. Pokornie błagam o zlitowanie się nad jeleniogórską idiotką...
Margarette Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 16:17   #900
avitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 21
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez Margarette Pauline Pokaż wiadomość
Dziewczynki ( i chłopcy) ratuuuujcie.!

Jestem najdurniejszą postacią świata, ale przegapiłam termin w którym isę w tej waszej wrocławskiej rekrutacji drukowało podania. ;/ teraz będę błagać LO14 aby pozwolili mi jutro w szkole wejść w ten system i wydrukować podanie... Myślicie że mi się może udać.?

Jeśli nie to wymyśliłam jeszcze inny przekręt - i stąd mój post i prośba do Was - chcę błagać aby ktoś zeskanował mi swoje podanie i ja bym je przerobiła na własne. to nie może być trudne. Pokornie błagam o zlitowanie się nad jeleniogórską idiotką...
Hmm, wątpie, że to z podrabianiem się uda. Trzeba mieć podpis wychowawcy i co trudniejsze pieczątke szkoły. Raczej LO Ci tego nie załatwi. Po za tym jak będziesz miała podanie a nie będzie ono w systemie to od razu się dowiedzą, bo to w sumie komputer też wybiera. Spróbuj pójść do swojego gimnazjum jutro, może ktoś Ci pomoże o ile będzie otwarte. Nie martw się, nam nauczyciele mówili o takich przypadkach, że ludzie wyjeżdzają na wakacje i zapominają o tym wszystkim. Zawsze w szkołach zostawiają kilka wolnych miejsc Powodzenia.
avitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-25 10:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.